Як скинути сайт WordPress – Посібник для початківців

Як скинути сайт WordPress - Посібник для початківців


Ви коли-небудь потрапляли в ситуацію, коли вам потрібно було запустити свій сайт WordPress?

Хоча WordPress дозволяє кожному легко завести блог, створення ідеального сайту, про який ви мріяли, не настільки просто, як ви могли собі уявити. Вам доведеться провести деякий час, возившись з WordPress, поки ви дійсно не зрозумієте, як він себе веде. Це означає, що ви будете бродити навколо налаштувань, поки не знайдете все, що хочете змінити на свій смак. Як би ви не були обережними, рано чи пізно ви помилитесь.

Крім того, розробляючи цей ідеальний сайт, вам доведеться приміряти різні теми, поки не отримаєте ту, яку шукали. А оскільки є десятки тисяч різних плагінів, ви, мабуть, захочете встановити два-три однакових функціональних можливостей, перш ніж приймати рішення про те, яким ви будете користуватися у наступні місяці та роки.

І якщо ви тільки починаєте, через кілька годин або днів на тестування різних речей на WordPress, ви можете зрозуміти, що вам потрібно почати все спочатку. Отже, як ви скиньте свій сайт WordPress?

Як скинути сайт WordPress?

Цього разу ми не будемо обтяжувати вас технічними характеристиками та деталями. WordPress використовує бази даних, таблиці та різні файли та процедури, щоб продовжувати працювати. Отже, щоб вручну скинути все, вам доведеться мати все на увазі та видаляти одне за іншим. Якщо ви не кодер чи дизайнер, це не те, що ви хочете робити самі.

Іншим варіантом буде повністю видалення / видалення всього з вашого сервера та встановлення WordPress з нуля. Так, це варіант, але навіщо витрачати свій цінний час, коли ви можете зробити все одним натисканням кнопки?

Покажемо вам простий безкоштовний плагін, якому ви можете довіряти.

 1. Йти до Плагіни -> Додати нове
 2. Шукайте “WP Reset” від WebFactory Ltd
 3. Встановити та активувати плагін
Встановіть плагін WP Reset

Пошук WP Скиньте, встановіть та активуйте плагін

Після того, як плагін буде активним на вашому сайті, ви можете підготувати все до скидання.

Не хвилюйся; ви не можете випадково скинути свій блог. WP Скидання оснащений механізмом безпеки, який не дозволить вам скинути веб-сайт шляхом “переходу на кнопку”.

Проте пам’ятайте про те, що цей плагін не робить резервного копіювання. Якщо ви не зовсім впевнені, що хочете скинути цю установку WordPress, радимо створити резервну копію. Якщо ви пошкодуєте про рішення, резервне копіювання дозволить швидко відновити все до попереднього стану.

Перш ніж продовжити, переконайтеся, що ви зрозуміли, що буде видалено.

Скидання буде видалено:

 • всі публікації, сторінки, користувацькі типи публікацій, коментарі, записи в ЗМІ, користувачі
 • всі таблиці баз даних WP за замовчуванням
 • всі власні таблиці баз даних, які мають той самий префікс “wp_”, як таблиці за замовчуванням у цій установці

Скидання волі ні видалити:

 • медіафайли – вони залишаться в wp-uploads папку, але більше не буде вказано в розділі Медіа
 • жодні файли не торкаються; плагіни, теми, завантаження – все залишається на сервері
 • назва сайту, адреса WordPress, адреса сайту, мова сайту та налаштування видимості пошукової системи
 • Увійшов користувач буде відновлено за допомогою поточного пароля, щоб ви могли

Після того, як ви впевнені, що все розумієте, можете продовжити, скинувши свій сайт WordPress:

 1. Йти до Інструменти -> Скидання WP
 2. Прочитайте список речей, які & не будуть видалені ще один раз
 3. Прокрутіть донизу сторінки
 4. Введіть “reset” та натисніть кнопку “reset WordPress”
 5. Підтвердьте скидання
Скидання сайту WordPress

Введіть “скинути” і натисніть кнопку. Відміни немає

І це все! Тепер ви вийдете з системи та ввійдете в систему автоматично, використовуючи поточну комбінацію імені користувача та пароля. Тепер ви можете почати спочатку, знаючи, що у вас чиста установка.

Виберіть дії після скидання

Перш ніж натиснути кнопку скидання, ви можете повідомити плагін WP Reset, що робити після цього. Поки що ви можете:

 • Повторно активуйте поточну тему
 • Відновіть плагін WP Reset
 • Відновіть усі активні додатки
Скидання WordPress - дії скидання після публікації

Виберіть, що робити після скидання

Якщо ви хочете продовжувати використовувати ту саму тему або у вас були десятки активних плагінів, які ви хочете знову активувати, використовуйте цю опцію, а не активуйте все вручну. Якщо ви коли-небудь намагалися встановити десять і більше плагінів одночасно, то знаєте, що, хоча просто, це справді трудомістко, тому варіант надсилається з неба.

Вибіркове скидання

Якщо вам потрібно видалити / скинути лише одну частину вашого сайту WordPress, ви можете використовувати розділи Інструменти.

 • Видалити перехідні – натиснувши кнопку та підтвердивши, усі минущі пов’язані записи баз даних будуть видалені. Це включає перехідні терміни, що втратили чинність, та термін, що не закінчився, та осіроті записи про тимчасові очікування.
 • Очистити папку завантажень – Усі файли у вашому wp-content \ uploads папку буде видалено. Сюди входять папки та підпапки, а також усі файли в папках. Файли, пов’язані із записами медіа, також будуть видалені.
 • Скинути параметри теми – Усі параметри (моди) для всіх тем будуть скинуті.
 • Видалити теми – Ця кнопка допоможе вам видалити всю тему, яку ви встановили на сайті. Сюди входить поточно активна тема.
 • Видалити плагіни – Якщо у вас є кілька десятків плагінів, які ви пробували, просто натисніть цю кнопку, щоб видалити їх усі. Усі плагіни, крім WP Reset, будуть видалені.
 • Очистити або видалити власні таблиці – Ця дія стосується лише спеціальних таблиць із wp_ префікс. Основні таблиці WP та інші таблиці в базі даних, у яких немає префікса, не будуть видалені / випорожнені, щоб WordPress міг працювати безперебійно. Видалення таблиць повністю видаляє їх із бази даних. Випорожнення видаляє з них весь вміст, але зберігає структуру недоторканою.
 • Видалити .htaccess файл – Якщо ви підробили файл .htaccess, його можна швидко видалити, натиснувши кнопку. Якщо ви працюєте з .htaccess, радимо скористатися безкоштовний редактор WP Htaccess підключати. Це допоможе вам швидше дійти до файлу, а також автоматично створить резервні копії, тому вам не доведеться турбуватися про втрату змін.
  Видаливши файл, переконайтесь, що ви відкрили Налаштування -> Постійні посилання і збережіть налаштування (не вносячи жодних змін). Ця дія відтворить оригінальний файл .htaccess.

Як створити знімок бази даних?

Знімки бази даних зазвичай використовуються для розробки. Створюючи знімок бази даних, ви зможете порівняти дві бази даних і побачити, які зміни були внесені в базу даних після встановлення певного плагіна або теми.

Зверніть увагу, що знімки бази даних – це не резервне копіювання. Хоча ви можете їх завантажити та імпортувати пізніше, ви все одно не можете зафіксувати жодні файли за допомогою інструмента “Знімок”. Ми рекомендуємо використовувати повний плагін для резервного копіювання, якщо ви хочете переконатися, що ви нічого не втрачаєте.

Що має перед собою майбутнє

На даний момент плагін є досить простим. Ви можете скинути свій сайт або вибрати один з інструментів для видалення певної частини сайту.

Але є кілька дивовижних особливостей, які з’являються у наступні місяці:

Підтримка мультисайтів (WPMU)

Всім, хто керує мережею сайтів WordPress, сподобається те, що плагін готується до його підтримки. Це означає, що ви, як супер адміністратор, зможете контролювати всі сайти в мережі. Ви зможете скинути сайти за потреби або навіть застосувати конкретні інструменти для певних сайтів.

Автоматично встановлювати додатки та теми (колекції)

Раз ти встановити WP Reset, ви зможете створити колекцію улюблених тем WordPress та плагінів, з якими ви хочете працювати. Після вибору списку з вашими улюбленими плагінами, WP Reset автоматично встановить їх для вас.

Це означає, що вам не доведеться одночасно встановлювати та активувати один плагін та тему.

Якщо ви, як правило, часто скидаєте веб-сайт під час тестування речей, ви заощаджуєте дорогоцінні хвилини щоразу, коли починаєте заново. Ми дуже любимо цю функцію і не можемо чекати, щоб оновити плагін WP Reset оновлений.

Нукет Скидання

Що ж, цей досить зрозумілий. Цей простий, але надзвичайно потужний варіант дозволить вам запустити сайт на ваш сайт, тобто видалити та скинути все в один клік.

Замість того, щоб вибирати параметри та думати, що слід скинути, а що зберегти недоторканим, параметр Nuke Reset видалить майже все, щоб ви могли почати по-новому. З великою силою виникає велика відповідальність, тому будьте дуже обережні з цим варіантом, коли він розгортається. Ми впевнені, що розробник включить тут механізм безпеки, але подумайте двічі, перш ніж натиснути кнопку.

Висновок

Скидання сайту WordPress зазвичай проводиться під час тестування. Незалежно від того, ви розробник, який тестує новий плагін / тему, або новачок, який не впевнений, що робити з новим сайтом, WP Reset – це безкоштовний плагін, який пришвидшить процес тестування..

Замість того, щоб щоразу вручну готувати навколишнє середовище, цей безкоштовний плагін зробить усе для вас, і ви зможете зосередитись на більш важливих речах, таких як пошук ідеальних тем, плагінів або тестування чогось, що ви намагалися розробити..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Liked Liked