Як налаштувати заголовок веб-сайту WordPress

customize-wordpress-header.png


Заголовок WordPress – це найвищий розділ, і, безперечно, найважливіший візуальний елемент блогу WordPress. Оскільки це перше, що відвідувачі побачать після завантаження вашого веб-сайту, дуже важливо приділити деяку додаткову увагу під час налаштування заголовка.

Зазвичай в заголовку WordPress відображається зображення або відео, яке використовується для привернення уваги відвідувачів. Найчастіше там можна очікувати і навігаційного меню. Оскільки соціальні медіа стали популярними, багато користувачів WordPress прагнуть також розміщувати соціальні іконки, щоб інші могли швидше дістатися до своїх профілів..

Хоча цей елемент є стандартним модулем, який можна знайти на кожному сайті, функції заголовка WordPress залежать виключно від теми, яку ви використовуєте. Хоча більшість безкоштовних та преміальних тем дозволять вам обробляти зображення та відео, які ви можете детально налаштувати, деякі не дозволять вам взагалі налаштувати заголовок. Сподіваємось, ви вибрали хорошу тему WordPress з першої групи, і тепер вас цікавить, як налаштувати заголовок веб-сайту WordPress. Якщо ні, вам доведеться редагувати файли тем. Немає цього способу.

Як додати зображення та відео до заголовка WordPress

Щоб потрапити до редактора, перейдіть на сторінку Зовнішній вигляд -> Заголовок з меню панелі інструментів WordPress зліва.

Крім того, ви можете знайти редактор заголовка з Зовнішній вигляд -> Налаштувати -> Носій заголовка. Оскільки параметри залежать від кожної теми, зауважте, що “Заголовок медіа” може мати інше ім’я або взагалі не відображатись у списку. Для цілей цього підручника ми зупинимося на великій темі «Двадцять сімнадцять».

Медіа заголовка в WordPress

Перше, що слід помітити після натискання на посилання, це те WordPress відкрили демонстраційну сторінку свого сайту з усіма параметрами зліва. Це дозволяє вам бачити зміни в заголовку під час їх виконання. Завжди приємно бачити, як нове зображення чи відео впливатиме на вашу домашню сторінку ще до того, як ви збережете нові налаштування. За допомогою попереднього перегляду ви можете вільно експериментувати з різними відео та зображеннями, не впливаючи на відвідувачів.

Заголовок відео

Відео вважається важливішим, ніж зображення. Отже, якщо ви додасте його до свого заголовка, він замінить зображення, яке вже є. Ви можете додати відео до заголовка WordPress двома різними способами. Зазвичай відео, яке ви додаєте сюди, не матиме звуку, оскільки це інакше буде дратувати відвідувачів.

Завантажте відео у форматі .mp4

Щоб використовувати відео з медіатеки або завантажити нове, вам доведеться скористатися .mp4 формат. Це єдиний формат, який WordPress приймає на даний момент, тому вам доведеться пристосуватись до цього. Оскільки ці типи відео можуть отримати досить великі, важливо, щоб ви максимально зменшити розмір файлу. MP4-відео може легко отримати більше кількох сотень мегабайт на файл, і це щось неприйнятне для блогу.

Рекомендований розмір відео в пікселях буде залежати від вашої теми. З двадцять сімнадцять так рекомендується, щоб ваше відео було 2000 × 1200 пікселів.

Якщо у вас є таке відео, натисніть кнопку «Вибрати відео». Потім виберіть його з медіатеки або завантажте нове відео. Ви одразу побачите результати на своїй сторінці.

Використовуйте відео з Youtube:

Заголовок відео YouTube

Використовувати відео з Youtube набагато простіше. Як тільки ви знайдете той, який вам сподобався, просто скопіюйте та вставте його URL у форму. Як тільки ви вставите посилання, WordPress завантажить відео та покаже попередній перегляд вашого сайту.

Якщо ви використовуєте відео, WordPress використовуватиме заголовок зображення як резервний.

Що таке запасне зображення? Поки відео не завантажується, ваші користувачі традиційно бачать порожнє місце у своєму місці. Щоб уникнути цього, резервне зображення дозволяє їм бачити зображення замість цього. Крім того, оскільки не всі веб-переглядачі здатні відтворювати відео, зображення буде використовуватися в тих випадках, коли люди не бачать вибране відео. Через це, навіть якщо ви використовуєте відео, важливо обрати зображення заголовка для цих крайових справ.

Зображення заголовка

За замовчуванням WordPress автоматично показує зображення заголовка, яке ви можете бачити Зовнішній вигляд -> Заголовок редактор. Тут ви можете побачити поточне зображення заголовка, завантажене раніше (якщо ви ще не завантажили зображення заголовка, ви не побачите цю опцію) та запропоновану фотографію.

Якщо ви не хочете мати зображення заголовка, просто натисніть кнопку «Сховати зображення».

Щоб змінити зображення, натисніть кнопку «Додати нове зображення», яка відкриє медіатеку. Тут ви зможете вибрати фотографії, які ви вже додали на свій сайт, або завантажити нові.

Додайте нове зображення заголовка в WordPress

Вибравши малюнок, можна буде обрізати його до рекомендованих розмірів. Якщо ви хочете, щоб зображення ідеально відповідало вашій темі, пропонуємо обрізати його. Також рекомендується, щоб ваше зображення було тими ж розмірами, що і ваше відео (якщо ви, звичайно, використовуєте таке).

Якщо завантажених або запропонованих зображень є більше, ви можете натиснути кнопку «Вивільнити завантажені / запропоновані заголовки». Потім WordPress випадковим чином вибере одне зображення для вашого заголовка. Це хороший варіант для тих із вас, хто хоче обмінятися зображеннями кожні кілька днів.

Не нехтуйте заголовком WordPress

Як з візуальної, так і з функціональної точки зору, заголовок WordPress є важливою особливістю вашого блогу. Ось чому ви не повинні просто нехтувати його дизайном. Оскільки ваша тема надає вам привілеї до детального налаштування заголовка, використовуйте доступні варіанти, щоб змінити відео та зображення на свій смак. Ваші користувачі будуть раді бачити, що ви вклали певний час у налаштування.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map