Jak pracovat s Youtube videa v WordPress

Usnadněte si práci s videi YouTube ve WordPressu


YouTube je 13 let a rozhodně změnilo způsob, jakým lidé přemýšlejí o videu na internetu. Přestože mezi uživateli po celém světě existuje jen málo dalších služeb, video služba Google je pro mnohé z nás stále jedničkou..

Z tohoto důvodu vývojáři WordPress zajistili, že vkládání videí YouTube je snadné, i když právě začínáte s blogem. A opravdu je. Chcete-li vložit jakékoli video z oblíbené služby, stačí zkopírovat a vložit adresu URL videa a zbytek se postará WordPress. Můžete také zkopírovat a vložit kód iframe do textového editoru, kde můžete snadno změnit šířku a výšku a manipulovat s videem změnou několika parametrů.

Dnes se můžete naučit, jak:

 • Automaticky přidávat videa YouTube do WordPress
 • Přidejte analytiku YouTube na ovládací panel WordPress
 • Změňte automatickou šířku a výšku u vložených videí WordPress
 • Zobrazit video ve vyskakovacím okně
 • Tlačítko Přidat YouTube k odběru na WordPress

Automaticky přidávat videa YouTube do WordPress

Co když ale chcete automaticky přidat videa na vaše příspěvky a stránky nebo automaticky vytvořit příspěvek z videa YouTube? Ano, to je možné a v této části průvodce vám ukážeme plugin, který vám s tím může hodně pomoci.

Plugin YouTube WordPress – import videa

CENA: 36 $

Pokud chcete na svém blogu WordPress publikovat videa YouTube nebo vyděláváte peníze z těchto videí, tento plugin vám ohromně pomůže. Vložením videa a informací, které jsou s ním dodávány, vám může ušetřit čas. Ať už se jedná o datum, obrázek, kategorii nebo značku videa, plugin se o to postará.

Doplněk YouTube WordPress automaticky importuje videa z jakéhokoli kanálu, který chcete, a může také fungovat s nahranými uživateli a seznamy skladeb. Je snadné kombinovat zdroje a zvolit intervaly importu, takže vše máte pod kontrolou.

Tento plugin doposud prodal více než 1300 kopií a jsme si jisti, že bude pokračovat v shromažďování spokojených uživatelů videa z celého světa..

Přidejte analytiku YouTube na ovládací panel WordPress

Když na YouTube poprvé nahrajete video, pravděpodobně strávíte den seděním za obrazovkou a sledováním statistik. Budete čekat na první pohled a první, a budete chtít, aby se všichni podělili o svou práci.

Poté můžete nejen sledovat zábavu statistik svých videí, ale také uvidíte, jak vaše publikum reaguje na vaše video obsah. Pokud chcete mít úspěšný kanál, budete muset reagovat na jejich touhy a ovládat všechny aspekty.

I když to můžete udělat na YouTube samotném, nebylo by skvělé mít analytiku na hlavním panelu WordPress, kde každý den pracujete?

V této části článku vám ukážeme úžasný malý plugin, který nainstaluje data a statistiky z Youtube přímo na váš dashboard WordPress a umožní vám sledovat váš kanál na místě, aniž byste museli měnit karty a přihlašovat se na YouTube samostatně.

Informační panel YouTube Analytics

CENA: Zdarma

Informační panel YouTube Analytics

Hlavní panel YouTube Analytics vám ukáže důležité informace o vašich videích. Ať už chcete znát počet zhlédnutí, čas strávený sledováním videa, průměrné trvání každého zhlédnutí, hodnocení Líbí se a nelíbí a počet komentářů k vašemu videu.

Po instalaci a aktivaci pluginu budete moci všechny tyto informace zobrazit v jednoduchém widgetu na hlavním panelu. Budete si muset vybrat ze dvou témat a dále upravit vzhled widgetu pomocí CSS. Doplněk vám umožní nastavit úrovně přístupu a rozhodnout, kteří uživatelé na vašich webových stránkách se systémem WordPress budou moci zobrazit statistiky videa.

Řídicí panel YouTube Analytics má funkci mezipaměti, která umožňuje rychlejší načítání – během načítání dat nikdo nechce sledovat na prázdné obrazovce.

 1. Jít do Pluginy-> Přidat nový
 2. Hledat „Youtube Analytics Dashboard“
 3. Nainstalujte a aktivujte plugin
 4. Přejděte na hlavní panel, kde najdete nový widget
 5. Klikněte na odkaz Získat přístupový kód, který vás přesune na váš účet Google
 6. Zkopírujte a vložte kód zpět do widgetu
 7. Uložte přístupový kód
 8. Navigovat do Nastavení-> YT Dashboard otevřete nastavení, ve kterém můžete nastavit widget podle svých preferencí

A je to. Užijte si sledování svých statistik videa z YouTube přímo z ovládacího panelu WordPress.

Změňte automatickou šířku a výšku u vložených videí WordPress

Není skvělé, jak můžete snadno zkopírovat a vložit adresy URL YouTube, Vimeo, Flickr, Hulu nebo mnoha jiných video služeb a WordPress video automaticky vloží do vašeho příspěvku? Myslíme si, že to opravdu je, ale pokud to uděláte, WordPress převezme nastavení ze samotného videa. Pravděpodobně to znamená, že šířka a výška videa nebude ve vašem článku něco, co chcete.

Pokud vkládání videí není něco, co děláte každý den, pak změna těchto nastavení nebude problém – otevřete textový editor a změníte čísla v kódu. Na druhou stranu, pokud musíte vkládat videa často, tento jednoduchý úkol se vám může dostat na nervy, a proto byste je měli automatizovat.

Změna šířky a výšky vložených videí:

 1. Otevřete soubor features.php
 2. Zkopírujte a vložte následující kód:
 3. function mycustom_embed_defaults ($ embed_size) {
  $ embed_size ['width'] = 620;
  $ embed_size ['height'] = 360;
  return $ embed_size;
  }
  
  add_filter ('embed_defaults', 'mycustom_embed_defaults');
 4. Změňte šířku a výšku na libovolné číslo v pixelech, které potřebujete pro svůj web
 5. Uložit změny

Poté budou všechna vaše videa automaticky změněna na šířku a výšku, kterou jste nastavili v kódu.

Dobrá věc (nebo špatná v závislosti na konfiguraci vašeho webu) je, že po uložení změn budou všechna vaše videa pozměněna. To zahrnuje i ty starší, které jste již publikovali.

To je vše, lidi. Nyní jděte, zkopírujte a vložte tyto vložené kódy a užívejte si, jak WordPress pracuje s vašimi novými videi.

Jak zobrazit video ve vyskakovacím okně

Existuje snadné zobrazení média pomocí vyskakovacího okna. Samozřejmě znovu použijeme bezplatný plugin, který umožní, aby se věci zobrazovaly v vyskakovacím / lightboxu pouhým vložením krátkého kódu do našich příspěvků.

Pomocí zásuvného modulu WP Video Lightbox můžete do překryvného pole lightbox umístit obrázky, flash média, YouTube, Vimeo, iFrame atd. A vše bude vypadat mnohem lépe. Skvělým bonusem tohoto pluginu je to, že videa vložená do lightboxu lze prohlížet také na iPadech a iPhones.

Plugin WP Video Lightbox

CENA: Zdarma

WP Video Lightbox se snadno používá, ale před umístěním krátkého kódu byste měli vědět několik věcí.

Instalace a rychlé nastavení:

 1. Navigovat do Pluginy -> Přidat nový
 2. hledat „WP Video Lightbox“
 3. Nainstalujte a aktivujte plugin
 4. Jít do Nastavení – Video Lightbox
 5. Otevřete kartu „prettyPhoto“

Zde si můžete nastavit svůj plugin a zvolit, jak se bude chovat. Můžete si vybrat výchozí rozměry lightboxu, tvar pozadí a jeho barvu, aby vaše videa byla přehrávána automaticky atd.

Nakládání s krátkými kódy:

Jakmile nastavíte svůj lightbox, jste připraveni vložit do vašeho příspěvku zkratku a nastavit, aby se požadované video objevilo v lightboxu.

Víme, že jste netrpěliví, takže zde jsou jednoduché krátké kódy, které vám umožní rychle přidat videa z Youtube a Vimeo do lightboxu.

Youtube: [video_lightbox_youtube video_id = ”G7a74BvLWUg” width = ”640 ″ height =” 480 ″ anchor = ”kliknutím otevřete video YouTube”]

Vimeo: [video_lightbox_vimeo5 video_id = ”12362192 ″ width =” 640 ″ height = ”480 ″ anchor =” Klikněte a otevřete video v lightboxu ”]

Stačí zkopírovat a vložit ID videa pro YouTube nebo Vimeo a můžete začít.

Nyní, když jste vyzkoušeli svůj nový plugin pro videoreklamy lightbox, pojďme, co ještě můžete přidat / změnit v krátkém kódu, aby byl ještě lepší.

 • video_id (povinné) – toto je jedinečné číslo, které identifikuje video na YouTube / Vimeo
 • šířka (požadováno) – zvolte šířku videa v pixelech
 • výška (požadováno) – vyberte výšku videa v pixelech
 • popis – můžete přidat popis videa, které se zobrazí pod videem. Dobrá věc je, že pole popisu přijímá HTML
 • Kotva – text, který se zobrazí jako odkaz, na který návštěvník musí kliknout, aby se zobrazil lightbox. Přijímá také HTML, takže si můžete například udělat tlačítko
 • auto_thumb – pokud tuto funkci použijete, plugin zobrazí namísto kotevního textu miniaturu videa

Pokud nechcete, aby se ve videu lightbox zobrazovala související videa, stačí na konec videa_id přidat „& rel = 0“..

Příklad krátkého kódu:

[video_lightbox_youtube video_id = ”JKwr064-PBY & rel = 0 ″ width =” 800 ″ height = ”600 ″ auto_thumb =” 1 ″ description = ”Toto je popis našeho videa lightbox”]

Jak přidat tlačítko pro odběr YouTube do WordPress

Dosud jsme mluvili hlavně o obrázcích, pokud jde o média WordPress. Snažili jsme se zdůraznit důležitost přidávání obrázků do blogových příspěvků a při několika příležitostech jsme hovořili o doporučených obrázcích a o tom, jak je změnit jejich velikost. Ale od narození Youtube a rychlejšího internetového připojení vstoupila videa do světa online multimédií.

I když byly videosoubory ještě před několika lety stále vzácným klenotem, dnes se bez nich nemůžete dostat. Budete sledovat filmy, hudební videa, dokumenty a návody. Dokonce i reklamy změnily formát médií a živé přenosy již nepřekvapí. Mnoho autoritních blogerů proto zaregistruje účet YouTube ještě předtím, než zveřejní první příspěvek.

Bez ohledu na to, jak skvělá jsou vaše videa, a bez ohledu na to, jak často nahráváte nové epizody na YouTube, pravděpodobně se budete snažit získat nové odběratele. Existují různé techniky, které můžete použít k propagaci svého kanálu YouTube pro veřejnost, ale dnes se nebudeme zabývat podrobnostmi. Místo toho se zaměříme na přidání tlačítka pro odběr YouTube na váš web WordPress.

Stejně jako přidávání dalších ikon sociálních médií pro připojení ke svým čtenářům, pokud máte kanál YouTube, je důležité mít tlačítko pro odběr YouTube. Zatímco někteří uživatelé rádi svůj kanál otevřou a přihlásí se k odběru sami, budete muset tvrdě pracovat, aby se ostatní přihlásili k odběru. Když jim na svém webu zobrazíte jednoduché tlačítko, vaši návštěvníci budou od vašeho přihlášení vzdáleni pouhým jedním kliknutím. Rovněž šance na získání dalšího následovníka budou mnohem větší.

Ručně přidejte tlačítko do widgetu

Tlačítko Konfigurovat odběr YouTube

Vývojáři Google byli natolik laskaví, že pro nás připravili vše. Takže i bez jakýchkoli technických znalostí můžete do příspěvku, stránky nebo widgetu rychle přidat tlačítko pro odběr YouTube. Pro tuto metodu budete potřebovat jednu minutu a znalost techniky kopírování a vkládání.

 1. Jděte k úředníkovi Generátor tlačítka přihlášení k odběru YouTube
 2. Zapište si název kanálu nebo ID
 3. Vyberte několik možností podle vašich představ (rozvržení, téma a počet odběratelů)
 4. Podívejte se na náhled
 5. Zkopírujte celý kód
 6. Navigovat do Vzhled -> Widgety
 7. Přidejte textový widget na všechny aktivní postranní panely
 8. Vložte kód
 9. Uložit změny

Od okamžiku uložení změn se na vašem postranním panelu zobrazí tlačítko odběr YouTube. V závislosti na motivu WordPress a dostupných oblastech widgetu může být tlačítko zahrnuto na různých místech. Obvykle se jedná o postranní panel umístěný na pravé straně vašeho webu nebo zápatí ve spodní části všech vašich stránek..

Chcete-li změnit styl tlačítka, můžete se vrátit zpět k generátoru tlačítka pro odběr YouTube a změnit několik věcí. Budete muset opakovat proces přidání tlačítka a nahradit kód. Placené kanály YouTube dostávají více možností a jedinečných stylů.

ytSubscribe – tlačítko pro odběr YouTube

CENA: Zdarma

Ytsubscribe

Pokud byste chtěli přidat tlačítko odběru YouTube po každém a každém videu YouTube vloženém do příspěvků WordPress, pomůže vám toto jednoduché rozšíření pro WordPress. Plugin nainstaluje několik nastavení, která můžete změnit podle svých potřeb. Nejdůležitější je samozřejmě název kanálu a ID.

Kromě toho můžete změnit téma a rozvržení tlačítka a rozhodnout se, zda chcete ukázat, kolik odběratelů máte. Pro ty, kteří vědí, jak pracovat s CSS, existuje možnost změnit vzhled tlačítka přímo prostřednictvím kódu.

Nyní pokaždé, když do svých příspěvků přidáte nové video, plugin automaticky přidá tlačítko přímo pod něj.

Přihlásit se k odběru SM Youtube

CENA: Zdarma

Snadné předplatné na YouTube

Tento bezplatný plugin WordPress je velmi jednoduchý. Umožňuje vám rychle přidat tlačítko pro odběr YouTube na váš web WordPress. Můžete změnit několik nastavení, ale nejzajímavější na tom je, že vytvoří zkrácený kód. S ním získáte tlačítko ve vašich příspěvcích, stránkách, widgetech a dokonce i šablonách WordPress.

Není o čem mluvit – nainstalovat, zadat podrobnosti a užít si novou funkci.

TM Přihlásit se k odběru

CENA: Zdarma

TM Youtube Přihlásit se k odběru

Tento bezplatný plugin přidá tlačítko pro přihlášení k odběru YouTube do widgetu WordPress. Vzhledem k tomu, že vyžaduje klíč API YouTube, je plugin o něco složitější než ty dříve uvedené.

Přesto vytváří pěkný widget předplatného, ​​který můžete zobrazit kdekoli chcete. Můžete také přidat další text pro různé situace a vylepšit tlačítko pro přihlášení.

Odběratel YouTube

CENA: Zdarma

Odběratel YouTube

Po instalaci služby YouTube Subscriber vytvoří plugin jednoduchý widget, který vám umožní ovládat tlačítko pro odběr. Navigovat do Vzhled -> Widgety a najděte widget pro odběratele YouTube a otevřete jeho nastavení.

Po vyplnění základních informací o konfiguraci se zobrazí widget na vašem webu nebo vygenerujete zkratku, kterou můžete použít kdekoli jinde na webu.

Závěr

Youtube je stále přední video služba na internetu. Pravděpodobně budete dříve nebo později používat videa ze služeb Google, takže je dobré vědět, že je můžete přizpůsobit a změnit věci na svém blogu WordPress několika kliknutími na tlačítko myši.

Jak často používáte videa ve svých příspěvcích WordPress? Jak se vám líbí? Vždy vkládáte videa z Youtube nebo se vám líbí jiné video služby?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map