Як перенаправити користувачів у WordPress

Як перенаправити користувачів у WordPress


Перенаправлення – це стандартна частина веб-сайтів, плагінів та тем. Деякі відбуваються прямо перед очима, і ви, можливо, навіть не знаєте, що відбувається ззаду.

Хоча перенаправлення зазвичай залишаються для розробників, ми збираємось показати вам кілька порад, які дозволять вам:

 • Переадресація користувачів після успішного входу
 • Перенаправлення користувачів після входу за допомогою плагіна Перенаправлення входу Петра
 • Перенаправлення користувачів після виходу
 • Перенаправлення користувачів після залишення коментаря
 • Перенаправляйте користувачів після пошуку, якщо було знайдено лише один результат
 • Перенаправлення користувачів Коли в категорії знайдено лише одну публікацію
 • Перенаправлення користувачів на випадкову сторінку в WordPress

Як перенаправити певні ролі користувачів після успішного входу

У цій частині статті ми покажемо вам код, який ви можете легко змінити та контролювати місце розташування певного користувача після успішного входу на ваш веб-сайт WordPress.

За замовчуванням WordPress перенесе кожного користувача на інформаційну панель, і це може бути проблемою для когось із вас. Можливо, ви хочете, щоб ваші адміністратори та автори залишалися на бекенді, поки ви хочете привести інших користувачів безпосередньо на вашу домашню сторінку або, можливо, на іншу сторінку фронтенду, яку ви створили спеціально для них.

Щоб перенаправити користувачів на основі їх ролей, виконайте наступні кроки:

 1. Відкрийте файл function.php
 2. Скопіюйте та вставте такий код:
 3. функція my_login_redirect ($ url, $ request, $ user) {
  if ($ user && is_object ($ user) && is_a ($ user, 'WP_User')) {
  if ($ user-> has_cap ('administrator') або $ user-> has_cap ('author')) {
  $ url = admin_url ();
  } else {
  $ url = home_url ('/ користувацька сторінка /');
  }
  }
  повернути $ url;
  }
  add_filter ('login_redirect', 'my_login_redirect', 10, 3);
 4. Зберегти зміни

Код, показаний вище, залишить адміністраторів там, де вони повинні бути – адміністративною панеллю, а всі інші користувачі перейдуть на користувацьку сторінку.

Ви можете легко змінити URL-адреси, змінивши змінну $ url на 4го та 6го рядок і тому ведіть своїх користувачів до будь-яких публікацій / сторінок, які ви створили для них.

Якщо ви хочете контролювати ролі користувачів, ви можете це легко зробити в третьому рядку коду. У наведеному вище прикладі ми залишили адміністраторів та авторів на панелі адміністратора. Якщо ви хочете там лише адміністраторів, просто видаліть авторів із зображення:

if ($ user-> has_cap ('administrator')) {

Замість того, щоб видаляти авторів, ви можете також додавати інші ролі; Ви самі вирішите, хто опиниться на якій сторінці.

Це воно. З цим кодом вам не потрібен плагін для управління переадресаціями після входу користувача. Якщо ви все ще не змінюєте код, перегляньте, як перенаправити користувачів після входу за допомогою плагіна..

Перенаправлення користувачів після входу за допомогою плагіна Перенаправлення входу Петра

Хоча ви можете швидко перенаправляти користувачів після входу, розмістивши якийсь код, який ми вам показали раніше, це не найкращий варіант для тих, хто не кодує. Крім того, якщо ви хочете отримати більше контролю над перенаправленнями, вам доведеться знати, як змінити код.

Замість зміни коду, ми покажемо вам плагін, який зробить брудну роботу за вас. Все, що вам потрібно зробити, – це вирішити, хто користувач куди піде, натисніть на кілька прапорців і вставте URL-адреси, тоді як плагін подбає про інше.

Перенаправлення входу Петра

Хоча існують численні плагіни WordPress, призначені для того, щоб зробити те саме, ми обрали для цієї частини статті переспрямування входу Пітера..

Цей плагін дозволить вам обирати користувачів на основі їх імен, ролей користувача та навіть можливостей користувача а просто вставте URL-адресу, до якої будуть переспрямовані користувачі після входу. Можна навіть вибрати іншу сторінку, якщо ви хочете перенаправити цього користувача або групу користувачів після виходу з системи. Крім того, ви можете вибрати окрему URL-адресу, яка буде використовуватись як адресна сторінка для будь-якого користувача після їх реєстрації.

Якщо цього вам недостатньо, і ви хочете ще вдосконалити свої переадресації, вас перекриє переспрямування входу Петра. Наприклад, якщо ви створили певну сторінку для кожного користувача, ви можете генерувати URL безпосередньо з плагіна. У цьому випадку буде достатньо простого короткого коду, описаного в плагіні введіть ім’я користувача користувача і таким чином приведіть цього конкретного користувача на його конкретну сторінку.

Зрештою, можна знайти кілька варіантів плагінів, які допоможуть вам додатково контролювати поведінку плагіна. Ви можете встановити плагін для використання лише одного типу URL-адрес і, наприклад, дозволити використовувати лише внутрішні посилання, керувати перенаправленнями POST та GET, при необхідності використовувати зовнішній файл переспрямування та вибирати, хто може керувати цим плагіном, вибираючи рівні дозволів.

Якщо вам потрібно було керувати переходами для входу, виходу та реєстрації, Перенаправлення входу Петра отримає у вас практично все, що потрібно. О, так, ми вже згадували, що плагін безкоштовний? Ви можете отримати його з сховища плагінів WordPress та встановити за лічені секунди, після чого все, що вам потрібно зробити, це перейти до Налаштування -> Перехід до входу / виходу.

Як перенаправити користувача WordPress після виходу

За замовчуванням, коли користувач виходить із веб-сайту WordPress, його буде повернено на сторінку входу. З’явиться повідомлення, яке сповіщає користувача про успішний вихід, а решта навігації залишається користувачам.

Але що робити, якщо ви хочете, щоб ваші користувачі були автоматично переспрямовується на вашу домашню сторінку, сторінки обговорення, на яких ви хочете, щоб вони переглядали, або будь-які інші цікаві сторінки? Можливо, ви хочете створити іншу сторінку виходу, яка буде містити спеціальні віджети або вести своїх користувачів кудись ще? Якщо так, то вам знадобиться цей маленький код, щоб все сталося.

У наступних кількох рядках ми збираємось показати вам, як легко перенаправляти користувача на будь-яку потрібну вам URL-адресу. Якщо ви не хочете використовувати код для переадресації, ми збираємось показати вам простий плагін, який зробить усе, що вам потрібно. Але перед цим переспрямовуйте користувача на домашню сторінку:

 1. Відкрийте файл function.php
 2. Скопіюйте та вставте такий код:
 3. добавлення ('wp_logout', 'auto_redirect_after_logout');
  функція auto_redirect_after_logout () {
  wp_redirect (home_url ());
  вихід();
  }
 4. Зберегти зміни
 5. Вийдіть і насолоджуйтесь своєю прекрасною домашньою сторінкою

Це просто. Як можна здогадатися з коду, ви можете перенаправити користувача на будь-яку іншу URL-адресу, змінивши третій рядок. Отже, якщо ви хочете перевести своїх користувачів на іншу сторінку вашого власного сайту або на будь-яку зовнішню сторінку, ваш код повинен виглядати приблизно так:

добавлення ('wp_logout', 'auto_redirect_after_logout');
функція auto_redirect_after_logout () {
wp_redirect ('http://www.firstsiteguide.com');
вихід();
}

Якщо ви хочете зробити більше з функцією wp_redirect, ви можете дізнатися більше про це Сторінки WordPress Codex.

Переадресація входу та виходу

ЦІНА: Безкоштовно

Переспрямовування входу та виходу
Цей безкоштовний плагін порівняно простий і прекрасно зробить свою роботу. Замість того, щоб мати справу з кодом, перенаправлення входу та виходу створить додатковий сегмент на сторінці налаштувань. Після того як ви встановите та активуєте його, вам доведеться перейти до Налаштування -> Загальні і прокручуйте до кінця сторінки. Тут ви знайдете окремі поля введення для переадресацій входу та виходу. Введіть потрібні URL-адреси, збережіть зміни і все завершено!

Якщо вам потрібно більше варіантів переадресації для вашого веб-сайту WordPress, ми радимо вам перевірити плагін перенаправлення 5сек які можуть допомогти вам перенаправити будь-яку публікацію, сторінку, категорію, тег або користувацьку URL-адресу. Це дозволить вам приховуйте свої URL-адреси що може чудово заховати партнерські посилання або будь-які URL-адреси від відвідувачів. Плагін також показує статистику кожного перенаправленого посилання, щоб ви могли знати, що відбувається на сайті.

Перенаправлення користувачів після залишення коментаря

Коли ви почнете публікувати статті, ви хочете, звичайно, люди коментувати їх. У цій частині посібника ми збираємось показати вам, як перенаправити користувача після надсилання коментаря.

Ця функція може стати в нагоді вам у конкретних ситуаціях. Наприклад, ви можете створити користувацьку сторінку “спасибі” для подарунків, які ви організовуєте. Тож, коли відвідувачі беруть участь у роздачі, залишаючи коментар, ви можете легко перенаправити їх на ту сторінку “дякую”, де ви можете надати додаткову інформацію про призи.

Насправді існує безліч різних причин для перенаправлення користувача після залишення коментаря, тому без додаткових помилок, ось що вам потрібно зробити, щоб автоматизувати процес.

Перенаправити користувача після надсилання коментаря:

 1. Відкрийте файл function.php
 2. Скопіюйте та вставте цей код у файл:
 3. функція redirect_after_comment () {
  wp_redirect ('/ дякую /');
  вихід();
  }
  add_filter ('comment_post_redirect', 'redirect_after_comment');
 4. Змініть назву сторінки на 2другий рядок
 5. Зберегти зміни

Це воно. Тепер ви можете продовжити і протестувати функцію. Відкрийте будь-яке своє повідомлення і залиште коментар. Якщо ви все зробили правильно, вам слід перейти на сторінку http: /www.yoursite.com/thank-you або на вказану у другому рядку коду.

Сторінка подяки

Не забудьте подякувати людям за коментарі, але також не забудьте, що ви хочете, щоб ваші відвідувачі залишалися на сайті та продовжували перегляд. Непоганою ідеєю може бути додати список останніх чи найпопулярніших публікацій, а може бути навіть краще, щоб перелічити всі пов’язані публікації, які можуть зацікавити коментатора.. Якщо у вас є список розсилки, це хороше місце, щоб запропонувати підписку на нього.

Хоча ця функція пропонує простий та швидкий спосіб перенаправлення користувачів після того, як вони залишають коментар, вас може зацікавити підключати що дасть вам деякі додаткові функції.

Перенаправляйте користувачів після пошуку, якщо було знайдено лише один результат

Функція пошуку обов’язкова, якщо ви маєте справу з більшою кількістю статей. Якщо ви пишете щодня, уявіть кількість статей, розкиданих по різних категоріях. Якщо ви опублікуєте лише три короткі статті на день, після першого року у вашій базі даних буде понад тисячу різних назв. Тепер уявіть себе, як ви вперше заїжджаєте на сайт, шукаючи щось конкретне – вам захочеться його пошукати.

За замовчуванням WordPress здійснюватиме пошук за заголовками публікацій, тегами та, звичайно, вмістом. Отже, якщо шукати слово чи певну фразу, то, ймовірно, знайдуться десятки публікацій та сторінок, які містять запит. Але що робити, якщо був лише один результат пошуку?

Якщо хтось шукав дуже конкретну фразу або ціле речення, швидше за все, буде лише кілька, а може бути, лише один результат. ЯЯкщо знайдено лише один результат, перенаправлення користувача на сторінку результатів пошуку зовсім непотрібне. Натомість, чому б ви не взяли цього користувача безпосередньо до публікації / сторінки, знайденої в результаті?

Подивимося, як це зробити:

 1. Відкрийте функції.php
 2. Скопіюйте цей код і вставте його в кінці файлу:
 3. добавлення ('template_redirect', 'redirect_search_result);
  функція redirect_search_result () {
  якщо (is_search ()) {
  глобальний $ wp_query;
  if ($ wp_query-> post_count == 1 && $ wp_query-> max_num_pages == 1) {
  wp_redirect (get_permalink ($ wp_query-> posts ['0'] -> ID));
  вихід;
  }
  }
  }
 4. Зберегти зміни

Ви підготували WordPress для нового функціоналу. Після збереження змін, щоразу, коли користувач шукає щось, що поверне лише один результат, він буде переспрямований безпосередньо на публікацію / сторінку.

Навіть якщо це здається нічим не великим, ми впевнені, що ваші відвідувачі сподобаються вам за збереження їх натисканням кнопки. Збереження натискання тут і натискання на нього призведе до кращого користувальницького досвіду, і це, мабуть, щось, що ви хочете на своєму веб-сайті, чи не так?

Перенаправляйте користувачів, коли знайдено лише одну публікацію в категорії

Замість того, щоб відкривати сторінку категорії або тегів, яка містить лише один результат, ви можете перенаправити цього користувача безпосередньо до публікації / сторінки. Як і в більшості наших фрагментів коду, буде достатньо просто скопіювати і вставити код:

Перенаправити користувача, якщо в категорії або тезі було лише одне повідомлення:

 1. Відкрийте файл function.php
 2. Скопіюйте та вставте такий код:
 3. функція redirect_to_post () {
  глобальний $ wp_query;
  if (is_archive () && $ wp_query-> post_count == 1) {
  пошта();
  $ post_url = get_permalink ();
  wp_redirect ($ post_url);
  }
  } Додати запуск ('template_redirect', 'redirect_to_post');
  
 4. Зберегти зміни

Після завершення роботи з кодом і збереження змін ви можете протестувати функцію, відкривши категорію або тегову сторінку, що містить лише одну публікацію / сторінку. Замість відкриття сторінки, де відображається лише одна публікація / сторінка, ви будете перенаправлені безпосередньо до публікації. Дивовижно, чи не так??

Оскільки деякі користувачі можуть збентежити це, було б непоганою ідеєю включити спеціальне повідомлення, яке скаже користувачам, що знайдено лише один результат і що переадресація відбулася. Якщо ви хочете це зробити, ви можете залишити повідомлення зверху до публікації / сторінки, на яку був перенаправлений користувач, вставивши просту заяву “відлуння”. У такому випадку ваш код виглядатиме так:

функція redirect_to_post () {
глобальний $ wp_query;
if (is_archive () && $ wp_query-> post_count == 1) {
пошта();
$ post_url = get_permalink ();
wp_redirect ($ post_url);
}
ехо "Оскільки було знайдено лише один результат, вас перенаправили на цю посаду / сторінку!";
}
добавлення ('template_redirect', 'redirect_to_post');

Тепер, коли навіть повідомлення було впроваджено, ви готові, і вам не доведеться піклуватися про ті категорії та теги, які містять лише одну публікацію / сторінку. Але не дозволяйте, щоб ця функція була приводом для того, щоб не писати нові статті в категорії.

Перенаправлення користувачів на випадкову сторінку в WordPress

Це може бути не стандартною функцією для кожного веб-сайту WordPress, але, безумовно, це може бути цікавим інструментом для того, щоб десь на вашому сайті було. Якщо ви пишете багато або, можливо, у вас є численні галереї, ви можете мати тисячі сторінок, які середній користувач не побачить. То чому б вам не зробити щось цікавіше, перенаправляючи користувача до випадкової публікації?

Гаразд, ви не будете перенаправляти користувача до випадкової публікації без їх відома або робити це, звичайно, на домашній сторінці. Але ви можете створити просту кнопку або посилання, яку користувач може натиснути, після чого він буде перенесений на іншу сторінку вашого сайту. Можливо, це галерея Можливо класна редакція, яку ви написали років тому. Хто знає. Це може бути весело.

Давайте розпочнемо:

 1. Спочатку потрібно підготувати посилання на переадресацію. Відкрийте файл function.php
 2. Скопіюйте та вставте такий код:
 3. добавлення ('init', 'random_add_rewrite');
  функція random_add_rewrite () {
  глобальний $ wp;
  $ wp-> add_query_var ('випадковий');
  add_rewrite_rule ('випадковий /? $', 'index.php? random = 1', 'top');
  }
  
  добавлення ('template_redirect', 'random_template');
  
  функція random_template () {
  if (get_query_var ('random') == 1) {
  $ posts = get_posts ('post_type = post & orderby = rand & numberposts = 1');
  foreach ($ повідомлення як $ post) {
  $ link = get_permalink ($ повідомлення);
  }
  wp_redirect ($ посилання, 307);
  вихід;
  }
  }
 4. Зберегти зміни
 5. Перейдіть на сторінку www.yourdomain.com/?random=1

Після цього ви готові створити своє посилання / кнопку. Все, що вам потрібно зробити – це посилання на http://www.yourdomain.com/?random=1 і кожного разу, коли користувач відкриває сторінку, він буде переспрямований на випадкову сторінку. Насолоджуйтесь своєю новою функцією.

Перенаправлення вас до висновку

Рано чи пізно вам потрібно буде перенаправляти конкретних користувачів у конкретних ситуаціях. Незалежно від того, чи є для цього вагома причина, і ви намагаєтесь змусити відвідувачів щось придбати або ви просто хотіли зробити процес входу більш комфортним, цей підручник допоможе вам керувати перенаправленнями.

Якщо вам достатньо комфортно з кодуванням, ви зможете покращити це і перенаправити користувачів у різних ситуаціях. Якщо ні, то ми сподіваємось, що цих прикладів було достатньо для задоволення ваших потреб.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map