Як перенести свій блог від простору до WordPress

Квадратний простір до WordPress


Усі ми попадаємо по коліна в 21 століття. Це означає, що сам Інтернет, а також побудова Інтернету стає все складнішим. Тим не менш, складність дозволяє створювати інструменти, призначені для початківців і людей, які нічого не знають про технології, що стоять за нею.

Через те, що блогери, які вирішили запустити власні сайти у 2020 році, мають це легко і важко. Незважаючи на те, що почати блог стало досить просто, також стало важко вибрати платформу для ведення блогів. Серед багатьох є ймовірність того, що Squarespace вас зачепив і ви запустили свій блог на цій простої платформі блогів.

Якщо ви читаєте цей посібник, це, мабуть, тому, що ви вирішили, що настав час відійти від Squarespace і почати з WordPress.

Я чую тебе; Є багато переваг від того, щоб ваш блог був на WordPress, а не на Squarespace. І хоча передача всього з одного на інший – це не те, що можна зробити одним натисканням кнопки, це все одно можливо зробити.

Чому я повинен перейти від Squarespace до WordPress?

Квадратний простір – відмінна платформа. Це дозволяє вам підготувати ваш перший блог за лічені хвилини. Весь інструмент створений для початківців, тому вам не доведеться турбуватися про техніку; натомість ви можете насолоджуватися роботою на сайті за допомогою блоків, наданих Squarespace.

домашня сторінка квадрата

Все звучить досить схоже на новий WordPress, чи не так? Але все-таки можна набагато більше зробити з WordPress, якщо ви вирішите перенести свій блог із Squarespace. Хоча ця простота є прекрасною справою для причинного блогера, Squarespace є досить обмежуючим для тих, хто прагне більше.

Якщо ви вирішите заглибитись у налаштування та веб-дизайн, ви виявите, що у Squarespace не так багато варіантів. Якщо ви вирішите запустити свій власний інтернет-магазин, Squarespace дозволить вам перейти до більш дорогого плану, і він зніме комісію з вас. Чи варто зазначити, що у Squarespace немає нічого близького до 50 000 розширень, доступних для WordPress?

Це лише деякі причини, які слід враховувати. Але я впевнений, що ви вже маєте своє, і що ви вже вирішили зробити трансфер.

Що ви можете імпортувати?

Я не хочу бути вбивцем, але ви повинні знати, що Squarespace не дозволяє просту міграцію. Не розумій мене; експортувати та імпортувати вміст легко, проте не все працює.

Перш ніж почати, слід знати, що ви можете легко імпортувати:

 • Основні сторінки
 • Постів
 • Сторінки галереї
 • Текстові, зображення та вставні блоки

Але, на жаль, Squarespace не експортує наступне:

 • Блоки відео, аудіо та продуктів
 • Сторінки продуктів, альбомів та подій
 • Користувацькі зміни CSS та стилю
 • Папки та покажчики

З тими речами, які не експортуються та не імпортуються на ваш новий сайт, доведеться обробляти вручну.

1. Зробіть підготовку

Перш ніж заглибитись у передачу та обробляти дані, давайте підготуємо все. Оскільки ви переходите до блогу WordPress, що розміщується на вашому веб-сайті, ви повинні переконатися, що ваш хостинг готовий.

Bluehost – одна з рідкісних хостингових компаній рекомендовано WordPress.org. Вибір їхніх послуг означатиме, що ви зможете налаштувати новий сайт більш ефективно, і вам не доведеться хвилюватися, якщо ваш сайт працює добре. Натомість ви можете розслабитися та попрацювати на своєму веб-сайті, тоді як про все інше подбають фахівці з команди Bluehost.

Якщо у вас немає досвіду налаштування облікового запису хостингу, давайте швидко покажемо, як це зробити:

Крок 1

Відвідайте Bluehost і знайдіть кнопку “Почніть зараз”, яка переведе вас до наступного кроку.

блакитний гость

Крок 2

Виберіть план хостингу. Є кілька варіантів на вибір. Якщо ви вперше зареєструєте обліковий запис, пропоную перейти на базовий.

змінити план хостингу

Крок 3

Зареєструйте своє доменне ім’я. Якщо у вас уже є домен, тут ви зможете перенести його та призначити його новому блогу. Якщо ні, просто введіть потрібний домен, і Bluehost повідомить, чи він доступний.

Доменне ім'я

Після налаштування облікового запису та доменного імені установка WordPress займає лише кілька клацань кнопки. Цим кроком ви успішно завершили підготовку.

2. Експорт вмісту з Squarespace

На щастя, експортувати вміст Squarespace досить просто, як тільки ви зрозумієте, де розміщений варіант.

 1. Увійдіть до свого облікового запису Squarespace
 2. Перейдіть до Налаштування -> Додатково -> Імпорт / Експорт
 3. Натисніть кнопку “Експорт”
 4. У спливаючому вікні виберіть піктограму WordPress

Експорт квадратного простору

Через кілька секунд у лівій частині екрана ви зможете побачити повідомлення про підтвердження. Крім того, з’явиться кнопка для завантаження, яку слід натиснути.

Після завантаження вам слід назвати щось подібне до файлу: Squarespace-Wordpress-Export-02-02-2020.xml. Цей файл вам знадобиться на наступному кроці, тому я пропоную залишити його на робочому столі на хвилину.

3. Імпортуйте вміст на новий сайт WordPress

Є вагома причина, чому попередній крок включав піктограму WordPress – це означає, що Squarespace відформатував дані саме так, як це подобається WordPress. Тож замість того, щоб мати справу з кодом чи брудними інструментами імпортерів, ви можете використовувати інструмент імпортера WordPress за замовчуванням, який працює як шарм.

 1. Відкрийте новий сайт WordPress
 2. Увійдіть за допомогою свого облікового запису адміністратора
 3. Перейдіть до Інструменти -> Імпорт -> WordPress
 4. Натисніть кнопку «Встановити зараз» і зачекайте кілька секунд
 5. Клацніть посилання «Запустити імпортер», яке показало замість кнопки «Встановити»
 6. Натисніть кнопку “Вибрати файл”
 7. Знайдіть свій .xml файл, який ви експортували раніше з Squarespace
 8. Натисніть кнопку “Завантажити файл та імпортувати”

Імпортуйте квадратний простір

На наступному екрані найпростіше зробити це призначити повідомлення існуючому користувачеві. Це присвоїть ваш ім’я облікових записів WordPress імпортованим статтям, які ви можете легко змінити пізніше, якщо потрібно. Тим не менш, якщо ви хочете створити нового користувача, який буде призначений як автор імпортованих дописів, ви можете це зробити тут.

Не забудьте встановити прапорець “Завантажити та імпортувати файли”, перш ніж натиснути кнопку “Надіслати”.

Якщо все пішло нормально, ви зможете прочитати повідомлення про успіх, яке говорить вам, що проблем із імпортом не було.

4. Перевірте імпортований вміст

Зробіть глибокий вдих і перевірте все. Просто відкривши Повідомлення -> Усі повідомлення повідомлять вам, чи були успішно передані ваші старі статті Squarespace.

Ви також можете просто відкрити свою домашню сторінку, де ви повинні побачити публікації як опубліковані, просто виглядаючи трохи інакше, ніж вони були на Squarespace.

Перевірте вміст

5. Додайте відсутній вміст вручну

На жаль, Squarespace не експортує все. Отже, якщо ви використовували відео- та аудіоблоки, вам доведеться ще виконати ручну роботу.

Перейдіть до однієї публікації та сторінки, знайдіть відсутні блоки та замініть їх.

Я б хотів, щоб я міг запропонувати інше рішення, але, на жаль, вам доведеться посидіти і зробити це самостійно. Якщо у вас вже був нерівний день і у вас багато постів, залиште це на завтра – оновлення всього потребує часу, і воно напевно з’їсть ваші нерви.

Те саме стосується всіх продуктів, альбомів та сторінок подій, які ви могли використовувати в Squarespace. Немало чого зробити, ніж відкрити їх у Squarespace і скопіювати на нову сторінку в WordPress, по черзі.

6. Імпортуйте зображення

Якщо ви відкриєте імпортовані публікації, ви вже зможете побачити, як ваші фотографії завантажуються правильно. Але це не означає, що вони були імпортовані правильно.

Насправді ці зображення все ще завантажуються з вашого облікового запису Squarespace, і це не те, що ви хочете. Щоб стати повністю незалежною, вам доведеться також перемістити свої зображення в WordPress.

На відміну від попереднього вмісту, який вам довелося копіювати та вставляти вручну, існує автоматичне рішення щодо імпорту зображень із Squarespace в WordPress. Це не нативне рішення, розроблене саме для цієї мети, але є безкоштовний плагін, який творить чудеса.

 1. Перейдіть до Плагінів -> Додати нові
 2. Пошук автоматичного завантаження зображень
 3. Встановити та активувати плагін

Автоматичне завантаження зображень

Як тільки плагіни стануть активними у вашому новому блозі WordPress, він почне працювати магією. Все, що вам потрібно зробити – це відкрити публікацію та натиснути кнопку, щоб оновити її, що зберігає зміни. Під час цієї дії плагін знайде всі ваші зображення із Squarespace та автоматично завантажить їх у ваш блог WordPress!

Якщо у вас є декілька публікацій і сторінок, ви можете це зробити оптом:

 1. Відкрити повідомлення -> Усі повідомлення
 2. Виберіть усі повідомлення
 3. Виберіть варіант Правка та натисніть Застосувати.
 4. На новому екрані просто натисніть кнопку «Оновити», і всі вибрані повідомлення стануть оновленими, тобто плагін зробить свою магію на них.

7. Виправити постійні посилання

На даний момент ваш новий сайт повинен працювати без проблем, і весь (ну, більшість) вмісту повинен бути вже на вашому сайті.

Але якщо ви відкриєте будь-яку з публікацій, ви зрозумієте, що структура посилань не нагадує ту, яку ви мали у Squarespace. Щоб все виглядало як можна ближче до вашого (зараз) старого сайту Squarespace, вам слід виправити структуру постійної посилання.

 1. Перейдіть у Налаштування -> Постійні посилання
 2. Виберіть “Спеціальна структура”
 3. Вставте це: / blog /% postname% /
 4. Збережіть параметри

постійні посилання

8. Необов’язково: Наведіть спеціальний домен на новий веб-сайт

Якщо ви використовували користувальницьке доменне ім’я на своєму сайті WordPress, вам слід вказати цей домен на новий веб-сайт WordPress. Якщо цього не зробити, кожен, хто переходить на ваш власний домен (це щось на кшталт www.yoursite.com) все одно буде перенесено на ваш старий блог Squarespace, а не на WordPress.

Цілком ймовірно, що ви зареєстрували свій власний домен через Squarespace. Якщо це так, ви повинні виконайте кілька простих кроків щоб вказати свій домен на новий веб-сайт WordPress.

Якщо у вас є домен, іменований зареєстрований через стороннього реєстратора, для внесення змін вам доведеться увійти до цього реєстратора.

9. Налаштуйте новий веб-сайт WordPress

Після виконання всіх кроків ваш веб-сайт Squarespace буде успішно перенесений на власний веб-сайт WordPress.

Але це не дає кінця. WordPress сприятливий для початківців, але в ньому є крива навчання, яку вам доведеться визнати.

Як я вже говорив вам на початку статті, перенести дизайн вашого сайту Squarespace на WordPress неможливо. Отже, хорошим початком є ​​читання про те, як вибрати ідеальну тему і знайти дивовижні плагіни що покращить ваш веб-сайт. WordPress налічує понад 50 000 з них, тож прийміть це легко. Хоча створити сайт WordPress може бути просто, підганяючи його до ваших потреб – це постійна робота, яка потребує часу.

Часті запитання

Термін дії моєї підписки на Squarespace закінчився. Чи можу я все-таки перейти до WordPress?

Це залежить від того, як довго ви були без підписки. Квадратний простір зберігатиме ваш веб-сайт та вміст лише на короткий термін, щоб ви могли поновити свою підписку та продовжити користуватися послугою. Якщо після закінчення терміну дії підписки пройшло лише кілька днів або тижнів, ви можете продовжити підписку, щоб повернути свій сайт. Потім ви можете дотримуватися цього посібника для передачі вмісту.

На жаль, через певний проміжок часу Squarespace видалить ваш вміст. У цьому випадку поновлення підписки не допоможе. Якщо ви не впевнені, перед поновленням зв’яжіться зі службою підтримки Squarespace.

Чи можу я видалити свій сайт Squarespace після передачі?

Так, після завершення передачі можна видалити веб-сайт Squarespace. Але я настійно не рекомендую цього робити перед тим, як ви протестували все на своєму новому сайті WordPress.

Наприклад, якщо ви забудете оновити зображення, оновити їх не вдасться так швидко, як описано в цій статті. Лише коли ви на сто відсотків впевнені, що успішно перемістили Squarespace в WordPress, ви можете видалити свій аккаунт Squarespace, надіславши запит через [email protected]

Я не можу призначити авторів під час імпорту

Якщо WordPress не показує вам можливість призначити авторів безпосередньо під час імпорту, це означає, що у вас не було жодних публікацій блогу на Squarespace. Зазвичай це трапляється для користувачів, які використовували Squarespace для свого бізнесу або веб-сайти на одній сторінці, де не активовано блог-ролл.

Якщо ви все-таки мали блог, переконайтесь, що ви вибрали правильну сторінку блогу під час експорту.

Чи можу я скопіювати свій стиль Squarespace?

На жаль, це неможливо. Квадратний простір не дозволяє експортувати стиль та CSS. Але хоча ви не можете скопіювати стиль свого блогу автоматично, добре, що Squarespace нагадує WordPress.

Це означає, що ви можете знайти подібні теми WordPress та відтворити макет, який ви мали на Squarespace.

Чи є спосіб імпортувати декілька блогів з Squarespace?

Якщо у вас було більше однієї сторінки блогу на Squarespace, ви все одно можете імпортувати їх на свій новий сайт. Різниця полягає лише в тому, що всі публікації цього разу будуть згруповані та не відображатимуться на окремих сторінках, як це було у Squarespace.

Отже, просто повторіть процес та експортуйте іншу сторінку свого блогу та імпортуйте новий файл на ваш сайт WordPress, дотримуючись тієї ж процедури.

Я хочу лише імпортувати свої статті Squarespace в WordPress, чи це можливо?

Хоча неможливо просто вибрати статті під час експорту / імпорту, WordPress дозволяє видалити будь-який вміст, який ви не хочете на своєму сайті. Тож, якщо ви хочете лише перенести ваші статті, ви можете продовжити та видалити все інше після завершення імпорту.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map