Як перемістити свій блог від рухомого типу та TypePad до WordPress

Тип рухомих та TypePad для WordPress


До того, як з’явилася WordPress, інші системи управління контентом мали шанс представити свої варіанти блогу світові. Movable Type і TypePad були одними з перших, хто намагався привернути увагу прагнучих блогерів.

І навіть коли WordPress увійшов у гру, ці двоє (технічно три, але це розуміють Рухомий тип і TypePad запускати один і той же код), не так сильно відрізнялися. Тим не менш, протягом майже двадцяти років WordPress продовжував розвиватися і змінювати те, як люди думають про блоги та навіть про весь світ веб-дизайну.

домашня сторінка з рухомим типом

WordPress почав накопичувати мільйони користувачів і навіть більше веб-сайтів, що працюють на основі найпопулярнішої в даний час системи управління вмістом. Плагіни та теми стали чимось, чим можуть користуватися навіть найдосвідченіші користувачі, а блоги та веб-дизайн стали те, що кожен може спробувати зробити..

На жаль, Movable Type і TypePad не могли досягти успіху WordPress, і зараз відмінності величезні. Отже, якщо у вас все ще є блог, що працює на базі Movable Type і TypePad, швидше за все, ви захочете перенести їх на блог WordPress, що розміщується на власних веб-сайтах..

Чому ви хочете перенести Movable Type і TypePad на WordPress?

домашня сторінка набору тексту

Простіше кажучи, Movable Type і TypePad – це минуле. Системи не могли дотримуватися темпу, встановленого платформою з відкритим кодом, як WordPress. Там, де розробники WordPress змогли розробити додатки та теми для всіх, Movable Type та TypePad застрягли.

Отже, якщо ви хочете оновити свій блог Movable Type / TypePad та запровадити нові функції, вам доведеться знати, як боротися з кодом. Якщо ви вирішите встановити один із плагінів, вам доведеться знати, що ви робите, і як його встановити. Проблема полягає в тому, що Movable Type і TypePad не постачаються з інсталятором, тому кожен плагін має власні правила встановлення.

Також налаштування обмежене. Якщо ви не хочете кодувати свій шлях до бажаної теми, ви можете забути про отримання чудово оформленого блогу, де, з іншого боку, WordPress надає вам майже необмежені варіанти. Ось чому навіть якщо у вас є блог на Movable Type або TypePad, Я пропоную перенести все на власний WordPress, де ви можете повністю контролювати свій сайт

Як перемістити Movable Type і TypePad в WordPress

Якщо ви читаєте цей посібник, я впевнений, що у вас є ваші причини для того, щоб передати інше те, що я тільки написав, і ви, очевидно, зрозуміли, наскільки насправді потужний WordPress. Тож без зайвої прихильності дозвольте мені показати вам, як зробити передачу.

1. Підготуйте середовище WordPress

Наявність власного веб-сайту WordPress – це шлях, але з більшою потужністю виникає більша відповідальність. І ви можете відчути, що на першому кроці вам потрібно знайти власний хостинг.

Для того щоб встановити WordPress, вам доведеться створити середовище, яке буде обробляти WordPress і все, що з ним поставляється. Якщо ви запустили Googling для хостинг-компаній компанії WordPress, ви зрозумієте, що є сотні варіантів, з яких ви можете вибрати. Але дозвольте мені допомогти вам у цьому, сказавши, що Bluehost – це мій вибір номер один, коли мова йде про хостинг WordPress.

Ця хостингова компанія є однією з найвідоміших у сфері блогів, і вона насправді одна з небагатьох, яку офіційно рекомендує WordPress.org, що величезна угода!

WordPress Bluehost

Ви не тільки отримаєте найкращий сервіс, але і зможете налаштувати все за кілька простих кроків. Навіть якщо ви вперше підробляєте хостинг-компанії, не хвилюйтеся; Я покажу вам, як налаштувати все в три простих кроки:

Крок 1

Відвідайте Bluehost, де ви знайдете кнопку «Почніть зараз». Натисніть на кнопку, щоб продовжити.

блакитний гость

Крок 2

На цьому екрані ви повинні бачити кілька планів хостингу. Якщо ви точно не знаєте, що вам потрібно від хостингової компанії, я настійно пропоную вибрати базовий, який дає вам все необхідне для вашого блогу.

змінити план хостингу

Крок 3

Якщо у вас вже немає спеціального домену, ви можете зареєструвати новий тут. Введіть все, що вам подобається, і Bluehost підкаже, чи доступний домен та його ціна. Отримати це ідеальне доменне ім’я – непросте завдання, тому витрачайте час і вибирайте розумно.

Доменне ім'я

Є ще одна річ, яку мені подобається в Bluehost. Після завершення налаштування облікового запису буквально потрібно кілька кроків, щоб встановити WordPress. Навіть незважаючи на те, що WordPress ніколи не було важко встановити, я пам’ятаю, як кілька років тому потрібно було обробляти FTP-сервери та бази даних, щоб все було зручно. Це тепер вже минуле, і ви можете забути про те, що вручну робити що-небудь. Просто дотримуйтесь інструкцій, і лише за декілька клацань у вас буде встановлений екземпляр WordPress та готовий до наступного кроку.

2. Експорт рухомого типу або TypePad

Оскільки Movable Type та TypePad створені однією і тією ж компанією, вони також працюють практично на одній робочій рамці, що означає, що крім іншого, експорт контенту практично однаковий:

 1. Перейдіть до свого блогу Movable Type або Type
 2. Увійти
 3. Перейдіть до Блогі -> Налаштування -> Імпорт / Експорт
 4. Натисніть кнопку “Експорт” і зачекайте, поки рядок прогресу заповниться
 5. Клацніть на посилання для завантаження
 6. Збережіть файл, створений інструментом експорту, на робочому столі

Експорт рухомого типу

3. Імпорт у WordPress

На щастя, WordPress має вбудовану підтримку для імпорту Movable Type і TypePad у власну систему. Це означає, що без обробки будь-яких сторонніх програм ви можете імпортувати все лише за кілька клацань миші:

 1. Перейдіть до Інструменти -> Імпорт
 2. Знайдіть у списку “Movable Type and TypePad”
 3. Встановити та запустити інструмент імпортера
 4. Натисніть кнопку «Вибрати файл»
 5. Виберіть файл, який ви експортували раніше
 6. Натисніть кнопку “Завантажити файл та імпортувати”

Імпорт рухомого типу та типу TypePad

Залежно від розміру вашого, уже старого, блогу, може знадобитися певний час, щоб все закінчилося. Після закінчення потрібно просто призначити автора. Ви можете вибрати поточного автора, якщо ви є власником усіх публікацій. Якщо вам потрібно призначити декількох авторів, ви можете створити тут нових і призначити їх до публікацій.

Однак якщо ви забудете це зробити або передумаєте про імена автора, не хвилюйтеся, оскільки ви завжди можете редагувати імпортовані публікації, змінювати авторів і робити все, що завгодно. Це ще одна чудова річ щодо WordPress, яка дозволяє вам керувати своїм блогом так, як ви хочете.

4. Перевірте вміст вручну

Теоретично все повинно бути нормально, а ваші статті повинні бути правильно імпортовані в WordPress. Проте я пропоную вам перевірити вміст вручну.

Перевірте пости

Найпростіший спосіб зробити це – відкрити дописи -> Усі повідомлення та перевірити, чи всі ваші статті тепер доступні в WordPress. Не соромтеся відкривати будь-яку з публікацій, редагувати їх і бачити, чи все виглядає нормально.

5. Що з образами?

Якщо ви відкрили будь-яку свою публікацію, яка містила зображення, ви будете раді бачити, що всі зображення завантажуються правильно. На жаль, це не означає, що зображення було імпортовано правильно. Якщо говорити правду – зображення не імпортовано.

Експортують лише текстові файли з рухомим типом та TypePad (пам’ятайте, що один файл ви завантажили та імпортували через інструмент імпортера). Хоча текстовий файл не містить зображень, він надає HTML-код, який повідомляє WordPress, де розташовані зображення. Отже, зображення насправді завантажуються зі старих статей Movable Type / TypePad.

Щоб виправити це, вам знадобиться допомога безкоштовного плагіна WordPress.

 1. Перейдіть до плагінів -> Додати нове
 2. Пошук автоматичного завантаження зображень
 3. Встановити та активувати плагін

Автоматичне завантаження зображень

Якщо це ваш перший плагін WordPress, ви будете раді дізнатися, що налаштування не задіяне. Після його встановлення все працює автоматично. Все, що вам потрібно зробити – це відкрити публікацію та зберегти її. Вам навіть не потрібно вносити будь-які зміни; дивно, правильно?

Плагін запускається цією дією, і він робить пошук HTML-коду, що містить зображення. Щойно знайдений, плагін завантажує зображення з джерела і автоматично завантажує його у вашу медіатеку WordPress і розміщує його у публікації там же. Це зробити так просто, і я люблю використовувати плагін при передачі блогів.

Цілком ймовірно, що у вас є десятки, якщо не сотні публікацій блогу, які ви імпортували. Тож замість того, щоб клацати по черзі, ви можете замінювати зображення оптом:

 1. Відкрити повідомлення -> Усі повідомлення
 2. Виберіть усі повідомлення
 3. Виберіть варіант Правка
 4. Натисніть Застосувати
 5. Коли з’явиться новий екран, натисніть кнопку «Оновити»

Після цього WordPress буде обробляти всі вибрані пости одночасно, тобто всі вони будуть збережені, а плагін зможе працювати, тобто замінить усі зображення.

6. Перенаправляйте старі URL-адреси на нові

Оскільки ви перейшли зі свого старого блогу Movable Type або TypePad, це, ймовірно, означає, що у вас це було деякий час. Це, знову ж таки, означає, що ви встановили деяку читацьку аудиторію і що ваш блог індексується Google. Щоб не втратити жодної аудиторії, було б розумною ідеєю обробляти постійні посилання. Тим самим кожен, хто натисне на старе посилання, все-таки опиниться на правильній посаді.

 1. Відкрийте Налаштування -> Постійні посилання
 2. Виберіть “Спеціальна структура”
 3. Скопіюйте це в поле: /%year%/%monthnum%/%postname%.html
 4. Натисніть кнопку «Зберегти зміни»

7. Налаштуйте свій новий блог

Якщо ви дотримувалися всього керівництва, ви, напевно, зрозуміли, наскільки все просто. Тепер весела частина починається там, де ви можете вибрати тему WordPress та встановити нові плагіни.

Окрім налаштування зовнішнього вигляду вашого нового блогу WordPress, не забувайте про його безпеку та регулярне обслуговування.

FAQ

Скільки часу потрібно перенести Movable Type / TypePad на WordPress?

Навіть якщо у вас є тисячі статей, весь переказ займає приблизно одну годину. І це лише в тому випадку, якщо ви вперше працюєте з WordPress. Якщо ви знайомі з платформою, все це можна зробити за ще менший час. 

Однак, що потребує часу, це налаштування вашого нового блогу WordPress та його налаштування, що може зайняти кілька днів, якщо не тиждень, щоб зробити це правильно.

Чи можу я видалити свій старий блог TypePad / Movable Type під час передачі?

Щоб переконатися, що все передається правильно (вміст та зображення), настійно рекомендую не видаляти старий блог, поки все не буде зроблено. Коли ви впевнені, що весь вміст надійно перенесений у ваш новий блог WordPress, ви можете видалити старий.

Як я можу імпортувати стиль свого блогу Movable Type або TypePad?

На жаль, імпорт стилю неможливий. Після імпорту вмісту є два варіанти. Ви можете або шукати нову тему WordPress, яку можна налаштувати на свій смак і зробити її подібною до вашого старого блогу.

Інший варіант – це вручну кодувати шаблон, який ви використовували на Movable Type / TypePad. У цьому випадку зауважте, що ви збираєтеся зробити величезну закуску, яка вимагає навичок та знань веб-дизайну. І навіть якщо ви наймаєте експерта, це може закінчитися величезним починанням, що також перетворюється на дорогу пригоду.

Висновок

Хоча Movable Type і TypePad були грізними конкурентами WordPress ще в історії, сьогодні це вже інша історія. Якщо ви дбаєте про свій блог і хочете продовжувати зростати аудиторії, вам потрібно буде перенести свій веб-сайт у WordPress.

Як ви могли бачити з цієї статті, процес міграції досить простий. Але, на жаль, це також означає, що ви не повинні все передати. Тож зосередьтеся на переміщенні письмового вмісту та зображень та не витрачайте час на створення нового середовища в WordPress – це окупиться швидше, ніж ви думаєте, оскільки у вас буде сучасний блог, який сподобається всім.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map