Kā instalēt WordPress motīvu?

instalēt-wordpress-theme.png


Sākot WordPress emuāru un it īpaši, ja šis ir pirmais, ar kuru esat strādājis, pareizās WordPress tēmas atrašana var aizņemt laiku. Un tas ir kaut kas pilnīgi dabisks. Tāpat kā jaunu mēbeļu atrašanai vai izlemšanai par jaunu frizūru, būs nepieciešams laiks, līdz jūs paklusīsit pie šīs ideālās tēmas, kas jūsu vietnē paliks aktīva.

Šī procesa laikā jūs, iespējams, instalēsit vairākus dažādus motīvus, lai tos izmēģinātu. Un, ja jūs izvēlaties iegādāties piemaksu, jums joprojām jāzina, kā to instalēt savā WordPress vietnē, pirms lietotāji var izbaudīt tās dizainu..

Jaunas WordPress tēmas instalēšana ir diezgan vienkārša. Bet tā kā ir trīs dažādas metodes, kuras varat izmantot, kāpēc ne iemācīties tās visas tagad? Izmēģinot visus paņēmienus, jums nekad vairs nebūs problēmu ar jaunu motīvu instalēšanu. Lai savā vietnē iegūtu jaunu motīvu, varat:

 • Izmantojiet WordPress meklēšanas funkciju
 • Tieši augšupielādējiet to no WordPress
 • Augšupielādējiet motīvu, izmantojot FTP (sarežģītāki)
Tā kā motīva instalēšana prasīs tikai dažas minūtes, varat izmēģināt jebkuru no metodēm šobrīd.

Ātrākais bezmaksas WordPress motīvu instalēšanas veids no oficiālā direktorija ir iebūvētas meklēšanas funkcijas izmantošana.

 1. Administratora informācijas paneļa izvēlnē izvēlieties Izskats -> Motīvi
 2. Lapas augšpusē noklikšķiniet uz pogas “Pievienot jaunu”

Šajā lapā WordPress no savas krātuves parādīs piecpadsmit piedāvātās motīvas. No šī brīža jūs varat sākt meklēt sev tīkamu tēmu.

Katra tēma tiek parādīta funkciju lodziņā atsevišķi. No augšējās joslas varat pārslēgt skatu uz populārākās, jaunākās vai iecienītās tēmas. Cilne Izlase būs tukša, līdz WordPress.org lapās jūs atzīmēsit vismaz vienu vienumu. Noklikšķinot uz “Funkciju filtrsPoga WordPress parādīs vienumus atlasītajā filtrā:

 • Izkārtojums – režģis, viena kolonna, kreisā puse utt.
 • Funkcijas – elastīga galvene, pielāgots fons, pilna platuma veidne utt.
 • Tēma – brīvdienas, ziņas, fotogrāfija utt.

Kā meklēt WordPress motīvos

No pirmā acu uzmetiena jūs redzēsit tikai ekrānuzņēmumu un katras motīva nosaukumu.

Kad peles kursors tiek pārvietots virs vienuma, kas jums patīk, WordPress parādīs dažas papildu iespējas.

Noklikšķinot uz pašas detaļas un priekšskatījuma vai pašas pogas Priekšskatījums, WordPress to parādīs atveriet demonstrācijas lapu no konkrētās preces. Šeit jūs varat arī izlasīt aprakstu, redzēt vērtējuma punktu skaitu un apskatīt vēl dažus datus par to.

Ja jums patīk demonstrācijas lapā redzētais, varat ātri instalēt šo motīvu:

 1. Lapas augšējā kreisajā stūrī noklikšķiniet uz pogas “Instalēt”

 2. Pagaidiet dažas sekundes (vai dažas minūtes, atkarībā no jūsu interneta savienojuma ātruma), līdz instalācija tiek pabeigta

 3. Noklikšķiniet uz pogas “Aktivizēt”, lai ieviestu izmaiņas

Pēc tam WordPress ievieš pielāgojumus, un jaunā tēma kļūst redzama visiem, kas ielādē jūsu vietni. Tas arī atgriezīsies lapā Motīvi, kur jūs varat turpināt meklēšanu vai mainīt motīvu uz citu sarakstā.

Kamēr jūs nenoklikšķināsit uz pogas Aktivizēt, tēma tiks instalēta jūsu vietnē, bet apmeklētāji joprojām redzēs jūsu veco dizainu.

Ja nolemjat pārslēgties uz tikko instalēto motīvu, kuru vēl neesat aktivizējis, lūdzu, dodieties uz vietni Izskats -> Motīvi. Atrodiet vienumu, virziet kursoru virs tā un noklikšķiniet uz pogas “Aktivizēt”, lai jūsu vietnē tiktu lietoti jaunie stili.

Ja jums nav nepieciešams priekšskatīt motīvu, varat to tūlīt instalēt, noklikšķinot uz atbilstošās pogas.

Augšupielādējiet motīvu, izmantojot WordPress admin

Augšupielādējiet WordPress motīvu

Pirmā metode darbojas tikai ar bezmaksas WordPress tēmām no oficiālais repozitorijs. Bet, ja jūs lejupielādējat motīvu tieši no tā paša direktorija ZIP formātā, atrodiet to jebkurā citā vietnē vai iegādājaties premium vienumu, tas būs manuāli jāaugšupielādē. Ir svarīgi, lai tēma būtu zip formātā (neizņemiet to, jo tā nedarbosies šādi):

 1. Iet uz Izskats -> Motīvi
 2. Noklikšķiniet uz pogas “Pievienot jaunu”
 3. Lapas augšpusē noklikšķiniet uz pogas Augšupielādēt tēmu
 4. Noklikšķiniet uz “Izvēlēties failu”
 5. Datorā atlasiet .zip failu
 6. Noklikšķiniet uz “Instalēt tūlīt”
 7. Pagaidiet dažas sekundes, līdz WordPress instalē motīvu

Jaunā lapā, kas tiks atvērta, jums vajadzētu redzēt apstiprinājuma ziņojumu. Tajā pašā lapā jūs varat priekšskatīt tikko augšupielādēto motīvu, nekavējoties to aktivizēt vai atgriezties Motīvu lapā.

Augšupielādējiet motīvu, izmantojot FTP

Tikai gadījumā, ja jums šobrīd nav piekļuves WordPress informācijas panelim vai ja citu iemeslu dēļ nevarējāt instalēt jauno motīvu, izmantojot WordPress administratoru, ir trešā metode, kas var jums palīdzēt. Šis nav pilnīgi piemērots iesācējiem jo jums būs jāzina, kā strādāt ar FTP klientu. Tas prasa arī FTP akreditācijas datus, kurus daudzi iesācēji nezina, kur atrast un kā izmantot.

Bet, ja esat saņēmis FTP pieteikšanās informāciju savā iesūtnē, un jūs neesat pilnīgi svešs failu pārsūtīšanas protokola un darba ar failiem gadījumā, WordPress motīva instalēšana šādā veidā prasīs tikai dažus mirkļus.

Augšupielādējiet WordPress motīvu, izmantojot FTP

Tā vietā, lai izietu lietotājam draudzīgu interfeisu WordPress, kā tas bija iepriekšējās metodēs, motīvu varat pievienot tieši WordPress instalācijas motīvu mapei:

 1. Lejupielādējiet un instalējiet bez maksas FileZilla vai jebkuru citu FTP klientu
 2. Atveriet lietojumprogrammu un izveidojiet savienojumu ar savu FTP serveri
 3. Dodieties uz mapi WordPress (parasti atrodama mapē “www” vai “public_html”)
 4. Atvērt wp-saturs / motīvi mape
 5. Tur izpakojiet jauno motīvu (beigās vajadzētu būt vienai jaunai mapei ar nosaukumu).
 6. Piesakieties WordPress administratora informācijas panelī
 7. Atvērt Izskats -> Motīvi
 8. Atrodiet jauno vienumu, novietojiet kursoru virs un noklikšķiniet uz pogas “Aktivizēt”

Secinājums

Kad jūs nolemjat instalēt jaunu WordPress motīvu, varat izmantot trīs metodes. Lai gan motīvus no oficiālās WordPress direktorijas var ātri instalēt, izmantojot administratora paneli, pārējie būs jāaugšupielādē manuāli.

Tikai gadījumā, ja motīvu nevar instalēt, izmantojot WordPress, izmantojiet FTP piekļuvi, lai failus pārsūtītu tieši mapē. Tiklīdz būsit instalējis dažas WordPress motīvus un tos izmēģinājis, tā kļūs par jūsu otro dabu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map