21 поради щодо прискорення роботи блогу WordPress

WordPress 21 Поради щодо прискорення веб-сайту


Переглядаючи Інтернет, ви, мабуть, не переосмислюєте швидкість веб-сайту. Якщо ваш Інтернет-зв’язок достатньо хороший, ви, мабуть, маєте лише два висновки щодо кожного сайту щодо швидкості – сайт є чи недостатньо швидким. І саме так більшість користувачів Інтернету побачать ваш веб-сайт WordPress. Навіть якщо він привабливий для конкретного відвідувача, якщо блог не завантажується досить швидко, ви втратите цього відвідувача. Це точно. І саме тому вам потрібно зробити все від вас залежне, щоб ваш сайт WordPress був максимально швидким.

Поки є численні способи прискорити роботу сайту, деякі вимагатимуть технічних знань, деякі вимагають від вас цілковитої відданості, а деякі – просто занадто дорогі.

Як завжди, WordPress може допомогти вам у вирішенні проблеми. Не тільки WordPress постійно вдосконалюється, але й плагіни, теми та хостинг-компанії. У цій статті ми збираємось показати вам, як пришвидшити ваш веб-сайт WordPress. Існує багато факторів, які впливають на швидкість сайту, і залежно від вашого веб-сайту, ви можете покращити швидкість у найближчі кілька хвилин.

 1. Використовуйте плагін кешування
 2. Оптимізуйте зображення
 3. Оптимізуйте домашню сторінку
 4. Правильно завантажте Карти Google
 5. Очищення та оптимізація баз даних
 6. Видаліть непотрібні символи з вихідного коду (мінімізуйте його)
 7. Виберіть швидку тему WordPress
 8. Не встановлюйте зайві плагіни
 9. Розділити більші посади
 10. Обмежте кількість змін дописів
 11. Оновіть до PHP7. Тепер!
 12. Змініть кешування браузера
 13. Як видалити рядки запиту зі статичних ресурсів
 14. Зменшити кількість HTTP-запитів
 15. Не використовуйте Gravatars
 16. Видаліть коментарі, якщо ви їх не використовуєте
 17. Видаліть емоджи
 18. Використовуйте CSS-спрайти в WordPress
 19. Обмежте кількість кнопок соціальних медіа
 20. Вивантажте сценарії та стилі, які ви не використовуєте
 21. Вимкнути вставки

Contents

1. Використовуйте плагін кешування

Встановивши та налаштувавши плагін кешування, ви можете миттєво відчути зміну швидкості вашого сайту. Усі веб-сайти матимуть частини, які не так часто змінюються. Незалежно від того, що це зображення, CSS або JS-файл, кешинг-плагін може працювати з цими файлами, щоб їх не потрібно було завантажувати з сервера щоразу, коли користувач відкриває ваш сайт. Це здебільшого допоможе повернутим відвідувачам, які вже матимуть ці файли.

Існує численні плагіни кешування WordPress, але лише кілька популярних. Хороша новина полягає в тому, що ці плагіни кодуються добре, вони швидко пришвидшать ваш сайт, і вони абсолютно безкоштовні! Найпопулярніший плагін для роботи W3 Загальний кеш який має понад 1 мільйон активних користувачів. Це вражає! Є й інші плагіни, які можуть робити те саме, як Плагін швидкого кешу WP про які ми вже згадували в одній з наших попередніх статей.

2. Оптимізуйте зображення

Незалежно від того, що це лише одне зображення на вашій домашній сторінці або ціла галерея фотографій, яку ви хочете показати, неоптимізовані зображення можуть різко уповільнити ваш веб-сайт. Скажімо, ви використовуєте камеру, яка може знімати фотографії високої роздільної здатності. Ці фотографії, ймовірно, будуть перевищувати 2 Мб, і вони можуть легко перевершити межу 4МБ. Навіть зображення із сучасних смартфонів створюватимуть великі файли. Якщо ви не замислюєтесь над цим і просто завантажуєте картинку, уявіть, як завантажувати ваш сайт.

Просто додавши, що одне зображення розміром 2 Мб або 4 Мб “важке”, вашим користувачам доведеться завантажити це зображення, як тільки вони відкриють ваш сайт. Незважаючи на те, що користувачі, що переходять на широкосмуговий зв’язок, не відчують великої різниці, страждатимуть ті користувачі, які мають меншу швидкість Інтернету. Не тільки це; навіть Google нахмуриться при повільніших термінах завантаження, так що рейтинг вашої сторінки може постраждати з часом.

Це не повинно бути проблемою, оскільки ви можете легко оптимізувати зображення. Перш за все, якщо ви не демонструєте свою останню роботу і вам не потрібно показувати зображення в повному дозволі, почніть із зниження роздільної здатності. Наприклад, якщо ваша тема показує максимальну ширину 800 пікселів, ваше зображення не повинно бути ширшим за це. Ви можете просто змінити розмір або, можливо, навіть обрізати зображення. Існує також багато інструментів та додатків, які допоможуть вам оптимізувати зображення. Якщо ви хочете використовувати професійне програмне забезпечення, наприклад Photoshop, яке може творити чудеса для ваших зображень та оптимізувати їх спеціально для Інтернету, або ви хочете використовувати простий онлайн-інструмент, вам слід оптимізувати свої зображення.

Існує також багато плагінів WordPress, як WP Smush – Оптимізація зображень який може автоматично оптимізувати зображення для вас.

3. Оптимізуйте домашню сторінку

Ваша домашня сторінка – важлива сторінка. Навіть якщо людина не приземлиться на домашній сторінці, вона, ймовірно, захоче відвідати її з інших ваших публікацій та сторінок. І саме тому повинна бути домашня сторінка оптимізовано правильно. Як згадувалося раніше, подбайте про зображення на своєму веб-сайті та переконайтесь, що вони оптимізовані. Використовуйте менші уривки для своїх публікацій, а не показуйте більші. Не показуйте зображення з публікацій; натомість залиште посилання “читати більше” перед першим зображенням у публікації. Не використовуйте занадто багато віджетів бічної панелі та нижнього колонтитула, які можуть уповільнити ваш сайт.

4. Правильно завантажте Карти Google

Віджет Google Maps
Якщо ви використовуєте Карти Google для показу місця, переконайтеся, що інтерактивна карта не сповільнює вас. Проста карта на вашому веб-сайті може зайняти до 2 МБ, що змусить відвідувачів завантажувати додаткові дані, навіть якщо вони не зацікавлені в карті.

Але якщо ви використовуєте WordPress, це завдання може стати ще простішим. Так, ми говоримо про Плагін віджетів Google Maps який може відображати ескіз із вашої карти. Роблячи це, ви додасте на сайт лише кілька кілобайт даних, а не мегабайт або два. Це матиме величезний вплив на швидкість вашого веб-сайту, тоді як ваші відвідувачі, які цікавляться картою, все ще можуть мати повний досвід роботи з Картами Google.

5. Очищення та оптимізація баз даних

WordPress використовує бази даних для зберігання практично всього необхідного для безперебійного запуску. Через деякий час ці бази даних почнуть формуватися, і вони поступово почнуть уповільнювати ваш сайт. Очищаючи та оптимізуючи бази даних, ви можете пришвидшити свій сайт WordPress. На щастя, вам не потрібно вручну відкривати кожну базу даних і проходити тисячі рядків, що зберігаються там, але ви можете розслабитися і залишити роботу в іншому плагіні WordPress. У цьому випадку ми пропонуємо WP-Оптимізація плагіна яка безкоштовна і може працювати без необхідності PhpMyAdmin.

6. Видаліть непотрібні символи з вихідного коду (мінімізуйте його)

Вихідний код може містити тисячі рядків. Додаючи додаткові теми, плагіни та спеціальні функції, кількість швидко зростає, і це впливає на швидкість вашого веб-сайту. Хоча код зазвичай корисний, у вихідному коді можна знайти багато непотрібних символів, які можуть лише сповільнити вас. Незалежно від того, чи це група символів пробілу, символи нового рядка, коментарі або блокування роздільників, ви можете їх безпечно видалити, щоб пришвидшити ваш сайт WordPress.

Ні, вам не доведеться переглядати вихідний код, щоб видалити ці символи вручну; є плагін WordPress, який може зробити роботу за вас. Якщо ви встановили W3 Total Cache для вирішення проблеми кешування, у вас уже є плагін, який можна використовувати для мінімізації. Ще один популярний плагін, який може мінімізувати код на вашому веб-сайті WP Автоматично оптимізувати.

Перевищення швидкості веб-сайту WordPress потребує часу. Є так багато речей, які ви можете покращити, щоб прибрати цю маленьку частину секунди з часу завантаження. Але швидкість вашого веб-сайту має значення як з точки зору відвідувачів, так і в пошукових системах. І хоча вам доведеться пройти різні прийоми та плагіни, щоб найкраще використовувати свій сайт, воно того варто.

Перш ніж розібратися в деталях, переконайтеся, що у вас найкращий варіант хостингу. Це перший крок, щоб створити швидкий сайт.

Тепер ми покажемо вам, як мінімізувати файли CSS та JavaScript вручну, а також перелічимо два плагіни, які допоможуть прискорити ваш сайт. Готовий?

Що таке мініфікація?

Перш ніж забруднити файли, давайте швидко подивимося, що означає мінімізувати файли CSS та JavaScript у WordPress. Як ви, напевно, вже знаєте, для правильного запуску WordPress потрібні десятки і десятки файлів. Коли ви додаєте нові теми та плагіни, кількість просто зростає. Одночасно швидкість вашого веб-сайту постійно зменшується. На щастя, вам не доведеться сильно турбуватися про код, який використовує WordPress, теми та плагіни. Але ви повинні знати, що ви можете зменшити ці файли і, таким чином, підвищити швидкість свого блогу.

Мінімізація – це процес видалення зайвих символів з коду. Цей процес зменшить файли, які стосуються цього, менше, але його функціональність не зміниться.

Коли ви мінімізуєте файли CSS та JavaScript в WordPress, ви видалите такі речі, як пробіли, символи в новому рядку, коментарі та блокувати роздільники. Кожен символ, вилучений з коду, ви трохи прискорите свій сайт. Ось простий приклад CSS-коду до та після процесу мінімізації.

CSS-код перед мінімізацією

корпус {
маржа: 10px;
колір: # 333333;
фон: синій;
}

Хоча це набагато простіше для людського ока, він використовує символи, яким машині не потрібно інтерпретувати код.

CSS-код після мінімізації

корпус {поля: 20px; колір: # 333; фон: синій}

Для комп’ютера цей код виглядає так само, як показаний раніше. Нові рядки – це не те, що комп’ютеру потрібно для належного виконання коду. Якщо ви подивитеся на колір, ви можете побачити, що ми навіть видалили кілька цифр; комп’ютер все одно буде знати правильний колір. Зауважте, що після останнього елемента немає крапки з комою. У цьому простому прикладі ми видалили кілька символів і зробили код меншим. Тепер уявіть, що станеться, коли у вас є тисячі рядків коду.

Мінімізуйте файли CSS та JavaScript вручну

Працюючи над власною темою або плагіном для WordPress, вам потрібно буде мінімізувати файли CSS та JavaScript, над якими ви працюєте. У такому випадку вам не доведеться встановлювати додаткові плагіни, щоб виконати роботу за вас. Натомість ви можете швидко мінімізувати лише потрібні файли. Роблячи це, ви можете дозволити собі розкіш введення коду, який легко на ваших очах, і все одно зробити це якомога швидше. Якщо ви серйозніше ставитесь до кодування, вам варто подумати про використання препроцесорів CSS та JS. Ці складні програми можуть допомогти вам написати код, а також мінімізувати та розчавити його після експорту файлів.

Вручну мінімізуйте CSS

Вручну мінімізуйте JavaScript

Кращі плагіни WordPress для мінімізації

Послуги, які ми вам показали вище, відмінно справляться з вашим користувальницьким кодом. Але якщо ви хочете мінімізувати всі файли на своєму сайті WordPress, було б практично смішно переглядати кожен файл, який є на вашому сервері. Ми раді повідомити вам, що деякі фантастичні безкоштовні плагіни можуть мінімізувати CSS та JavaScript-файл у WordPress для вас. Давайте покажемо вам найкращі.

Автоматично оптимізувати

Маючи понад 200 000 активних встановлень, автоматична оптимізація є одним з найпопулярніших варіантів, коли справа стосується оптимізації вашого WordPress сайту. Серед інших дивовижних особливостей, плагін може мінімізувати сценарії, стилі та HTML. Він буде стискати файли, кешувати їх і переміщувати код, щоб пришвидшити ваш сайт.

 1. Встановіть та активуйте плагін
 2. Йти до Налаштування -> Автоматично оптимізувати
 3. Клацніть на Показати додаткові налаштування
 4. Перевірте Оптимізуйте HTML-код, оптимізуйте код JavaScript, і Оптимізуйте CSS-код варіанти
 5. Зберегти зміни

W3 Загальний кеш

Цей популярний плагін робить це все. Звичайно, плагін в першу чергу буде кешувати файли для вас. Але якщо вам цікаво видалити рядки запитів зі статичних ресурсів, W3 Total Cache зробить це за вас. Аналогічно, це дозволить мінімізувати файли CSS та JavaScript, і навіть зробить те саме для ваших публікацій, сторінок та RSS. Ви просто повинні це перевірити.

 1. Встановіть та активуйте плагін
 2. Перейдіть до Продуктивність -> Зменшити
 3. Не забудьте зберегти Перепишіть структуру URL-адрес перевірено
 4. Увімкнути HTML мінімізувати налаштування, налаштування мінімізації JS та настройки змінити CSS
 5. Збережіть усі налаштування

Як бачимо, процес мінімізації є досить простим. Якщо ви використовуєте плагін WordPress, ви справді не маєте приводу. Мінімізуйте файли CSS та JS на вашому сайті та поверніться до онлайн-тесту на швидкість та ефективність на ваш вибір. Ми впевнені, що ви отримаєте набагато кращий результат та подяку від відвідувачів та пошукових систем.

7. Виберіть швидку тему WordPress

Перш ніж ви навіть розпочати роботу на своєму сайті, ви повинні бути обережними при виборі теми WordPress. Спочатку може здатися, що певна тема приверне більше відвідувачів просто через її макет та чудові образи, які він використовує. Але спробуйте подумати заздалегідь; замість того, щоб просто вибрати найкрасивішу тему, яку ви знайдете, протестуйте кілька тем у різних браузерах, на різних пристроях.

Ви здивуєте, яка різниця може означати тему на всю швидкість сайту. Не тільки величезна кількість зображень може заглушити тему, але є так багато прихованих речей у коді, які можуть означати велику різницю. Хоча це не завжди так, теми преміум-класу повинні бути кодовані краще і краще.

8. Не встановлюйте зайві плагіни

Коли ви почнете працювати на своєму сайті, можливо, буде спокушати встановити нові плагіни. Хоча є плагіни, які вам доведеться встановити та запустити, будьте обережні, щоб не перевантажувати свій сайт. Для початку активні плагіни безумовно вплинуть на швидкість вашого веб-сайту.
. З іншого боку, навіть неактивні плагіни займуть ваш дорогоцінний простір, що вплине на розмір ваших резервних файлів. Коли ви додаєте все, і активні, і неактивні плагіни можуть пошкодити швидкість вашого веб-сайту, тому подумайте двічі, перш ніж встановлювати плагін, який вам фактично не потрібен.

9. Розбийте більші пости

Якщо ви схильні писати по-справжньому довгі публікації, де ви також додаєте багато відео та зображень, вам слід розглянути їх розділення на кілька сторінок. Це можна зробити дуже швидко, оскільки вам навіть не потрібно використовувати плагін – WordPress вас охопив, але, можливо, ви навіть не знаєте про це.

10. Обмежте кількість змін дописів

Редагування публікацій – корисна річ. Але факт полягає в тому, що більшість користувачів взагалі їх не використовують або їм не потрібно більше декількох змін за публікацію. Редакції зберігаються в базі даних, і якщо у вас є величезна кількість публікацій, уявіть, скільки додаткових редакцій буде там. Це, безумовно, уповільнить ваш сайт WordPress, тому переконайтеся, що ви обмежите кількість змін або навіть повністю видалите їх, якщо не потрібно.

11. Оновіть до PHP7. Тепер!

Ви завжди повинні прагнути зробити якомога менше роботи, щоб отримати максимальну кількість результатів. Оптимізація вашого сайту для швидкої роботи не відрізняється. Навіщо витрачати години на оптимізацію, щоб просто поголити кілька мілісекунд, коли ви можете зробити кілька кліків і легко пришвидшити сайт на 20%. У нашому методі немає ніякої магії. Це просто, просто і очевидно. Щойно ви реалізуєте це, ви запитаєте себе “чому я цього не зробив раніше”.

Численні тести показують, що це PHP7 На 20% швидше, ніж PHP5 в реальному виробничому середовищі. На загальних тестах це може бути на 200% швидше. Він також більш безпечний, має нові корисні функції і рекомендується WordPress. Отже, як оновити?

Якщо ви використовуєте гідну хостинг-компанію, ви вже перебуваєте на PHP7, тому перевірте свою версію, перш ніж йти далі. Або захопіть Мій плагін WordPress Health Check або завантажити файл із phpinfo () функція. Вже на PHP7? Чудово! Ви закінчили. Використовуєте PHP5? Давайте позбудемося цього.

Увійдіть у свій cPanel. Якщо у вас немає зручного посилання, просто додайте “: 2083” в кінці свого доменного імені, тобто., http://www.mydomain.com:2083. Після входу знайдіть піктограму з написом “Selector PHP”, “Select PHP Version” або “PHP Version Manager” у розділі “Software”. Клацніть піктограму, щоб відкрити селектор версій PHP. Залежно від того, що дозволила ваша хостинг-компанія, ви зможете вибрати PHP-версію для всього облікового запису, для конкретних доменів або на рівні папки. Незалежно від ситуації, включеної у вашому cPanel, переконайтеся, що ви вибрали v7.0 або v7.1 для своєї установки WordPress. Натисніть «Зберегти». Оновіть свій сайт, щоб переконатися, що зміна активна та насолоджуйтесь швидкістю.

PHP7 WordPress

Але… (вставте тут свою виправдання)

Якщо ви ще не оновили, у вас, безумовно, є “хороша” причина для цього. Не ображайтесь, але ні, ви цього не робите! Дозвольте нам перебрати ті виправдання, які у вас є.

Звучить, як багато роботи та пов’язаних із сервером матеріалів, я не розумію

Так, це пов’язано з сервером, але якщо ви знаєте, як увійти в cPanel, ви маєте всі необхідні навички. Це стільки ж роботи, як створення нової адреси електронної пошти в cPanel. Знайдіть іконку; клацання; виберіть нову версію зі спадного меню; зберегти. Зроблено.

Якщо вам не зручно це робити, це добре, відкрийте службу підтримки у своєї хостингової компанії, і вони зроблять це за вас.

Моя хостингова компанія не підтримує PHP7

Це величезна проблема! Величезний! Цей факт сам по собі може не стосуватися, але він має численні інші наслідки. Це означає, що ви використовуєте застаріле серверне програмне забезпечення, і що ваша компанія-хостинг просто не виконує свою роботу. Наразі ви платите ціну повільного веб-сайту, але коли речі починають розвалюватися, оскільки вони не підтримують сервери, ви матимете справу з серйозним простоєм.

Надішліть їм електронний лист і вимагайте негайно перенести ваш рахунок на новий сервер, що підтримує PHP7. Якщо вони цього не роблять (з будь-якої причини), вам потрібно знайти хорошу хостинг-компанію WordPress. Ви злякалися і не хочете цього робити? Добре бути хвилюватися щодо міграцій, але не потрібно робити це самостійно.

Достойні хостингові компанії зроблять міграцію за вас. Серйозно, це не маркетинговий трюк. Ви даєте їм свій старий пароль cPanel, і це все.

Я чув, що WordPress не працює з PHP7

Серйозно !? WordPress явно відзначає PHP7 або вище як свою вимогу до сервера. Отже, довга історія коротко – вона працює.

PHP7 є новим та експериментальним

PHP v7.0 вийшов у грудні 2015 року. Це навряд чи “нове”. Це випробуваний фрагмент програмного забезпечення, який кращий за PHP5. Це швидше, має більше функцій, і це просто майбутнє. Якщо цього для вас недостатньо, на увазі PHP5 більше не підтримується.

12. Підвищити швидкість WordPress, змінивши кешування браузера

Коли користувач починає завантажувати ваш веб-сайт, його браузер негайно починає завантажувати всі необхідні файли з сервера, на якому розміщений ваш веб-сайт. Залежно від швидкості підключення до Інтернету та можливостей сервера, сайт може завантажуватися швидше або повільніше. Звичайно, кожна сторона хоче завантажувати сайт якомога швидше, і ви, як адміністратор, повинні зробити все від вас залежне, щоб ваш сайт блискавично.

Більше вдосконалення швидкості WordPress та кешування статичних файлів

Перший візит на ваш сайт повністю залежить від підключення до Інтернету та сервера, але ви можете внести зміни до своїх постійних відвідувачів. Вони, мабуть, не усвідомлюють, що зміни вноситься, але вони завжди матимуть на увазі, наскільки швидко насправді ваш сайт. Ви можете поставити себе в їх взуття – якщо на сайти знадобиться кілька секунд, щоб завантажити кожну сторінку, ви, ймовірно, не будете затримуватися занадто довго, незалежно від того, наскільки вміст хороший, правда?

Технологія кешування бере деякі файли з сервера та зберігає їх на локальному комп’ютері. Потім, якщо користувач знову відвідує той самий сайт, браузер перевіряє збережені файли та завантажує їх миттєво, а не завантажувати їх з віддаленого сервера ще раз. Це робить час завантаження набагато коротшим, покращує швидкість WordPress і робить відвідувача набагато щасливішим.

Використовуючи наступний код, ви можете сказати WordPress кешувати статичні файли протягом більш тривалого періоду часу. Перш ніж розпочати копіювати та вставити код, знайдіть хвилину, щоб переглянути – як часто ви вносите зміни на свій веб-сайт, який вміст у вас є і чи може це справді допомогти вашому сайту, якщо ви продовжите кешування??

  1. Відкрийте файл .htaccess
  2. Скопіюйте та вставте наступне:
# Кешування браузера

Закінчуєтьсяактивним увімкнено
ExpiresByType image / jpg "доступ 1 рік"
ExpiresByType image / jpeg "доступ 1 рік"
ExpiresByType image / gif "доступ 1 рік"
ExpiresByType image / png "доступ 1 рік"
ExpiresByType text / css "доступ 1 місяць"
ExpiresByType заявка / pdf "доступ 1 місяць"
ExpiresByType text / x-javascript "доступ 1 місяць"
ExpiresByType додаток / x-shockwave-flash "доступ 1 місяць"
ExpiresByType image / x-icon "доступ 1 рік"
ЗакінчуєтьсяЗа замовчуванням "доступ 2 дні"
 1. Зберегти зміни

Після збереження змін ваш сервер змінить час доступу для зберігання цих файлів локально. Якщо вам не зручно самостійно змінювати .htaccess файл, ви можете зробити це за допомогою простого плагіна.

13. Як видалити рядки запитів зі статичних ресурсів у WordPress та пришвидшити ваш сайт

Якщо ви намагалися пришвидшити та оптимізувати свій сайт WordPress, ви, мабуть, натрапили на різні інструменти діагностики в Інтернеті, які можуть вам допомогти у цьому. Ми радимо вам зробити тести; вони підкажуть, наскільки добре працює ваш веб-сайт, і більшість із цих інструментів покажуть вам детальну інформацію про швидкість вашого веб-сайту.

Наприклад, якщо ви запускаєте тест на GTmetrix, він покаже, які зображення уповільнюють ваш сайт. Він розповість про швидкість завантаження таблиць стилів та сценаріїв, детальну інформацію про мінімізацію та багато іншого. Одне з речей, які багато користувачів WordPress виявляють у верхній частині списку (означає, що проблему слід вирішити якомога швидше), це “видалити рядки запитів із статичних ресурсів”. У цій частині ми коротко пояснимо, що таке рядки запитів та як швидко їх видалити, щоб підвищити швидкість вашого веб-сайту.

Що таке рядки запитів

Рядки запиту – це частини URL-адрес, які ви можете знайти після знака питання (?) Або символу ampersand (&). Браузери або зовнішні програми зазвичай додають ці частини до URL-адрес, щоб додати додаткові параметри.

Наприклад, використовуючи рядки запитів, наприклад, плагін WordPress може передавати різні значення через URL, щоб інші програми та служби могли їх використовувати.

https://firstsiteguide.com/?utm_source=twitter&utm_medium=cpm&utm_campaign=twitter

Найчастіше після натискання на рекламу, статтю з соціальних медіа чи електронну скриньку ви побачите досить довгу URL-адресу з рядками запитів. Щоб повідомити аналітичним службам про походження вашого візиту, додадуть інші служби (і самі люди) UTM – конкретні рядки запитів, які описують джерела, засоби масової інформації та кампанії. Маркетологи використовують це для відстеження ефективності своїх кампаній. І це щось абсолютно нормальне; не хвилюйтеся щодо таких типів рядків запитів.

Чому і коли слід видаляти рядки запитів?

GTmetrix видаляє рядки запитів із статичних ресурсів

Хоча рядки запитів є важливою частиною динамічних елементів, вони можуть уповільнити ваш сайт WordPress, якщо вони використовуються в статичних ресурсах. Якщо ви коли-небудь відкривали консоль браузера, перебуваючи на своєму сайті, можливо, ви виявили, що на веб-сайті відображаються номери версій сценаріїв та стилів. Це може виглядати звично:

/wp-includes/css/dashicons.min.css?ver=4.4.2

Деякі сервери кешування проксі та CDN не можуть кешувати такі ресурси. Це означає, що щоразу, коли ви відкриваєте сайт, серверу доведеться надсилати вам файл знову і знову. І це те, що надзвичайно сповільнює сайт. Просто одна рядок запиту не призведе до значної зміни, але коли ви збираєте декілька з них, речі можуть стати серйозними. Нарешті пора вирішити проблему та видалити рядки запитів із статичних ресурсів.

Як видалити рядки запиту зі статичних ресурсів

Рядок запиту

Існує кілька прийомів для видалення рядків запитів зі статичних ресурсів у WordPress, і ми збираємось показати їх вам. Це можна зробити, скопіювавши просту функцію, або ви можете скористатися кількома плагінами WordPress, які вирішать проблему. Яку б методику ви не вибрали, ви не помилитесь – ви видалите рядки запитів із статичних ресурсів протягом найближчих кількох хвилин і пришвидшите ваш сайт саме в той момент.

Додайте просту функцію

Перший метод вимагає просто скопіювати та вставити просту функцію у файл function.php. Якщо ви коли-небудь додавали туди функцію, ви вже знаєте, що справа не така вже й велика. Але якщо це ваш перший раз, будьте обережні, оскільки одна маленька помилка у файлі може зробити ваш сайт непридатним. Щоб відчувати себе безпечно, будь ласка, створіть резервну копію файлу, перш ніж продовжувати.

  1. Відкрийте та відредагуйте файл function.php
  2. Скопіюйте та вставте такий код:
функція _remove_script_version ($ src) {
$ parts = вибухнути ('? ver', $ src);
повернути $ частини [0];
}
add_filter ('script_loader_src', '_remove_script_version', 15, 1);
add_filter ('style_loader_src', '_remove_script_version', 15, 1);
 1. Зберегти зміни

Зніміть прапорець у W3 Total Cache

Оскільки W3 Total Cache є популярним плагіном, який нараховує більше мільйона активних установок на даний момент, швидше за все, ви вже використовуєте плагін. У такому випадку вам буде просто потрібно зняти одну з опцій у налаштуваннях:

 1. Перейдіть до Продуктивність -> Кеш браузера
 2. Зніміть прапорець Запобігання кешування об’єктів після зміни налаштувань варіант
 3. Зберегти зміни

Використовуйте Видалення рядків запитів із плагіну статичних ресурсів

Якщо вам не подобається додавати код у function.php самостійно, ви можете використовувати безкоштовний плагін для роботи. Видаліть рядки запитів із статичних ресурсів це легкий та простий плагін, який зробить те саме, не вимагаючи від вас коду.

Просто встановіть плагін, активуйте його, і ви закінчите. Щойно ви активуєте плагін, рядки запиту будуть видалені зі статичних ресурсів.

Незалежно від методики, яку ви використовували, видалення рядків запитів не повинно було бути складним завданням. Тепер, коли ви закінчили, можете запустити ще одне сканування на вибраному вами інструменті швидкості та ефективності, щоб побачити, чи покращився показник (і швидкість вашого веб-сайту)..

14. Зменшіть кількість запитів HTTP та пришвидшіть свій сайт WordPress

Хоча для завантаження веб-сайту все, що вам потрібно, – це натискання кнопки, для комп’ютерів є набагато більше. Цей один клік і одна секунда, які триватимуть, поки перед вами не відобразиться сторінка, можуть приховати десятки, якщо не сотні HTTP-запитів на сервер. Очевидно, що чим більше інформації буде туди-сюди, тим довше вам доведеться чекати завантаження сайту. Одна з найпростіших речей, що ви можете зробити для прискорення свого сайту, – це мати хорошу хостингову компанію. Але коли ви вирішите піти ще глибше, щоб пришвидшити свій веб-сайт WordPress, вам слід подбати про HTTP-запити.

Для початку слід перевірити свій веб-сайт, щоб побачити, скільки запитів потрібно для завантаження певної сторінки. Існують різні способи тестування. Замість того, щоб показати вам всі можливості, досить буде ввести URL-адресу в HTTP Запит перевірки. Ви отримаєте результати негайно, і, сподіваємось, у вас не буде більше 30-ти запитів. Якщо це зробити, настав час зменшити кількість запитів HTTP та пришвидшити ваш сайт WordPress.

HTTP Запит перевірки

15. Не використовуйте Gravatars

Якщо ви використовуєте систему коментування за замовчуванням WordPress, ви також використовуєте Gravatars. Тепер, якщо ви отримуєте кілька коментарів на місяць, це не повинно вас дуже турбувати. Але якщо вашим відвідувачам подобається залишати короткі записки під вашими статтями, вам варто подумати про видалення Gravatars із зображення.

Як тільки ми скажемо вам, що кожне зображення Gravatar додає ще один HTTP-запит на сервер, уявіть, що станеться, коли у вас є більше, ніж, скажімо, сто коментарів на одній сторінці? Здогадайтесь, що станеться, коли є більше ста додаткових запитів, які там не повинні бути – так, ваш сайт стає повільніше.

HTTP-перевірка запитів

Якщо вам не потрібні ці маленькі зображення поруч із кожним коментарем, просто перейдіть до пункту Налаштування -> Обговорення -> Аватари і зніміть прапорці для показу аватарів у коментарях. Це так просто. Якщо у вас просто є аватари, вам слід розглянути можливість встановлення сторонньої системи коментування для WordPress, яка буде обробляти речі по-іншому. Наприклад, Disqus – це популярний вибір, який робить роботу з відображенням аватарів набагато швидше.

16. Видаліть коментарі, якщо ви їх не використовуєте

Як ви здогадуєтесь, для використання коментарів потрібні додаткові файли. Якщо ви користуєтеся системою коментування за замовчуванням, вам нічого не потрібно робити – це користь, і додатковий запит виправданий. Але якщо ви не використовуєте коментарі на своєму сайті або використовуєте іншу систему коментування, слід видалити сценарій відповіді на коментар. Для цього вам потрібно скопіювати таку функцію у файл function.php:

функція comments_clean_header_hook () {
wp_deregister_script ('коментар-відповідь');
}
добавлення ('init', 'comments_clean_header_hook');

17. Видаліть емоджи

Так, смайлики милі. Так, кожен використовує їх на своїх комп’ютерах, смартфонах та планшетах. Хоча WordPress представив їх у версії 4.2. це не означає ви повинні завантажити той додатковий JS-файл на свій сайт, щоб мати смайлики. Швидкість вашого веб-сайту має бути важливішою, ніж використання емоджи (якщо ви просто не можете жити без них).

18. Використовуйте CSS-спрайти в WordPress

Як видно з тестування сторінки, для кожного зображення потрібен HTTP-запит. Це не означає, що ви повинні видаляти фотографії, але ви повинні піклуватися про них. Якщо мова йде про швидкість вашого сайту, дізнайтеся, як оптимізувати зображення для WordPress. Але якщо мова йде про запити, ви можете зменшити кількість цих HTTP-запитів, створивши CSS-спрайти.

Якщо ви йдете до Spriteme на сайті, ви зможете вибрати всі зображення зі сторінки, яку ви використовуєте, і об’єднати їх в один файл. Змінивши посилання на зображення, ви додасте розмір зображення, але в той же час зменшите кількість запитів. Це може здатися суперечливим, але ви можете насправді прискорити справи – сервер буде працювати краще з одним великим файлом, ніж потрібно відповідати на десятки запитів.

19. Обмежте кількість кнопок соціальних медіа

Соціальні медіа стали стандартною частиною кожного веб-сайту. Незалежно від того, чи є у вас невеликий персональний або бізнес-сайт, або ви працюєте на порталі з десятками авторів, вам доведеться підключити соціальні мережі до цього веб-сайту. Це нормально, і ти повинен це зробити.

Але якщо говорити про показ соціальних кнопок, то менше – більше. Хоча ви, можливо, відкрили облікові записи в десятках мереж, відображайте кнопки лише для тих, кого ви найбільше плекаєте. Кожна кнопка завантажує власне зображення та додаткові файли, які можуть уповільнити ваш сайт.

20. Вивантажте сценарії та стилі, які ви не використовуєте

Вивантажте сценарії та стилі та пришвидшіть свій сайт

Пересічний користувач WordPress не має поняття, що відбувається у фоновому режимі. Хто має час подумати про сценарії та стилі на сайті. Ми не звинувачуємо вас у цьому, але тепер, коли ми звернули вашу увагу, знайдіть трохи часу, щоб перевірити на своєму сайті сценарії та стилі, які вам не потрібні.

Не потрібно бути експертом. Ми вже показали вам акуратний маленький плагін, який покаже вам всі сценарії та стилі, які завантажуються на кожну вашу сторінку. Використовуючи WP Asset CleanUp, ви можете легко розпізнати файли, які вам більше не потрібні, і ви можете швидко їх вивантажити. Якщо у вас є більше досвіду роботи з WordPress, плагін допоможе вам ізолювати дані, а згодом ви зможете видалити файли вручну. Якщо ні, залиште плагін і нехай він обробляє сценарії та стилі для вас.

21. Відключити вставки

Для поліпшення роботи користувачів розробники WordPress представили новий файл JS, який дозволяє вставляти відео з різних сервісів, таких як Youtube, просто скопіювавши URL. Ви можете вставляти зображення та твіти так само, вставивши посилання у візуальний редактор.

Хоча ця функція є дивовижною, багато людей просто не користуються нею. Якщо ви намагаєтесь пришвидшити свій сайт, важливіше видалити один запит, ніж попередній перегляд відео. Ви знаєте, яке відео ви вбудовуєте, тому немає необхідності в цьому попередньому перегляді?

Якщо вам не дуже добре з кодом, і вам просто потрібно встановити плагін, є простий плагін, який буде видалити вставки з вашого сайту. Якщо ви можете обробити кілька рядків коду, який вам просто потрібно скопіювати, скористайтеся наступною функцією та вставте її у файл function.php:

функція speed_stop_loading_wp_embed () {
if (! is_admin ()) {
wp_deregister_script ('wp-embed');
}
}
добавлення ('init', 'speed_stop_loading_wp_embed');

Знайдіть свій час і перевірте свій сайт WordPress на наявність небажаних запитів HTTP. Навіть якщо ви зменшите кількість лише на кілька сторінок або знайдете лише файл, який вам не потрібно завантажувати, це матиме успіх. Не хвилюйся; навіть якщо ваші користувачі цього не відчувають підвищення швидкості, пошукові системи будуть.

Висновок: Завжди дбайте про швидкість свого блогу

Якщо ви внесете зміни лише до кількох речей на своєму сайті, ви можете їм скористатися. Етапи, описані нами в цій статті, є абсолютно безкоштовними, тому спробувати їх не завадить. Але не забудьте подбати про свій сайт; оновлюйте WordPress, теми та плагіни регулярно і ніколи не нехтуйте своїм блогом.

Іноді навіть оптимізований сайт не працюватиме швидко. У такому випадку вам доведеться шукати іншу хостинг-компанію або розглянути можливість сплатити додаткові гроші за керований або виділений сервер.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map