Як додати меню навігації в WordPress

як створити wordpress-menu.png


Меню навігації (зазвичай їх називають лише меню) – важлива частина кожного веб-сайту. Уявіть їх як інтерактивну карту блогу. Вони дозволяють відображати всю структуру сайту та, в той же час, меню допомагають відвідувачам зручніше переходити через різні розділи та сторінки..

Сьогодні важко знайти блог без меню навігації. Незалежно від того, чи натрапили ви на портал новин з тисячами дописів і численних категорій, блог про їжу, блог моди або простий блог з одно пейджером, меню, можливо, буде видно вгорі, дуже близько до заголовка.

Тож, за винятком незвичних обставин, навігаційне меню є обов’язковою функцією. Через це створення меню WordPress – це те, що повинно бути вгорі у вашому списку справ.

 • Меню WordPress
  • Що ви можете помістити в меню WordPress?
  • Скільки меню та розташувань меню ви можете очікувати?
 • Як створити своє перше меню WordPress
  • Додайте елементи меню
  • Впорядкування елементів меню (перетягування та перетягування)
  • Як створити підменю
  • Налаштування меню
  • Параметри екрана
  • Як додати меню до бічної панелі
 • Висновок

На щастя, проектування меню WordPress може бути цікавим. Замість кодування та думки про те, як це буде працювати в блозі, Розробники WordPress побудували інтуїтивну та зручну для користувача систему. Це дозволяє скласти частини меню за допомогою простого інтерфейсу перетягування.

Дизайн меню в WordPress залежить від теми. Це може виглядати великим або маленьким. Деякі меню WordPress анімовані та динамічні. Інші – регулярні та статичні. Деякі можуть мати цілі пости, карти чи форми, складені в навігації. Все залежить.

Якщо у вас немає гарного меню для роботи, ви можете звинуватити в цьому розробника тем. Але перш ніж почати кричати, майте на увазі, що вся справа повністю настроюється. Також багато фантастичних плагінів можуть перетворити ваше звичайне старе меню WordPress у своєрідне додаток.

Меню WordPress

Сьогодні ми не розбираємось у деталях щодо плагінів та детальної настройки. Натомість ми зосередимось на додаванні стандартних навігаційних елементів у WordPress, які кожен новачок може почати використовувати негайно.

Що ви можете помістити в меню WordPress?

Без встановлення додаткових розширень меню WordPress дозволяють додавати сторінки, публікації, спеціальні посилання та категорії.

Скільки меню та розташувань меню ви можете очікувати?

Немає обмежень у тому, скільки меню WordPress ви можете створити. Тож сміливо будуйте різні та змінюйте місцями, коли це необхідно. Маючи можливість створювати численні меню, ви можете створювати окремі списки навігації, соціальні меню або навіть додавати меню до бічних панелей.

Хоча всі теми WordPress мають принаймні одне місце, де можна відобразити меню, більшість із них пропонує кілька місць для роботи. Якщо ви маєте більш складні сайти, потрібно буде відображати меню в більш ніж одній області, щоб відвідувачі могли відчувати себе комфортніше під час навігації між сторінками.

Як створити своє перше меню WordPress

Щоб потрапити до редактора меню в WordPress, перейдіть на сторінку Зовнішній вигляд -> Меню.

Якщо це свіжа установка сайту, ви можете очікувати порожню сторінку, розділену на два сегменти. Ліворуч на декількох вкладках містяться всі доступні елементи, які можна додати до меню. Праворуч ви можете створити нові списки та коригувати їх структуру та налаштування. Перш ніж побачити налаштування, слід створити нове меню:

 1. Придумайте впізнаване ім’я та заповніть його
 2. Натисніть кнопку «Додати меню» праворуч

Як створити своє перше меню WordPress

Миттєво правильний аспект екрана зміниться, і тепер ви побачите розділи, де можна редагувати структуру меню та його налаштування. Але спочатку все; давайте додамо деякі елементи до вашого нового меню.

Додайте елементи меню

Для цього кроку ваша основна увага повинна приділятися лівій частині редактора. Як ми вже згадували раніше, ви знайдете вкладки, на яких розміщені сторінки, публікації, спеціальні посилання та категорії. У більшості випадків середній блог WordPress використовує сторінки та категорії як елементи меню. Але це не означає, що ви також не повинні додавати там інші компоненти.

 1. Відкрийте будь-яку вкладку
 2. Виберіть сторінки, публікації та категорії або додайте спеціальні посилання
 3. Натисніть кнопку “Додати в меню” на кожній вкладці, перш ніж перейти до наступної

Додавання елементів меню в WordPress

Додавання публікацій, сторінок і категорій легко, оскільки вам потрібно лише вибрати їх зі списку. Але якщо ви додаєте спеціальне посилання, у вас повинна бути повна URL-адреса сторінки (приклад: http://www.google.com). Також додайте ім’я (мітку), яке буде видиме для цього посилання (наприклад: Google)

Впорядкування елементів меню (перетягування та перетягування)

Після того, як ви додасте більше одного пункту меню зліва в праву частину редактора, елементи з’являться в розділі Структура меню. Тут WordPress дозволяє перетягувати елементи та переставляти їх у будь-яке місце, яке вам здається.

Впорядкування елементів меню в WordPress

Натиснувши на маленьку піктограму зі стрілкою праворуч від кожного елемента, WordPress відкриє кілька додаткових налаштувань. Потім ви можете швидко змінити мітку пункту меню (назва, яке відображається у списку). Також тут ви можете керувати розташуванням пунктів меню, натискаючи відповідні посилання – наприклад, переміщуйте об’єкт вгору та вниз, відправляйте його вгору або розміщуйте під іншим фрагментом, щоб створити підменю.

Ви також можете легко видалити елемент з меню, натиснувши на червоне посилання “Видалити”, яке знаходиться внизу картки. Не хвилюйся; ця дія не видалить вибрану сторінку, публікацію чи категорію, а лише видалить її з меню, яке ви редагуєте. Якщо це спеціальне посилання, воно буде видалено, тому переконайтеся, що ви запам’ятали URL-адресу, якщо вирішите знову додати те саме спеціальне посилання.

Підменю – це вкладені елементи меню, які залежать один від одного. Елементи підменю називаються елементами батьківського та дочірнього меню. Для перегляду підменю користувачеві зазвичай потрібно навести курсор миші або натиснути на батьківський елемент. Підменю використовуються для впорядкування вмісту за категоріями та для показу більш компактного навігаційного меню, яке легше зрозуміти.

Щоб створити підменю з технікою перетягування, перемістіть один елемент під іншим, але переконайтеся, що пересуньте його трохи вправо, перш ніж відпускати ліву кнопку миші.

Якщо ви просто не любите перетягувати елементи (і правду кажучи, іноді може бути неприємно досягти того, що ви мали на увазі), WordPress дозволяє керувати елементами за допомогою простих посилань:

 1. Додайте в меню і батьківські, і дочірні елементи
 2. Клацніть стрілку на пункті меню, яке ви мали на увазі як дитина (з відступом)
 3. Клацніть посилання “Під розділом” батьків “, де” батьків “буде міткою елемента над ним

Як створити підменю в WordPress

Якщо ви вирішили видалити елемент підменю, ви можете просто перенести його трохи ліворуч. Крім того, натисніть на стрілку на елементі та виберіть “Вийти з” батьківського розділу “, де” батьків “знову буде міткою елемента над ним.

Налаштування меню

Перед збереженням новоствореного меню є два важливі варіанти, про які слід подбати.

 1. Автоматичне додавання сторінок – щоразу, коли буде створена нова сторінка верхнього рівня (основна, у якої немає батьківського), вона буде автоматично додана до цього меню
 2. Відображення місця розташування – якщо тема дозволяє використовувати декілька меню, виберіть її розташування зі списку

Налаштування меню

Коли ви задоволені структурою, не забудьте натиснути кнопку “Зберегти меню”, яку можна знайти в правій верхній і нижній частині редактора.

Параметри екрана

У верхній частині сторінки ви можете знайти вкладку Параметри екрана. Після натискання на вкладці з’явиться ще кілька налаштувань, які дозволяють керувати налаштуваннями меню.

 • Поле – окрім стандартних елементів, ви можете показувати теги та формати, які потім можна додати до меню
 • Розширені властивості меню – додайте ціль посилання, атрибут цілі, класи CSS, зв’язок зв’язку (XFN) та опис

Незважаючи на те, що теми мають заздалегідь задані області для додавання меню, ви можете легко додавати власні на бічну панель або будь-які інші області, готові віджети.

 1. Йти до Зовнішній вигляд -> Віджети
 2. Знайдіть віджет “Спеціальне меню” з лівого боку
 3. Перетягніть його на праву сторону до будь-якої області, що готова до віджетів (як бічна панель)
 4. Виберіть ім’я
 5. Виберіть меню, яке ви створили раніше
 6. Натисніть кнопку «Зберегти»

Меню в бічній панелі

Якщо вам не зручно працювати з віджетами, перейдіть за посиланням, щоб дізнатися більше про налаштування віджетів у WordPress.

Висновок

Створення веб-сайту без навігаційного меню так само, як ляпання відвідувачів прямо до обличчя. Отже, перш ніж дозволити сайт публічно та просувати його, переконайтеся, що створіть функціональне меню WordPress, яке допоможе вам та відвідувачам швидше пересуватися по сайту. Гарне меню навігації також може допомогти вам краще класифікуватись у пошукових системах.

Ми сподіваємось, що цей підручник допоміг вам зробити перший крок до меню WordPress і що ви зможете без проблем створювати нові. Не забудьте створити підменю, якщо потрібно, та використовуйте додаткові місця для відображення навігаційних меню. Також можна додати меню до районів, що перебувають під вістрями. Але якщо ви хочете більше контролювати меню WordPress, потрібно буде змінити тему або встановити додаткові плагіни.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map