Як шукати та замінювати текст у WordPress

Як шукати та замінювати текст у WordPress


Ви коли-небудь розуміли, що ви помилилися, написавши повідомлення в WordPress, просто щоб дізнатися, що не існує простого способу пошуку та заміни цього друку протягом усієї публікації? Що робити, якщо ви писали неправильне слово, фразу чи посилання протягом останніх кількох місяців? На жаль, WordPress не дозволяє легко шукати та замінювати текст, але ми збираємось показати вам безкоштовні плагіни, які можуть врятувати вас від ручного видалення сотень, якщо не тисяч типографічних помилок.

Шукайте та замінюйте будь-який текст у WordPress та економте час під час редагування публікацій

Так, PHP і MySQL – це потужні інструменти, які дозволяють вирішити подібні речі лише за допомогою декількох рядків коду чи запитів. Але не всі з нас є кодерами і не зручні возитися з кодом. Тож ми просто пропустимо це та покажемо вам простий спосіб керування пошуком та заміною в WordPress.

 • Шукайте та замінюйте текст у редакторі публікацій
 • Замініть будь-яке слово на всьому веб-сайті WordPress
 • Автоматично створювати посилання з ключових слів у всіх статтях

Шукайте та замінюйте текст у редакторі публікацій

Як і в багатьох текстових процесорах, якими ви могли користуватися (наприклад, Microsoft Word), можливо, ви захочете шукати та замінювати текст у редакторі WordPress. Оскільки ви читаєте це, ви, мабуть, виявили недолік редактора WP – у нього немає такої функції. Як ми вже говорили вам у вступі, ми збираємось показати вам акуратний плагін для роботи

TinyMCE Advanced

ЦІНА: Безкоштовно

TinyMCE Advanced знайти та замінити

TinyMCE Advanced – це дивовижний плагін, який дозволяє додавати, видаляти та переставляти кнопки, знайдені у візуальному редакторі WordPress. Як ви могли здогадатися, одна з найважливіших можливостей цього плагіна – функція пошуку та заміни.

Якщо ви хочете швидко знайти текст у публікації, яку ви просто пишете, і замінити її іншим текстом, ви можете налаштувати плагін за лічені хвилини. Просто встановіть TinyMCE Advanced, активуйте її, і ви отримаєте можливість додати свою кнопку:

 1. Перейдіть до Налаштування -> TinyMCE Advanced
 2. Знайдіть список невикористаних кнопок і шукайте Знайдіть і замініть
 3. Перетягніть кнопку в меню редактора
 4. Зберегти зміни

Після виконання цих чотирьох кроків ваша нова функція готується до використання. Щоб почати використовувати пошук і заміну в WordPress, слід почати писати нову публікацію (або відредагувати старішу) і переконатися, що ви переглядаєте публікацію у візуальному редакторі. Готові замінити слова?

 1. Шукати Знайдіть і замініть кнопка вгорі редактора
 2. Заповніть текст, який потрібно замінити
 3. Напишіть у тексті, щоб замінити його
 4. Перевірте, чи хочете ви відповідати регістру та шукайте цілі слова
 5. Знайдіть, замініть або замініть всі

Це воно! Замість того, щоб вручну перебирати тисячі слів, які ви, можливо, написали в цьому конкретному дописі, цей фантастичний плагін зробить вам роботу за секунду.

Це було легко, чи не так? Але що робити, якщо ви хочете зробити те саме для всіх своїх публікацій та сторінок? Можливо, ви хочете шукати та замінювати речі в коментарях чи систематиці? Якщо це так, продовжуйте читати, тому що вам знадобиться інший плагін.

Шукайте та замінюйте текст протягом усього WordPress

Іноді ти розумієш, що ти робиш граматичну помилку цілими днями. Можливо, ви щось неправильно написали, можливо, служба, про яку ви згадували, змінила свою назву, або, можливо, вам потрібно оновити URL-адресу. Не хвилюйся; ви можете легко змінити це, і вам не доведеться запускати запити MySQL, щоб вирішити проблему.

Кращий пошук замінити

ЦІНА: Безкоштовно

Кращий пошук Замініть плагін для WordPress

Як було обіцяно, ось ще один безкоштовний плагін, який врятує вас. Оскільки ви хочете щось замінити у всій системі WordPress, цей плагін дозволить вам працювати з базами даних – без необхідності відкривати чи змінювати базу даних вручну.

Установка плагіна стандартна та швидка. Після активації «Кращого пошуку замінити плагін» розваги можуть розпочатися.

Перш ніж внести будь-які зміни, створіть резервну копію вашої бази даних.

 1. Перейдіть до Інструменти -> Кращий пошук Замінити
 2. Введіть текст, який ви шукаєте
 3. Введіть текст, який його замінить
 4. Виберіть таблиці, на які вплине плагін

Перш ніж внести фактичні зміни до вашої бази даних, радимо залишити її Виконати як сухий опція перевірена. Цей параметр підкаже плагіну зробити необхідний пошук, але він не внесе жодних змін. З допомогою Сухий біг, Ви можете побачити, на скільки таблиць і комірок у базі даних буде впливати, і Ви можете продумати двічі, перш ніж вносити фактичні зміни.

Коли ви готові замінити текст, зніміть прапорець Сухий біг Ви можете насолоджуватися тим, що цей дивовижний плагін зробить для вас.

Будьте уважні, вибираючи таблиці з кроку №4. Якщо ви хочете внести зміни лише до своїх публікацій, виберіть лише wp_posts стіл.

Залежно від вашої бази даних, пошук та заміна функції може зайняти деякий час, щоб виконати свою роботу. Перш ніж почати панікувати, ви повинні знати, що нормально отримати тайм-аути та білі екрани під час запуску пошуку та замінити його на плагін. У цьому випадку просто перейдіть до Інструменти -> Кращий пошук Замінити -> Налаштування, і зменшити Максимальний розмір сторінки значення.

Якщо ви встановите ці два безкоштовні плагіни, ви можете розслабитися та розпочати роботу над новою статтею. Незалежно від того, чи потрібно вам шукати та замінювати текст лише з однієї статті, чи потрібно це робити для всіх ваших публікацій, коментарів тощо. Ви повинні знати, що плагіни TinyMCE Advanced і Better Search Replace заміняють вас.

Замість того, щоб замінювати їх, чи знаєте ви, що ви можете легко написати список слів, які заборонятимуться в заголовках публікацій?

Ви пробували плагіни? Як вони вам подобаються? Ви вважаєте за краще замінювати текст вручну за допомогою запитів або, можливо, використовуєте інший плагін для роботи? Повідомте нас у коментарях нижче.

Замініть будь-яке слово на всьому веб-сайті WordPress

Після того, як ви накопичили сотні чи навіть тисячі різних публікацій та сторінок, які поширюються в різних категоріях, зміни з усією базою даних з кожним днем ​​стають все складнішими. Якщо ви коли-небудь хотіли замінити лише одне слово або всю фразу в кожній публікації, сторінці, заголовку, коментарі і т. Д., У вас закінчився головний біль, тому що це завдання вимагатиме від вас занадто багато часу або технічних знань.

Оскільки ви вже використовуєте платформу для ведення блогів WordPress, відому своїми розширеннями (плагінами), які дозволяють вам робити практично все, ця проблема взагалі перестає бути проблемою. Тепер ви можете встановити безкоштовний плагін і керувати змінами слів за кілька кліків.

Word Replacer

ЦІНА: Безкоштовно

Word Replacer для WordPress

Плагін, про який ми говоримо, відомий як Word Replacer, і його можна встановити безкоштовно, завантаживши плагін із веб-сайту сховища WordPress, або ви можете знайти плагін, шукаючи його зі свого WordPress:

 1. Перейдіть до Плагіни -> Додати нове
 2. Шукати “Замінник слів”
 3. Встановіть та активуйте плагін
 4. Відкрийте сторінку налаштувань, де ви можете замінити слова одним клацанням миші

Якщо ви коли-небудь використовували “Пошук і заміна” в Microsoft Word або подібній програмі текстового процесора, ви будете досить знайомі з цим плагіном. Його зручний інтерфейс дозволяє швидко ввести слово або всю фразу, яку ви хочете замінити, вибрати інше, яке буде додано замість оригінального слова / фрази, і ви можете вирішити, де ці зміни відбудуться.

Word Replacer дозволяє замінювати слова в публікаціях, сторінках, коментарях, заголовках і навіть на сторінках форуму bbPress з версії 0.3.

Хороша річ у цьому плагіні, це те, що ви можете, наприклад, написати список нецензурних слів, які ви легко можете цензурувати в коментарях та на сторінках форуму, або ви можете змінити ту фразу, яку ви могли неправильно використовувати протягом останніх кількох місяців або близько того . І ви можете зробити все це, ввівши слово / фразу лише один раз у налаштуваннях плагіна, і Word Replacer зробить свою магію за секунду.

Ще один чудовий приклад того, на що здатний плагін – це об’яви JavaScript. Якщо ви використовували заставник реклами на своєму веб-сайті, тепер ви можете легко сказати Word Replacer здійснити пошук цього заповнювача та замінити його фактичним кодом JavaScript, який покаже потрібну рекламу. Після того як ви вирішите змінити рекламу, просто змініть код у налаштуваннях, не турбуючись про те, куди вставлений код. Досить приємна функція для такого простого плагіна.

Word Replacer дійсно є потужним плагіном, який дозволяє керувати усім вмістом WordPress з одного місця. Навіть якщо ви не плануєте використовувати його постійно, плагін може допомогти вам змінити ці помилки та цензурувати ці погані слова, написані в коментарях або на сторінках форуму. Оскільки він безкоштовний, вам не потрібно турбуватися про втрату грошей на ньому – встановіть плагін і дайте йому пройти. Звичайно, не забудьте створити резервну копію свого веб-сайту, перш ніж замінювати будь-які слова, оскільки ви ніколи не знаєте, коли помилка може спливати..

Пов’язати слова або цілі фрази в WordPress не могло бути простішим. Під час написання статті все, що вам потрібно зробити, – це вибрати слово / фразу і натиснути на кнопку посилання, куди ви зможете вставити призначення посилання. Якщо ви знаєте базовий HTML, ви також можете створювати посилання безпосередньо з текстового редактора, написавши власний код, якщо це необхідно.

WordPress посилання

Хоча зв’язувати слово за словом легко і може бути дуже цікаво, якщо ви повільно працюєте над новою публікацією, що робити, якщо ви хочете пов’язати певне слово / фразу протягом усієї колекції публікацій / сторінок?

Якщо ви щойно розпочали роботу з веб-сайтом, що працює на WP, і маєте лише кілька статей для вирішення, пов’язати їх уручну не буде проблемою. Але що робити, якщо ви вирішили пов’язати слово у всіх статтях і у вас їх сотні?

Створіть посилання з певних слів:

Незалежно від того, чи хочете ви пов’язати конкретну назву веб-сайту з власною URL-адресою, або ви запустили свою реферальну програму і хочете пов’язати кожне слово, пов’язане з комп’ютером, на веб-сайт рефералу, на якому продається комп’ютерне обладнання, ця функція допоможе вам вставити тег посилання в слово / фраза за вибором.

 1. Відкрийте функції.php
 2. Скопіюйте та вставте таку функцію:
 3. функція link_words ($ текст) {
  $ substitu = масив (
  'google' => 'Google',
  'комп'ютер' => 'комп’ютер',
  'клавіатура' => 'купити тут клавіатуру'
  );
  $ text = str_replace (array_keys ($ заміна), $ заміна, $ текст);
  повернути $ текст;
  }
  add_filter ('the_content', 'link_words');
  add_filter ('the_excerpt', 'link_words');
  
 4. Змінення ключових слів та посилань у масиві
 5. Зберегти зміни

Як видно з прикладів у коді, можна замінити будь-яке слово або будь-яку фразу, знайдену у ваших статтях. Також можна замінити саме слово / фразу і повністю змінити посилання.

Хоча ви можете просто додати посилання на слово “комп’ютер”, ви можете додати посилання та змінити слово “комп’ютер” на “комп’ютерна система” або все що завгодно..

Незважаючи на те, що ця функція допоможе вам наздогнати всі залишені статті, вона є значною мірою базовою. Якщо ви хочете більше контролювати посилання, особливо якщо ви працюєте з рефералами, було б розумнішим вибором скористатися одним із спеціалізованих плагінів.

Оскільки ви вже працюєте із посиланнями, вам може бути цікаво доручити WordPress відкрити всі зовнішні посилання на нових вкладках або, можливо, навіть пов’язати повідомлення та сторінки із зовнішньою URL-адресою.

Висновок

Якщо ви тільки що запустили блог WordPress, пошук і заміна слів можуть здатися неможливими. Але якщо ви витратите кілька хвилин свого часу, щоб пройти цей посібник, ви вирішите проблему, і пошук і заміна тексту в WordPress буде здаватися дитячою грою.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map