Kā lietot izskatu izskatu redaktoru WordPress

WordPress-izskats-redaktors.png


Līdz šim jums bija iespēja pielāgot WordPress CMS, izmantojot dažādus lietotājam draudzīgus redaktorus. Pielāgotājs ir ļāvis jums izdomāt dažādas parādīšanas iespējas, kuras jūsu motīvs atbalstīja. Bet, kad jūs nolemjat personalizēt savu vietni ārpus dotajām iespējām, jums jāzina par WordPress izskata redaktoru.

Starp daudzajiem WordPress failiem, kurus var modificēt, ir divi īpaši interesanti faili. Mēs runājam par motīva veidnes un stila lapu failiem, kurus var rediģēt tieši no WordPress.

Pirms jūs pat sākat apsvērt koda maiņu pats par sevi, mums vajadzētu brīdināt, ka WordPress neveido dublējumus no skartajiem failiem. Tātad, visas izmaiņas ir pastāvīgas.

Kā rediģēt motīvus, izmantojot izskatu izskatu redaktoru

Kad esat gatavs uzzināt vairāk par WordPress un netīrīt rokas, ierakstot pielāgotu kodu, dodieties uz vietni Izskats -> redaktors. Šis iebūvētais redaktors ļauj mainīt kodu, kas tiek turēts motīva veidnes un stila lapu failos. Kad to atvērsit, jūsu priekšā automātiski tiks parādīts fails style.css, kuru izmanto jūsu pašreizējā tēma.

WordPress izskata redaktors

Atkarībā no vietnes iestatīšanas, iespējams, nevarēsit piekļūt dažiem failiem. Ja tā, WordPress parādīs brīdinājuma ziņojumu, kurā teikts, ka jums ir jāmaina faila atļaujas konkrētajam failam. Lai uzzinātu vairāk, skat kā nomainīt failu atļaujas WordPress.

Kā atlasīt failus rediģēšanai

Tiklīdz atvērsit redaktoru, WordPress parādīs visus aktīvās motīva pieejamos veidņu un stilu lapu failus. Ja vēlaties rediģēt neaktīvu motīvu, dodieties uz saraksta augšdaļu, nolaižamajā izvēlnē izvēlieties vienumu un noklikšķiniet uz pogas “Atlasīt”. Pēc tam WordPress ielādēs visus failus, kas saistīti ar izvēlēto motīvu.

Veidnes

Lai atlasītu failu, dodieties caur sarakstu loga labajā pusē. Katram no tiem ir vārds un faila nosaukums, kas parādīts iekavās zemāk. Lai rediģētu kādu no failiem, vienkārši noklikšķiniet uz tā un kods parādīsies redaktorā kreisajā pusē.

Esi uzmanīgs

Lai gan stila lapu failu rediģēšana ir samērā droša, PHP failu rediģēšana var izraisīt kļūdas, kas var padarīt jūsu vietni nelietojamu. Esiet ļoti uzmanīgs, ja nolemjat rediģēt PHP failus no izskata redaktora.

Piemērs: kā mainīt fonta lielumu, izmantojot izskatu izskatu redaktoru

Lai parādītu jums, kā darbojas redaktors, mēs gatavojamies mainīt teksta fonta lielumu divdesmit septiņpadsmit tēmās ievietotajās ziņās.

Pirms turpināt, mēs vēlamies uz īsu brīdi novirzīt jūsu uzmanību no uzmanības. Versijā 4.7 ieviesa WordPress jauna funkcija, kas ļauj pievienot pielāgotu CSS ātrāk. Tā vietā, lai rediģētu kodu, izmantojot izskatu izskatu redaktoru, mēs iesakām atvērt Izskats -> Pielāgot -> Papildu CSS kur jums jāraksta jebkurš pielāgotais CSS kods, tieši neietekmējot stila lapu.

Pārbaudiet elementus

Pārbaudiet elementus pārlūkā Google Chrome

Ja joprojām vēlaties rediģēt stila lapu, izmantojot Izskatu redaktoru, rīkojieties šādi:

 1. Atveriet jebkuru emuāra ziņu
 2. Atlasiet ziņas tekstu
 3. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz atlases un izvēlieties “Pārbaudīt” vai “Pārbaudīt elementu” (atkarībā no jūsu izmantotā pārlūka)
 4. Jaunajā atvērtajā sadaļā vai logā atrodiet iezīmēto

  elements

Pārbaudiet elementu rindkopu

Klasei jābūt redzamai arī cilnē “Stili”. Ja jūs noklikšķiniet uz stila, pārlūkprogrammai vajadzētu atvērt stila lapu un ļaut jums rediģēt CSS tieši no pārlūka. Varat izmantot šo funkciju, lai pārbaudītu pielāgoto CSS kodu, pirms faktiski piemērojat izmaiņas savā vietnē. Tā kā mēs vēlējāmies mainīt ziņu teksta fonta lielumu, mūsu interesēs ir šāds CSS kods:

p {
fonta lielums: 50 pikseļi;
}

Piemērot izmaiņas

Pārbaudot dažus fonta izmērus no pārlūka, atcerieties, kurš jums patika vislabāk. Pēc tam varat pāriet uz redaktoru un modificēt fontu:

 1. Dodieties uz Izskats -> redaktors
 2. Ja tas vēl nav izvēlēts, izvēlieties Stila lapa (style.css) fails no saraksta labajā pusē
 3. Atrodiet “p” klasi
 4. Pievienojiet “fonta lielums: 50 pikseļi;” (visam kodam vajadzētu izskatīties tā, kā mēs rakstījām iepriekš)
 5. Noklikšķiniet uz pogas “Atjaunināt failu”

Modificy rindkopas fonta lielumu

Jaunais stils tiek saglabāts, un jūs esat gatavs vietni atkārtoti ielādēt. Atveriet jebkuru ziņu, lai redzētu izmaiņas teksta lielumā. Ja neredzat atšķirību un esat pārliecināts, ka esat pareizi pielāgojis kodu, pārliecinieties, ka tas jums ir notīriet pārlūkprogrammas kešatmiņu vai nospiediet taustiņu kombināciju CTRL + F5 lai atsvaidzinātu lapu.

Esiet piesardzīgs, strādājot ar izskata redaktoru

Izskatu redaktors ir pārsteidzošs rīks, lai ātri veiktu veidņu un stila lapu failu izmaiņas. Bet, lai pēc iespējas labāk izmantotu to, ir svarīgi, lai jūs būtu pilnīgi pārliecināts par veiktajām izmaiņām. Jebkuras izmaiņas PHP failos var bloķēt jūsu vietni, līdz jūs tos salabosit, izmantojot FTP. Tātad, strādājot ar PHP failiem, mēs iesakām strādāt ar vietējo failu, kuru varat pārsūtīt, izmantojot FTP, vienmēr saglabājot oriģinālo dublējumu. Veicot stilapu izmaiņas, neaizmirstiet par CSS papildu funkcijām, kas tika ieviestas pirms dažiem mēnešiem.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map