Як додати Google Analytics на веб-сайт WordPress

Як додати Google Analytics на веб-сайт WordPress


Будь то блог, простий персональний веб-сайт або бізнес-портфель, який ви будуєте за допомогою WordPress, ви робите це не просто так. Ви хочете, щоб люди могли отримати доступ до вмісту, який ви представили в Інтернеті. Без аудиторії ваш веб-проект не відповідає своєму призначенню. Так чи інакше, потрібно почати розуміти людей, які відвідують ваш домен.

Хто такі особи, які відкрили ваш сайт? Скільки з них відвідують ваш сайт за місяць? Вони повертаються і як довго вони тримають ваш сайт відкритим? Вони походять з пошукової системи, веб-сайту в соціальних мережах чи, можливо, вручну ввели адресу? Це лише кілька важливих питань, які кожен власник веб-сайту повинен задавати собі регулярно.

Задавати питання – це легка частина; але як ти на них відповідати?

Що таке Google Analytics?

Ви можете відповісти на вищезазначені питання за допомогою безкоштовного сервісу Google. Google Analytics дуже потужний (це все ще є заниженням) Інтернет-аналітика інструмент, який може відстежувати поведінку веб-сайту та всіх відвідувачів, які є його частиною. Хоча не єдиний у своєму роді, Google Analytics, безумовно, є одним із найпопулярніших інструментів аналітики для цієї роботи. Люди використовують його по всьому світу, щоб отримати статистику про сайти, починаючи від простих блогів до корпоративних порталів, що генерують мільйони користувачів щомісяця.

Послуга була представлена ​​у 2005 році. Вона пропонує безліч інструментів звітування; від показу відвідувачів, локацій та технологій в реальному часі до даних електронної комерції, які можуть відстежувати кількість продажів.

Як це працює?

Google Analytics вимагає, щоб усі відкрили безкоштовний обліковий запис, який отримує унікальний ідентифікаційний код відстеження. Після розміщення коду на сайті, Google Analytics запускається кожного разу, коли відвідувач завантажує будь-яку з пов’язаних сторінок.

Потім цей код відстеження запускається в браузерах клієнтів і відстежує поведінку. Хоча це було неможливо кілька років тому, дані зазвичай надсилаються в режимі реального часу до служби, яка швидко інтерпретує всі сигнали. Це дозволяє одразу побачити, скільки користувачів завантажує ваш сайт та всі подробиці про їх відвідування.

Рекомендовано прочитати: Посібник для початківців до Google Analytics

Як додати Google Analytics на свій сайт

Перш ніж розмістити код відстеження на своєму сайті, вам потрібно створити обліковий запис Google Analytics:

 1. Перейдіть до Google Analytics
 2. Увійдіть за допомогою свого облікового запису Gmail
 3. Натисніть кнопку «Зареєструватися»
 4. Виберіть варіант “веб-сайт”
 5. Введіть таку інформацію, як назва вашого облікового запису, назва веб-сайту, URL-адреса, країна та часовий пояс
 6. Погодьтеся з умовами та умовами

Після виконання кроків обліковий запис має бути готовим, і тепер ви можете почати підключати його до свого веб-сайту. Як і в усьому WordPress, ви можете виконати роботу кількома різними способами. У цій статті ми покажемо вам дві різні методи додавання Google Analytics на ваш сайт WordPress.

1. Використовуйте плагіни WordPress, щоб додати Google Analytics

Якщо ви хочете отримати лише основну інформацію про відстеження через Google Analytics, ручні методи просто чудові. Але якщо ви хочете мати можливість відстежувати статистику щодня, плагін може бути кращим вибором. Існує кілька дивовижних плагінів WordPress, які присвячені службі відстеження Google. Вони допоможуть вам підключити веб-сайт до нього, не порушуючи код, а також нададуть деякі додаткові функції, які, напевно, вам сподобаються.

Використовуючи плагін, ви можете мати Google Analytics на інформаційній панелі WordPress. Отже, замість того, щоб завжди відкривати офіційні сторінки сервісу, ви можете бачити найрелевантніші статистичні дані безпосередньо зі своєї адміністраторської сторінки WordPress.

Інформаційна панель Google Analytics для WP (GADWP)

ЦІНА: Безкоштовно

Маючи більше мільйона активних користувачів, це найпопулярніший плагін WordPress, який може підключити ваш сайт до популярного інструменту відстеження Google. Цифри не дивуються, коли розумієш, що це так зазначений як офіційний партнер Google Analytics.

Це дозволить вам додати ідентифікаційний код відстеження, про який ми говорили, а також встановить модуль приладної панелі так що ви можете відстежувати статистику безпосередньо з сайту.

GADWP йде навіть далі, ніж просто підключити послугу. Завдяки своїм розширеним можливостям, ви можете проаналізувати сайт через інші колекції даних високого рівня. Це означає, що ви можете бачити події та сегменти безпосередньо з приладової панелі.

Тепер давайте подивимося, як встановити плагін і встановити з’єднання зі службою:

 1. Йти до Плагіни -> Додати нове
 2. Пошук “Інформаційної панелі Google Analytics для WP”
 3. Встановіть та активуйте плагін
 4. У лівій частині знайдіть пункт меню Google Analytics і відкрийте Загальні налаштування
 5. Натисніть кнопку «Авторизувати плагін»
 6. Клацніть посилання «Отримати код доступу»
 7. У новому вікні виберіть свій обліковий запис Google Analytics і дозвольте доступ до плагіна
 8. Скопіюйте створений код
 9. Поверніться до плагіна та вставте код доступу

Якщо обліковий запис Google Analytics налаштовано правильно, ви маєте переглянути список доступних звітів із цього облікового запису (якщо у вас новий обліковий запис, у вас, очевидно, буде лише один елемент у списку). Після цього ви можете почати користуватися плагіном, змінювати настройки та стежити за змінами статистики.

Інформаційна панель Google Analytics у GADWP

Щоб побачити перший візуальний звіт, просто перейдіть на інформаційну панель WordPress, де ви зможете побачити графік зі статистикою останніх тридцяти днів. Вражає, чи не так?

NK Google Analytics

ЦІНА: Безкоштовно

Одним із таких плагінів є безкоштовна NK Google Analytics. Оскільки ми вже створили покрокове навчальне відео, перегляньте вище та дізнайтеся, як встановити плагін і підключити його до особистого облікового запису Google Analytics.

Інші плагіни

У цій статті ми згадали лише два плагіни WordPress. Просто, щоб отримати більше варіантів, ви також можете переглянути інші популярні рішення, такі як:

2. Додайте код вручну

Якщо ви хочете лише підключити послугу до свого сайту, ручного способу буде більш ніж достатньо. Хоча вам не доведеться встановлювати додаткові плагіни, ви також не зможете відслідковувати статистику безпосередньо з сайту. Натомість вам завжди доведеться переходити до сторінок Google Analytics, щоб розпочати аналіз.

Ми пропонуємо використовувати цей метод лише в тому випадку, якщо ви знаєте, як керувати кодом та шаблонами WordPress. Оскільки вам доведеться оновлювати файли, ви ризикуєте помилитися і гальмувати свій сайт. Крім того, якщо ви не працюєте з дочірньою темою, ви можете втратити код, як тільки оновите свою активну тему WordPress.

Спосіб №1

Код Google Analytics потрібно розмістити у файлі header.php, який завантажується на кожній сторінці вашого сайту. Тому має сенс відредагувати файл і вставити код на потрібне місце:

 1. Перейдіть до Google Analytics
 2. Натисніть на Адміністратор -> Інформація про відстеження -> Код відстеження
 3. Скопіюйте весь код, починаючи і закінчуючи тег
 4. Йти до Зовнішній вигляд -> Редактор
 5. Знайдіть файл header.php і відредагуйте його
 6. Вставте код відстеження відразу після тег
 7. Зберегти зміни

Код відстеження Google Analytics

Спосіб №2

Інший метод дозволяє додати той самий код до заголовка вашого веб-сайту через файл function.php:

 1. Йти до Зовнішній вигляд -> Редактор
 2. Редагуйте файл function.php
 3. Скопіюйте та вставте такий код:

добавлення ('wp_head', 'fsg_googleanalytics');
функція fsg_googleanalytics () {?>

// Вставте сюди свій код відстеження Google Analytics (той, який починається і закінчуєтьсяe

Adblock
detector
map