Kā atjaunināt WordPress, motīvus un spraudņus informācijas paneļa iekšpusē

update-wordpress.png


Reizi pāris nedēļās, piesakoties savā WordPress emuārā un dodoties uz informācijas paneli, pamanīsit, ka jūsu vietnei ir pieejami atjauninājumi. Lai gan ir vienkārši noklikšķināt uz pogas, lai jauninātu WordPress kodolu, motīvus un spraudņus uz jaunāku versiju, jums jāveic papildu darbība un jāsagatavo sava vietne atjaunināšanas procesam. Citiem vārdiem sakot, ievērojiet principu “labāk droši nekā atvainojos”.

Lai gan jūsu vietne darbosies diezgan parasti, pat ja jūs nepiespiežat atjaunināšanas pogu tajā brīdī, kad redzat, ka tā ir pieejama, jums jāzina par tūlītējas jaunināšanas priekšrocībām. WordPress izstrādātāji, tās motīvi un spraudņi pastāvīgi strādā, lai uzlabotu savus produktus. Izmantojot jaunus atjauninājumus, viņi ievieš jaunas funkcijas, kas jūsu vietni padarīs labāku. Un vēl svarīgāk ir tas, ka izstrādātāji novērš kļūdas un drošības spraugas, kuras hakeri varētu izmantot, lai piekļūtu jūsu vietnei bez atļaujas.

Tā kā WordPress ir atvērtā koda platforma, ikviens var ķerties pie koda, pārbaudīt to un atrast jaunu veidu, kā uzlauzt neaizsargātas vietnes. Atjauninot uz jaunāko versiju, jūs aizsargājat savu vietni no ļaunprātīgas programmatūras un bīstamiem cilvēkiem. Papildus vājajām parolēm programmatūras jaunākās versijas neesamība ir viens no biežākajiem vietnes zaudēšanas iemesliem hakerim..

Kā atjaunināt WordPress kodolu, motīvus un spraudņus

Mēs ceram, ka jūs tagad saprotat priekšrocības, ko sniedz ātra, regulāra atjaunināšana. Pirms steidzaties noklikšķināt uz jaunināšanas pogas, apsveriet dažas lietas un uzziniet, kā pareizi atjaunināt WordPress.

Sagatavojieties atjaunināšanai

No brīža, kad noklikšķināsit uz atjaunināšanas pogas, WordPress sāks strādāt ar jūsu failiem. Tas lejupielādēs jaunus failus un pārrakstīs vecos. Tā kā tas ir delikāts process, kuru var pārtraukt tikai viena vienkārša koda ierakstīšana, ir neliela, taču reāla iespēja, ka kaut kas noiet greizi. Pirms zaudējat piekļuvi savai vietnei un padarāt to nelietojamu sabiedrībai, uzņemieties apdrošināšanu rezerves kopijas veidā. Tātad, ja kaut kas noiet greizi, varat viegli atgriezties pie vecās WordPress versijas vai jebkura konkrēta spraudņa un motīva, kuru gatavojāt atjaunināt..

Tā kā spraudņu kešatmiņā saglabāšana (piemēram, W3 kopējā kešatmiņa vai WP Super kešatmiņa) var traucēt jaunināšanas procesu, ieteicams tos deaktivizēt WordPress atjaunināšanas procesa laikā. Kad atjaunināšana būs pabeigta pēc dažām minūtēm, jūs varēsit atgriezties un bez problēmām aktivizēt spraudni.

Pirms atjaunināšanas, vienmēr izveidojiet dublējumu jūsu vietnes un deaktivizējiet visus kešatmiņas spraudņus iespējams, ka esat instalējis.

Manuāli atjauniniet WordPress uz jaunu versiju

Lai uzzinātu vairāk par pieejamajiem atjauninājumiem, lūdzu, dodieties uz vietni Informācijas panelis -> Atjauninājumi. Alternatīvi, jūs varat noklikšķināt uz Atjauninājumi ikona WordPress administratora joslā. Tiks atvērta WordPress atjauninājumu lapa, kurā ir visa nepieciešamā informācija un darbību pogas.

Lai gan WordPress automātiski pārbauda, ​​vai nav jaunu atjauninājumu, un pa e-pastu paziņo par tiem, šajā lapā jūs varat noklikšķināt uz pogas, lai manuāli pārbaudītu, vai jaunie atjauninājumi nav pieejami..

Lapu var iedalīt trīs daļās:

 1. WordPress pamata atjauninājumi
 2. Spraudņu atjauninājumi
 3. Motīvu atjauninājumi

1. Atjauniniet WordPress

Atjauniniet WordPress kodolu

Pirmā sadaļa ļauj atjaunināt WordPress kodolu. Ja jums jau ir jaunākā WordPress versija, jūs redzēsit ziņojumu, kas to apstiprina. Jūs redzēsit arī pogu, kas palīdz pārinstalēt pašreizējo versiju. Lai gan jūs to pagaidām varat ignorēt, atcerieties iespēju tikai gadījumā, ja nākotnē kaut kas noiet greizi.

Lai atjauninātu WordPress uz jaunāko versiju, vienkārši noklikšķiniet uz Atjaunināt tagad pogu un pagaidiet dažas minūtes.

Atkarībā no vietnes ātruma un pārsūtāmo failu lieluma var paiet dažas minūtes, līdz viss tiek pabeigts.

2. Atjauniniet WordPress spraudņus

Atjauniniet WordPress spraudņus

Otrajā sadaļā ir visi pieejamie spraudņu atjauninājumi. Acīmredzot saraksts var būt īsāks vai garāks atkarībā no instalēto spraudņu skaita. Visi spraudņi, kuriem ir pieejamas jaunas versijas, būs sarakstā, un jūs tos atlasīsit. Tātad, vienkārši izvēlieties atjauninājumus, kurus vēlaties atjaunināt, un noklikšķiniet uz Atjaunināt spraudņus pogu zem saraksta.

3. Atjauniniet WordPress motīvus

Atjauniniet WordPress motīvus

Trešā un pēdējā šīs lapas sadaļa ļauj atjaunināt motīvus. Līdzīgi kā iepriekšminētajos spraudņu atjauninājumos, jūs varat sagaidīt visu pieejamo motīvu sarakstu (tos, kurus esat instalējis savā vietnē), kuriem ir pieejama lejupielādējama jauna versija. Atlasiet tos, kurus vēlaties atsvaidzināt ar jaunajiem failiem, un noklikšķiniet uz Motīvu atjaunināšana pogu.

Pēc noklikšķināšanas uz jebkuras atjaunināšanas pogas, lūdzu, esiet pacietīgs un ļaujiet dažām minūtēm visu pabeigt.

Kāds ir labākais laiks vietnes atjaunināšanai?

Lai gan jūs varat jebkurā laikā atjaunināt WordPress kodolu, motīvus un spraudņus, mēs iesakām to darīt, kad jūsu vietnē ir vismazāk apmeklētāju. Atkarībā no auditorijas tas var būt nedēļas nogalēs vai noteiktā dienas laikā. Vienmēr apsveriet iespēju veikt atjauninājumus nakts stundās – viņi ir mazāk aizņemti.

Kas notiek ar jūsu vietni tās atjaunināšanas laikā?

Mēs jau pieminējām iespēju, ka atjaunināšanas laikā kaut kas noiet greizi. Atkarībā no atjaunināšanas lieluma un jūsu mitināšanas pakalpojumu sniedzēja (servera) ātruma var paiet dažas minūtes, līdz viss tiek salabots. Tādēļ WordPress automātiski parāda uzturēšanas lapu visiem lietotājiem, kuriem atjaunināšanas laikā ir atvērta jūsu vietne.

Uzturēšanas režīma ziņojums

Atjaunināšanas laikā WordPress parāda šo ziņojumu: “Īslaicīgi nav pieejams plānotajai apkopei. Pārbaudiet pēc minūtes. ”

Automātiski WordPress atjauninājumi

2013. gada oktobrī WordPress ieviesa automātiskus atjauninājumus. Kopš tā laika sistēma automātiski atjauninās visus mazākos izlaidumus (piemēram, no WordPress v4.7.4 līdz v4.7.5) un drošības atjauninājumus. Jums joprojām būs manuāli jāatjaunina visi galvenie izlaidumi (piemēram, no WordPress v4.8 līdz v4.9).

Ir iespējams kontrolēt, kā darbojas automātiskie WordPress atjauninājumi, taču jums būs jāinstalē papildu spraudņi vai jāmaina kods. Mēs to apskatīsim vienā no mūsu nākamajiem ziņojumiem.

Kad NEVAJADZĒT WordPress atjaunināt jūsu vietni

Lai gan vairumā gadījumu WordPress atjaunināšana ir nepieciešama, ir gadījumi, kad jums nevajadzētu ātri iedarbināt sprūdu. Kā jūs jau zināt, WordPress ļauj jums pielāgot katru CMS daļu, kā arī tās motīvus un spraudņus.

Ja jūsu emuārā ir kaut kas pārveidots (pielāgots), jums vajadzētu būt piesardzīgam attiecībā uz atjauninājumiem. Tā kā WordPress procesa laikā pārraksta katru failu, tiks zaudētas visas modifikācijas, kuras veicāt WordPress, motīvos vai jebkurā no spraudņiem.!

Tomēr tas nenozīmē, ka jums nevajadzētu atjaunināt WordPress. Tā vietā jums būs jāsagatavo visas modifikācijas, lai pēc atjaunināšanas tās varētu aizstāt. Ir pat klasiskāki risinājumi, kas ļauj atjaunināt motīvus un spraudņus, neuztraucoties par pielāgotajām detaļām (izmantojot bērnu motīvus un pielāgotos spraudņu failus), taču tā ir uzlabota opcija, kuru mēs atstāsim vienam no mūsu nākamajiem rakstiem.

Pēc atjaunināšanas pārbaudiet savu vietni

Pēc katra atjauninājuma mēs ļoti iesakām pārbaudīt savu vietni. Lai arī var šķist, ka viss noritēja gludi, jūs varat pārsteigt par dažiem sabojātiem dizaina elementiem vai jaunām funkcijām, kuras jūs negaidījāt. Dažreiz vienkārši notiek, ka jūsu tēma vai kāds no jūsu spraudņiem nav saderīgs ar jauno WordPress versiju. Tāpēc neesiet slinks un atveriet dažas savas vietnes lapas, lai redzētu, vai viss darbojas pareizi.

Secinājums

Obligāti visu laiku atjauniniet savu WordPress. Ja jums ir jaunākā pamata failu, motīvu un spraudņu versija, jūs pārliecināties, ka vietne ir droša un vienmēr atrodas vienu soli priekšā vētrainajiem hakeriem. Jūs arī iegūstat jaunas funkcijas un uzlabotu funkcionalitāti. Neaizmirstiet dublēt savu vietni, pirms veicat lielākus atjauninājumus (patiesībā jums regulāri jāveido rezerves kopija neatkarīgi no atjauninājumiem, bet par to mēs nonāksim citā rakstā), un esiet piesardzīgs, ja jums ir pielāgota vietne.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map