Juhtige oma WordPressi saidi RSS-voogu nagu profil

Juhtige oma WordPressi saidi RSS-voogu nagu profil


Kui olete loonud veebisaidi, mida kasutab WordPress, on tõenäoline, et hakkate uut sisu avaldama iga päev või vähemalt kord nädalas. Kui jah, siis soovite oma sisu kasutajatele jaotada.

Kuigi paljud neist saavad teie saidilt värskendusi saidi enda ja teie loodud sotsiaalse meedia lehtede kaudu, ei tohiks unustada RSS-voogu.

Rikkaliku saidikokkuvõtte või tõeliselt lihtsa sündikatsiooni eesmärk on näidata sagedast sisu ja edastada see laiemale vaatajaskonnale. RSS-kanal, mida nimetatakse voogu, koosneb pealkirjast, millele järgneb väike väljavõte, pilt või erinev lisateave postituste, veebisaidi, autori jne kohta..

WordPress loob automaatselt teie veebisaidile voo ja saate seda hõlpsalt näha www.oma oma domeen.com/feed.

Ei, kanalid pole veel surnud ja kogu maailmas on miljoneid kasutajaid. Seega on tõenäoline, et külastajad kasutavad teie saidilt uudiste saamiseks arvutis või nutitelefonis erinevaid agregaatoreid. Seetõttu on teie huvides, et RSS-kanal oleks võimalikult hea. Siit saate teada täna:

 • Lisage oma armatuurlauale RSS-voog
 • Kuidas hõlpsalt kuvada välist RSS-voogu
 • Piltide lubamine RSS-kanalites; see on lihtsam kui arvate
 • Ajastage oma RSS-postitused 5 lihtsa sammuga
 • Lihtsaim viis kategooriate RSS-voogust väljajätmiseks

Lisage oma armatuurlauale RSS-voog

Vaikimisi kuvab WordPress armatuurlaual RSS-voo. Ilmselt sisaldab see voog uudiseid, mis pole kõigile huvitavad. Selle asemel, et niimoodi jätta, saate oma juhtpaneeli täielikult kohandada ja voo eemaldada või võite kohandada ainult voo ja lisada asju, mis on teie jaoks tõesti olulised.

Ilma täiendava abita näeme teile, kuidas muuta WordPressi voogu ja lisada kohandatud link, millest te tegelikult hoolite:

 1. Liikuge faili function.php ja avage see
 2. Kopeerige ja kleepige see kood:
 3. funktsioon wpc_dashboard_widgets () {
  globaalsed $ wp_meta_boxid;
  // eemaldage tarbetud vidinad
  // var_dump ($ wp_meta_boxes ['armatuurlaud']); // kasutage kõigi vidina ID-de saamiseks
  unset (
  $ wp_meta_boxes ['armatuurlaud'] ['tavaline'] ['tuum'] ['armatuurlaud_pluginad'],
  $ wp_meta_boxes ['armatuurlaud'] ['külg'] ['tuum'] ['armatuurlaud_secondary'],
  $ wp_meta_boxes ['armatuurlaud'] ['külg'] ['tuum'] ['armatuurlaud_primary']
  );
  // lisage kohandatud juhtpaneeli vidin
  wp_add_dashboard_widget ('dashboard_custom_feed', 'WP Loop', 'dashboard_custom_feed_output'); // lisage uus RSS-voo väljund
  }
  
  funktsioon juhtpaneelil_kohandatud_toide_väljund () {
  kaja '
  '; wp_widget_rss_output (massiiv ( 'url' => 'http://www.firstsiteguide.com/feed', 'üksused' => 5, 'show_summary' => 1, 'show_author' => 0, 'show_date' => 1 )); kaja "
  "; } add_action ('wp_dashboard_setup', 'wpc_dashboard_widgets');
 4. Muutke soovitud parameetreid
 5. Salvesta muudatused

Kui te ei tunne kodeerimist, ärge kartke kõike seda, mida te ülal näete. Koodi kohandamine nii, et saate lisada RSS-voo, mida te tõesti soovite, on vaid mõne sammu kaugusel.

Alustame kõige olulisemast osast ja see on RSS-voo aadress. Lihtsalt leidke ülaltoodud funktsiooni alt järgmine koodirida ja muutke URL-i:

'url' => 'http://www.yourrssfeed.com/feed'

Nüüd, kui olete liini leidnud ja aadressi muutnud, saate aeglaselt koodi välja lugeda. Alustuseks muutke uudiste arvu mida soovite oma voos kuvada. Kokkuvõttel, autoril ja kuupäeval võivad olla ainult väärtused „1” või „0”, mis tähendab, et soovite või ei soovi näidata kokkuvõtet, autori nime ja arvasite – avaldamise kuupäev.

Ja viimane, kuid mitte vähem tähtis, soovite tõenäoliselt muuta oma RSS-voo pealkirja. Kui jah, leidke funktsioonist c / p hetk tagasi järgmine rida ja muutke pealkirja:

wp_add_dashboard_widget ('dashboard_custom_feed', 'TITLE GOES HERE', 'dashboard_custom_feed_output'); // lisage uus RSS-voo väljund

Ärge unustage muudatusi salvestada ja navigeerida juhtpaneelile. Kui kõik on õigesti tehtud, on teie kohandatud uudistevoog valmis; lahe, kas pole??

Kuidas hõlpsalt kuvada välist RSS-voogu

Ehkki saate oma RSS-voogu hõlpsalt näidata, suunates kasutajad oma WordPressi veebisaidil asuvale lingile, võib välise lingi näitamine olla natuke keerulisem. Kuid ärge laske sellel end heidutada, kuna saate ikkagi RSS-voo oma saidil kuvada, lihtsalt funktsiooni kopeerimisega / kleepimisega, mida me teile selles artiklis näitame.

Uue pluginate installimise asemel, mis võtab kanalite üle kontrolli ja nõuab pidevat hooldust ja värskendusi, saate luua oma nimekirja. Teil on vaja ainult muuta linki kuvatavale kanalile ja muuta saidil kuvatavate kanalite arvu..

Olenemata sellest, kas näete välist RSS-kanalit uuel lehel / postituses või soovite selle külgribale, päisesse või jalusesse pesastada, on protseduur praktiliselt sama:

 1. Avage fail sidebar.php või mõni fail, kus soovite kanalit kuvada
 2. Kopeerige ja kleepige järgmine kood:
 3. get_item_quantity (4);
  $ rss_items = $ rss-> get_items (0, $ maxitems);
  ?>
  
  
 4. Muutke rea nr 2 URL-i
 5. Muutke real nr 3 kuvatavate RSS-kanalite arvu
 6. Salvesta muudatused

Nüüd, kui olete seadistanud ühe või mitu RSS-voogu teistelt saitidelt, ärge unustage hoolitseda oma RSS-voogude eest.

Piltide lubamine RSS-kanalites; see on lihtsam kui arvate

Paljud inimesed arvavad, et RSS-kanalid on osa ajaloost. Veelgi enam, inimesed kasutavad RSS-i igapäevaselt. Lisaks oma lemmikveebisaitide salvestamisele teie brauseris, veebisaidil või isegi WordPressi administraatoris, muutuvad kanalid veelgi populaarsemaks, kui nutitelefonid kogu maailma üle võtavad. Nüüd saate oma lemmikvärskenduste ja autorite värskendusi jälgida liikvel olles ja pääseda uuele sisule juurde mõne sekundi jooksul pärast uue artikli avaldamist.

Isegi kui te pole endiselt RSS-kanalitesse jõudnud, peaksite oma veebisaidi käivitamisel mõtlema neile, kes seda teenust regulaarselt kasutavad.

rss feed

WordPressi RSS-i sisuga manipuleerimiseks on erinevaid viise. Näiteks saate ajastada oma RSS-kanalite postituse või muuta WordPressi väljavõtteid, mis mõjutavad ka RSS-vooge. Kuid hoolimata sellest, mida teete, pole teil ikkagi RSS-vooga lisatud pilti.

Kujutage ette, et teil oleks mitu sama teemaga veebisaiti, mis värskendavad regulaarselt oma vooge. Avate oma nutitelefonis oma söödarakenduse (näiteks Feedly) ja postituse pealkirja kõrval on sait, millel on pilt, samal ajal kui teisel pole pilte. Peaaegu kõigil juhtudel lähevad inimesed lingi juurde pildi kõrval, kuna see tundub huvitavam ja tekitab tunde, et autor hoolib oma asjadest.

Kuna teil on juba iga postituse juurde lisatud esiletõstetud pilt, pole vabandus – võite selle pildi lisada ka RSS-voogu ja muuta oma veebisait vooge kasutavate inimeste jaoks atraktiivsemaks.

Juhendi selles osas tutvustame teile, kuidas oma voogudele esiletõstetud pilti lisada. Tegelikult on see väga lihtne ja peate ainult kopeerima ja kleepima alloleva koodi:

 1. Avage fail function.php
 2. Kopeerige ja kleepige kood:
 3. add_filter ('the_content_feed', 'rss_post_thumbnail');
  funktsioon rss_post_thumbnail ($ sisu) {
  ülemaailmne $ postitus;
  if (has_post_thumbnail ($ post-> ID))
  $ content = '

  '. get_the_post_thumbnail ($ post-> ID, 'thumbnail'). '

  '. $ sisu; tagastama $ sisu; }
 4. Salvesta muudatused

Palun. Igas postituses, millele on lisatud esiletõstetud pilt, kasutatakse nüüd RSS-kanalite lisana sama pilti. Nüüd saate jätkata oma värskendatud RSS-voo kasutamist kõigis rakendustes, mida võite kasutada. Igava ja lihtsa teksti asemel on teil pilt, mis muudab kogu teie saidi esitust.

Ajastage oma RSS-postitused 5 lihtsa sammuga

Tavaliselt postitab WordPress teie uue artikli RSS-voogu automaatselt pärast avaldamisnupu vajutamist. Ehkki selles pole midagi viga ja soovite tegelikult, et teie artikkel voogu võimalikult kiiresti ilmuks, võiksite mõnikord selle postituse ajastada. Selles artikli osas näitame teile, kuidas RSS-postitusega viivitada. Näiteks kui lükkad postitust mõne minuti võrra edasi, piisab vaid mõne täiendava muudatuse tegemisest enne, kui postitus voogu postitatakse.

Selle viivituse saavutamiseks vajate koodi:

 1. Avage fail function.php
 2. Kirjutage koodsõna sõnasõnaliselt ümber või kopeerige ja kleepige kood, muidugi:
 3. funktsioon kavandatud voog ($ kus) {
  globaalne $ wpdb;
  
  if (is_feed ()) {
  // ajatempel WP-vormingus
  $ nüüd = gmdate ('Y-m-d H: i: s');
  
  // väärtus ootamiseks; + seade
  $ oota = '10'; // täisarv
  
  // http://dev.mysql.com/doc/refman/5.0/et/date-and-time-functions.html#function_timestampdiff
  $ seade = 'MINUTE'; // MINUTE, Tund, PÄEV, NÄDAL, KUU, AASTA
  
  // lisage SQL-süntaks vaikimisi $ kuhu
  $ kus. = "JA TIMESTAMPDIFF ($ seade, $ wpdb-> posts.post_date_gmt, '$ nüüd')> $ oota";
  }
  
  tagasi $ kuhu;
  }
  
  add_filter ('postitused_ kus', 'plaanitud_söötmine');
 4. Muutke $ seadme muutuja minutiteks, tundideks, päevadeks ja nii edasi
 5. Muutke muutuja $ wait muutmiseks teie valitud minutite, tundide, päevade arvuks või muuks. See on aeg, mille jooksul teie postitus ootab, kuni see automaatselt RSS-vooges avaldatakse
 6. Salvesta muudatused

See selleks. RSS-voo ajastamiseks ei pea te midagi muud tegema.

Automatiseerige oma postituse RSS-kanal

Automatiseerige oma RSS-kanal väljund veebipõhiste teatistega. Integreerige hõlpsalt oma veebi tõukemärguanded, et oma RSS-vooüksused automaatselt sihitud veebiteatete kaudu postitada.

Lihtsaim viis kategooriate RSS-voogust väljajätmiseks

Alates hetkest, kui avaldate WordPressi abil oma esimese postituse, avaldatakse teie uued postitused automaatselt RSS-kanalina. Sellele voole pääseb hõlpsalt ligi iga kasutaja, kes soovib teie veebisaiti jälgida, ja seetõttu peate oma RSS-voo muutma nii hea kui võimalik..

RSS-voog

Kuigi saate oma voogude avaldamist hõlpsalt igal ajal edasi lükata, peate mõnikord oma jälgijatele näitama ainult konkreetseid kategooriaid. Veelgi parem, kui soovite välistada need kategooriad, mida te ei soovi voos kuvada.

Kategooriate hõlpsasti RSS-voogust väljajätmine:

Näiteks võib teil olla tosin kategooriat, mida uuendatakse iga päev uue sisuga ja te ei soovi oma kasutajatele liiga teha. Võib-olla on konkreetne kategooria mõeldud ainult sotsiaalmeedia saitide kasutajate meelitamiseks. Või soovite, et teie RSS-kanal kuvaks ainult kategooria “uudised”. Ükskõik mis põhjusel, näeme järgmistes ridades teile, kuidas kategooriat hõlpsalt RSS-voogust välja jätta:

 1. Ava funktsioonid.php
 2. Kopeerige ja kleepige kood:
 3. funktsioon välista_kategooriad_sõnumid ($ päring) {
  if ($ query-> is_feed) {
  $ päring-> komplekt ('kass', '- 10, -21, -32');
  }
  return $ päring;
  }
  add_filter ('pre_get_posts', 'exit_categories_from_rss');
  
 4. Muutke kategooria ID-d kolmelrd rida
 5. Salvesta muudatused

Lihtsaim viis kategooria ID-numbri leidmiseks on kategooria avamine Postitused -> Kategooriad. Kui olete klõpsanud nupul „Redigeerimine”, kuvatakse ID brauseri ülaosas URL-i kujul.

Nagu koodist võib märgata, peate kategooria välistamiseks sisestama ID ees tähe “-”. Kui olete ID-d määranud, ei kuvata neid kategooriaid enam oma RSS-voogus. Kui peate seda tulevikus muutma, saate vajaduse korral funktsiooni lihtsalt muuta ja kategooria nimekirja lisada / kustutada.

Teie RSS-kanal on lihtsalt veelgi paremaks muutunud. Ärge unustage vaadata meie teisi õpetusi, kuidas oma WordPress-toega veebisaiti täiustada ja niigi suurepärasest blogimisplatvormist parimat kasutada.

Pakkimine üles

Nüüdseks oleksite pidanud leppima tõsiasjaga, et RSS-kanalid on endiselt asi. Ja isegi kui te pole RSS-i fänn, peaksite mõtlema oma külastajatele, kes kasutavad ikka veel vooge igapäevaselt. Nende abistamiseks kasutage oma RSS-voogu parimal viisil ära, rakendades kõiki näpunäiteid, mida teile selles juhendis näitasime.

Mida arvate RSSist? Kas koondate oma arvutites või nutitelefonides uudiseid? Kuidas on RSS teie blogis?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Liked Liked