Najlepšie mesačné mesačné plány webhostingu v roku 2020

mesiac za mesiac web hosting


Webhostingové služby poskytujú základ pre váš web – ponúkajú nástroje a technológie na udržanie prevádzkyschopnosti stránok a zároveň pomáhajú návštevníkom k nim pristupovať..

Od mája 2019, na celom svete je 154 608 076 domén, zatiaľ čo celkový počet poskytovateľov webhostingu je 338 561 – to predstavuje rast a potenciál tohto trhu. Problém je však v tom, že hosting webových stránok môže byť pre majiteľov stránok drahý. Dôvodom je skutočnosť, že mnoho hostiteľských služieb ponúka iba možnosť zaplatiť celý rok vopred, čo môže stáť stovky dolárov. Tieto ročné platobné plány vás dokonca môžu zamknúť naraz až na 2 roky. Na druhej strane, webhosting z mesiaca na mesiac umožňuje majiteľom stránok platiť každý mesiac a nie je potrebné dlhodobé záväzky.

Pred výberom hostiteľskej služby je však dôležité pamätať na typ webových stránok, ktoré vytvárate, požadovanú šírku pásma, funkcie hostenia a potrebu certifikátov SSL.

Dozvieme sa viac o mesačnom mesačnom hostovaní webových stránok a preskúmame dostupné možnosti.

Kedy a prečo si kúpiť mesačný webhosting?

Kedy a prečo si kúpiť mesačný hosting

Pre niektorých vlastníkov stránok je rozumné získať ich webhosting každý mesiac. Umožňuje vám otestovať výkon, nástroje, zákaznícku podporu a ďalšie funkcie poskytované hostiteľom. Program môžete kedykoľvek zrušiť a v prípade potreby inovovať na ročné platby – v žiadnom prípade nehrozí riziko pokút alebo dodatočných poplatkov..

Mnoho hostiteľov vám tiež poskytuje slobodu a flexibilitu pri práci za nízke ceny bez toho, aby došlo k zníženiu kvality.

Porovnanie plánov úvodného webhostingu

DreamhostHostingerNamecheapHosting A2Hostgator
cena$ 4,95$ 9,99$ 2,88$ 4,90$ 10,95
Doménové meno$ 7,99$ 8,99$ 9,06$ 14,95$ 12,95
Vrátenie peňazí97 dní30 dní30 dníBez obmedzenia45 dní
Certifikát SSLzadarmoXzadarmozadarmozadarmo
Nastaviť poplatokX$ 4,99XXX
Bandwidthneobmedzený100GBneobmedzenýneobmedzenýneobmedzený

Mesačné a ročné plány hostenia

Porovnanie cien - mesačná Vs. Ročné plány hostenia

Historicky sa plány predplatného hostingu predávali ročne, t. J. Museli ste platiť celkovo 12, 24 alebo 36 mesiacov. Spoločnosti napríklad na svojich webových stránkach zobrazujú propagačnú cenu 3,99 dolárov mesačne, ale v skutočnosti budete musieť zaplatiť paušálnu sumu vopred 12, 24 alebo 36 mesiacov. Ak chcete zobraziť mesačné ceny (vo väčšine prípadov to nie je verejne zobrazené), musíte spustiť proces objednávania a vybrať platbu mesačne zo všetkých dostupných možností predplatného.

To by nalákalo vlastníkov stránok, aby z dlhodobého hľadiska zaplatili vyššiu sumu vopred za vyššiu hodnotu. Problém však bol v tom, že nie každý si mohol dovoliť zaplatiť obrovské sumy peňazí naraz. Nedávno však došlo k zmene cenových stratégií webhostingu a poskytovatelia hostingových služieb rastú pri tejto príležitosti tým, že ponúkajú cenovo priaznivejšie cenové možnosti. Poskytujú lacné mesačné webhostingové platobné plány, ktoré uľahčujú ľuďom vlastníctvo a platenie za svoje webové stránky.

Webové stránky s mesačnými platbami sú z krátkodobého hľadiska oveľa lacnejšie, takže ak máte obmedzený rozpočet alebo iba vyskúšate svoje webové stránky, je perfektné platiť mesačný webhosting. To ľuďom uľahčuje začatie blogov, podnikania v oblasti elektronického obchodu a iných typov stránok ako kedykoľvek predtým.

Okrem toho vám webhostingové možnosti mesačnej fakturácie umožňujú vyskúšať si služby skôr, ako sa na ne dlhodobo zaviažete. Ale z dôvodu krátkych zmluvných období sú tieto mesačné balíčky tiež z dlhodobého hľadiska drahšie.

Je však dôležité pochopiť, že väčšina hostingových plánov predvolene zobrazuje ročné poplatky, takže pri pokladni buďte opatrní, aby ste sa uistili, že platíte za mesačné služby. Porovnali sme niektoré z popredných hostiteľov webových stránok tam, aby sme našli najlepší mesiac-mesačný webhostingové služby v niekoľkých kategóriách, ktoré sú tu uvedené. Nasleduje niekoľko najlepších mesačných služieb hostenia webových stránok, vyberte si múdro.

Najlepšie mesačné mesačné lacné hostingové služby

Lacné zdieľané hostingové weby z mesiaca na mesiac

Zdieľané hostingové webové stránky môžu umiestniť niekoľko webových stránok naraz na jednej platforme. Najvýznamnejšou výhodou tohto plánu je cenová dostupnosť, pretože zdroje a náklady sú zdieľané medzi vlastníkmi stránok, ktorí tieto služby požadujú. Renomované hostingové spoločnosti poskytujú zdieľané mesačné hostingové plány, ktoré ponúkajú všetky funkcie potrebné na spustenie blogu alebo webovej stránky.

Vybudovali sme niektoré z najlepší poskytovatelia zdieľaného hostenia každý mesiac v priemysle, ktorý nie je na vrecku ťažký.

Dreamhost

domovská stránka snov

Boli v podnikaní viac ako 20 rokov a ich reputácia im priniesla pozíciu medzi 3 najlepšími webhostingovými spoločnosťami podporovanými WordPress. Sú ideálnou hostingovou platformou pre majiteľov malých firiem, nových blogerov a ľudí, ktorí nie sú technicky zdatní. Táto služba je hostiteľom viac ako 1,5 milióna blogov a webových stránok, čo z nej robí jednu z najdôveryhodnejších hostingových spoločností.

Kľúčové vlastnosti

 • Automatické zálohovanie
 • 100% záruka dostupnosti
 • 97-denná záruka vrátenia peňazí
 • Certifikát SSL zadarmo
 • Nemeraná šírka pásma

stanovenie ceny

Cenové plány Dreamhost začínajú na 4,95 dolárov / mesiac pre základný zdieľaný hostingový plán a pre robustnejší hostingový plán môže ísť na 10,95 USD / mesiac. Tieto balíčky sú v porovnaní s inými mesačnými webovými servermi vo svojej triede pomerne konkurencieschopné. Mesačné programy neobsahujú bezplatné doménové meno, jedná sa o ďalších 7,99 USD ročne.

výhody

 • Vynikajúca podpora zákazníkov
 • Jasné a transparentné stanovovanie cien
 • Vynikajúca hodnota za peniaze
Navštívte DreamHost pre ďalšie informácie >>

Hostinger

hlavná stránka hostinger

Tento poskytovateľ webhostingu začal v roku 2011 a bol známy svojimi lacnými zdieľanými plánmi hostenia. V súčasnosti obsluhuje vyše 29 miliónov používateľov v 178 krajinách. Hostinger je považovaný za jedného z vedúcich predstaviteľov webhostingového priemyslu s dokonalou rovnováhou medzi kvalitou a cenou svojich hostingových služieb.

Kľúčové vlastnosti

 • Inštalátor jedným kliknutím
 • Týždenné zálohy
 • 30-dňová záruka vrátenia peňazí
 • Jednoduché vytváranie webových stránok

stanovenie ceny

Základný balík hostingera začína na 9,99 $ mesačne. Môžete tiež upgradovať na prémiový plán za 10,99 $ mesačne alebo dokonca obchodný plán za 15,99 $ mesačne. Mesačné programy neobsahujú bezplatné doménové meno, jedná sa o ďalších 8,99 dolárov ročne. Pri výbere mesačného plánu hostenia musíte zaplatiť jednorazový inštalačný poplatok 4,99 dolárov.

výhody

 • Záruka 99,9% dostupnosti
 • 10 GB miesta na disku
 • Výkonný ovládací panel

Namecheap

Domovská stránka Namecheap

Táto mesačná služba hostenia webových stránok bola nedávno uznaná ako jedna z najrýchlejšie rastúcich spoločností v USA na zozname Inc. 5000. Zdieľaný hosting Namecheap umožňuje spustenie troch webových serverov na serveri s maximálnou prevádzkou.

Kľúčové vlastnosti

 • Nemeraná šírka pásma
 • Ochrana súkromia
 • Certifikát SSL zadarmo
 • Zadarmo tvorca webových stránok
 • Ochrana názvu domény a súkromia
 • 30-dňová záruka vrátenia peňazí

stanovenie ceny

Balíčky začínajú v Namecheap od 2,88 dolárov mesačne – to je vážna konkurencia pre ďalšie lacné zdieľané webové stránky s mesačným hosťovaním. Takže ak máte obmedzený rozpočet, ich cenovo dostupný hostingový plán môže byť dobrou voľbou. Ak zistíte, že ich služby sú spoľahlivé, môžete tiež upgradovať na plán Stellar Plus za 4,44 USD mesačne alebo dokonca na plán Stellar Business za 8,88 $ mesačne. Mesačné programy neobsahujú bezplatné doménové meno, jedná sa o ďalších 8,88 dolárov ročne.

výhody

 • 99,88% dostupnosti
 • Efektívny zákaznícky servis
 • 100% kompatibilný s funkciami a doplnkami WordPress

Hosting A2

A2 Hosting domovskej stránky

Jedná sa o nezávisle vlastnenú mesačnú webhostingovú službu, ktorá je v prevádzke od roku 2001. A2 Hosting je populárna voľba pre blogy, ktoré vyžadujú ďalšiu silu pre WordPress alebo iné platformy CMS. Používa softvér urýchľovača stránok na zvýšenie rýchlosti načítania stránok stránok WordPress až 20-krát. To je výhodné, pretože 40% návštevníkov opustí stránku, ak sa načíta za viac ako 2 sekundy.

Kľúčové vlastnosti

 • 99,9% dostupnosti
 • Zadarmo subdomény
 • Turbo SSD server s neobmedzeným miestom na disku
 • Certifikát SSL
 • Automatické zálohovanie

stanovenie ceny

Hosting plány začínajú od 9,99 dolárov. Ich súčasný dlhodobý predaj je však za prvý fakturačný cyklus 51% z ceny a platíte iba 4,90 USD mesačne. Aj keď môže dôjsť v priebehu roka k niekoľkým príležitostiam, keď sa táto zľava zvýši. Aj keď, keď je ich mesačný plán za plnú cenu, impozantné vlastnosti to vynahradia.

výhody

 • Zvýšená bezpečnosť
 • Veľmi rýchla rýchlosť
 • Nástroje pre vývojárov

Hostgator

Domovská stránka hostGator

Je to jeden z najuznávanejších hráčov v oblasti webhostingov, ktorí každý mesiac zabezpečujú viac ako 8 miliónov zákazníkov veľmi spoľahlivými službami. Táto služba je známa tým, že poskytuje výkonné funkcie za prijateľné ceny.

Kľúčové vlastnosti

 • Neobmedzený ukladací priestor na disku
 • Nemeraná šírka pásma
 • Certifikát SSL zadarmo
 • Nainštaluje sa WordPress jedným kliknutím

stanovenie ceny

HostGator mesačný základný zdieľaný plán hostingu Hatchling stojí 10,95 dolárov a jeho obchodný plán stojí 16,95 dolárov, čo je medzi inými cenovými plánmi pre zdieľané mesačné hostingové stránky značne vysoké skóre. Tento konkurenčný cenový plán možno odôvodniť vlastnosťami, ktoré poskytuje.

výhody

 • Ľahko použiteľný ovládací panel
 • Vysoká rýchlosť prevádzkyschopnosti a vysoká rýchlosť načítania
 • Výnimočný zákaznícky servis
Ďalšie informácie nájdete na stránke HostGator >>

Najlepšie mesačné mesačné hostingové služby WordPress

Mesačný-až-mesačný hosting WordPress
WordPress je najvýkonnejšia platforma na vytváranie webových stránok, ktorá má 61,8% podielu na trhu CMS a oprávňuje blogy, weby elektronického obchodu a dokonca aj globálne značky online. Hosting WordPress poskytuje optimalizované riešenia pre webové stránky tak, aby lepšie vyhovovali výkonu tohto CMS.

Tu je zhrnutie niektorých najlepších plánov hosťovania mesačných fakturácií WordPress.

SiteGround

Domovská stránka SiteGround

Je to jedna z troch najlepších spoločností poskytujúcich webhosting, ktorú spoločnosť WordPress schválila vďaka svojim pôsobivým funkciám a nástrojom na zmenu mierky. Dostupné možnosti zákazníckej podpory a optimalizovaná úroveň výkonu spolu s rôznymi umiestneniami na serveri z nej urobili najlepšiu voľbu, o ktorej hlasovali používatelia..

Kľúčové vlastnosti

 • Zadarmo prevody stránok WordPress
 • WordPress SuperCacher na skrátenie času načítania
 • Inštalácia služby Git zdarma
 • Automatický aktualizátor WordPress

stanovenie ceny

SiteGround poskytuje niekoľko mesačných fakturačných plánov WordPress, ktoré začínajú od 3,95 dolárov plus 14,95 dolárov jednorazový aktivačný poplatok pre plán spustenia. Po skončení prvého mesiaca musíte zaplatiť 11,95 $ / mesiac. Úrovňové cenové plány sa starajú o malé podniky, začínajúce podniky a väčšie spoločnosti, ktoré sa pýšia 10 000 až 100 000 návštevníkmi mesačne.

výhody

 • Moderná a vysoko renomovaná technológia
 • Veľa možností podpory
 • Rýchla rýchlosť načítania stránky
 • Konkurenčná cena
Ďalšie informácie nájdete na stránke SiteGround >>

InMotion Hosting

Domovská stránka InMotion

Je to jeden z vedúcich uchádzačov medzi hostingovými službami pre vlastníkov stránok, ktorí potrebujú inovovať web alebo získať nový na WordPress. Táto mesačná webová stránka poskytuje dva typy služieb: tradičný zdieľaný hosting a hosting WordPress. Prvý z nich sa stará o začiatočníkov, zatiaľ čo druhý poskytuje služby majiteľom firiem a agentúram.

Kľúčové vlastnosti

 • ZDARMA doménové meno
 • Bezplatná migrácia stránok
 • cPanel v cene
 • Pokročilá ochrana Firewallu

stanovenie ceny

Počiatočná mesačná cena pre ich plán WP-4000S je 27,99 dolárov. Poskytujú tiež 90-dňovú záruku vrátenia peňazí a bezplatnú licenciu cPanel.

výhody

 • 99,95% miera dostupnosti
 • zadarmo
 • Vylepšená ochrana bezpečnosti
Navštívte stránku InMotion Hosting, kde nájdete ďalšie informácie >>

A2 Hosting WordPress

A2 Hosting WordPress

Tento mesiac sa webhostingový web odlišuje od svojich konkurentov svojimi pôsobivými výhodami a kvalitnými riešeniami. Vďaka vynikajúcim prestojom môžete zaistiť rýchly výkon vášho webu, ktorý zabráni návštevníkom odraziť sa. Je to ideálny mesačný webový server WordPress pre amatérskych aj pokročilých používateľov.

Kľúčové vlastnosti

 • Certifikát SSL zadarmo
 • Výber umiestnenia dátového centra
 • Zadarmo tvorca webových stránok
 • Nastavenie softvéru jedným kliknutím

stanovenie ceny

A2 Hosting sa môže pochváliť najlepšími platobnými plánmi WordPress, z ktorých si môžete vybrať, od 9,99 dolárov. Súčasťou ich balíkov sú bezplatné zálohy a spoľahlivé služby podpory zákazníkov.

výhody

 • Najlepšie nastavenie zabezpečenia
 • Automatické nastavenie programu WordPress
 • Turbo servery

Najlepšie mesačne spravované hosting webových stránok WordPress

Mesačne spravovaný hosting WordPress

Na tomto mieste poskytovatelia hostingu spravujú všetky technické aspekty vašej webovej stránky WordPress. To zahŕňa rýchlosť, zálohy, aktualizácie softvéru, ukladanie do vyrovnávacej pamäte a oveľa viac. Je to správna voľba pre vlastníkov stránok, ktorí požadujú bezproblémovú službu, ktorá im môže pomôcť získať vysokú návštevnosť a denných používateľov na svojich stránkach WordPress..

Tu sú niektoré z najlepšie spravovaných hostingových webových stránok WordPress:

WP Engine

Domovská stránka služby WP Engine

Či už nastavujete osobný blog alebo webovú stránku pre malé firmy, WP Engine má technológiu a rýchlosť, ktoré vám pomôžu čo najlepšie využiť vaše stránky WordPress..

Kľúčové vlastnosti

 • Denné zálohy a detekcia hrozieb
 • Bezplatná automatická migrácia na modul WP
 • Jednoduché nasadenie

stanovenie ceny

Štartovací balík je 30 dolárov mesačne – umožňuje vám hostiť jednu webovú stránku s miestnym úložiskom 10 GB a prenosovým limitom 25 000 návštevníkov mesačne. Ak chcete hostiť viac stránok, môžete tiež upgradovať na väčší mesačný plán webhostingu až na 290 dolárov mesačne.

výhody

 • Vyhradená zákaznícka podpora 24/7
 • 10 krát rýchlejšie škálovanie
 • Dostupnosť viacerých nástrojov WordPress

KINŠTA

Domovská stránka Kinsta

Toto je celkovo spravovaná služba, ktorá zahŕňa bezplatnú migráciu, včasné zálohovanie a optimalizáciu rýchlosti. Všetky nástroje sú užívateľsky prívetivé, poskytujú rýchlu inštaláciu a vysokú bezpečnosť, ktorá zaručuje anti-hack systém.

Kľúčové vlastnosti

 • 20 umiestnení servera
 • Bezplatná migrácia webových stránok WordPress
 • Časté kontroly dostupnosti
 • Prístrojová doska analytického panela
 • Ukladanie webových stránok do vyrovnávacej pamäte

stanovenie ceny

Mesačné plány spoločnosti Kinsta sú 30 až 1500 USD mesačne – medzi ne patrí bezplatný SSL certifikát, prístup k CDN a 30-dňová záruka vrátenia peňazí na všetky plány.

výhody

 • Infraštruktúra typu cloud, ktorá maximalizuje rýchlosť
 • 99,9% zaručená dostupnosť
 • Pôsobivá technická podpora
Ďalšie informácie nájdete na stránke Kinsta >>

zotrvačník

Domovská stránka FlyWheel

Tento mesiac to mesiac služba webhostingu uľahčuje vývojárom život vďaka škálovateľným funkciám a ľahko použiteľnému rozhraniu. Uľahčuje to aj vytváranie demonštračných webových stránok, na ktorých si klient môže zobraziť ukážku návrhu a vývoja webovej stránky.

Kľúčové vlastnosti

 • Cloudová platforma FlyWheel
 • Rýchlejšie načítanie
 • Nástroj miestneho rozvoja
 • Ľahké a rýchle vytváranie webových stránok a bezplatné migrácie

stanovenie ceny

FlyWheel má mesačné plány, ktoré sú od 15 do 290 dolárov mesačne a zahŕňajú služby predstavovania a CDN. Ak prekročíte limity svojho vopred stanoveného plánu, bude vám účtovaný poplatok za nadhodnotenie.

výhody

 • Intuitívne rozhranie
 • Ľahký ďalší predaj
 • Mesačné aktualizácie doplnkov
Navštívte FlyWheel pre ďalšie informácie >>

Najlepšie mesiac od mesiaca hostenie webových stránok VPS

Mesačný-až-mesačný VPS hosting

VPS hosting je o úroveň vyššie zo zdieľaných hosting webových stránok – stále zdieľate server s inými webmi, ale je ich len málo. To vám umožní väčší podiel zdrojov a vedie k zlepšeniu výkonu.

Existuje veľa hostiteľov VPS, ale nižšie uvedené služby vynikali z davu.

Bluehost

Domovská stránka Bluehost

Je lídrom v oblasti webhostingového priestoru VPS a je jedinou spoločnosťou, ktorá neustále poskytuje bezplatnú doménu. Služby spoločnosti BlueHost vynikajú vďaka neprekonateľnej flexibilite, ktorú jej servery ponúkajú. Preto je ideálny pre webové stránky, ktoré potrebujú možnosť škálovania bez oneskorenia, čo môžu dosiahnuť priamym prístupom k pokročilému cPanelu..

Kľúčové vlastnosti

 • Doména zadarmo
 • Neobmedzený počet e-mailových účtov
 • Certifikát SSL zadarmo
 • 30-dňová záruka vrátenia peňazí

stanovenie ceny

Webhostingové plány spoločnosti BlueHost mesačne začínajú od 29,99 dolárov mesačne pre štandardný plán a 119,99 dolárov pre konečný balík. Získate úžitok z mnohých funkcií a služieb, ktoré sú dôveryhodné, vďaka ktorým sa spoločnosť Bluehost stala spoľahlivým menom v tomto odvetví.

výhody

 • Bezpečné a rýchle
 • 100% kompatibilita s ostatnými funkciami a doplnkami WordPress
 • 99,99% doba prevádzky servera
Ďalšie informácie nájdete na stránke BlueHost >>

Hostwinds

Domovská stránka hostiteľa

Táto mesačná webová stránka hostenia je navrhnutá tak, aby oslovovala všetky začínajúce aj úspešné firmy. Ak hľadáte výkonnú a flexibilnú spoločnosť, spoločnosť Hostwinds poskytuje desať úrovní hostenia VPS s výberom dedikovaných serverov založených na Linuxe alebo Windows..

Kľúčové vlastnosti

 • Bezplatné prevody z webových stránok
 • Ochrana pred útokmi DDoS
 • Výber umiestnenia dátového centra
 • Enterprise Firewall

stanovenie ceny

Spravované hostingové služby systému Linux VPS začínajú na 5,17 USD (zvyčajne 10,9 USD) mesačne a môžu ísť až na 247,69 USD mesačne. Na druhej strane spravované riešenia Windows VPS môžu byť vaše od počiatočného plánu 7,99 dolárov mesačne a za najväčší balík môžu stáť 270,25 dolárov mesačne..

výhody

 • Vynikajúce možnosti konfigurácie
 • Flexibilné plány
 • Nočné zálohy

iPage

Domovská stránka iPage

Spoločnosť iPage bola založená v roku 1998 ako poskytovateľ komplexných webových služieb. V nasledujúcich desiatich rokoch sa však spoločnosť vyvinula v poskytovateľa webhostingu. V roku 2009 ich kúpila spoločnosť Endurance International Group, ktorá vlastní niekoľko ďalších známych webových hostiteľov. Majú celkom prijateľné balíčky VPS.

Kľúčové vlastnosti

 • Doména zadarmo
 • Certifikát SSL zadarmo
 • Zadarmo tvorca webových stránok
 • 30-dňová záruka vrátenia peňazí

stanovenie ceny

Mesačné a mesačné plány VPS spoločnosti iPage sú pri základnom pláne ceny 24,99 dolárov mesačne a pri pláne Optimum 99,99 dolárov mesačne..

výhody

 • Mimoriadne cenová úvodná cena
 • Užitočná podpora
 • Integrácia ústredne a zákazníckeho portálu
Ďalšie informácie nájdete na stránkach iPage >>

záver

Ak si neželáte dlhodobý záväzok so svojím poskytovateľom služieb hostenia webových stránok, vaše najlepšie možnosti sú mesačné plány webhostingu.

Táto príručka je nabitá najlepšími mesačnými webovými webovými servermi – uistite sa, že viete, aký typ stránok spúšťate a aký hosting potrebujete, potom si tu vyberte z možností.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Liked Liked