Ako sa stať autoritou Blogger vo vašom výklenku

Učiť-Blogging_Authority-blogger


Existuje toľko rôznych blogerov, z ktorých niektorí sa chcú vyjadriť a poskytnúť inšpiratívne rady tým, ktorí to potrebujú, iní sa snažia zmeniť svoje blogy na niečo viac, stávajú sa skutočnými autoritami blogerov, ktorí sa vážia vo svojom odbore a dosahujú obrovský úspech..

Veľa z nich však vôbec netuší, ako sa transformovať z amatérov na profesionálov. Chcú sa etablovať ako autorita vo svojom výklenku, ale zdá sa, že nedokážu zvýšiť hlas a byť vypočutí.

Je to veľmi hlučný svet, takže ak chcete mať hlasný hlas, musíte mať autoritu. Bez toho by ste len skončili šepotom a nikto nepočuje, čo musíte povedať. Ak máte autoritu, máte tiež dôveryhodnosť a ľahko upútate pozornosť, vystupujete z davu a inšpirujete lojalitu.

Ako to môžete dosiahnuť? Ako sa môžete stať autoritným blogerom vo svojom výklenku? Neexistuje žiadny tajný vzorec, ktorý by ste mohli použiť na dosiahnutie požadovaného úspechu cez noc, ale existuje niekoľko osvedčených techník, ktoré vám určite môžu pomôcť na vašej ceste k tomu, aby ste sa stali profesionálnym blogerom, takže si ich prečítaním prečítajte.

8 krokov, aby ste sa stali autoritou Blogger vo vašom výklenku

Nadväzovanie dôvery

Ak chcete, aby váš blog získal viac pozornosti, musíte budujte dôveru so svojimi čitateľmi. Budovanie dôvery inšpiruje lojalitu a pomáha vám skutočne vyniknúť z tisícov blogerov. Vytvorenie dôvery znamená poskytnúť publiku relevantné a užitočné informácie, ktoré im prinesú skutočnú hodnotu.

Obsah je kráľ, ako ste možno počuli tisíckrát, pretože to je presne to, čo ľuďom pomáha dozvedieť sa viac o vás ao tom, čo musíte ponúknuť. Ak neustále poskytujete vysokokvalitný obsah, ktorý vašim cieľovým čitateľom pomôže vyriešiť ich problémy, uvidia vás ako dôveryhodný a dôveryhodný zdroj informácií. Stanete sa ich zdrojom, keď budete potrebovať niečo, čo len viete poskytnúť.

Môžete si myslieť, že sa to ľahšie povie, ako urobí, ale ak preskúmate svoju cieľovú skupinu a dozviete sa viac o jej záujmoch a preferenciách, presne viete, akým smerom sa pri vytváraní svojho obsahu uberať, a budete môcť vynútiť presvedčivé blogové príspevky. ktoré uspokoja potreby každého čitateľa. Pravidelné poskytovanie hodnoty je presne to, čo vám pomôže nadviazať dôveru so svojimi čitateľmi a nastaviť vás na správnej ceste, aby ste sa stali autoritou bloggerov..

Networking

networking

Vytváranie sietí je jedným z najlepších kľúčov k úspechu v blogosfére. Existuje veľa autorít blogerov, ktorí majú pozornosť miliónov ľudí, a ak sa s nimi spojíte a stanete sa súčasťou ich vnútorného kruhu, získate úžasnú príležitosť vyniknúť v obrovskom mori blogerov..

Prepojenie s inými blogermi a vytváranie vzťahov s nimi vám môže otvoriť veľa dverí a umožní vám osloviť značný počet nových čitateľov. Ľudia, ktorí ich sledujú, im skutočne veria, takže ak pre vás dajú dobré slovo a odporučia váš blog, vaši sledovatelia vás tiež uvidia ako dôveryhodný zdroj. Nebudete už len ďalším blogerom, ktorý sa to snaží dostať von, pretože sa budete hrať s veľkými psami a nakoniec sa stanete jedným sami.

Ak sa zúčastníte konferencií o blogovaní, budete mať možnosť stretnúť sa s mnohými autoritami blogermi vo svojom výklenku. Môžete vytvárať prepojenia, ktoré môžu viesť k dlhoročným plodným spolupráci a dlhotrvajúcim partnerstvám. Môžete byť dokonca pozvaní na pohovor a pozvať na niektoré ďalšie konferencie a udalosti, prípadne dokonca požiadané, aby ste vystúpili na nejakej udalosti. Môže sa stať veľa zaujímavých vecí, a práve preto je vytváranie sietí jednou z najlepších vecí, ktoré sa môžu bloggerovi stať.

Jednou z najdôležitejších vecí, ktorú by ste mali urobiť, pokiaľ ide o vytváranie sietí, je vstúpiť do sveta hosťujúcich blogov. Pomôže vám vytvoriť neoceniteľné spojenia a osloviť omnoho viac čitateľov. Získate väčšiu expozíciu a postavíte sa ako autorita vo svojom odbore.

Profesionálne metódy písania

metódy písania

Vraciame sa k otázke obsahu, ale jej význam sa nedá dostatočne zdôrazniť. Ak sa chcete stať úspešným bloggerom, musíte namaľovať portrét pravého profesionála. Váš štýl písania musí ukázať, že ste niekto, kto pozná a pozná toto odvetvie a vie presne, čo je potrebné na vyriešenie problémov vašich čitateľov..

Pridanie osobného kontaktu a vtipnej poznámky, ak je to vhodné, rozhodne nie je neprofesionálne. V skutočnosti je personalizovaným obsahom to, čo ľudia baví a chcú si prečítať. Preto neváhajte a povoľte ľuďom, ktorí skutočne ste. To je to, čo vám pomôže lepšie sa s nimi spojiť a zapojiť ich do svojho blogu.

Čo vám však pomôže ustanoviť autoritu najviac, je dobrý výskum a pripísanie zdrojov, ktoré používate, namiesto toho, aby ste ich prezentovali iba ako svoje vlastné názory. Nikdy nekradnite obsah iných ľudí, ale skôr ich citujte, ak chcete, aby ich príspevky slúžili ako bod. Najdôležitejšie je uistiť sa, že vaša gramatika je bezchybná, pretože vám pomôže stať sa dôveryhodnejšou.

spolupráca

Spolupráca s inými blogermi je vždy dobrá voľba. Nezamieňajte si však spoluprácu so sieťami. Zatiaľ čo vytváranie sietí je predovšetkým o vytváraní nových spojení a vytváraní vzťahov s inými blogermi, spolupráca je výsledkom vytvárania sietí.

Preto, keď si vytvoríte silné spojenia, nezabudnite pracovať na spolupráci s autoritárskymi blogermi, pretože vám to pomôže prekonať váš potenciál. Keď spojíte sily s rovnako zmýšľajúcimi ľuďmi, môžete dosiahnuť omnoho viac, ako keby ste pracovali sami.

Okrem uverejňovania hostí môžete spolupracovať na rôznych skupinových projektoch, napríklad na napísaní elektronickej knihy, ku ktorej prispejú viacerí blogeri rovnako. S pokračujúcou spoluprácou s vplyvnými blogermi môže ísť naozaj dlhá cesta, preto by ste ju určite mali naplno využiť.

Vlastniť svoje chyby a opraviť svoju prácu

vlastniť svoje chyby

Existuje veľa chýb v blogovaní, ktorým by ste sa mali vyhnúť, ale ak urobíte chybu na svojej ceste za blogovaním, určite to nie je koniec sveta. Ak sa však neustále dopúšťate chýb, musíte sa zastaviť a premýšľať o tom, čo môžete urobiť, aby ste vylepšili svoj blog, aby ste neriskovali, že upadnete do zajačieho otvoru, z ktorého nenájdete cestu von.

Napriek tomu, ak urobíte chybu, musíte sa jej prispôsobiť. Či už ide o preklep, alebo ste náhodou poskytli nepravdivé informácie z dôvodu slabého prieskumu, musíte uznať, že ste sa mýlili a svoju prácu napraviť..

Ak sa neskrývate za svoje chyby alebo ich dokonca neobviňujete na niekoho iného, ​​získate väčšiu dôveru. Koniec koncov, ste človekom a chyby sú vo vašej podstate, ale ich vlastníctvo si vyžaduje odvahu a sebavedomie, a to je presne to, čo donúti vašich nasledovníkov, aby vás viac rešpektovali..

Nájdenie jedinečnej výhody

Poskytnutie niečoho jedinečného, ​​čo čitatelia nemôžu nájsť nikde inde, je presne to, čo vás odlíši od ostatných blogerov vo vašom výklenku a pomôže vám vyniknúť. Nájdenie jedinečnej výhody vám umožní poskytnúť svojim čitateľom niečo nové a čerstvé, čo skutočne zmení.

Koľkokrát ste narazili na nový blogový príspevok, ktorý by ste mohli prisahať, že ste si ho už prečítali? Viete, že to nie je plagiát, ale zdá sa, že neposkytuje nič, čo už bolo tisíckrát povedané. Ľudia nechcú strácať čas čítaním niečoho, čo už vedia. Chcú niečo nové, čo im môže priniesť hodnotu a úžitok z ich života.

Nenechajte sa utopiť v mori blogerov, ktorí točia ten istý obsah znova a znova, ale namiesto toho si vytvorte vlastný zvrat a zaujmete iný prístup. Zoznámte sa s témami, ktoré riešite z úplne novej perspektívy a určite si osvetlíte cestu k tomu, aby ste sa vo svojom výklenku stali autoritou blogerky..

Komunikujte ako profesionál

Ak chcete autoritu, musíte komunikovať ako profesionál. Vyhnite sa klišé a drž sa ďalej od žargónu, ale nezabudnite písať, keď hovoríte. Použite priateľský a konverzačný tón hlasu, pretože hovoríte s publikom, nie písáte školskú esej.

Je však dôležité zasiahnuť to sladké miesto medzi priateľskou a profesionálnou komunikáciou. Prvý z nich je nevyhnutný pre zapojenie a spojenie s vašimi čitateľmi, tento posledný uvedený postup je však nevyhnutný na vytvorenie dôvery a dôveryhodnosti av konečnom dôsledku na autoritu.

Jednou z najlepších rád, ktoré môžete získať, je správať sa ako máte autoritu, aj keď ešte nemáte dosť. To znamená, že musíte preukázať dôveru a pevne sa postaviť za každé jedno slovo, ktoré píšete. Pomôže vám to skutočne komunikovať ako profesionál a predtým ako to budete vedieť, vaši čitatelia vás uznajú ako autorizovaného bloggera, ktorý vie, ako zlepšiť svoj život..

Neboj sa

Toto je jedna z najhorších chýb, ktoré môžete urobiť ako bloger. Ak ste lepkaví, jediná vec, ktorú dosiahnete, je zanechanie zlého vkusu v ústach vašich čitateľov, nehovoriac o iných blogeroch vo vašej nike. Je to presne to isté, ako by ste boli vo svojom každodennom živote lepkaví – nikomu sa to nepáči.

Nepropagujte napríklad na blogoch iných ľudí bez predchádzajúceho súhlasu ani nekradnite ich obsah ani obrázky, ktoré uverejnili. Toto je veľký tuk NIE a určite si nebudete vážiť. Je to veľmi neprofesionálne a akýkoľvek druh lepivosti je istý spôsob, ako zlyhať.

záver

Ak sa chcete stať autorizovaným blogerom vo svojom výklenku, nezabudnite postupovať podľa týchto tipov, pretože vám určite pomôžu pripraviť cestu na rýchly prechod od amatérskeho profesionála k profesionálnemu. Potrebujete investovať veľa úsilia do budovania vašej cesty k úspechu, ale tieto spôsoby generovania úspechu sú vynikajúcimi skratkami, ktoré by ste si mali vziať, pretože vám určite pomôžu zvýšiť hlas a vyniknúť vo svete blogov..

Ďalším zdrojom, ktorý vám odporúčame prečítať – ak sa chcete vo svojom profesionálnom živote dozvedieť a ovplyvniť ostatných, je kniha s názvom „KNOWN“, ktorú napísal Mark W. Schaefer, silný vplyvný pracovník a vynikajúci obchodník. Môžete to skontrolovať tu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map