Як за допомогою сторінки “Налаштувати” для редагування теми WordPress

wordpress-customize-options.png


Просто одна з дивовижних особливостей WordPress, яка зробила його таким популярним серед блогерів, – це можливість використовувати теми. Без будь-яких технічних знань тепер кожен може мати прекрасно оформлений веб-сайт, який сподобається всім.

Але незважаючи на те, що теми WordPress обслуговують вас все на блюді, це не означає, що ви повинні залишати речі без змін після встановлення теми. Більшість елементів, які утворюють веб-сайт, схильні до налаштування. Залежно від теми, можна змінити заголовки, шрифти, кольори, текст, зображення та майже все, що ви хочете.

Звичайно, можна зробити набагато більше, якщо ви знаєте, як кодувати, але це не те, що ви тут. Оскільки WordPress дозволяє змінювати теми за допомогою налаштованого для початківців налаштування, ми покажемо вам, як отримати доступ до нього та як персоналізувати обрану вами тему. Оскільки кожен елемент має різні параметри налаштування, ми будемо використовувати двадцять сімнадцять для цілей цього підручника.

Як отримати доступ до сторінки налаштування WordPress

Сторінка налаштування WordPress також відома як WordPress Customizer. Він був представлений у версії 3.4, і з тих пір він дозволяє користувачам переглядати сайт під час змін на ньому. Який кращий спосіб налаштувати ваш сайт, але безпечно бачити його живу версію зі спинки стільця? Велика частина цього полягає в тому, що ці зміни не впливають на веб-сайт, що реалізується, тому ваші відвідувачі не бачать, що ви робите, доки не збережете зміни.

Для доступу до WordPress Customizer, перейдіть на сторінку Зовнішній вигляд -> Налаштувати.

WordPress Налаштувати сторінку

Ось воно. WordPress відкрив домашню сторінку вашого блогу та включив Настроювач у лівій частині екрана. Ви готові почати вносити зміни на свій сайт.

Як налаштувати сайт WordPress

Для початку зупинимось на параметрах зліва на екрані.

Нагорі сторінки WordPress повідомить вам назву вашого сайту. Трохи під цим буде показано назву теми, яку ви зараз використовуєте. Якщо ви хочете переключити теми, просто натисніть кнопку «Змінити» та виберіть будь-яку іншу тему, яку ви встановили у своєму блозі.

Ідентифікатор сайту

Для початку ви можете змінити кілька варіантів, які мають вирішальне значення для ідентичності вашого веб-сайту. Якщо у вас є логотип або ви хочете додати його, натисніть кнопку «Вибрати логотип». Виберіть будь-яке зображення з медіатеки або завантажте нове. Зазвичай логотип – це квадратне зображення, яке представляє вас або вашу компанію. Якщо ви вибрали його в «Двадцять сімнадцять», логотип з’явиться прямо біля назви сайту. Це може бути інакше, якщо ви використовуєте будь-яку іншу тему WordPress.

Ідентифікатор сайту

Заголовок сайту та мітка тегів повинні бути унікальними для кожного веб-сайту. Вони не тільки відображатимуться на домашній сторінці, але й безпосередньо впливатимуть на те, як ваш блог відображається на сторінках результатів пошуку. З-за цього вкрай важливо, щоб ви дали ім’я своєму сайту та написали опис у одному реченні як його тег.

Не забудьте додати значок сайту. Це невелике зображення відображається в браузері користувачів поверх вікон та вкладок. Вони також показують користувачам, які додають закладки до будь-яких ваших сторінок або створюють будь-які ярлики. Ікона сайту може допомогти людям легше розпізнати ваш блог. Люди зазвичай вибирають свої логотипи як піктограму сайту. Він повинен бути квадратним і не менше 512 × 512 пікселів у ширину та висоту.

Кольори

Як уже доведено багато видів досліджень, кольори можуть формувати весь веб-сайт. Вибираючи основні кольори, ви можете встановити інший тон свого сайту та привернути правильний (або неправильний) тип користувачів. Незалежно від того, чи збираєтеся ви вибирати кольори відповідно до різних досліджень або за власним спорідненістю, на вкладці “Кольори” у “Настроювальнику” ви зможете внести необхідні зміни.

Кольори

Якщо мова йде про двадцять сімнадцять, ви можете вибрати між трьома кольоровими схемами, а також можете персоналізувати колір тексту заголовка.

Деякі інші теми дадуть вам ще більше можливостей, і ви, можливо, зможете налаштувати кожен колір на сайті. Все залежить від того, скільки зусиль розробник доклав до створення параметрів теми.

Заголовок медіа

Заголовок медіа

Заголовки стали одним з найважливіших елементів дизайну веб-сайту. У сучасних темах заголовки зазвичай містять зображення та відео, тому цілком природно, що ви можете обирати медіа самостійно. Ми вже детально висвітлювали медіа заголовків, тому, будь ласка, подивіться, як налаштувати заголовок веб-сайту в WordPress.

Меню

Меню

На наступній панелі можна додавати та редагувати меню навігації в WordPress. Оскільки важливо, щоб на кожному веб-сайті було принаймні одне навігаційне меню, ви просто повинні навчитися додавати меню в WordPress. Ця вкладка дозволяє зробити те ж саме, але з функцією попереднього перегляду в реальному часі, щоб ви могли негайно побачити та протестувати результати.

Віджети

Відкривши панель віджетів, ви побачите вкладки, які представляють усі доступні місця, де ви можете використовувати віджети. Коли ми говорили про те, як додати віджети до WordPress, ми згадали, що вони залежать від теми, яку ви використовуєте.

Віджети

Зазвичай у вас буде хоча б кілька областей, готових до віджетів, які ви можете використовувати. Якщо ви використовуєте двадцять сімнадцять, ви побачите варіанти додавання віджетів до бічної панелі, нижнього колонтитула 1 та нижнього колонтитула 2.

Відкрийте будь-яке з доступних місць, додайте та змінюйте віджети на свій смак, бачачи зміни в правій частині екрана. Це приємно, чи не так?

Статична передня сторінка

Якщо вибрана тема підтримує статичні титульні сторінки, ця панель дозволить вам вибрати тип титульної сторінки. За допомогою двадцяти сімнадцяти ваші останні повідомлення можуть відображатися на домашній сторінці, або ви можете вибрати іншу сторінку.

Статична передня сторінка

У разі вибору статичної сторінки WordPress відкриє ще один набір параметрів, що дозволяє вибрати головну сторінку та сторінку публікації. Якщо вам не сподобається жодна з них, натисніть посилання “Додати нову сторінку”, щоб створити нову.

Параметри теми

Якщо ви вирішите використовувати статичну сторінку для титульної сторінки, WordPress додасть одну додаткову панель у Customizer. Тут ви можете вибрати макет вашої першої сторінки та вибрати сторінки, які відображатимуться в будь-якому з доступних розділів вашої теми.

Параметри теми

Додатковий CSS

Каскадні таблиці стилів (CSS) – це мова, що використовується для опису стилю будь-якого документа, написаного в HTML. Сайти WordPress використовують CSS для визначення кольорів, полів, шрифтів та багатьох інших аспектів дизайну. До версії 4.7 WordPress користувачі повинні були безпосередньо змінювати файли таблиць стилів або користуватися редактором зовнішнього вигляду, щоб змінити конкретні стилі сайту.

Додатковий CSS в WordPress

Але тепер достатньо відкрити панель “Додатковий CSS” у “Настроювачі”. Тут ви можете написати власний CSS-код, який негайно вплине на веб-сайт.

Клацніть для редагування

Усі елементи, доступні на панелі зліва на екрані з опціями, також отримують значок кругової редагування на панелі попереднього перегляду. Просто натиснувши на піктограму поруч із будь-яким із елементів, WordPress відкриє відповідні налаштування зліва.

Як видно із скріншоту нижче, поруч із заголовком, міткою, вікном пошуку та віджетами останніх публікацій є значки синього кола..

Клацніть для редагування

Немає різниці в налаштуваннях, які ви змінюєте, але ця особливість приємна тим, хто бореться з номенклатурою елементів. Наприклад, якщо ви все ще не впевнені, що таке заголовок, або просто не бачите, де зміни набирають чинності, ви все одно можете змінити його, натиснувши значок.

Попередній перегляд різних розмірів екрана

У нижній частині програми WordPress Customizer можна знайти елементи керування екраном. Ці маленькі піктограми дозволяють швидко змінити вигляд сайту. Ти можеш бачити як виглядає блог на настільних комп’ютерах, планшетах та смартфонах. Це ідеально підходить для перевірки поточної теми на чуйність (як поводиться тема в різних розмірах екрана).

Екранні елементи керування

Це все про те, що вам подобається

Як видно з усіх параметрів, доступних у програмі Customizer, можна змінити будь-яку тему WordPress за допомогою зручних для користувача параметрів на цій сторінці. Деякі теми матимуть більше чи менше вибору, але знайдіть свій час, щоб пройти їх усі. Наявність унікального веб-сайту важливо.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map