Kā izveidot WordPress vietnes dublējumu

wordpress-manual-backup.png


Dublēšana ir viens no tiem ar datoru saistītajiem terminiem, ko visiem patīk lietot, pat ja viņi to pilnībā nesaprot. Ja jūs joprojām neesat pazīstams ar terminu, tas ir datu kopēšanas vai arhivēšanas process, lai jūs varētu ātri to atjaunot, ja ar oriģinālajiem failiem notiek kaut kas briesmīgs.

Ja runājam par WordPress, dublējums atspoguļo WordPress failu un datu bāzu kopēšanas procesu drošā vietā. Tātad, ja jūs sajaucat savu vietni, uzlauzāties vai ja jums kāda iemesla dēļ vienkārši nepieciešama vecāka vietnes versija, varat to nesāpīgi atjaunot..

Parasti jūsu WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzējs ļaus jums segties. Lielākā daļa hostinga uzņēmumu šodien sola regulāri veikt jūsu vietnes dublēšanu. Daži uzņēmumi katru dienu dublē jūsu vietni, bet citi to darīs katru nedēļu vai mēnesi. Tomēr tas ir kaut kas, uz ko nevar pilnībā paļauties. Jā, vairums mitināšanas uzņēmumu turēsies pie solījumiem un nodrošinās jūsu rezerves kopiju pieejamību visu laiku, bet vai jūs tiešām vēlaties pilnībā paļauties uz kādu citu, kad runa ir par jūsu vietni?

Ko darīt, ja nākamajās desmit minūtēs vēlaties iegūt pilnīgu dublējumu un atbalsta komanda stundām ilgi neatbild? Ko darīt, ja jūsu mitināšanas uzņēmums jebkādu iemeslu dēļ nevar izgūt pieprasītos datus?

Tāpēc jums ir jārūpējas par saviem dublējumiem. Nekļūdieties mums; jūs, iespējams, varēsit atjaunot savu vietni no mitināšanas uzņēmuma, taču, ja jūs nopelnāt naudu no savas WordPress vietnes, jums nevajadzētu spēlēt azartspēles.

Šajā rakstā mēs parādīsim, kā izveidot manuālu WordPress failu un datu bāzu dublējumu. Abas daļas ir ļoti svarīgas, ja vēlaties izveidot pilnu dublējumu. Pēc tam mēs parādīsim dažus no labākajiem spraudņiem automatizētai WordPress dublēšanai. Šie spraudņi palīdzēs jums nokopēt failus, ļaus jums izvēlēties starp daudzām iespējām, un jums būs atļauts pat plānot automātiskas savas vietnes dublējumkopijas. Lai arī tie darbojas labāk nekā lieliski, vairumam rezerves spraudņu ir piemaksa, kas nozīmē, ka jums par tiem būs jāmaksā. Lielākajai daļai no jums būs jāmaksā ikmēneša maksa, lai iegūtu visas viņu piedāvātās fantastiskās iespējas.

WordPress failu dublēšana manuāli

Kā jau jūs jau zināt, WordPress glabā spraudņu, motīvu un lietotāju datus gan failos, gan datu bāzēs. Lai sāktu manuālo dublēšanu, no jūsu vietnes vēlēsities lejupielādēt visus pielāgotos failus.

Atverot galveno WordPress direktoriju, jūs atradīsit vairākas apakšmapes, piemēram wp-admin, wp-saturs, un wp-iekļauti (pārbaudiet zemāk esošo ekrānuzņēmumu). Šajās mapēs ir vērtīgi dati, kas visi kopā palielina jūsu vietni. Piemēram, wp-saturs mapē varat atrast visus savus motīvus, spraudņus, jauninājumus un augšupielādes. Vai nevēlaties zaudēt nevienu no šiem failiem, vai ne? Kas attiecas uz failiem, kas atrodas wp-iekļauti un wp-admin kurā ir cita nepieciešamā informācija vietnes darbināšanai?

Kā izveidot WordPress failu dublējumkopijas

Un tas ir tikai aisberga redzamā daļa; saknes mapē ir daži svarīgi faili, piemēram, wp-config.php kas saglabā visu informāciju par jūsu vietnes konfigurāciju. Jums ir jārūpējas par visiem šiem datiem, tāpēc redzēsim, kā tos dublēt.

Lai sāktu, jums būs nepieciešama FTP piekļuve jūsu vietnei. Ja jūs nekad neesat izveidojis savienojumu ar savu FTP kontu, visa nepieciešamā informācija jums jāatrod hostinga uzņēmuma e-pastā vai arī varat izveidot jaunu kontu no cPanel.

 1. Atveriet tādu FTP klientu kā FileZilla
 2. Ielogojieties savā kontā
 3. Lejupielādējiet datorā visu WordPress mapi

Tas nemaz nebija grūti, vai ne? Pēc trim vienkāršām darbībām tagad jums ir pilna WordPress failu dublējumkopija, un jums tie būtu jāuztur drošībā. Saglabājiet mapi kaut kur datorā, nostipriniet to ar mākoņa mitināšana , saglabājiet ārējā diskā, USB atmiņā, DVD diskā … tikai pārliecinieties, vai tas ir pieejams tikai jums.

Atjaunojiet failus, izmantojot FTP piekļuvi

WordPress failu atjaunošana, izmantojot FTP, ir tikpat ērta kā fotoattēlu kopēšana no vienas mapes uz otru. Ja kādreiz esat vilcis un nometis failus sistēmā Windows, jūs jau zināt, kā atjaunot dublējumu, izmantojot FTP:

 1. Atveriet savu FTP klientu (izmantojot FileZilla vai jebkuru citu izvēlētu klientu)
 2. Ielogojieties savā kontā
 3. Dodieties uz WordPress instalēšanas mapi
 4. Atveriet rezerves mapi datorā
 5. Velciet un nometiet visus failus no datora uz FTP serveri
 6. Izvēlieties, lai pēc pieprasījuma tiktu pārrakstīti / aizstāti faili

Atkarībā no savienojuma ātruma tas var aizņemt līdz desmit minūtēm. Pacietīgi gaidiet pārsūtīšanu, lai pabeigtu visu dublējuma failu migrēšanu.

Kā izveidot WordPress datu bāzu dublējumkopijas

Lai iegūtu WordPress datu bāzu manuālu dublējumu, jums būs nepieciešama piekļuve PhpMyAdmin. Šo programmatūru varat atrast cPanel, atverot datu bāzu kategoriju.

 1. Piesakieties savā cPanel
 2. Dodieties uz Datu bāzes kategorija
 3. Atvērt phpMyAdmin
 4. Izvēlies Eksportēt cilne
 5. Izvēlieties metodi (ātri vai iestatiet opcijas pielāgotajā metodē)
 6. Izvēlieties datu bāzes formātu
 7. Klikšķis Ej poga, kas saglabās datu bāzi datorā

Izveidojiet WordPress datu bāzes dublējumu

Atkarībā no vietnes lieluma un interneta savienojuma ātruma tas var aizņemt vairākas minūtes. Esiet pacietīgs un gaidiet, kamēr viss process tiks pabeigts.

Ja izmantojat kopīgu mitināšanu, iespējams, ka nevarat piekļūt PhpMyAdmin. Ja tā, sazinieties ar mitināšanas pakalpojumu sniedzēju. Jums, iespējams, būs jājaunina savs konts vai vienkārši jālūdz viņiem iespējot šo funkciju.

Atjaunot WordPress datu bāzi

WordPress datu bāzu atjaunošana ir nedaudz sarežģītāks process:

 1. Piesakieties phpMyAdmin
 2. Atrodiet datu bāzi no saraksta ekrāna kreisajā pusē
 3. Ja vēlaties atjaunot visu datu bāzi, ritiniet uz leju un atlasiet Pārbaudi visu opcija
 4. Tagad izvēlieties Piliens no saraksta
 5. Kamēr joprojām ir izvēlēta datu bāze, noklikšķiniet uz Importēt pogu
 6. Klikšķis Izvēlēties failu pogu, atlasiet datu bāzes failu no datora un atveriet to
 7. Saglabājiet Daļējs imports opcija pārbaudīta
 8. Pārliecinieties, vai tiek parādīts formāts SQL un tas NAV ir izvēlēts SQL saderības režīmam
 9. Klikšķis Ej pogu, lai pabeigtu importēšanas procesu

Izmantojot cPanel, lejupielādējiet pilnu dublējumu

cPanel faili

Ja jums ir pieeja cPanel, viss jums var kļūt vēl vienkāršāk, jo jūs varat lejupielādēt pilnīgu vai daļēju savas vietnes dublējumu, vienkārši noklikšķinot uz vienas pogas. Mēs to jau apskatījām mūsu galīgajā cPanel rokasgrāmatā WordPress lietotājiem, taču ļaujiet mums vēlreiz parādīt šo vienkāršo procesu:

 1. Dodieties uz Datnes kategorija
 2. Atvērt Dublēšanas vednis rīks
 3. Klikšķis Rezerves poga no kreisās puses
 4. Izvēlieties a Pilna dublēšana vai atlasiet noteiktas mapes, datu bāzes vai e-pasta ekspeditorus un filtrus
 5. Klikšķis Ģenerēt dublējumu ja esat izvēlējies pilnu dublējumu vai atlasījāt pogu citām dublēšanām
 6. Noklikšķiniet uz saites, lai lejupielādētu dublējumu un saglabātu to lokāli

Vēlreiz pārliecinieties, ka rezerves kopija tiek glabāta drošā vietā. Jums būs nepieciešami faili, ja nolemsit atjaunot dublējumu.

Pilna dublējumkopija

Pilna dublējumkopija, kas lejupielādēta, izmantojot cPanel, ietvers visus failus, mapes, datu bāzes un pat e-pasta ekspeditorus un filtrus..

Atjaunojiet vietni, izmantojot cPanel

Cerēsim, ka jums vienkārši nevajadzēs atjaunot savu vietni. Bet, ja jūs paliekat savā vietnē ilgāk, agrāk vai vēlāk kaut kas var noiet greizi, un vienīgais veids, kā lietas novērst, ir jaunākās dublējuma atjaunošana. Ja izmantojat cPanel, lietas nav tik sarežģītas:

 1. Piesakieties savā cPanel
 2. Atvērt Failu menedžeris pieteikums
 3. Lapas augšpusē noklikšķiniet uz pogas Augšupielādēt
 4. Izvēlieties jaunāko datora dublējumu un augšupielādējiet to serverī

Lūdzu, uzgaidiet kādu laiku, jo augšupielādes process var aizņemt kādu laiku. Kad fails ir augšupielādēts, visu failu sarakstā izvēlieties saspiesto mapi. Kamēr fails joprojām ir atlasīts, noklikšķiniet uz pogas Izņemt, ko varat atrast lapas augšējā kreisajā pusē.

Tagad jums vajadzētu redzēt jaunu uznirstošo logu, kurā vaicājat par direktoriju. Izvēlieties mapi, kurā atrodas vietnes faili (vairumā gadījumu tā būs / public_html mape), un noklikšķiniet uz opcijas Izņemt failu (s). Pēc dažiem mirkļiem visi faili jāpārraksta, un jūsu vietne tiks atjaunota tajā versijā, kuru dublējāt. Ja jūs regulāri dublējat savu vietni, jums nevajadzētu justies kā pārāk daudz zaudējot.

Labākie spraudņi automatizētai WordPress dublēšanai

Manuāli izveidot dublējumus nav tik grūti. Bet, kā redzat no iepriekšējiem punktiem, pilnīgas dublējuma izveidošana prasa laiku. Emuāru autoriem parasti nav tik daudz laika, lai atvēlētu tehniskajām vajadzībām, un, manuāli iziet visu procesu vienu vai divas reizes nedēļā, var šķist, ka tiek tērēts laiks.

Tā kā kā emuāru veidošanas platformu esat izvēlējies WordPress, jums veicas. Ir vairāki bezmaksas un premium spraudņi, kas novērsīs jūsu rūpes, t.i., spraudņi, kas automatizēs visu dublēšanas procesu. Šie ir labākie spraudņi automatizētai WordPress dublēšanai.

Vault Press

Vault Press

CENA: USD 99 gadā vai USD 9 mēnesī

Atzīts par vienu no labākajiem, Vault Press noteikti sniegs jums visu (un vairāk), kas jums nepieciešams, lai izveidotu savas WordPress vietnes dublējumu. Spraudni ir viegli uzstādīt un pārvaldīt. Papildus noklusējuma opcijām vietnes dublēšanai (kas ietver plānotos dublējumus, atjaunošanas opcijas un izvēli starp failiem, kurus vēlaties iekļaut dublējumā), izmantojot šo spraudni, jūs iegūstat statistiku un informāciju par darbībām. Atkarībā no maksājuma jūs pat varat pievienot drošības opciju, kas ļaus Vault Press rūpēties par jūsu dublējumiem un padarīt to drošu. Jums vajadzētu detalizēti apskatiet piedāvājumu, un, izmantojot visas tajā iekļautās iespējas, jūs varētu vēlēties mazliet vairāk par šo.

Rezerves draugs

Rezerves draugs

CENA: sākot no 80 USD

Izmantojot Backup Buddy, jūs varat dublēt visu WordPress vietni un atjaunot to tikai ar dažiem klikšķiem. Pēc spraudņa instalēšanas viss, kas jums jādara, ir jāievada jūsu e-pasta adrese un parole, un jūs esat gatavs doties. Šis spraudnis ļaus jums lejupielādēt dublējumu ZIP failā, kuru varat saglabāt lokāli, vai arī varat uzreiz augšupielādēt to tiešsaistes pakalpojumā. Izmantojot Backup Buddy, jūs iegūstat 1 GB brīvas vietas dublējumu glabāšanai Backup Buddy Stash, vai arī varat nosūtīt dublējumu uz savu e-pastu, FTP, Amazon S3, Dropbox vai Rackspace Cloud.

Jums ir dažādas iespējas, no kurām izvēlēties, lai jūs varētu izvēlēties dublēt tikai datubāzes vai atsevišķas mapes, nevis katru reizi veikt pilnu dublējumu – kaut kas tiem, kas no jums var palīdzēt, ir vairāk nekā tikai daži gigabaiti datu. Ja plānojat dublēšanu, varat ļaut sev to aizmirst un ļaut Backup Buddy paveikt smago darbu.

BackUpWordPress

WordPress dublēšana

CENA: Bezmaksas / 99 USD

Šis spraudnis ir pieejams bezmaksas un apmaksātā versijā. Izmantojot bezmaksas, savā serverī varat ātri izveidot dublējumus, ērti plānot tos un izvēlēties, kuri faili jāiekļauj dublējumā. Ja izvēlēsities iegādāties paketi, jūs varēsit automātiski pārsūtīt savus datus uz tādiem pakalpojumiem kā Google Drive, DropBox, Amazon S3, Dreamhost DreamObjects, Rackspace Cloud un Microsoft Azure un padarīt jūsu dublējumus vēl drošākus..

BackWPup

BackWPup

CENA: Bezmaksas / 75 USD

Šis spraudnis ir pieejams arī divās versijās. Bezmaksas programma ļaus jums dublēt vietni datorā, kā arī dos iespēju augšupielādēt dublējumu Dropbox, S3 pakalpojumos, Rackspace Cloud. Bezmaksas versijā ir iekļauta plānota dublēšana, un, protams, jūs vienmēr varat atjaunot dublējumus. Bet, ja vēlaties vairāk iespēju un pakalpojumu, piemēram, Google disks, jums būs jāatver seifs un jāmaksā par BackWPup PRO versiju. Ja Tu gribi salīdziniet visas funkcijas izmantojot bezmaksas versiju un PRO versiju, lai izlemtu, vai to ir vērts iegādāties, jums vajadzētu apskatīt oficiālo vietni.


Ja esat saskāries ar problēmu ar savu WordPress vietni un nepieciešama ātra dublēšana, jūs jau zināt, cik svarīgi ir rūpēties par savu vietni. Ja jums līdz šim ir paveicies, negaidiet, lai mācītos no savām kļūdām. Pārliecinieties, vai mitināšanas pakalpojumu sniedzējs regulāri dublē jūsu failus un datu bāzes.

Lūdzu, neesi slinks; laiku pa laikam dublējiet savu WordPress vietni. Jūs nekad nezināt, kad jums būs nepieciešami šie faili. Pēc dublējuma izveidošanas pirmo reizi redzēsit, ka jaunāko failu glabāšana datorā ir jāveic tikai dažus klikšķus. Un, ja jūs varat ietaupīt dažus dolārus, izvēlieties vienu no labākajiem spraudņiem automatizētai WordPress dublēšanai un atpūtieties, veidojot dublējumus..

Kāda ir jūsu pieredze? Cik bieži dublējat savu WordPress vietni?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map