Як перемістити свій блог від Weebly до WordPress

Як перемістити свій блог від Weebly до WordPress


Нова технологія дозволила пересічному Джо отримати п’ять хвилин слави або розпочати власну справу з будь-якого куточка світу. Тож навіть якщо ви не маєте уявлення про те, як працює Інтернет, ви все одно можете розпочати свій блог протягом наступних кількох годин. Хоча хтось, хто хотів зробити те саме п’ятнадцять років тому, мусив знати щось чи дві про те, як працює Інтернет та як користуватися інструментами веб-створення, які тоді були дефіцитними, у вас є ще багато чого вибрати. Просто за допомогою Googling для безкоштовних інструментів створення веб-сайтів ви могли приземлитися на Weebly. Це досить популярний інструмент перетягування, який дозволяє швидко запустити свій перший сайт. Це виглядає дуже приємно, не вимагає багато, але все ж дозволяє мати прекрасний веб-сайт, який ви можете називати своїм.

Чому ви переходите з Weebly до WordPress?

Хоча Weebly – це дивовижний інструмент, створений спеціально для новачків, він просто не дозволяє створити користувальницький сайт, якого б ви дійсно хотіли. Для початку Weebly має свої межі.

Weebly

Вільна платформа має кілька обмежень, які можуть змусити вас перейти на щось краще. І в сучасному світі важко знайти щось краще, ніж WordPress, коли справа стосується управління вмістом. Weebly не є SEO-дружнім. Тобто, якщо ви хочете, щоб ваш новий веб-сайт з’явився, коли хтось шукає певний термін в Google та інших пошукових системах, вам доведеться мати певний набір навичок, щоб ваш сайт з’явився там, де він повинен бути – на першій сторінці Google.

І немає додаткових інструментів, з якими можна інтегруватися з Weebly, щоб допомогти вам у вирішенні конкретних завдань. З іншого боку, WordPress пропонує сховище з понад 50 000 безкоштовних плагінів, які допоможуть вам щось досягти на сайті без необхідності вводити єдиний рядок коду. Ще одна важлива річ – електронна комерція. Хоча налаштування інтернет-магазину з Weebly є простим, ви, напевно, зрозуміли, що Weebly бере 3% комісії за кожну транзакцію! Якщо ви запитаєте нас, це велика «ні-ні» і величезна причина для перемикання платформ.

Як перейти Weebly на WordPress?

Якщо ви вирішили, що нарешті пора перенести свій блог з Weebly на WordPress, ви зробили правильний вибір. І на щастя, передача не така складна, як передача деяких інших блогів до WordPress. У цьому посібнику я покажу вам кожен крок, який потрібно зробити, щоб успішно перенести свій сайт з Weebly на WordPress. Так, вам знадобиться певний час, щоб встановити всі плагіни та налаштувати все, але ви повинні знати, що такі передачі – це не те, що люди в Weebly хотіли, щоб ви це робили. Отже, закатайте рукави і почнемо.

Налаштуйте новий блог WordPress

Перш за все, вам знадобиться блог WordPress. Вам потрібне місце для передачі вашого блогу Weebly, правда? Не хвилюйся; створення нового сайту – це не велика справа. Замість того, щоб дізнатися про те, як працюють сервери та як їх налаштувати, вам просто потрібен хороший хост, який підтримуватиме WordPress. Bluehost є одним з лідерів на ринку, і ви можете запустити свій WordPress блог всього за кілька доларів на місяць. І не тільки ця хостингова компанія буде зберігати ваш сайт в Інтернеті, але він автоматично встановлюватиме WordPress для вас з моменту реєстрації та буде зберігати його в безпеці весь час.

Якщо у вас немає досвіду налаштування облікового запису хостингу, давайте швидко покажемо, як це зробити:

1. Відвідайте Bluehost натиснувши це посилання та знайдіть кнопку «Почніть зараз», яка переведе вас до наступного кроку

блакитний гость

2. Виберіть план хостингу – Bluehost надає кілька варіантів на вибір. Якщо ви вперше зареєструєте обліковий запис, пропоную перейти на базовий.

змінити план хостингу

3. Подбайте про доменне ім’я – Якщо у вас вже є домен, тут ви зможете перенести його та призначити його новому блогу. Якщо ні, просто введіть потрібний домен, і Bluehost повідомить, чи він доступний.

Доменне ім'я

Отже, замість того, щоб навчитися встановлювати WordPress і псувати з базами даних, ви можете підготувати все середовище вже після декількох клацань кнопки миші.

Імпорт вмісту Weebly в WordPress

Якщо ви тільки запустили свій веб-сайт Weebly, не потрібно надто ускладнювати речі. Якщо у вас опубліковано лише декілька публікацій та сторінок, немає підстав для підробки плагінів та передачі, де ви можете просто скопіювати та вставити вміст з одного сайту на інший. Дозвольте показати вам, що я мав на увазі:

 1. Відкрийте своє перше повідомлення у Weebly
 2. Скопіюйте весь вміст
 3. Увійдіть на новий сайт WordPress
 4. Перейдіть до публікацій -> Додати нове
 5. Вставте вміст
 6. Зберегти зміни

Копіюючи та вставляючи першу публікацію, ви зрозумієте, що це зайняло лише хвилину, і це лише тому, що ви, ймовірно, повернулися до цього посібника, щоб прочитати наступний крок. Отже, якщо у вас залишилося ще кілька постів, це можна зробити протягом декількох хвилин. Все, що вам потрібно зробити – це видалити свій блог Weebly, і ви все зробили. Але, швидше за все, ви хочете перенести свій блог Weebly, який містить десятки, якщо не сотні вмісту. У цьому випадку техніка копіювання та вставки не вирізає.

Експорт RSS Weebly

На відміну від деяких інших інструментів, які вже видалили підтримку RSS, щоб посилити перехід до WordPress, Weebly все ще дозволяє використовувати RSS-канал. Це мало би мало значення, але річ у тому, що ви можете використовувати автоматизовану генеровану сторінку RSS для експорту всього вмісту з вашого веб-сайту Weebly, щоб потім можна імпортувати його в WordPress. Ось як це зробити:

 1. Відкрийте свій веб-сайт Weebly
 2. Додайте / 1 / корм наприкінці URL-адреси (на нашому демонстраційному веб-сайті Weebly URL-адреса, яку ми шукаємо, https://firstsiteguide.weebly.com/1/feed)
 3. Клацніть правою кнопкою миші будь-де на сторінці та виберіть опцію “Зберегти як”
 4. Збережіть файл “feed.xml” на своєму комп’ютері (робочий стіл буде просто чудовий)

Експорт RSS Weebly

На жаль, WordPress та Weebly не використовують один і той же формат RSS, тому ви не можете використовувати імпортер WordPress. Але, як я вже казав вам, є понад 50 000 плагінів WordPress, і є декілька, які легко імпортувати RSS-канал, який ви тільки що завантажили. Безкоштовний.

 1. Перейдіть на свій сайт WordPress та увійдіть
 2. Перейдіть до плагінів -> Додати нове
 3. Шукайте плагін “Імпортувати будь-який XML або CSV файл у WordPress” (також відомий як “WP All Import”)
 4. Встановіть та активуйте плагін
 5. Перейдіть на весь імпорт -> Новий імпорт

  WP All Import файл завантаження

 6. Виберіть завантаження файлу та виберіть feed.xml (файл, який ви завантажили раніше)
 7. Натисніть «Продовжити до кроку 2»

  WP All Import step 2

 8. Переконайтесь, що вибрано елемент “Елемент” та натисніть “Продовжити до кроку 3”

  WP All Import step 3

 9. Перетягування заголовка до заголовка та вмісту до вмісту

  Перетягування заголовка та вмісту

  Функція автоматичного виявлення

 10. Натисніть «Продовжити до кроку 4»
 11. Клацніть на “Автоматичне виявлення”, продовжуйте і підтверджуйте та запускайте імпортера, натиснувши кнопку
 12. Перейдіть до Повідомлень -> Усі повідомлення, щоб перевірити, чи імпортуються ваші публікації

Експорт сторінок Weebly

На відміну від дописів, на сторінках Weebly немає каналу RSS. Це означає, що ви не можете імпортувати їх так само, як ви писали публікації. Але є інше рішення проблеми, якщо ви не хочете вручну скопіювати та вставити вміст зі сторінок (якщо у вас є лише дві-три сторінки, копіювання вмісту на нову сторінку в WordPress може бути кращим рішенням, якщо чесно) :

 1. Відкрийте свій веб-сайт Weebly
 2. Відкрийте Налаштування та прокрутіть униз до частини Архів
 3. Введіть свою електронну адресу, де ви отримаєте ZIP-файл, який містить весь код вашого веб-сайту Weebly
 4. Натисніть кнопку «Архів електронної пошти» праворуч

Архів Weebly

Сподіваємось, ви отримаєте електронний лист у наступні хвилини. Наш досвід говорить про те, що Weebly не настільки швидкий з надсиланням електронного листа (якщо ви отримуєте його в першу чергу), тож якщо ви нетерплячі, можете просто перевірити сторінку налаштувань ще один раз. Цього разу ви побачите експортований файл, пов’язаний безпосередньо під полем електронної пошти, тому замість того, щоб чекати електронної пошти, ви можете просто натиснути на файл, щоб завантажити його. Щоб імпортувати всі сторінки, вам знадобиться інший плагін. Це називається Імпорт HTML 2. Як ви бачите в описі, плагін не оновлювався більше двох років. Зазвичай я не пропоную встановити плагіни, які не оновлюються так довго, але цей тест перевірений, і я можу гарантувати, що він безпечний і все ще працює бездоганно..

 1. Завантажте плагін
 2. Перейдіть на свій сайт WordPress
 3. Перейдіть до плагінів -> Додати нове
 4. Натисніть кнопку “Завантажити плагін” у верхній частині екрана
 5. Виберіть завантажений файл та встановіть плагін
 6. Перейдіть до Інструменти -> Імпорт і виберіть параметр інструмента HTML
 7. Виберіть варіант “запустити інструмент”, після якого слід попередити, що ви не вибрали жодних варіантів
 8. Перейдіть за посиланням на сторінку налаштувань і просто натисніть «Зберегти налаштування», фактично нічого не змінюючи
 9. Поверніться до Інструменти -> Імпортуйте та запустіть інструмент імпорту HTML ще раз
 10. Виберіть файл, який ви експортували (той, який ви отримали в електронному листі)
 11. Переконайтесь, що ви обрали опцію для імпорту одного файлу
 12. Натисніть кнопку «Надіслати»

Імпортувати HTML Weebly

Якщо все було нормально, вам слід отримати кілька нових сторінок, які ви можете перевірити, перейшовши на Сторінки -> Усі сторінки. Не лінуйтеся і відкривайте кожну сторінку, щоб побачити, чи правильно імпортовано вміст.

Переконайтесь, що там є всі зображення

Як і при більшості міграцій до WordPress, зображення можуть бути важким файлом cookie. Іноді зображення ідеально імпортуються, і вам нічого не залишається, як насолоджуватися новим блогом. Але з іншого боку, у вас може виникнути зламані зображення, які не відображаються у ваших публікаціях та на сторінках. Тому, перш ніж робити щось інше, відкрийте щойно імпортовані публікації та сторінки та спробуйте знайти всі свої зображення. Якщо ви виявите, що зображення зламані, ви можете спробувати відновити їх за допомогою іншого безкоштовного плагіна:

 1. Перейдіть до Плагінів -> Додати нові
 2. Шукайте плагін “Автоматичне завантаження зображень”
 3. Встановіть та активуйте його

Автоматичне завантаження зображень WordPress

Для цього плагіна немає налаштувань. Після встановлення він автоматично сканує будь-яку публікацію чи сторінку, яку ви редагуєте. Щоб він працював, ви повинні редагувати кожну публікацію та зберігати зміни. Як тільки він знайде HTML-код для зображень, плагін спробує знайти кожне зображення, і він автоматично завантажить його у вашу медіа-галерею WordPress, що означає, що ви будете мати зображення на новому сайті.

Перенаправлення (тепер стареньке) Weebly дописи та сторінки до WordPress

Тепер, коли у вас створений новий блог, ви не хочете, щоб старий вміст Weebly сидів там у темряві. Це не добре ні для вас, ні для відвідувачів, ні для SEO. Тож якщо ви тільки що не розпочали роботу з блогом Weebly і не мали відвідувачів, правильний спосіб вирішити це – перенаправити весь вміст з Weebly на WordPress. Тим самим будь-які відвідувачі, які потрапляють на ваш веб-сайт Weebly, будуть автоматично перенаправлені на ваш новий веб-сайт WordPress. Якщо ви використовували субдомен (yoursite.weebly.com), ви можете швидко встановити переспрямування:

 1. Відкрийте свій веб-сайт Weebly
 2. Перейдіть у Налаштування -> SEO
 3. Знайдіть розділ «Код заголовка» та скопіюйте / вставте цей код:

 1.  Змініть “yournewwordpressdomain.com” на власний домен
 2.  Збережіть зміни та опублікуйте

Код голови Weebly
Тепер, якщо ви відкриєте свій веб-сайт Weebly, ви будете автоматично перенаправлені на домен, який ви вказали в коді! Легко як це. Якщо ви користувались іменним доменним іменем, вам доведеться виконати наступні дії:

 1. Увійдіть у свій обліковий запис Weebly
 2. Перейдіть на сторінку доменів
 3. Виберіть власний домен та відкрийте налаштування
 4. Знайдіть “Редагувати параметр серверів імен” та натисніть кнопку “Змінити”
 5. Додайте серверів імен із нового хостингу
 6. Натисніть «Зберегти»

Тепер потрібно лише почекати 1-2 дні, щоб зміни вступили в силу. Після цього кожному, хто відкриє ваш домен, буде показано вміст з вашого нового сайту WordPress.

Ваш новий старт

Якщо ви дотримуєтесь всіх кроків, описаних у цій статті, вам слід було б успішно перенести ваш веб-блог Weebly на новий сайт WordPress. Хоча це може здатися кінцем, це лише початок вашого нового блогу. Як я спробував коротко описати у вступі, WordPress набагато потужніший за Weebly. Хоча потужність хороша, вам доведеться наполегливо працювати, щоб отримати хороші результати. Я запрошую вас дізнатися більше про те, як вибрати ідеальну тему для вашого нового блогу та знайти дивовижні плагіни це допоможе вам представити нові функції, які ви не могли б мати у Weebly. Не лякайтеся WordPress, але повільно починайте дізнаватися про це та щодня вдосконалюйте свій веб-сайт. Якщо у вас виникли запитання, не соромтесь залишати коментар. Я буду більш ніж радий допомогти вам.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map