50 najlepszych stron internetowych z ofertami wolnych zawodów, aby znaleźć pracę i zarabiać w 2020 roku

niezależne prace główne


Jeśli szukasz wolnych miejsc pracy online, aby szybko zarabiać pieniądze i uniknąć strasznych codziennych dojazdów do pracy, to dobrze trafiłeś! Freelancing może pomóc ci w nawiązaniu długotrwałych relacji z klientami, którzy mogą nawet zatrudnić cię na długi okres do stałej, stałej pracy. Jako freelancer możesz czerpać korzyści ze swoich zainteresowań i podejmować projekty, które ci się podobają.

Aktualizacja: Ponieważ rządy na całym świecie starają się ograniczyć rozprzestrzenianie się COVID-19, praca w domu nie jest już opcją, ale koniecznością w wielu branżach i stanowiskach pracy. Wiele firm jest dotkniętych tym problemem, doświadcza spowolnień, powoduje komplikacje dla swoich pracowników lub po prostu zamyka na dobre, dopóki cała fiasko Coronavirusa się nie skończy. Wielu osobom coraz trudniej jest związać koniec z końcem i zarobić go podczas kwarantanny w domu. Na szczęście freelancing oferuje elastyczne i zdalne możliwości pracy, które mogą pomóc pracownikom w wielu branżach, na które wpływa nowy wirus koronawirusa. Niezależnie od tego, czy zostałeś zwolniony w związku z tymi zmianami, czy też godziny zostały skrócone, możesz nadrobić ten dochód, kiedy zaczniesz freelancer.

Aby rozwijać się jako wolny strzelec i zarabiać na przyzwoite życie, musisz nawiązać właściwe kontakty, zbudować portfolio i zdobyć tam swoje imię. Istnieje wiele wolnych zawodów, o ile wiesz, gdzie szukać. Badania pokazują, że 59% firm w Stanach Zjednoczonych ma elastyczną siłę roboczą, według Forbesa.

Ale jak znaleźć te wolne zawody online i zapewnić sobie przetrwanie finansowe w tych czasach? Odpowiedź: na zewnętrznych stronach internetowych! Ale najpierw musisz wiedzieć, czym jest freelancer i jakie projekty możesz zdobyć na stronach freelancerów.

Contents

3 najlepsze strony z ofertami pracy dla niezależnych – maj 2020

ZALECANA
logo flexjobsFlexJobs Job Board obsługuje ponad 20 000 zdalnych i zewnętrznych ofert pracy.Odwiedzić
FlexJobs
logo fiverrFiverr to prawdopodobnie najlepsza strona internetowa, na której możesz rozpocząć karierę jako freelancer.Odwiedzić
Fiverr
logo solidgigsSolidGigs to bardzo zaradna platforma do freelancingu z łatwym paskiem wyszukiwania.Odwiedzić
SolidGigs

Spis treści

 • Co należy wiedzieć przed rozpoczęciem pracy jako freelancer
 • Ogólne niezależne strony z ofertami pracy
 • Niezależne prace pisarskie
 • Niezależne prace graficzne
 • Praca marketingowa niezależna
 • Praca dla niezależnych programistów
 • Praca jako niezależny fotograf
 • Niezależne oferty pracy wirtualnego asystenta
 • Praca jako niezależny edytor wideo
 • Niezależne oferty sprzedaży
 • Niezależne zadania obsługi klienta
 • Wniosek

Co należy wiedzieć przed rozpoczęciem pracy jako freelancer

Co to jest freelancer?

Freelancing ma miejsce wtedy, gdy osoba prowadząca działalność na własny rachunek świadczy usługi kilku klientom jednocześnie. Promuje cyfrowy styl życia nomadów, ponieważ freelancerzy pracują w zaciszu własnego domu. Mogą ustalać godziny pracy, śledzić projekty i rozliczać klientów według ustalonych stawek cenowych.

Freelancerzy znajdują pracę za pośrednictwem najlepszych stron freelancerów lub bezpośrednio, bez korzystania z zasobów stron trzecich. Freelancer zarabia pieniądze na podstawie pracy lub co godzinę.

Czym są niezależne strony internetowe i jak działają?

Witryny freelancerów to miejsca, w których można organizować niezależne koncerty, na których firmy i freelancerzy łączą się i korzystają wzajemnie. Te niezależne strony z ofertami pracy umożliwiają pracodawcom publikowanie ofert pracy, dla których freelancerzy składają oferty lub wnioski. Zachęca się ich do budowania swoich profili na tych zewnętrznych stronach internetowych, aby zaprezentować swoje portfolio, umiejętności i reputację. Mogą zarabiać pieniądze, zabezpieczając i wykonując odpowiednie projekty zamieszczane na tych platformach każdego dnia.

Niektóre z tych niezależnych platform oferują bezpłatne subskrypcje, podczas gdy inne pobierają prowizję lub opłatę członkowską. Strony te są zintegrowane z bezpiecznymi opcjami płatności, aby upewnić się, że nie ma przeszkód dla obu stron.

O czym należy pamiętać przed rozpoczęciem pracy jako freelancer

Rozpoczęcie pracy jako freelancer może być łatwe, ponieważ wystarczy zarejestrować się na stronie freelancera i zacząć licytować projekty. Następnie musisz ustalić ceny za swoje usługi – w ten sposób zaprezentujesz swoją wartość światu, więc upewnij się, że robisz to poprawnie.

Zebraliśmy jedyny w swoim rodzaju, kompleksowy przewodnik po najlepszych zewnętrznych witrynach, aby pomóc Ci zacząć. W tym miejscu przedstawiamy jedne z najlepszych platform zewnętrznych w branży, opowiadamy o ich najważniejszych funkcjach i omawiamy ich ceny wśród innych cech. Powinno to pomóc Ci rozpocząć karierę freelancera na właściwej platformie, zgodnie z Twoją niszą i preferencjami.

Poniżej znajdują się wszystkie najlepsze niezależne strony do wyboru:

Ogólne niezależne strony z ofertami pracy

Ogólne wolne zawody

Te niezależne strony internetowe oferują szeroki wybór wolnych zawodów w dziedzinie pisania, projektowania, tworzenia stron internetowych, marketingu, sprzedaży, fotografii i wielu innych.

Jeśli więc szukasz wielu niezależnych ofert pracy online, które poszerzą Twoje horyzonty, jest to najbardziej wyczerpująca lista dla Ciebie.

FlexJobs

flexjobs

Jest to platforma, która nie tylko oferuje oferty pracy dla początkujących, ale także stanowi centrum innych elastycznych ofert pracy. Dzięki ponad 50 kategoriom stanowisk odległe kariery obejmują stanowiska od początkujących po wysoko płatne stanowiska kierownicze z całego świata. Obiecuje również zapewnić wolne od oszustw i elastyczne przewody pracy dla zdalnych freelancerów zorientowanych na karierę. Na tablicy ogłoszeń FlexJobs Corporation obecnie znajduje się ponad 20 000 zdalnych i niezależnych ofert pracy, które są sprawdzane pod kątem legalności.

Kluczowe cechy:

 • Ogłoszenia wyświetlane w dobrze zaprojektowany sposób
 • Dostępność większości opisów firm pracodawców
 • Tworzy bazę klientów zewnętrznych

Cena £: FlexJobs pobiera 14,95 USD za miesiąc, 29,95 USD za trzy miesiące i 49,95 USD za rok

Fiverr

dawca

Jest to prawdopodobnie najlepsza strona internetowa, na której możesz rozpocząć karierę jako freelancer. Z ofertami rozpoczynającymi się od 5 USD za projekt, platforma oferuje małe projekty, które można ukończyć i zbudować portfolio dla potencjalnych klientów. Niezależne możliwości online w Fiverr mogą pomóc Ci zbudować portfolio dla niszy i przejść do bardziej znaczących projektów.

Kluczowe cechy:

 • Oferuje bezpłatne kursy, aby poszerzyć swój zestaw umiejętności
 • Wysyła klientów płacących
 • Nie musisz licytować klientów

Cena £: Fiverr pobiera opłaty od freelancerów od 5,00 do 995,00 USD za zadanie, w zależności od projektu

SolidGigs

SolidGigs

Jest to bardzo zaradna platforma do freelancingu i pracy zdalnej z łatwym paskiem wyszukiwania. Oszczędza czas – przechodząc przez niezależne ogłoszenia o pracę i wybierając najbardziej odpowiednie – w oparciu o twoją wiedzę. Więc jeśli jesteś zapracowaną osobą, SolidGigs może stać się Twoją stroną internetową, na której możesz pracować jako freelancer.

Kluczowe cechy:

 • Internetowa biblioteka zasobów kursów, wywiadów, szablonów
 • Wysyła 2% najlepszych dostępnych niezależnych koncertów

Cena £: 19 USD / miesiąc

Odwiedź SolidGigs, aby uzyskać dodatkowe informacje >>

Upwork

Upwork

Upwork powstał w wyniku fuzji dwóch wiodących platform do niezależnej pracy online: oDesk i Elance. Oferuje niezależne możliwości w szerokim zakresie nisz – dla wszystkich niezależnych pracowników online. Aby przyciągnąć projekty, freelancerzy muszą budować swoje portfolio pracy, profil, oceny i ceny ofertowe. Upwork znajdzie dla ciebie odpowiednie dopasowanie dzięki swoim potężnym wyszukiwarkom wykorzystującym różne filtry. Ma coś dla każdego, od krótko- lub długoterminowych projektów po zadania podstawowe lub na poziomie eksperckim.

Kluczowe cechy:

 • Skuteczne wyszukiwanie
 • Bezpieczne płatności
 • Dokładne fakturowanie

Cena £: Opłaty upworkowe wynoszą 20% za pierwsze 500 USD zarobione przez klienta, 10% za dożywotnie rozliczenia między 500 a 10 000 USD oraz 5% za dożywotnie rozliczenia dla projektów o wartości ponad 10 000 USD

Toptal

toptal

Jest to najbardziej konkurencyjna platforma, która obiecuje zatrudnić 3% najlepszych freelancerów z całego świata. Freelancerzy muszą przejść test przesiewowy, a po zdaniu testu zapewnia najlepsze projekty od wspaniałych klientów. Znane firmy, takie jak Zendesk i Airbnb, zatrudniają freelancerów z tej niezależnej witryny z ofertami pracy, co pokazuje, że konkurencja na tej platformie jest bardzo wysoka, ale przyznaje się również uczciwe wynagrodzenie. Gdy staniesz się częścią społeczności Toptal, nawiążesz bardzo ważne kontakty, które przyniosą ci zyskowne projekty.

Kluczowe cechy:

 • Szybki proces umieszczania
 • Dwutygodniowa polisa bezpłatnego okresu próbnego

Cena £: Cena wywoławcza 60 USD

CloudPeeps

obłoki chmur

Jest to kompleksowa platforma, która łączy społeczność freelancerów online z rynkiem i zachęca zarówno do prowadzenia działalności gospodarczej. Członkowie mogą ustalać stawki i niezależne oferty pracy według kategorii, rodzaju pracy lub przedziału wynagrodzeń. Jeśli masz imponujące portfolio i chcesz zdobyć więcej doświadczenia, CloudPeeps jest najlepszą platformą dla Ciebie. Ze względu na ich wyłączność przyłączenie się może być trudne, ale po zarejestrowaniu się dość łatwo jest zabezpieczyć możliwości freelancera.

Kluczowe cechy:

 • Szybka płatność
 • Bezproblemowe procesy
 • Zdalny przyjazny dla pracy

Cena £: CloudPeeps Standard za 9 USD / miesiąc, a CloudPeeps Plus za 29 USD / miesiąc

W rzeczy samej

w rzeczy samej

Jest to strona internetowa z ofertami pracy na świecie, która odwiedza ponad 250 milionów odwiedzających każdego miesiąca. Priorytetowo traktuje zdalnych pracowników i freelancerów, zapewniając im bezpłatny dostęp do poszukiwania pracy, pozwala im publikować CV i prowadzić badania firm. Strona internetowa jest bardzo łatwa w użyciu i można znaleźć wiele zdalnych ofert pracy na platformie. Przy tak dużej popularności tej platformy każdy freelancer lub pracownik zdalny musi znaleźć coś zgodnie ze swoim zestawem umiejętności.

Kluczowe cechy:

 • Wbudowany internetowy kreator wznawiania
 • Zatrudnianie na dużą skalę
 • E-maile z powiadomieniem o pracy

Cena £: 5 USD / dzień za sponsorowane stanowiska pracy

Wolny strzelec

wolny strzelec

Jest to największy rynek niezależnych ofert pracy online z ponad 32 milionami zarejestrowanych użytkowników – co oznacza, że ​​wiele firm korzysta ze strony internetowej w celu outsourcingu swojej pracy. Oferuje szereg niezależnych zleceń, w tym tworzenie oprogramowania i aplikacji, pisanie, cyfrowe usługi marketingowe itp. Wystarczy, że utworzysz profil i zaczniesz licytować wybrane stanowiska!

Kluczowe cechy:

 • Niezliczone projekty na jednej platformie
 • Najniższe stawki prowizji

Cena £: 10% na stałe projekty godzinowe, 20% na usługi i 15% opłaty za projekt

Odwiedź Freelancer, aby uzyskać dodatkowe informacje >>

Guru

guru

Guru pomaga stworzyć profil, który doskonale odzwierciedla twoje doświadczenie i umiejętności – aby zwiększyć twoje szanse na kontakt z pracodawcą. Mają ogromną liczbę wolnych miejsc pracy, które są aktualizowane codziennie z różnych branż.
Jest to najprostsza strona internetowa dla freelancerów z interaktywnym interfejsem, który umożliwia freelancerom przeglądanie zleceń bez żadnych kłopotów.

Kluczowe cechy:

 • Obsługuje transakcje za pomocą wielu metod płatności
 • Szeroki zakres kategorii stanowisk
 • Usprawniony proces projektu

Cena £: 29,95 USD

Niezależne prace pisarskie

Freelance Writing Jobs

Rozpoczęcie pisania od zera może być bardzo trudnym zadaniem, zwłaszcza jeśli nie wiesz od czego zacząć. Internet jest głównym niezależnym rynkiem pisania, ale oddzielenie legalnej oferty pracy od oszustwa typu „przynęta” może być trudne.

Dlatego, aby pomóc Ci w zdobyciu wysokiej jakości niezależnych występów pisarskich online, stworzyliśmy kompleksową listę najlepszych stron poświęconych pisaniu zewnętrznych.

Contena

contena

Jest to jedna z najlepszych niezależnych witryn do pisania ze względu na liczbę zadań pisania dostępnych dla redaktorów, pisarzy i twórców treści. Zapewniają połączenie niezależnych i zdalnych możliwości pracy. Co więcej, Contena pomaga freelancerom znaleźć pracę według ich niszy, zawężając wyniki o najbardziej dochodowe kategorie pisarskie. Możesz zlecać pracę niezależnym pisarzom na temat technologii, edukacji, wellness, finansów, urody i wielu innych branż.

Kluczowe cechy:

 • Skuteczne szkolenia
 • Usługi mediacyjne
 • Obsługa klienta

Cena £: 500 USD rocznie za członkostwo Gold i 800 USD rocznie za członkostwo Platinum

Blogowanie Pro

bloggingpro

Ta niezależna witryna do pisania zapewnia również możliwości zdalnej pracy w różnych kategoriach, takich jak blogowanie, pisanie treści, dziennikarstwo, korekta lub pisanie techniczne. Zbierają wszystkie najlepsze prace związane z pisaniem online i ułatwiają wyszukiwanie freelancerów. Dlatego jeśli chcesz zarabiać pieniądze w domu za pomocą swoich umiejętności pisania, przygotuj kilka próbek, gdy będziesz ubiegać się o pracę za pośrednictwem Blogging Pro.

Kluczowe cechy:

 • Podaj wskazówki, które pomogą Ci rozwinąć bloga
 • Wiele zdalnych prac pisania

Cena £: 30 USD za 30 dni

Słowo kluczowe

słowo kluczowe

Jest to ważna platforma marketingu treści znana z zapewniania spójnych możliwości niezależnego pisania. Klienci używają tej platformy do łączenia się, publikowania swoich treści na stronie internetowej i zarządzania relacjami z freelancerami, którym zlecają swoją pracę. Ludzie odpowiedzialni za Skyword przeglądają opublikowane prace i dopasowują potrzeby klienta do pisarza. Następnie autor jest zapraszany do pracy nad projektem klienta, a nawet może pracować nad wieloma projektami na czas. Niezależna tablica ofert pracy Skyword jest nie tylko ograniczona do firm amerykańskich lub tylko w języku angielskim, ponieważ obsługuje ponad 13 języków i klientów z ponad 27 krajów.

Kluczowe cechy:

 • Freelancerzy mogą łączyć się z zauważalnymi klientami
 • Różnorodne prace pisemne
 • Stawki cenowe lepsze niż w przypadku innych niezależnych witryn do pisania

Cena £: Nie dostarczone przez stronę internetową

Niezależne pisanie

Niezależne pisanie

Jest to największa platforma do samodzielnego pisania, która składa się z największej liczby koncertów pisarskich – nawet więcej niż w Indeed lub Craigslist. Za pośrednictwem tej niezależnej strony uzyskasz możliwość współpracy z największymi nazwiskami na rynku, takimi jak Netflix, Facebook i Adobe. Poza ofertami pracy daje to freelancerom możliwość wzięcia udziału w konkursach pisarskich i zdobycia nagród.

Kluczowe cechy:

 • Odpowiedni dla pisarzy na wszystkich poziomach doświadczenia
 • Łatwe filtry wyszukiwania
 • Konkurencyjne stawki płac

Cena £: Wolny

Wolność z pisaniem

wolność pisania

Z dobrym boiskiem z pewnością wygrasz projekty, które płacą naprawdę dobrze za pośrednictwem tej platformy. Oferuje wybraną liczbę niezależnych możliwości pisania, które są regularnie wysyłane pocztą elektroniczną. Na tej platformie znajdziesz wiele ofert pracy związanych z dziennikarstwem, esejami, blogami i pisaniem fikcji.

Kluczowe cechy:

 • Darmowa subskrypcja
 • Różnorodność pracy

Cena £: Wolny

PubLoft

publoft

Jest to niezależna platforma do pisania, która zapewnia rzetelnych klientów – bez konieczności interakcji – z nimi. Ta witryna do pisania zapewnia, że ​​freelancer może skoncentrować się na wykonywanej pracy i nie musi się martwić obsługą klientów ani zarządzaniem nimi. Aby dostać się do PubLoft, musisz wypełnić formularz i przejść kilka testów, po których będziesz mógł uzyskać dostęp do dużej liczby znaczących klientów, którzy zapłacą ci sprawiedliwie zgodnie z twoimi wysiłkami.

Kluczowe cechy:

 • Bezproblemowe pisanie bez interakcji z klientem
 • Płatności dwutygodniowe

Cena £: Począwszy od 150 USD / post

Contently

Contently

Jest to największa platforma content marketingu, która współpracuje z dużymi firmami, takimi jak Google, Walmart, Marriott i wiele innych. W sposób ciągły pomaga freelancerom oceniać zadania związane z treścią i ulepszać ich portfolio. Jest to wysokiej klasy agencja, która łączy Cię bezpośrednio z klientami w celu pisania niezależnych zleceń. Musisz tylko zbudować i opublikować uderzającą platformę, która zostanie wybrana przez zespół zarządzający kontem do przyszłych prac.

Kluczowe cechy:

 • Łatwy do śledzenia przepływ pracy
 • Przejrzystość płatności

Cena £: 50 000–200 000 USD na kwartał

Niezależne prace graficzne

Niezależne prace projektowe

Jeśli masz talent do kontynuowania kariery freelancera jako grafik – ale nie wiesz, od czego zacząć – trafiłeś we właściwe miejsce.

Istnieje mnóstwo niezależnych miejsc pracy, które zapewniają niezależne prace projektowe, ale nie wszystkie z nich są odpowiednie dla różnych rodzajów zewnętrznych strzelców. Sporządziliśmy tutaj listę stron internetowych z grafiką zewnętrzną i ich unikalnych funkcji.

Behance

Behance

Jest to największa na świecie sieć kreatywna do prac projektowych, która stanowi dla projektantów platformę do zaprezentowania swoich talentów. Nie jest to wyłącznie niezależna strona z ofertami pracy, ale pozwala projektantom dzielić się swoją pracą – być widocznym dla potencjalnych klientów. Możesz przeglądać portfolio obrazów publikowane przez kreatywnych projektantów i wysyłać wiadomości do projektantów, których prace lubisz najbardziej. Jako freelancer możesz także publikować swoje portfolio bezpośrednio na tablicy ofert w witrynie, co daje dostęp do dużej liczby kreatywnych projektantów.

Kluczowe cechy:

 • Projekty widoczne dla dużej publiczności
 • Zapisz pracę swojego ulubionego projektanta
 • Usługi dostosowywania

Cena £: 399 USD / miesiąc za jedno ogłoszenie o pracę

99 wzorów

99Designs

Ta platforma jest najlepszą stroną dla grafików, która może zaprezentować i sprzedać swoje umiejętności. Jak sama nazwa wskazuje, 99 wzorów jest dla freelancerów, którzy mogą pomóc klientom z ponad 90 różnymi typami wzorów, takimi jak wizytówki, strony docelowe lub strony internetowe itp. Działa to w inny sposób niż większość innych zewnętrznych witryn projektowych, jak publikują klienci konkurs, a projektanci muszą przesłać swoje prace, które są następnie wybierane przez klientów.

Kluczowe cechy:

 • Bezpłatne konsultacje projektowe od zespołu obsługi klienta
 • Bezproblemowe doświadczenie dla obu stron

Cena £: Pakiety zaczynają się od 399 USD

Odwiedź 99 wzorów, aby uzyskać dodatkowe informacje >>

Dryblować

Dryblować

Jest wiodącą na świecie platformą dla niezależnych projektantów i oferuje możliwości zdalnej pracy oraz zewnętrznych zleceń związanych z projektowaniem stron internetowych. Największą zaletą tej platformy jest to, że umożliwia ona innym projektantom i potencjalnym klientom przekazywanie informacji zwrotnych na temat Twojej pracy.
Na tej stronie można znaleźć naprawdę wysokiej jakości prace od znanych klientów, w tym takich firm, jak Buffer, Zendesk i Tinder. Oprócz szukania ofert pracy dla początkujących online dla początkujących, masz również okazję rozwinąć swoje portfolio i dodać przykładowe prace, które potencjalni klienci mogą zobaczyć.

Kluczowe cechy:

 • Ogromna społeczność do współpracy
 • Oszałamiająca i łatwa w użyciu konstrukcja platformy
 • Uzyskaj opinie od projektantów

Cena £: Dribbble Pro kosztuje 12 USD miesięcznie

Envato Studio

Envato Studio

Jest to niezależna strona internetowa poświęcona projektowaniu, która jest popularna przy projektowaniu logo i dostosowywaniu motywów WordPress. To ogromna platforma dla projektantów, którzy są wybierani przez firmy. Envato Studio to łatwa w obsłudze strona internetowa, na której freelancerzy mogą znaleźć dobre możliwości i otrzymywać atrakcyjne płatności.

Kluczowe cechy:

 • Platforma przyjazna dla użytkownika
 • Dobra wypłata
 • Płynna komunikacja między freelancerami a klientami

Cena £: Począwszy od 5 USD

Design Crowd

Design Crowd

Jest to internetowy rynek projektowania oferujący wiele usług projektowania graficznego. Witryna ma mniejszą bazę klientów niż 99 wzorów. Albo właściciele firm organizują konkursy projektowe, aby umożliwić niezależnym projektantom przesłanie swojej pracy, a następnie ich wybranie lub skontaktowanie się z projektantem, którego preferują. Ta strona projektantów zewnętrznych stanowi wyjątkową platformę, na której freelancerzy mogą wyświetlać swoje talenty, nawiązywać kontakty i budować portfele.

Kluczowe cechy:

 • Doskonała obsługa klienta
 • Krótki czas realizacji
 • Projektanci-eksperci

Cena £: 99 USD – 1100 USD

Crowdspring

Crowdspring

Jest to niezależny rynek online, w którym można znaleźć niestandardowe projekty logo, projekty stron internetowych, ilustracje i projekty wzornictwa przemysłowego. Freelancerzy prezentują swoje możliwości projektowe, biorąc udział w konkursach organizowanych przez profesjonalistów biznesowych. Możesz także znaleźć pojedyncze projekty na platformie, jeśli nie bierzesz udziału w konkursach.

Kluczowe cechy:

 • Łatwa rejestracja
 • Darmowa rejestracja

Cena £: 399 USD za srebrny pakiet i tak dalej

Praca marketingowa niezależna

Freelance Marketing Jobs

Jeśli jesteś fanatykiem mediów społecznościowych lub lubisz tworzyć angażujące treści, ale chcesz wykonywać pracę niezależną w domu – oferty pracy marketingowej Freelance są dla Ciebie.

Coraz więcej firm woli zatrudniać ludzi do pracy zdalnej za pośrednictwem zewnętrznych stron z ofertami pracy. Wszystko czego potrzebujesz to komputer i dostęp do Internetu.

Osób na godzinę

Osób na godzinę

Platforma marketingowa dla niezależnych jest przeznaczona dla entuzjastów SEO, inżynierów oprogramowania i osób kreatywnych, które chcą spróbować szczęścia w niezależnym świecie. Freelancer składa ofertę na zadanie, a jeśli zostanie wybrane, projekt jest zabezpieczany przez freelancera. Aby chronić freelancerów przed fałszywymi klientami, strona pobiera opłatę z góry za zadania. Minimalizuje to ryzyko sporów między klientem a freelancerem.

Kluczowe cechy:

 • Klienci profesjonalni do pracy
 • Ustaw własne stawki

Cena £: Prowizja od 3,5% do 5%

Remotive

Remotive

Jest to dwumiesięczny biuletyn dla pracowników zdalnych, a także osób poszukujących niezależnej pracy marketingowej online. Oprócz pracy zawiera wskazówki, jak zatrudnić się do pracy zdalnej i prowadzić cyfrowy tryb życia nomadów. Oferty pracy są podzielone na kategorie i pomagają znaleźć konkretną pracę, której szukasz, wraz ze szczegółami firmy w mediach społecznościowych i danymi kontaktowymi.

Kluczowe cechy:

 • Przyjazny dla użytkownika interfejs
 • Skuteczne wskazówki dotyczące pracy zdalnej

Cena £: Wolny

Aquent

Aquent

Jest to wielokrotnie nagradzana witryna freelancer, która jest znana z zapewniania dobrze płatnych miejsc pracy dla marketingowych freelancerów. Aquent woli jednak zatrudnić freelancerów z ponad dwuletnim doświadczeniem. Ale świeżo upieczeni absolwenci mogą również poszukiwać nieograniczonej liczby miejsc pracy na platformie.

Kluczowe cechy:

 • Prowadzi freelancera w ustalaniu przedziału cenowego
 • Usługa spersonalizowana
 • Nagrody za talenty

Cena £: 30% opłaty za konwersję za każdego freelancera

Praca dla niezależnych programistów

Praca dla niezależnych programistów

Freelancing dla programistów może być wymarzoną okazją – jeśli są zmęczeni grindem 9-5. Mogą swobodnie wybierać zawody, którymi są zainteresowani, dzięki elastycznym godzinom, które najlepiej im odpowiadają.

Problem pojawia się, gdy nie wiedzą, gdzie znaleźć pracę. Aby pomóc Ci dowiedzieć się, co jest dla Ciebie najlepsze, przygotowaliśmy listę najlepszych zewnętrznych witryn dla programistów.

Lorem

asklorem

Zawiera sieć wykwalifikowanych programistów i projektantów stron internetowych z godnymi uwagi recenzjami na Facebooku, ProductHunt i Reviews.io. Rośnie jako jedna z największych platform dla niezależnych twórców stron internetowych, która może również pomóc w budowie sklepu Shopify lub nowej strony WordPress. Główną atrakcją strony niezależnego dewelopera jest to, że nie ma miesięcznej opłaty za rekrutację do wolnych zawodów, a koncerty są dobrze opłacane. Wszyscy niezależni twórcy stron internetowych są sprawdzani przez stronę internetową, zanim będą mogli pracować na platformie.

Kluczowe cechy:

 • Szybka komunikacja
 • Jakość doświadczenia zawodowego
 • Wyjątkowa obsługa klienta

Cena £: Brak opłat miesięcznych, płatności zaczynają się od 25 $ do 250 $

Gun.io

Gun.io

Jest to niezależna strona z ofertami pracy zaprojektowana specjalnie dla niezależnych twórców stron internetowych. Twórcy stron internetowych Gun.io współpracują z gigantami branżowymi, takimi jak Tesla, Cisco i wieloma innymi. Witryna niezależnego dewelopera sprawdza zarówno firmę, która zatrudnia osoby pracujące w domu, jak i pracowników zdalnych, którzy składają oferty na tę pracę. Lustracja odbywa się na podstawie wiedzy technicznej i poziomu doświadczenia danej osoby. Freelancerzy, którzy spełniają kryteria, są weryfikowani i mogą wtedy współpracować z klientami na zasadzie jeden do jednego.

Kluczowe cechy:

 • Ma najbardziej poszukiwane talenty wymienione na stronie
 • Prowadzi freelancera aż do zakończenia projektu
 • Zapewnia firmom wartość za to, co płacą

Cena £: 75–150 USD za godzinę

Gigster

Gigster

Jest to niezależna strona internetowa dla programistów z Doliny Krzemowej, na której projektowane i rozwijane są wybrane aplikacje niestandardowe. Wiele firm technologicznych korzysta ze swojej pracy za pośrednictwem platformy, aby usprawnić swoją działalność. Gigster jest dla osób posiadających wiedzę i doświadczenie w tej dziedzinie. Zatrudniają takich freelancerów poprzez proces selekcji, w którym wykorzystują AI do dopasowania freelancerów do projektów.

Kluczowe cechy:

 • Najlepsi programiści
 • Szybki proces projektu
 • Raportuje klientom postępy

Cena £: Aplikacje w różnych cenach mogą kosztować około 52 000 USD

Szafka Talentów

Szafka Talentów

Witryna dla niezależnych programistów pozwala freelancerom pracować dla głośnych klientów i oferuje im wysokiej jakości niezależne oferty pracy online. Freelancer musi stworzyć profil i utrzymać portfolio, które pokazuje ich poziom doświadczenia, obszar wiedzy specjalistycznej i umiejętności. Istnieje wiele ofert pracy dostępnych na tej stronie freelancerów, gdzie klienci przeglądają profil freelancera. Witryny zaprojektowane za pośrednictwem platformy mają wszystkie niezbędne cechy nowoczesnej witryny – i pomagają firmom w przekształcaniu odwiedzających w klientów.

Kluczowe cechy:

 • Tworzy cyfrowe CV
 • Może zgłosić się dowolny freelancer

Cena £: Bezpłatnie dla niezależnych osób poszukujących pracy

Kodowalne

Kodowalne

Jest to jedna z najlepszych stron internetowych dla niezależnych programistów, która jest szczególnie dedykowana programistom WordPress na całym świecie. Klienci nie muszą sprawdzać freelancerów, zamiast tego algorytm witryny wykonuje ich pracę. Jako freelancer wszystko, co musisz zrobić, to stworzyć atrakcyjny profil, licytować projekty i dostarczać wysokiej jakości projekty stron internetowych. Możesz ustawić konkurencyjną cenę i uzyskać więcej projektów.

Kluczowe cechy:

 • Ekskluzywna platforma programistyczna WordPress
 • Brak licytacji za pracę

Cena £: 70–120 USD za godzinę

Praca jako niezależny fotograf

Praca niezależnego fotografa

Większość fotografów woli pracę na własny rachunek w domu lub na podstawie umowy. Chociaż nie otrzymują regularnych wypłat, zarabianie na życie jest po prostu zbyt satysfakcjonujące.

Jeśli chcesz wejść do świata fotografii niezależnej i już kupiłeś cały sprzęt, spędziłeś godziny na fotografowaniu i wreszcie stworzyłeś imponujące portfolio – ale nie możesz znaleźć koncertów, aby zacząć?

Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci znaleźć oferty pracy dla niezależnych fotografików online dostępne w wielu najlepszych witrynach z ofertami pracy online.

Craigslist

Craigslist

Witryna zapewnia niezależne koncerty, a także pracę zdalną dla fotografów, którzy chcą budować swoje portfolio w zabawny sposób. Można znaleźć ogólnokrajowe niezależne oferty pracy dotyczące pracy długoterminowej lub tymczasowej, do których można uzyskać dostęp za pośrednictwem witryny z ofertami fotograficznymi na stronie internetowej. Jest to całkowicie bezpłatne dla wszystkich, ale musisz zweryfikować wybrane oferty pracy. Poza tym możesz znaleźć wiele zdalnych miejsc pracy i regularnie zarabiać pieniądze.

Kluczowe cechy:

 • Idealny dla początkujących freelancerów
 • Spersonalizowane doświadczenie

Cena £: Bezpłatnie dla osób poszukujących pracy

Airbnb

Airbnb

Witryna zatrudnia niezależnych fotografów na podstawie umowy, która wymaga przede wszystkim fotografii nieruchomości w swoich lokalizacjach. Są wyjątkowo przywiązani do jakości zdjęć, które publikują na stronie internetowej. Aby złożyć podanie, powinieneś mieć duży portfel, aby Twoja praca mogła zostać rozważona. Airbnb oczekuje również wysokiej jakości przetwarzania obrazu od freelancera – więc fotograf powinien mieć wszystkie potrzebne umiejętności.

Kluczowe cechy:

 • Przystojne płatności
 • Szansa na poznanie ludzi i zobaczenie fajnych miejsc

Cena £: 95–125 USD za aukcję

Fotografia Jobs Central

Fotografia Jobs Central

Dzięki tablicom ofert fotograficznych na stronie, freelancerzy mogą dotrzeć do najlepszych klientów. Działa jako pomost między pracodawcami a niezależnymi osobami poszukującymi pracy, gdzie mogą cieszyć się nieograniczoną liczbą ofert pracy dzięki całodobowej obsłudze klienta. Ponadto obiecuje pracę niezależną w Twojej dziedzinie i nie zatrudnia niedoświadczonych osób, co ułatwia wykwalifikowanym specjalistom zabezpieczenie większej liczby projektów.

Kluczowe cechy:

 • Dołącz za darmo
 • Oferty pracy dostępne w Twojej okolicy

Cena £: Wolny

Praca dziennikarska

Praca dziennikarska

Ta niezależna strona z ofertami pracy została doceniona w setkach publikacji, takich jak The New York Times i The Wall Street Journal. Składa się głównie z ofert pracy w branży medialnej i oferuje porady dotyczące kariery oraz zasoby medialne. Platforma zapewnia wszystkim fotografom niezależnym dobrą okazję do rozpoczęcia kariery. Obsługuje na swojej platformie duże firmy medialne, takie jak ESPN, National Geographic, CNN i wiele innych.

Kluczowe cechy:

 • Wznów dostęp do bazy danych
 • Oferuje wszystkie rodzaje zadań medialnych

Cena £: 100 USD za jedno ogłoszenie o pracę

Praca fotograficzna online

Praca fotograficzna online

Różni się nieco od innych zewnętrznych stron internetowych, ponieważ umożliwia publikowanie zdjęć zamiast licytowania o pracę. Działa jako narzędzie do budowania portfela, a nie jako niezależna tablica ofert pracy, za którą trzeba płacić miesięczną opłatę. Zamiast wybierać niezależne projekty, musisz mieć możliwość robienia zdjęć, które są dla Ciebie najbardziej wygodne i pasjonujące.

Kluczowe cechy:

 • Daje wyobrażenie o rynku fotografii
 • Możesz użyć dzienników zdjęć

Cena £: 27 USD miesięcznie

Niezależne oferty pracy wirtualnego asystenta

Freelance Virtual Assistant Jobs

Jeśli chcesz pracować jako wirtualny asystent w zaciszu domowym, możesz pomóc ludziom w zadaniach wprowadzania danych, zarządzaniu mediami społecznościowymi lub obsłudze klienta. Aby rozpocząć pracę, potrzebujesz wyjątkowych umiejętności organizacyjnych i komunikacyjnych.

Oto pełna lista najlepszych zewnętrznych stron internetowych, które pomogą Ci znaleźć dobre występy jako wirtualny asystent.

Asekurować

Asekurować

Jest to wyłącznie zdalna, oparta na pracy witryna internetowa, która zatrudnia wirtualnego asystenta do zadań różnych klientów, w tym stanowisk asystenta wykonawczego, specjalistów internetowych i księgowych. Dostęp do zadań zdalnych można uzyskać za pośrednictwem strony internetowej, a także na platformach Indeed i Glassdoor. Kandydaci muszą przejść proces rekrutacji, który obejmuje wiele wywiadów, a cały proces trwa około czterech do pięciu tygodni.

Kluczowe cechy:

 • Dobra kultura firmy
 • Możliwości zewnętrznych w oparciu o Twoją wiedzę

Cena £: 25 USD za godzinę

Zirtual

Zirtual

Jest to zdalna strona z ofertami pracy, która pozwala pracować na pełny etat, ale także zatrudnia freelancerów do różnych projektów. Witryna zatrudnia wirtualnych asystentów i przypisuje ich do swoich cenionych klientów do określonych zadań. Umożliwia to klientom wybór wysokiej jakości asystentów i skalowanie działalności dzięki dodatkowej pomocy. Obejmuje różne kategorie pracy wirtualnego asystenta, takie jak wprowadzanie danych, marketing, wsparcie biznesowe i utrzymanie strony internetowej.

Kluczowe cechy:

 • Sprawna dostępność
 • Potencjał do wysokiego zysku

Cena £: Począwszy od 398 USD / miesiąc

Czas itp.

Czas itp.

Czas itp. Istnieje w branży od ponad 10 lat, co świadczy o ich wiarygodności. Witryna została również opisana w Forbes, Telegraph i The Guardian. Zapewnia mnóstwo wolnych miejsc pracy dla wirtualnych asystentów, którzy przechodzą trudny proces selekcji. Freelancerzy współpracują z zespołem ekspertów ze społeczności Time Etc pod kierownictwem dedykowanego menedżera konta.

Kluczowe cechy:

 • Bezpłatny okres próbny
 • Dostęp do setek wybitnych klientów

Cena £: Począwszy od 25 $ / godzinę

Amazon Mechanical Turk

Amazon Mechanical Turk

Jest to jedna z najlepszych niezależnych stron internetowych do szybkiego znalezienia pracy wirtualnego asystenta. Niektóre z popularnych zadań wirtualnych asystentów obejmują tworzenie treści, organizowanie list, zbieranie danych i uzyskiwanie informacji zwrotnych od klientów firmy.

Kluczowe cechy:

 • Różne dostępne zadania
 • Fora wsparcia innych firm

Cena £: 20% prowizji od wszystkich usług zewnętrznych

VA Networking

VA Networking

Jest to niezależna tablica ofert pracy wirtualnego asystenta, która działa również jako narzędzie sieci społecznościowych. Nie musisz licytować w witrynie, zamiast tego łączysz się z zainteresowanym klientem zgodnie ze swoimi umiejętnościami i wiedzą. Ponad połowa postów na stronie dotyczy prac wirtualnych asystentów. Platforma zapewnia również wskazówki dla freelancerów poszukujących pracy. Jest to dobra strona internetowa, jeśli szukasz pracy niezależnej z domu.

Kluczowe cechy:

 • Darmowe członkostwo
 • Nawiąż kontakt z ekspertami branżowymi

Cena £: 35 USD za godzinę

Fantazyjne dłonie

Fantazyjne dłonie

Ta niezależna strona internetowa zatrudnia wirtualnych asystentów do wykonywania różnych codziennych zadań biznesowych, takich jak wykonywanie połączeń, umawianie spotkań, wprowadzanie danych itp. Aby wejść do społeczności, musisz mieć szybkie połączenie z Internetem i być dobrze zaznajomiony z inne oprogramowanie. Największą zaletą strony jest to, że oferuje ona nawet stanowiska kierownicze dla wirtualnego asystenta z atrakcyjnymi wypłatami.

Kluczowe cechy:

 • Elastyczne terminy pracy
 • Różne dostępne oferty pracy

Cena £: 29,99 USD za 5 wniosków miesięcznie

Praca jako niezależny edytor wideo

Praca niezależnego edytora wideo

Edytor wideo może być bardzo satysfakcjonującą karierą, szczególnie gdy wracasz do pracy z domu. Freelancerzy bardziej cieszą się z pracy dzięki elastycznym godzinom pracy i swobody wyboru projektu, nad którym chcą pracować.

Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym edytorem wideo, czy dopiero zaczynasz, musisz sprawdzić te niezależne witryny internetowe.

Mandy

Mandy

Witryna wolnych zawodów jest bardzo dobrze znaną platformą do produkcji i edycji wideo. Choć brzmi idealnie, konkurencja jest bardzo wysoka i gości tysiące innych profesjonalistów z branży filmowej i filmowej – dlatego powinieneś mieć dobre portfolio, aby zdobyć możliwości freelancera.

Kluczowe cechy:

 • Bezpłatny okres próbny
 • Dostępność profesjonalnych ofert pracy

Cena £: opłata abonamentowa zaczyna się od 19,39 USD miesięcznie

Centrum produkcyjne

Centrum produkcyjne

Jest to wiodąca niezależna i zdalna strona internetowa do produkcji wideo. Stało się to dość znane, ponieważ wielu wykwalifikowanych specjalistów zapewniło miejsca pracy w głównych sieciach telewizyjnych i studiach za pośrednictwem platformy. Jest to dobra strona internetowa zarówno dla firm produkcyjnych, jak i dla zewnętrznych freelancerów, którzy mogą rozpocząć karierę od pracy w niepełnym lub pełnym wymiarze godzin.

Kluczowe cechy:

 • Rozbudowana baza klientów
 • Wiele możliwości stażu

Cena £: Członkostwo zaczyna się od 4,99 USD / miesiąc

Motionographer

Motionographer

Jest to niezależna i zdalna strona z ofertami pracy, która oferuje najlepsze dostępne oferty filmowe, animacje i efekty wizualne. Niektóre z tych zadań obejmują generalistę, projektanta grafiki ruchowej i specjalistę od efektów wizualnych.

Kluczowe cechy:

 • Współpracuj ze znanymi animatorami, projektantami i dyrektorami artystycznymi
 • Idealny dla osób o różnym poziomie umiejętności i doświadczeniu

Cena £: 129 USD za standardowe wysyłanie przez 30 dni

Kreatywna krowa

Kreatywna krowa

To forum zawiera wskazówki i porady dotyczące rozwiązywania problemów z oprogramowaniem i edukacji. Społeczność witryny obejmuje ekspertów-redaktorów, którzy pomagają freelancerom zdobyć więcej umiejętności. Aby znaleźć pracę niezależną w witrynie, wystarczy opublikować rolkę wideo na swoim profilu i ubiegać się o dostępne zadania edycji wideo.

Kluczowe cechy:

 • Przewodniki na temat korzystania ze złożonego oprogramowania
 • Mentoring od doświadczonych edytorów wideo

Cena £: Różni się w zależności od poziomu umiejętności

Montuj.tv

Montuj.tv

Jest to zorganizowana i systematyczna platforma, która pozwala wysoce kreatywnym osobom pracować z wybitnymi markami i łączyć się z najbardziej pomysłowymi talentami. Ich zespół talentów obejmuje reżyserów, autorów tekstów, fotografów i redaktorów wideo itp. Aby stać się częścią ich kreatywnej sieci, freelancerzy muszą przejść proces kontroli i przejść przez nie ustanowione przez nich standardy. Musisz przesłać bezpłatny, a jeśli zostaniesz zakwalifikowany i wybrany, możesz stać się częścią społeczności witryny.

Kluczowe cechy:

 • Nawiąż kontakt z wybitnymi osobami z branży
 • Pracuj nad projektami, które Cię pasjonują

Cena £: Różni się w zależności od projektu

Niezależne oferty sprzedaży

Niezależne oferty sprzedaży

Strony z ofertami pracy dla niezależnych sprzedawców oferują wyjątkową okazję do zdobycia niezależnych koncertów, które w innym przypadku byłyby trudne do wylądowania. Zatrudniają najlepszych talentów do pożądanych projektów i mogą pomóc przyspieszyć twoją karierę. Wszystko, co musisz zrobić, to zbudować portfel sprzedaży i zarejestrować się w najlepszych zewnętrznych witrynach sprzedaży wymienionych poniżej.

Zip Recruiter

Zip Recruiter

To najlepsza strona rekrutacyjna, która wyszukuje osoby z odpowiednim doświadczeniem i dopasowuje ich do najlepiej dopasowanej pracy. Wielu gigantów branży korzysta z platformy do zatrudniania niezależnych talentów. Freelancerzy muszą ubiegać się o pracę, wypełniając formularz profilu, po czym mogą przeglądać oferty pracy freelancerów i ubiegać się o cokolwiek, co uznają za interesujące.

Kluczowe cechy:

 • Łatwy w użyciu interfejs
 • Powiadomienia o nowych ofertach pracy
 • Biuletyny

Cena £: Bezpłatny czterodniowy okres próbny, po którym obowiązują miesięczne opłaty subskrypcyjne

czerwony kapelusz

czerwony kapelusz

Kolejna strona rekrutacyjna, która zatrudnia freelancerów, a także oferuje jedne z najlepszych zdalnych ofert pracy – aby pomóc klientom w znalezieniu idealnych kandydatów do pracy, głównie do działu sprzedaży. Jeśli uważasz, że posiadasz wymagane umiejętności i doświadczenie, aby pracować jako przedstawiciel handlowy w jakiejś znaczącej firmie – Red Hat jest odpowiednią platformą dla Ciebie.

Kluczowe cechy:

 • Możliwości awansu zawodowego
 • Współpracujące i elastyczne środowisko

Cena £: Różni się w zależności od wybranego pakietu subskrypcji miesięcznej

Skip The Drive

Skip The Drive

Witryna z ofertami pracy, która oferuje jedne z najlepszych zdalnych ofert pracy i zewnętrznych występów w sprzedaży. Platforma ułatwia wyszukiwanie pracy dzięki zaawansowanemu systemowi weryfikacji. Zadania zdalne są podzielone na kategorie i mogą być dostępne według filtrów daty, istotności lub lokalizacji. Na stronie znajdują się również zdalne oferty pracy z innych witryn rekrutacyjnych, co ułatwia kandydatom wybór spośród wszystkich dostępnych opcji.

Kluczowe cechy:

 • Upraszcza proces wyszukiwania najlepszych zdalnych zadań
 • Nie wymaga rejestracji

Cena £: Oferty pracy są wyceniane na 79 USD, a subskrypcja jest bezpłatna

Niezależne zadania obsługi klienta

Niezależne zlecenia obsługi klienta

Jeśli naturalnie rozwiązujesz problemy i dobrze sobie radzisz z ludźmi, ale nie lubisz jeździć codziennie do pracy, możesz rozpocząć własną karierę jako przedstawiciel obsługi klienta.

Aby rozpocząć nową karierę, oto kilka stron internetowych freelancer, które zapewniają pracę w dziedzinie obsługi klienta.

Pracujemy zdalnie

Pracujemy zdalnie

Jest to zdalna witryna z ofertami pracy, które nie wymagają Twojej obecności. Jest to jedna z pierwszych zdalnych tablic ofert pracy, która do dziś jest najczęściej odwiedzaną platformą dla zdalnych ofert pracy.

Kluczowe cechy:

 • Różnorodność dostępnych ofert pracy
 • Prosta nawigacja

Cena £: 299 USD za ofertę pracy na 30 dni

Wirtualne powołania

Wirtualne powołania

Witryna z ofertami pracy zdalnej zapewnia najlepszą tablicę ofert pracy zdalnej z ponad 10 000 ofert firmowych odpowiednich dla telepracowników. Jeśli zarejestrujesz się w Virtual Vocations, witryna z ofertą pracy zdalnej wyśle ​​Ci e-maile, gdy oferty będą zgodne z twoją wiedzą.

Kluczowe cechy:

 • Dobre filtry pracy
 • Praca dla wszystkich poziomów doświadczenia

Cena £: Opłata abonamentowa w wysokości 15,99 USD dla użytkowników

Wniosek

Praca jako freelancer lub pracownik zdalny oznacza, że ​​możesz wybrać pracę najlepiej odpowiadającą Twoim potrzebom. Praca niezależna pozwala zachować elastyczny harmonogram, dzięki czemu możesz zarabiać pieniądze i jednocześnie dbać o swoje obowiązki.

W tym przewodniku znajdziesz informacje na temat niektórych z najlepszych stron freelancer, które mogą pomóc Ci znaleźć następną pracę freelancera. Wszystko zaczyna się od introspekcji, aby odkryć swoje mocne strony i zdecydować, czy powołanie freelancera czy praca zdalna jest Twoim powołaniem!

Sugerujemy wybór niezależnych stron z ofertami pracy, które zaspokoją Twoje potrzeby i pozwolą ci zrobić coś, co Cię pasjonuje. Powodzenia!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map