Як користуватися редактором зовнішнього вигляду в WordPress

wordpress-izgled-editor.png


Дотепер у вас був шанс налаштувати WordPress CMS через різні зручні редактори. Customizer дозволив вам розібратися через різні варіанти зовнішнього вигляду, які підтримувала ваша тема. Але коли ви вирішили персоналізувати свій сайт за межами заданих параметрів, вам слід знати про редактор зовнішності WordPress.

Серед багатьох файлів у WordPress, які можна змінити, є два особливо цікавих. Ми говоримо про файли шаблонів та таблиць стилів теми, які ви можете редагувати безпосередньо з WordPress.

Перш ніж ви навіть почнете самостійно розглянути питання про зміну коду, ми повинні попередити вас про те, що WordPress не створює резервного копіювання файлів, на які постраждали, Отже, будь-які зміни постійні.

Як редагувати теми за допомогою редактора зовнішності

Коли ви будете готові дізнатися більше про WordPress і забруднити руки, ввівши якийсь спеціальний код, перейдіть до пункту Зовнішній вигляд -> Редактор. Цей вбудований редактор дозволяє змінювати код, який зберігається у шаблонах та файлах таблиці стилів. Щойно ви відкриєте його, файл style.css, який використовується вашою поточною темою, буде автоматично відображений перед вами.

WordPress редактор зовнішнього вигляду

Залежно від налаштування вашого сайту, ви не зможете отримати доступ до деяких файлів. Якщо так, то WordPress відобразить попереджувальне повідомлення, щоб повідомити, що вам потрібно змінити дозволи для цього файлу. Щоб дізнатися більше, див Як змінити дозволи файлів у WordPress.

Як вибрати файли для редагування

Як тільки ви відкриєте редактор, WordPress покаже вам усі доступні файли шаблонів та таблиць стилів активної теми. Якщо ви хочете відредагувати неактивну тему, перейдіть у верхню частину списку, виберіть пункт зі спадного меню та натисніть кнопку «Вибрати». Потім WordPress завантажить усі файли, пов’язані з обраною темою.

Шаблони

Щоб вибрати файл, перейдіть до списку в правій частині вікна. Кожен з них має ім’я та ім’я файлів, показані в дужках нижче. Щоб відредагувати будь-який з файлів, просто натисніть на нього і код з’явиться в редакторі зліва.

Будь обережний

Хоча редагування файлів таблиць стилів відносно безпечно, редагування PHP-файлів може спричинити помилки, які можуть зробити ваш сайт непридатним. Будьте дуже обережні, якщо ви вирішите редагувати PHP-файли з редактора зовнішності.

Приклад: Як змінити розмір шрифту за допомогою редактора зовнішності

Щоб показати вам, як працює редактор, ми збираємось змінити розмір шрифту в публікаціях на тему «Двадцять сімнадцять».

Перш ніж ми продовжимо, ми хотіли б ненадовго зірвати вашу увагу. У версії 4.7 представлено WordPress нова функція, яка дозволяє додавати спеціальний CSS швидше. Замість редагування коду за допомогою редактора зовнішнього вигляду пропонуємо відкрити Зовнішній вигляд -> Налаштувати -> Додатковий CSS де ви можете написати будь-який спеціальний код CSS, який хочете, не впливаючи безпосередньо на таблицю стилів.

Огляньте елементи

Огляньте елементи в Google Chrome

Якщо ви все ще хочете редагувати таблицю стилів безпосередньо через редактор зовнішності, ось що робити:

 1. Відкрийте будь-яку публікацію зі свого блогу
 2. Виберіть текст публікації
 3. Клацніть правою кнопкою миші по вибору та виберіть “Оглянути” або “Перевірити елемент” (залежно від браузера, який ви використовуєте)
 4. У новому розділі чи вікні, що відкрилося, знайдіть виділене

  елемент

Огляньте пункт абзацу

Клас також має бути видно на вкладці «Стилі». Якщо ви натиснете на стиль, ваш браузер повинен відкрити таблицю стилів і дозволити вам редагувати CSS безпосередньо з браузера. Ви можете використовувати цю функцію для тестування користувальницького коду CSS, перш ніж реально застосувати зміни до свого сайту. Оскільки ми хотіли змінити розмір шрифту тексту в публікаціях, нам цікавий наступний CSS-код:

p {
розмір шрифту: 50px;
}

Застосувати зміни

Випробувавши кілька розмірів шрифту у браузері, згадайте той, який вам найбільше сподобався. Потім ви можете перейти до редактора та змінити шрифт:

 1. Перейдіть до Зовнішній вигляд -> Редактор
 2. Якщо це ще не вибрано, виберіть Таблиця стилів (style.css) файл зі списку праворуч
 3. Знайдіть клас “p”
 4. Додати “розмір шрифту: 50px;” (весь код повинен виглядати як той, про який ми писали вище)
 5. Натисніть кнопку «Оновити файл»

Розмір шрифту Modifiy

Новий стиль зберігається, і ви готові перезавантажити сайт. Відкрийте будь-яку публікацію, щоб побачити зміну розміру тексту. Якщо ви не бачите різниці, і ви впевнені, що правильно відкоригували код, переконайтеся, що ви очистити кеш браузера або натисніть CTRL + F5 оновити сторінку.

Будьте обережні, працюючи з редактором зовнішності

Appearance Editor – це дивовижний інструмент для швидких змін у файлах шаблонів та таблиць стилів. Але щоб зробити це найкращим, важливо бути повністю впевненим у внесених змінах. Будь-які зміни файлів PHP можуть заблокувати ваш сайт, поки ви не виправите їх через FTP. Отже, працюючи з файлами PHP, ми пропонуємо вам працювати над локальним файлом, який ви можете перенести через FTP, зберігаючи оригінальну резервну копію постійно. Якщо ви змінюєте таблиці таблиць стилів, не забувайте про додаткові функції CSS, які були введені кілька місяців тому.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map