Як змінити атрибути заголовка в WordPress

Як змінити атрибути заголовка в WordPress


Мати веб-сайт або блог WordPress без управління заголовками цілком неможливо. Якщо ви коли-небудь забули написати назву, ви швидко зрозуміли, що WordPress додав її самостійно. Оскільки вони важливі для адміністраторів, інших користувачів, відвідувачів і навіть пошукових систем, ви повинні бути особливо обережними при написанні заголовків.

Хоча ви, безумовно, повинні витратити додаткову хвилину на кожне написане вами заголовка, на деяких сайтах ви можете змінити деякі речі. Тож залишайтеся з нами за допомогою цього посібника та дізнайтеся, як змінювати різні атрибути заголовка в WordPress.

 • Як обмежити довжину заголовка WordPress
 • Як змінити вирівнювання назви вашої публікації
 • Напишіть список слів, які не можна використовувати в заголовках публікацій
 • Невелика зміна роздільника заголовків може зробити великий вплив на ваш сайт
 • Теги заголовків можна легко змінити за допомогою спеціальних полів

Як обмежити довжину заголовка WordPress

Якщо ви хочете, щоб назви вашої публікації були якомога коротшими і працюєте з кількома авторами, це може стати проблемою. Незалежно від того, чи починаєте ви модний блог, блог про їжу або будь-який інший веб-сайт, кожному доведеться подбати про свої назви, рахувати слова чи букви, і, мабуть, це буде важко робити це кожного разу, коли ви пишете новий стаття.

Тож як ви обмежите заголовок публікації в WordPress, щоб він автоматично піклувався про довжину заголовка на вашій сторінці?

Почнемо з простого рішення.

 1. Відкрийте function.php у своїй темі
 2. Вставте наступний код:
 3. функція max_title_length ($ назва) {
  $ max = 20;
  if (strlen ($ title)> $ max) {
  повернути субстр ($ title, 0, $ max). " …";
  } else {
  повернути $ title;
  }
  }
 4. Розмістіть наступну функцію куди завгодно у своїй темі. Наприклад, якщо ви хочете показати скорочені заголовки на своїй домашній сторінці, ви хочете розмістити цей код у вашому головному шаблоні індексу (index.php)
 5. add_filter ('the_title', 'max_title_length');

Як ви бачите в коді, змінна $ макс використовується для обмеження тривалості заголовка вашої публікації. Ви можете змінити його на будь-яке число, яке вам потрібно. Але пам’ятайте, що оптимальна довжина вашої назви – від 55 до 60 символів.

Ось так. Якщо ви зателефонували до функції у вашому головному шаблоні індексу, ваші заголовки будуть відображені скороченими, а після, у нашому випадку 20 символів, будуть розкриті три крапки, щоб показати, що є більше для відображення.

Роблячи те саме, ви можете підключити функцію де завгодно – будь то заголовок, колонтитул, бічна панель чи що-небудь ще.

Як змінити вирівнювання назви вашої публікації

Теми WordPress, які можна використовувати в WordPress, різні. Ви можете використовувати стандартний, який постачається разом з WordPress, створити власну, знайти безкоштовну серед тисяч доступних тем або придбати преміальну в Інтернеті.

Змінення вирівнювання заголовка публікації

Навіть якщо ви заплатили великі гроші за свою тему, у неї не буде все, що досягається вашими руками, і неможливо включити все в зручний інтерфейс. Отже, якщо ви хочете змінити вирівнювання заголовків своїх публікацій, а ваша тема не відповідає простому зміні, вам доведеться зробити це самостійно.

Підготуйте свій інструмент і відпустіть кілька гвинтів, щоб ви могли виконати роботу. Гаразд, це звучало так, що перед вами години роботи – не хвилюйтеся, ви закінчитесь за хвилину або близько того.

Не має значення, яку тему ви використовуєте, заголовок вашої публікації буде розташований у тому самому файлі:

 1. Перейдіть до Зовнішній вигляд-> Редактор
 2. У правій частині знайдіть файл одного повідомлення (single.php) і відкрийте його, а ще краще, відкрийте файл у якомусь зовнішньому редакторі
 3. Шукати файл для “
 4. Змініть тег потрібним вирівнюванням:
 5. ЛІВО:

  ЦЕНТР:

  ПРАВО:

 6. Зберегти зміни

Це воно. Тепер ви можете відкрити будь-яку свою публікацію та побачити внесені вами зміни. Якщо ви дотримуєтесь кроків та змінили вирівнювання, назва вашої публікації повинна з’являтися зліва, центру чи праворуч.

Робота з WordPress – це цікаво, чи не так? Якщо ви хочете дізнатися більше про ведення блогів та налаштування WordPress, перегляньте наші ресурси та в найкоротші терміни вдосконаліть свої навички веб-майстрів.

Напишіть список слів, які не можна використовувати в заголовках публікацій

Хоча ви можете відносно легко обмежити довжину заголовка в WordPress, іноді вам доведеться ще більше змінювати заголовки. Обмеження кількості символів у заголовку публікації може допомогти вам зберегти стабільний дизайн та допомогти з SEO, але ваші автори все одно зможуть написати все, що хочуть.

Залежно від того, що ви пишете або від свого партнерства з якоюсь іншою компанією, у ваших заголовках можуть виникнути слова чи фрази, яких ви хочете уникнути. Це можуть бути нецензурні слова, яких ви хочете уникнути, або просто брендова марка або два, які ви не хочете рекламувати на своєму сайті.

Хоча ви можете сидіти і говорити з вашими авторами про це і просити їх не згадувати слова, які можуть зашкодити репутації вашого сайту, це лише питання часу, коли хтось із авторів забуде про це і опублікує заголовок, який може зробити вас виглядати погано або навіть втратити гроші, порушивши угоду з партнером.

Список слів, які не вживаються в заголовках

Замість словесного попередження, чому б ви не написали функцію, яка заборонила б комусь на вашому сайті писати заголовок із певними словами? Або ще краще, чому б ви просто не скопіювали та вставили ту саму функцію знизу, а просто змінили слова, які ви хочете заблокувати?

Тепер, коли ви вирішили видалити конкретні слова із заголовків публікацій, давайте подивимось, як це зробити.

Видаліть конкретні слова із заголовків:

 1. Відкрийте файл function.php
 2. Скопіюйте та вставте код:
 3. обмеження заголовка функції ($ назва) {
  глобальний $ пост;
  $ title = $ post-> post_title;
  $ limittedWords = "word1; word2; word3";
  $ limittedWords = вибухнути (";", $strictedWords);
  foreach ($ limittedWords як $ ограничене слово) {
  if (stristr ($ title, $ limitedWord))
  wp_die (__ ('Помилка: ви використали заборонене слово у назві посади'));
  }
  }
  добавлення ('публікувати_пост', 'обмеження заголовка');
  
 4. Змініть слова на 4го Додайте скільки завгодно, але не забудьте розділити їх крапкою з комою
 5. Налаштуйте повідомлення про помилку на 8го рядок
 6. Зберегти зміни

Якщо ви відкриєте нову публікацію і спробуйте опублікувати її, поки заголовок містить одне зі слів, вказаних у коді, WordPress зупинить вас від публікації публікації і попередити вас повідомленням.

Хоча ви, можливо, розповідали авторам про заборонені слова, не завадило б показувати ці слова прямо під заголовком і писати їх як нагадування.

Якщо це не секретно, чи можете ви сказати нам, які слова ви включили до списку та чому?

Невелика зміна роздільника заголовків може зробити великий вплив на ваш сайт

Роздільник заголовків – це один простий символ, який відокремлює заголовок вашого веб-сайту від імені публікації та сторінки. Хоча це не так важливо, як пошук правильних ключових слів для ваших статей, це можна побачити на вкладці веб-переглядача, як тільки ви відкриєте веб-сайт, але що ще важливіше, цей роздільник буде використовуватися Google та іншими пошуковими системами, коли вони відображають ваш сайт у Результати пошуку.

Хоча немає доказів того, що різні сепаратори можуть по-різному впливати на вашу SEO, ви можете змінити стандартний роздільник лише для того, щоб змінити спосіб відображення вашого веб-сайту WordPress на всіх інших сайтах у цих результатах пошуку..

Змінити роздільник заголовка:

Після появи WordPress 4.4 з’явилися нові фільтри, і один з них безпосередньо відповідає за роздільники заголовків. Щоб змінити роздільник заголовка, виконайте наступні кроки:

 1. Відкрийте файл function.php
 2. Скопіюйте та вставте такий код:
 3. функція wploop_change_separator ()
  {
  повернути '|';
  }
  add_filter ('document_title_separator', 'wploop_change_separator');
 4. Замініть роздільник між окремими лапками на третьому рядку
 5. Зберегти зміни

Змініть роздільник заголовка для старих версій WordPress:

Перед введенням WordPress 4.4 роздільник заголовків можна було легко змінити за допомогою функції wp_title. Розробники WordPress спочатку вилучив функцію зі списку підтримуваних, і вона застаріла. Але оскільки величезна кількість тем все ще використовують його, розробники вирішили повернути її.

Наступна функція все ще може допомогти вам змінити цей роздільник, якщо ви використовуєте старішу версію WordPress, але радимо оновити WordPress якнайшвидше (з багатьох різних причин) та перейти до нового способу, показаного вище; рано чи пізно функція wp_title стане раз і назавжди застарілою, і вам доведеться ще раз змінити function.php.

function change_wp_title_separator ($ title, $ sep) {
$ sep = '-';
$ title = str_replace ('|', $ sep, $ title);
повернути $ title;
}
add_filter ('wp_title', 'change_wp_title_separator', 10, 2);

Хоча ви можете змінити роздільник на будь-який символ, який хочете, радимо не робити цього. Наприклад, є спеціальні символи, які Google просто не показуватиме, і ви не хочете, щоб назва вашого сайту виглядала непрофесійно. Деякі з найпоширеніших роздільників – “|”, “-” і “>”, тому не перебільшуйте та вибирайте той, який вам найбільше подобається..

Теги заголовків можна легко змінити за допомогою спеціальних полів

Теги заголовків важливі для вашого веб-сайту. Вони не тільки показуватимуться користувачам, але й займуть важливу роль у вашому SEO. Вибір правильного тегу заголовка може мати великий вплив на пошукові системи, і ви можете скористатися зміною тегів заголовків, якщо зробити це правильно.

Для звичайного користувача легко міняти заголовкові теги легко, перейшовши на Налаштування -> Загальні. Точно так само збирається Зовнішній вигляд -> Налаштувати покаже місце, де майже кожна тема дозволить вам змінити назву та мітку сайту. Зазвичай веб-сайти використовують назву та назву / назву сторінки / сторінки, розділені одним символом. Але ви можете змінити це, якщо хочете бути таким непокірним.

Створіть статичний тег заголовка для всіх своїх публікацій:

Хоча це не рекомендується, ви можете змінити тег заголовка сторінки та зробити його однаковим у всіх своїх публікаціях та сторінках WordPress. Замість використання заголовка, роздільника та імені посади, наприклад, ви можете змінити це на щось статичне:

 1. Відкрийте файл function.php
 2. Скопіюйте та вставте наступне:
 3. функція same_title_tag ()
  {
  повернути «Перший путівник по сайту»;
  }
  add_filter ('pre_get_document_title', 'same_title_tag');
  
 4. Змініть заголовок на 3rd рядок
 5. Зберегти зміни

Ця функція змінила б кожну публікацію та назву сторінки на “Перший путівник по сайту” (е, не використовуйте наше ім’я, не будьте креативними), але це прийнятно, якщо ви збираєтеся мати лише одну сторінку. Натомість використання заголовків за замовчуванням є набагато кращим варіантом, що стосується SEO та загального користувальницького досвіду. Навіть якщо у вас була лише домашня сторінка та сторінка контактів, все ж кращим варіантом є те, щоб «контактна» частина була написана у заголовку тегу.

Змінення тегів заголовка за допомогою спеціальних полів:

Але давайте розвинемо це і надамо вашим авторам можливість додавати власні заголовки до своїх публікацій:

 1. Відкрийте функції.php
 2. Скопіюйте та вставте код:
 3. функція post_meta_title_tag ()
  {
  $ customPostTitleMeta = get_post_meta (get_the_ID (), 'custom_post_title', правда);
  if ($ customPostTitleMeta)
  {
  повернути $ customPostTitleMeta;
  }
  повернути '';
  }
  add_filter ('pre_get_document_title', 'post_meta_title_tag');
  
 4. Зберегти зміни
 5. Відкрийте публікацію, для якої потрібно змінити назву
 6. У назві спеціального поля напишіть “custom_post_title”
 7. У значенні спеціального поля напишіть будь-яку назву, яку ви хочете використовувати для цієї публікації
 8. Збережіть зміни / опублікуйте публікацію

Тепер, замість отримання титулу за замовчуванням, у вашій публікації буде використана спеціальна, яку ви ввели на 6го крок. Якщо ви не залишите користувальницьке поле, WordPress завантажить тег заголовка за замовчуванням і використовуватиме його для цієї публікації.

Керуйте своїми заголовками WordPress

Ми сподіваємось, що цей посібник допоможе вам легше керувати заголовками WordPress. Але якщо у вас є якісь запитання, не соромтесь залишати і коментувати, і ми намагатимемося якнайшвидше їх відповісти.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map