Як автоматично оновлювати плагіни WordPress

автоматично-update-wordpress-plugins.png


Незважаючи на те, що ви можете створити блог без жодного плагіна у списку, велика ймовірність, що вам доведеться встановити хоча б декілька з них. Незалежно від того, наскільки ви великий експерт, деякі функції просто забирають занадто багато вашого дорогоцінного часу, щоб розвиватися з нуля. Оскільки там є десятки тисяч плагінів, рано чи пізно ви зрозумієте, що вам потрібні деякі з них у блозі.

Незважаючи на те, що плагіни – це лише розширення WordPress і вони не можуть працювати поза CMS, плагіни діють як програмне забезпечення самостійно. Кожен плагін кодується по-різному, має унікальні функції та потребує регулярних оновлень.

Розробники повинні регулярно оновлювати плагіни WordPress. Ну, принаймні, якщо вони дбають про свій продукт. Деякі оновлення принесуть вам нові функції, інші виправлять помилки та проблеми сумісності, тоді як найголовніше – це виправити відомі отвори в безпеці. Ви не хотіли б мати плагін, який дозволяє зловмисникам отримати доступ до вашого сайту, чи не ви?

З плином часу у вас може виникнути десятки плагінів на вашому сайті, і вам доведеться регулярно оновлювати плагіни WordPress. Деякі матимуть нові оновлення кілька разів на місяць, і оновлення їх вручну може звести з розуму. Якщо у вас короткий запобіжник, можливо, вам захочеться оновити додатки WordPress автоматично.

Автоматичне оновлення всіх плагінів WordPress

Щоб увімкнути автоматичні оновлення для всіх ваших плагінів WordPress, вам просто потрібно повідомити про це вашій CMS. Ні, перестань кричати на екрані комп’ютера; на жаль, ми ще далекі від технології, яка повністю нас зрозуміє, тому вам потрібно змінити канал зв’язку та оновити файл function.php замість цього. Навіть якщо ви не маєте поняття, про що йдеться у файлі, ви не повинні турбуватися. Щоб переконатися, що ви охоплені, створіть резервну копію.

 1. Відкрийте файл function.php
 2. Скопіюйте та вставте наступне:
 3. add_filter ('auto_update_plugin', '__return_true');
 4. Зберегти зміни

Якщо ви хочете зробити те саме для всіх встановлених тем, вам потрібен ще один фільтр, який виглядає практично так само:

add_filter ('auto_update_theme', '__return_true');

Щоб дізнатися більше про це, будь ласка, див як налаштувати автоматичні оновлення фону в WordPress.

Після збереження змін WordPress автоматично оновлює всі плагіни, коли є нові версії, доступні для завантаження. Не потрібно нічого робити. Хоча це може здатися практичним, може бути небезпечним включення автоматичних оновлень для всіх ваших плагінів. Деякі можуть повністю зламати ваш сайт, деякі спричинить проблеми сумісності, а ті налаштування, які ви налаштували, замінять все, що ви зробили. Отже, якщо у вас є такі види плагінів, які ви не хочете оновлювати автоматично, вам буде цікаво ввімкнути автоматичні оновлення лише для конкретних плагінів..

Виберіть плагіни, які отримуватимуть автоматичні оновлення

Якщо ви хочете, щоб лише деякі ваші плагіни оновлювалися автоматично, слід скористатися іншим підходом. На щастя, цього разу вам не доведеться копіювати функції. Вам просто потрібно встановити плагін, який позбавить вас від турбот.

Простий менеджер оновлень

ЦІНА: Безкоштовно

Маючи понад 100 000 активних встановлень, цей безкоштовний плагін є найпопулярнішим вибором, коли справа стосується автоматичних оновлень WordPress. Easy Updates Manager дає вам повний контроль над оновленнями WordPress, але ми не будемо говорити про всі функції в цій статті.

Простий менеджер оновлень

Цікава частина – це функція, яка дозволяє ввімкнути автоматичні оновлення для плагінів та тем. Плагін відносно простий, і він дозволяє вам вибирати плагіни та теми зі списку. Все, що вам потрібно зробити, – це вибрати, які саме елементи та які не слід оновлювати автоматично.

Автоматичні оновлення плагіна

ЦІНА: Безкоштовно

Хоча цей набір не такий популярний, як згадуваний раніше, цей плагін настільки ж простий, як і в наявності. Після його встановлення та активації всі плагіни, розміщені у вашому блозі WordPress, почнуть автоматично оновлюватися. Тепер, якщо ви хочете контролювати це, перейдіть до Налаштування -> Автоматичні оновлення плагіна.

Автоматичні оновлення плагіна

На сторінці налаштувань ви побачите список усіх розширень, які у вас є. Просто перевірте плагін, який не хочеться оновлювати автоматично. Це воно!

Оскільки ви тільки що почали оновлювати плагіни WordPress автоматично, корисно дозволити плагіну повідомляти вас про зміни електронною поштою. Тож, якщо щось піде не так, ви можете вчасно відреагувати.

Як повернути стару версію

У деяких випадках оновлення спричинить проблеми на вашому сайті. Поки ви не отримаєте шансу виправити речі або знайти інше рішення, ви, напевно, захочете повернути стару версію. Так, це можливо, і ви можете повернутись до будь-якої потрібної вам версії. Ми вже показали вам, як це зробити, тому, будь ласка, подивіться, як повернути стару версію теми чи плагіна на ваш сайт.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map