Kā atiestatīt WordPress vietni – rokasgrāmata iesācējiem

Vietnes WordPress atiestatīšana - rokasgrāmata iesācējiem


Vai esat kādreiz nonācis situācijā, kad jums vajadzēja sākt no savas WordPress vietnes?

Lai gan WordPress ļauj ikvienam viegli izveidot emuāru, šīs perfektās vietnes izveidošana, par kuru jūs sapņojat, nav tik vienkārša, kā jūs varētu iedomāties. Jums vajadzēs pavadīt laiku, lai sajauktos ar WordPress, līdz jūs patiešām sapratīsit, kā tas uzvedas. Tas nozīmē, ka jūs klejojat iestatījumus, līdz atradīsit visu, ko vēlējāties modificēt atbilstoši savām vēlmēm. Neatkarīgi no tā, cik uzmanīgs jūs esat, agrāk vai vēlāk jūs kļūdīsities.

Izstrādājot šo nevainojamo vietni, jums būs jāizmēģina arī dažādas tēmas, līdz iegūstat to, ko meklējāt. Tā kā ir desmitiem tūkstošu dažādu spraudņu, jūs, iespējams, vēlēsities instalēt divas vai trīs tās pašas funkcijas, pirms izlemjat par vienu, kuru izmantosit nākamajos mēnešos un gados..

Un, ja jūs tikko sākat darbu, pēc dažām stundām vai dienām izmēģinot dažādas lietas WordPress, jūs varētu saprast, ka jums jāsāk no jauna. Tātad, kā jūs atiestatāt savu WordPress vietni?

Kā atiestatīt WordPress vietni?

Šoreiz mēs jūs netraucēsim uz tehniskajiem parametriem un detaļām. WordPress izmanto datu bāzes, tabulas un dažādi faili un procedūras, lai sevi uzturētu. Tātad, lai manuāli atiestatītu visu, jums vajadzētu paturēt visu prātā un izdzēst vienu lietu pēc otras. Ja jūs neesat kodētājs vai dizainers, tas nav kaut kas, ko vēlaties darīt pats.

Vēl viena iespēja būtu pilnībā atinstalēt / izdzēst visu no servera un instalēt WordPress no jauna. Jā, tā ir iespēja, bet kāpēc tērēt savu vērtīgo laiku, kad visu var paveikt tikai ar vienu pogas klikšķi?

Ļaujiet mums parādīt jums vienkāršu bezmaksas spraudni, kam varat uzticēties.

 1. Iet uz Spraudņi -> Pievienot jaunu
 2. WebFactory Ltd meklējiet “WP Reset”
 3. Instalējiet un aktivizējiet spraudni
Instalējiet spraudni WP Reset

Meklējiet WP Reset, instalējiet un aktivizējiet spraudni

Kad spraudnis ir aktivizēts jūsu vietnē, varat visu sagatavot atiestatīšanai.

Neuztraucieties; jūs nevarat nejauši atiestatīt savu emuāru. WP atiestatīšana nāk ar drošības mehānismu, kas neļaus atiestatīt vietni, “pārspiežot pogu”.

Tomēr ņemiet vērā, ka šis spraudnis neveido dublējumus. Ja neesat pilnīgi pārliecināts, ka vēlaties atiestatīt šo WordPress instalāciju, mēs iesakām izveidot dublējumu. Ja jūs nožēlojat lēmumu, dublējums ļaus ātri atjaunot visu iepriekšējā stāvoklī.

Pirms turpināt, pārliecinieties, ka saprotat, kas tiks izdzēsts.

Atiestatīšana izdzēsīs:

 • visas ziņas, lapas, pielāgoti ziņu veidi, komentāri, multivides ieraksti, lietotāji
 • visas noklusējuma WP datu bāzes tabulas
 • visas pielāgotās datu bāzes tabulas, kurām ir tāds pats prefikss “wp_” kā noklusējuma tabulām šajā instalācijā

Atiestatīšana dzēst:

 • multivides faili – tie paliks wp-augšupielādes mape, bet vairs netiks uzskaitīta sadaļā Multivide
 • netiek skarti faili; spraudņi, motīvi, augšupielādes – viss paliek uz servera
 • vietnes nosaukums, WordPress adrese, vietnes adrese, vietnes valoda un meklētājprogrammas redzamības iestatījumi
 • pieteicies lietotājs tiks atjaunots ar pašreizējo paroli, lai jūs to varētu

Kad esat pārliecināts, ka saprotat visu, varat turpināt, atiestatot savu WordPress vietni:

 1. Iet uz Rīki -> WP atiestatīšana
 2. Izlasiet to lietu sarakstu, kuras vēlreiz netiks izdzēstas
 3. Ritiniet uz leju līdz lapas apakšai
 4. Ierakstiet “atiestatīt” un noklikšķiniet uz pogas “atiestatīt WordPress”
 5. Apstipriniet atiestatīšanu
Atiestatīt WordPress vietni

Ierakstiet “reset” un noklikšķiniet uz pogas. Nav atsaukšanas

Un tas arī viss! Tagad jūs tiksit izslēgts un automātiski pieteicies, izmantojot pašreizējo lietotājvārda un paroles kombināciju. Tagad varat sākt no jauna, zinot, ka jums ir tīra instalācija.

Izvēlieties darbības pēc atiestatīšanas

Pirms noklikšķināt uz atiestatīšanas pogas, varat pastāstīt spraudnim WP Reset, ko darīt pēc tam. Pagaidām jūs varat:

 • Aktivizējiet pašreizējo motīvu
 • Aktivizējiet spraudni WP Reset
 • Atkārtoti aktivizējiet visus pašlaik aktīvos spraudņus
WordPress Reset - darbības pēc atiestatīšanas

Izvēlieties, ko darīt pēc atiestatīšanas

Ja vēlaties turpināt izmantot to pašu motīvu vai ja jums ir bijis desmitiem aktīvu spraudņu, kurus vēlaties atkal aktivizēt, izmantojiet šo opciju, nevis visu aktivizējiet ar roku. Ja kādreiz esat mēģinājis instalēt desmit vai vairāk spraudņu vienlaikus, jūs zināt, ka tas ir ļoti laikietilpīgi, tāpēc, ka tas ir vienkārši, tāpēc šī iespēja ir nosūtīta debesīs..

Atlases atiestatīšana

Ja jums ir jāizdzēš / jāatiestata tikai viena vietnes WordPress daļa, varat izmantot sadaļu Rīki.

 • Dzēst pārejas – Noklikšķinot uz pogas un apstiprinot visu pārejošs saistītie datu bāzes ieraksti tiks izdzēsti. Tas ietver īslaicīgus pārejas posmus, kuriem nav beidzies derīguma termiņš, un īslaicīgu pārejas periodu ierakstus bāreņiem.
 • Notīrīt mapi Augšupielāde – visi faili jūsu wp-saturs \ augšupielādes mape tiks izdzēsta. Tas ietver mapes un apakšmapes, kā arī visus apakšmapēs esošos failus. Tiks izdzēsti arī faili, kas saistīti ar multivides ierakstiem.
 • Atiestatīt motīva opcijas – Visas opcijas (modi) visām tēmām tiks atiestatītas.
 • Dzēst motīvus – Šī poga palīdzēs jums izdzēst visu vietnē instalēto motīvu. Tas ietver pašlaik aktīvo tēmu.
 • Dzēst spraudņus – Ja jums ir vairāk nekā duci spraudņu, kurus esat izmēģinājis, vienkārši noklikšķiniet uz šīs pogas, lai tos visus izdzēstu. Visi spraudņi, izņemot WP Reset, tiks izdzēsti.
 • Iztukšojiet vai izdzēsiet pielāgotas tabulas – Šī darbība ietekmē tikai pielāgotas tabulas ar wp_ priedēklis. Core WP tabulas un citas datu bāzes tabulas, kurām nav šī prefiksa, netiks izdzēstas / iztukšotas, lai WordPress varētu darboties nepārtraukti. Dzēšot tabulas, tās tiek pilnībā noņemtas no datu bāzes. Iztukšošana no tiem noņem visu saturu, bet struktūra paliek neskarta.
 • Dzēst .htaccess failu – Ja esat manipulējis ar .htaccess failu, varat to ātri izdzēst, nospiežot pogu. Ja strādājat ar .htaccess, mēs iesakām izmantot bezmaksas WP Htaccess redaktors iespraust. Tas palīdzēs ātrāk nokļūt failā, kā arī automātiski izveidos dublējumus, lai jums nebūtu jāuztraucas par izmaiņu zaudēšanu.
  Pēc faila izdzēšanas pārliecinieties, vai esat atvēris Iestatījumi -> Permalinks un saglabājiet iestatījumus (neveicot nekādas izmaiņas). Šī darbība atjaunos sākotnējo .htaccess failu.

Kā izveidot datu bāzes momentuzņēmumu?

Datu bāzes momentuzņēmumi parasti tiek izmantoti izstrādei. Izveidojot datu bāzes momentuzņēmumu, jūs varēsit salīdzināt divas datu bāzes un redzēt, kādas izmaiņas ir veiktas datu bāzē pēc īpaša spraudņa vai motīva instalēšanas.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka datu bāzes momentuzņēmumi nav tieši dublējums. Lai gan jūs varat tos lejupielādēt un importēt vēlāk, jūs joprojām nevarat uzņemt failus ar momentuzņēmuma rīku. Mēs iesakām izmantot pilnu rezerves spraudni, ja vēlaties pārliecināties, ka neko nezaudējat.

Kāda ir nākotne?

Pašlaik spraudnis ir diezgan vienkāršs. Jums jāveic atiestatīšana vietnē vai jāizvēlas viens no rīkiem, lai izdzēstu noteiktu vietnes daļu.

Turpmākajos mēnešos ir dažas pārsteidzošas funkcijas:

Vairāku vietņu (WPMU) atbalsts

Visiem jums, kas pārvalda WordPress vietņu tīklu, patiks, ka spraudnis gatavojas tā atbalstam. Tas nozīmē, ka jūs kā super administrators varēsit kontrolēt visas tīkla vietnes. Ja nepieciešams, varēsit atiestatīt vietnes vai pat piemērot konkrētām vietnēm noteiktos rīkus.

Automātiski instalēt spraudņus un motīvus (kolekcijas)

Vienreiz tu instalēt WP Reset, jūs varēsit izveidot savu iecienītāko WordPress motīvu un spraudņu kolekciju, ar kuru vēlaties strādāt. Kad esat atlasījis sarakstu ar iecienītākajiem spraudņiem, WP Reset tos automātiski instalēs jums.

Tas nozīmē, ka jums vienlaikus nevajadzēs manuāli instalēt un aktivizēt vienu spraudni un motīvu.

Ja jūs mēdzat bieži atiestatīt savu vietni, kad pārbaudāt lietas, jūs ietaupīsit dārgas minūtes katru reizi, kad sākat no jauna. Mēs patiešām mīlam šo funkciju un nevaram gaidīt, kamēr tiks atjaunināts spraudnis WP Reset.

Nuke atiestatīšana

Šis ir diezgan daudz pašsaprotams. Šī vienkāršā, bet ārkārtīgi jaudīgā opcija ļaus jums kodināt jūsu vietni, tas nozīmē, izdzēst un atiestatīt visu ar vienu klikšķi.

Tā vietā, lai izvēlētos opcijas un domātu, ko atiestatīt un ko saglabāt neskartu, opcija Nuke Reset izdzēsīs gandrīz visu, lai jūs varētu sākt no jauna. Ar lielu jaudu nāk liela atbildība, tāpēc, lūdzu, esiet ļoti piesardzīgs, izvēloties šo iespēju. Mēs esam pārliecināti, ka izstrādātājs šeit iekļaus drošības mehānismu, taču pirms noklikšķināšanas uz pogas padomājiet vēlreiz.

Secinājums

WordPress vietnes atiestatīšana parasti tiek veikta testēšanas laikā. Neatkarīgi no tā, vai esat izstrādātājs, kurš testē jaunu spraudni / motīvu, vai iesācējs, kurš nav pārliecināts, ko darīt ar jaunu vietni, WP Reset ir bezmaksas spraudnis, kas paātrinās testēšanas procesu.

Tā vietā, lai katru reizi manuāli sagatavotu vidi, šis bezmaksas spraudnis visu darīs jūsu vietā, un jūs varēsit koncentrēties uz svarīgākām lietām, piemēram, perfektu motīvu atrašanu, spraudņiem vai izmēģināt kaut ko tādu, ko mēģinājāt attīstīt.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map