21 patarimas, kaip paspartinti „WordPress“ tinklaraštį

„WordPress 21“ patarimai, kaip paspartinti svetainę


Naršydami internete greičiausiai nepervertinate svetainės greičio. Jei jūsų interneto ryšys yra pakankamai geras, greičiausiai jūs turite tik dvi išvadas apie kiekvieną svetainę dėl greičio – svetainė yra arba nėra pakankamai greita. Štai taip dauguma interneto vartotojų matys jūsų „WordPress“ svetainę. Net jei tinklaraštis neįkraunamas pakankamai greitai, jis patrauklus konkrečiam lankytojui, jūs jį prarasite. Tai tikrai. Štai kodėl jūs turite padaryti viską, kas įmanoma, kad jūsų „WordPress“ svetainė būtų kuo greitesnė.

Kol yra daugybė būdų, kaip pagreitinti svetainę, kai kuriems reikės techninių žinių, kai kuriems – viso jūsų atsidavimo, o kai kuriems – tiesiog per brangu.

Kaip visada, „WordPress“ gali padėti išspręsti problemą. Nuolat tobulėja ne tik „WordPress“, bet ir papildiniai, temos bei prieglobos įmonės. Šiame straipsnyje mes ketiname parodyti jums, kaip pagreitinti savo „WordPress“ svetainę. Svetainės greitį įtakoja daugybė veiksnių ir, atsižvelgiant į jūsų svetainę, per kelias artimiausias minutes galite pagerinti greitį.

 1. Naudokite talpyklos papildinį
 2. Optimizuokite vaizdus
 3. Optimizuokite pagrindinį puslapį
 4. Tinkamai įkelkite „Google Maps“
 5. Išvalykite ir optimizuokite duomenų bazes
 6. Pašalinkite nereikalingus simbolius iš šaltinio kodo (sumažinkite jį)
 7. Pasirinkite greitą „WordPress“ temą
 8. Neįdiekite nereikalingų papildinių
 9. Padalinkite didesnius įrašus
 10. Ribokite peržiūrų skaičių
 11. Naujovinkite į PHP7. Dabar!
 12. Keiskite naršyklės talpyklą
 13. Kaip pašalinti užklausos eilutes iš statinių išteklių
 14. Sumažinkite HTTP užklausų skaičių
 15. Nenaudokite „Gravatars“
 16. Pašalinkite komentarus, jei jų nenaudojate
 17. Pašalinkite jaustukus
 18. Naudokite CSS „Sprites“ programoje „WordPress“
 19. Apribokite socialinės žiniasklaidos mygtukų skaičių
 20. Iškraukite nenaudojamus scenarijus ir stilius
 21. Išjungti įterpimus

Contents

1. Naudokite talpyklos papildinį

Įdiegę ir nustatydami talpyklos papildinį galite iškart pajusti, kaip pasikeitė jūsų svetainės greitis. Visose svetainėse bus dalių, kurios nesikeičia taip dažnai. Nesvarbu, ar tai vaizdas, CSS ar JS failas, talpyklos papildinys gali tvarkyti tuos failus, kad jų nereikėtų atsisiųsti iš serverio kiekvieną kartą, kai vartotojas atidaro jūsų svetainę. Tai daugiausia padės sugrįžtantiems lankytojams, kurie jau turės tuos failus.

Yra daugybė „WordPress“ talpyklos papildinių, tačiau tik keli populiarūs. Geros žinios yra tai, kad tie papildiniai yra gerai užkoduoti, jie greitai pagreitins jūsų svetainę ir yra visiškai nemokami! Populiariausias darbo papildinys yra W3 bendra talpykla kuriame yra daugiau nei 1 milijonas aktyvių vartotojų. Tai įspūdinga! Yra ir kitų įskiepių, kurie gali padaryti tą patį, pvz WP greičiausio talpyklos papildinys kurį mes jau minėjome viename iš ankstesnių mūsų straipsnių.

2. Optimizuokite vaizdus

Nesvarbu, ar tai tik vienas vaizdas jūsų pagrindiniame puslapyje, ar visa nuotraukų galerija, kurią norite parodyti, neoptimizuoti vaizdai gali drastiškai sulėtinti jūsų svetainę. Tarkime, kad jūs naudojate fotoaparatą, galintį fotografuoti aukštos skiriamosios gebos nuotraukas. Tikriausiai tos nuotraukos bus daugiau nei 2 MB, ir jos gali lengvai peržengti 4 MB ribą. Net vaizdai iš šiuolaikinių išmaniųjų telefonų sugeneruos didelius failus. Jei negalvojate apie tai ir tiesiog įkeliate nuotrauką, įsivaizduokite savo svetainės apkrovą.

Tiesiog pridėję vieną atvaizdą, kuris yra 2 MB arba 4 MB „sunkus“, jūsų vartotojai turės atsisiųsti tą atvaizdą, kai atidarys jūsų svetainę. Nors plačiajuosčio ryšio vartotojai nejaus daug skirtumo, nukentės vartotojai, kurių interneto sparta mažesnė. Ne tik tai; net „Google“ nusimins dėl lėtesnio krovimo laiko, todėl ilgainiui gali nukentėti jūsų puslapio reitingas.

Tai neturėtų būti problema, nes taip lengvai galite optimizuoti vaizdus. Visų pirma, jei nedemonstruojate savo naujausio darbo ir jums nereikia rodyti vaizdų visa raiška, pirmiausia sumažinkite skiriamąją gebą. Pvz., Jei jūsų tema rodo ne daugiau kaip 800 pikselių plotį, jūsų vaizdas neturėtų būti platesnis. Galite tiesiog pakeisti dydį, o gal net apkarpyti vaizdą. Taip pat yra daugybė įrankių ir programų, kurios gali padėti jums optimizuoti paveikslėlius. Nesvarbu, ar norite naudoti profesionalią programinę įrangą, pvz., „Photoshop“, kuri gali padaryti jūsų vaizdams stebuklus ir optimizuoti juos specialiai žiniatinkliui, ar norite naudoti paprastą internetinį įrankį, turėtumėte optimizuoti savo vaizdus.

Taip pat yra daugybė „WordPress“ įskiepių WP Smush – vaizdo optimizavimas kuris gali automatiškai optimizuoti vaizdus jums.

3. Optimizuokite pagrindinį puslapį

Jūsų pagrindinis puslapis yra svarbus puslapis. Net jei asmuo nenukreipia į pagrindinį puslapį, jis greičiausiai norės jį aplankyti iš kitų jūsų įrašų ir puslapių. Štai kodėl pagrindinis puslapis turi būti teisingai optimizuotas. Kaip minėta anksčiau, pasirūpinkite savo svetainės vaizdais ir įsitikinkite, kad jie yra optimizuoti. Naudokite mažesnes ištraukas savo įrašams, o ne rodykite didesnius. Nerodyti vaizdų iš įrašų; vietoj to, prieš pirmąjį įrašo įrašą palikite nuorodą „skaityti daugiau“. Nenaudokite per daug šoninės juostos ir poraštės valdiklių, dėl kurių jūsų svetainė gali sulėtėti.

4. Teisingai įkelkite „Google Maps“

„Google Maps“ valdiklis
Jei vietai rodyti naudojate „Google“ žemėlapius, įsitikinkite, kad interaktyvus žemėlapis jūsų neslopina. Paprastas jūsų svetainės žemėlapis gali užtrukti iki 2 MB, o tai privers lankytojus atsisiųsti papildomus duomenis, net jei jie ir nesidomi žemėlapiu.

Bet jei naudojate „WordPress“, ši užduotis gali būti dar lengvesnė. Taip, mes kalbame apie „Google Maps“ valdiklio papildinys kuris gali pateikti miniatiūrą iš jūsų žemėlapio. Tai darydami, į savo svetainę pridėsite tik kelis kilobaitus duomenų, o ne megabaitą ar du. Tai turės didžiulį poveikį jūsų svetainės greičiui, o lankytojai, besidomintys žemėlapiu, vis tiek gali naudotis visomis „Google Maps“ galimybėmis.

5. Išvalykite ir optimizuokite duomenų bazes

„WordPress“ naudoja duomenų bazes, kad saugotų praktiškai viską, ko reikia sklandžiam veikimui. Per tam tikrą laiką šios duomenų bazės pradės kurti ir lėtai pradės lėtinti jūsų svetainę. Valydami ir optimizuodami duomenų bazes galite pagreitinti savo „WordPress“ svetainę. Laimei, jums nereikia rankiniu būdu atidaryti kiekvienos duomenų bazės ir klaidžioti po tūkstančius joje saugomų eilučių, tačiau galite atsipalaiduoti ir palikti darbą kitam „WordPress“ papildiniui. Tokiu atveju mes siūlome WP-Optimizuokite papildinį kuri yra nemokama ir gali būti paleista nereikia „PhpMyAdmin“.

6. Pašalinkite nereikalingus simbolius iš šaltinio kodo (sumažinkite jį)

Šaltinio kode gali būti tūkstančiai eilučių. Pridėjus papildomų temų, papildinių ir pasirinktinių funkcijų, skaičius greitai auga, o tai daro įtaką jūsų svetainės greičiui. Nors kodas dažniausiai yra naudingas, šaltinio kode yra daugybė nereikalingų simbolių, kurie gali jus tik pristabdyti. Nesvarbu, ar tai baltųjų tarpelių, naujų linijų simbolių, komentarų ar blokuojančių ribų grupė, galite juos saugiai pašalinti, kad paspartintumėte savo „WordPress“ svetainę..

Ne, jums nereikės naršyti šaltinio kodo, kad tuos simbolius ištrintumėte rankiniu būdu; yra „WordPress“ papildinys, kuris gali atlikti darbą už jus. Jei įdiegėte „W3 Total Cache“, kad išspręstumėte talpyklos talpyklos problemą, jau turite papildinį, kurį galima naudoti suskaidymui. Kitas populiarus papildinys, kuris gali sutrumpinti kodą jūsų WP svetainėje, yra Autoptimizuoti.

„WordPress“ svetainės pagreitinimas užtrunka. Yra tiek daug dalykų, kuriuos galite patobulinti, kad pašalintumėte tą mažą sekundės dalį nuo įkrovimo laiko. Tačiau svetainės greitis yra svarbus tiek lankytojų, tiek paieškos sistemų požiūriu. Ir nors jūs turėsite pereiti įvairius metodus ir papildinius, kad išnaudotumėte savo svetainės galimybes, ji bus to verta.

Prieš įsigilindami į informaciją, įsitikinkite, kad turite geriausią prieglobos variantą. Tai yra pirmas žingsnis, kurį turite turėti greitą svetainę.

Dabar leiskite mums parodyti, kaip rankiniu būdu sutrumpinti CSS ir „JavaScript“ failus, taip pat pateikite du papildinius, kurie padės pagreitinti jūsų svetainę. Parengta?

Kas yra minifikacija?

Prieš nešvariomis rankomis rinkdamiesi failus greitai pažiūrėkime, ką reiškia „CSP“ ir „JavaScript“ failų sumažinimas „WordPress“. Kaip jūs tikriausiai jau žinote, yra dešimtys ir dešimtys failų, reikalingų, kad „WordPress“ tinkamai veiktų. Kai pridedate naujų temų ir papildinių, skaičius tik auga. Tuo pat metu jūsų svetainės greitis mažėja. Laimei, jums nereikia daug jaudintis dėl „WordPress“ naudojančio kodo, temų ir papildinių. Bet jūs turėtumėte žinoti, kad galite padaryti tuos failus mažesnius ir taip padidinti savo tinklaraščio spartą.

Mažinimas yra nereikalingų simbolių pašalinimas iš kodo. Dėl proceso paveikti failai bus mažesni, tačiau nepakeisite jo funkcionalumo.

Sumažinę CSS ir „JavaScript“ failus „WordPress“, pašalinsite tokius dalykus kaip balti tarpai, naujos eilutės simboliai, komentarai ir užblokuosite ribotuvus. Kiekvienam iš kodo pašalintam simboliui šiek tiek pagreitinsite savo svetainę. Čia yra paprastas CSS kodo pavyzdys prieš ir po mažinimo proceso.

CSS kodas prieš sumažinimą

kūnas {
paraštė: 10 taškų;
spalva: # 333333;
fonas: mėlynas;
}

Nors tai yra daug lengviau žmogaus akiai, jis naudoja ženklus, kurių mašinai nereikia aiškinti kodo.

CSS kodas po minifikavimo

korpusas {paraštė: 20 taškų; spalva: # 333; fonas: mėlynas}

Kompiuteryje šis kodas atrodo taip, kaip anksčiau parodytas. Naujos eilutės nėra kažkas, ko reikia kompiuteriui, norint tinkamai paleisti kodą. Pažvelgę ​​į spalvą, galite pastebėti, kad mes pašalinome net keletą skaičių; kompiuteris vis tiek žinos teisingą spalvą. Atminkite, kad po paskutinio elemento nėra kabliataškio. Šiame paprastame pavyzdyje pašalinome kelis simbolius ir kodą padarėme mažesnį. Dabar įsivaizduokite, kas nutinka, kai turite tūkstančius kodų eilučių.

Sumažinkite CSS ir „JavaScript“ failus rankiniu būdu

Dirbdami prie pasirinktos „WordPress“ temos ar papildinio, norėsite sutrumpinti CSS ir „JavaScript“ failus, kuriuose dirbate. Tokiu atveju jums nereikės įdiegti papildomų papildinių, kad atliktumėte darbą už jus. Vietoj to galite greitai sutrumpinti tik jums reikalingus failus. Tai darydami galite leisti sau prabangą įvesti lengvai jums įmanomą kodą ir vis tiek padaryti tai kuo greičiau. Jei rimčiau žiūrite į kodavimą, norėsite apsvarstyti galimybę naudoti CSS ir JS preprocesorius. Šios modernios programos gali padėti jums parašyti kodą, taip pat jį sumažinti ir sutrumpinti, kai eksportuosite failus.

Neautomatiškai susmulkinkite CSS

Neautomatiškai sutrinkite „JavaScript“

Geriausi miniatiūros „WordPress“ papildiniai

Paslaugos, kurias jums parodėme aukščiau, puikiai atliks jūsų pasirinktinį kodą. Bet jei norite sutrumpinti visus failus savo „WordPress“ svetainėje, būtų praktiškai juokinga žiūrėti kiekvieną failą, esantį jūsų serveryje. Džiaugiamės galėdami pranešti, kad kai kurie fantastiški nemokami papildiniai gali sumažinti CSS ir „Java“ failą „WordPress“ jums. Parodykime jums geriausius.

Autoptimizuoti

Naudojant daugiau nei 200 000 aktyvių diegimų, automatinis optimizavimas yra vienas iš populiariausių pasirinkimų optimizuojant „WordPress“ svetainę. Tarp kitų nuostabių savybių, papildinys gali sumažinti scenarijus, stilius ir HTML. Tai padės suspausti failus, talpinti juos ir perkelti kodą, kad jūsų svetainė būtų greitesnė.

 1. Įdiekite ir suaktyvinkite papildinį
 2. Eiti į Nustatymai -> Automatinis optimizavimas
 3. Spustelėkite Rodyti išplėstinius nustatymus
 4. Patikrink Optimizuokite HTML kodą, optimizuokite „JavaScript“ kodą, ir Optimizuokite CSS kodą galimybės
 5. Išsaugoti pakeitimus

W3 bendra talpykla

Šis populiarus papildinys daro viską. Žinoma, įskiepis visų pirma talpins failus jums. Bet jei jus domina užklausos eilučių pašalinimas iš statinių išteklių, „W3 Total Cache“ tai padarys už jus. Panašiai jis sumažins CSS ir „JavaScript“ failus ir netgi padarys tą patį jūsų įrašams, puslapiams ir RSS. Jūs tiesiog turite tai patikrinti.

 1. Įdiekite ir suaktyvinkite papildinį
 2. Eikite į Našumas -> Mažinkite
 3. Neišmeskite Parašykite URL struktūrą patikrinta
 4. Įgalinti HTML sumažinkite nustatymus, JS sumažinkite parametrus ir CSS sumažinkite parametrus
 5. Išsaugokite visus nustatymus

Kaip matote, smulkinimo procesas yra gana paprastas. Jei naudojate „WordPress“ papildinį, pasiteisinimo tikrai neturite. Sumažinkite CSS ir JS failus savo svetainėje ir grįžkite į pasirinktą internetinį greičio ir našumo testą. Esame tikri, kad gausite daug geresnius balus ir padėkos laišką iš lankytojų ir paieškos sistemų.

7. Pasirinkite greitą „WordPress“ temą

Prieš net pradėdami dirbti savo svetainėje, turėtumėte būti atsargūs pasirinkdami „WordPress“ temą. Iš pradžių gali atrodyti, kad tam tikra tema pritrauks daugiau lankytojų vien dėl išdėstymo ir nuostabių jos naudojamų vaizdų. Bet pabandykite galvoti į priekį; užuot tiesiog išsirinkę gražiausią rastą temą, išbandykite kelias temas skirtingose ​​naršyklėse iš skirtingų įrenginių.

Tai nustebins, kokį skirtumą tema gali reikšti visos svetainės greičiui. Ne tik daugybė vaizdų gali užtemdyti temą, bet kode yra tiek daug paslėptų dalykų, kurie gali reikšti didelį skirtumą. Nors ne visada taip yra, „premium“ temos turėtų būti koduojamos geriau ir geriau atlikti.

8. Neįdiekite nereikalingų papildinių

Pradėjus dirbti savo svetainėje gali kilti pagunda įdiegti naujus papildinius. Nors yra įskiepių, kuriuos turėsite įdiegti ir vykdyti, būkite atsargūs ir neperkraukite savo svetainės. Pradedantiesiems, aktyvūs papildiniai neabejotinai paveiks jūsų svetainės greitį.
. Kita vertus, net neaktyvūs papildiniai užims jūsų brangią vietą, o tai turės įtakos atsarginių failų dydžiui. Kai sudėsite viską, tiek aktyvūs, tiek neaktyvūs papildiniai gali pakenkti jūsų svetainės greičiui, todėl prieš pradėdami diegti papildinį, kurio jums iš tikrųjų nereikia, pagalvokite dar kartą..

9. Suskaidykite didesnius postus

Jei esate linkęs rašyti tikrai ilgus įrašus, prie kurių taip pat pridedate daug vaizdo įrašų ir vaizdų, turėtumėte padalinti juos į kelis puslapius. Tai galima padaryti labai greitai, nes net nereikia tam naudoti papildinio – „WordPress“ įtraukė jus į galvą, bet galbūt net nežinote apie tai.

10. Apribokite peržiūrų skaičių

Skelbimų publikavimas yra naudingas dalykas. Bet faktas yra tas, kad dauguma vartotojų jų visai nenaudoja arba kad jiems nereikia daugiau nei kelių taisymų viename įraše. Pataisymai saugomi duomenų bazėje. Jei turite labai daug pranešimų, įsivaizduokite, kiek ten bus papildomų pakeitimų. Tai tikrai sulėtins jūsų „WordPress“ svetainę, todėl įsitikinkite, kad apribojote pataisymų skaičių arba netgi visiškai pašalinkite juos, jei to nereikia.

11. Atnaujinkite į PHP7. Dabar!

Visada turėtumėte stengtis padaryti kuo mažiau darbų, kad pasiektumėte kuo daugiau rezultatų. Svetainės optimizavimas, kad ji būtų greita, nesiskiria. Kodėl verta praleisti valandas optimizuojant tik tam, kad būtų galima nuslėpti keletą milisekundžių, kai galite padaryti kelis paspaudimus ir lengvai pagreitinti svetainę 20%. Mūsų metodo nėra stebuklingos. Tai paprasta, paprasta ir akivaizdu. Įdiegę tai, jūs paklausite savęs „kodėl aš to nepadariau anksčiau“.

Daugybė testų rodo, kad PHP7 yra 20% greičiau nei PHP5 realaus gyvenimo aplinkose. Atliekant bendrus testus, jis gali būti 200% greitesnis. Jis taip pat yra saugesnis, turi naujų naudingų funkcijų ir yra rekomenduojamas „WordPress“. Taigi, kaip atnaujinti?

Jei naudojatės tinkama prieglobos įmone, jau esate prisijungę prie PHP7, todėl prieš eidami toliau patikrinkite savo versiją. Arba patraukti Mano „WordPress“ sveikatos patikrinimo papildinys arba įkelkite failą naudodami phpinfo () funkcija. Jau esate PHP7? Puiku! Jūs baigėte. Naudojatės PHP5? Atsikratykime to.

Prisijunkite prie „cPanel“. Jei neturite patogios nuorodos, tiesiog pridėkite „: 2083“ savo domeno vardo pabaigoje, t., http://www.mandomenas.com:2083. Kai būsite prisijungę, skyriuje „Programinė įranga“ suraskite piktogramą, kurioje sakoma: „PHP selektorius“, „Pasirinkite PHP versiją“ arba „PHP versijos tvarkyklė“. Spustelėkite piktogramą, kad atidarytumėte PHP versijos parinkiklį. Priklausomai nuo to, ką įgalino jūsų prieglobos įmonė, galėsite pasirinkti visos paskyros, konkrečių domenų arba kiekvieno katalogo PHP versiją. Nepriklausomai nuo to, kokia padėtis įgalinta jūsų „cPanel“, įsitikinkite, kad „WordPress“ diegimui pasirinkote v7.0 arba v7.1. Spustelėkite „Išsaugoti“. Atnaujinkite savo svetainę, kad patikrintumėte, ar pakeitimas yra aktyvus, ir mėgaukitės greičiu.

PHP7 „WordPress“

Bet… (įrašykite savo pasiteisinimą čia)

Jei dar neatnaujinote, tikrai turite „gerą“ priežastį. Jokio įžeidimo, bet ne, jūs to nedarote! Panaikinkime tuos pasiteisinimus, kuriuos turite.

Panašu, kad nesuprantu daug darbo ir su serveriu susijusių dalykų

Taip, tai susiję su serveriu, bet jei žinote, kaip prisijungti prie „cPanel“, turite visus reikiamus įgūdžius. Sukurti naują el. Pašto adresą „cPanel“ yra tiek pat daug, kiek įmanoma. Raskite piktogramą; paspausti; išskleidžiamajame meniu pasirinkite naują versiją; sutaupyti. padaryta.

Jei jums nėra sunku tai padaryti, kas yra gerai, atsidarykite palaikymo bilietą su savo prieglobos įmone ir jie tai padarys už jus.

Mano prieglobos įmonė nepalaiko PHP7

Tai didžiulė problema! Didelis! Pats faktas gali būti ne tas, kuris susijęs, tačiau jis turi daugybę kitų padarinių. Tai reiškia, kad naudojate pasenusią serverio programinę įrangą ir kad jūsų prieglobos įmonė paprasčiausiai neatlieka savo darbo. Šiuo metu jūs mokate kainą už lėtos svetainės turėjimą, tačiau netrukus, kai viskas pradeda byrėti dėl to, kad jos netvarko serverių, susidursite su rimtomis prastovomis..

Nusiųskite jiems el. Laišką ir reikalaukite, kad jie nedelsdami perkeltų jūsų sąskaitą į naują serverį, palaikantį PHP7. Jei jie to nedaro (dėl kokių nors priežasčių), turite rasti gerą „WordPress“ prieglobos įmonę. Bijote ir nenorite to daryti? Gerai, jei nerimaujate dėl migracijos, bet jūs neturite to daryti patys.

Tinkamos prieglobos įmonės imsis migracijos už jus. Rimtai, tai nėra rinkodaros triukas. Jūs suteikiate jiems seną „cPanel“ slaptažodį, ir viskas.

Aš girdėjau, kad „WordPress“ neveikia su PHP7

Rimtai !? „WordPress“ aiškiai nurodo PHP7 ar naujesnę versiją kaip savo serverio reikalavimą. Taigi, trumpas pasakojimas – jis veikia.

PHP7 yra naujas ir eksperimentinis

PHP v7.0 pasirodė 2015 m. Gruodžio mėn. Tai vargu ar yra „nauja“. Tai yra išbandyta programinės įrangos dalis, geresnė nei PHP5. Tai greitesnis, jame yra daugiau funkcijų ir paprasčiausia ateitis. Jei to neužtenka, turint mintyje, PHP5 nebeatliekamas aktyvus palaikymas.

12. Pagerinkite „WordPress“ greitį modifikuodami naršyklės talpyklą

Kai vartotojas pradeda krauti jūsų svetainę, jo naršyklė iškart pradeda atsisiųsti visus reikiamus failus iš serverio, kuriame yra jūsų svetainė. Atsižvelgiant į vartotojo interneto ryšio greitį ir serverio galimybes, svetainę galima įkelti greičiau arba lėčiau. Be abejo, kiekviena šalis nori kuo greičiau įkelti svetainę, o jūs, kaip administratorius, turite padaryti viską, kas įmanoma, kad jūsų svetainė žaibiškai greitai veiktų..

Pagerinkite „WordPress“ greitį ir laikinuosius failus talpykloje ilgiau

Pirmasis apsilankymas jūsų svetainėje visiškai priklauso nuo interneto ryšio ir serverio, tačiau pakeitimą galite atlikti savo nuolatiniams lankytojams. Jie greičiausiai net nežinos, kad pakeitimai yra atlikti, tačiau visada turės omenyje, kokia jūsų svetainės sparta. Galite įsikibti į jų avalynę – jei svetainėms užtrunka kelias sekundes, kad įkeltumėte kiekvieną puslapį, greičiausiai per ilgai nesilaikysite, nesvarbu, koks geras turinys, tiesa?

Talpinimo technologija dalį failų paima iš serverio ir saugo juos vietiniame kompiuteryje. Tuomet, jei vartotojas vėl lankosi tame pačiame tinklalapyje, naršyklė patikrins, ar nėra saugomų failų, ir iškart juos įkelia, užuot dar kartą atsisiuntusi iš nuotolinio serverio. Tai padaro žymiai trumpesnį krovimo laiką, pagerina „WordPress“ greitį ir daro lankytoją daug laimingesnį.

Naudodami šį kodą galite nurodyti „WordPress“ kaupti statinius failus ilgesniam laikui. Prieš pradėdami nukopijuoti ir įklijuoti kodą, šiek tiek minutės pagalvokite – kaip dažnai keičiate savo svetainę, kokį turinį turite ir ar tai gali padėti jūsų svetainei, jei pratęsiate talpyklos kaupimą?

  1. Atidarykite .htaccess failą
  2. Nukopijuokite ir įklijuokite:
# Naršyklės kaupimas

Galiojimo laikas pasibaigia
„ExpiresByType“ vaizdas / jpg „prieiga 1 metai“
„ExpiresByType“ vaizdas / jpeg „prieiga 1 metai“
„ExpiresByType“ vaizdas / gif „access 1 years“
„ExpiresByType“ vaizdas / png „prieiga per 1 metus“
ExpiresByType text / css "prieiga 1 mėn."
„ExpiresByType“ programa / pdf „prieiga per 1 mėnesį“
ExpiresByType text / x-javascript „access 1 month“
„ExpiresByType“ programa / „x-shockwave-flash“ „prieiga 1 mėn.“
„ExpiresByType“ vaizdas / „x“ piktograma „prieiga per 1 metus“
ExpiresDefault „access 2 days“
 1. Išsaugoti pakeitimus

Išsaugoję pakeitimus jūsų serveris pakeis prieigos laiką tiems failams saugoti vietoje. Jei jums nėra sunku patiems modifikuoti .htaccess failą, tą patį galite padaryti naudodami paprastą papildinį.

13. Kaip pašalinti užklausos eilutes iš statinių „WordPress“ išteklių ir pagreitinti jūsų svetainę

Jei bandėte pagreitinti ir optimizuoti savo „WordPress“ svetainę, tikriausiai teko susidurti su skirtingais internetinės diagnostikos įrankiais, kurie gali jums padėti. Mes raginame jus atlikti testus; jie jums pasakys, kaip gerai veikia jūsų svetainė, ir dauguma tų įrankių parodys jums išsamią informaciją apie jūsų svetainės greitį.

Pvz., Jei vykdote testą GTmetrix, jis parodys, kurie vaizdai sulėtina jūsų svetainę. Tai pasakys jums apie stiliaus lapų ir scenarijų įkėlimo greitį, išsamią informaciją apie smulkinimą ir daug daugiau. Vienas iš dalykų, kuriuos daugelis „WordPress“ vartotojų randa sąrašo viršuje (tai reiškia, kad problemą reikia išspręsti kuo greičiau), yra „užklausų eilučių pašalinimas iš statinių išteklių“. Šioje dalyje trumpai paaiškinsime, kas yra užklausų eilutės ir kaip jas greitai pašalinti, kad pagerintumėte savo svetainės greitį..

Kas yra užklausos eilutės

Užklausos eilutės yra URL dalys, kurias galite rasti po klaustuku (?) Arba ampersand (&) simboliu. Naršyklės ar išorinės programos paprastai prideda šias dalis prie URL, kad būtų galima pridėti papildomų parametrų.

Pavyzdžiui, naudodamas užklausos eilutes, „WordPress“ papildinys gali perduoti skirtingas reikšmes naudodamas URL, kad kitos programos ir paslaugos galėtų jomis naudotis.

https://firstsiteguide.com/?utm_source=twitter&utm_medium=cpm&utm_campaign=twitter

Dažniau spustelėję skelbimą, straipsnį iš socialinės žiniasklaidos ar savo el. Pašto dėžutę pamatysite gana ilgą URL su užklausų eilutėmis. Norėdami pasakyti analizės tarnyboms jūsų apsilankymo kilmę, pridės ir kitos paslaugos (ir patys žmonės) UTM – konkrečios užklausų eilutės, apibūdinančios šaltinius, laikmenas ir kampanijas. Rinkodaros specialistai tai naudoja norėdami stebėti savo kampanijų efektyvumą. Ir tai yra kažkas visiškai normalu; nesijaudinkite dėl tokio tipo užklausų eilučių.

Kodėl ir kada turėtumėte pašalinti užklausų eilutes??

„GTmetrix“ pašalina užklausos eilutes iš statinių išteklių

Nors užklausų eilutės yra svarbi dinaminių elementų dalis, jos gali sulėtinti jūsų „WordPress“ svetainę, jei jos naudojamos statiniuose šaltiniuose. Jei kada nors savo svetainėje atidarėte naršyklės pultą, galbūt pastebėjote, kad svetainėje rodomi scenarijų ir stilių versijų numeriai. Tai gali atrodyti pažįstama:

/wp-includes/css/dashicons.min.css?ver=4.4.2

Kai kurie tarpinio serverio talpyklos serveriai ir CDN negali išsaugoti tokių išteklių talpykloje. Tai reiškia, kad kiekvieną kartą atidarę svetainę serveris turės jums vėl ir vėl siųsti failą. Ir tai labai sulėtina svetainę. Vien ta užklausos eilutė nieko nepadarys, bet kai surinksite keletą iš jų, viskas gali pasidaryti rimta. Pagaliau atėjo laikas išspręsti problemą ir pašalinti užklausų eilutes iš statinių išteklių.

Kaip pašalinti užklausos eilutes iš statinių išteklių

Užklausos eilutė

Yra keletas būdų, kaip pašalinti užklausos eilutes iš statinių „WordPress“ išteklių: mes ketiname jas jums parodyti. Tai galite padaryti nukopijavę paprastą funkciją arba galite naudoti kelis „WordPress“ papildinius, kurie padės išspręsti problemą. Kad ir kokią techniką pasirinktumėte, jūs neklysite – per kelias minutes pašalinsite užklausų eilutes iš statinių išteklių ir pagreitinsite savo svetainę tą pačią akimirką..

Pridėkite paprastą funkciją

Pirmasis metodas reikalauja, kad jūs tiesiog nukopijuotumėte ir įklijuotumėte paprastą funkciją į savo files.php failą. Jei kada nors pridėjote funkciją ten, jau žinote, kad tai nėra toks jau didelis dalykas. Bet jei tai yra pirmas kartas, prašome imtis papildomų atsargumo priemonių, nes dėl vienos nedidelės failo klaidos jūsų svetainė gali būti nenaudotina. Kad jaustumėtės saugūs, prieš tęsdami, sukurkite failo atsarginę kopiją.

  1. Atidarykite ir redaguokite function.php failą
  2. Nukopijuokite ir įklijuokite šį kodą:
funkcija _remove_script_version ($ src) {
$ dalys = sprogti ('? ver', $ src);
grąžinti $ dalių [0];
}
add_filter ('script_loader_src', '_remove_script_version', 15, 1);
add_filter ('style_loader_src', '_remove_script_version', 15, 1);
 1. Išsaugoti pakeitimus

Atžymėkite parinktį „W3 Total Cache“

Kadangi „W3 Total Cache“ yra populiarus papildinys, šiuo metu skaičiuojantis daugiau nei milijoną aktyvių įdiegimų, gali būti, kad jūs jau naudojate papildinį. Tokiu atveju jums tereikės nužymėti vieną parinktį iš nustatymų:

 1. Eikite į Našumas -> Naršyklės talpykla
 2. Atžymėkite Negalima išsaugoti objektų talpyklos, kai bus pakeisti parametrai variantas
 3. Išsaugoti pakeitimus

Naudokite Pašalinti užklausos eilutes iš statinių išteklių papildinio

Jei jums nepatinka pridėti kodo į „function.php“ patys, atlikdami darbą galite naudoti nemokamą papildinį. Pašalinkite užklausos eilutes iš statinių šaltinių yra lengvas ir paprastas papildinys, kuris padarys tą patį veiksmą nereikalaudamas paliesti kodą.

Tiesiog įdiekite papildinį, suaktyvinkite jį ir viskas. Kai įjungsite papildinį, užklausos eilutės bus pašalintos iš statinių išteklių.

Nesvarbu, kokią techniką naudojote, užklausų eilutės pašalinimas neturėjo būti sunki užduotis. Dabar, kai viskas baigta, galite atlikti kitą nuskaitymą pasirinktu greičio ir našumo įrankiu, kad pamatytumėte, ar ir kaip pagerėjo rezultatas (ir jūsų svetainės greitis).

14. Sumažinkite HTTP užklausų skaičių ir paspartinkite savo „WordPress“ svetainę

Nors tinklalapiui įkelti reikia tik vieno mygtuko paspaudimo, kompiuteriams reikia daug daugiau. Tas vienas paspaudimas ir viena sekundė, kuri užtruks, kol puslapis pasirodys priešais jus, gali paslėpti dešimtis, jei ne šimtus HTTP užklausų serveriui. Akivaizdu, kad kuo daugiau informacijos eis pirmyn ir atgal, tuo ilgiau turėsite laukti, kol svetainė bus įkelta. Vienas iš lengviausių dalykų, kuriuos galite padaryti, kad paspartintumėte savo svetainę, yra geros prieglobos įmonės turėjimas. Bet kai nuspręsite dar giliau paspartinti savo „WordPress“ svetainę, turėtumėte pasirūpinti HTTP užklausomis.

Pradedantiesiems turėtumėte išbandyti savo svetainę, kad sužinotumėte, kiek užklausų reikia norint įkelti tam tikrą puslapį. Yra skirtingi testavimo būdai. Užuot parodę visas galimybes, pakaks įvesti URL į HTTP užklausų tikrintuvas. Rezultatus gausite iš karto ir, tikiuosi, neturėsite daugiau nei 30 dienų užklausų. Jei tai padarysite, laikas sumažinti HTTP užklausų skaičių ir pagreitinti „WordPress“ svetainę.

HTTP užklausų tikrintuvas

15. Nenaudokite „Gravatars“

Jei naudojate numatytąją „WordPress“ komentavimo sistemą, taip pat naudojate „Gravatars“. Dabar, jei gausite keletą komentarų per mėnesį, tai jums nebūtinai turi rūpėti. Bet jei jūsų lankytojai mėgsta palikti trumpas pastabas po jūsų straipsniais, turėtumėte apsvarstyti galimybę pašalinti „Gravatars“ iš nuotraukos.

Kai jums pasakysime, kad kiekvienas „Gravatar“ vaizdas prideda dar vieną HTTP užklausą prie serverio, įsivaizduokite, kas nutiks, kai viename puslapyje turite daugiau nei, tarkime, šimtą komentarų? Atspėkite, kas nutinka, kai yra daugiau nei šimtas papildomų užklausų, kurių nebūtinai turi būti – taip, jūsų svetainė tampa lėtesnė.

HTTP užklausų tikrintuvas

Jei jums nereikia tų mažų vaizdų šalia kiekvieno komentaro, tiesiog eikite į Nustatymai -> Diskusija -> Avataros ir panaikinkite žymėjimo parinktį parodyti avatarus komentaruose. Tai labai lengva. Jei tereikia turėti avatarų, turėtumėte apsvarstyti galimybę įdiegti „WordPress“ trečiųjų šalių komentavimo sistemą, kuri skirtingai tvarkytų reikalus. Pavyzdžiui, „Disqus“ yra populiarus pasirinkimas, kuris daug greičiau rodo avatarus.

16. Pašalinkite komentarus, jei jų nenaudojate

Kaip jau galite spėti, norint naudoti komentarus, reikia papildomų failų. Jei naudojate numatytąją komentavimo sistemą, nereikia nieko daryti – tai kažkas, kas jums naudinga, ir kad ši papildoma užklausa yra pagrįsta. Bet jei nenaudojate komentarų savo svetainėje arba naudojate kitą komentavimo sistemą, turėtumėte pašalinti komentaro ir atsakymo scenarijų. Norėdami tai padaryti, turite nukopijuoti šią funkciją į files.php failą:

funkcijos komentarai_clean_header_hook () {
wp_deregister_script ('komentaras-atsakymas');
}
add_action ('init', 'comments_clean_header_hook');

17. Pašalinkite jaustukus

Taip, jaustukai yra mieli. Taip, visi juos naudoja savo kompiuteriuose, išmaniuosiuose telefonuose ir planšetiniuose kompiuteriuose. Nors „WordPress“ juos pristatė 4.2 versijoje. tai nereiškia turite įkelti dar vieną papildomą JS failą į savo svetainę, kad būtų veidukai. Svetainės greitis turėtų būti svarbesnis nei jaustukų turėjimas (nebent jūs tiesiog negalite gyventi be jų).

18. „WordPress“ naudokite CSS „Sprites“

Kaip matote išbandę puslapį, kiekvienam vaizdui reikalinga HTTP užklausa. Tai nereiškia, kad turėtumėte pašalinti paveikslėlius, bet jūs turėtumėte jais pasirūpinti. Kalbant apie jūsų svetainės greitį, sužinokite, kaip optimizuoti „WordPress“ vaizdus. Bet kai kalbate apie užklausas, galite sumažinti tų HTTP užklausų skaičių sukurdami CSS „Sprites“.

Jei eini į Spriteme svetainėje, galėsite pasirinkti visus vaizdus iš jūsų naudojamo puslapio ir sujungti juos į vieną failą. Pakeitę nuorodas į vaizdus, ​​padidinsite paveikslėlio dydį, tačiau tuo pačiu sumažinsite užklausų skaičių. Tai gali atrodyti prieštaringai, tačiau iš tikrųjų galite paspartinti veiksmus – serveris veiks geriau su vienu dideliu failu, nei turės atsakyti į dešimtis užklausų.

19. Apribokite socialinės žiniasklaidos mygtukų skaičių

Socialinė žiniasklaida tapo standartine kiekvienos svetainės dalimi. Nesvarbu, ar turite nedidelę asmeninę ar verslo svetainę, ar naudojate portalą, kuriame dirba dešimtys rašytojų, turėsite prie šios svetainės prijungti socialinę mediją. Viskas gerai, ir jūs turėtumėte tai padaryti.

Tačiau kai reikia rodyti socialinius mygtukus, mažiau yra daugiau. Nors galbūt atidarėte paskyras keliolikoje tinklų, rodykite tik tuos, kuriuos labiausiai puoselėjate. Kiekvienas mygtukas įkels savo atvaizdą ir papildomus failus, kurie gali sulėtinti jūsų svetainės veikimą.

20. Atsisiųskite nenaudojamus scenarijus ir stilius

Iškraukite scenarijus ir stilius ir paspartinkite savo svetainę

Paprastas „WordPress“ vartotojas neturi jokio supratimo, kas vyksta fone. Kas turi laiko galvoti apie scenarijus ir stilius svetainėje. Mes dėl to nekaltiname, bet dabar, kai sulaukėme jūsų dėmesio, šiek tiek laiko patikrinkite, ar jūsų svetainėje nėra scenarijų ir stilių, kurių jums nereikia.

Jūs neprivalote būti ekspertas. Mes jau parodėme jums tvarkingą papildinį, kuris parodys visus scenarijus ir stilius, įkeltus į kiekvieną jūsų puslapį. Naudodamiesi „WP Asset CleanUp“, galėsite lengvai atpažinti jums nebereikalingus failus ir greitai juos iškrauti. Jei turite daugiau patirties su „WordPress“, papildinys padės atskirti duomenis, o vėliau galėsite rankiniu būdu ištrinti failus. Jei ne, palikite papildinį ir leiskite jam tvarkyti scenarijus ir stilius.

21. Išjungti įdėjimus

Norėdami pagerinti vartotojo patirtį, „WordPress“ kūrėjai pristatė naują JS failą, kuris leidžia įterpti vaizdo įrašus iš skirtingų paslaugų, tokių kaip „Youtube“, tiesiog nukopijuodami URL. Įterpti vaizdus ir tviterius galite tuo pačiu būdu, tiesiog įklijuodami nuorodą „Visual Editor“.

Nors ši funkcija yra nuostabi, daugelis žmonių jos tiesiog nenaudoja. Jei bandote pagreitinti savo svetainę, svarbiau pašalinti vieną užklausą nei peržiūrėti vaizdo įrašą. Žinote, kurį vaizdo įrašą įdedate, taigi, tikrai nereikia to peržiūros?

Jei jums netinka kodas ir jums tereikia įdiegti papildinį, ten yra paprastas papildinys pašalinti įdėjimus iš jūsų svetainės. Jei galite susitvarkyti su keliomis kodo eilutėmis, kurias jums tereikia nukopijuoti, naudokite šią funkciją ir įdėkite ją į savo function.php failą:

funkcija speed_stop_loading_wp_embed () {
if (! is_admin ()) {
wp_deregister_script ('wp-embed');
}
}
add_action ('init', 'speed_stop_loading_wp_embed');

Neskubėkite ir patikrinkite, ar „WordPress“ svetainėje nėra tų nepageidaujamų HTTP užklausų. Net jei sumažinsite tik kelių puslapių skaičių arba radote failą, kurio nereikia įkelti, tai bus sėkminga. Nesijaudink; net jei jūsų vartotojai to nejaučia greičio gerinimas, paieškos sistemos.

Išvada: visada rūpinkitės savo tinklaraščio greičiu

Jei pakeisite tik kelis savo svetainės dalykus, jums gali būti naudinga iš jų. Šiame straipsnyje aprašyti veiksmai yra visiškai nemokami, todėl nepakenks juos išbandyti. Vis dėlto nepamirškite pasirūpinti savo svetaine; reguliariai atnaujinkite „WordPress“, temas ir papildinius ir niekada nepamirškite savo tinklaraščio.

Kartais net optimizuota svetainė nebus greitai paleista. Tokiu atveju turėsite ieškoti kitos hostingo įmonės arba apsvarstyti galimybę sumokėti papildomus dolerius už valdomą ar dedikuotą serverį.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map