Jak zmienić autora w WordPress i wtyczkach Best Author

Dostosuj wrażenia autora w witrynie WordPress za pomocą tych 8 porad i wskazówek


Chociaż dziś WordPress to potężny i wszechstronny system zarządzania treścią, który jest w stanie praktycznie wszystko, jest nadal wykorzystywany głównie jako platforma blogowa. Nawet jeśli blog jest tylko częścią Twojej witryny, będziesz musiał mieć co najmniej jednego autora, który napisze nowe treści. Ale jest szansa, że ​​będziesz mieć kilku autorów, którzy otrzymają dodatkową pomoc od blogerów gości, jeśli to jest coś, co chcesz zrobić.

Jeśli masz do czynienia z autorami na swojej stronie WordPress, to normalne, że chcesz, aby blog był dla nich lepszym miejscem. Z tego powodu przygotowaliśmy kilka samouczków, które pomogą dostosować blog WordPress, jeśli chodzi o autorów. Oto, czego nauczysz się w tym przewodniku:

 • Jak zmienić domyślny bezpośredni link do autora
 • Przekieruj link do archiwum autora do innej strony
 • Zmień autora postu bez tworzenia dodatkowych użytkowników
 • Autorzy mogą mieć inny styl swoich postów
 • Zobacz najlepsze wtyczki biografii autora
 • Wyślij autorom e-mailem informacje o ich artykułach
 • Utwórz niestandardową listę najlepszych autorów na swoim blogu
 • Pokaż statystyki autora w widżecie

Jak sama nazwa wskazuje, linki bezpośrednie to stałe linki, tj. Adresy URL prowadzące do twoich postów, kategorii, stron autorów i tak dalej. Możesz łatwo skonfigurować podstawową strukturę bezpośredniego łącza w ustawieniach ogólnych WordPress, ale jeśli chcesz zmodyfikować bezpośredni link do stron autorów, musisz przejść nieco bardziej szczegółowo.

Mogą istnieć różne przyczyny zmiany domyślnej informacji o stronie autora. Na przykład, jeśli pracujesz na stronie internetowej restauracji, w której chcesz, aby Twoi szefowie kuchni mieli własne strony i gdzie będą mogli pisać osobiste blogi (mam nadzieję, że o jedzeniu), będziesz chciał zmodyfikować strukturę permalink. Jeśli skonfigurowałeś wszystko, aby pasować do swojej restauracji, dlaczego nie zmieniłbyś słowa „autor” w „szef kuchni”?

Nie tylko będzie to wyglądać bardziej profesjonalnie, ale może faktycznie pomóc w SEO i przywrócić znacznie bardziej trafne wyniki wyszukiwania dla potencjalnych gości.

Być może masz zupełnie inny powód, aby zmienić podstawowy ślimak, ale będziemy trzymać się naszych szefów kuchni (tak, byliśmy głodni, pisząc to i cały czas myślimy o kuchni), aby pokazać ci, jak zmodyfikuj funkcję:

Zmień domyślny bezpośredni link do autora:

 1. Otwórz plik functions.php
 2. Skopiuj i wklej następujące elementy:
 3. funkcja custom_author_base () {
  globalny $ wp_rewrite;
  $ autor_slug = 'kucharz'; // zmień to na cokolwiek chcesz
  $ wp_rewrite-> autor_base = $ autor_slug;
  }
  add działań („init”, „custom_author_base”);
 4. Zmień $ autor_slug na cokolwiek, co chcesz wyświetlać, zamiast „autor” na stronach osobistych
 5. Zapisz zmiany
 6. Nawigować do Ustawienia-> Permalinki
 7. Kliknij „Zapisz zmiany” bez wprowadzania zmian na stronie ustawień

Aaaa, gotowe! Teraz możesz przejść do strony, korzystając z nowych bezpośrednich łączy.

Idąc za naszym przykładem, nowy bezpośredni link do autora będzie wyglądał mniej więcej tak: http://www.firstsiteguide.com/chef/gordon.

Domyślnie WordPress archiwizuje twoje posty i organizuje je według autorów. W środowisku wielu autorów może to być bardzo przydatne – po prostu klikając nazwisko autora, które zwykle znajduje się na górze lub na dole postu, zostaniesz przekierowany na stronę archiwum, na której znajdują się wszystkie posty napisane przez tę osobę.

Ale co, jeśli jesteś jednym autorem? Oznacza to, że link do Twojej strony archiwum prowadzi do tego samego blogrollu, który już masz na stronie głównej lub blogu (w zależności od organizacji witryny), i to nie ma sensu. Zamiast tego możesz przekierować użytkowników na inną stronę – na przykład stronę „O mnie”, na której możesz powiedzieć odwiedzającym więcej o sobie lub podać dodatkowe informacje o swoich postach, firmie lub cokolwiek chcesz.

Możesz to zrobić z łatwością za pomocą zaledwie kilku wierszy kodu:

 1. Otwórz plik functions.php
 2. Skopiuj i wklej następującą funkcję:
 3. add_filter („autor_link”, „redirect_link”);
  funkcja redirect_link () {
  return home_url ('about-us');
  }
 4. Zmień stronę 4th wiersz do dowolnej strony, którą chcesz
 5. Zapisz zmiany

I to wszystko. Po zapisaniu zmian, każdy, kto kliknie link z nazwiskiem autora, zostanie przekierowany na stronę określoną w kodzie. W naszym przykładzie nastąpi przekierowanie do http://www.firstsiteguide.com/about-us.

Podczas gdy ta metoda przekieruje Cię na nową stronę po kliknięciu linku do archiwum autora (nazwa autora), wprowadzenie pełnego adresu URL nadal prowadzi do domyślnych stron archiwum. Jeśli ręcznie nawigujesz do www.twojadomena.com/archive/john na przykład link nadal pokaże wszystkie posty Johna. Możesz to zostawić, aby nadal mieć dostęp do stron archiwum lub przekierować cały adres URL.

Zmień autora postu bez tworzenia dodatkowych użytkowników

Jeśli chodzi o pisanie nowych artykułów, większość ludzi zaczyna od pisania wyłącznie na własną rękę. Prawdopodobnie miną miesiące, zanim zdecydują, że czas zatrudnić dodatkowych autorów, którzy pomogą im w tworzeniu interesujących materiałów dla witryny. Nie ma znaczenia, czy masz jednego lojalnego autora, czy kilkudziesięciu autorów, którzy napisali więcej niż jeden utwór, prawdopodobnie utworzyłeś konta dla wszystkich z nich i pozwoliłeś im na wprowadzanie swoich materiałów bezpośrednio do postów i stron.

Czasami potrzebujesz artykułu, którego Twoi autorzy nie będą mogli napisać. Na przykład możesz mieć post sponsorowany, który może pomóc Ci zarabiać pieniądze, za co chcesz mieć innego autora. Będą też chwile, gdy osoba będzie musiała opublikować tylko jeden artykuł na twojej stronie.

W takim przypadku nie trzeba tworzyć tych dodatkowych kont WordPress, aby wyświetlać post. Zamiast tego możesz zastąpić własne lub jedno z nazwisk autora i wyświetlić nową nazwę tylko w tym jednym poście. Jeśli chcesz mieć nad tym większą kontrolę, spójrz na wtyczkę, która pozwoli Ci zarządzać autorami gości i przypisać wielu autorów do jednego artykułu.

Przygotuj funkcję:

Aby to zrobić, pokażemy Ci, jak zhakować niestandardowe pola i zastąpić autora jednym kliknięciem przycisku myszy:

 1. Otwórz funkcje. Php
 2. Skopiuj i wklej następujący kod:
 3. add_filter („the_author”, „guest_author_name”);
  add_filter („get_the_author_display_name”, „guest_author_name”);
  
  funkcja guest_author_name ($ name) {
  globalny $ post;
  $ autor = get_post_meta ($ post-> ID, 'autor', prawda);
  if ($ autor)
  $ name = $ autor;
  zwróć $ name;
  }
 4. Zapisz zmiany

Zmień autora za pomocą niestandardowych pól:

Po wprowadzeniu zmian w pliku możesz zmienić autora określonych postów. Jak już wspomniano powyżej, zostanie to zrobione poprzez dodanie niestandardowego pola do postu:

 1. Otwórz post, dla którego chcesz zmienić autora
 2. Przejdź do pól niestandardowych
 3. Dodaj nowe pole i nadaj mu nazwę „autor”.
 4. Wpisz nazwisko autora w polu wartości
 5. Zapisz zmiany

Zmień autora za pomocą niestandardowych pól

Po naciśnięciu przycisku aktualizacji lub opublikowaniu posta funkcja sprawdzi niestandardowe pole, a jeśli zostanie znalezione, funkcja automatycznie zmieni nazwisko autora na nazwisko znalezione w polu wartości.

Całkiem przydatny hack, prawda??

Autorzy mogą mieć inny styl swoich postów

Podczas przeglądania różnych stron możesz napotkać strony, które mają posty o innym stylu. Chociaż posty mogą być stylizowane na podstawie różnych warunków (na przykład możesz zmienić wygląd tylko najnowszego postu w swoim blogu), jeden popularny sposób na stylizowanie swoich postów opiera się na autorach.

Na niektórych stronach mogłeś zauważyć, że każdy autor ma swój własny kolor postu, inną ramkę lub inny kolor linku. W środowisku wielu autorów może to być dobry pomysł.

Czytelnicy mogą łatwiej znajdować posty swoich ulubionych autorów i wszystko może wyglądać naprawdę świetnie, jeśli nie przesadzisz z stylizacją; nie chcesz, aby Twój blog wyglądał jak cyrk… och, cóż, kim jesteśmy, aby oceniać, oczywiście możesz robić, co chcesz.

Z tego powodu nie będziemy nadawać stylu Twoim postom, ale w kilku kolejnych wierszach pokażemy Ci kod, który wykona za Ciebie style. Więc zacznijmy.

Aby móc stylizować posty w inny sposób, musisz powiedzieć WordPressowi, aby znalazł imiona i nazwiska autora.

Znajdź nazwiska autorów:

 1. Otwórz plik index.php lub dowolny zawierający pętlę
 2. Przed pętlą musisz wstawić następujący wiersz kodu:
 3. 
  
 4. Zapisz zmiany

Teraz WordPress wie, jak odczytać imię autora i jesteś gotowy na następny krok. Po utworzeniu zmiennej $ autor i poleceniu WordPressowi umieszczenia w niej imienia autora (nazwa, która zostanie umieszczona w zmiennej jest imieniem, które można zmienić w ustawieniach profilu użytkownika), musisz umieścić zmienną w kodzie post_class.

Ten kod należy wstawić do pętli:

 1. Otwórz plik index.php lub plik użyty w poprzednich krokach
 2. Znajdź element DIV, który sam zawiera post-id i zamień ten wiersz na:
 3. Stylowe posty:
  1. Otwórz plik style.css
  2. Dodaj nowe klasy z imionami użytkowników. Na przykład, jeśli masz dwóch autorów, Johna i Jennifer, kod CSS wyglądałby mniej więcej tak:
  3. .Jan {
   kolor niebieski;
   }
   .Jennifer {
   kolor czerwony;
   }
  4. Baw się stylizacją. W tym przykładzie zmieniliśmy kolor ich postu, ale jak już wiesz, CSS to bardzo potężne narzędzie, które pozwala robić praktycznie wszystko – od zmiany kolorów i rozmiarów po nawet obiekty animowane.
  5. Zapisz zmiany

  Otóż ​​to. Możesz teraz załadować swój blogroll i zobaczyć, jak zmiany wchodzą w życie. Proszę nie spiesz się i ładnie stylizuj posty… och, znowu zaczynamy; możesz stylizować swoje posty tak, jak lubisz (ale upiększ je).

  Najlepsze wtyczki biografii autora dla WordPress

  Na końcu prawie każdego blogu, na który natrafiłeś, prawdopodobnie zauważyłeś, że jest kilka krótkich informacji o autorze. Informacje są zazwyczaj przedstawiane w prostym polu, w którym znajduje się zdjęcie, imię i kilka danych osobowych.

  Umieszczając biografię autora w artykule, kontaktujesz się z odwiedzającymi i dajesz im szansę dowiedzieć się co najmniej o osobie, która napisała artykuł. Dajesz im szansę na kontakt z autorem i lepsze zrozumienie treści.

  Nie tylko to; wtyczki biografii autora mogą pozwolić odwiedzającym znaleźć wszystkie artykuły napisane przez określoną osobę i skontaktować się z nią za pośrednictwem poczty elektronicznej lub sieci społecznościowych.

  Nie ma znaczenia, jakie są powody umieszczenia jednej z wtyczek biografii autora w Twojej witrynie. W tym artykule pokażemy Ci jedne z najlepszych rozszerzeń, które pomogą Ci to zrobić.

  Sexy Author Bio

  CENA: za darmo
  PRÓBNY

  Sexy Author Bio

  Zacznijmy listę od darmowej wtyczki, która z pewnością przyciągnie Cię swoją nazwą – kto nie chciałby dla siebie seksownej biografii autora? Wtyczka tworzy pole, które obsługuje jednego lub wielu autorów. Jest responsywny, co oznacza, że ​​nie musisz się martwić o zmianę rozmiaru strony, na której wyświetla się Twoja biografia. Wtyczka może wyświetlać do pięciu ikon mediów społecznościowych które mogą prowadzić do stron autora na Facebooku i wielu innych serwisów społecznościowych do wyboru.

  Sexy Author Bio pozwala dostosować wiele jego funkcji, dzięki czemu możesz zmieniać rozmiary ikon gravatar, rozmiar i kolor czcionki, tło i wiele więcej. Po utworzeniu bioboksy otrzymasz krótki kod, który możesz umieścić w dowolnym miejscu, w którym chcesz wyświetlać swoją seksowną biografię.

  • Do 5 ikon sieci społecznościowych
  • Czuły
  • Możliwość dostosowania

  Fanciest Author Box

  CENA: 18 USD
  PRÓBNY

  Fanciest Autor Bio

  Ta wtyczka premium jest doskonałym wyborem dla tych, którzy chcą mieć większą kontrolę nad biografią autora. Niezależnie od tego, czy chcesz wyświetlić własną biografię, czy masz więcej niż jednego autora, wtyczka zapewnia ochronę. Ładnie wygląda i może wyświetlać różne widżety, które pozwalają łączyć się z odbiorcami i zwiększać konwersje. Wśród samej karty biografii i kilku ikon sieci społecznościowych, które możesz umieścić w pudełku, możesz dodawać najnowsze posty autora i niestandardowy kod HTML, który możesz dostosować do swoich potrzeb.

  Wtyczka jest wyposażona w próbnik kolorów, dzięki czemu można pokolorować widżety. Działa automatycznie, co oznacza, że ​​musisz tylko wybrać miejsce, w którym ma się wyświetlać Twoje pudełko (na przykład przed lub po postu / stronie). Istnieje pole autora kanału RSS, wtyczka jest gotowa do tłumaczenia i retina, zawiera losowe posty autora dla widżetów, leniwe ładowanie i wiele więcej.

  • Różne konfigurowalne widżety
  • Ikony sieci społecznościowych
  • Niestandardowa karta HTML

  Prosta skrzynka autora

  CENA: za darmo

  Prosta skrzynka autora

  Możesz uzyskać zdjęcie tej wtyczki, po prostu czytając jej nazwę – jest prosty, czysty i łatwy w użyciu. Dla tych z Was, którzy nie potrzebują zbyt wiele z wtyczki do biografii, Prosta wtyczka autora może być świetnym wyborem. Tworzy stylowe i nowoczesne pudełko biografii autora, w którym można wyświetlić zdjęcie autora (gravatar), 30 ikon sieci społecznościowych do wyboru i oczywiście miejsce na krótką biografię.

  Wtyczka jest responsywna, co jest świetną rzeczą dla Twojej witryny mobilnej i możesz ustawić efekt, który obróci okno po najechaniu myszką. Wtyczkę można dostosować, dzięki czemu możesz łatwo uczynić ją częścią motywu, ale musisz wiedzieć, że można ją umieścić tylko na końcu każdego artykułu – nie ma opcji, aby umieścić pole na górze postu lub na pasku bocznym / stopka jako widżet.

  • Prosty, stylowy i nowoczesny
  • Responsywne i konfigurowalne
  • Może być wyświetlany tylko na końcu postu / strony

  Wyślij autorom e-mailem informacje o ich artykułach

  Jeśli jesteś administratorem lub autorem, który ma uprawnienia do publikowania własnych postów, nie potrzebujesz żadnych dodatkowych powiadomień na ten temat – właśnie opublikowałeś swój post, prawda? Ale jeśli jesteś autorem / współtwórcą bez tych uprawnień i nie jesteś zalogowany przez cały czas do administratora WordPress, więc nie widzisz statusu swoich postów, byłoby miło otrzymać wiadomość, kiedy twój post wreszcie idzie na żywo.

  Zamiast myśleć o wysłaniu prywatnej wiadomości do autora, którego tekst został zatwierdzony lub poprawiony, możesz zautomatyzować cały proces.

  Istnieją niezliczone wtyczki, które mogą ci pomóc to kontrolować, ale w tym krótkim samouczku zamierzamy pokazać Ci prostą funkcję, która wyśle ​​Ci e-maile zamiast ciebie.

  Bez żadnych dodatkowych warunków utwórzmy prostą funkcję, która znajdzie autora posta, jego e-maila, tytuł posta i wyśle ​​e-maila po opublikowaniu posta:

  1. Otwórz funkcje. Php
  2. Skopiuj i wklej kod:
  3. funkcja wpr_authorNotification ($ post_id) {
   $ post = get_post ($ post_id);
   $ autor = get_userdata ($ post-> post_author);
   $ message = "
   Hej tam ". $ Autor-> nazwa_wyświetlana.",
   Twój post „. $ Post-> post_title”. właśnie został opublikowany. Możesz teraz odwiedzić własny tekst i cieszyć się z niego osadzonego na stronie! ";
   wp_mail ($ autor-> użytkownik_email, „Twój artykuł został opublikowany”, $ wiadomość);
   }
   
   add Działalności („publ_post”, „wpr_authorNotification”);
  4. Zmień tekst wiadomości
  5. Zapisz zmiany

  Jeśli nie chcesz, aby wszyscy byli powiadamiani o poście, możesz sprawdzić rolę użytkownika i wykonać kod tylko wtedy, gdy na przykład autor postu ma rolę Współtwórca lub określoną nazwę użytkownika.

  Na przykład możesz wysłać wiadomość e-mail z powiadomieniem użytkownika o poście, tylko jeśli ten użytkownik to John:

  if ($ autor = „John”) {
  add Działalności („publ_post”, „wpr_authorNotification”);
  }

  Jeśli chcesz mieć większą kontrolę nad powiadamianiem użytkowników, zobacz, jak automatycznie powiadamiać członków o nowych postach za pomocą wtyczki. Oprócz tego możesz pozwolić WordPressowi powiadamiać cię o wszelkich zmianach postów.

  Utwórz niestandardową listę najlepszych autorów na swoim blogu

  Gdy w witrynie jest wielu autorów, ważne jest, aby umożliwić użytkownikom przeglądanie różnych artykułów napisanych przez różnych autorów. Właśnie dlatego WordPress ma już zaimplementowaną funkcję sortowania archiwów postów dla każdego autora.

  W tym krótkim samouczku pokażemy Ci, jak utworzyć pierwszą listę autorów, wyświetlając prostą listę na pasku bocznym.

  Czasami będziesz chciał utworzyć górną listę nazwisk autorów i wyświetlić ją na pasku bocznym. Oczywiście nie zrobisz tego ręcznie, licząc posty autorów lub sortując je alfabetycznie. Na szczęście WordPress jest gotowy do sortowania autorów w Twojej witrynie, co oznacza, że ​​nie będziesz mieć problemów z tworzeniem listy. Podstawowa funkcja wygląda następująco:

  Jeśli używasz tej funkcji, domyślnie WordPress wyświetli wszystkich autorów i posortuje ich według nazwy. Może to być wystarczająco dobre, jeśli chcesz wyświetlić prostą listę wszystkich autorów, którzy pracują na Twojej stronie, ale co, jeśli chcesz je uporządkować inaczej? Może chcesz pokazać autorom, którzy mają najwięcej postów, lub zamówić ich przez adres e-mail na stronie kontaktowej?

  Najlepsza lista autorów

  W takim przypadku warto skoncentrować się na zmiennej $ args, która przechowuje tablicę parametrów, które można łatwo zmienić. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o funkcji i wszystkich parametrach, powinieneś odwiedzić stronę Kodeksu WordPress poświęconą funkcja wp_list_authors.

  Utwórz pierwszą listę autorów:

  W kolejnych wierszach pokażemy Ci funkcja sortująca autorów według liczby postów i pokazuje tylko 10 najlepszych:

  1. Otwórz sidebar.php
  2. Skopiuj i wklej następującą funkcję:
  3. 'Ilość postów',
   „zamówienie” => „DESC”,
   „liczba” => „10”,
   'optioncount' => true,
   „show_fullname” => false,
   );
   wp_list_authors ($ args);
   ?>
  4. Zapisz zmiany

  Jeśli rzuciłeś okiem na stronę Kodeksu WordPress, widziałeś wszystkie pozostałe parametry, które mogą być użyte w tablicy. Dodając dowolny parametr w tablicy, możesz zmienić sposób sortowania autorów przez funkcję. Zachęcamy do zabawy tymi parametrami i obserwowania zmian na pierwszej liście.

  Jeśli nie wprowadziłeś żadnych zmian, funkcja wyświetli 10 najlepszych autorów (posortowanych według liczby postów) w kolejności malejącej i wyświetli liczbę postów obok nazwiska każdego autora. Ponadto nazwisko autora zostanie automatycznie połączone z osobistą stroną archiwum tego autora, na której znajdują się wszystkie posty napisane przez tę osobę. Jakie to jest świetne?

  Chociaż ta górna lista może dobrze wyglądać na pasku bocznym, pomoże nowym użytkownikom znaleźć autorów, którzy w największym stopniu przyczynili się do Twojej witryny. Z drugiej strony, ta pierwsza lista może zapoczątkować zdrową rywalizację między autorami i może działać jak gra, w której tylko ci z największą liczbą artykułów mogą być umieszczeni w pierwszej dziesiątce. Gdybyś miał tylko dwa artykuły, żeby być na topie, czy nie pracowałbyś trochę ciężej, aby mieć swoje imię na szczycie?

  Pokaż statystyki autora w widżecie

  Kiedy jest więcej niż kilku autorów piszących dla Twojej witryny, sprawy stają się znacznie ciekawsze. Nie tylko masz zamiar znacznie zwiększyć liczbę artykułów, ale także przyciągniesz szerszą publiczność do swojej witryny i omówisz temat z różnych punktów widzenia.

  Podczas gdy autorzy pilnie piszą, możesz przypisać im dodatkowe uznanie, pokazując ich statystyki bezpośrednio w widżecie. Zamiast po prostu dodawać pole autora na dole każdego postu, możesz pokazać awatar autora, liczbę dotychczas napisanych postów, liczbę wyświetleń posta itp..

  Aby Ci w tym pomóc, pokażemy Ci świetną wtyczkę, która skonfiguruje Cię w kilka minut.

  Widżet statystyczny autora i postu

  CENA: bezpłatnie

  Widżety statystyczne autora i postu

  Ta bezpłatna wtyczka nosi nazwę Autor i widżet statystyczny i można ją łatwo zainstalować z repozytorium wtyczek WordPress:

  1. Nawigować do Wtyczki-> Dodaj nowe
  2. Wyszukaj „Widżet statystyczny autora i postu”
  3. Zainstaluj i aktywuj wtyczkę
  4. Nawigować do Wygląd -> Widżety

  Wszystko, co musisz teraz zrobić, to wybrać jeden z nowo zainstalowanych widżetów i upuścić je w obszarze widżetów.

  Widżety:

  W wersji darmowej otrzymujesz następujące widżety:

  • Aktywni użytkownicy – Pokazuje listę autorów, którzy są aktywni w Twojej witrynie. Zawiera listę nazw użytkowników wraz z linkiem do ich profili i pokazuje liczbę opublikowanych postów
  • Lista popularnych autorów – Pokazuje listę najpopularniejszych autorów w Twojej witrynie oraz dodaje liczbę postów i komentarzy obok nazwisk autorów. Możesz wybrać przedział dat, z którego będą wybierane posty
  • popularne posty – Wyświetla listę najpopularniejszych postów. Widżet pokazuje Twoje posty i dodaje liczbę wyświetleń obok nich. Pozwala wybrać przedział dat, z którego będą wybierane posty
  • Lista popularnych postów – Wyświetla listę najpopularniejszych postów, a obok wcześniej wspomnianej liczby wyświetleń wyświetla również liczbę komentarzy. Możesz wybrać wyświetlanie postów z ostatnich 7, 30, 90 i 365 dni
  • Statystyka autora i postu – Pokazuje listę autorów i wszystkich ich postów

  Wszystkie widżety mogą mieć zmienione nazwy i mogą być przeciągane wokół paska bocznego i / lub obszaru stopki (w zależności od motywu). Ponadto każdy widget ma własny zestaw opcji, które pozwalają dodatkowo dostosować statystyki autora i posta. Możesz nawet dodać własny styl CSS, aby zmienić wygląd widżetów, a dostępne są funkcje i skróty do użycia w codziennych postach i stronach.

  Jeśli to wszystko nie wystarczy, wtyczkę można rozszerzyć do wersji PRO, która kosztuje 14-55 USD i dodaje szereg różnych statystyk graficznych do deski rozdzielczej. Wersja PRO zawiera również nowe skróty, które pozwalają wyświetlać dodatkowe statystyki dotyczące twoich autorów i postów.

  Podsumowując

  Jeśli masz blog, nie będziesz w stanie uruchomić go pomyślnie bez posiadania co najmniej jednego aktywnego autora. Ponieważ prawdopodobnie będziesz mieć więcej niż jednego autora, poświęć trochę czasu i spraw, aby ich doświadczenie było jak najlepsze. Mamy nadzieję, że te porady i wskazówki pomogły Ci w tym.

  Ten wpis został opublikowany w WordPress. Dodaj bezpośredni link do zakładek.
  Jeffrey Wilson Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me
  Liked Liked