Nejlepší osobní a nikační blogy (30+ skutečných příkladů)

příklady blogů


Všichni rádi čteme kvalitní blogy. Je to skvělý způsob, jak se naučit něco nového, něco užitečného; nebo se pobavit. Mnoho lidí se však chce stát vlivnými bloggery, protože tato pozice má velký potenciál pro zpeněžení.

Pokud uvažujete o spuštění blogu, můžete tak učinit velmi rychle.

Z jakéhokoli důvodu chcete vytvořit blog; můžete si být jisti, že je to jedno z nejlepších rozhodnutí, které můžete učinit. Protože blogování vám může poskytnout řadu výhod, od silného pocitu naplnění ze vzdělávání, inspirace a pomoci ostatním při budování povědomí, získávání vlivu a vytváření spojení, která mohou dokonce vést k vynikající pracovní nabídce. Blogování vám může otevřít mnoho příležitostí a pomůže vám změnit nejen váš osobní a profesní život, ale také životy vašich čtenářů..

Šíření slova o tom a přitahování správného druhu čtenářů, kteří považují váš obsah za zajímavý a užitečný, samozřejmě vyžaduje správné a efektivní strategie..

Takže co budeš dělat? Vaše domácí úkoly pro začátečníky; musíte znát své věci, aby vynikly v tomto davu. Dobrým místem pro začátek může být tento článek se seznamem nejlepších blogů na webu. Najděte lidi, kteří dělají to, co chcete, a dělejte to dobře. Pak se učiňte jejich osvědčenými postupy, najděte si vlastní rotaci, která vám dá koncept, a pište, psejte, psejte!

Co přesně je blog?

Pojďme rychle projít, co je to blog? Blog (zkrácený z fráze „weblog“) je web nebo webová stránka, která je pravidelně aktualizována o obsah, který čtenáři blogu najdou inspirativní nebo vzdělávací. Blog může mít různé účely, jako je například zvyšování povědomí o jednotlivé věci nebo značce, založení sebe sama jako odborníka v určité oblasti nebo podpora podnikání a zvýšení prodeje, abychom jmenovali jen některé z nich. To vše záleží na typu blogu, samozřejmě.

Váš blog může být například váš online časopis, kde budete vyjadřovat své myšlenky a pocity a sdílet je se světem. Může to být cokoli, co chcete, ale klíčem k jeho úspěchu je poskytnout vašim čtenářům skutečnou hodnotu pomocí přátelského a konverzačního tónu hlasu a přitom zůstat konzistentní.
What-is-a-Blog infographic

Neváhejte použít tento infographic na svém webu

Jaké nejlepší blogy mají společné?

Na webu jsou miliony blogů, ale jak se skutečně úspěšným blogerům podařilo snížit hluk konkurence a posunout své blogy na vrchol? Poskytovali obsah, který svým čtenářům nabídl skutečnou hodnotu. Měli jedinečný hlas, který jejich čtenáři chtěli slyšet, a to je přesně to, co je odlišovalo. To vede k nějaké tvrdé soutěži o nové účastníky blogosféry, kteří se snaží vytvořit své jméno.

I když téma, které chcete řešit, obsahuje myšlenku, která byla vyprávěna tisíckrát, stále můžete udělat twist a vyprávět svůj příběh. Můžete vytvořit působivý obsah, který bude mít jedinečnou osobnost, s níž se vaši čtenáři mohou vztahovat, a skutečně se zamilují do každého jednotlivého slova, které píšete.

Kvalitní obsah je přesně to, co mají všechny oblíbené blogy společné. Samozřejmě je zde počet sledujících, ale obsah je jediným prvkem, který je na prvním místě přitahuje a udržuje je v návratu k dalšímu.

Pokud tedy chcete svůj blog zatraktivnit, vždy se zaměřte na kvalitu vašeho obsahu.

Nejoblíbenější výklenky, které řídí provoz a vydělávají peníze

blogy řídí peníze

Když hledáte místo pro zaměření svého blogu, musíte myslet na ty s prosperujícím trhem. Chcete-li zpeněžit svůj blog, musíte najít výklenek s velkým potenciálem pro generování provozu a příjmů.

Následující výklenky jsou nejoblíbenější, takže mají velký provoz a příjem. Jsou trochu široké, ale jakmile najdete svou vášeň a najdete způsob, jak zlepšit životy lidí, v nich můžete najít odpovídající mikropole..

Cestovní blogy

Cestovní blogy mají obrovský potenciál pro řízení velkého provozu a vydělávání peněz. Lidé milují cestování a vždy budou hledat nové příležitosti, jak jít někam, kde nikdy nebyli, a prozkoumat nové kultury.

S cestovním blogem můžete podniknout mnoho směrů. Můžete provozovat blog pro konkrétní region, blog pro cestování s potravinami nebo osobní cestovní blog plný vašich vlastních vzrušujících dobrodružství a cestovních průvodců.

Váš blog se také může zaměřit na recenze hotelů nebo restaurací nebo na cestovní výbavu, abyste mohli vydělávat peníze z partnerských odkazů. Výklenek je obrovský, takže je zde spousta věcí, na které se můžete soustředit.

Zdraví blogy

Tento výklenek má také skvělé přidružené příležitosti, protože můžete psát o potravinách, doplňcích, cvičebních produktech a mnohem více.

Svůj blog můžete zaměřit na zdravé recepty, diety, ranní rutiny, domácí cvičení, cvičení v tělocvičně, tipy na zdravotní péči a rady – pojmenujte to. Spousta příležitostí pro masivní provoz a příjem zde.

E-learningové blogy

E-learning roste rychlostí blesku, protože internet zpřístupnil učení a znalosti všem. Vždy budou lidé, kteří chtějí získat nové znalosti a dovednosti online z pohodlí svého domova.

Pokud máte zvláštní znalosti nebo dovednosti, které jste nadšením psali, proč nepomáhat ostatním lidem stát se také odborníky? Můžete dát lekce kytary, lekce kódování, lekce výcviku psů, návody o používání jakéhokoli softwaru, lekce jazyka a skoro cokoli jiného, ​​co chcete.

Tech a herní blogy

Hráči se zajímají o technologický trh, takže kombinace těchto dvou vám pomůže vydělat značné množství peněz. To je jeden z nejziskovějších výklenků, ze kterých si můžete vybrat, a opět přichází s množstvím podřízených výklenků a přidružených příležitostí.

Můžete psát recenze aplikací a videoher, recenze technologických miniaplikací, tipy na opravy mobilních a PC, výukových programů pro videohry nebo jakékoli jiné související téma, o které máte zájem, a toho můžete hodně říci..

Rodičovské blogy

To je jeden z těch výklenků, které vždycky budou řídit provoz a peníze. Maminky jsou všude, takže vždy budete mít velké publikum zajímající se o užitečné rady a rady ohledně rodičovství.

Existují stovky témat, ze kterých lze vybírat v souvislosti se péčí o děti a děti a pomoci novým maminkám vybrat si pro své nejmenší nejlepší jídlo, oblečení, bezpečné hračky a zábavné aktivity nebo naplánovat perfektní narozeninovou oslavu dítěte.

Můžete také poskytnout tipy na těhotenství a doslova jakékoli další užitečné rady pro maminky i tatínky. Nejlepší způsob, jak zpeněžit svůj rodičovský blog, je zapojit se do affiliate marketingu propagací nejlepších produktů pro děti a rodiče.

Chcete spustit osobní blog?

Pokud chcete spustit svůj vlastní osobní blog, můžete tak učinit docela rychle sami. Potřebujete název svého blogu (doménové jméno), nejlepší blogovou platformu (důrazně doporučujeme vlastní hostitelský WordPress) a poskytovatele webhostingu. Všechny tyto kroky jsou velmi přehledné a svůj blog můžete mít spuštěný okamžitě.

Nejprve si musíte vybrat svého poskytovatele webhostingu a pro nové bloggery doporučujeme Bluehost, společnost, která má na celém světě více než 2 miliony webových stránek. Získáte bezplatné doménové jméno když se s nimi zaregistrujete, navíc nabízejí 30denní záruka vrácení peněz.

První krok

Klikněte sem a skončíte na stránce „Exkluzivní nabídka“ vyhrazená pro naše čtenáře. Poté klikněte na „Začněte hned“.

Krok první

Druhý krok

Doporučujeme začít se základním plánem, protože budete potřebovat čas na určení svých potřeb a možností. Základní plán obsahuje vše, co každý začátečník potřebuje k založení nového blogu. Zvažte další plány později, až se váš blog spustí a vaše potřeby se zvýší.
krok dva

Třetí krok

Vaše doménové jméno bude hrát zásadní roli při budoucím vývoji vašeho blogu, a proto je důležité věnovat čas a vymyslet dobré doménové jméno. Po dokončení zadejte název do sloupce „nová doména“ a vyberte doménu nejvyšší úrovně.
krok tři

Doporučený nástroj:

Do tohoto pole „nová doména“ jednoduše zadejte požadovanou doménu a BlueHost vám ukáže, zda je k dispozici nebo ne. Pokud ne, poskytne vám seznam podobných jmen, ze kterých si můžete vybrat.

Pamatujte, že poté, co vytvoříte svůj blog a začnete psát svůj obsah, musíte se vždy soustředit na své cílové publikum a jeho potřeby, abyste jim mohli poskytnout skutečnou hodnotu a kvalitu, protože právě díky tomu bude váš blog úspěšný. Nezapomeňte se ponořit hlouběji do naší sekce blogů a přečíst si ji, protože zde najdete spoustu užitečných tipů pro blogování.

Jiné typy blogů

jiné typy blogů

Bloggers jsou velmi kreativní lidé. Kromě nejpopulárnějších existují i ​​jiné typy blogů.

Komunitní blogy

Komunitní blogy jsou navrženy tak, aby spojovaly stejně smýšlející lidi. Tyto blogy obvykle pokrývají témata, která zajímají podobně smýšlející lidi, mají sekci komentářů a silnou podporu sociálních médií pro podporu komunikace.

Neziskové blogy

Neziskové blogy jsou navrženy tak, aby pomáhaly lidem běžet a pracovat v neziskových organizacích. Pokrývají nejrůznější témata, jako jsou nezisková komunikace, neziskový digitální marketing, fundraising a další věci.

Živé webkamery blogy

Psaní o světových cílech na vašem blogu je jedna věc, ale ukázat je v reálném čase vašemu publiku je další.

K živým webovým webovým blogům patří i ty, kde tvůrci obsahu tento obsah nepíšou, ale ústně ho sdělují publiku. V kombinaci s live chatem je tento typ blogů velmi poutavý a může být také lukrativní.

Živé hry vysílané blogy

Tyto blogy jsou zaměřeny na demografický zájem o sport a bez možnosti pohodlně sledovat hry, které chtějí a jak chtějí. Se streamingovým softwarem a vysílacími právy lze tyto typy blogů snadno nastavit.

Blogy typu zařízení

Blogy typu zařízení cílí na technicky zdatné lidi. Tyto blogy obsahují nejnovější informace o zařízeních, jejich funkcích, funkcích atd. S rychlým rozvojem techniky není nalezení inspirace pro témata v tomto výklenku problém.

Podcast blogy

Blogy podcastů se během posledních několika let staly nesmírně populární. Pokrývají celou řadu témat, včetně těch nejpopulárnějších. Podcasting je trend a důkazem jsou velmi slavné blogy, které přidaly podcasty k jejich standardní nabídce. Odhaduje se, že v USA je měsíčně 104 milionů posluchačů podcastů.

Doporučená četba: Jak spustit podcast – konečný průvodce pro začátečníky 2020

Video blogy

I v případě, že je služba YouTube v okolí, stále existují vloggové, kteří dávají přednost nahrávání a sdílení videí na svém vlastním webu.

Směsi všech typů

A konečně máme blogy, které fungují jako kombinace všech typů, o nichž jsme diskutovali výše. Tyto blogy mohou zahrnovat různá témata, cílit na několik demografických údajů a obsahovat všechny typy mediálních formátů.

Podívejte se na tento seznam nejlepších specializovaných blogů

Proto jsme se zde na webu FirstSiteGuide rozhodli dát vám příležitost zůstat v obraze se všemi nejnovějšími trendy v určité oblasti.

Dnes jsme sestavili seznam různých blogů na internetu. Podívejte se, co dělají přímo na svých blogech, a zjistěte, zda můžete najít způsob, jak to udělat lépe! Při získávání nového přístupu k blogování můžete získat cenné informace a ve skutečnosti máte s čím něco spolupracovat. Doufáme, že vás bude inspirovat k vytvoření vynikajícího blogu, který přitáhne značné množství sledujících, kteří se vždy budou těšit na čtení každého nového blogového příspěvku, který publikujete.

Ekologické a zelené blogy
Maminka Blogy
Copywriting a Writer Blogy
Tatínské blogy

Závěr

Určitě existuje mnohem více úspěšných blogů, které můžete mít za model. Výše uvedené příklady jsou některé z nejlepších příkladů blogů, které vás určitě inspirují a pomohou vám správným směrem, který vás dovede k úspěchu, kterého chcete dosáhnout.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map