Ako zmeniť autora v WordPress a Najlepšie Autor Pluginy

Prispôsobte si autorskú skúsenosť na webe WordPress pomocou týchto 8 tipov a trikov


Aj keď je dnes WordPress výkonný a univerzálny systém na správu obsahu, ktorý je schopný prakticky čohokoľvek, stále sa väčšinou používa ako platforma na blogovanie. Aj keď je blog iba časťou vášho webu, musíte mať aspoň jedného autora, ktorý bude písať nový obsah. Ale šanca je, že budete mať niekoľko autorov, ktorí tiež dostanú ďalšiu pomoc od hosťujúcich blogerov, ak je to niečo, čo chcete urobiť..

Ak na svojom webe WordPress jednáte s autormi, je normálne, že chcete pre nich blog urobiť lepším miestom. Z tohto dôvodu sme pre vás pripravili niekoľko príručiek, ktoré vám pomôžu pri prispôsobovaní vášho blogu WordPress, pokiaľ ide o autorov. V tejto príručke sa dozviete nasledujúce informácie:

 • Ako zmeniť predvolený permalink autora
 • Presmerovať odkaz na archív autora na inú stránku
 • Zmena autora príspevku bez vytvárania ďalších používateľov
 • Autori môžu mať svoje príspevky štylizované odlišne
 • Pozrite sa na doplnky najlepších biografov autora
 • Autori e-mailov pri uverejňovaní ich článkov
 • Vytvorte si na svojom blogu prispôsobený zoznam najlepších autorov
 • Zobraziť štatistiku autora v miniaplikácii

Ako už názov napovedá, permalinky sú trvalé odkazy, t. J. Adresy URL, ktoré vedú k vašim príspevkom, kategóriám, autorským stránkam atď. Môžete ľahko nastaviť základnú štruktúru permalinku vo všeobecných nastaveniach WordPress, ale ak chcete upraviť permalink pre autorské stránky, budete musieť ísť trochu podrobnejšie..

Existujú rôzne dôvody na zmenu predvolenej stránky autorskej stránky. Napríklad, ak pracujete na webových stránkach pre reštauráciu, kde chcete, aby vaši kuchári mali svoje vlastné stránky a kde budú môcť písať osobné blogy (o potravinách, dúfajme, že budete chcieť), budete chcieť zmeniť permalinkovú štruktúru. Ak ste nastavili všetko, čo je v súlade s vašou reštauráciou, prečo by ste nemenili „autora“ na „kuchára“?

Nielenže to bude vyzerať oveľa profesionálnejšie, ale v skutočnosti vám to môže pomôcť so SEO a priniesť späť oveľa relevantnejšie výsledky vyhľadávania pre vašich potenciálnych návštevníkov..

Možno budete mať úplne iný dôvod na zmenu základne slimáka, ale budeme sa držať našich kuchárov (áno, pri písaní tohto textu sme mali hlad a po celú dobu premýšľame o kuchyni), aby sme vám ukázali, ako zmeniť funkciu:

Zmeniť predvolený permalink autora:

 1. Otvorte súbor features.php
 2. Skopírujte a vložte nasledujúce:
 3. function custom_author_base () {
  global $ wp_rewrite;
  $ author_slug = 'šéfkuchár'; // zmeňte to, čo chcete
  $ wp_rewrite-> author_base = $ author_slug;
  }
  add_action ('init', 'custom_author_base');
 4. Zmeňte $ author_slug na čokoľvek, čo chcete zobraziť, namiesto „autor“ na osobných stránkach
 5. Uložiť zmeny
 6. Prejdite na Nastavenie-> Permalinks
 7. Kliknite na položku „Uložiť zmeny“ bez toho, aby ste na stránke nastavení skutočne vykonali zmeny

Aaaand, máte hotovo! Teraz môžete prejsť na stránku pomocou nových permalinkov.

Podľa nášho príkladu by nový autor Permalink vyzeral takto: http://www.firstsiteguide.com/chef/gordon.

WordPress predvolene archivuje vaše príspevky a usporiada ich podľa autorov. V prostredí viacerých autorov to môže byť skutočne užitočné – jednoduchým kliknutím na meno autora, ktoré sa zvyčajne nachádza v hornej alebo dolnej časti príspevku, budete presmerovaní na stránku archívu, v ktorej sú uvedené všetky príspevky napísané touto osobou..

Ale čo keď ste jediný autor? To znamená, že odkaz na vašu archívnu stránku vedie k rovnakému blogroll, aký už máte na svojej domovskej stránke alebo stránke blogu (v závislosti od organizácie vášho webu), a to nedáva zmysel. Namiesto toho môžete chcieť presmerovať svojich používateľov na inú stránku – napríklad na stránku „O mne“, kde môžete svojim návštevníkom povedať viac o sebe alebo poskytnúť ďalšie informácie o svojich príspevkoch, firme alebo čomkoľvek, čo chcete..

Môžete to urobiť ľahko pomocou niekoľkých riadkov kódu:

 1. Otvorte súbor function.php
 2. Skopírujte a prilepte nasledujúcu funkciu:
 3. add_filter ('author_link', 'redirect_link');
  function redirect_link () {
  return home_url ('about-us');
  }
 4. Zmeňte stránku na 4th na ľubovoľnú stránku
 5. Uložiť zmeny

A to je všetko. Po uložení zmien, každý, kto klikne na odkaz na meno autora, bude presmerovaný na stránku, ktorú ste zadali v kóde. V našom príklade by ste boli presmerovaní http://www.firstsiteguide.com/about-us.

Aj keď táto metóda vás presmeruje na novú stránku, keď kliknete na odkaz na archív autora (meno autora), zadanie celej adresy URL vás bude naďalej viesť k predvoleným archívnym stránkam. Ak ručne prejdete na www.yourdomain.com/archive/john napríklad odkaz bude stále zobrazovať všetky Johnove príspevky. Môžete to nechať, takže ak chcete mať stále prístupné svoje archívne stránky alebo môžete presmerovať celú adresu URL.

Zmena autora príspevku bez vytvárania ďalších používateľov

Pokiaľ ide o písanie nových článkov, väčšina ľudí začne písať výlučne samostatne. Pravdepodobne bude niekoľko mesiacov, než sa rozhodnú najať ďalších autorov, ktorí im pomôžu pri vytváraní zaujímavých materiálov pre web. Nezáleží na tom, či máte jedného lojálneho autora alebo ak existujú desiatky prispievateľov, ktorí napísali viac ako jeden diel, pravdepodobne ste pre všetky z nich vytvorili účty a povolili im vkladať ich materiál priamo do príspevkov a stránok..

Niekedy budete potrebovať článok, ktorý vaši autori nebudú môcť napísať. Môžete mať napríklad sponzorovaný príspevok, ktorý vám môže pomôcť zarobiť peniaze, pre ktorý chcete mať iného autora. Budú tiež obdobia, keď bude osoba musieť uverejniť iba jeden článok na vašich stránkach.

V takom prípade nie je potrebné vytvárať tieto ďalšie účty WordPress, len ak chcete zobraziť príspevok. Namiesto toho môžete prepísať svoje meno alebo meno autora a nové meno môžete zobraziť iba v jednom príspevku. Ak chcete nad tým väčšiu kontrolu, prečítajte si doplnok, ktorý vám umožní spravovať hosťujúcich autorov a priradiť viacerým autorom jeden článok.

Pripravte funkciu:

Na tento účel vám ukážeme, ako hacknúť vlastné polia a prepísať autora kliknutím na tlačidlo myši:

 1. Otvorte function.php
 2. Skopírujte a prilepte nasledujúci kód:
 3. add_filter ('the_author', 'guest_author_name');
  add_filter ('get_the_author_display_name', 'guest_author_name');
  
  function guest_author_name ($ name) {
  globálny príspevok $;
  $ author = get_post_meta ($ post-> ID, 'author', true);
  ak ($ ​​autor)
  $ name = $ author;
  return $ name;
  }
 4. Uložiť zmeny

Zmeniť autora pomocou vlastných polí:

Po vykonaní zmien v súbore ste pripravení zmeniť autora konkrétnych príspevkov. Ako sme už uviedli vyššie, bude to vykonané pridaním vlastného poľa do príspevku:

 1. Otvorte príspevok, pre ktorý chcete zmeniť autora
 2. Prejdite na vlastné polia
 3. Pridajte nové pole a pomenujte ho „author“.
 4. Do poľa hodnoty zadajte meno autora
 5. Uložiť zmeny

Zmeniť autora pomocou vlastných polí

Keď stlačíte tlačidlo aktualizácie alebo uverejníte príspevok, funkcia skontroluje vlastné pole a ak sa nájde, funkcia automaticky zmení meno autora na meno nájdené v poli hodnoty..

Docela šikovný hack, nebolo to?

Autori môžu mať svoje príspevky štylizované odlišne

Pri prehľadávaní rôznych webových stránok ste sa mohli stretnúť s webovými stránkami, ktoré majú rôzne štýly príspevkov. Zatiaľ čo príspevky môžu byť upravené na základe rôznych podmienok (napríklad môžete zmeniť vzhľad iba posledného príspevku vo svojom blogroll), jeden populárny spôsob stylingu príspevkov je založený na autoroch..

Na niektorých webových stránkach ste možno videli, že každý autor má svoju vlastnú farbu príspevku, inú bordúru alebo inú farbu odkazu. V prostredí viacerých autorov by to mohol byť pekný nápad.

Vaši čitatelia môžu ľahšie nájsť príspevky od svojich obľúbených autorov a všetko, čo vyzerá naozaj skvele, ak nepreprácate štýl. nechcete, aby váš blog vyzeral ako cirkus … ach, no, koho máme posudzovať, samozrejme môžete robiť, čo chcete, samozrejme.

Z tohto dôvodu nebudeme upravovať vaše príspevky, ale v nasledujúcich riadkoch vám ukážeme kód, ktorý vám tieto štýly vykoná. Tak začnime.

Predtým, ako budete môcť upravovať príspevky iným spôsobom, musíte svojmu WordPressu povedať, aby našli meno autora.

Nájsť mená autorov:

 1. Otvorte súbor index.php alebo akýkoľvek, ktorý obsahuje slučku
 2. Pred cyklom musíte vložiť tento riadok kódu:
 3. 
  
 4. Uložiť zmeny

Teraz WordPress vie, ako čítať meno autora a ste pripravení na ďalší krok. Po vytvorení premennej $ author a povedzte WordPress, aby do nej umiestnil meno autora (meno, ktoré bude umiestnené v premennej, je meno, ktoré je možné zmeniť v nastaveniach užívateľského profilu), musíte premennú vložiť do kódu post_class..

Tento kód by sa mal vložiť do slučky:

 1. Otvorte súbor index.php alebo súbor, ktorý ste použili v predchádzajúcich krokoch
 2. Nájdite prvok DIV, ktorý sám o sebe obsahuje post-id a tento riadok nahraďte nasledujúcim textom:
 3. >
 4. Uložiť zmeny

OK, ste hotoví s prípravou trávnika na stylingové príspevky pre autorov a zábavná časť sa môže začať. Je čas otvoriť svoj súbor CSS a definovať pravidlá CSS pre každého používateľa. Ak si pamätáte, povedali sme WordPress, aby našiel meno autora a použil ho ako triedu. To znamená, že musíte svoje triedy zodpovedajúcim spôsobom pomenovať. Buďte opatrní – krstné mená rozlišujú veľké a malé písmená, takže „John“ nebude rovnaký ako „john“.

Ak ste pripravili názvy, môžete pokračovať.

Príspevky v štýle:

 1. Otvorte súbor style.css
 2. Pridajte nové triedy s užívateľskými menami. Napríklad, ak máte dvoch autorov, Johna a Jennifer, kód CSS bude vyzerať asi takto:
 3. .John {
  farba: modrá;
  }
  .Jennifer {
  farba: červená;
  }
 4. Hrajte sa so svojím štýlom. V tomto príklade sme zmenili farbu ich príspevku, ale ako ste už mali vedieť, CSS je veľmi výkonný nástroj, ktorý vám umožňuje robiť prakticky čokoľvek – od zmeny farieb a veľkostí až po animované objekty..
 5. Uložiť zmeny

To je všetko. Teraz môžete načítať svoj blogroll a zistiť, ako sa zmeny prejavia. Venujte prosím pekne Váš čas a štýlové príspevky … oh, tu sme znova! môžete svoje príspevky upravovať podľa svojich predstáv (ale urobte ich krásnymi).

Najlepšie autorské biografické doplnky pre WordPress

Na konci takmer každého blogu, s ktorým ste sa stretli, ste si pravdepodobne všimli nejaké krátke informácie o autorovi. Informácie sa zvyčajne uvádzajú v jednoduchom rámčeku, kde je uvedený obrázok, meno a niekoľko osobných údajov.

Umiestnením biografie autora do článku sa spojíte s vašimi návštevníkmi a dávate im šancu dozvedieť sa niečo o osobe, ktorá tento článok napísala. Dáte im šancu spojiť sa s autorom a ešte lepšie porozumieť obsahu.

Nielen to; autorské biografické doplnky umožňujú vašim návštevníkom nájsť všetky články napísané konkrétnou osobou a kontaktovať ho prostredníctvom e-mailu alebo sociálnych sietí.

Nezáleží na tom, aké sú dôvody umiestnenia jedného z doplnkov autorskej biografie na vašom webe. V tomto článku sa chystáme ukázať niektoré z najlepších rozšírení, ktoré vám pomôžu pri vykonávaní tohto.

Sexy Autor Bio

CENA: zadarmo
DEMO

Sexy Autor Bio

Začnime zoznam bezplatným doplnkom, ktorý vás určite zaujme svojím menom – kto by nechcel pre seba sexy autorský životopis? Doplnok vytvára pole, ktoré podporuje jedného alebo viacerých autorov. Je to responzívne, čo znamená, že sa nemusíte starať o zmenu veľkosti stránky, na ktorej sa zobrazuje vaša biografia. Doplnok môže zobrazovať až päť ikon sociálnych médií ktoré môžu odkazovať na Facebookove stránky autora a na mnoho ďalších sociálnych sietí, z ktorých si môžete vybrať.

Aplikácia Sexy Autor Bio vám umožňuje prispôsobiť si mnohé z jeho funkcií, takže môžete meniť veľkosť ikon gravatarov, veľkosť a farbu písma, pozadie a oveľa viac. Akonáhle vytvoríte svoj bio box, dostanete skrátený kód, ktorý môžete umiestniť kamkoľvek chcete, aby sa vaša sexy biografia zobrazovala.

 • Až 5 ikon sociálnych sietí
 • vnímavý
 • prispôsobiteľné

Najúžasnejší autorský box

CENA: 18 dolárov
DEMO

Najúžasnejší autor Bio

Tento prémiový doplnok je vynikajúcou voľbou pre tých z vás, ktorí chcú väčšiu kontrolu nad autorským životopisom. Či už potrebujete zobraziť svoju vlastnú biografiu alebo máte viac ako jedného autora, doplnok vás pokryje. Vyzerá to pekne a môže zobrazovať rôzne widgety, ktoré vám umožnia spojiť sa s publikom a zvýšiť počet konverzií. Medzi samotnú kartu biografie a niekoľko ikon sociálnych sietí, ktoré môžete umiestniť do poľa, môžete pridať najnovšie príspevky autorov a vlastný HTML, ktorý si môžete prispôsobiť podľa svojich potrieb.

Doplnok je dodávaný s výberom farieb, takže môžete zafarbiť svoje widgety. Funguje to automaticky, čo znamená, že musíte len vybrať, kde sa má vaše pole zobrazovať (napríklad pred alebo po príspevku / stránke). K dispozícii je pole pre autora informačného kanála RSS, doplnok je pripravený na preklad a sietnicu, obsahuje náhodné príspevky autora pre widgety, lenivé zaťaženie a oveľa viac..

 • Rôzne prispôsobiteľné widgety
 • Ikony sociálnych sietí
 • Vlastná karta HTML

Jednoduchý autorský box

CENA: zadarmo

Jednoduchý autorský box

Obrázok tohto doplnku získate jednoducho prečítaním jeho názvu – je jednoduchý, čistý a ľahko použiteľný. Pre tých z vás, ktorí nepotrebujú príliš veľa z doplnku pre biografiu, Jednoduchý autorský doplnok by mohol byť skvelou voľbou. Vytvára štýlovú a moderne vyzerajúcu biografiu autora, kde môžete ukázať fotografiu autora (gravatar), 30 ikon sociálnych sietí, z ktorých si môžete vybrať a samozrejme miesto pre krátku biografiu.

Doplnok reaguje, čo je skvelé pre vaše webové stránky pre mobilné zariadenia, a môžete nastaviť efekt, ktorý po otočení myšou otočí pole. Doplnok je prispôsobiteľný, takže ho môžete ľahko zaradiť medzi svoje témy, musíte však vedieť, že ho možno umiestniť iba na koniec každého článku – nie je možné zahrnúť políčko do hornej časti príspevku alebo do bočného panela / footer ako widget.

 • Jednoduché, štýlové a moderné
 • Citlivý a prispôsobiteľný
 • Môže sa zobraziť iba na konci príspevku alebo stránky

Autori e-mailov pri uverejňovaní ich článkov

Ak ste administrátor alebo autor s oprávnením zverejňovať svoje vlastné príspevky, nepotrebujete o tom žiadne ďalšie upozornenia – práve ste uverejnili svoj vlastný príspevok, však? Ale ak ste autorom / prispievateľom bez týchto privilégií a stále nie ste prihlásení do správcu WordPress, takže nemôžete vidieť stav svojich príspevkov, bolo by pekné dostať správu, keď bude váš príspevok konečne začne fungovať.

Namiesto premýšľania o odoslaní súkromnej správy autorovi, ktorého text bol schválený alebo korektne prečítaný, môžete celý proces automatizovať.

Existuje nespočetné množstvo doplnkov, ktoré vám to môžu pomôcť kontrolovať, ale v tomto krátkom návode vám ukážeme jednoduchú funkciu, ktorá namiesto vás odosiela e-maily..

Vytvorte bez akýchkoľvek ďalších podmienok jednoduchú funkciu, ktorá nájde autora príspevku, jeho e-mail, názov príspevku a e-mail odošle po zverejnení príspevku:

 1. Otvorte function.php
 2. Skopírujte a prilepte kód:
 3. function wpr_authorNotification ($ post_id) {
  $ post = get_post ($ post_id);
  $ author = get_userdata ($ post-> post_author);
  $ message = "
  Ahoj, ". $ Author-> display_name.",
  Váš príspevok, „. $ Post-> post_title“. bol práve uverejnený. Teraz môžete navštíviť svoj vlastný text a užiť si ho vložený na web! ";
  wp_mail ($ author-> user_email, „Váš článok bol publikovaný“, $ message);
  }
  
  add_action ('publishing_post', 'wpr_authorNotification');
 4. Zmeňte text správy
 5. Uložiť zmeny

Ak nechcete, aby boli všetci informovaní o príspevku, môžete skontrolovať rolu používateľa a vykonať kód, iba ak má napríklad autor príspevku prispievateľa alebo konkrétne používateľské meno.

Napríklad môžete poslať e-mail s upozornením na príspevok používateľovi, iba ak je ním John:

if ($ author = 'John') {
add_action ('publishing_post', 'wpr_authorNotification');
}

Ak chcete mať väčšiu kontrolu nad informovaním používateľov, prečítajte si, ako automaticky upozorniť členov vašich nových príspevkov pomocou doplnku. Spolu s tým môžete nechať, aby vás WordPress upozornil na všetky zmeny príspevkov.

Vytvorte si na svojom blogu prispôsobený zoznam najlepších autorov

Ak na webe existuje viac autorov, je dôležité umožniť ľuďom prezerať si rôzne články napísané rôznymi autormi. Preto už WordPress má implementovanú funkciu, ktorá triedi archívy príspevkov od každého autora.

V tomto krátkom návode sa chystáme ukázať vám, ako vytvoriť jednoduchý zoznam autorov, a to zobrazením jednoduchého zoznamu na bočnom paneli..

Niekedy budete chcieť vytvoriť najlepší zoznam mien autorov a zobraziť ho na bočnom paneli. To samozrejme neurobíte manuálne spočítaním príspevkov autorov alebo ich zoradením podľa abecedy. Našťastie je WordPress pripravený na triedenie autorov na vašom webe, čo znamená, že nebudete mať žiadne problémy s vytvorením zoznamu. Základná funkcia vyzerá takto:

Ak použijete túto funkciu, WordPress v predvolenom nastavení zobrazí všetkých autorov a zoradí ich podľa ich názvu. To môže byť dosť dobré, ak chcete zobraziť jednoduchý zoznam všetkých autorov, ktorí pracujú na vašom webe, ale čo keby ste ich chceli triediť inak? Možno by ste chceli autorom ukázať najviac príspevkov alebo si ich objednať e-mailovou adresou na kontaktnej stránke?

Horný zoznam autorov

V takom prípade sa budete chcieť zamerať na premennú $ args, ktorá ukladá rad parametrov, ktoré môžete ľahko zmeniť. Ak sa chcete dozvedieť viac o funkcii a všetkých parametroch, mali by ste navštíviť stránku venovanú kódu WordPress Codex Funkcia wp_list_authors.

Vytvorte najlepší zoznam autorov:

V nasledujúcich riadkoch sa chystáme ukázať vám funkcia, ktorá triedi autorov podľa ich počtu príspevkov a zobrazuje iba prvých 10:

 1. Otvorte sidebar.php
 2. Skopírujte a prilepte nasledujúcu funkciu:
 3. 'POST_COUNT',
  'order' => 'DESC',
  'number' => '10',
  'optioncount' => true,
  'show_fullname' => false,
  );
  wp_list_authors ($ args);
  ?>
 4. Uložiť zmeny

Ak ste sa pozreli na stránku WordPress Codex, videli ste všetky ostatné parametre, ktoré sa dajú v poli použiť. Pridaním ľubovoľného parametra do poľa môžete zmeniť spôsob zoradenia funkcie autorov. Neváhajte sa pohrať s týmito parametrami a pozerať sa, ako sa mení horný zoznam.

Ak ste ešte neurobili žiadne zmeny, funkcia zobrazí desiatku najlepších autorov (zoradených podľa ich počtu príspevkov) v zostupnom poradí a zobrazí počet príspevkov vedľa mena každého autora. Meno autora sa tiež automaticky prepojí s jeho osobnou archívnou stránkou, v ktorej sú uvedené všetky príspevky napísané touto osobou. Aké je to skvelé?

Aj keď tento najlepší zoznam môže vyzerať dobre na vašom bočnom paneli, pomôže vašim novým návštevníkom nájsť autorov, ktorí na váš web najviac prispeli. Na druhej strane môže tento zoznam viesť k zdravej súťaži medzi autormi a môže pôsobiť ako hra, v ktorej môžu byť v prvej desiatke uvedení iba tí, ktorí majú najviac článkov. Keby ste boli len dva krátke články, aby ste boli na vrchu, nepracovali by ste trochu ťažšie, aby ste mali svoje meno hore.?

Zobraziť štatistiku autora v miniaplikácii

Ak pre vaše stránky píše viac ako niekoľko autorov, veci sa stanú oveľa zaujímavejšími. Nielen to, že sa chystáte výrazne zvýšiť počet článkov, ale pritiahnete na svoje stránky aj širšie publikum a téma bude pokrytá z rôznych uhlov pohľadu..

Aj keď vaši autori usilovne píšu, môžete im dať ďalší kredit tým, že svoje štatistiky zobrazíte priamo v miniaplikácii. Namiesto jednoduchého pridania políčka pre autora na spodok každého príspevku môžete zobraziť avatar autorov, počet príspevkov, ktoré doteraz napísal, počet zobrazení na príspevok atď..

Aby sme vám s tým pomohli, chystáme sa vám ukázať skvelý doplnok, ktorý vás nastaví za pár minút.

Štatistika autora a príspevku

CENA: zadarmo

Autorské a poštové štatistické widgety

Tento bezplatný doplnok je pomenovaný Autor a Post Štatistický Widget a dá sa ľahko nainštalovať z úložiska doplnkov WordPress:

 1. Prejdite na Doplnky-> Pridať nové
 2. Hľadať výraz „Autor a štatistika príspevkov“
 3. Nainštalujte a aktivujte doplnok
 4. Prejdite na Vzhľad -> Miniaplikácie

Teraz musíte len vybrať jednu z novo nainštalovaných miniaplikácií a umiestniť ich do oblasti miniaplikácií.

Miniaplikácie:

V bezplatnej verzii získate tieto miniaplikácie:

 • Aktívni používatelia – Zobrazí zoznam autorov, ktorí sú aktívni na vašom webe. Uvádza zoznam používateľských mien s odkazom na ich profily a zobrazuje počet uverejnených príspevkov
 • Zoznam obľúbených autorov – Zobrazí zoznam najpopulárnejších autorov na vašom webe a pridá sa k nim meno autora a počet komentárov. Môžete si vybrať časový interval, od ktorého sa budú príspevky vyberať
 • populárne príspevky – Zobrazí zoznam najpopulárnejších príspevkov. Miniaplikácia zobrazuje vaše príspevky a vedľa nich pridá počet zobrazení. Umožní vám vybrať interval dátumov, z ktorých sa príspevky vyberú
 • Zoznam obľúbených príspevkov – Zobrazí zoznam najobľúbenejších príspevkov a vedľa už spomenutého počtu zobrazení tiež zobrazuje počet komentárov. Môžete si vybrať, či chcete zobraziť príspevky za posledných 7, 30, 90 a 365 dní
 • Autor a post štatistika – Zobrazuje zoznam autorov a všetky ich príspevky

Názvy všetkých miniaplikácií môžu byť zmenené a môžu byť pretiahnuté okolo bočného panela alebo oblasti päty (v závislosti od témy). Každá miniaplikácia má tiež svoju vlastnú množinu možností, ktoré vám umožňujú dodatočne prispôsobiť štatistiku autora a príspevku. Môžete dokonca pridať svoj vlastný štýl CSS na zmenu vzhľadu miniaplikácií. K dispozícii sú funkcie a kódy na ich použitie vo vašich každodenných príspevkoch a stránkach..

Ak vám toto všetko nepostačuje, tento doplnok je možné rozšíriť na verziu PRO, ktorá stojí 14 – 55 dolárov a pridá na váš panel niekoľko rôznych grafických štatistík. Verzia PRO je tiež plná nových krátkych kódov, ktoré vám umožňujú zobraziť ďalšie štatistiky o autoroch a príspevkoch.

Zabalenie

Ak máte blog, nebudete ho môcť úspešne spustiť bez toho, aby ste mali aspoň jedného aktívneho autora. Keďže pravdepodobne budete mať viac ako jedného autora, urobte si čas a čo najlepšie využite ich skúsenosti. Dúfame, že vám tieto tipy a triky pomohli.

Tento záznam bol zverejnený v službe WordPress. Uložte odkaz na trvalý odkaz.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Liked Liked