Як оновити WordPress, теми та плагіни всередині інформаційної панелі

update-wordpress.png


Раз на кілька тижнів, коли ви входите у свій блог WordPress та переходите на інформаційну панель, ви помітите, що для вашого сайту є оновлення. Хоча досить просто натиснути кнопку, щоб оновити ядро, теми та плагіни WordPress до новішої версії, вам слід зробити додатковий крок та підготувати свій сайт до процесу оновлення. Або іншими словами, дотримуйтесь принципу “краще безпечно, ніж шкода”.

Хоча ваш сайт буде працювати нормально, навіть якщо ви не натискаєте кнопку оновлення в той момент, коли з’явиться доступна, ви повинні знати про переваги оперативного оновлення.. Розробники WordPress, її теми та додатки постійно працюють над вдосконаленням своїх продуктів. Завдяки новим оновленням вони вводять нові функції, які покращать ваш сайт. І що ще важливіше, розробники виправляють помилки та отвори в безпеці, які хакери можуть використовувати для доступу до вашого сайту без дозволу.

Оскільки WordPress є платформою з відкритим кодом, кожен може взяти до рук код, вивчити його та знайти новий спосіб злому незахищених сайтів. Оновлення до останньої версії ви захищаєте свій веб-сайт від зловмисного програмного забезпечення та небезпечних людей. Окрім слабких паролів, відсутність останньої версії програмного забезпечення є однією з найпоширеніших причин втрати вашого сайту хакером.

Як оновити ядро ​​WordPress, теми та плагіни

Ми сподіваємось, що тепер ви усвідомили переваги оперативного, регулярного оновлення. Але перед тим, як поспішити натиснути кнопку оновлення, давайте розглянемо кілька речей та дізнаємось, як правильно оновити WordPress.

Підготуйтеся до оновлення

З того моменту, коли ви натиснете кнопку оновлення, WordPress почне працювати з вашими файлами. Він завантажить нові файли та замінить старі. Оскільки це делікатний процес, який може бути перерваний однією простою помилкою в коді, є невеликий, але реалістичний шанс, що щось піде не так. Перш ніж ви втратите доступ до свого сайту та зробите його непридатним для громадськості, візьміть страховку у формі резервного копіювання. Тож, якщо щось піде не так, ви можете легко повернутися до старої версії WordPress або будь-якого конкретного плагіна та теми, яку ви збиралися оновити..

Оскільки плагіни кешування (на кшталт W3 Total Cache або WP Super Cache) можуть перешкоджати процесу оновлення, найкраще ви вимкнете їх під час оновлення WordPress. Як тільки оновлення завершиться через кілька хвилин, ви зможете без проблем повернутися та активувати плагін.

Перед оновленням, завжди створюйте резервну копію вашого сайту та деактивуйте будь-які додатки кешування ви, можливо, встановили.

Вручну оновіть WordPress до нової версії

Щоб дізнатися більше про доступні оновлення, перейдіть на сторінку Інформаційна панель -> Оновлення. Крім того, ви можете натиснути на Оновлення на панелі адміністратора WordPress. Це перенесе вас на сторінку оновлень WordPress, яка містить всю необхідну інформацію та кнопки дій, які вам знадобляться.

Хоча WordPress автоматично перевіряє наявність нових оновлень та повідомляє вас про них електронною поштою, на цій сторінці ви можете натиснути кнопку, щоб перевірити наявність нових оновлень вручну.

Сторінку можна розділити на три розділи:

 1. Оновлення WordPress Core
 2. Оновлення плагінів
 3. Теми оновлення

1. Оновіть WordPress

Оновіть ядро ​​WordPress

Перший розділ дозволяє оновити ядро ​​WordPress. Якщо у вас вже є остання версія WordPress, ви побачите повідомлення, яке це підтверджує. Також ви побачите кнопку, яка допоможе вам перевстановити поточну версію. Хоча зараз ви можете ігнорувати це, пам’ятайте про варіант на випадок, якщо в майбутньому щось піде не так.

Щоб оновити WordPress до останньої версії, просто натисніть на Оновити зараз і почекайте кілька хвилин.

Залежно від швидкості вашого веб-сайту та розміру файлів, що передаються, все може зайняти до декількох хвилин.

2. Оновіть плагіни WordPress

Оновіть плагіни WordPress

У другому розділі містяться всі доступні оновлення плагінів. Залежно від кількості встановлених плагінів, список може бути коротшим чи довшим, очевидно. Усі плагіни, у яких є нові версії, будуть у списку, і ви отримаєте їх вибрати. Отже, просто виберіть плагіни, які ви хочете оновити, і натисніть на Оновіть плагіни кнопка під списком.

3. Оновіть теми WordPress

Оновіть теми WordPress

Третій і останній розділ на цій сторінці дозволяє оновлювати свої теми. Так само, як і раніше згадані оновлення плагінів, ви можете очікувати переліку всіх доступних тем (тих, які ви встановили на своєму сайті), які мають нову доступну версію для завантаження. Виберіть ті, які потрібно оновити новими файлами, і натисніть на Оновити теми кнопка.

Натиснувши будь-яку з кнопок оновлення, будьте терплячі та надайте до декількох хвилин, щоб все було завершено.

Який найкращий час для оновлення свого сайту?

Хоча ви можете оновлювати ядро, теми та плагіни WordPress у будь-який час, радимо робити це, коли на вашому сайті є найменша кількість відвідувачів. Залежно від вашої аудиторії, це може бути у вихідні або в конкретний час дня. Завжди думайте робити оновлення в нічні години – вони менш зайняті.

Що відбувається з вашим сайтом під час оновлення?

Ми вже згадували про можливість того, щоб під час оновлення щось сталося не так. Залежно від розміру оновлення та швидкості вашого хостинг-провайдера (сервера), це може зайняти до декількох хвилин, поки все не зміниться. Через це WordPress автоматично показує сторінку обслуговування всім користувачам, які трапляються відкривати ваш сайт під час оновлення.

Повідомлення режиму обслуговування

Під час оновлення WordPress показує це повідомлення: “Коротко недоступний для планового обслуговування. Перевірте через хвилину ».

Автоматичні оновлення WordPress

У жовтні 2013 року WordPress представив автоматичні оновлення. З цього часу система автоматично оновлює всі незначні випуски (наприклад, від WordPress v4.7.4 до v4.7.5) та оновлення безпеки. Вам все одно доведеться вручну оновлювати всі основні версії (наприклад, від WordPress v4.8 до v4.9).

Можна контролювати, як працюють автоматичні оновлення WordPress, але вам доведеться встановити додаткові плагіни або змінити код. Ми це висвітлимо в одному з майбутніх своїх постів.

Коли НЕ дозволяти WordPress оновлювати ваш сайт

Хоча в більшості випадків необхідне оновлення WordPress, є випадки, коли ви не повинні бути швидкими на триггері. Як ви вже можете знати, WordPress дозволяє налаштувати кожну частину самої CMS, її теми та плагіни.

Якщо у вашому блозі є модифікована (спеціалізована) версія будь-чого, вам слід бути обережними щодо оновлень. Оскільки WordPress перезаписує кожен файл під час процесу, всі зміни, які ви зробили в WordPress, теми чи будь-який з плагінів, будуть втрачені!

Однак це не означає, що не слід оновлювати WordPress. Натомість вам доведеться підготувати всі модифікації, щоб ви могли замінити їх після оновлення. Є навіть більш класні рішення, які дозволяють оновлювати теми та плагіни, не турбуючись про спеціалізовані частини (використовуючи дочірні теми та власні файли плагінів), але це розширений варіант, який ми залишимо для однієї з наших майбутніх статей.

Перевірте свій сайт після оновлення

Після кожного оновлення ми наполегливо рекомендуємо перевірити свій веб-сайт. Незважаючи на те, що може здатися, що все пройшло гладко, вас можуть здивувати деякі зламані елементи дизайну або нові функції, яких ви не очікували. Іноді буває так, що ваша тема або один із ваших плагінів не сумісні з новою версією WordPress. Тож не лінуйтеся та відкрийте на своєму сайті кілька сторінок, щоб побачити, чи все добре працює.

Висновок

Обов’язково потрібно постійно оновлювати WordPress. Маючи найновішу версію основних файлів, тем та плагінів, ви переконуєтесь, що ваш сайт залишається захищеним і завжди на крок попереду неприємних хакерів. Ви також отримуєте нові функції та покращені функціональні можливості. Не забудьте створити резервну копію свого веб-сайту перед тим, як робити більші оновлення (насправді ви повинні регулярно створювати резервні копії, незалежно від оновлень, але ми дізнаємось про це в іншій статті), і будьте обережні, якщо у вас налаштований сайт.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map