Kā automātiski atjaunināt WordPress spraudņus

automātiski atjaunināt-wordpress-plugins.png


Lai gan jūs varat izveidot emuāru bez viena spraudņa sarakstā, pastāv iespēja, ka jums būs jāinstalē vismaz daži no tiem. Neatkarīgi no tā, cik lielisks esat eksperts, dažām funkcijām vienkārši būs nepieciešams pārāk daudz laika, lai izstrādātu no nulles. Tā kā tur ir desmitiem tūkstošu spraudņu, agrāk vai vēlāk jūs sapratīsit, ka daži no tiem ir nepieciešami emuārā.

Kaut arī spraudņi ir tikai WordPress paplašinājumi un tie nevar darboties ārpus CMS, spraudņi darbojas kā programmatūra atsevišķi. Katrs spraudnis ir kodēts atšķirīgi, tam ir unikālas funkcijas un tas regulāri jāatjaunina.

Izstrādātājiem regulāri jāatjaunina WordPress spraudņi. Nu, vismaz, ja viņiem rūp viņu produkts. Daži atjauninājumi nodrošinās jums jaunas funkcijas, citi novērsīs kļūdas un saderības problēmas, savukārt vissvarīgākais ir novērst zināmos drošības caurumus. Jūs negribētu, ja jums būtu spraudnis, kas iebrucējiem ļauj piekļūt jūsu vietnei, ja ne jūs?

Laikam ejot, iespējams, jūsu vietnē būs desmitiem spraudņu, un jums regulāri būs jāatjaunina WordPress spraudņi. Dažiem lietotājiem būs jauni atjauninājumi pāris reizes mēnesī, un manuāla atjaunināšana var padarīt jūs satraucošāku. Ja jums ir īss drošinātājs, iespējams, vēlēsities automātiski atjaunināt WordPress spraudņus.

Automātiski atjauniniet visus WordPress spraudņus

Lai iespējotu automātiskus atjauninājumus visiem WordPress spraudņiem, jums tas vienkārši jāpasaka savai CMS. Nē, pārtrauciet kliegt uz datora ekrāna; diemžēl mēs joprojām esam tālu no tā, lai mums būtu tehnoloģija, kas mūs pilnībā izprastu, tāpēc jums jāmaina komunikācijas kanāls un tā vietā jāatjaunina fails function.php. Pat ja jums nav ne jausmas, kas par failu ir, jums nevajadzētu uztraukties. Lai pārliecinātos, ka esat pārklāts, izveidojiet dublējumu.

 1. Atveriet function.php failu
 2. Kopējiet un ielīmējiet šo:
 3. add_filter ('auto_update_plugin', '__return_true');
 4. Saglabāt izmaiņas

Ja vēlaties to pašu darīt visām instalētajām tēmām, jums ir nepieciešams cits filtrs, kas izskatās praktiski tāds pats:

add_filter ('auto_update_theme', '__return_true');

Lai uzzinātu vairāk par šo, lūdzu, skatiet kā konfigurēt automātiskus fona atjauninājumus WordPress.

Pēc izmaiņu saglabāšanas WordPress automātiski atjauninās visus spraudņus, kad būs pieejamas lejupielādēšanai jaunas versijas. Jums nav jādara kaut kas. Lai arī tas varētu šķist praktiski, var būt bīstami iespējot visu jūsu spraudņu automātiskos atjauninājumus. Daži var pilnībā sagraut jūsu vietni, citi radīs saderības problēmas, un tie, kurus pielāgojāt, pārrakstīs visu, ko esat izdarījis. Tātad, ja jums ir tāda veida spraudņi, kurus nevēlaties automātiski atjaunināt, jūs interesēs automātisko atjaunināšanu iespējot tikai noteiktiem spraudņiem.

Atlasiet spraudņus, kas saņems automātiskus atjauninājumus

Ja vēlaties, lai tikai daži spraudņi tiktu automātiski atjaunināti, jums vajadzētu izmantot citu pieeju. Par laimi, šoreiz jums nevajadzēs kopēt funkcijas. Jums vienkārši jāinstalē spraudnis, kas novērsīs jūsu rūpes.

Vienkāršu atjauninājumu pārvaldnieks

CENA: Bezmaksas

Ar vairāk nekā 100 000 aktīvu instalēšanu šis bezmaksas spraudnis ir vispopulārākā izvēle, kad runa ir par automātiskiem WordPress atjauninājumiem. Easy Updates Manager sniedz jums pilnīgu kontroli pār WordPress atjauninājumiem, taču mēs nerunāsim par visām šī raksta funkcijām.

Vienkāršu atjauninājumu pārvaldnieks

Interesanta ir funkcija, kas ļauj iespējot spraudņu un motīvu automātiskos atjauninājumus. Spraudnis ir salīdzinoši vienkāršs, un tas ļauj atlasīt spraudņus un motīvus no saraksta. Viss, kas jums jādara, ir jāizvēlas, kuriem vienumiem vajadzētu būt un kuri nav jāatjaunina automātiski.

Automātiski spraudņu atjauninājumi

CENA: Bezmaksas

Lai arī tas nav tik populārs kā iepriekš pieminētais, tas ir tikpat vienkāršs kā tagad. Pēc tā instalēšanas un aktivizēšanas visi spraudņi, kas ir jūsu WordPress emuārā, sāks automātiski atjaunināt. Tagad, ja vēlaties to kontrolēt, dodieties uz Iestatījumi -> Automātiski spraudņa atjauninājumi.

Automātiski spraudņu atjauninājumi

Iestatījumu lapā redzēsit visu esošo paplašinājumu sarakstu. Vienkārši pārbaudiet spraudni, kuru nevēlaties automātiski atjaunināt. Tieši tā!

Tā kā jūs tikko sākat automātiski atjaunināt WordPress spraudņus, ir ieteicams ļaut spraudnim jums paziņot par izmaiņām pa e-pastu. Tātad, ja kaut kas noiet greizi, jūs varat reaģēt savlaicīgi.

Kā atgūt veco versiju

Dažos gadījumos atjauninājumi radīs problēmas jūsu vietnē. Kamēr jums nebūs iespējas labot lietas vai atrast citu risinājumu, jūs, iespējams, vēlēsities atpakaļ veco versiju. Jā, tas ir iespējams, un jūs varat atgriezties pie jebkuras vēlamās versijas. Mēs jau parādījām, kā to izdarīt, tāpēc, lūdzu, uzziniet, kā savā vietnē atkal iegūt tēmas vai spraudņa veco versiju.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map