50 najlepších webových stránok pre prácu na voľnej nohe s cieľom nájsť prácu a zarobiť si peniaze v roku 2020

na voľnej nohe hlavné


Ak hľadáte online prácu na voľnej nohe, aby ste mohli rýchlo zarobiť peniaze a vyhnúť sa obávanej každodennej dochádzke do práce, ste na správnom mieste! Na voľnej nohe vám môžu pomôcť nadviazať dlhodobé vzťahy s klientmi, ktorí vás môžu dlhodobo najať na nepretržitú a stabilnú prácu. Ako nezávislý pracovník môžete zarábať na svojich záujmoch a zapojiť sa do projektov, ktoré sa vám páčia.

aktualizácia: Keďže sa vlády na celom svete snažia obmedziť šírenie COVID-19, práca z domu už nie je alternatívou, ale nevyhnutnosťou vo viacerých odvetviach a pracovných pozíciách. Mnohé spoločnosti sú postihnuté, zažívajú spomalenie, spôsobujú komplikácie pre svojich zamestnancov alebo jednoducho ukončujú svoju činnosť až do okamihu, keď sa prepadne celé fiasko Coronavirus. Pre mnohých ľudí je čoraz ťažšie dosiahnuť, aby sa stretnutia stretli a zarábali, keď sú doma v karanténe. Našťastie, na voľnej nohe ponúka flexibilné a vzdialené pracovné príležitosti, ktoré môžu pomôcť pracovníkom v mnohých priemyselných odvetviach, ktorých sa týka nový koronavírus. Či už ste boli prepustení na základe tohto vývoja, alebo boli vaše hodiny skrátené, je možné, že tento príjem bude vyrovnaný, keď začnete na voľnej nohe..

Ak chcete prosperovať ako nezávislý pracovník a urobiť si slušný život, musíte si urobiť správne spojenia, vybudovať portfólio a dostať svoje meno tam. Existuje veľa voľných pracovných miest, pokiaľ viete, kde hľadať. Výskum ukazuje, že 59% spoločností v Spojených štátoch má flexibilnú pracovnú silu, podľa Forbes.

Ako však môžeme nájsť tieto voľné pracovné miesta online a zaistiť vaše finančné prežitie v týchto časoch? Odpoveď: na nezávislých webových stránkach! Najprv však musíte vedieť, čo je to freelancing a aký druh projektov môžete získať na nezávislých stránkach.

Contents

3 najlepšie webové stránky o voľných pracovných miestach – máj 2020

ODPORÚČAME
logo flexjobsFlexJobs Rada pracovných miest hostí viac ako 20 000 pracovných miest na diaľku a na voľnej nohe.návšteva
FlexJobs
fiverr logoFiverr je pravdepodobne najlepší nezávislý web na začatie kariéry ako nezávislý pracovník.návšteva
Fiverr
logo solidgigsSolidGigs je veľmi vynaliezavá platforma na voľnej nohe s ľahkým vyhľadávacím panelom.návšteva
SolidGigs

Obsah

 • Čo by ste mali vedieť pred začatím činnosti na voľnej nohe
 • Všeobecné webové stránky o hľadaní zamestnania na voľnej nohe
 • Práca na voľnej nohe
 • Nezávislé grafické práce
 • Pracovné miesta na voľnej nohe
 • Pracovné miesta na voľnej nohe pre vývojárov
 • Pracovné miesta nezávislých fotografov
 • Nezávislé úlohy virtuálneho asistenta
 • Nezávislé úlohy editora videa
 • Pracovné miesta na voľnej nohe
 • Pracovné miesta na voľnej nohe podpory zákazníkov
 • záver

Čo by ste mali vedieť pred začatím činnosti na voľnej nohe

Čo je to na voľnej nohe?

Na voľnej nohe je, keď samostatne zárobkovo činná osoba poskytuje služby viacerým klientom súčasne. Podporuje životný štýl digitálnych nomádov, pretože nezávislí ľudia pracujú z pohodlia svojich domovov. Dostanú možnosť nastaviť si pracovný čas, sledovať svoje projekty a fakturovať svojim klientom podľa stanovených cien.

Na voľnej nohe nájdu prácu prostredníctvom najlepších nezávislých webov alebo priamo, bez použitia akýchkoľvek zdrojov tretích strán. Nezávislý pracovník zarába peniaze podľa zamestnania alebo za hodinu.

Čo sú to webové stránky na voľnej nohe a ako fungujú?

Nezávislé webové stránky sú trhoviská pre nezávislé koncerty, na ktorých sa podniky a živnostníci vzájomne spájajú a vzájomne profitujú. Tieto webové stránky na hľadanie zamestnania na voľnej nohe umožňujú zamestnávateľom zverejňovať zoznamy voľných pracovných miest, na ktoré nezávislí uchádzači predkladajú ponuky alebo žiadosti. Vyzývame ich, aby si na týchto nezávislých webových stránkach zostavili svoje profily a predstavili tak svoje portfólio, zručnosti a povesť. Každý deň môžu zarobiť peniaze zabezpečením a dokončením vhodných projektov zverejnených na týchto platformách.

Niektoré z týchto platforiem na voľnej nohe ponúkajú bezplatné predplatné, zatiaľ čo iné účtujú províziu alebo členský poplatok. Tieto webové stránky sú integrované s bezpečnými platobnými možnosťami, aby sa zaistilo, že neexistujú prekážky pre obe strany.

Skôr ako začnete ako nezávislý pracovník, majte na pamäti

Začať ako nezávislý pracovník môže byť ľahké, pretože všetko, čo musíte urobiť, je prihlásiť sa na webovú stránku na voľnej nohe a začať sa uchádzať o projekty. Potom budete musieť nastaviť ceny za svoje služby – takto prezentujete svoju hodnotu svetu, takže sa uistite, že to robíte správne..

Zostavili sme jedinečného a komplexného sprievodcu na najlepších nezávislých webových stránkach, ktorý vám pomôže začať. Na tomto mieste vám predstavíme niektoré z najlepších nezávislých platforiem v odbore, povieme vám ich kľúčové vlastnosti a prediskutujeme ich ceny medzi ostatnými charakteristikami. To by vám malo pomôcť naštartovať vašu nezávislú kariéru zo správnej platformy podľa príslušnej medzery a preferencií.

Nasledujú všetky najlepšie weby na voľnej nohe, z ktorých si môžete vybrať:

Všeobecné webové stránky o hľadaní zamestnania na voľnej nohe

Pracovné miesta na voľnej nohe

Tieto webové stránky na voľnej nohe obsahujú širokú škálu voľných pracovných miest v oblasti písania, navrhovania, vývoja webových aplikácií, marketingu, predaja, fotografie a mnohých ďalších..

Takže ak hľadáte viac rôznych online pracovných miest na voľnej nohe, ktoré rozširujú váš obzor, je to pre vás najkomplexnejší zoznam..

FlexJobs

flexjobs

Je to platforma, ktorá ponúka nielen voľné pracovné miesta pre začiatočníkov, ale je aj centrom ďalších flexibilných pracovných miest. S viac ako 50 kategóriami pracovných miest sa kariéry na diaľku pohybujú od východiskových pozícií po vysoko platené pracovné miesta z celého sveta. Sľubuje tiež, že bude poskytovať diaľkové a flexibilné pracovné príležitosti pre vzdialených nezávislých kariérnych poradcov bez podvodov. Pracovná doska spoločnosti FlexJobs Corporation v súčasnosti hostí viac ako 20 000 pracovných miest na diaľku a na voľnej nohe, ktoré sú overené z hľadiska legitimity..

Kľúčové vlastnosti:

 • Zoznamy zobrazené dobre navrhnutým spôsobom
 • Dostupnosť opisov spoločností väčšiny zamestnávateľov
 • Vybuduje nezávislú klientskú základňu

Cena: FlexJobs účtuje 14,95 dolárov za mesiac, 29,95 dolárov za tri mesiace a 49,95 dolárov za rok

Fiverr

Fiverr

Je to pravdepodobne najlepší nezávislý web na začatie kariéry ako nezávislý pracovník. Keďže úlohy začínajú na 5 $ za projekt, platforma ponúka malé projekty, ktoré môžete dokončiť a vybudovať svoje portfólio pre potenciálnych klientov. Možnosti na voľnej nohe online na serveri Fiverr vám môžu pomôcť vybudovať portfólio pre medzeru a prejsť na významnejšie projekty.

Kľúčové vlastnosti:

 • Ponúka bezplatné kurzy na rozšírenie vašej sady zručností
 • Odošle platiacich zákazníkov
 • Nemusíte ponúkať ponuky pre klientov

Cena: Fiverr účtuje na voľnej nohe nezávislých pracovníkov od 5,00 do 995,00 dolárov za prácu v závislosti od projektu

SolidGigs

SolidGigs

Je to veľmi vynaliezavá platforma pre prácu na voľnej nohe a prácu na diaľku s ľahkým vyhľadávacím panelom. Ušetrí čas – absolvovaním nezávislých pracovných miest a výberom najrelevantnejších – na základe vašej odbornosti. Takže ak ste zaneprázdnení jednotlivci, SolidGigs sa môže stať vašim webovým serverom pre prácu na voľnej nohe.

Kľúčové vlastnosti:

 • Online knižnica zdrojov, kurzov, rozhovorov, šablón
 • Odošle 2% najlepších najlepších koncertov na voľnej nohe

Cena: $ 19 / mesiac

Ďalšie informácie nájdete na stránke SolidGigs >>

Upwork

Upwork

Upwork vznikol zlúčením dvoch popredných platforiem pre prácu na voľnej nohe online: oDesk a Elance. Ponúka príležitosti na voľnej nohe v širokej škále výklenkov – pre všetky druhy pracovníkov na voľnej nohe online. S cieľom prilákať projekty musia nezávislí pracovníci vybudovať svoje pracovné portfólio, profil, hodnotenie a ceny ponúkania cien. Vďaka výkonným vyhľadávacím nástrojom, ktoré využívajú rôzne filtre, potom nájde naša spoločnosť tú najlepšiu zhodu. Má pre každého niečo, od krátkodobých alebo dlhodobých projektov až po pracovné miesta na základnej alebo odbornej úrovni.

Kľúčové vlastnosti:

 • Efektívne vyhľadávanie
 • Bezpečné platby
 • Presná fakturácia

Cena: Spoplatnenie 20% za prvých 500 dolárov získaných prostredníctvom klienta, 10% za celoživotné fakturácie od 500 do 10 000 dolárov a 5% za celoživotné fakturácie pre projekty v hodnote viac ako 10 000 dolárov

Toptal

toptal

Je to najkonkurenčnejšia platforma, ktorá sľubuje najať 3% nezávislých pracovníkov z celého sveta. Na voľnej nohe musia prejsť skríningovým testom a po absolvovaní testu poskytuje záruku najlepších projektov od úžasných klientov. Pozoruhodné spoločnosti ako Zendesk a Airbnb si na tomto nezávislom pracovnom mieste najímajú nezávislých pracovníkov, čo dokazuje, že konkurencia na tejto platforme je veľmi vysoká, ale udeľuje sa aj spravodlivá kompenzácia. Akonáhle sa stanete súčasťou Toptalskej komunity, vytvoríte niekoľko veľmi dôležitých spojení, ktoré vám priradia niektoré ziskové projekty.

Kľúčové vlastnosti:

 • Rýchly proces umiestnenia
 • Pravidlá dvojtýždňovej bezplatnej skúšobnej verzie

Cena: Vyvolávacia cena 60 dolárov

CloudPeeps

cloudpeeps

Je to platforma all-in-one, ktorá spája online komunitu na voľnej nohe s trhom a povzbudzuje ich k podnikaniu. Členovia si môžu nastaviť svoje sadzby a prácu na voľnej nohe online podľa kategórie, typu práce alebo podľa mzdového rozsahu. Ak máte pôsobivé portfólio a chcete získať viac skúseností, potom je CloudPeeps tou najlepšou platformou pre vás. Kvôli ich exkluzivite môže byť ťažké sa pripojiť, ale akonáhle sa zaregistrujete, je pomerne ľahké zabezpečiť príležitosti na voľnej nohe..

Kľúčové vlastnosti:

 • Rýchla platba
 • Bezchybné procesy
 • Diaľkové ovládanie

Cena: CloudPeeps Standard za 9 dolárov mesačne, zatiaľ čo CloudPeeps Plus za 29 dolárov mesačne

Naozaj

naozaj

Je to webová stránka číslo jedna na svete, ktorá každý mesiac zabaví viac ako 250 miliónov návštevníkov. Uprednostňuje pracovníkov na diaľku a nezávislých pracovníkov tým, že im poskytuje voľný prístup k hľadaniu zamestnania, umožňuje im uverejňovať životopisy a vykonávať prieskum spoločností. Táto webová stránka sa veľmi ľahko používa a na platforme nájdete mnoho zoznamov vzdialených úloh. S takou vysokou popularitou tejto platformy je každý nezávislý pracovník alebo pracovník na diaľku povinný nájsť niečo podľa svojej sady zručností.

Kľúčové vlastnosti:

 • Vstavaný online tvorca životopisov
 • Prenájom vo veľkom meradle
 • E-mailové upozornenia na prácu

Cena: 5 dolárov za deň na sponzorované pracovné miesta

nezávislý pracovník

nezávislý pracovník

Je to najväčší online trh s nezávislými pracovnými miestami s viac ako 32 miliónmi registrovaných používateľov – čo znamená, že mnoho spoločností používa web na zadávanie práce externe. Ponúka množstvo nezávislých pracovných miest, vrátane vývoja softvéru a aplikácií, písania, služieb digitálneho marketingu atď. Všetko, čo musíte urobiť, je vytvoriť profil a začať ponúkať ponuky na požadované úlohy.!

Kľúčové vlastnosti:

 • Nespočetné projekty na jednej platforme
 • Najlacnejšie provízie

Cena: 10% pre pevné hodinové projekty, 20% pre služby a 15% projektový poplatok

Ďalšie informácie nájdete na adrese Freelancer >>

guru

guru

Guru vám pomáha vytvoriť profil, ktorý dokonale reprezentuje vaše skúsenosti a zručnosti – aby ste zlepšili svoje šance na kontaktovanie zamestnávateľom. Majú obrovské množstvo voľných pracovných miest, ktoré sa každý deň aktualizujú z rôznych odvetví.
Je to najpriamejšia webová stránka na voľnej nohe s interaktívnym rozhraním, ktoré umožňuje nezávislým pracovníkom prechádzať úlohami bez akýchkoľvek problémov..

Kľúčové vlastnosti:

 • Podporuje transakcie prostredníctvom viacerých spôsobov platby
 • Široká škála kategórií pracovných miest
 • Zjednodušený proces projektu

Cena: $ 29,95

Práca na voľnej nohe

Práca na voľnej nohe

Začať písanie na voľnej nohe od nuly môže byť veľmi skľučujúca úloha, najmä ak neviete, kde začať. Internet je hlavným nezávislým trhom s písaním na internete, ale oddelenie legitímnej pracovnej príležitosti od podvodov s návnadou môže byť ťažké..

Z tohto dôvodu sme vám vytvorili komplexný zoznam najlepších nezávislých písacích webov, aby sme vám pomohli preniesť kvalitné externé písanie na internete..

contenu

contenu

Je to jeden z najlepších webov na písanie na voľnej nohe z dôvodu množstva pracovných miest na písanie, ktoré sú k dispozícii editorom, spisovateľom a tvorcom obsahu. Poskytujú kombináciu nezávislých a vzdialených pracovných príležitostí. Contena okrem toho pomáha nezávislým pracovníkom pri hľadaní zamestnania podľa ich výklenku tým, že zužuje výsledky tak, aby zahŕňali najziskovejšie kategórie písania. Môžete písať na voľnej nohe písanie pracovných miest v oblasti technológií, vzdelávania, wellness, financií, krásy a mnohých ďalších odvetví.

Kľúčové vlastnosti:

 • Efektívne školiace kurzy
 • Sprostredkovateľské služby
 • Zákaznícka podpora

Cena: 500 dolárov ročne na členstvo v zlate a 800 dolárov ročne na členstvo v platine

Blogovanie Pro

bloggingpro

Táto webová stránka na písanie na voľnej nohe poskytuje aj pracovné príležitosti na diaľku v rôznych kategóriách, napríklad na blogovanie, písanie obsahu, žurnalistiku, korektúry alebo technické písanie. Zhromažďujú všetky najlepšie online pracovné miesta na písanie a uľahčujú vyhľadávanie na voľnej nohe. Ak teda chcete zarábať peniaze z domova pomocou písacích schopností, pripravte si niekoľko vzoriek, keď sa uchádzate o prácu prostredníctvom služby Blogging Pro..

Kľúčové vlastnosti:

 • Poskytnite tipy, ktoré vám pomôžu rozšíriť svoj blog
 • Veľa práce na diaľku

Cena: 30 dolárov na 30 dní

Skyword

skyword

Je to hlavná platforma pre marketing obsahu, ktorá je známa tým, že poskytuje konzistentné príležitosti na písanie na voľnej nohe. Klienti používajú túto platformu na pripojenie, uverejnenie svojho obsahu na webovej stránke a na správu vzťahov s nezávislými pracovníkmi, ktorým zadávajú prácu. Ľudia za Skyword prechádzajú poslanými úlohami a spájajú potreby klienta so spisovateľom. Spisovateľ je potom vyzvaný, aby pracoval na klientskom projekte a môže dokonca pracovať na viacerých projektoch včas. Nezávislá pracovná rada spoločnosti Skyword sa neobmedzuje iba na spoločnosti v USA alebo v angličtine, pretože podporuje viac ako 13 jazykov a klientov z viac ako 27 krajín..

Kľúčové vlastnosti:

 • Na voľnej nohe sa môžu spojiť s významnými klientmi
 • Rozmanitosť písacích úloh
 • Ceny sú lepšie ako na iných webových stránkach na voľnej nohe

Cena: Webové stránky neposkytujú

Nezávislé písanie

Nezávislé písanie

Je to najväčšia platforma pre prácu na voľnej nohe, ktorá pozostáva z najväčšieho počtu písacích vystúpení – dokonca viac ako naozaj alebo na Craigslist. Prostredníctvom tohto nezávislého webu získate príležitosť pracovať s niektorými z najväčších mien na trhu, ako sú Netflix, Facebook a Adobe. Okrem sprostredkovania zamestnania dáva nezávislým pracovníkom možnosť zúčastniť sa písomných súťaží a získavať odmeny.

Kľúčové vlastnosti:

 • Vhodné pre autorov všetkých úrovní skúsenosti
 • Filtre na jednoduché vyhľadávanie
 • Konkurenčné platové sadzby

Cena: zadarmo

Sloboda pri písaní

freedomwithwriting

S dobrým rozstupom ste si istí, že vyhráte projekty, ktoré prostredníctvom tejto platformy skutočne platia dobre. Ponúka vybraný počet možností písania na voľnej nohe, ktoré sa pravidelne posielajú e-mailom. Na tejto platforme nájdete množstvo obsahových prác týkajúcich sa žurnalistiky, esejí, blogov a beletrie.

Kľúčové vlastnosti:

 • Predplatné zadarmo
 • Rôznorodosť zamestnania

Cena: zadarmo

PubLoft

publoft

Je to platforma na písanie na voľnej nohe, ktorá s nimi poskytuje spoľahlivých klientov – bez nutnosti interakcie. Tento web na písanie zaručuje, že sa nezávislý pracovník môže zamerať na danú prácu a nemusí sa starať o manipuláciu alebo správu klientov. Aby ste sa dostali do PubLoft, musíte vyplniť formulár a absolvovať niekoľko testov, po ktorých budete mať prístup k veľkému počtu významných klientov, ktorí vám zaplatia spravodlivo podľa vášho úsilia.

Kľúčové vlastnosti:

 • Bezproblémové písanie koncertov bez interakcie klienta
 • Dvojtýždenné platby

Cena: Od 150 dolárov za príspevok

spokojne

spokojne

Je to najväčšia platforma na marketing obsahu, ktorá spolupracuje s veľkými spoločnosťami ako Google, Walmart, Marriott a mnohými ďalšími. V súčasnosti pomáha nezávislým pracovníkom vyhodnocovať obsahové úlohy a vylepšovať ich portfólio. Je to špičková agentúra, ktorá vás spojí priamo s klientmi, aby ste mohli písať na voľnej nohe. Musíte iba vytvoriť a zverejniť pozoruhodnú platformu, ktorú vyberie tím pre správu účtov pre budúcu prácu.

Kľúčové vlastnosti:

 • Ľahko sledovať pracovný tok
 • Transparentnosť platieb

Cena: 50 000 až 200 000 dolárov za štvrťrok

Nezávislé grafické práce

Pracovné miesta na voľnej nohe

Ak ste požehnaní talentom na výkon povolania na voľnej nohe ako grafik, ale neviete zistiť, kde začať, ste na správnom mieste..

Existuje veľa pracovných miest na voľnej nohe, ktoré poskytujú prácu na voľnej nohe, ale nie všetky sú vhodné pre rôzne typy nezávislých pracovníkov. Zostavili sme zoznam webových stránok pre nezávislý grafický dizajn a ich jedinečných funkcií.

Behance

Behance

Je to najväčšia kreatívna sieť na svete pre dizajnérske práce, ktorá poskytuje grafickým dizajnérom platformu na predstavenie ich talentu. Nie je to striktne na voľnej nohe, ale umožňuje dizajnérom zdieľať svoju prácu – byť videný potenciálnymi klientmi. Môžete prejsť prstom po portfóliách obrázkov, ktoré uverejňujú kreatívni návrhári, a poslať návrhárovi, ktorého prácu sa vám najviac páči. Ako nezávislý pracovník môžete tiež zverejniť svoje portfólio priamo na pracovnej doske webovej stránky, ktorá vám umožní prístup k veľkému počtu kreatívnych dizajnérov..

Kľúčové vlastnosti:

 • Projekty viditeľné pre široké publikum
 • Uložte prácu svojho obľúbeného návrhára
 • Prispôsobenie služieb

Cena: 399 $ mesačne za jedno pracovné miesto

99 návrhov

99Designs

Táto platforma je najlepším nezávislým webom pre grafických dizajnérov, ktorí môžu predviesť a predať svoje zručnosti. Ako už názov napovedá, 99 dizajnov je pre slobodných povolaní, ktorí môžu pomôcť klientom s viac ako 90 rôznymi typmi dizajnu, ako sú vizitky, vstupné stránky alebo webové stránky atď. Funguje to inak ako väčšina iných webových stránok pre nezávislých dizajnov, pretože klienti publikujú súťaž a návrhári musia predložiť prácu, ktorú neskôr vyberú klienti.

Kľúčové vlastnosti:

 • Bezplatná konzultácia dizajnu od tímu podpory zákazníkov
 • Hladký zážitok pre obe strany

Cena: Balíčky začínajú od 399 dolárov

Navštívte 99 návrhov pre ďalšie informácie >>

Dribbble

Dribbble

Je to popredná svetová platforma pre nezávislých dizajnérov a ponúka pracovné príležitosti na diaľku a nezávislé webové dizajnérske práce. Najväčšou výhodou tejto platformy je, že umožňuje ostatným návrhárom a potenciálnym klientom poskytnúť spätnú väzbu o vašej práci.
Na tejto webovej stránke nájdete skutočne kvalitnú prácu vysokokvalitných klientov vrátane spoločností ako Buffer, Zendesk a Tinder. Okrem lovu voľných pracovných miest pre začiatočníkov online máte tiež príležitosť rozvíjať svoje portfólio a pridať ukážkové práce pre potenciálnych klientov, aby si ich mohli pozrieť.

Kľúčové vlastnosti:

 • Obrovská komunita, s ktorou sa môžeme spojiť
 • Ohromujúci a ľahko použiteľný dizajn platformy
 • Získajte spätnú väzbu od dizajnérov

Cena: Dribbble Pro je 12 dolárov mesačne

Envato Studio

Envato Studio

Jedná sa o webovú stránku s nezávislým dizajnom, ktorá je obľúbená medzi návrhmi loga a prispôsobením motívov WordPress. Je to obrovská platforma pre dizajnérov, ktorých vyzdvihujú podniky. Envato Studio je ľahko použiteľná webová stránka, na ktorej môžu nezávislí ľudia nájsť dobré príležitosti a získať pekné platby.

Kľúčové vlastnosti:

 • Užívateľsky prívetivá platforma
 • Dobrá výplata
 • Hladká komunikácia medzi nezávislými pracovníkmi a klientmi

Cena: Od 5 dolárov

Dav dizajnu

Dav dizajnu

Je to online návrhársky trh, ktorý ponúka viacero grafických služieb. Webová stránka má menšiu zákaznícku základňu ako 99 dizajnov. Majitelia firiem buď usporiadajú súťaže na projektovanie, aby mohli nezávislí návrhári predložiť svoju prácu a potom ich vybrať, alebo sa obrátiť na návrhára, ktorého uprednostňujú. Táto stránka nezávislých dizajnérov poskytuje jedinečnú platformu, na ktorej môžu nezávislí umelci zobrazovať svoje talenty, nadviazať kontakty a budovať portfóliá.

Kľúčové vlastnosti:

 • Vynikajúci zákaznícky servis
 • Krátka doba obratu
 • Odborní dizajnéri

Cena: 99 – 1100 dolárov

Crowdspring

Crowdspring

Je to online trh na voľnej nohe, kde nájdete vlastné dizajny loga, dizajnu webových stránok, ilustrácií a projektov priemyselného dizajnu. Na voľnej nohe predvádzajú svoje schopnosti navrhovania tým, že sa zúčastňujú súťaží organizovaných odborníkmi v oblasti obchodu. Na platforme nájdete aj jednotlivé projekty, ak nie ste pripravení na súťaž.

Kľúčové vlastnosti:

 • Jednoduché prihlásenie
 • Bezplatná registrácia

Cena: 399 dolárov za strieborné balenie atď

Pracovné miesta na voľnej nohe

Pracovné miesta na voľnej nohe

Ak ste fanatikmi v sociálnych médiách alebo radi vytvárate pútavý obsah, ale chcete robiť prácu na voľnej nohe z domu – pracovné miesta pre externý marketing sú pre vás.

Viac spoločností teraz uprednostňuje zamestnávanie ľudí na prácu na diaľku prostredníctvom nezávislých vyhľadávacích serverov. Potrebujete iba prístup k PC a internetu.

Ľudia za hodinu

Ľudia za hodinu

Marketingová platforma na voľnej nohe je určená pre nadšencov SEO, softvérových inžinierov a kreatívnych jednotlivcov, ktorí chcú vyskúšať svoje šťastie vo svete na voľnej nohe. Nezávislý pracovník umiestni ponuku na úlohu a ak je vybraný, projekt je zabezpečený nezávislým pracovníkom. Na ochranu nezávislých osôb pred falošnými klientmi účtuje webová stránka vopred poplatky za úlohy. To minimalizuje riziko akýchkoľvek sporov medzi klientom a nezávislým pracovníkom.

Kľúčové vlastnosti:

 • S ktorými spolupracujú profesionálni klienti
 • Nastavte si vlastné sadzby

Cena: Poplatok za províziu vo výške 3,5% až 5%

Remotive

Remotive

Je to dvojmesačný informačný bulletin pre vzdialených pracovníkov, ako aj pre jednotlivcov, ktorí hľadajú online prácu na voľnej nohe. Okrem úloh poskytuje tipy, ako sa najať do vzdialených úloh a ako žiť v životnom štýle digitálnej nomády. Zoznamy pracovných ponúk sú kategorizované a pomôžu vám nájsť konkrétne hľadané zamestnanie s podrobnosťami o sociálnych médiách spoločnosti a kontaktnými informáciami..

Kľúčové vlastnosti:

 • Užívateľsky prívetivé rozhranie
 • Účinné usmernenie k práci na diaľku

Cena: zadarmo

Aquent

Aquent

Je to ocenená webová stránka nezávislých pracovníkov, ktorá je známa tým, že poskytuje bezplatné platobné miesta pre marketingových pracovníkov na voľnej nohe. Aquent však uprednostňuje najímanie nezávislých pracovníkov s viac ako dvojročnou praxou. Ale čerství absolventi sú tiež vítaní, aby preskúmali neobmedzené pracovné miesta na platforme.

Kľúčové vlastnosti:

 • Sprievodca nezávislým pracovníkom pri určovaní cenového rozpätia
 • Personalizované služby
 • Odmeny talentov

Cena: 30% poplatok za konverziu pre každého nezávislého pracovníka

Pracovné miesta na voľnej nohe pre vývojárov

Pracovné miesta pre vývojárov na voľnej nohe

Na voľnej nohe pre vývojárov môže byť snová príležitosť – ak sú unavení z mletia 9 – 5. Môžu si slobodne zvoliť pracovné miesta, o ktoré majú záujem, s flexibilnou pracovnou dobou, ktorá im najviac vyhovuje.

Problém sa však vyskytuje, keď nevedia, kde nájsť prácu. Zostavili sme zoznam najlepších webových stránok pre vývojárov na voľnej nohe, aby sme vám pomohli zistiť, čo je pre vás najlepšie.

Lorem

asklorem

Je tu sieť kvalifikovaných vývojárov a dizajnérov webových stránok s pozoruhodnými recenziami na Facebooku, ProductHunt a Reviews.io. Rastie ako jedna z najväčších platforiem pre vývojárov webových stránok na voľnej nohe, ktorá vám tiež môže pomôcť vybudovať obchod Shopify alebo nový web WordPress. Hlavnou atrakciou webových stránok pre vývojárov na voľnej nohe je to, že sa neplatia mesačné poplatky za prácu na voľnej nohe a koncerty platia šikovne. Všetci vývojári webových stránok na voľnej nohe sú skontrolovaní webovou stránkou predtým, ako môžu pracovať na platforme.

Kľúčové vlastnosti:

 • Rýchla komunikácia
 • Kvalitné odborné skúsenosti
 • Výnimočná podpora zákazníkov

Cena: Žiadny mesačný poplatok, platby začínajú od 25 do 250 dolárov

Gun.io

Gun.io

Je to pracovná stránka na voľnej nohe určená špeciálne pre vývojárov na voľnej nohe. Weboví vývojári na Gun.io spolupracujú s priemyselnými gigantmi ako Tesla, Cisco a mnohými ďalšími. Webové stránky pre vývojárov na voľnej nohe vetujú spoločnosť, ktorá zamestnáva ľudí, ktorí pracujú z domu, ako aj vzdialených pracovníkov, ktorí sa uchádzajú o zamestnanie. Preverovanie sa vykonáva na základe technickej odbornosti a úrovne skúseností osoby. Nezávislí pracovníci, ktorí spĺňajú tieto kritériá, sú overení a môžu potom pracovať s klientmi individuálne.

Kľúčové vlastnosti:

 • Má najvyhľadávanejší talent uvedený na webových stránkach
 • Vedie nezávislých pracovníkov až do ukončenia projektu
 • Zabezpečuje podnikom, aby získali hodnotu za to, čo platia

Cena: 75 až 150 dolárov za hodinu

Gigster

Gigster

Je to webová stránka pre vývojárov na voľnej nohe so sídlom v Silicon Valley, kde sú navrhnuté a vyvinuté vybrané vlastné aplikácie. Mnoho technologických spoločností poskytuje zdroje svojej práce prostredníctvom platformy na zefektívnenie svojich operácií. Gigster je určený pre jednotlivcov so znalosťami a skúsenosťami v odbore. Najímajú takýchto nezávislých pracovníkov prostredníctvom skríningového procesu, pri ktorom používajú AI na porovnávanie nezávislých s projektmi.

Kľúčové vlastnosti:

 • Špičkoví vývojári
 • Rýchly proces projektu
 • Správy o pokroku klientov

Cena: Aplikácie za rôzne ceny môžu stáť okolo 52 000 dolárov

Talent Skriňa

Talent Skriňa

Webová stránka pre vývojárov na voľnej nohe umožňuje nezávislým pracovníkom pracovať pre vysokoprofilových klientov a ponúka im kvalitné externé pracovné miesta online. Nezávislý pracovník musí vytvoriť profil a udržiavať portfólio, ktoré ukazuje ich úroveň skúseností, oblasť odbornosti a zručnosti. Na tomto pracovnom mieste na voľnej nohe je k dispozícii množstvo pracovných miest, kde si klienti preverujú jeho profil na voľnej nohe. Webové stránky navrhnuté prostredníctvom platformy majú všetky náležitosti modernej webovej stránky a pomáhajú podnikom premieňať návštevníkov na zákazníkov.

Kľúčové vlastnosti:

 • Zostavuje váš digitálny životopis
 • Môže sa prihlásiť ktorýkoľvek nezávislý pracovník

Cena: Zadarmo pre uchádzačov o zamestnanie na voľnej nohe

Codeable

Codeable

Je to jeden z najlepších nezávislých webov pre vývojárov, ktorý je špeciálne určený vývojárom WordPress na celom svete. Klienti nemusia preverovať nezávislých pracovníkov, namiesto toho ich algoritmus webových stránok vykonáva. Ako nezávislý pracovník musíte iba vytvoriť atraktívny profil, uchádzať sa o projekty a poskytnúť kvalitné návrhy webových stránok. Môžete nastaviť konkurenčnú cenu a získať viac projektov.

Kľúčové vlastnosti:

 • Exkluzívna platforma pre vývojárov WordPress
 • Žiadne ponuky na prácu

Cena: $ 70- $ 120 / hod

Pracovné miesta nezávislých fotografov

Práce nezávislých fotografov

Väčšina fotografov uprednostňuje prácu na voľnej nohe z domu alebo na zmluvnom základe. Aj keď nedostávajú pravidelné výplaty, je príliš obohacujúce zarobiť si na živobytie prostredníctvom fotografie.

Ak chcete vstúpiť do oblasti fotografovania na voľnej nohe a už ste si kúpili všetok výstroj, strávili hodiny natáčaním a nakoniec ste vytvorili pôsobivé portfólio – nemôžete nájsť koncerty, ktoré by ste mohli začať?

Sme tu, aby sme vám pomohli nájsť prácu na voľnej nohe online, ktorá je k dispozícii na mnohých najlepších online pracovných miestach.

Craigslist

Craigslist

Táto webová stránka poskytuje na voľnej nohe koncerty a prácu na diaľku pre fotografov, ktorí chcú zábavným spôsobom budovať svoje portfólio. Môžete nájsť národné ponuky práce pre prácu na voľnej nohe pre dlhodobú alebo dočasnú prácu, ku ktorým sa dostanete prostredníctvom webovej stránky pre prácu s fotografiami. Je to úplne zadarmo pre všetkých, ale musíte si overiť vybrané pracovné pozície. Okrem toho nájdete veľa vzdialených úloh a pravidelne zarábate peniaze.

Kľúčové vlastnosti:

 • Ideálne pre začiatočníkov na voľnej nohe
 • Prispôsobené skúsenosti

Cena: Zadarmo pre uchádzačov o zamestnanie

Airbnb

Airbnb

Táto webová stránka najíma nezávislých fotografov na zmluvnom základe, čo si predovšetkým vyžaduje fotografiu nehnuteľností pre svoje miesta. Mimoriadne sa týkajú kvality obrázkov, ktoré zverejňujú na webovej stránke. Aby ste sa mohli prihlásiť, musíte mať silné portfólio, aby ste mohli zvážiť svoju prácu. Airbnb tiež očakáva vysoko kvalitné spracovanie snímok od nezávislého pracovníka, takže fotograf by mal mať všetky potrebné zručnosti.

Kľúčové vlastnosti:

 • Pekné platby
 • Šanca spoznať ľudí a vidieť pekné miesta

Cena: 95 – 125 dolárov za zoznam

Photography Jobs Central

Fotografie pracovných miest

Prostredníctvom fór pre pracovné miesta na webe môžu nezávislí pracovníci zacieliť na najlepších klientov. Funguje ako most medzi zamestnávateľmi a uchádzačmi o prácu na voľnej nohe, kde sa môžu tešiť neobmedzenému počtu pracovných miest s nepretržitým zákazníckym servisom. Okrem toho sľubuje prácu na voľnej nohe vo vašom odbore a nezamestnáva neskúsených jednotlivcov, čo uľahčuje kvalifikovaným profesionálom zabezpečiť viac projektov..

Kľúčové vlastnosti:

 • Zadarmo
 • Pracovné miesta dostupné vo vašej oblasti

Cena: zadarmo

Pracovné miesta pre žurnalistiku

Pracovné miesta pre žurnalistiku

Táto stránka na hľadanie práce na voľnej nohe bola ocenená v stovkách publikácií, ako napríklad The New York Times a The Wall Street Journal. Zahŕňa väčšinou pracovné miesta v mediálnom priemysle a ponúka kariérne poradenstvo a mediálne zdroje. Táto platforma poskytuje všetkým fotografom na voľnej nohe dobrú príležitosť na začatie kariéry. Na svojej platforme je hostiteľom veľkých mediálnych spoločností, ako sú ESPN, National Geographic, CNN a mnoho ďalších.

Kľúčové vlastnosti:

 • Obnovte prístup k databáze
 • Ponúka všetky typy mediálnych úloh

Cena: 100 dolárov za jedno pracovné miesto

Fotografovanie pracovných miest online

Fotografovanie pracovných miest online

Je to trochu odlišné od iných nezávislých webových stránok, pretože umožňuje zverejňovať fotografie namiesto ponúkania cien za prácu. Funguje skôr ako tvorca portfólia ako na voľnej nohe, za ktorú musíte platiť mesačný poplatok. Namiesto výberu projektov na voľnej nohe musíte byť schopní fotografovať, ktoré sú pre vás najpohodlnejšie a najúžasnejšie.

Kľúčové vlastnosti:

 • Poskytuje vám predstavu o trhu s fotografiami
 • Môžete použiť vaše denníky fotografií

Cena: 27 dolárov mesačne

Nezávislé úlohy virtuálneho asistenta

Práca nezávislých virtuálnych asistentov

Ak chcete pracovať ako virtuálny pomocník z pohodlia domova, môžete ľuďom pomôcť s úlohami zadávania údajov, so správou sociálnych médií alebo so zákazníckym servisom. Všetko, čo potrebujete, sú výnimočné organizačné a komunikačné schopnosti, aby ste mohli začať pracovať.

Tu je kompletný zoznam najlepších nezávislých webových stránok, ktoré vám môžu pomôcť nájsť dobré koncerty ako virtuálneho asistenta.

istiť lanom

istiť lanom

Toto je výlučne vzdialený web založený na práci, ktorý zamestnáva virtuálneho asistenta pre rôzne úlohy klientov, medzi ktoré patria pozície výkonných asistentov, weboví špecialisti a účtovníci. K vzdialeným úlohám je možné pristupovať prostredníctvom webových stránok, ako aj na serveri Indeed a Glassdoor. Uchádzači musia absolvovať náborový proces, ktorý zahŕňa viacnásobné pohovory a celý proces trvá približne štyri až päť týždňov.

Kľúčové vlastnosti:

 • Dobrá firemná kultúra
 • Možnosti na voľnej nohe založené na vašej odbornosti

Cena: $ 25 / hodina

Zirtual

Zirtual

Je to vzdialené pracovisko, ktoré vám umožní pracovať na plný úväzok, ale tiež zamestnáva nezávislých pracovníkov pre rôzne projekty. Webové stránky si najímajú virtuálnych asistentov a priraďujú ich váženým klientom na konkrétne úlohy. To umožňuje klientom vybrať si kvalitných asistentov a rozšíriť ich podnikanie pomocou pridanej pomoci. Zahŕňa rôzne kategórie práce virtuálnych asistentov, ako je zadávanie údajov, marketing, podpora podnikania a údržba webových stránok.

Kľúčové vlastnosti:

 • Efektívna dostupnosť
 • Potenciál pre vysoký zisk

Cena: Od 398 dolárov mesačne

Time Etc.

Čas atď.

Čas atď. Je v priemysle už viac ako 10 rokov, čo dokazuje ich dôveryhodnosť. Táto webová stránka bola tiež uvedená na stránkach Forbes, Telegraph a The Guardian. Poskytuje množstvo online nezávislých pracovných miest pre virtuálnych asistentov, ktorí prechádzajú náročným výberovým procesom. Na voľnej nohe spolupracujú s tímom odborníkov z komunity Time Etc pod špecializovaným správcom účtu.

Kľúčové vlastnosti:

 • Skúška zadarmo
 • Prístup k stovkám významných klientov

Cena: Od 25 dolárov za hodinu

Amazon Mechanical Turk

Amazon Mechanical Turk

Je to jeden z najlepších nezávislých webov, kde môžete rýchlo nájsť prácu virtuálneho asistenta. Medzi populárne úlohy virtuálnych asistentov patrí vytváranie obsahu, organizovanie zoznamov, zhromažďovanie údajov a získavanie spätnej väzby od klientov firmy.

Kľúčové vlastnosti:

 • Rôzne dostupné úlohy
 • Fóra podpory tretích strán

Cena: 20% provízia za všetky služby na voľnej nohe

VA Networking

VA Networking

Je to doska pre prácu na voľnej nohe pre virtuálneho asistenta, ktorá pre nich tiež funguje ako nástroj na vytváranie sociálnych sietí. Nemusíte ponúkať ponuky na webe, namiesto toho ste spárovaní so zainteresovaným klientom podľa svojich schopností a odbornosti. Viac ako polovica príspevkov na webe slúži na prácu virtuálnych asistentov. Táto platforma tiež poskytuje pomoc nezávislým pracovníkom, ktorí hľadajú prácu. Je to dobrý web, ak hľadáte prácu na voľnej nohe z domu.

Kľúčové vlastnosti:

 • Bezplatné členstvo
 • Spojte sa s odborníkmi v odbore

Cena: $ 35 / hodina

Efektné ruky

Efektné ruky

Táto webová stránka na voľnej nohe najíma virtuálnych asistentov pre rôzne každodenné obchodné úlohy, ako sú telefonovanie, stretnutia a zadávanie údajov atď. Aby ste sa dostali do komunity, musíte mať rýchle pripojenie na internet a mali by ste sa dobre oboznámiť s iný softvér. Najväčšou výhodou tejto webovej stránky je, že dokonca ponúka manažérske pozície pre virtuálneho asistenta s peknými výplatami.

Kľúčové vlastnosti:

 • Flexibilné načasovanie práce
 • Rôzne dostupné pracovné miesta

Cena: 29,99 dolárov za 5 žiadostí mesačne

Nezávislé úlohy editora videa

Freelance Video Editor Jobs

Video editor môže byť veľmi obohacujúcou kariérou, najmä keď sa pustíte do práce z domu. Na voľnej nohe si prácu užijú viac s flexibilnou pracovnou dobou a slobodou zvoliť si projekt, na ktorom chcú pracovať.

Či už ste skúseným editorom videa, alebo ak len začínate, musíte si pozrieť tieto webové stránky na voľnej nohe.

mandy

mandy

Webová stránka na voľnej nohe je veľmi dobre známa platforma pre video produkciu a strihové služby. Aj keď to znie perfektne, konkurencia je veľmi vysoká a hostia tisíce ďalších profesionálov v oblasti videa a filmu – takže by ste mali mať dobré portfólio, aby ste mohli využívať príležitosti na voľnej nohe..

Kľúčové vlastnosti:

 • Skúška zadarmo
 • Dostupnosť odborných pracovných miest

Cena: predplatné sa začína na 19,39 dolárov mesačne

Výrobné centrum

Výrobné centrum

Je popredným nezávislým a vzdialeným webovým serverom na výrobu videa. Stalo sa slávnym, pretože mnoho kvalifikovaných odborníkov si prostredníctvom platformy zabezpečilo prácu vo veľkých televíznych sieťach a štúdiách. Je to dobrá webová stránka pre výrobné spoločnosti aj pre vzdialených nezávislých pracovníkov, ktorí začínajú svoju kariéru s prácou na čiastočný alebo plný úväzok..

Kľúčové vlastnosti:

 • Rozsiahla databáza klientov
 • Veľa stáže

Cena: Členstvo začína od 4,99 dolárov mesačne

Motionographer

Motionographer

Je to nezávislý a vzdialený web úloh, ktorý má najlepšie dostupné úlohy v oblasti filmovej tvorby, animácie a vizuálnych efektov. Medzi úlohy patrí odborník, dizajnér pohybovej grafiky a špecialista na vizuálne efekty.

Kľúčové vlastnosti:

 • Spolupracujte so slávnymi animátormi, dizajnérmi a umeleckými režisérmi
 • Ideálne pre ľudí s rôznou úrovňou zručností a skúseností

Cena: 129 dolárov za bežné zverejnenie po dobu 30 dní

Kreatívna krava

Kreatívna krava

Je to fórum, ktoré má pokyny a tipy na riešenie problémov so softvérom a vzdelávanie. Komunita webových stránok zahŕňa odborných editorov, ktorí pomáhajú nezávislým pracovníkom získať viac zručností. Ak chcete na webe nájsť prácu na voľnej nohe, musíte do svojho profilu vložiť videonahrávač a požiadať o dostupné úlohy na úpravu videa.

Kľúčové vlastnosti:

 • Pokyny na používanie komplexného softvéru
 • Mentorstvo skúsených redaktorov videa

Cena: Líši sa pre rôzne úrovne zručností

Assemble.tv

Assemble.tv

Je to organizovaná a systematická platforma, ktorá umožňuje vysoko kreatívnym jednotlivcom pracovať s pozoruhodnými značkami a spájať sa s najvymyslenejšími talentami. Ich talentová skupina sa skladá z režisérov, copywriterov, fotografov a video editorov atď. Aby sa nezávislí umelci stali súčasťou svojej tvorivej siete, musia prejsť procesom premietania a splniť nimi stanovené normy. Musíte vložiť bezplatný a ak sa užší výber a vybraný, jeden môže stať súčasťou komunity webových stránok.

Kľúčové vlastnosti:

 • Spojte sa s významnými jednotlivcami z tohto odvetvia
 • Pracujte na projektoch, ktoré vás baví

Cena: Líši sa projekt od projektu

Pracovné miesta na voľnej nohe

Pracovné miesta na voľnej nohe

Webové stránky s nezávislými predajmi vám ponúkajú jedinečnú príležitosť získať na voľnej nohe koncerty, ktoré sa inak ťažko dajú pristáť. Najímajú špičkový talent pre vyhľadávané projekty a môžu pomôcť urýchliť vašu kariéru. Všetko, čo musíte urobiť, je vybudovať obchodné portfólio a zaregistrovať sa na najlepších nezávislých predajných weboch, ktoré sú uvedené nižšie.

Zamestnávateľ zipsu

Zamestnávateľ zipsu

Toto je najobľúbenejšia webová stránka náboru, ktorá nájde ľudí so správnymi skúsenosťami a porovná ich s najkompatibilnejšou prácou. Mnoho priemyselných gigantov využíva túto platformu na najímanie nezávislých talentov. Na voľnej nohe sa musia uchádzať o prácu vyplnením profilového formulára, po ktorom môžu prezerať zoznamy voľných pracovných miest a uchádzať sa o všetko, čo považujú za zaujímavé..

Kľúčové vlastnosti:

 • Ľahko použiteľné rozhranie
 • Upozornenia na nové pracovné miesta
 • spravodajcu

Cena: Bezplatná štvordenná skúšobná verzia, po ktorej sa účtujú mesačné predplatné

červený klobúk

červený klobúk

Ďalšia webová stránka náboru, ktorá zamestnáva nezávislých pracovníkov a ponúka tiež niektoré z najlepších vzdialených pracovných miest – s cieľom pomôcť klientom nájsť ideálnych kandidátov na prácu, najmä pre obchodné oddelenie. Ak si myslíte, že vlastníte požadované zručnosti a skúsenosti, aby ste mohli pracovať ako obchodný zástupca pre niektorú významnú spoločnosť – Red Hat je pre vás tou správnou platformou.

Kľúčové vlastnosti:

 • Možnosti kariérneho postupu
 • Spolupráca a flexibilné prostredie

Cena: Líši sa podľa zvoleného mesačného predplatného balíka

Preskočiť disk

Preskočiť disk

Webová stránka práce, ktorá ponúka niektoré z najlepších vzdialených úloh a koncertov na voľnej nohe v oblasti predaja. Táto platforma uľahčuje vyhľadávanie práce vďaka pokročilému systému previerok. Vzdialené úlohy sú kategorizované a je k nim možné pristupovať podľa dátumu, relevantnosti alebo umiestnenia filtrov. Táto webová stránka obsahuje aj vzdialené pracovné miesta z iných webových stránok náboru, čo uľahčuje uchádzačom výber zo všetkých dostupných možností.

Kľúčové vlastnosti:

 • Zjednodušuje proces hľadania najlepších vzdialených úloh
 • Nevyžaduje sa žiadna registrácia

Cena: Zoznamy pracovných ponúk sú za 79 dolárov zadarmo, zatiaľ čo predplatné je bezplatné

Pracovné miesta na voľnej nohe podpory zákazníkov

Pracovné miesta na voľnej nohe podpory zákazníkov

Ak ste prirodzeným riešiteľom problémov a ste dobrí s ľuďmi, ale nenávidíte jazdu každý deň, môžete začať svoju nezávislú kariéru ako zástupca podpory zákazníkov..

Ak sa chcete pustiť do novej kariéry, tu je niekoľko nezávislých webov, ktoré poskytujú pracovné miesta v oblasti podpory zákazníkov.

Pracujeme na diaľku

Pracujeme na diaľku

Je to vzdialený server úloh, ktorý zverejňuje úlohy, ktoré nevyžadujú vašu prítomnosť. Je to jedna z prvých dosiek vzdialených úloh, ktorá dnes stojí ako najnavštevovanejšia platforma vzdialených úloh.

Kľúčové vlastnosti:

 • Rôzne dostupné pracovné miesta
 • Jednoduchá navigácia

Cena: 299 dolárov za zoznam úloh po dobu 30 dní

Virtuálne povolania

Virtuálne povolania

Webová stránka vzdialenej práce poskytuje najlepšiu dosku práce pre prácu na diaľku s viac ako 10 000 firemnými zoznamami, ktoré sú vhodné pre telekomunikačné spoločnosti. Ak sa zaregistrujete na virtuálnych povolaniach, stránka práce na diaľku vám pošle e-maily, keď budú úlohy v súlade s vašimi odbornými znalosťami.

Kľúčové vlastnosti:

 • Filtre pre dobrú prácu
 • Pracovné miesta pre všetky úrovne skúseností

Cena: Pre používateľov je predplatený mesačný poplatok 15,99 dolárov

záver

Byť nezávislým pracovníkom alebo vzdialeným pracovníkom znamená, že si môžete vybrať prácu, ktorá najlepšie vyhovuje vašim potrebám. Pracovné miesta na voľnej nohe vám umožňujú udržiavať flexibilný rozvrh, takže môžete zarábať peniaze a zároveň sa starať o svoje povinnosti.

Táto príručka obsahuje informácie o niektorých najlepších lokalitách na voľnej nohe, ktoré vám môžu pomôcť pri ďalšom zamestnaní na voľnej nohe. Všetko to začína nejakou introspekciou, aby ste objavili svoje silné stránky – a rozhodnite sa, či ste na voľnej nohe alebo na diaľku!

Navrhujeme vám, aby ste si vybrali weby s hľadaním zamestnania na voľnej nohe, ktoré vyhovujú vašim potrebám a umožnia vám urobiť niečo, čo vás zaujíma. Veľa štastia!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map