Jak automaticky aktualizovat pluginy WordPress

automatic-update-wordpress-plugins.png


Přestože můžete vytvořit blog bez jediného pluginu v seznamu, je pravděpodobné, že budete muset nainstalovat alespoň několik z nich. Bez ohledu na to, jak jste odborník skvělí, by některé funkce zabraly příliš mnoho vašeho drahocenného času na vývoj od nuly. Protože tam jsou desítky tisíc pluginů, dříve nebo později si uvědomíte, že některé z nich potřebujete na blogu.

Přestože jsou pluginy pouze rozšířeními WordPress a nemohou fungovat mimo CMS, pluginy fungují jako software samy o sobě. Každý plugin je kódován odlišně, má jedinečné funkce a vyžaduje pravidelné aktualizace.

Vývojáři by měli pravidelně aktualizovat pluginy WordPress. No, alespoň pokud se starají o svůj produkt. Některé aktualizace vám přinesou nové funkce, jiné opraví chyby a problémy s kompatibilitou, zatímco nejdůležitější věcí je oprava známých bezpečnostních děr. Nechtěli byste mít plugin, který by vetřelcům umožnil přístup na váš web?

Postupem času můžete mít na svém webu desítky pluginů a budete muset pravidelně aktualizovat pluginy WordPress. Někteří budou mít nové aktualizace několikrát za měsíc, a jejich aktualizace ručně může vést k šílenství. Pokud máte krátkou pojistku, možná budete chtít aktualizovat pluginy WordPress automaticky.

Automaticky aktualizujte všechny doplňky WordPress

Chcete-li povolit automatické aktualizace všech vašich pluginů WordPress, stačí to sdělit svému CMS. Ne, přestaň řvát na obrazovce počítače; bohužel jsme stále daleko od technologie, která nám bude zcela rozumět, takže musíte změnit komunikační kanál a místo toho aktualizovat soubor function.php. I když nemáte ponětí, o čem je tento soubor, neměli byste si dělat starosti. Vytvořte si zálohu, abyste se ujistili, že máte krytí.

 1. Otevřete soubor function.php
 2. Zkopírujte a vložte následující:
 3. add_filter ('auto_update_plugin', '__return_true');
 4. Uložit změny

V případě, že chcete udělat totéž pro všechna nainstalovaná témata, potřebujete jiný filtr, který vypadá prakticky stejně:

add_filter ('auto_update_theme', '__return_true');

Chcete-li se o tom dozvědět více, viz jak konfigurovat automatické aktualizace na pozadí v WordPress.

Po uložení změn WordPress automaticky aktualizuje všechny pluginy, když jsou k dispozici nové verze ke stažení. Nemusíte nic dělat. Ačkoli to může znít prakticky, může být nebezpečné povolit automatické aktualizace pro všechny vaše pluginy. Někteří mohou váš web úplně rozbít, jiní mohou způsobit problémy s kompatibilitou a ty, které jste si přizpůsobili, přepíší vše, co jste udělali. Pokud tedy máte takové typy pluginů, které nechcete automaticky aktualizovat, budete mít zájem o povolení automatických aktualizací pouze pro konkrétní pluginy.

Vyberte pluginy, které získají automatické aktualizace

Pokud chcete, aby se automaticky aktualizovaly pouze některé z vašich doplňků, měli byste použít jiný přístup. Naštěstí tentokrát nebudete muset kopírovat funkce. Stačí nainstalovat plugin, který vám zbaví starosti.

Snadný správce aktualizací

CENA: Zdarma

S více než 100 000 aktivními instalacemi je tento bezplatný plugin nejoblíbenější volbou, pokud jde o automatické aktualizace WordPress. Snadný správce aktualizací vám dává úplnou kontrolu nad aktualizacemi WordPress, ale nebudeme mluvit o všech funkcích v tomto článku..

Snadný správce aktualizací

Zajímavou částí je funkce, která vám umožní povolit automatické aktualizace pluginů a témat. Plugin je relativně jednoduchý a umožňuje vám vybrat ze seznamu pluginy a motivy. Jediné, co musíte udělat, je vybrat, které položky by měly a které by se neměly aktualizovat automaticky.

Automatické aktualizace pluginu

CENA: Zdarma

Ačkoli to není tak populární jako ten předchozí, tento plugin je stejně jednoduchý, jak se dostane. Po instalaci a aktivaci se všechny pluginy, které máte na svém blogu WordPress, začnou automaticky aktualizovat. Nyní, pokud to chcete ovládat, jděte na Nastavení -> Automatické aktualizace pluginu.

Automatické aktualizace pluginu

Na stránce nastavení se zobrazí seznam všech rozšíření, která máte. Stačí zkontrolovat plugin, který nechcete aktualizovat automaticky. A je to!

Protože jste právě začali automaticky aktualizovat pluginy WordPress, je vhodné nechat plugin upozornit na změny e-mailem. Takže, pokud se něco pokazí, můžete reagovat včas.

Jak získat starou verzi zpět

V některých případech aktualizace způsobí na vašem webu problémy. Dokud nedostanete šanci opravit věci nebo najít jiné řešení, pravděpodobně budete chtít starou verzi zpět. Ano, je to možné a můžete se vrátit zpět do libovolné požadované verze. Už jsme vám ukázali, jak to udělat, takže se podívejte, jak získat zpět starou verzi motivu nebo pluginu na svůj web.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map