Як перемістити свій блог від Wix до WordPress

Wix до WordPress


Правду кажучи, Wix – це приголомшливий розробник веб-сайтів, який здається ідеально адаптованим до потреб початківців. Це виглядає красиво, йде з деякими чудові попередньо виготовлені конструкції це допоможе вам стрибнути запустити свій перший сайт, і це насправді відносно просто та керувати ним.

Ми впевнені, що ви вже натрапили на деякі рекламні ролики та банери Wix в Інтернеті, які легко запам’ятати милим логотипом, схожим на маленьку жовто-білу зірку (насправді це комбінація букв, але кого нас цікавить; – це зірка).

З усіх причин, про які ми щойно згадували, не рідкість, що блогери-початківці вирішують почати з Wix замість WordPress. Ви просто делегуєте всі технічні проблеми експертам Wix, тоді як зможете зосередитись на тому, що ви пишете, і звичайно на фотографіях вашої кішки, яка їсть чизбургер. Але через кілька місяців або, можливо, навіть років ви могли зрозуміти, що вести блоги набагато веселіше, ніж ви думали, що це буде. Крім того, ви могли зрозуміти, що ведення блогів може бути джерелом доходу, що навіть може дати вам сміливість відмовитися від роботи на 5 до 5 в офісі, якого ви так ненавидите. Якщо ви визнаєте щось із цього, ви, ймовірно, вже думаєте про перенесення свого блогу Wix до WordPress.

Як підготуватися до міграції

На відміну від Wix, де хостингом, доменами та всіма технічними засобами, про які ви, мабуть, не піклуєтесь, переймався хтось інший, WordPress – це вже інша історія. Для початківців, щоб мати змогу мати веб-сайт WordPress, вам доведеться знайти хостинг-компанію, яка відтепер буде опікуватися цими технічними можливостями..

Що стосується розміщення сайтів WordPress, Bluehost є одним із лідерів у галузі, яка допоможе вам отримати професійний веб-сайт за доступними цінами. Просто перейдіть за посиланням, щоб отримати знижку, щоб ви могли почати свій новий блог правильним способом від 2,75 дол. на місяць.

домашня сторінка bluehost

Після того як ви визначитесь із пакетом та доменом, який будете використовувати для блогу, вам доведеться встановити WordPress. Якщо ви вирішите перейти з Bluehost як ваш хостинг-провайдер, ви можете розслабитися та пропустити цю частину, оскільки хостинг-сервіс автоматично встановить WordPress для вас. Все, що вам потрібно зробити в цьому випадку – це підготувати своє ім’я користувача та пароль, щоб ви могли перейти на інформаційну панель і увійти в нову робочу область.

Перемістіть свій блог з Wix до WordPress

Якщо ви коли-небудь натрапляли на статтю, яка показує процес міграції з однієї платформи на іншу, ви, напевно, вже почали турбуватися. Але ще не починайте витягувати волосся. Хоча інші передачі не такі технічні, вони змушують вас вкласти додатковий час, щоб виконувати кожен крок, щоб зробити передачу правильною. На відміну від перенесення Tumblr в WordPress або Blogger до власного розміщення WordPress, переміщення Wix до WordPress набагато простіше зробити.

На жаль, це також означає, що ви отримуєте менше варіантів, з яких можете вибрати. Але почнемо з цікавої частини.

Виберіть тему

Оскільки ви користуєтесь Wix, ви вже повинні знати, як працюють шаблони або теми – вони дозволяють швидко змінити весь зовнішній вигляд вашого блогу на те, що вам сподобається. Теми WordPress працюють дуже схожим чином. Є десятки тисяч безкоштовних і преміальних тем WordPress, які ви можете вибрати, і для них практично немає обмежень.

WordPress-тематичний постачальник тез

Хоча вибрати досить безкоштовно тему WordPress, майте на увазі, що зазвичай для таких типів тем потрібні більше технічних знань. Якщо ви не знаєте, як подорожувати WordPress, PHP, HTML та CSS, необхідні для налаштування безкоштовної теми, ми пропонуємо скористатись преміум класом. Популярні теми преміум-класу зазвичай оснащуються конструкторами перетягування, які дозволяють вам буквально пограти з варіантами та кольорами, поки ви не отримаєте ідеальний вигляд свого блогу, на який ви збиралися. Замість того, щоб кричати на екрані комп’ютера за те, що він не показав потрібного кольору або не змінив розмір зображення заголовка під час перегляду сайту на екрані мобільного телефону, витягніть ці кілька зайвих доларів з гаманця і насолоджуйтеся налаштуванням свого блогу.

Налаштування постійних посилань

Так, ми знаємо. Як і ви, ми б швидше витратили час на налаштування теми, аніж підробляючи налаштування, які постійні відвідувачі навіть не помітять. Але постійні посилання є важливою частиною вашого нового блогу WordPress, і важливо, щоб ви встановили їх відразу.

Не хвилюйся; хоча термін постійна посилання може здаватися страшним, їх насправді досить просто встановити. Постійні посилання – це частина URL-адрес, тобто адреса кожної публікації, сторінки, зображення тощо у вашому блозі. Тож саме час вирішити, чи хочете ви, щоб вони були простими, мати побачення з твердим кодом або робити все, що вам подобається.

Вибір постійних посилань

Наприклад, замість www.yournewblog.com/2019/08/my-first-post ви можете змінити свої постійні посилання на www.yournewblog.com/my-first-post. Хоча це може звучати приємно, щоб побачити в постійній посилання, ми рекомендуємо другий варіант. Короткі URL-адреси чистіші, простіші для читання та запам’ятовування, а пошукові системи подобаються їм краще.

Щоб внести ці зміни, просто перейдіть на сторінку Налаштування -> Постійні посилання і виберіть опцію “Ім’я допису”. Збережіть зміни та перезавантажте сторінку, щоб все працювало.

Експорт вмісту з Wix

На відміну від WordPress, Wix – це закрита платформа, що означає, що вам не потрібно заглядати за штори, щоб побачити код. Це може здатися неактуальним, але це також означає, що люди не можуть створити інструменти, щоб допомогти вам у вирішенні певних речей. Очевидно, що люди в Wix не хочуть, щоб ви віддалялися від їх платформи, тому немає інструментів, які швидко та легко експортували б все з Wix до WordPress.

Але не хвилюйтеся; ви все одно можете брати свої речі, використовуючи різні методи.

Щоб експортувати вміст з Wix, вам потрібно буде отримати доступ до RSS-каналу. Насправді вам нічого не потрібно знати про RSS-канал, але якщо ви хочете дізнатися більше, дізнайтеся, що насправді є RSS-стрічкою. Є ще один недолік у цьому. Нещодавно Wix вирішив видалити RSS-канали зі своїх блогів, тому якщо у вас є новий, ви, ймовірно, не зможете отримати доступ до каналу.

Збережіть RSS-канал

Щоб отримати доступ до RSS-каналу Wix, просто перейдіть на сторінку свійusername.wixsite.com/blogname/feed.xml або свійusername.wixsite.com/blogname/blog-feed.xml. Ім’я користувача – це ваше ім’я користувача Wix, а ім’я блогу – назва вашого блогу, який ви ведете в Wix. Якщо ви використовували власне доменне ім’я у своєму блозі Wix, просто додайте feed.xml або /blog-feed.xml наприкінці вашого власного домену для доступу до RSS-стрічки.

Експорт повинен бути дуже швидким, і вам слід закінчити файл, збережений десь на вашому комп’ютері (робочий стіл просто чудовий). Це все, що потрібно для експорту вмісту з Wix. Ми покажемо вам, як обробляти зображення згодом.

Імпортуйте вміст Wix в WordPress

Наступний крок вимагає, щоб ви імпортували вміст на новий сайт WordPress. На щастя, WordPress – це платформа з відкритим кодом, тому є багато плагінів та інструментів, розроблених, щоб допомогти вам досягти різних цілей. Один із таких інструментів називається RSS-імпортером, і його ціль – імпорт інформації з файлу RSS-каналу, як той, який ви зберегли на попередньому кроці під час експорту вмісту з Wix.

 1. Увійдіть на новий сайт WordPress
 2. Перейдіть до Інструменти -> Імпорт
 3. Виберіть RSS та натисніть на значок «Встановити» під ним
 4. Встановлення інструмента імпортера

 5. Зачекайте кілька секунд, щоб WordPress завантажив нову сторінку і натисніть Запустити імпортер
 6. Запустіть інструмент імпортера

 7. Клацніть Вибрати файл та виберіть файл RSS, який ви експортували з Wix
 8. Виберіть імпорт файлу

 9. Натисніть кнопку Завантажити файл та імпортувати

Завантажте файл та імпортуйте

Залежно від розміру вашого блогу, це може зайняти деякий час, тому не панікуйте, якщо нічого не станеться протягом декількох хвилин.

Після того, як все буде зроблено, ви повинні побачити повідомлення, яке підтверджує імпорт. Щоб перевірити це, просто перейдіть на сторінку Повідомлення -> Усі повідомлення де ви зможете побачити всю статтю Wix, перелічену в WordPress. Це дивовижно; Ви щойно успішно імпортували вміст з Wix в WordPress, але є лише одна невелика проблема. Якщо ви відкриєте будь-яку з публікацій, ви помітите, що жодного із зображень немає. На жаль, RSS-канал не дозволяє вам імпортувати зображення автоматично, тому вам доведеться вручну впоратися з цим завданням.

Як імпортувати зображення з Wix в WordPress?

Якщо у вас не було багато зображень у своїх публікаціях, ви можете просто вперед, відкривати свої публікації Wix і зберігати зображення по одному. Тоді достатньо буде завантажити зображення у вашу медіатеку WordPress. Якщо ви збережете ім’я зображення недоторканим, це повинно зробити трюк, і всі ваші зображення повинні з’являтися в публікаціях в тих самих місцях, де ви їх мали на Wix.

Імпортуйте зображення з Wix

Але шанси на те, що у вас є більше, ніж просто кілька зображень. Отже, переходити вручну один за одним може бути близьким до неможливого. У нас є ліки від цього – пам’ятайте, WordPress є відкритим кодом, і ви можете використовувати десятки тисяч безкоштовних та преміальних інструментів. На щастя, інструмент, який допоможе вам обробляти зображення, є абсолютно безкоштовним, і ви зможете мати його та працювати вже в наступну хвилину.

 1. Йти до Плагіни -> Додати нові
 2. Шукайте “Імпорт зовнішніх зображень” від Marty Thornley
 3. Встановіть та активуйте плагін

Зазвичай ми не рекомендуємо встановлювати плагіни старше року чи двох, але цей все ще працює без проблем, тому вам не потрібно хвилюватися.

За замовчуванням плагін Імпорт зовнішніх зображень автоматично здійснює пошук за HTML-кодом допису, як тільки ви натискаєте кнопку збереження. Оскільки ви вже імпортували вміст із RSS-каналу, ваш вміст містить код зображення, але не сам малюнок. Пощастило – це означає, що після натискання кнопки збереження плагін знайде вашу публікацію на Wix, розпізнає всі зображення та автоматично завантажить їх у вашу бібліотеку! Тож не має значення, чи є у вас одна чи тисяча зображень, плагін повинен передати їх усі.

Удачі у вашому новому блозі WordPress!

Ось воно. Як ми розповідали вам у перших рядках, перехід з Wix на WordPress не потребує багато часу та навичок. Якщо ви виконали всі кроки, вам слід було б створити новий блог WordPress, у якому вже є всі ваші старі публікації Wix.

Хоча це і є кінець вашого блогу Wix, не журіться з цього приводу. Розгляньте цю міграцію як крок вперед. WordPress набагато потужніший за Wix, і це дозволить вам розвивати його далі. Це дає вам повний контроль над своїм блогом, і якщо ви хочете, ви можете заробити на ньому гроші.

Вивчення WordPress займає певний час, і ви можете так багато дізнатися про нього. Тож не розчаруйтесь, якщо за один день ви не зможете покращити свій блог. Витратьте свій час і розвивайте свої знання та свій блог, і ми впевнені, що ви будете раді, що сьогодні ви перенесли свій блог з Wix на WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map