Як користувальницькі поля в WordPress

Як користувальницькі поля в WordPress


Поки ви писали попередню статтю, можливо, ви прокручували область користувальницьких полів у редакторі публікацій.

Ця проста, але настільки потужна WordPress функція, може не помітити початківців, але це насправді функція, яка може, безсумнівно, перетворити ваш простий і простий веб-сайт в динамічний портал що приверне нових відвідувачів.

Дозвольте нам показати більше про власні поля та як їх використовувати на вашому сайті:

 • Що таке власні поля та як вони працюють
 • Як перелічити публікації з певним спеціальним полем
 • Показати бічну панель за допомогою спеціальних полів
 • Змініть заголовок, колонтитул або бічну панель для окремих публікацій із спеціальними полями
 • Легше впроваджуйте розширені користувацькі поля за допомогою коду теми ACF
 • Покажіть свій настрій або пісню із спеціальними полями

Contents

Що таке власні поля та як вони працюють

Що таке власні поля? Ці маленькі поля дозволяють будь-якому користувачеві вводити додаткову інформацію про публікацію. Це відомо як метадані, тобто “дані про дані” і дозволяє додавати додаткову інформацію до своїх публікацій. Цінності, які ви можете ввести у спеціальні поля, можуть варіюватися від чогось простого, як додавання тексту чи цифри до вашої публікації, додавання зображень, зміна стилів через поле чи фактично виконання всього, що проходить через вашу думку.

Спеціальні поля

Можливо, все буде зрозуміліше з прикладом.

Уявіть, що ви маєте веб-сайт, призначений для відеоігор. Ви пишете новини та публікуєте трейлери, граєте з ігровим обладнанням, щоб ви могли про це поговорити, і звичайно, ви пишете відгуки після того, як з’являться нові ігри. Після того, як ви написали огляд і розмістили скріншоти та відеозаписи про геймплей у статті, ви, ймовірно, захочете відобразити важливу інформацію про гру.

Замість того, щоб ховати найважливішу інформацію про гру в довгому тексті, ви можете відобразити рахунок гри, імена розробника та видавця, що посилаються на їх веб-сайт, дату випуску тощо. Так, користувацькі поля – це те, що може допомогти вам зробити магія.

Якщо ви дозволите вашим авторам ввести цю інформацію в спеціальне поле, ви можете легко витягнути інформацію та відобразити її на додаток до огляду. Ви бачили інформаційні поля на сайтах з переглядом. Якщо ви зробите це, усі відгуки можуть мати стандартизований шаблон – це може покращити роботу користувачів, як спереду, так і ззаду.

Наслідуючи приклад веб-сайту для ігор, у вас з’явиться кілька спеціальних полів, до яких можуть ввести ваші автори та які ви показуєте своїм читачам:

Інформація про службові обов'язки

Це інформація, яку ваші автори будуть вводити у спеціальні поля, і ви можете їх відображати у публікації. Але як?

Показати всі спеціальні поля:

Якщо у вас є лише одне поле або ви хочете показати всі ваші поля на одному місці, ви можете підключити мета-дані всі відразу за допомогою простої функції:

 1. Відкрити single.php
 2. Знайдіть функцію the_content () і вставте цей код до або після нього (залежно від того, де ви бажаєте відобразити спеціальні поля):
 3. Зберегти зміни

Відображення конкретного спеціального поля:

Це воно. Ця проста функція тепер залишиться зачепленою, і вона покаже всі користувацькі поля від посту. Але що якщо ви хочете показати інше поле в іншому положенні або якщо ви хочете показати лише один конкретний ключ? Тоді ви скористаєтеся трохи іншим підходом і визначите ключ, який буде відображатися:

 1. Відкрийте файл single.php
 2. Знайдіть вміст та c / p наступне:
Ідентифікатор, 'ключ', правда); ?>
 1. Замініть “ключ” фактичним спеціальним полем, яке ви використовуєте в публікації. Наприклад: “Видавець”
 2. Зберегти зміни

Ця функція перевірятиме кожну публікацію в циклі та шукає користувацьке поле під назвою “Видавець”. Якщо ключ був знайдений, відобразиться його значення. Ви можете додатково налаштувати спосіб відображення спеціального поля, додавши до нього клас та стилюючи клас за допомогою CSS, або ви можете безпосередньо ввести HTML у значення поля.

Умовні користувацькі поля:

Якщо ви хочете, ви можете використовувати власні поля як умовні. Залишимось із прикладом і скажемо, що є випадки, коли ви не зможете дізнатися дату випуску гри, про яку пишете. Замість того, щоб вводити спеціальне поле, ви можете автоматизувати процес і сказати WordPress написати “TBA” (має бути оголошено) у поле Дата виходу, якщо немає ніяких даних, доданих користувачем:

ID, "Дата випуску", правда);
if ($ release_date) {
?>


Буде оголошено.

Гаразд, ми закінчимо це звідси Це найосновніший спосіб використання користувацьких полів. Але тепер, коли ви висвітлили основи, ви можете насправді зробити з ними майже все. Ви можете, наприклад, показати свій настрій або пісню, яку слухаєте. Або ви можете показати список публікацій, які містять конкретний ключ та / або значення. Небо – це межа.

Як перелічити публікації з певним спеціальним полем

Спеціальні поля – це чудовий спосіб розширити функціональність ваших публікацій. Замість того, щоб дозволити користувачам мати справу з кодом, ви можете дозволити їм ввести значення у користувальницькому полі та зробити щось із цією інформацією – є нескінченні можливості.

Іноді, коли ви вже використовуєте конкретні спеціальні поля, вам може знадобитися перелічити публікації з цими полями.

Наприклад, якщо ви пишете огляди ігор і у вас уже є різні спеціальні поля, де ви відображаєте видавця, жанр, оцінка тощо в окремому інформаційному полі у вашому огляді, ви можете відображати лише ігри цього конкретного видавця, ігри з жанру FPS або лише огляди з оцінкою 10.

Така інформація може дійсно зацікавити вашого відвідувача. Ви можете дозволити їм переглядати ваші огляди гри набагато детальніше або дозвольте їм бачити топ-10 ігор на вашому сайті. Навіть якщо ви не хочете публікувати новий список, цей метод може допомогти вам у пошуку даних – замість того, щоб створювати статтю з нього, ви можете перелічити всі публікації з певним властивістю лише для наукових цілей.

На наш погляд, найкращий спосіб перерахування публікацій, відсортованих за спеціальним полем, – за створення нового шаблону сторінки та показ списку на новій сторінці. Цей метод дозволяє організувати свої сторінки та легко використовувати нову сторінку для відображення того, що вам потрібно. У наступних рядках ми збираємось показати вам, як знайти усі публікації з певним спеціальним полем та / або його значенням, та відобразити їх на новій сторінці.

1. Створіть спеціальний шаблон:

Зупинимось на прикладі огляду гри, де ми хочемо показати всі ігри від Bethesda Softworks (хтось сказав Fallout?). Для початку вам потрібно буде створити і підготувати спеціальний шаблон:

 1. Створіть нестандартний шаблон сторінки та назвіть його bethesda-games.php
 2. Скопіюйте та вставте у файл такий код:
 3. 
  
  
  
   "видавець",
  'meta_value' => 'Bethesda'
  ));
  
  if (have_posts ()) while (have_posts ()): the_post ();
  відлуння '';
  назва();
  відлуння '';
  зрештою;
  
  wp_reset_query (); ?>
  
  
  
  
 4. Зберегти зміни

Код готовий пройти всі власні поля та знайти лише ключі “Видавець” зі значенням “Bethesda”. Ви можете змінити ключ і значення на все, що завгодно. Якщо ви хочете відобразити всі публікації зі спеціальним полем “Видавець”, що містить будь-яке значення, просто видаліть рядок “meta_value” повністю.

Не забудьте змінити назву шаблону на те, що ви пізнаєте пізніше.

2. Додати сторінку:

Тепер ваш шаблон готовий, щоб ви могли продовжувати створювати список:

 1. Перейдіть до Сторінки-> Додати нове
 2. Додайте назву
 3. У правій частині знайдіть “Атрибути сторінки”
 4. Виберіть шаблон зі спадного списку “Шаблон”
 5. Опублікуйте сторінку

Це воно! Тепер, якщо ви відкриєте свою нову сторінку, ви можете побачити список усіх ваших публікацій, які містять власні поля зі значеннями, які ви вибрали.

Тепер вам потрібно додати трохи тексту до нової сторінки, скласти список та знайти найкращий спосіб показати його своїм відвідувачам. Ми сподіваємось, що цей метод допоможе вам сортувати свої публікації на цілком іншому рівні і вам сподобається.

Показати бічну панель за допомогою спеціальних полів

Бічна панель була введена у версії 2.2 WordPress. Відтоді це стало популярний спосіб показу додаткового вмісту і, найчастіше, теми WordPress за замовчуванням матимуть його, де ви можете розмістити будь-які потрібні віджети.

Хоча дуже корисно, ви не хочете, щоб ваша бічна панель була присутня скрізь. Зазвичай ці панелі відображаються в будь-якому місці, крім домашньої сторінки. І немає такої опції, щоб легко включати та вимикати бічну панель.

Отже, чому б не зробити це самостійно. У цій частині статті ми покажемо вам, як розмістити бічну панель у власному полі та назвати її лише для потрібних публікацій.

1. Підготуйте шаблон:

 1. Відкрийте файл page.php або single.php
 2. Знайдіть наступний код:
 3. Замініть код цим:
 4. Ідентифікатор, "бічна панель", правда);
  get_sidebar ($ бічна панель);
  ?>
  
 5. Зберегти зміни
 6. Створіть спеціальний шаблон, де буде ваша бічна панель
 7. Відкрийте файл sidebar.php
 8. Скопіюйте все з sidebar.php та вставте у свій власний файл шаблону
 9. Зберегти зміни.

Тепер вам потрібно відкрити публікацію або сторінку, де ви можете знайти “власні поля” під редактором Text / Visual Editor. Щоб додати бічну панель до цієї публікації / сторінки, виконайте наступне.

2. Використання бічної панелі у спеціальних полях:

 • Введіть “бічну панель” під назвою вашого спеціального поля
 • Введіть назву власного шаблону як значення поля
 • Це воно. Якщо ви залишили свої власні поля порожніми, ваша публікація буде без бічної панелі, а в іншому випадку бічна панель повинна завантажуватися, якщо ви все зробили правильно.

  Змініть заголовок, колонтитул або бічну панель для окремих публікацій із спеціальними полями

  Зазвичай на веб-сайті WordPress є лише один заголовок, колонтитул та бічна панель, вже визначені темою, яку ви використовуєте. У кожного є свої функції та дизайн, що зберігаються в окремих файлах, які викликаються темою, а потім відображаються на сайті, де це необхідно. Оскільки кожна частина теми зберігається в іншому файлі, ви можете їх легко модифікувати, не переживаючи, що ви зіпсуєте весь сайт, і ви зможете змінити спосіб поведінки на вашому сайті лише заголовка, колонтитула чи бічної панелі.

  Але іноді одного елемента буде недостатньо, і, наприклад, вам захочеться змінити заголовок. Якщо ви хочете змінити його для всього сайту, ви вже готові перейти – відкрийте header.php і модифікуйте так, як вам потрібно.. Але що робити, якщо ви хочете додати оголошення в заголовку лише для ваших окремих публікацій? Або, можливо, змінити заголовок лише для однієї публікації у всій вашій колекції, не змінюючи решти?

  Ще раз вам допоможуть користувацькі поля.

  1. Підготуйте файл:

  Перш ніж ми будемо використовувати спеціальне поле для зміни заголовків, колонтитулів або бічних панелей, ви повинні підготувати файл. Скажімо, ви хочете змінити заголовок на публікацію або дві, і ви створили новий файл під назвою header-header2.php, де ви змінили дизайн або вставили конкретну рекламу до публікації. Перш ніж продовжити створення спеціального поля, переконайтесь, що файл правильно закодований та працює на вашому сайті. Як тільки файл готовий і готовий, ви можете продовжити.

  Будьте уважні іменування файлу – якщо ви намагаєтесь змінити заголовок, новий файл заголовка повинен виглядати так: header-newname.php

  2. Замініть код:

  1. Відкрийте файл single.php
  2. Пошук get_header (); частина коду, яка зазвичай знаходиться в самому верху сторінки single.php
  3. Замініть функцію наступним:
  4. глобальний $ wp_query;
   $ postid = $ wp_query-> post-> ідентифікатор;
   $ header = get_post_meta ($ postid, "header", true);
   if (! порожній ($ header)) {
   get_header ($ header);
   } else {
   get_header ();
   }
   wp_reset_query ();
   
  5. Зберегти зміни

  За допомогою цього коду ви сказали WordPress перевірити, чи немає у власному дописі спеціального поля “заголовка”. Якщо було знайдено спеціальне поле з цим іменем, WordPress прийме його значення і використовуватиме ім’я файлу як заголовка лише для цієї публікації.

  3. Змініть заголовок за допомогою спеціального поля:

  Якщо у вашій темі завантажено header-header2.php, тепер ви можете зателефонувати в спеціальне поле:

  1. Відкрийте публікацію, для якої потрібно змінити заголовок
  2. Прокрутіть вниз і перейдіть до спеціальних полів
  3. Введіть нове поле і назвіть його «заголовок»
  4. Введіть “header2.php” у значенні поля
  5. Оновіть або опублікуйте публікацію

  Якщо у ваших помилок немає header-header2.php файл, новий заголовок повинен з’явитися вгорі публікації, для якої ви внесли зміни. Тим не менше, всі інші публікації завантажуватимуть ваш стандартний файл заголовка, визначений темою.

  Як ви, можливо, помітили, вам потрібно лише ввести ім’я нового файлу заголовка після частини “заголовка”. Через те, що, важливо правильно назвати новий файл заголовка і додайте частину “заголовок” перед фактичним іменем, яке ви використовуєте, у користувальницькому полі.

  Те ж саме стосується файлу бічної панелі або колонтитула, звичайно, шляхом зміни get_sidebar () і get_footer () частина коду.

  Легше впроваджуйте розширені користувацькі поля за допомогою коду теми ACF

  Спеціальні поля – невід’ємна частина практично кожної теми WordPress там. Ці поля дозволяють кожному включити додаткову інформацію про посаду, але, на жаль, ця стандартна функція WP є доволі сирою. Початківцям потрібен певний час, щоб звикнути до використання користувальницьких полів, а розробникам доводиться витрачати багато додаткового часу на кодування навколо них.

  Ось чому Розширені спеціальні поля (ACF) плагін настільки популярний серед користувачів WordPress у всьому світі. Цей безкоштовний плагін нараховує більше 1 мільйона активних установок на даний момент, і ми не бачимо, чому число почне зменшуватися. ACF дозволяє створювати потужні, професійні та інтуїтивно зрозумілі спеціальні поля через візуальний редактор.

  Хоча досить популярний, ACF все ще вимагає знань з кодування та багато вашого часу, якщо ви плануєте впроваджувати ці поля в тему. Так, створити групову групу легко, але відображення цих полів – це не такий шматок пирога. І ось тут входить ACF Тематичний код, щоб врятувати розробників.

  Код теми ACF

  ЦІНА: Безкоштовно

  Код теми ACF для WordPress

  Цей дивовижний плагін – продукт двох розробників, які вирішили, що пора припиняти витрачати час на повторне написання одного і того ж коду знову і знову. Розробляючи тему або змінюючи існуючу, Advanced Custom Fields вимагає від розробника впровадити потрібний код у потрібному місці в межах теми. Оскільки простішого способу не було, розробнику довелося запам’ятати фрагмент та всі функції API, щоб виконати роботу.

  Аарон Рутлі, один із творців, пояснив своє блог:

  “Реалізуючи поле в темі WordPress, ймовірно, я забуду ім’я поля, це було” profile_image “чи” profile_photo “? Я також, ймовірно, забуду, як я встановив це поле для повернення, це був ідентифікатор, URL-адреса чи масив? Я виявив, що постійно редагую польову групу, щоб з’ясувати це ».

  І ось тут тематичний код ACF може допомогти розробнику. Після встановлення цього безкоштовного плагіна, який зараз завантажується понад 4000 разів, ви можете заощадити час при роботі з кодом. Щоразу, коли ви публікуєте, редагуєте або оновлюєте групу полів у розширених спеціальних полях, цей дивовижний плагін автоматично генерує потребу в коді для впровадження полів у будь-яку тему.

  Ви знайдете цей код, виведений внизу сторінки. Поруч із кожним фрагментом ви знайдете значок буфера обміну, який спростить копіювання коду. Тепер вам нічого не потрібно запам’ятовувати і ви можете розслабитися під час роботи зі спеціальними полями.

  Хоча плагін вже є обов’язковим для будь-якого розробника, Aaron каже, що вони вже планують розширити код тему ACF:

  «Ми плануємо надалі підтримувати більш популярні сторонні сфери. Ми також плануємо надати розробникам більше контролю над створеним кодом. “

  Хоча плагін безкоштовний, коли він поєднується з безкоштовною версією ACF, вам знадобиться PRO версія якщо ви використовуєте розширену версію розширених спеціальних полів. ACF Theme Code Pro генерує код для всіх інших типів полів ACF Pro, таких як поле Клон, Галерея, Повторювач та гнучкий вміст.

  Покажіть свій настрій або пісню із спеціальними полями

  Блог повинен бути веселим. Навіть якщо ви пишете статті про серйозні теми, у вашому блозі все-таки може з’явитися та річ або дві, що робить його трохи веселішим для пересічного читача. Це може бути все, що завгодно – невеличка записка автора, кумедне зображення або, можливо, ви можете додати настрій, у якому ви були, поки писали статтю. Можливо, ви навіть хотіли б додати назву пісні, яку слухали.

  У цій частині ми збираємось показати вам як легко реалізувати функцію для відображення настрою / пісні у своїх публікаціях. Вам не доведеться встановлювати додаткові плагіни, і ця функція не займе значної частини вашого місця. Це простий рядок тексту, який можна додавати автоматично вгорі або внизу вашої публікації.

  1. Додамо “функцію настрою”:

  1. Відкрийте файл single.php
  2. Скопіюйте та вставте такий код на місце, де ви хочете відобразити свій настрій:
  3. $ customField = get_post_custom_values ​​("настрій");
   if (isset ($ customField [0])) {
   відлуння ""." Настрій: ". $ CustomField [0]."";
   }
  4. Зберегти зміни

  Настрій настрою полів

  Тепер, коли ви підготували WordPress для своїх настроїв, ви готові відобразити їх у будь-якій потрібній вам публікації. За замовчуванням WordPress не покаже ваш настрій, і не буде налаштувань за замовчуванням, які він завантажуватиметься, поки ви не вирішите його показати. Якщо ви хочете додати пісню замість цього, просто змініть “настрій” на “пісня” в першому рядку коду, а також можете змінити назву класу в третьому рядку.

  2. Додайте свій настрій / пісню до публікації:

  Щоб ввести настрій чи пісню, вам потрібно буде написати їх у власному полі:

  1. Відкрийте допис, на який хочете написати настрій
  2. Прокрутіть вниз, поки не з’явиться “Спеціальні поля”.
  3. Якщо у вас немає спеціальних полів, розміщених під вмістом публікації, натисніть “Параметри екрана” вгорі екрана редактора та встановіть прапорець біля “Спеціальні поля”.

  4. Напишіть “настрій” у полі імені або “пісня”, якщо ви вирішили піти з ним
  5. Напишіть все, що завгодно, у поле «Значення» – це буде настрій / пісня, що відображається у вашій публікації
  6. Натисніть кнопку “Додати спеціальне поле”
  7. Опублікуйте свою публікацію

  3. Стиль:

  Як ви вже бачите лише з трьох рядків коду, це найпростіша форма додавання нового спеціального поля. Якщо ви хочете стилізувати свій настрій за допомогою деяких CSS, ви можете побачити, що код вже додав у ваш текст клас “my_mood”. Щоб змінити стиль, виконайте такі дії:

  1. Відкрити файл style.css
  2. Скопіюйте та вставте код:
  3. .мій настрій {
   колір: синій;
   }
  4. Додайте будь-який стиль CSS, який вам подобається
  5. Зберегти зміни.

  Сподіваємось, цього буде достатньо, щоб почати з налаштування “настрою / пісенної функції” для вашого власного блогу, і ми сподіваємось, що “синій” не буде частою цінністю, з якою ви маєте справу. Якщо ви не хочете публікувати свій настрій, просто не пишіть нічого у користувальницькому полі “настрій”.

  Підводячи підсумки

  Якщо хтось інший створив для вас спеціальне поле (наприклад, розробник теми або плагінів), використовувати його для покращення свого блогу досить просто. Але ми сподіваємось, що ця стаття допомогла вам самостійно налаштувати поля.

  За допомогою простих модифікацій коду, який ми вам показали, ви можете створювати та керувати своїми власними полями, які допоможуть вам створити унікальний блог. Ви зможете витягти потрібну інформацію, і ви спростите процес написання та створення контенту. Що ви думаєте про користувацькі поля в WordPress?

  Jeffrey Wilson Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me
   Liked Liked