Як додати повідомлення про авторські права в WordPress

Як додати повідомлення про авторські права в WordPress


Практично на кожному веб-сайті, який ви знайдете в Інтернеті, з’явиться повідомлення про авторські права, яке дає основну інформацію про сайт. Незважаючи на те, що закон змінився і розміщення символу авторського права насправді не захистить вашу роботу, веб-дизайнери мають неписане правило розміщувати повідомлення в нижній частині веб-сайту, який вони створили.

Зазвичай повідомлення про авторські права – це простий текст, який складається з декількох елементів. Щоб створити його, вам знадобляться:

 • символ авторського права
 • дата створення
 • ім’я автора
 • заява про права

Як ми вже говорили вам, ви можете додавати все, що завгодно. Вам не потрібно ставити символ авторських прав, якщо цього не хочете, ви можете використовувати посилання на своє повідомлення або будь-який інший текст, який вам подобається.

Як створити динамічне повідомлення про авторські права

Гаразд, ми гадаємо, що ви не тут, щоб читати про повідомлення про авторські права, але ви хочете знати, як його створити в WordPress. Можливо, створіть такий, який динамічно змінюватиметься, щоб вам не потрібно було оновлювати колонтитул щороку лише для зміни мітки. Створимо його та перестанемо турбуватися про повідомлення про авторські права в майбутньому. Якщо ви не хочете змінювати код, ви можете використовувати плагін, щоб виконати ту саму роботу.

 1. Скопіюйте такий код і вставте його у файл function.php теми:
 2. функція create_copyright () {
  $ all_posts = get_posts ('post_status = опублікувати та замовити = ASC');
  $ first_post = $ all_posts [0];
  $ first_date = $ first_post-> post_date_gmt;
  _e ('Copyright ©');
  if (substr ($ first_date, 0, 4) == дата ('Y')) {
  дата відлуння ("Y");
  } else {
  echo substr ($ first_date, 0, 4). "-". дата ('Y');
  }
  відлуння ' '. get_bloginfo ('ім'я'). ' ';
  _e ("Усі права захищені.");
  }
 3. Зберегти зміни
 4. Відкрити файл footer.php
 5. Знайдіть інформацію про авторські права, яку ви вже маєте в темі (якщо така є) та замініть її на наступний код PHP.

 6. Наприклад, якщо ви працюєте з темою «Двадцять сімнадцять», в області нижнього колонтитулу ви знайдете HTML-код, який перегукується з повідомленням «Гордо працює від WordPress». Просто перезапишіть цей код цим:

 7. Зберегти зміни

Якщо ви нічого не змінили в коді, ваше новостворене повідомлення про авторські права має виглядати приблизно так:

Copyright © 2017 Перше керівництво по сайту Всі права захищені.

Якщо ви хотіли лише змінити повідомлення про авторські права, ви все зробили. У наступних кількох рядках ми пояснимо наведений вище код.

Наведена вище функція здійснює пошук усіх публікацій у вашому каталозі WordPress. Він отримує перше, що коли-небудь публікується, і отримує свою дату. Ця частина важлива, якщо ви почали працювати над проектом WordPress в останні кілька років. Якщо так, повідомлення про авторські права автоматично напише рік, коли ви розпочали, та додасть поточний рік, де це необхідно. Якщо ви розпочали блог цього року, він відображатиме лише поточний рік.

Після цього функція записує текст “Авторське право”, а потім відомий символ © і додає назву вашого блогу зі сторінки загальних налаштувань. Зрештою, з’явиться текст “Усі права захищені”, який ви, звичайно, можете змінити на все, що завгодно.

Користувачі Genesis:

Якщо у вас є тема, побудована на основі Genesis, у вас вже є все необхідне в одному короткому коді. Просто використовуйте наступний короткий код, щоб автоматично генерувати та відображати поточний рік з деяким текстом до і після нього:

[footer_copyright first = “2007 ″ до =” Текст “після =” Текст “]

Якщо ви не хочете налаштувати код, є просте рішення у вигляді безкоштовного плагіна, який може зробити все за вас. Гаразд, він не вгадає вашу особисту інформацію, тому вам все одно доведеться вводити тут слово і слово, але вам не доведеться хитатися з кодом, який ви, мабуть, так ненавидите..

Футтер

ЦІНА: Безкоштовно

Футтер

Footer Putter – це безкоштовний плагін із кумедною назвою (ми сміємо три рази поспіль говорити “Footer Putter” і підтримувати серйозне обличчя). Плагін зробить брудну роботу для вас, і все, що вам потрібно зробити, – це швидко налаштувати його. Після цього ви можете забути про Footer Putter та повідомлення про авторські права, оскільки все буде зроблено без вашого втручання.

 1. Спочатку перейдіть до Плагіни-> Додати нове
 2. Шукати “Футер-путер”
 3. Встановіть та активуйте плагін
 4. Перейдіть до Footer Putter у меню WP та відкрийте Footer Credits

 5. Тут слід заповнити такі дані, як інформація про власника сайту, адресу організації, географічні координати, які використовуються пошуковими системами, контактні та юридичні дані. Після цього прокрутіть вниз, щоб переглянути попередньо створене повідомлення про авторські права.

 6. Зберегти зміни
 7. відчинено Зовнішній вигляд -> Віджети
 8. Знайдіть віджет авторського права на Footer та перетягніть його в область віджетів, де ви хочете відобразити новостворену інформацію

Якщо у вашій темі немає області віджетів у нижньому колонтитулі, вам доведеться створити її.

Додайте до буфера обміну повідомлення про авторські права, коли хтось копіює текст

Щойно ви вирішите щось опублікувати в Інтернеті, ви не зможете зупинити людей копіювати ваш вміст. Ви це знаєте, і ви практично нічого не можете з цим зробити. Незалежно від того, чи це вирок чи ви написали цілу історію, будь то фотографія чи зображення, яке ви намалювали, створене вами відео чи щось інше, воно стане загальнодоступним та доступним практично кожному, незалежно від того, чим ви займаєтесь. захистити його.

Навіть якщо ви вживатимете додаткових заходів обережності та зробите свій вміст більш безпечним, ви ніколи не зможете зробити його повністю захищеним від копіювання.

Додайте повідомлення про авторські права в WordPress

Маючи це на увазі, ви все ще можете докладати зусиль і створювати попередження та повідомлення про авторські права або навіть намагатися повністю відключити копіювання. Однією з інших речей ви можете додати посилання на текст, який люди можуть скопіювати з вашого сайту та змусити їх додатково вставити. Ви, ймовірно, бачили цю функцію на одному з багатьох популярних веб-сайтів, які так роблять. Якщо ви скопіювали текст з їх веб-сайту, у вас з’явився додатковий текст, який сказав щось подібне “Детальніше на www.domain.com”.

Замість того, щоб блокувати людей копіювати текст з вашого веб-сайту (вони знайдуть шлях, якщо вони дійсно хочуть), ви можете просто додати ім’я свого веб-сайту та посилання на оригінальну публікацію.

Додайте посилання на будь-який скопійований текст із вашого веб-сайту:

 1. Відкрити footer.php
 2. Скопіюйте та вставте такий код:
 3. Зберегти зміни

Тепер, коли у вас збережений код у вашому колонтитулі, кожен раз, коли хтось намагається скопіювати текст з вашого веб-сайту, після первісно скопійованого вмісту додається додаток із посиланням на оригінальну публікацію.

Хоча людина, яка скопіювала текст, все ще може легко видалити ваше додаток у будь-якому текстовому редакторі, ви принаймні показали, що вам відомо про скопійований матеріал. Хоча більшість людей просто видалить це додаток, ви можете сподіватися, що хтось залишить посилання на ваш сайт (навмисно чи ні), а тому подякуйте за вашу роботу.

Підведенню

Хоча просте повідомлення про авторські права може не заважати людям копіювати ваш вміст, важливо, щоб у вас його було. Якщо ви додаєте код вручну або використовуєте плагін для створення сповіщення про авторські права, WordPress спрощує обробку функції, не погоджуючись?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map