Як створити власні типи публікацій у WordPress

Як створити власні типи публікацій у WordPress


Перш ніж ми дійсно покажемо вам, як створити свій власний тип публікації, який ви з гордістю будете використовувати у своєму новому блозі, що працює на WordPress, давайте подивимось, що насправді є власним типом публікації.

Тип публікації – це просто набір правил, які використовуються для опису способу подання вмісту у вашій статті. У кожного типу публікації є свої параметри, які визначають його, щоб ви могли визначити різницю між публікацією, сторінкою, архівом, редакцією або навігаційним меню. Але як ви побачите, якщо ви почнете писати статті як свої пости, все, що ви пишете, матиме однакову структуру. Це тому, що ви будете використовувати один і той же шаблон для публікації. Але це цілком нормально, якщо ви пишете блог, де одного типу публікації вистачає для обробки ваших статей.

Через не так довгу історію WordPress надзвичайно розвинувся, і вона, безумовно, переросла свою роль в якості блогової платформи. Він став однією з найбільш використовуваних і цінуваних систем управління контентом у світі. Дозволити людям створювати власні типи публікацій – одна з головних причин цього.

Давайте подивимось, що власний тип публікації може зробити для вас на простому прикладі. Уявіть, що ви користуєтеся ігровим веб-сайтом. Ви хочете регулярно публікувати новини, щодня публікуються численні трейлери, якими ви можете ділитися зі своєю аудиторією, ваші автори грають у нові ігри та пишуть огляди, ви хочете публікувати скріншоти зі свого останнього онлайн-матчу тощо..

Як ви вже здогадуєтесь, у цьому випадку вам знадобиться кілька типів вмісту, і якщо ви продовжуватимете використовувати звичайні публікації, весь вміст буде виглядати однаково, і це ускладнить вам і вашим відвідувачам пошук різниці між відео-статтею та рецензією. Так, ви хочете, щоб користувацький тип публікації мав зробити все більш організованим.

Залишайтеся з цим зображенням лише кілька секунд. Якщо ви створюєте спеціальний тип публікації, ваші новини можуть мати спеціальну область, де ви можете розмістити посилання на джерело. Тип публікації вашої рецензії на ігри може мати оцінку, яку автор дав певній грі, включаючи систему зірок, і ви можете застосувати різні стилі для, скажімо, підзаголовків вашої рецензії. Тип публікації ваших трейлерів підкреслить відео та дозволить людям насолоджуватися ним із лайтбоксу, а не переглядати його у публікації. Ми можемо продовжувати назавжди, але ви зрозумієте, правильно?

 • Створіть спеціальний тип публікації
 • Створюйте власні типи публікацій за допомогою плагінів

Створіть спеціальний тип публікації:

Гаразд, ми знаємо, що вам набридає наша розмова – ви тут, щоб дізнатися, як створити власну публікацію, тож почнемо. Розтягуйте м’язи, робіть глибокий вдих, і коли будете готові, почнемо. Якщо вам цікаво копатися глибше WordPress і код, перейдіть до плагіна, який допоможе вам.

 1. Відкрийте файл function.php і вставте наступний код.
 2. Переконайтеся, що код розміщено перед закритим тегом PHP (?>), Або він не працюватиме.

  // Створює спеціальний тип публікації відгуків про ігри
  функція game_reviews_init () {
  $ args = масив (
  'label' => 'Відгуки про ігри',
  'public' => правда,
  'show_ui' => вірно,
  'capability_type' => 'повідомлення',
  'ієрархічний' => хибний,
  'rewrite' => array ('slug' => 'ігри-огляди'),
  'query_var' => вірно,
  'menu_icon' => 'dashicons-video-alt',
  'support' => масив (
  "назва",
  'редактор',
  'уривок',
  "трекбеки",
  "користувацькі поля",
  "коментарі",
  "доопрацювання",
  'мініатюра',
  'автор',
  'атрибути сторінки',)
  );
  register_post_type ('гра-огляди', $ args);
  }
  добавлення ('init', 'game_reviews_init');
 3. Зберегти зміни

Якщо ви подивитеся на область свого адміністратора в WordPress, ви помітите, що в меню є новий пункт “Огляди гри”. Поки це буде виглядати як будь-яке інше повідомлення, але ви все одно не зможете побачити ці повідомлення в Інтернеті. У вас є ще кілька кроків, які слід виконати, щоб максимально використати цей спеціальний тип публікації.

Не забудьте налаштувати свої постійні посилання, перш ніж ви спробуєте нову публікацію, або у вас з’явиться помилка.

Створіть шаблон для нового спеціального типу публікації:

 1. Відкрийте папку теми
 2. Створіть новий файл і назвіть його на зразок game-review-template.php
 3. Відкрийте файл і вставте наступне:
 4. 
  
 5. Відкрийте файл page.php, який знаходиться у папці вашої теми
 6. Скопіюйте та вставте код у вашу гру-review-template.php
 7. Знайдіть фрагмент коду, який є таким чи подібним до цього (може залежати від вашої теми):
 8. 
  
  
  

  Коли ви знайдете цю частину, давайте змінимо її, щоб ви могли показати свій власний тип публікації на новій сторінці. Ви повинні додати $ запит рядок над циклом, а потім змініть сам цикл. Коли ви змінюєте код, він повинен виглядати приблизно так:

   'гра-огляди', 'posts_per_page' => 5));
  while ($ query-> have_posts ()): $ query-> the_post (); ?>
  // Ваш код, наприклад "контент();"
  
  
  
 9. Зберегти зміни
 10. Йти до Сторінки -> Додати нові
 11. Створіть сторінку з назвою “Огляди ігор”
 12. Праворуч на вкладці “Атрибути сторінки” слід знайти “Шаблон”
 13. Виберіть шаблон, який ви створили в одному з попередніх етапів, і призначте його на сторінці.
  Спеціальні шаблони сторінок у WordPress

 14. Зберегти зміни

Це воно. Вам слід спробувати все і створити нову публікацію з огляду гри. Щойно ви відкриєте сторінку перегляду ігор, ви зможете побачити типи новин, які вишикувалися хронологічно так, як це було б ваше звичайне повідомлення.

І це лише початок. Ви створили спеціальний тип публікації, але тепер слід змінити його так, як вам подобається, і додати потрібний вам код.

Створюйте власні типи публікацій за допомогою плагінів

Коли ви починаєте створювати власні типи публікацій для розширення WordPress, є два шляхи. Ми вже показали вам одне – як вручну створити спеціальний тип публікації. Виконуючи кілька кроків, ви можете створити спеціальний тип публікації, але це може зайняти значну частину вашого часу, якщо ви новачок у WordPress і не звикли мати справу з кодом. Але вам не доведеться возитися з кодом – якщо вам потрібно більш просте і швидше рішення, ви можете створити незліченну кількість користувацьких типів публікацій, використовуючи один із плагінів.

У цій частині підручника ми збираємось показати вам один з найкращих плагінів, який створить для вас ці спеціальні типи публікацій. Вам не доведеться кодувати або навіть копіювати / вставляти код. Просто встановіть плагін, напишіть ім’я нового типу публікації та налаштуйте його через GUI.

Користувацький інтерфейс типу публікації

ЦІНА: Безкоштовно

Користувацький інтерфейс типу публікації
Якщо вам потрібно лише зареєструвати спеціальний тип публікації, цей плагін зробить хорошу роботу. Після його встановлення ви зможете створювати власні типи публікацій та таксономії. Просто перейдіть до новоствореного меню, додайте новий спеціальний тип публікації та напишіть ім’я та опис нового типу публікації. Це легко, але це вам доведеться помітити цей плагін не оброблятиме відображення вашого нового типу публікації. Після того, як ви зареєструєте новий тип публікації, все ще залежить від того, як його відобразити. Ми радимо вам дізнатися, як це зробити, або перейти з іншим плагіном, який також може відображати ваші публікації.

Додаткове читання: Поглиблене керівництво про користувацькі типи публікацій WordPress

Висновок

Спеціальні типи публікацій є однією з найбільших функцій WordPress навіть сьогодні. Просто змінивши кілька рядків коду або використовуючи плагін, ви можете створити тип публікації, який буде унікальним для вашого сайту. Правда полягає в тому, що початківцю може бути трохи складніше виконати все вперше, але якщо ви будете дотримуватися цього підручника, у вас не виникне жодних проблем.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map