21 padoms, kā paātrināt WordPress emuāru

WordPress 21 padomi, kā paātrināt vietni


Pārlūkojot internetu, jūs, iespējams, nepārstājat vietnes ātrumu. Ja jūsu interneta savienojums ir pietiekami labs, jums, iespējams, ir tikai divi secinājumi par katru vietni attiecībā uz ātrumu – vietne ir vai nav pietiekami ātra. Un šādi vairums interneta lietotāju redzēs jūsu WordPress vietni. Pat ja tas ir pievilcīgs konkrētam apmeklētājam, ja emuārs netiek ielādēts pietiekami ātri, jūs to pazaudēsit. Tas tiesa. Un tāpēc jums ir jādara viss iespējamais, lai jūsu WordPress vietne būtu pēc iespējas ātrāka.

Kamēr ir neskaitāmi veidi, kā paātrināt vietni, dažām būs vajadzīgas tehniskas zināšanas, dažām no jums būs nepieciešama pilnīga centība, savukārt dažām tās būs vienkārši pārāk dārgas.

Kā vienmēr, WordPress var jums palīdzēt problēmas risināšanā. Pastāvīgi uzlabojas ne tikai WordPress, bet arī spraudņi, motīvi un hostinga uzņēmumi. Šajā rakstā mēs jums parādīsim, kā paātrināt WordPress vietnes darbību. Vietnes ātrumu ietekmē daudzi faktori, un atkarībā no vietnes jūs varat uzlabot ātrumu dažās nākamajās minūtēs.

 1. Izmantojiet kešatmiņas spraudni
 2. Optimizējiet attēlus
 3. Optimizējiet mājas lapu
 4. Pareizi ielādējiet Google Maps
 5. Notīriet un optimizējiet datu bāzes
 6. Noņemiet nevajadzīgās rakstzīmes no avota koda (sagrieziet to)
 7. Izvēlieties ātru WordPress motīvu
 8. Neinstalējiet nevajadzīgus spraudņus
 9. Sadaliet lielākus amatus
 10. Ierobežojiet pārskatīto ziņu skaitu
 11. Jaunināt uz PHP7. Tagad!
 12. Pārveidojiet pārlūkprogrammas kešatmiņu
 13. Kā noņemt vaicājumu virknes no statiskiem resursiem
 14. Samaziniet HTTP pieprasījumu skaitu
 15. Nelietojiet Gravatars
 16. Noņemiet komentārus, ja tos neizmantojat
 17. Noņemiet emocijzīmes
 18. Izmantojiet CSS Sprites programmā WordPress
 19. Ierobežojiet sociālo mediju pogu skaitu
 20. Ielādējiet neizmantojamos skriptus un stilus
 21. Atspējot iegulšanu

Contents

1. Izmantojiet kešatmiņas spraudni

Instalējot un iestatot kešatmiņas spraudni, jūs varat uzreiz sajust savas vietnes ātruma izmaiņas. Visās vietnēs būs daļas, kas tik bieži nemainās. Neatkarīgi no tā, vai tas ir attēls, CSS vai JS fails, kešatmiņas spraudnis var tikt galā ar šiem failiem tā, ka tie nav jāielādē no servera katru reizi, kad lietotājs atver jūsu vietni. Tas lielākoties palīdzēs atgriezties apmeklētājiem, kuriem šie faili jau būs saglabāti.

Ir daudz WordPress kešatmiņas spraudņu, bet tikai daži populāri. Labā ziņa ir tā, ka šie spraudņi ir labi kodēti, tie uzreiz paātrinās jūsu vietni un tie ir pilnīgi bez maksas! Darbam vispopulārākais spraudnis ir W3 kopējā kešatmiņa kurā ir vairāk nekā 1 miljons aktīvo lietotāju. Tas ir iespaidīgi! Ir arī citi spraudņi, kas var rīkoties tāpat, piemēram WP ātrākais kešatmiņas spraudnis kuru mēs jau minējām vienā no mūsu iepriekšējiem rakstiem.

2. Optimizējiet attēlus

Neatkarīgi no tā, vai tas ir tikai viens attēls jūsu mājaslapā vai ir visa fotoattēlu galerija, kuru vēlaties parādīt, nepoptimizēti attēli var krasi palēnināt jūsu vietni. Pieņemsim, ka jūs izmantojat kameru, ar kuru var uzņemt augstas izšķirtspējas fotoattēlus. Iespējams, ka šie fotoattēli būs vairāk nekā 2 MB, un tie var viegli pārsniegt 4 MB robežu. Pat mūsdienu viedtālruņu attēli ģenerēs lielus failus. Ja jūs par to nedomājat un vienkārši augšupielādējat attēlu, iedomājieties slodzi savā vietnē.

Vienkārši pievienojot vienu attēlu, kas ir 2 MB vai 4 MB “smags”, lietotājiem būs jālejuplādēt šis attēls, tiklīdz viņi atver jūsu vietni. Lai gan lietotāji, kas izmanto platjoslas savienojumu, nejutīs daudz atšķirību, cietīs tie lietotāji, kuriem ir lēnāks interneta ātrums. Ne tikai tas; pat Google uztrauksies, lēnāk ielādējot laikus, tāpēc ilgtermiņā var ciest jūsu lapas rangs.

Tam nevajadzētu būt problēmai, jo jūs varat tik vienkārši optimizēt attēlus. Pirmkārt, ja jūs nerādāt savu jaunāko darbu un jums nav nepieciešams parādīt attēlus pilnā izšķirtspējā, sāciet ar zemāku izšķirtspēju. Piemēram, ja jūsu motīva maksimālais platums ir 800 pikseļi, attēlam nevajadzētu būt plašākam par to. Jūs varat vienkārši mainīt attēla izmēru vai pat apgriezt to. Ir arī daudz rīku un lietotņu, kas var palīdzēt jums optimizēt attēlus. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties izmantot profesionālu programmatūru, piemēram, Photoshop, kas var radīt brīnumus jūsu attēliem un optimizēt tos īpaši tīmeklim, vai arī vēlaties izmantot vienkāršu tiešsaistes rīku, jums vajadzētu optimizēt savus attēlus.

Ir arī daudz tādu WordPress spraudņu kā WP Smush – attēla optimizācija kas var automātiski optimizēt attēlus jums.

3. Optimizējiet mājas lapu

Jūsu mājas lapa ir svarīga lapa. Pat ja kāda persona nenolaižas mājas lapā, viņš, iespējams, vēlēsies to apmeklēt, izmantojot citas jūsu ziņas un lapas. Tāpēc mājas lapai ir jābūt pareizi optimizēts. Kā jau minēts iepriekš, rūpējieties par attēliem savā vietnē un pārliecinieties, ka tie ir optimizēti. Izmantojiet mazākus fragmentus savām ziņām, nevis rādiet lielākus. Nerādīt attēlus no ziņām; tā vietā pirms pirmā attēla rakstā atstājiet saiti “lasīt vairāk”. Nelietojiet pārāk daudz sānjoslas un kājenes logrīku, kas var palēnināt jūsu vietnes darbību.

4. Pareizi ielādējiet Google Maps

Google Maps logrīks
Ja atrašanās vietas rādīšanai izmantojat pakalpojumu Google Maps, pārliecinieties, vai interaktīvā karte jūs nepalēnina. Jūsu vietnes vienkārša karte var aizņemt līdz 2 MB, kas piespiedīs jūsu apmeklētājus lejupielādēt papildu datus, pat ja viņi neinteresējas par karti.

Bet, ja jūs izmantojat WordPress, šis uzdevums var kļūt vēl vienkāršāks. Jā, mēs runājam par Google Maps logrīka spraudnis kas no jūsu kartes var padarīt sīktēlu. To darot, vietnei pievienosit tikai vairākus kilobaitus datu, nevis megabaitu vai divus. Tam būs milzīga ietekme uz jūsu vietnes ātrumu, savukārt apmeklētājiem, kurus interesē karte, joprojām var būt pilna Google Maps pieredze.

5. Notīriet un optimizējiet datu bāzes

WordPress izmanto datu bāzes, lai glabātu praktiski visu nepieciešamo, lai tā darbotos nevainojami. Pēc kāda laika šīs datu bāzes sāks veidoties, un tās lēnām sāks palēnināt jūsu vietni. Tīrot un optimizējot datu bāzes, jūs varat paātrināt savu WordPress vietni. Par laimi, jums nav manuāli jāatver katra datu bāze un jāstaigā pa tūkstošiem tur glabātu līniju, bet varat atpūsties un atstāt darbu citam WordPress spraudnim. Šajā gadījumā mēs iesakām WP-Optimizēt spraudni kas ir bezmaksas un var darboties bez PhpMyAdmin.

6. No avota koda noņemiet nevajadzīgās rakstzīmes (sagrieziet to)

Pirmkodā var būt tūkstošiem rindu. Pievienojot papildu motīvus, spraudņus un pielāgotas funkcijas, to skaits strauji palielinās, un tas ietekmē jūsu vietnes ātrumu. Lai arī kods parasti ir noderīgs, avota kodā ir jāatrod daudz nevajadzīgu rakstzīmju, kas var tikai jūs palēnināt. Neatkarīgi no tā, vai tā ir balto laukumu, jaunu līniju rakstzīmju, komentāru vai bloķējošu norobežotāju grupa, varat tos droši noņemt, lai paātrinātu WordPress vietnes darbību.

Nē, jums nevajadzēs pārlūkot avota kodu, lai manuāli izdzēstu šīs rakstzīmes; ir WordPress spraudnis, kas var paveikt darbu jūsu vietā. Ja esat instalējis W3 kopējo kešatmiņu, lai risinātu kešatmiņas saglabāšanas problēmu, jums jau ir spraudnis, kuru var izmantot minifikācijai. Vēl viens populārs spraudnis, kas var saīsināt kodu jūsu WP vietnē, ir Automātiski optimizēt.

WordPress vietnes paātrināšana prasa laiku. Ir tik daudz lietu, ko varat uzlabot, lai noņemtu tik mazu sekundes daļu no ielādes laika. Bet jūsu vietnes ātrums ir svarīgs gan no apmeklētāju, gan meklētājprogrammu viedokļa. Un, lai arī jums būs jāizmanto dažādas metodes un spraudņi, lai jūsu vietnē izmantotu visas iespējas, tas būs tā vērts.

Pirms iedziļināties detaļās, pārliecinieties, vai jums ir vislabākā mitināšanas iespēja. Tas ir pirmais solis, kas nepieciešams, lai izveidotu ātru vietni.

Tagad ļaujiet mums parādīt, kā manuāli samazināt CSS un JavaScript failus, kā arī uzskaitiet divus spraudņus, kas palīdzēs jums paātrināt jūsu vietni. Gatavs?

Kas ir minifikācija?

Pirms netīros pie failiem, ātri apskatīsim, ko nozīmē saīsināt CSS un JavaScript failus WordPress. Kā jūs droši vien jau zināt, ir desmitiem un desmitiem failu, kas nepieciešami, lai WordPress darbotos pareizi. Kad pievienojat jaunus motīvus un spraudņus, to skaits tikai pieaug. Vienlaikus jūsu vietnes ātrums samazinās. Par laimi jums nav daudz jāuztraucas par kodu, kas darbina WordPress, motīvus un spraudņus. Bet jums jāzina, ka varat padarīt šos failus mazākus un tādējādi palielināt sava emuāra ātrumu.

Minifikācija ir process, kurā no koda tiek noņemtas nevajadzīgas rakstzīmes. Process samazinās skartos failus, taču nemainīs to funkcionalitāti.

Saīsinot CSS un JavaScript failus WordPress, jūs noņemsit tādas lietas kā baltās vietas, jaunrindas rakstzīmes, komentārus un bloķēsit norobežotājus. Par katru rakstzīmi, kas noņemta no koda, jūs tikai nedaudz paātrināsit savu vietni. Šeit ir vienkāršs CSS koda piemērs pirms un pēc minifikācijas procesa.

CSS kods pirms samazināšanas

ķermeņa {
rezerve: 10 pikseļi;
krāsa: # 333333;
fons: zils;
}

Lai arī cilvēka acīs tas ir daudz vienkāršāk, tajā tiek izmantotas rakstzīmes, kas mašīnai nav jāinterpretē.

CSS kods pēc samazināšanas

korpuss {piemala: 20 pikseļi; krāsa: # 333; fons: zils}

Datorā šis kods izskatās tāds pats kā iepriekš parādītais. Jaunas līnijas nav tas, kas datoram ir nepieciešams, lai pareizi darbinātu kodu. Apskatot krāsu, var redzēt, ka mēs pat noņēmām dažus ciparus; dators joprojām zinās pareizo krāsu. Ņemiet vērā, ka pēc pēdējā elementa nav semikolu. Šajā vienkāršajā piemērā tika noņemtas dažas rakstzīmes un kods tika samazināts. Tagad iedomājieties, kas notiek, ja jums ir tūkstošiem koda rindiņu.

Samaziniet CSS un JavaScript failus manuāli

Strādājot ar pielāgotu WordPress motīvu vai spraudni, jūs vēlēsities samazināt CSS un JavaScript failus, pie kuriem strādājat. Tādā gadījumā jums nevajadzēs instalēt papildu spraudņus, lai paveiktu darbu jūsu vietā. Tā vietā jūs varat ātri sagrupēt tikai nepieciešamos failus. To darot, jūs varat atļauties sev greznību, ierakstot viegli jums pieejamu kodu, un pēc tam to tomēr izdarīt pēc iespējas ātrāk. Ja nopietnāk domājat par kodēšanu, ieteicams apsvērt CSS un JS priekšapstrādātāju izmantošanu. Šīs sarežģītās lietotnes var palīdzēt jums uzrakstīt kodu, kā arī pēc failu eksportēšanas to samazināt un saīsināt.

CSS manuāli minificēt

Manuāli sagrieziet JavaScript

Labākie WordPress spraudņi

Pakalpojumi, kurus mēs jums parādījām iepriekš, veiks lielisku darbu ar jūsu pielāgoto kodu. Bet, ja vēlaties sagrupēt visus failus savā WordPress vietnē, būtu smieklīgi izzināt katru failu, kas atrodas jūsu serverī. Mēs ar prieku paziņojam, ka daži fantastiski bezmaksas spraudņi var mazināt CSS un JavaScript failu WordPress jums. Ļaujiet mums parādīt labākos.

Automātiski optimizēt

Izmantojot vairāk nekā 200 000 aktīvu instalāciju, Autoptimize ir viena no populārākajām izvēlēm, kad tiek optimizēta jūsu WordPress vietne. Starp citām pārsteidzošām funkcijām, spraudnis var samazināt skriptus, stilus un HTML. Tas saspiež failus, tos kešatmiņā un pārvietos kodu, lai paātrinātu jūsu vietni.

 1. Instalējiet un aktivizējiet spraudni
 2. Iet uz Iestatījumi -> Automātiski optimizēt
 3. Noklikšķiniet uz Rādīt papildu iestatījumus
 4. Pārbaudiet Optimizējiet HTML kodu, optimizējiet JavaScript kodu, un Optimizējiet CSS kodu iespējas
 5. Saglabāt izmaiņas

W3 kopējā kešatmiņa

Šis populārais spraudnis to visu izdara. Protams, spraudnis vispirms glabās kešatmiņā failus jums. Bet, ja jūs interesē vaicājumu virkņu noņemšana no statiskiem resursiem, W3 Total Cache to darīs jūsu vietā. Līdzīgi tas samazinās CSS un JavaScript failus, un tas pats darīs to pat jūsu ziņām, lapām un RSS. Jums tas vienkārši jāpārbauda.

 1. Instalējiet un aktivizējiet spraudni
 2. Dodieties uz Performance -> Minify
 3. Pārliecinieties, ka saglabājat Pārrakstīt URL struktūru pārbaudīts
 4. Iespējot HTML mazināt iestatījumus, JS mazināt iestatījumus un CSS mazināt iestatījumus
 5. Saglabājiet visus iestatījumus

Kā redzat, minifikācijas process ir diezgan vienkāršs. Ja jūs izmantojat WordPress spraudni, jums patiešām nav attaisnojuma. Samaziniet CSS un JS failus savā vietnē un dodieties atpakaļ uz jūsu izvēlēto tiešsaistes ātruma un veiktspējas testu. Mēs esam pārliecināti, ka jūs saņemsit daudz labāku rezultātu un pateicības rakstu no apmeklētājiem un meklētājprogrammām.

7. Izvēlieties ātru WordPress motīvu

Pirms jūs pat sākat strādāt savā vietnē, jums vajadzētu būt uzmanīgiem, izvēloties WordPress motīvu. Sākumā varētu šķist, ka konkrēta tēma piesaistīs vairāk apmeklētāju vienkārši tā izkārtojuma un krāšņo attēlu dēļ, ko tā izmanto. Bet mēģiniet domāt uz priekšu; tā vietā, lai vienkārši atlasītu skaistāko atrasto motīvu, pārbaudiet vairākas motīvas dažādos pārlūkos, no dažādām ierīcēm.

Tas pārsteigs, kādu atšķirību tēma var nozīmēt visā vietnes ātrumā. Ne tikai milzīgs attēlu skaits var aizrīties ar tēmu, bet kodā ir tik daudz slēptu lietu, kas var nozīmēt lielu atšķirību. Lai gan tas ne vienmēr notiek, piemaksu motīvi būtu jākodē labāk un tiem vajadzētu darboties labāk.

8. Neinstalējiet nevajadzīgus spraudņus

Kad sākat strādāt savā vietnē, iespējams, ir vilinoši instalēt jaunus spraudņus. Lai gan ir spraudņi, kas jums būs jāinstalē un jādarbojas, esiet piesardzīgs, nepārslogojot savu vietni. Iesācējiem aktīvi aktīvie spraudņi noteikti ietekmēs jūsu vietnes ātrumu.
. No otras puses, pat neaktīvie spraudņi aizņems jūsu dārgo vietu, kas ietekmēs jūsu dublējuma failu lielumu. Kad jūs visu pievienojat, gan aktīvi, gan neaktīvi spraudņi var kaitēt jūsu vietnes ātrumam, tāpēc padomājiet pirms spraudņa instalēšanas, kas jums faktiski nav vajadzīgs.

9. Sadaliet lielākus amatus

Ja mēdzat rakstīt patiešām garas ziņas, kurās jums ir pievienoti arī daudzi video un attēli, jums vajadzētu apsvērt iespēju tos sadalīt vairākās lapās. To var izdarīt ļoti ātri, jo jums pat nav jāizmanto spraudnis – WordPress jūs aizklāja, bet varbūt pat nezināt par to.

10. Ierobežojiet amatu labojumu skaitu

Pēcrevīzija ir noderīga lieta. Bet patiesība ir tāda, ka vairums lietotāju tos nemaz neizmanto vai ka katrai ziņai nav nepieciešami vairāk kā daži labojumi. Labojumi tiek glabāti datu bāzē, un, ja jums ir ļoti daudz ziņu, iedomājieties, cik daudz papildu versiju būs. Tas noteikti palēninās jūsu WordPress vietnes darbību, tāpēc pārliecinieties, vai ierobežojat labojumu skaitu vai pat pilnībā tos noņemsit, ja tas nav vajadzīgs.

11. Jaunināšana uz PHP7. Tagad!

Jums vienmēr jācenšas darīt pēc iespējas mazāk darba, lai iegūtu pēc iespējas vairāk rezultātu. Vietnes optimizēšana, lai ātri darbotos, neatšķiras. Kāpēc jāpavada stundas optimizējot, lai tikai noskūtu dažas milisekundes, kad varat veikt dažus klikšķus un ērti paātrināt vietni par 20%. Mūsu metodei nav nekādu maģiju. Tas ir skaidri, vienkārši un acīmredzami. Kad esat to ieviesis, jūs sev uzdosit jautājumu “kāpēc es to nedarīju ātrāk”.

Daudzi testi rāda, ka PHP7 ir Par 20% ātrāk nekā PHP5 reālās dzīves vidē. Vispārējos testos tas var būt par 200% ātrāks. Tas ir arī drošāks, tam ir jaunas noderīgas funkcijas, un to iesaka WordPress. Tātad, kā jaunināt?

Ja jūs izmantojat pienācīgu mitināšanas uzņēmumu, jūs jau izmantojat PHP7, tāpēc pirms došanās tālāk pārbaudiet savu versiju. Vai nu paķert Mans WordPress veselības pārbaudes spraudnis vai augšupielādējiet failu ar phpinfo () funkcija. Jau PHP7? Superīgi! Jūs esat pabeidzis. Vai izmantojat PHP5? Atbrīvosimies no tā.

Piesakieties savā cPanel. Ja jums nav ērtas saites, sava domēna vārda beigās pievienojiet “: 2083”, t.i.., http://www.mydomain.com:2083. Kad esat ieradies, sadaļā “Programmatūra” atrodiet ikonu ar uzrakstu “PHP atlasītājs”, “Atlasīt PHP versiju” vai “PHP versiju pārvaldnieks”. Noklikšķiniet uz ikonas, lai atvērtu PHP versijas atlasītāju. Atkarībā no tā, ko jūsu mitināšanas uzņēmums ir ļāvis, jūs vai nu varēsit izvēlēties PHP versiju visam kontam, noteiktiem domēniem vai katras mapes līmenī. Neatkarīgi no tā, kāda situācija ir iespējota jūsu cPanel, pārliecinieties, vai WordPress instalēšanai esat izvēlējies v7.0 vai v7.1. Noklikšķiniet uz “Saglabāt”. Atsvaidziniet savu vietni, lai pārbaudītu, vai izmaiņas ir aktīvas, un izbaudiet paātrinājumu.

PHP7 WordPress

Bet… (ievietojiet šeit savu attaisnojumu)

Ja jūs vēl neesat jauninājis, jums noteikti ir “labs” iemesls. Nav nozieguma, bet nē, jums nav! Pārņemsim tos attaisnojumus, kas jums ir.

Izklausās pēc liela apjoma darba un ar serveriem saistītā satura, ko es nesaprotu

Jā, tas ir saistīts ar serveri, bet, ja jūs zināt, kā pieteikties cPanel, jums ir visas nepieciešamās prasmes. Tas ir tikpat daudz kā jaunas e-pasta adreses izveidošana cPanel. Atrodiet ikonu; klikšķis; nolaižamajā izvēlies jaunu versiju; ietaupīt. Gatavs.

Ja jums nav patīkami to darīt, kas ir lieliski, atveriet atbalsta biļeti pie sava mitināšanas uzņēmuma, un viņi to izdarīs jūsu vietā.

Mana mitināšanas kompānija neatbalsta PHP7

Tā ir milzīga problēma! Milzīgs! Šis fakts pats par sevi var nebūt attiecīgais, taču tam ir daudz citu seku. Tas nozīmē, ka jūs izmantojat novecojušu servera programmatūru un jūsu mitināšanas uzņēmums vienkārši nedara savu darbu. Brīdī, kad jūs maksājat cenu par lēnu vietni, taču drīz vien, kad lietas sāk šķist, jo tās neuztur serverus, jums būs jārisina nopietnas dīkstāves.

Nosūtiet viņiem e-pastu un pieprasiet, lai viņi nekavējoties migrē jūsu kontu uz jaunu serveri, kas atbalsta PHP7. Ja viņi to nedara (kāda iemesla dēļ), jums jāatrod labs WordPress mitināšanas uzņēmums. Jūs esat nobijies un nevēlaties to darīt? Varētu uztraukties par migrāciju, bet jums tas nav jādara pats.

Pienācīgi mitināšanas uzņēmumi veiks migrāciju jūsu vietā. Ja nopietni, tas nav mārketinga triks. Jūs viņiem piešķirat savu veco cPanel paroli, un tas ir viss.

Esmu dzirdējis, ka WordPress nedarbojas ar PHP7

Nopietni!? WordPress kā savu servera prasību skaidri norāda PHP7 vai augstāku. Tātad, īss stāsts – tas darbojas.

PHP7 ir jauns un eksperimentāls

PHP v7.0 iznāca 2015. gada decembrī. Tas diez vai ir “jauns”. Tā ir izmēģināta un pārbaudīta programmatūra, kas ir labāka par PHP5. Tas ir ātrāks, tam ir vairāk funkciju, un tā ir vienkārši nākotne. Ja ar to vien nepietiek, paturot prātā, PHP5 vairs netiek aktīvi uzturēts.

12. Uzlabojiet WordPress ātrumu, mainot pārlūkprogrammas kešatmiņu

Kad lietotājs sāk ielādēt jūsu vietni, viņa pārlūks nekavējoties sāk lejupielādēt visus nepieciešamos failus no servera, kurā atrodas jūsu vietne. Atkarībā no lietotāja interneta savienojuma ātruma un servera iespējām vietni var ielādēt ātrāk vai lēnāk. Protams, katra puse vēlas ielādēt vietni pēc iespējas ātrāk, un jums kā administratoram ir jādara viss iespējamais, lai jūsu vietne zibens ātri darbotos.

Uzlabojiet WordPress ātrumu un kešatmiņā esošos statiskos failus ilgāk

Pirmais jūsu vietnes apmeklējums ir pilnībā atkarīgs no interneta savienojuma un servera, taču izmaiņas varat veikt saviem pastāvīgajiem apmeklētājiem. Viņi, iespējams, nezinās, ka izmaiņas ir veiktas, taču viņiem vienmēr būs prātā, cik ātra ir jūsu vietne. Jūs varat iejusties viņu kurpēs – ja vietnēm katras lapas ielāde prasa sekundes, jūs, iespējams, pārāk ilgi neklīdīsit neatkarīgi no tā, cik labs ir saturs, vai ne?

Kešatmiņas tehnoloģija dažus failus no servera paņem un saglabā vietējā datorā. Pēc tam, ja lietotājs atkārtoti apmeklē to pašu vietni, pārlūks pārbaudīs, vai nav saglabātu failu, un tūlīt tos ielādēs, nevis atkal lejupielādēs no attālinātā servera. Tas padara iekraušanas laiku daudz īsāku, uzlabo WordPress ātrumu un tas padara apmeklētāju daudz laimīgāku.

Izmantojot šo kodu, jūs varat WordPress likt kešatmiņā saglabāt statiskos failus ilgāku laika periodu. Pirms koda kopēšanas un ielīmēšanas pārdomājiet – cik bieži jūs veicat izmaiņas savā vietnē, kāda veida saturs jums ir un vai tas tiešām var palīdzēt jūsu vietnei, ja pagarināt kešatmiņu?

  1. Atveriet .htaccess failu
  2. Kopējiet un ielīmējiet šo:
# Pārlūka kešatmiņa

Derīgs līdz
ExpiresByType image / jpg "pieeja 1 gads"
ExpiresByType image / jpeg "access 1 year"
ExpiresByType attēls / gif "piekļuve 1 gads"
ExpiresByType image / png "pieeja 1 gads"
ExpiresByType text / css "pieeja 1 mēnesis"
ExpiresByType pieteikums / pdf "pieeja 1 mēnesis"
ExpiresByType text / x-javascript "access 1 month"
ExpiresByType lietojumprogramma / x-shockwave-flash "pieeja 1 mēnesis"
ExpiresByType attēls / x-ikona "pieeja 1 gads"
Derīgums pēc noklusējuma "piekļuve 2 dienām"
 1. Saglabāt izmaiņas

Pēc izmaiņu saglabāšanas jūsu serveris mainīs piekļuves laiku šo failu glabāšanai lokāli. Ja jums nav ērti pārveidot .htaccess failu pats, to var izdarīt, izmantojot vienkāršu spraudni.

13. Kā noņemt vaicājumu virknes no statiskajiem resursiem WordPress un paātrināt jūsu vietni

Ja esat mēģinājis paātrināt un optimizēt savu WordPress vietni, iespējams, esat sastapis dažādus tiešsaistes diagnostikas rīkus, kas jums var palīdzēt. Mēs aicinām jūs veikt testus; viņi jums pateiks, cik labi darbojas jūsu vietne, un lielākajā daļā šo rīku tiks parādīta detalizēta informācija par jūsu vietnes ātrumu.

Piemēram, ja jūs vadāt testu GTmetrix, tas parādīs, kuri attēli palēnina jūsu vietnes darbību. Tas jums pateiks stila lapu un skriptu ielādēšanas ātrumu, sīkāku informāciju par sagriešanu un daudz ko citu. Viena no lietām, kuras daudzi WordPress lietotāji atrod saraksta augšgalā (kas nozīmē, ka problēma jārisina pēc iespējas ātrāk) ir “noņemt vaicājumu virknes no statiskiem resursiem”. Šajā daļā mēs īsi izskaidrosim, kas ir vaicājumu virknes un kā tos ātri noņemt, lai uzlabotu jūsu vietnes ātrumu.

Kas ir vaicājuma virknes?

Vaicājuma virknes ir URL daļas, kuras varat atrast pēc jautājuma zīmes (?) Vai simbola (&). Pārlūkprogrammas vai ārējas lietojumprogrammas parasti pievieno šīs daļas vietrāžiem URL, lai pievienotu papildu parametrus.

Izmantojot, piemēram, vaicājumu virknes, WordPress spraudnis var nodot dažādas vērtības caur URL, lai citas programmas un pakalpojumi tos varētu izmantot.

https://firstsiteguide.com/?utm_source=twitter&utm_medium=cpm&utm_campaign=twitter

Biežāk nekā nē, pēc noklikšķināšanas uz reklāmas, raksta no sociālajiem medijiem vai e-pasta iesūtnes, jūs redzēsit diezgan garu URL ar vaicājumu virknēm. Lai pastāstītu analītikas dienestiem par jūsu apmeklējuma izcelsmi, to papildinās citi pakalpojumi (un paši cilvēki) UTM – īpašas vaicājumu virknes, kas apraksta avotus, multividi un kampaņas. Tirgotāji to izmanto, lai izsekotu savu kampaņu efektivitāti. Un tas ir kaut kas pilnīgi normāls; neuztraucieties par šāda veida vaicājumu virknēm.

Kāpēc un kad vajadzētu noņemt vaicājuma virknes?

GTmetrix noņem vaicājumu virknes no statiskiem resursiem

Kaut arī vaicājumu virknes ir svarīga dinamisko elementu sastāvdaļa, tās var palēnināt jūsu WordPress vietni, ja tās tiek izmantotas statiskos resursos. Ja esat kādreiz atvēris pārlūkprogrammas konsoli, atrodoties savā vietnē, iespējams, esat atradis, ka vietnē tiek parādīti skriptu un stilu versiju numuri. Tas varētu izskatīties pazīstami:

/wp-includes/css/dashicons.min.css?ver=4.4.2

Daži starpniekservera kešatmiņas serveri un CDN nevar saglabāt kešatmiņā šāda veida resursus. Tas nozīmē, ka katru reizi, atverot vietni, serverim jums būs jāsūta fails atkal un atkal. Un tas ir tas, kas ārkārtīgi palēnina vietni. Tikai tas, ka viena vaicājuma virkne neko daudz nemainīs, bet, apkopojot dažus no tiem, lietas var kļūt nopietnas. Ir pienācis laiks atrisināt problēmu un noņemt vaicājumu virknes no statiskiem resursiem.

Kā noņemt vaicājumu virknes no statiskiem resursiem

Vaicājuma virkne

Ir daži paņēmieni, kā noņemt vaicājumu virknes no WordPress statiskajiem resursiem, un mēs tos jums parādīsim. To var izdarīt, nokopējot vienkāršu funkciju, vai arī varat izmantot dažus WordPress spraudņus, kas jums atrisinās problēmu. Neatkarīgi no tā, kādu metodi izvēlaties, jūs nekļūdīsities – tuvāko minūšu laikā noņemsit vaicājumu virknes no statiskiem resursiem un paātrināsit savu vietni tajā pašā brīdī.

Pievienojiet vienkāršu funkciju

Pirmajai metodei nepieciešams vienkārši nokopēt un ielīmēt vienkāršu funkciju failā function.php. Ja kādreiz esat tur pievienojis kādu funkciju, jūs jau zināt, ka tas nav tik liels darījums. Bet, ja šī ir jūsu pirmā reize, lūdzu, ievērojiet īpašu piesardzību, jo viena neliela kļūda failā var padarīt jūsu vietni nelietojamu. Lai justos droši, lūdzu, pirms turpināt, izveidojiet faila dublējumu.

  1. Atveriet un rediģējiet files.php failu
  2. Nokopējiet un ielīmējiet šo kodu:
funkcija _remove_script_version ($ src) {
$ daļas = eksplodēt ('? ver', $ src);
atgriezt $ daļas [0];
}
add_filter ('script_loader_src', '_remove_script_version', 15, 1);
add_filter ('style_loader_src', '_remove_script_version', 15, 1);
 1. Saglabāt izmaiņas

Noņemiet atzīmi no izvēles rūtiņas W3 kopējā kešatmiņa

Tā kā W3 kopējā kešatmiņa ir populārs spraudnis, kurā pašlaik ir vairāk nekā viens miljons aktīvo instalāciju, iespējams, ka jūs jau izmantojat spraudni. Tādā gadījumā jums vienkārši vajadzēs noņemt atzīmi no iestatījumiem vienai opcijai:

 1. Dodieties uz Veiktspēja -> Pārlūka kešatmiņa
 2. Noņemiet atzīmi no Pēc iestatījumu maiņas neļaujiet objektiem saglabāt kešatmiņu opcija
 3. Saglabāt izmaiņas

Izmantojiet spraudņa Noņemt vaicājumu virknes no statiskiem resursiem

Ja jums pašam nepatīk pievienot kodu funkcijaiphph, varat darbam izmantot bezmaksas spraudni. Noņemiet vaicājumu virknes no statiskajiem resursiem ir viegls un vienkāršs spraudnis, kas veiks to pašu, neprasot, lai jūs pieskartos kodam.

Vienkārši instalējiet spraudni, aktivizējiet to un viss ir izdarīts. Kad spraudnis tiek aktivizēts, vaicājuma virknes tiks noņemtas no statiskajiem resursiem.

Neatkarīgi no izmantotās tehnikas vaicājumu virkņu noņemšanai nevajadzēja būt grūtam uzdevumam. Tagad, kad esat pabeidzis, varat veikt vēl vienu skenēšanu izvēlētajā ātruma un veiktspējas rīkā, lai redzētu, vai un kā rezultāts (un jūsu vietnes ātrums) ir uzlabojies.

14. Samaziniet HTTP pieprasījumu skaitu un paātriniet savu WordPress vietni

Lai gan viss, kas nepieciešams vietnes ielādēšanai, ir jums tikai pogas noklikšķināšana, datoriem ir vēl daudz kas cits, lai tos apstrādātu. Šis viens klikšķis un viena sekunde, kas notiks, līdz priekšā parādīsies lapa, var slēpt desmitiem, ja ne simtiem HTTP pieprasījumu serverim. Acīmredzot, jo vairāk informācijas iet uz priekšu un atpakaļ, jo ilgāk jums būs jāgaida vietnes ielāde. Viena no vienkāršākajām lietām, ko varat darīt, lai paātrinātu vietnes darbību, ir laba hostinga kompānija. Bet, kad jūs nolemjat iet vēl dziļāk, lai paātrinātu WordPress vietnes darbību, jums vajadzētu rūpēties par HTTP pieprasījumiem.

Iesācējiem jums jāpārbauda sava vietne, lai redzētu, cik pieprasījumu ir nepieciešams, lai ielādētu konkrētu lapu. Ir dažādi pārbaudes veidi. Tā vietā, lai parādītu visas iespējas, pietiks, ja URL ievadīsit HTTP pieprasījumu pārbaudītājs. Rezultātus jūs iegūsit nekavējoties, un, cerams, jums nebūs vairāk par 30 jardu pieprasījumiem. Ja jūs to darāt, ir pienācis laiks samazināt HTTP pieprasījumu skaitu un paātrināt WordPress vietnes darbību.

HTTP pieprasījumu pārbaudītājs

15. Nelietojiet Gravatars

Ja jūs izmantojat WordPress noklusējuma komentēšanas sistēmu, izmantojat arī Gravatars. Tagad, ja saņemat dažus komentārus mēnesī, tas jums nav īpaši jāuztraucas. Bet, ja jūsu apmeklētāji vēlas atstāt īsas piezīmes zem jūsu rakstiem, jums vajadzētu apsvērt iespēju noņemt Gravatars no attēla.

Kad mēs jums pateiksim, ka katrs Gravatar attēls serverim pievieno vēl vienu HTTP pieprasījumu, iedomājieties, kas notiek, ja vienā lapā ir vairāk nekā simts komentāru? Uzminiet, kas notiek, ja ir vairāk nekā simts papildu pieprasījumu, kuriem tur nav jābūt – jā, jūsu vietne kļūst lēnāka.

HTTP pieprasa pārbaudītāju

Ja jums nav nepieciešami šie mazie attēli blakus katram komentāram, dodieties uz Iestatījumi -> Diskusija -> Avatāri un noņemiet atzīmi no izvēles iespējas parādīt iemiesojumus komentāros. Tas ir vienkārši. Ja jums vienkārši ir jābūt iemiesojumiem, jums vajadzētu apsvērt iespēju instalēt WordPress trešās puses komentēšanas sistēmu, kas darbosies savādāk. Piemēram, Disqus ir populāra izvēle, kas daudz ātrāk parāda iemiesojumus.

16. Noņemiet komentārus, ja tos neizmantojat

Kā jūs domājat, komentāru izmantošanai nepieciešami papildu faili. Ja izmantojat noklusējuma komentēšanas sistēmu, jums nekas nav jādara – tas ir kaut kas, kas jums ir izdevīgi, un šis papildu pieprasījums ir pamatots. Bet, ja jūs savā vietnē neizmantojat komentārus vai izmantojat citu komentēšanas sistēmu, jums vajadzētu noņemt komentāra-atbildes skriptu. Lai to izdarītu, failā function.php ir jākopē šāda funkcija:

funkciju komentāri_clean_header_hook () {
wp_deregister_script ('komentārs-atbilde');
}
add_action ('init', 'comments_clean_header_hook');

17. Noņemiet emocijzīmes

Jā, emocijzīmes ir jaukas. Jā, visi tos izmanto savos datoros, viedtālruņos un planšetdatoros. Lai gan WordPress tos ieviesa versijā 4.2. tas nenozīmē jums ir jāielādē savā vietnē vēl viens JS fails, lai būtu smaidošas sejas. Vietnes ātrumam vajadzētu būt svarīgākam nekā emocijzīmēm (ja vien jūs vienkārši nevarat dzīvot bez tām).

18. Izmantojiet CSS Sprites programmā WordPress

Kā redzat lapas testēšanā, katram attēlam ir nepieciešams HTTP pieprasījums. Tas nenozīmē, ka jums vajadzētu noņemt attēlus, bet jums vajadzētu par tiem rūpēties. Runājot par jūsu vietnes ātrumu, uzziniet, kā optimizēt attēlus WordPress. Bet, kad runa ir par pieprasījumiem, jūs varat samazināt šo HTTP pieprasījumu skaitu, izveidojot CSS Sprites.

Ja jūs dodaties uz Spriteme vietnē jūs varēsit atlasīt visus attēlus no izmantotās lapas un apvienot tos vienā failā. Pēc saišu mainīšanas uz attēliem jūs pievienosit attēla lielumu, bet tajā pašā laikā samazināsiet pieprasījumu skaitu. Tas varētu šķist pretrunīgi, taču jūs faktiski varat paātrināt lietas – serveris darbosies labāk ar vienu lielu failu, nevis būs jāatbild uz desmitiem pieprasījumu.

19. Ierobežojiet sociālo mediju pogu skaitu

Sociālie mediji ir kļuvuši par katras vietnes standarta daļu. Neatkarīgi no tā, vai jums ir maza personīga vai biznesa vietne vai arī jūs vadāt portālu, kurā darbojas desmitiem rakstnieku, jums būs jāpieslēdz vietne sociālajiem medijiem. Tas ir labi, un jums tas jādara.

Bet, kad rāda sociālās pogas, mazāk ir vairāk. Lai arī jūs, iespējams, esat atvēris kontus divpadsmit tīklos, displeja pogas ir tikai tiem, kurus jūs visvairāk kopjat. Katra poga ielādēs savu attēlu un papildu failus, kas var palēnināt jūsu vietnes darbību.

20. Izlādējiet neizmantojamos skriptus un stilus

Izkraujiet skriptus un stilus un paātriniet vietnes darbību

Parastam WordPress lietotājam nav ne jausmas, kas notiek fonā. Kam ir laiks domāt par vietnes skriptiem un stiliem. Mēs to nevainojam, bet tagad, kad esam saņēmuši jūsu uzmanību, pēc kāda laika pārbaudiet, vai jūsu vietnē nav skriptu un stilu, kas jums nav nepieciešami.

Jums nav jābūt ekspertam. Mēs jau parādījām jums glītu, mazu spraudni, kas parādīs visus skriptus un stilus, kas tiek ielādēti katrā jūsu lapā. Izmantojot WP Asset CleanUp, jūs varat viegli atpazīt failus, kas jums vairs nav nepieciešami, un ātri tos izkraut. Ja jums ir vairāk pieredzes ar WordPress, spraudnis palīdzēs izolēt datus, un vēlāk failus varēsit manuāli izdzēst. Ja nē, atstājiet spraudni un ļaujiet tam rīkoties ar skriptiem un stiliem.

21. Atspējot iegulšanu

Lai uzlabotu lietotāju pieredzi, WordPress izstrādātāji ieviesa jaunu JS failu, kas ļauj iegult video no dažādiem pakalpojumiem, piemēram, Youtube, tikai kopējot URL. Tādā pašā veidā varat iegult attēlus un tweets, vienkārši ielīmējot saiti Visual Editor.

Lai gan šī funkcija ir pārsteidzoša, daudzi cilvēki to vienkārši neizmanto. Ja jūs mēģināt paātrināt savu vietni, daudz svarīgāk ir noņemt vienu pieprasījumu nekā videoklipa priekšskatījumu. Jūs zināt, kuru videoklipu iegultat, tāpēc šī priekšskatīšana nav īsta?

Ja jums nav labi ar kodu un jums vienkārši jāinstalē spraudnis, būs vienkāršs spraudnis noņemiet iegultas vietas no jūsu vietnes. Ja jūs varat rīkoties ar dažām koda rindām, kuras jums vienkārši ir jākopē, izmantojiet šo funkciju un ievietojiet to failā function.php:

funkcija speed_stop_loading_wp_embed () {
if (! is_admin ()) {
wp_deregister_script ('wp-embed');
}
}
add_action ('init', 'speed_stop_loading_wp_embed');

Nesteidzieties un pārbaudiet, vai WordPress vietnē nav šo nevēlamo HTTP pieprasījumu. Pat ja samazināsit tikai dažas lapas vai atradīsit tikai failu, kas jums nav jāielādē, tas būs veiksmīgs. Neuztraucieties; pat ja jūsu lietotāji to nejūt ātruma uzlabošana, meklētājprogrammas.

Secinājums: vienmēr rūpējieties par sava emuāra ātrumu

Ja savā vietnē veicat izmaiņas tikai vairākās lietās, iespējams, no tām gūsit labumu. Šajā rakstā aprakstītās darbības ir pilnīgi bezmaksas, tāpēc tos izmēģināt nebūs sāpīgi. Tomēr neaizmirstiet parūpēties par savu vietni; regulāri atjauniniet WordPress, motīvus un spraudņus un nekad nepalaidiet novārtā savu emuāru.

Dažreiz pat optimizēta vietne nedarbosies ātri. Tādā gadījumā jums būs jāmeklē cits mitināšanas uzņēmums vai jāapsver iespēja maksāt papildu dolārus par pārvaldītu vai speciālu serveri.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map