Joomla vs. WordPress Порівняння 2020

Порівняння Joomla vs. WordPress 2017


Вибір платформи для ведення блогів може бути не такий складний, як вибір всієї системи управління вмістом, яка дозволяє робити більш складні веб-проекти. Випадкові блогери, які не вимагають багато, можуть легко скористатися менш складними послугами, хоча WordPress завжди повинен бути на вершині списку, щоб створити блог. Але коли мова йде про цілі системи управління контентом, які дозволяють робити набагато більше, ніж просто писати повідомлення, речі стають дещо серйознішими.

Навіть у такому випадку WordPress все ще знаходиться у верхній частині списку. Але в ситуаціях, коли ви думаєте про весь сайт, його елементи та всі можливості, деякі інші гравці гри настільки ж конкурентоспроможні. Ви чули про Джоуму?

Зміст

 • Що таке Джомла?
 • Простота використання
 • Зовнішній вигляд і розширення
 • Управління контентом
 • Підтримка
 • Безпека
 • Багатомовні сайти
 • Таблиця порівняння
 • Яку вибрати?

Що таке Джомла?

Як і WordPress, Joomla – це CMS з відкритим кодом, який дозволяє генерувати веб-контент та потужні програми. Він доступний з 2005 року і з тих пір є хорошою альтернативою WP. Незважаючи на те, що Joomla відрізняється від самого початку – на відміну від WordPress, він дозволяє декілька варіантів баз даних, що є важливим для людей, які знають техніку. Але якщо ви не займаєтесь серйозною веб-розробкою, ці функції для вас не означатимуть так багато.

Joomla використовує мільйони веб-сайтів. Вони варіюються від простих особистих сторінок до складних веб-додатків та інтрамереж, які допомагають людям підключатися та працювати локально.

Важливо знати різницю між Joomla CMS (той, про який ми говоримо в цій статті) та Joomla Framework що дозволяє розробникам створювати додатки на основі PHP без додаткових функцій, що постачаються разом із CMS.

Коли ми говоримо про середніх користувачів, важливо знати, що Joomla є для початківців зручним, регулярно оновлюється, має широкі можливості налаштування та налічує велике інтернет-співтовариство, яке завжди готове допомогти. Схоже на WordPress, чи не так? Але на відміну від WordPress, що нараховує понад 140 мільйонів завантажень, Joomla завантажувались “лише” приблизно 60 мільйонів разів. Цифри величезні, але все ще навіть не близькі до WordPress.

Хоча в наступному відео представлені старіші версії WordPress та Joomla, основні функції не так сильно змінилися. Через це порівняння справедливо і для нових версій двох CMS.

Простота використання

Навіть якщо ви професійний веб-розробник чи дизайнер, ви хочете, щоб інструменти були максимально простими. Але для початківців наявність простої CMS є обов’язковою умовою. На щастя, і WordPress, і Joomla досить просто зрозуміти і почати з цього.

WordPress

WordPress добре відомий своїм простим та швидким процесом монтажу. Сайт може бути в Інтернеті всього за п’ять хвилин, навіть коли він перший. Після початкового входу користувачі зазвичай не потребують багато, щоб зрозуміти основи WordPress.

Вся система зручна у користуванні, тому все має сенс. Існує крива навчання, але оскільки більшість варіантів і меню доступні для вашої руки, ви будете без проблем переходити через область адміністратора. Але якщо ви вирішили, що вас цікавить більше, ніж просте використання, ви завжди можете повернутися і вивчити WordPress крок за кроком.

Joomla

Joomla також досить простий. Процес установки дуже схожий на WordPress ‘, і багато компаній, що займаються хостингом, мають інсталяційне програмне забезпечення одним клацанням. На жаль, подібність на цьому зупиняється, тому що Джомла після цього відчуває складність впоратися.

Панель управління, яка дозволяє керувати всіма модулями, не так добре підготовлена ​​для початківців. Тож, якщо ви вже не знаєте речі чи двох про веб-технології, ми пропонуємо вам озброїтися терпінням. Виразно знадобиться набагато більше часу, щоб зрозуміти панель управління та користувальницький інтерфейс Joomla, ніж потрібно для розуміння WordPress.

Зовнішній вигляд і розширення

Сьогодні хороша система управління вмістом повинна містити певні шаблони та плагіни, які дозволяють звичайним користувачам розширювати свої веб-сайти, не торкаючись коду. І WordPress, і Joomla дозволяють розширити систему різними способами, але все ж є деякі відмінності.

WordPress

WordPress відомий своїми темами та плагінами. Хоча безкоштовні та преміальні теми допоможуть кожному створити веб-сайт професійного вигляду навіть без будь-яких знань щодо кодування та дизайну, десятки тисяч плагінів допоможуть вам додати функції, які неможливо створити інакше.

Мало того, що доступно лише стільки предметів, але, коли ми рухаємось вперед, ті ж предмети стають все складнішими. Деякі плагіни WordPress діють як системи самостійно і виходять за рамки початкової ідеї WordPress. Таким чином, окрім сайтів та простих блогів, ви можете створити цілі системи електронної комерції, системи взаємовідносин із клієнтами або портфоліо фотографії, щоб назвати кілька.

Joomla

Розширення Joomla

Joomla далеко не відстає. Він також пропонує шаблони та розширення, які допоможуть вам досягти багатьох речей в Інтернеті. Але просто тому, що він менш популярний, ніж WordPress, можна знайти набагато менше шаблонів та розширень.

З іншого боку, ті ж додатки, які ви можете отримати, трохи простіші, ніж аналоги WordPress.

Управління контентом

Навіть якщо вашою єдиною метою створення сайту є не ведення блогів, ви, ймовірно, захочете в якийсь момент керувати блогом. Це допоможе вам залучити більше відвідувачів на ваш сайт і дозволить вам зв’язатися з аудиторією.

WordPress

Від створення та публікації публікацій та сторінок до управління різними медіа-файлами, WordPress знає, як порадувати своїх користувачів. Не важливо буде, якщо ви випадковий блогер, маркетинговий експерт – керування вмістом у WordPress буде інтуїтивно зрозумілим та простим. Якщо вам подобається те, про що ви пишете, ви будете раді ввійти в систему, щоб розпочати ще одну публікацію зі своїм прекрасно оформленим редактором Visual.

Joomla

Joomla призначений для більш складних веб-проектів. Через це ми не можемо сказати, що це дуже пристосоване ведення блогів. Хоча можна вести успішний блог з Joomla, велика ймовірність, що вам буде важче керувати одним у довгостроковій перспективі.

Статті Joomla

Навіть деякі експерти з Joomla ведуть свої блоги на WordPress. Через це ми пропонуємо забути про ведення блогів з Joomla і почати натомість із WordPress. Ви заощадите час, гроші та нерви.

Підтримка

WordPress

Офіційна сторінки підтримки може допомогти вам розпочати роботу з WordPress. Можна читати файли документації це пояснить основи, і ви завжди раді форуми підтримки що нараховує тисячі активних користувачів. Все це, звичайно, безкоштовно, але вам доведеться виконати роботу та дослідити проблему, яка виникає.

Якщо вам потрібна більш професійна підтримка, ви не знайдете жодних офіційних електронних листів чи номерів телефонів. Але ви завжди можете найняти служби технічного обслуговування, щоб зробити роботу за вас. Правда полягає в тому, що більшість користувачів користуються безкоштовними форумами, групами соціальних медіа та Інтернет-ресурсами, коли мова йде про підтримку.

Joomla

Документація Joomla

Хоча як не такий популярний, як WordPress, Joomla все ще налічує десятки мільйонів активних користувачів. Тож не дивно, що у нього є активна спільнота. Пошук допомоги у вигляді навчальних посібників та різних статей та відео не буде проблемою. Крім того, є досить приємна кількість жвавих форумів, на яких можна попросити допомоги, але для початку слід перевірити офіційна сторінка підтримки.

Але на відміну від WordPress, важко знайти експертів Joomla, які будуть виконувати різні завдання з налаштування вашого сайту.

Безпека

Не має значення, наскільки сприятлива для початківців одна CMS або наскільки добре підтримується інша, якщо жодна з них не є достатньо безпечною. На щастя, і WordPress, і Joomla вас охопили у цій галузі.

WordPress

WordPress – найпопулярніша CMS у світі. На жаль, це також означає, що це перша ціль для хакерів, які шукають випадкові веб-сайти. Незважаючи на це, WordPress є безпечним. Розробники переконалися, що код максимально захищений. Крім того, ви можете очікувати частих оновлень, які забезпечують безпеку системи весь час.

Безпека CMS

Важливим фактором безпеки є людина, яка стоїть за сайтом. У більшості випадків саме вам належить зберігати речі в безпеці та захованих від галасливих очей. Серед тисяч плагінів, про які ми згадували, користувачі WordPress можуть відчувати себе в безпеці, якщо розширити CMS плагінами безпеки. Є сотні плагінів, пов’язаних із безпекою, які допоможуть вам захистити свій веб-сайт.

Joomla

Що стосується безпеки, Joomla не дуже відрізняється. Розробники завжди наполегливо працюють над новими оновленнями та вчасно вирішують проблеми безпеки. Як і WordPress, деякі чудові розширення безпеки допоможуть вам на сайті, але також пам’ятайте, що користувач відповідає за безпеку свого домену.

Багатомовні сайти

Приміщення сайту на більш ніж одній мові стає привабливою особливістю. Багато власників веб-сайтів просто повинні мати вміст двома або більше мовами, щоб задовольнити всю аудиторію. Хоча і WordPress, і Joomla дозволяють створювати багатомовні сайти, вони поводяться по-різному.

WordPress

WordPress має можливість встановити мову сайту в будь-який час, але він не підтримує створення багатомовного контенту з вікна. На щастя, є кілька дивовижних плагінів, які перетворять ваш звичайний веб-сайт на багатомовну систему, яка є простою у користуванні, але, ймовірно, доведеться витратити кілька додаткових грошей на ліцензії та підписки..

Joomla

На відміну від WordPress, Joomla пропонує багатомовні варіанти з самого моменту встановлення.

Вам просто потрібно вибрати додаткову мову і почати перекладати вміст. Також можна швидко змінити мови адміністраторської області. І вам не доведеться встановлювати інші розширення і не платити за послуги сторонніх розробників.

Таблиця порівняння

WordPress

Joomla

Простота:Дружній для початківців з невеликою кривою навчанняБільш складний, потрібен час для навчання
Зовнішній вигляд та розширення:Десятки тисяч розширеньХороша кількість розширень, ще менше, ніж WordPress ‘
Блог:Ідеально підходить для ведення блогівНе так добре для ведення блогів
Підтримка:Громада, платіть за підтримкуГромада, форуми, офіційна документація
Безпека:Часто оновлювані плагіни безпекиЧасто оновлювані плагіни безпеки
Багатомовні варіанти:Слід користуватися сторонніми послугамиВідмінна багатомовна підтримка за замовчуванням

Яку вибрати?

Після швидкого огляду WordPress та Joomla виглядають дуже схоже. Так чи інакше, це правда, але вони також досить різні, щоб легко було вибрати її для вашого сайту.

Якщо ви запитаєте нас, WordPress є загальним переможцем. Це, безумовно, більше підходить для новачків, але все ж дозволяє розширити веб-сайт на більш складний проект. WordPress дозволить вам легше розвивати систему, оскільки вона містить сховище, повне тем і плагінів. Наймати служби технічного обслуговування та професійних дизайнерів / програмістів набагато простіше, оскільки у WordPress людей, відданих WordPress, просто більше, ніж Joomla.

З іншого боку, Joomla, безумовно, більш складна і має більше вбудованих функцій. Він може допомогти професіоналам створити складніші веб-сайти, оскільки пропонує більше технічних варіантів з самого початку. Але ті самі варіанти можуть зайво бентежити новачків. Крім того, Joomla не так добре для випадкових блогів.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map