Як перенести свій блог від Tumblr до WordPress

Як перемістити свій блог від Tumblr до WordPress


У сучасному світі запустити особистий блог або простий веб-сайт досить легко. Кодування не потрібно, і ви фактично не повинні мати жодного досвіду розробки веб-сторінок. Вам просто потрібна воля, щоб почати блог і трохи переглядати, щоб знайти платформу, яка вам сподобається і хочете використовувати протягом місяців і, сподіваємось, років вашої кар’єри в блозі.

Одна з таких платформ, яка допоможе вам почати свій перший блог, – це Tumblr. Це було дуже популярно з перших днів його заснування в 2007 році. Незалежно від того, чи хочете ви створити особистий щоденник і зберегти його приватним, або написати блог, яким ви могли б поділитися зі своїми друзями, Tumblr був там, щоб допомогти. Це все-таки є, не помиляйтеся, але Tumblr просто не може порівнювати WordPress, коли мова йде про багато аспектів ведення блогів.

Якщо у вас все ще є блог Tumblr, який ви зараз хочете перейти на WordPress, не хвилюйтеся. Є рішення; і хоча ви не зможете перемістити все одним натисканням кнопки, з нашою допомогою ви зможете виконати всю передачу без проблем. Після того, як ви виконаєте останній крок, ваш блог буде оброблятися WordPress, і ви нарешті отримаєте можливість скористатись усіма перевагами WordPress, що займає 60% частки ринку CMS.

Чому варто перенести свій блог з Tumblr на WordPress?

Tumblr – приголомшлива платформа для випадкового блогера. Якщо ви хочете написати тут і там публікацію без будь-яких очікувань щодо налаштування, популярності та монетизації свого блогу, вам насправді не потрібно робити перемикач. Tumblr, безумовно, виглядає приємно, і це миттєво з’єднує вас з іншими блогерами, які можуть допомогти вам знайти нових людей. Але якщо ви задумалися про те, щоб бути більш серйозним у своєму блозі, WordPress – це шлях.

Для початку, коли ми говоримо WordPress.org, це платформа з відкритим кодом, яка дозволяє контролювати весь блог. Щойно у вас є блог на WordPress, ви автоматично стаєте його власником. На жаль, з Tumblr це не так. Tumblr належить Yahoo, тож у найгіршому випадку, якщо компанія вирішить завтра закрити платформу, ви можете попрощатися з блогом.

Якщо ми продовжуємо роботу, WordPress дозволяє набагато більше варіантів налаштування, ніж Tumblr. Замість простих змін кольорів та тем WordPress дозволяє використовувати понад 50 000 плагінів (безкоштовні та преміальні, які можуть творити чудеса, якщо ви їх розумно використовуєте), а також десятки тисяч тем, які ви можете налаштувати під свої потреби. І якщо ви вирішили дізнатися більше (або найняти професіонала, який може кодувати функції для вас), платформи майже немає обмежень.

Ми вже писали про відмінності між WordPress та Tumblr, тому цього разу не будемо розбиратися у багатьох деталях.

Підготуйте все до передачі

Перш ніж перейти до самої передачі, вам доведеться переконатися, що у вас є сайт WordPress, готовий до зміни.

Для початку вам доведеться мати хостинг-сервіс, де ви встановите WordPress. Що стосується розміщення сайту WordPress, ми завжди рекомендуємо Bluehost – один з рідкісних хостингових послуг, рекомендований самим WordPress. Ви можете почати свій новий блог для власного розміщення від 2,75 дол. на місяць.

домашня сторінка bluehost

Після вибору пакета та отримання доменного імені вам доведеться встановити WordPress. Люди, які намагалися встановити WordPress вручну років тому, не маючи технічних знань, можуть боятися цього кроку, але правда, ніхто більше не робить цього вручну. Bluehost підготував все для вас, щоб ви могли встановити популярну платформу на вашому сайті одним натисканням кнопки!

Перемістіть свій блог з Tumblr до WordPress

Якщо ви все підготували, ви нарешті готові до передачі. Ми покажемо вам, як поетапно перенести все; хоча вас не вдасться виконати всього за п’ять хвилин, процес відносно простий, тому засуньте рукави, візьміть чашку кави або нове імпортне крафтове пиво, яке вам сподобається та натисніть геть.

 1. Перейдіть на новий сайт WordPress та увійдіть у систему
 2. На головному екрані (інформаційній панелі) перейдіть до Інструменти -> Імпорт
 3. Знайдіть Tumblr внизу списку
 4. Клацніть посилання Встановити зараз під списком Tumblr
 5. Після встановлення натисніть посилання «Запустити імпортера»

Встановити інструмент імпортера Tumblr

Як ви бачите в описі, цей інструмент імпортера дозволяє імпортувати всі збережені вами статті (публікації), чернетки, які ви зберегли досі, усі сторінки та навіть медіа-файли зі свого облікового запису Tumblr.

Створіть додаток Tumblr

Для того, щоб підключити свій обліковий запис Tumblr до нового веб-сайту, вам доведеться створити додаток, який зробить фактичну передачу за вас (довіртеся, зареєструвати додаток набагато простіше, ніж зробити переказ вручну).

 1. Відвідати https://www.tumblr.com/oauth/apps
 2. Натисніть синю кнопку “Прийняти”, щоб продовжити
 3. Увійдіть у свій акаунт Tumblr (якщо ви вже не ввійшли)
 4. Натисніть зелену кнопку «Зареєструвати заявку»
 5. Заповніть “Ім’я програми”, “Веб-сайт програми”, “Опис програми” та “URL-адреса зворотного дзвінка за замовчуванням”. Ви можете залишити решта полів
 6. Для полів “Веб-сайт програми” та “URL-адреса зворотного дзвінка за замовчуванням” введіть URL-адресу вашого нового веб-сайту. Якщо ви не впевнені, просто перевірте URL-адресу в описі інструменту імпортера, який ви копіюєте

Зареєструйте додаток Tumblr

 1. Прокрутіть назад донизу сторінки, переконайтесь, що ви не робот, і натисніть «Зареєструватися»
 2. Скопіюйте та вставте «Споживчий ключ OAuth» та «Секретний ключ» у поля інструмента «Імпортер»

Клавіші інструмента імпортера Tumblr

Після того як ви скопіюєте обидва ключі в імпортер на новому веб-сайті WordPress, інструменти імпортера повинні повідомити вас, що все в порядку. Якщо ви отримали помилку, будь ласка, двічі перевірте клавіші.

Авторизуйте додаток Tumblr

На цьому ж екрані слід авторизувати програму, натиснувши посилання. Після цього просто підтвердьте доступ, натиснувши на зелену кнопку «Дозволити».

Дозволити додаток Tumblr

Зауважте, що щойно зареєстровані додатки мають обмеження до 1000 запитів на годину (і 5000 запитів на день). На всякий випадок, якщо у вас був великий блог на Tumblr і вам потрібно більше, ніж це, ви можете подати запит на видалення обмеження, як тільки ви завершите процедуру реєстрації..

Якщо з’єднання було успішним, ви зможете побачити свій блог Tumblr, перелічений у інструменті імпортера WordPress. Клацніть на кнопку “Імпортувати цей блог” (в крайній правій частині) і чекайте завершення передачі.

Імпортуйте блог з Tumblr в WordPress

Зверніть увагу, що швидкість передачі залежить від кількох факторів, включаючи розмір вашого блогу, тому запасіться терпінням, і дозвольте інструменту зробити свою магію. Дочекайтеся ще декількох ковтків, поки чекаєте, і не розбивайте клавіатуру, якщо все піде повільно (для продовження передачі вам знадобиться клавіатура).

Інструмент імпортера сповістить вас, коли це буде зроблено, і ви побачите результати на одній сторінці (імпортовані повідомлення, імпортовані чернетки та імпортовані сторінки).

Не соромтеся відкривати дописи -> Усі повідомлення на інформаційній панелі WordPress, щоб побачити, чи були повідомлення імпортовані, і як вони виглядають. Тепер ви можете приймати їх, редагувати, додавати обрані зображення або робити все, що завгодно.

Перенаправлення відвідувачів з Tumblr на WordPress

Якщо ви ведете успішний блог на Tumblr, ви просто хочете зберегти аудиторію. Отже, тепер, коли у вас є все в новому блозі WordPress, ми пропонуємо перенаправити відвідувачів з Tumblr на WordPress.

 1. Перейдіть на сторінку налаштувань Tumblr
 2. Налаштування Tumblr

 3. Виберіть назву свого блогу
 4. Назва блогу налаштувань Tumblr

 5. Натисніть кнопку Редагувати тему
 6. Tumblr Налаштування редагування теми

 7. Виберіть кнопку Змінити HTML
 8. Налаштування Tumblr Редагувати HTML

 9. У коді знайдіть і вставити цей код після тег:

Не забудь змінити http://yourblog.com до фактичної URL-адреси вашого нового блогу.

Tumblr користувацький HTML

 1. Знайди в одному коді і вставити цей код після тег:

Tumblr HTML

 1. Натисніть кнопку «Оновити попередній перегляд», а потім – кнопку «Зберегти», щоб зберегти зміни.

Все, що ви зробили до цього часу, успішно перенаправить відвідувачів Tumblr на новий веб-сайт WordPress. Але якщо хтось приземлиться до певної публікації чи сторінки із вашого старого блогу Tumblr, вони виявлять помилку. Щоб вирішити це, вам доведеться встановити чергове перенаправлення в WordPress.

 1. Перейдіть до Плагінів -> Додати нові
 2. Знайдіть плагін «Перенаправлення», встановіть його та активуйте
 3. Перейдіть до Інструменти -> Перенаправлення
 4. Клацніть на кнопки, щоб закінчити налаштування (наразі не потрібно жодних опцій)
 5. Перейдіть на вкладку «Переспрямування» та кнопку «Додати новий перенаправлення» та заповніть її відповідно:

URL-адреса джерела: .* / повідомлення / \ d + / (. *)

Цільова URL-адреса: / 1 дол

 На правій ділянці виберіть параметр «Regex»

 • Натисніть кнопку «Додати перенаправлення»
 • Перенаправити Tumblr на WordPress

  Після натискання на кнопку налаштування будуть збережені, і всі відвідувачі вашого блогу Tumblr будуть автоматично перенаправлені на ваш новий блог WordPress! Вітаємо; ви успішно перемістили свій блог Tumblr до WordPress.

  Що робити після переказу?

  Хоча WordPress з гордістю розміщує ваш блог, це не означає, що ви з ним все зробили. Якщо ви пам’ятаєте, ми згадували, що WordPress дозволяє налаштувати свій блог так, як вам потрібно.

  Для початку ви можете знайти нову тему WordPress, яка може змінити зовнішній вигляд вашого блогу за секунду. Тоді не соромтеся переглядати плагіни WordPress та знаходити деякі, які дозволять вам покращити веб-сайт.

  Також не забудьте повідомити вашим друзям та постійним відвідувачам про те, що ви перейшли на WordPress – відкрийте свої сторінки соціальних медіа та скажіть, що ваш новий домен. Можливо, ви навіть можете написати короткий новий пост про те, як перейшли з Tumblr в WordPress.

  Якщо ви новачок у платформі, ви, ймовірно, захочете дізнатися більше про WordPress і не забудьте перевірити наші посібники для ведення блогів, які допоможуть вам зрозуміти, як все працює і всі дивовижні речі, які ви можете досягти за допомогою WordPress.

  Часті запитання

  1. Де я публікую нову статтю після передачі? Чи слід публікувати як на Tumblr, так і на WordPress?

  Після завершення передачі всю роботу слід виконати лише в WordPress. Не потрібно розміщувати повідомлення на обох сайтах (насправді вам слід уникати цього, оскільки у вас може виникнути дублікат вмісту, який не підходить для вашого SEO), а писати нові речі лише на вашому сайті WordPress.

  1. Чи можу я перемістити свою тему до WordPress?

  На жаль, неможливо просто скопіювати або перенести зовнішній вигляд вашого блогу Tumblr в WordPress. Хоча це технічно можливо, потрібно зашифрувати користувальницьку тему WordPress, яка нагадуватиме Tumblr, але для цього потрібна велика робота та знання кодування.

  1. Чи можна мігрувати послідовників та коментарів?

  На жаль, це неможливо.

  Підведенню

  Це воно. Якщо ви дотримувались кожного кроку цього посібника, ваш блог повинен бути успішно перенесений на WordPress. Хоча це може здатися кінцем, це насправді лише початок вашого нового блогу.

  Як ми вже говорили, WordPress надає набагато більше варіантів, ніж Tumblr. Приділіть свій час, дізнайтеся більше про WordPress та вдосконалюйте свій особистий блог, як ніколи!

  Jeffrey Wilson Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me
   Like this post? Please share to your friends:
   Adblock
   detector
   map