Drupal vs. WordPress Порівняння 2020

Порівняння Drupal vs. WordPress 2017


Вибір простої платформи для ведення блогів може бути не таким складним. Якщо ви не зацікавлені в створенні складних веб-проектів, є чудові інструменти, які дозволять вам вести блог, не турбуючись про технічні можливості. У цьому випадку ми пропонуємо поглянути на відмінності між WordPress та WordPress.com, а також побачити, чи варто вам переходити на WordPress або Blogger.

Зміст

 • Що таке Drupal?
 • Установка
 • Простота
 • Теми та плагіни
 • Ведення блогів
 • Підтримка
 • Безпека
 • Багатомовні сайти
 • Таблиця порівняння
 • Заключні слова

Що таке Drupal?

Друпал це безкоштовна CMS з відкритим кодом, яка дозволяє кожному створювати веб-сайти та інші складні веб-проекти. За допомогою CMS ви можете створювати блоги, особисті або ділові сайти, форуми, інтернет-магазини, інтранети та навіть сайти соціальних мереж. Хоча його можна використовувати як початківцям, так і професіоналам, Drupal більше підходить для досвідчених користувачів, які знають щось про дві веб-технології та кодування. Як ви можете собі уявити, створення соціальних мереж з нуля не можна кваліфікувати як просте.

Drupal підтримує управління вмістом, спільне створення авторів, подкасти, галереї зображень, мережу з p2p та багато іншого. Він дозволяє легко розширюватись у вигляді модулів, але хоча все звучить дуже схоже на WordPress, все ж є вирішальні відмінності, які допоможуть вам вибрати одне над іншим.

Хоча в наступному відео представлені старіші версії WordPress та Drupal, основні функції не так сильно змінилися. Через це порівняння справедливо і для нових версій двох CMS.

Установка

Перш ніж ви зможете почати створювати веб-сайт за допомогою WordPress або Drupal, вам слід встановити вибрану CMS. Хоча обидві мають швидку установку, є деякі відмінності, про які слід знати.

WordPress

WordPress.org славиться п’ятихвилинним процесом установки. Оскільки більшість компаній, що займаються веб-хостингом, вже пропонують сценарії встановлення, користувачам просто потрібно відкрити їх та дотримуватися інструкцій на екрані. Залежно від сценарію, користувачі можуть повністю уникати налаштування баз даних та інших речей, які можуть бентежити початківців.

Якщо ви вирішите встановити WordPress вручну, знадобиться ще кілька додаткових кроків, але процес все одно буде швидким.

Друпал

Так само, як і WordPress, установка є досить простою. Користувачі просто повинні завантажити останню версію з офіційного сайту та дотримуватися посібника з установки. Щоб встановити Drupal, потрібно кілька хвилин більше, але у вас не виникне проблем.

Цікавою частиною інсталяції є те, що Drupal пропонує спеціальні інсталяційні пакети. Отже, якщо ви вже знаєте, для якого типу сайту ви збираєтесь, ви можете автоматично встановлювати окремі модулі за допомогою Drupal.

Простота

Ви хочете просту чи складну систему управління контентом? Це, мабуть, залежить від того, чого ви хочете досягти на своєму веб-сайті, але цілком природно, що всі хочуть простої системи, яка все одно може отримати вам те, що ви хочете. Як WordPress та Drupal грати в цьому полі?

WordPress

WordPress зручний для початківців і зрозумілий. Навіть якщо ви абсолютно новачок, ви все одно зможете самостійно створювати блог та без проблем публікувати публікації. Просто досліджуючи інтерфейси користувачів, переглядаючи меню та параметри, ви зможете змінити зовнішній вигляд вашого нового веб-сайту.

Після того як ви вирішите зробити більше з вашим блогом, вам доведеться дізнаватися нові речі про WordPress. Але з такою кількістю Інтернет-ресурсів не знадобиться багато часу, поки ви не почнете використовувати платформу як професіонал.

Друпал

Drupal адмін

Drupal не підходить новачкам. CMS є складним, тому для управління сайтом потрібні хоч якісь основні навички HTML, CSS та PHP. Якщо ви вирішите розробити більш досконалі веб-сайти, краще підготуйте свої посібники з програмування, оскільки з візуальним редактором все не вийде (як і деякі інші платформи).

Теми та плагіни

Якщо ви не професійний веб-дизайнер, вам знадобиться тема для веб-сайту. Крім того, якщо ви не програміст, вам потрібні плагіни та модулі, які додадуть функції на сайт. І WordPress, і Drupal дозволяють встановлювати шаблони та розширення, але вони роблять це по-різному.

WordPress

Популярна CMS пропонує тисячі тем та плагінів WordPress, які допомагають користувачам розширити звичайний веб-сайт. Без будь-яких технічних знань кожен може додавати та змінювати функції своїх особистих блогів. Оскільки існує дуже багато доступних розширень, можна знайти практично все, що потрібно для вашого сайту.

Є навіть тисячі більше предметів преміум-класу, які зазвичай кодуються краще і одержують професійну підтримку. Отже, за допомогою WordPress ви справді не можете сказати, що чогось пропускаєте.

Друпал

Хоча не настільки популярний, як WordPress, це дивує, що Drupal має таку величезну кількість доступних розширень. На відміну від WordPress, вам доведеться покинути систему та вручну шукати модуль, перш ніж ви зможете їх встановити. Хоча це не проблема для тих, хто добре працює з комп’ютерами, початківці можуть відлякати весь процес.

Друпальська тема

В середньому модулі Друпала не такі хороші, як аналоги WordPress, і зазвичай вам доведеться платити за потрібні. Те саме стосується і тем. Для кращих тем вам доведеться найняти професійних дизайнерів.

Ведення блогів

Якщо ви хочете завести блог, важливо, щоб ваш CMS підтримував ведення блогів. Звичайно, всі системи тепер дозволяють вам додати особистий блог, але наскільки WordPress та Drupal хороші для ведення блогів?

WordPress

Як ви, можливо, вже чули, WordPress – це найкраща платформа для блогів. І якщо ви запитаєте нас, це правда.

З вашим блогом з WordPress ви нічого не можете зробити, і велика частина полягає в тому, що вам не потрібно нічого готувати чи не возитися з кодом.

Після установки WordPress ви можете опублікувати своє перше повідомлення за лічені хвилини. Хоча редактор Visual дозволить вам насолоджуватися написанням та управлінням медіа, редактор тексту допоможе вам включити HTML і CSS код, якщо це потрібно. Вся область управління вмістом зручна для користувачів, і у вас не буде проблем із керуванням блогом, навіть якщо ви новачок.

Друпал

З іншого боку, Drupal не створений спеціально для ведення блогів. Ось чому вам доведеться ввімкнути модуль, перш ніж ви зможете навіть писати перше повідомлення. Хоча ви користуєтеся текстовим редактором для написання вмісту та вставки медіа-файлів, це просто не так добре, як колега WordPress.

Модуль блогів Drupal

З першого разу, коли ви відкриєте модуль блогів, буде видно, що блогінг – це лише частина системи, а не те, для чого він був побудований.

Підтримка

Оскільки ви шукаєте щось більше, ніж просто платформу для ведення блогів, важливо, щоб у вас була хороша підтримка. Очевидно, що складність вашого веб-сайту може спричинити проблеми. Отже, яку допомогу ви можете очікувати у WordPress та Drupal?

WordPress

WordPress має масове інтернет-співтовариство який завжди готовий допомогти. Після того, як ви почнете створювати сайт, ми пропонуємо приєднатись до офіційних форумів та груп підтримки. Є також безлічі онлайн-ресурсів, навчальних посібників, відео-путівників та подкастів, які навчать вас усьому про WordPress.

Друпал

Так само, як WordPress та Joomla, Drupal має активне інтернет-співтовариство. Таким чином, ви можете очікувати вичерпної документації, форумів підтримки, груп користувачів, чатів та інших ресурсів. Усі вони допоможуть вам вирішити проблеми безкоштовно.

Drupal добре відомий своїм Marketplace, який намагається підключити користувачів до розробників. Це чудовий спосіб пошуку професійної допомоги. На жаль, наймання професіоналів, ймовірно, обійдеться вам дорожче, ніж наймати когось на роботу, пов’язану з WordPress.

Безпека

Ніхто не хоче незахищеної системи. Так само, як ви б не погодилися мати будинок без замка на дверях, ви не повинні використовувати веб-платформу для будівництва, яка не є достатньо безпечною. На щастя, чи ви вирішили піти на WordPress чи Drupal, у вас з’явиться укріплена система, яка у більшості випадків не дозволить уникнути зловмисників..

Безпека WordPress

WordPress

Важко зберегти платформу в безпеці, коли на ній створені сотні мільйонів активних користувачів та веб-сайт. Сайти WordPress зазвичай є одними з перших мішеней для хакерів та шкідливих скриптів, і там є недобрі хлопці, які щодня шукають отвори у безпеці в WordPress. Саме через це хороші хлопці (розробники WordPress) працюють безперервно, щоб вирішити проблеми. Вони роблять усе, що від них належить, щоб захистити систему, і вони роблять чудову роботу.

Щоб допомогти працьовитим розробникам, ви можете встановити сторонні плагіни, які зроблять ваш сайт ще більш захищеним. Є сотні плагінів, які допоможуть вам зміцнити свій блог, але вам доведеться постійно дбати про них. У багатьох випадках вам доведеться платити за плагін преміум-класу, якщо ви справді хочете отримати найкращу безпеку для свого сайту. Для початку будьте обережні, не використовуйте один із найгірших паролів свого блогу.

Друпал

Ви не можете читати про те, що сайти Drupal отримують злом, чи не так? Хоча, хоча на Drupal створено набагато менше веб-сайтів, ніж таких, які працюють, наприклад, WordPress або Joomla, правда полягає в тому, що Drupal підкреслює безпеку. Усі питання безпеки регулярно розміщуються на офіційному сайті, і розробники наполегливо працюють над виправленням системи.

Багатомовні сайти

Попит на багатомовні сайти постійно зростає. Люди зрозуміли силу веб-сайтів, які працюють на декількох різних мовах, тому для багатьох користувачів ця функція є обов’язковою. Як WordPress та Drupal можуть допомогти вам у цьому?

WordPress

Під час встановлення WordPress попросить обрати мову для області адміністратора. Ви також можете легко перемикати мову в будь-який час, коли вам захочеться.

Але коли мова заходить про те, щоб вміст було більше мовою, вам доведеться шукати сторонні рішення.

На щастя, існує більше кількох плагінів, які дозволяють перевести весь веб-сайт на сотні мов. Але якщо ви дуже серйозно ставитеся до своїх багатомовних сайтів, вам доведеться зайти в гаманець і заплатити за плагіни платіжів або послуги, які допоможуть вам створити ідеальний багатомовний сайт.

Друпал

Аналогічно, Drupal дозволяє без проблем працювати з веб-сайтами, які не є англійськими. Вам просто доведеться активувати модулі, які відповідають за мови, і ви зможете перевести сайт на будь-яку потрібну вам мову.

Таблиця порівняння

WordPress

Друпал

Установка:Встановлення 5 хв10хв; є спеціальні інсталяційні пакети
Зовнішній вигляд та розширення:Десятки тисяч розширеньХороша кількість розширень, складніше встановити
Блог: Ідеальна платформа для ведення блогівМодуль блогів; не так добре, як WP
Підтримка:Громада, платіть за підтримкуГромада, базар
Безпека: Часто оновлювані плагіни безпекиЧасто оновлювані плагіни безпеки
Багатомовні варіанти: Слід користуватися сторонніми послугами Активуйте мовні модулі

Заключні слова

Якщо ви шукаєте платформу для ведення блогів, яка дозволить вам керувати своїм сайтом без особливих технічних знань, вам слід встановити WordPress. Популярна платформа допоможе вам створити менші веб-сайти, налаштувати їх самостійно та розширити тисячами дивовижних тем та плагінів. Буде набагато простіше знайти допомогу та найняти професіоналів, якщо ви вирішите скористатися функціями, які ви не можете створити самостійно.

З іншого боку, Drupal – ідеальний вибір для складніших веб-сайтів та інших веб-проектів, з якими WordPress просто не може впоратися. Але для того, щоб використовувати всю цю потужність, вам доведеться знати HTML, CSS та PHP саме для того, щоб добре керувати сайтом. Якщо ви зацікавлені у створенні складних веб-сайтів з Drupal, краще будьте професійним програмістом.

І Drupal, і WordPress мають свої сильні та слабкі сторони, але залежно від ваших цілей вибір повинен бути дуже простим. На кого ти пішов?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map