Kā lietot logrīkus WordPress informācijas panelī

wordpress-widgets.png


Logrīki WordPress ir mazi neatkarīgi komponenti, kas lietotājiem ļauj jūsu WordPress jaunajā emuārā piemērot noteiktu funkciju. Tikai iespējojot logrīku, lietotāji var paplašināt savus emuārus un parādīt papildu informāciju par iepriekš definētām jomām.

Izmantojot logrīkus, ikviens var kontrolēt motīvu funkcijas bez tehniskām zināšanām. Ja nebūtu logrīku, jums būs manuāli jāsagatavo kods, lai vietnes sānjoslās parādītu vienkāršas lietas. Tā vietā viss, kas jums jādara, ir velciet un nometiet mazos blokus tur, kur vēlaties tos izmantot.

Pieejamās vietas

Lai arī ir piecpadsmit WordPress logrīki, kas jau ir sākotnēji instalēti, tas nenozīmē, ka varat tos uzreiz izmantot. Pirmkārt, motīvam ir jābūt norādītiem logrīku apgabaliem, kas pazīstami arī kā logrīku apgabali.

Widgetized ir WordPress

Parasti WordPress motīvi atļauj logrīkus sānjoslās. Jūsu vietnei var būt tikai viena vai vairākas iespējamās sānjoslas. Bet, tā kā tēmas pastāvīgi uzlabojas, logrīku teritorijas turpina paplašināties. Iespējams, ka pašreizējā tēma ļauj pievienot logrīkus kājenei, galvenē vai pat zem satura ziņās un lapās.

Kā zināt, kur var izmantot logrīkus?

Neuztraucieties; jums nevajadzēs daudz izpētīt, jo visi logrīkiem gatavi apgabali ir uzskaitīti Izskats -> logrīki. Pēc lapas atvēršanas pieejamie apgabali atrodas labajā pusē. Ja izmantojat WordPress divdesmit septiņpadsmit motīvu, jūs varat sagaidīt vienu sānjoslu un divus kājenes laukus, kas pieņem logrīkus.

Kā pievienot logrīku

Tā kā WordPress logrīki ir izstrādāti iesācējiem, tos ir salīdzinoši viegli pievienot savai vietnei.

 1. Iet uz Izskats -> logrīki
 2. Kreisajā pusē esošajā sarakstā “Pieejamie logrīki” izvēlieties logrīku
 3. Pievienojiet logrīku:
  1. Velciet logrīku uz logrīku apgabalu labajā pusē vai
  2. Noklikšķiniet uz logrīka un atlasiet, kur to pievienot
 4. Aizpildiet informāciju un pārbaudiet opcijas

Kā pievienot logrīku WordPress

Atkarībā no logrīka, jūs varat sagaidīt dažādas funkcijas un iespējas. Kopš brīža, kad to nometit savā jaunajā vietā, WordPress atvērs opcijas, kas pieejamas attiecīgajam logrīkam.

Piemēram, ja esat izvēlējies logrīku Teksts, jūs nekavējoties iegūsit iespēju rakstīt nosaukumā un saturā. Ņemiet vērā, ka katram logrīkam ir saglabāšanas poga, tāpēc pirms došanās prom neaizmirstiet saglabāt izmaiņas.

Jebkuru logrīku var izmantot vairākas reizes.

Ko darīt, ja nevarat izmantot vilkšanas un nomešanas tehniku?

Retos gadījumos, iespējams, nevarēsit izmantot vilkšanas un nomešanas funkciju, lai pievienotu jaunus logrīkus. Tādā gadījumā jūs varat iespējot vienkāršāku iespēju:

 1. Skatieties logrīku lapas augšdaļā un noklikšķiniet uz cilnes “Ekrāna opcijas”
 2. Noklikšķiniet uz “Iespējot piekļuves režīmu”

Tas parādīs logrīkus nedaudz atšķirīgā vidē, kur katrs komponents blakus tam iegūs pogu “Pievienot”. Pēc tam, lai pievienotu logrīku, noklikšķiniet uz pogas, atlasiet tā opcijas un izvēlieties logrīku apgabalu, kuram vēlaties to pievienot..

Lai izslēgtu piekļuves režīmu, dodieties atpakaļ uz “Ekrāna opcijas” un izvēlieties “Atspējot piekļuves režīmu”.

Neaktīvi logrīki

Ja izdzēsīsit logrīku no jebkura logrīka apgabala, tiks zaudēti visi iestatījumi, ko tam piemērojāt. Tātad, lai nepazaudētu konfigurāciju, varat paslēpt logrīku no sabiedrības, velkot to uz “Neaktīvo logrīku” sarakstu, kas atrodams lapas kreisajā pusē. Ja to izdarīsit, neviens iestatījums netiks zaudēts. Tā vietā šis logrīks būs sarakstā un gaidīs, kad jūs to atkal aktivizēsit, kad tas būs nepieciešams.

Neaktīvs WordPress logrīks sarakstā

Pārslēdzot motīvus, kuriem ir atšķirīgs sānjoslu un citu ar logrīku gatavotu apgabalu skaits, jūs varat zaudēt dažus logrīkus. Neuztraucieties; ja WordPress nespētu atpazīt jaunus logrīku apgabalus, tie tiktu pārvietoti uz “Neaktīvie logrīki” sarakstu. Lai tos atkārtoti aktivizētu, pārvietojiet logrīkus uz tikko pieejamo vietu.

Pārvaldiet, izmantojot tiešo priekšskatījumu

Ja jūs vairāk uzskatāt par redzes veidu un jums ir nepieciešams priekšskatījums par to, ko jūs darāt, tas ir jūsu kārums. Lapas augšpusē noklikšķiniet uz pogas “Pārvaldīt, izmantojot tiešo priekšskatījumu”. Tas atvērs jaunu ekrānu.

Logrīki ar tiešo priekšskatījumu

Priekšskatot sākumlapu, pielāgošanas rīks kreisajā pusē parādīs jums apgabalu ar logrīku. Izvēlieties sānu joslu, kājeni vai jebkuru citu apgabalu, kas jums jārediģē. Šeit jūs varat modificēt esošos logrīkus vai pievienot jaunus. Šeit ir atšķirīgs tas, ka jūs varat uzreiz redzēt visas logrīku izmaiņas. Ja vēlaties pārkārtot logrīkus, vienkārši velciet un nometiet tos sev tīkamā pozīcijā no ekrāna kreisās malas..

Noklusētie WordPress logrīki

WordPress komplektā ir piecpadsmit logrīki. Lai tos atrastu, dodieties uz Izskats -> logrīki

Pēc noklusējuma ir jau instalēti piecpadsmit WordPress logrīki:

 • Arhīvi – jūsu vietnes ziņu arhīvs mēnesī
 • Audio – parāda audio atskaņotāju
 • Kalendārs – jūsu ziņu grafiks
 • Kategorijas – visu kategoriju saraksts vai nolaižamā izvēlne
 • Pielāgota izvēlne – izveidojiet pielāgotu izvēlni
 • Attēls – attēla parādīšana
 • Meta – parādīt pieteikšanās, RSS un WordPress.org saites
 • Lapas – visu lapu saraksts
 • Jaunākie komentāri – jaunākie komentāri
 • Jaunākās ziņas – pēdējās ziņas
 • RSS – ieraksti no jebkuras RSS vai Atom plūsmas
 • Meklēšana – parāda vienkāršu meklēšanas formu
 • Tagu mākonis – visbiežāk izmantoto tagu grupa
 • Teksts – pievienojiet tekstu, attēlus, video vai jebkuru HTML kodu
 • Video – parāda videoklipu no multivides bibliotēkas vai YouTube, Vimeo vai cita pakalpojumu sniedzēja

Papildu preces

Instalējot jaunus spraudņus un motīvus, jūs varat sagaidīt jaunus logrīkus sarakstā. Tā kā ir pieejami desmitiem tūkstošu tēmu un spraudņu WordPress, ir praktiski neskaitāmi logrīki, kurus varat atrast. Piemēram, sarakstu varat aizpildīt ar logrīkiem, kas parādīs Google Maps, abonēšanas veidlapas, galerijas utt.

Izmantojiet logrīku priekšrocības

Kā jūs varējāt redzēt no šī ziņojuma, WordPress logrīkus ir samērā vienkārši izmantot. Pat ja viņi ir ļoti draudzīgi iesācējiem, neļaujiet tam jūs maldināt. Šie mazie komponenti var padarīt jūsu vietni interaktīvāku un palīdzēt piesaistīt apmeklētāju uzmanību konkrētām lietām. Tie ir arī ļoti pielāgojami, un logrīkā var atrast praktiski visu, ko vēlaties. Kad iemācīsities strādāt ar viņiem, jūs, iespējams, nekad nevarēsit izveidot vietni bez logrīkiem.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Liked Liked