50 nejlepších internetových stránek pro práci na volné noze s cílem najít práci a vydělat peníze v roce 2020

na volné noze hlavní


Pokud hledáte online zaměstnání na volné noze, abyste vydělali rychlé peníze a vyhnuli se obávanému každodennímu dojíždění do práce, jste na správném místě! Na volné noze vám mohou pomoci navázat dlouhodobé vztahy s klienty, kteří vás mohou dlouhodobě najmout pro nepřetržitou a stabilní práci. Jako nezávislý pracovník můžete vydělávat na svých zájmech a přijímat projekty, které se vám líbí.

Aktualizace: Vzhledem k tomu, že se vlády po celém světě snaží omezit šíření COVID-19, práce z domova již není možností, nýbrž nutností napříč několika odvětvími a pracovními úlohami. Mnoho společností je postiženo, dochází ke zpomalení, způsobuje komplikace pro své zaměstnance nebo se jednoduše vypne až do doby, než se převrátí celé fiasko Coronavirus. Mnoho lidí se stává stále obtížnějším, když se doma setkávají a vydělávají. Naštěstí, na volné noze nabízí flexibilní a vzdálené pracovní příležitosti, které mohou pomoci pracovníkům v mnoha průmyslových odvětvích, která jsou zasažena Novel Coronavirus. Ať už jste byli propuštěni s ohledem na tento vývoj nebo máte zkrácené hodiny, je možné tento příjem vyrovnat, když začnete na volné noze.

Chcete-li vzkvétat jako nezávislý pracovník a slušný život, musíte si udělat správné spojení, vybudovat portfolio a dostat své jméno tam. Existuje spousta nezávislých pracovních míst, pokud víte, kde hledat. Výzkum ukazuje, že 59% společností ve Spojených státech má flexibilní pracovní sílu, podle Forbes.

Jak ale lze najít tyto online freelancerské práce a zajistit vaše finanční přežití v těchto dobách? Odpověď: na nezávislých webových stránkách! Nejprve však musíte vědět, co je to freelancing a jaký typ projektů můžete získat na nezávislých webech.

Contents

3 nejlepší webové stránky na volné noze – květen 2020

DOPORUČUJEME
logo flexjobsFlexJobs Rada pracovních míst hostí více než 20 000 vzdálených a nezávislých pracovních nabídek.Návštěva
FlexJobs
fiverr logoFiverr je pravděpodobně nejlepší web na volné noze, který zahájí vaši kariéru jako nezávislý pracovník.Návštěva
Fiverr
logo solidgigsSolidGigs je velmi vynalézavá platforma pro volné noze pomocí snadného vyhledávacího panelu.Návštěva
SolidGigs

Obsah

 • Věci, které byste měli vědět, než začnete na volné noze
 • Obecné stránky pro hledání zaměstnání na volné noze
 • Práce na volné noze
 • Práce na nezávislém grafickém designu
 • Pracovní místa na volné noze
 • Práce na volné noze pro vývojáře
 • Práce nezávislých fotografů
 • Práce nezávislého virtuálního asistenta
 • Práce nezávislých editorů videa
 • Práce na volné noze
 • Práce na volné noze zákaznické podpory
 • Závěr

Věci, které byste měli vědět, než začnete na volné noze

Co je na volné noze?

Na volné noze je situace, kdy samostatně výdělečně činná osoba poskytuje služby několika klientům najednou. Propaguje digitální nomádský životní styl, protože nezávislí lidé pracují z pohodlí svého domova. Dostanou si nastavit pracovní dobu, sledovat své projekty a fakturovat svým klientům podle stanovených cenových sazeb.

Nezávislí pracovníci najdou práci prostřednictvím nejlepších nezávislých webů nebo přímo, bez použití jakýchkoli zdrojů třetích stran. Nezávislý pracovník vydělává peníze na jedno zaměstnání nebo každou hodinu.

Co jsou to webové stránky na volné noze a jak fungují?

Freelancingové weby jsou tržištěmi pro nezávislé koncerty, na nichž se podniky a nezávislí uživatelé vzájemně propojují a využívají výhod. Tyto stránky pro hledání zaměstnání na volné noze umožňují zaměstnavatelům zveřejňovat seznamy pracovních míst, na které nezávislí zadávají nabídky nebo žádosti. Doporučujeme, aby si na těchto nezávislých webech vytvořili své profily a předvedli své portfolio, dovednosti a pověst. Mohou vydělávat peníze zajištěním a dokončením vhodných projektů zveřejněných na těchto platformách každý den.

Některé z těchto platforem na volné noze nabízejí bezplatné předplatné, zatímco jiné účtují provizi nebo členský poplatek. Tyto webové stránky jsou integrovány s bezpečnými možnostmi platby, aby se zajistilo, že neexistují překážky pro obě strany.

Před započetím práce na volné noze je třeba mít na paměti

Začít jako nezávislý pracovník může být snadné, protože vše, co musíte udělat, je zaregistrovat se na nezávislý web a začít nabízet projekty. Poté budete muset nastavit ceny svých služeb – takto předvedete svoji hodnotu světu, takže se ujistěte, že to děláte správně.

Abychom vám pomohli začít, sestavili jsme jedinečného a komplexního průvodce na nejlepších nezávislých webových stránkách. To je místo, kde vám představíme některé z nejlepších nezávislých platforem v oboru, řekneme vám jejich klíčové vlastnosti a diskutujeme o jejich cenách mimo jiné. To by vám mělo pomoci zahájit vaši kariéru na volné noze ze správné platformy podle vaší konkrétní mezery a preferencí.

Níže jsou uvedena všechna nejlepší místa na volné noze:

Obecné stránky pro hledání zaměstnání na volné noze

Práce na volné noze

Tyto webové stránky na volné noze obsahují širokou škálu nezávislých pracovních míst v oblasti psaní, navrhování, vývoje webových aplikací, marketingu, prodeje, fotografie a mnoha dalších..

Takže pokud hledáte více různých online pracovních míst na volné noze, které rozšiřují váš horizont, je to pro vás nejkomplexnější seznam.

FlexJobs

flexjobs

Je to platforma, která nejen nabízí volné pracovní pozice pro začátečníky, ale je také centrem dalších flexibilních úloh. S více než 50 kategoriemi pracovních míst se kariéry na dálku pohybují od pozic na základní úrovni až po vysoce výkonné placené pozice z celého světa. Slíbí také, že bude poskytovat vzdálené a flexibilní pracovní vedení pro nezávislé kariéry orientované na volné noze. Pracovní deska společnosti FlexJobs Corporation v současné době hostuje více než 20 000 pracovních míst na dálku a na volné noze, které jsou prověřovány z hlediska legitimity..

Klíčové vlastnosti:

 • Seznamy jsou zobrazeny dobře navrženým způsobem
 • Dostupnost popisů většiny zaměstnavatelů
 • Buduje nezávislou klientskou základnu

Cena: FlexJobs účtuje 14,95 $ za měsíc, 29,95 $ za tři měsíce a 49,95 $ za rok

Fiverr

fiverr

Je to pravděpodobně nejlepší nezávislý web pro zahájení vaší kariéry na volné noze. Díky počtu pracovních míst začínajících na 5 $ na projekt platforma nabízí malé projekty, které můžete dokončit a sestavit své portfolio pro potenciální klienty. Nezávislé online příležitosti na Fiverru vám mohou pomoci vybudovat portfolio pro výklenek a přejít na významnější projekty.

Klíčové vlastnosti:

 • Nabízí bezplatné kurzy pro rozšíření vaší sady dovedností
 • Odesílá platícím zákazníkům
 • Nemusíte nabízet klientům

Cena: Fiverr účtuje na volné noze mezi 5,00 a 995,00 USD za práci, v závislosti na projektu

SolidGigs

SolidGigs

Je to velmi vynalézavá platforma pro práci na volné noze a práci na dálku pomocí snadného vyhledávacího panelu. Šetří čas – procházením nezávislých pracovních pozic a výběrem nejrelevantnějších – na základě vašich odborných znalostí. Takže pokud jste zaneprázdněni, SolidGigs se může stát vaším webem pro práci na volné noze.

Klíčové vlastnosti:

 • Online knihovna zdrojů kurzů, rozhovorů, šablon
 • Odešle 2% nejlepších dostupných koncertů na volné noze

Cena: 19 $ / měsíc

Další informace najdete na stránkách SolidGigs >>

Upwork

Upwork

Upwork vznikl spojením dvou předních platforem pro práci na volné noze online: oDesk a Elance. Nabízí příležitosti na volné noze v široké škále výklenků – pro všechny druhy pracovníků na volné noze online. Aby mohli nezávislí pracovníci přilákat projekty, musí si vybudovat své pracovní portfolio, profil, hodnocení a nabídkové ceny. Díky výkonným vyhledávačům využívajícím různé filtry vám pak služba Upwork najde ten pravý zápas. Má pro každého něco, od krátkodobých nebo dlouhodobých projektů až po základní nebo odborná zaměstnání.

Klíčové vlastnosti:

 • Efektivní vyhledávání
 • Bezpečné platby
 • Přesná fakturace

Cena: Upwork účtuje 20% za prvních 500 dolarů získaných prostřednictvím klienta, 10% za celoživotní fakturace mezi 500 a 10 000 $ a 5% za celoživotní fakturaci pro projekty v hodnotě přes 10 000 $

Toptal

toptal

Je to nejkonkurenceschopnější platforma, která slibuje najmout 3% nezávislých pracovníků z celého světa. Na volné noze musí projít skríningovým testem a jakmile projdete testem, získáte ujištění o nejlepších projektech od úžasných klientů. Známé společnosti, jako jsou Zendesk a Airbnb, si najímají nezávislé pracovníky na tomto pracovním místě na volné noze, což ukazuje, že konkurence na této platformě je velmi vysoká, ale také se uděluje spravedlivá kompenzace. Jakmile se stanete součástí Toptalovy komunity, vytvoříte velmi důležitá spojení, která vám přiřadí některé ziskové projekty.

Klíčové vlastnosti:

 • Rychlý proces umístění
 • Dvoutýdenní bezplatná zkušební politika

Cena: Vyvolávací cena 60 $

CloudPeeps

cloudpeeps

Jedná se o platformu all-in-one, která propojuje online komunitu na volné noze s trhem a podporuje obě strany v podnikání. Členové si mohou stanovit své sazby a online pracovní místa na volné noze podle kategorie, typu práce nebo podle platového rozmezí. Pokud máte působivé portfolio a chcete získat více zkušeností, pak je CloudPeeps tou nejlepší platformou pro vás. Vzhledem k jejich exkluzivitě může být obtížné se připojit, ale jakmile se zaregistrujete, je poměrně snadné zajistit příležitosti na volné noze..

Klíčové vlastnosti:

 • Okamžitá platba
 • Bezchybné procesy
 • Dálkově ovladatelný

Cena: CloudPeeps Standard za 9 $ / měsíc, zatímco CloudPeeps Plus za 29 $ / měsíc

Vskutku

Vskutku

Je to webová stránka číslo jedna na světě, která každý měsíc pobaví přes 250 milionů návštěvníků. Dává přednost pracovníkům a nezávislým pracovníkům na dálku tím, že jim poskytuje volný přístup k hledání zaměstnání, umožňuje jim zveřejňovat životopisy a provádět průzkumy o společnostech. Používání webu je velmi snadné a na platformě najdete mnoho výpisů vzdálených úloh. S tak vysokou popularitou této platformy je každý nezávislý pracovník nebo pracovník na dálku povinen najít něco podle své sady dovedností.

Klíčové vlastnosti:

 • Vestavěný online tvůrce životopisů
 • Pronájem ve velkém měřítku
 • E-maily s upozorněním na práci

Cena: 5 $ / den za sponzorované pracovní pozice

Nezávislý pracovník

nezávislý pracovník

Je to největší online trh práce na volné noze s více než 32 miliony registrovaných uživatelů – což znamená, že mnoho společností používá tento web k zadávání práce externě. Nabízí řadu nezávislých pracovních míst, včetně vývoje softwaru a aplikací, psaní, služeb digitálního marketingu atd. Vše, co musíte udělat, je vytvořit profil a začít nabízet nabídky na požadované úkoly.!

Klíčové vlastnosti:

 • Nespočet projektů na jedné platformě
 • Nejlevnější sazby provizí

Cena: 10% pro pevné hodinové projekty, 20% pro služby a 15% projektový poplatek

Navštivte Freelancer pro další informace >>

Guru

guru

Guru vám pomůže vytvořit profil, který dokonale reprezentuje vaše zkušenosti a dovednosti – aby se zvýšila vaše šance na kontakt se zaměstnavatelem. Mají obrovské množství volných pracovních míst, které jsou denně aktualizovány z různých průmyslových odvětví.
Je to nejjednodušší nezávislá webová stránka s interaktivním rozhraním, které umožňuje nezávislým pracovníkům procházet úkoly bez jakýchkoli potíží..

Klíčové vlastnosti:

 • Podporuje transakce prostřednictvím více platebních metod
 • Rozsáhlá nabídka kategorií zaměstnání
 • Zjednodušený proces projektu

Cena: 29,95 $

Práce na volné noze

Práce na volné noze

Zahájení psaní na volné noze od nuly může být velmi skličující úkol, zejména pokud nevíte, kde začít. Internet je hlavním nezávislým tržištěm psaní, ale oddělení legitimní pracovní příležitosti od podvodů s návnadou může být obtížné.

Proto jsme vám vytvořili komplexní seznam nejlepších nezávislých psaní webových stránek, abychom vám pomohli přistoupit na kvalitních nezávislých psaní koncertech online..

Contena

contena

Je to jeden z nejlepších webů pro psaní na volné noze kvůli množství pracovních míst pro psaní, které jsou k dispozici pro editory, spisovatele a tvůrce obsahu. Poskytují kombinaci nezávislých a vzdálených pracovních příležitostí. Contena navíc pomáhá nezávislým pracovníkům najít práci podle jejich výklenku tím, že zúží výsledky tak, aby zahrnovala nejziskovější kategorie psaní. Na volné noze můžete psát pracovní místa v oblasti technologií, vzdělávání, wellness, financí, krásy a mnoha dalších odvětví.

Klíčové vlastnosti:

 • Efektivní školení
 • Zprostředkovatelské služby
 • Zákaznická podpora

Cena: 500 $ / rok pro zlaté členství a 800 $ / rok pro platinové členství

Blogování Pro

bloggingpro

Tento web pro psaní na volné noze poskytuje také vzdálené pracovní příležitosti v různých kategoriích, jako je blogování, psaní obsahu, žurnalistika, korektura nebo technické psaní. Shromažďují všechny ty nejlepší online psaní a usnadňují vyhledávání na volné noze. Pokud tedy chcete vydělávat peníze z domova pomocí svých písemných dovedností, připravte si několik vzorků po ruce, když se ucházíte o práci prostřednictvím služby Blogging Pro.

Klíčové vlastnosti:

 • Poskytněte tipy, které vám pomohou rozšířit váš blog
 • Spousta práce na dálku

Cena: 30 $ na 30 dní

Skyword

skyword

Je to hlavní platforma pro marketing obsahu, která je známá tím, že poskytuje konzistentní možnosti psaní na volné noze. Klienti využívají tuto platformu k připojení, zveřejnění obsahu na webu a ke správě vztahů s nezávislými pracovníky, kterým práci zadávají externě. Lidé za Skyword procházejí zveřejněnými úlohami a odpovídají potřebám klienta se spisovatelem. Spisovatel je pak vyzván k práci na projektu klienta a je dokonce povoleno pracovat na více projektech včas. Nezávislá pracovní deska společnosti Skyword se neomezuje pouze na americké nebo anglické společnosti, protože podporuje více než 13 jazyků a klienty z více než 27 zemí.

Klíčové vlastnosti:

 • Na volné noze se mohou spojit s významnými klienty
 • Rozmanitost psaní úloh
 • Ceny jsou lepší než u jiných nezávislých webů

Cena: Web neposkytuje

Nezávislé psaní

Nezávislé psaní

Jedná se o největší platformu pro psaní na volné noze, která se skládá z největšího počtu vystoupení pro psaní – dokonce více než vskutku nebo Craigslist. Prostřednictvím tohoto nezávislého webu získáte příležitost pracovat s některými z největších jmen na trhu, jako jsou Netflix, Facebook a Adobe. Kromě zveřejňování pracovních míst dává nezávislým pracovníkům příležitost účastnit se písemných soutěží a získávat odměny.

Klíčové vlastnosti:

 • Vhodné pro autory všech úrovní zkušeností
 • Filtry pro snadné vyhledávání
 • Konkurenční platové sazby

Cena: Volný, uvolnit

Svoboda psaní

svoboda psaní

S dobrou roztečí jste si jisti, že vyhrajete projekty, které se touto platformou vyplatí opravdu dobře. Nabízí vybraný počet možností psaní na volné noze, které jsou pravidelně zasílány e-mailem. Na této platformě najdete spoustu obsahových prací o žurnalistice, esejích, blogech a psaní beletrie.

Klíčové vlastnosti:

 • Předplatné zdarma
 • Pracovní odrůda

Cena: Volný, uvolnit

PubLoft

publoft

Je to platforma pro psaní na volné noze, která s nimi poskytuje spolehlivé klienty – bez nutnosti interakce. Tento web pro psaní zajišťuje, že se nezávislý pracovník může soustředit na danou práci, a nemusí se starat o zacházení s klienty ani o jejich správu. Chcete-li se dostat do PubLoft, musíte vyplnit formulář a absolvovat několik testů, po kterých budete mít přístup k velkému počtu významných klientů, kteří vám zaplatí spravedlivě podle vašeho úsilí.

Klíčové vlastnosti:

 • Bezproblémové psaní, koncerty bez interakce s klientem
 • Dvoutýdenní platby

Cena: Od 150 $ / příspěvek

V současné době

V současné době

Je to největší platforma pro marketing obsahu, která spolupracuje s velkými společnostmi, jako je Google, Walmart, Marriott a mnoho dalších. V současné době pomáhá nezávislým pracovníkům vyhodnocovat obsahové úlohy a vylepšovat jejich portfolio. Jedná se o špičkovou agenturu, která vás spojí přímo s klienty pro psaní na volné noze. Musíte pouze vytvořit a zveřejnit pozoruhodnou platformu, kterou vybere tým pro správu účtů pro budoucí práci.

Klíčové vlastnosti:

 • Snadné sledování pracovního postupu
 • Transparentnost plateb

Cena: 50 000 až 200 000 USD za čtvrtletí

Práce na nezávislém grafickém designu

Práce na volné noze

Pokud jste požehnáni talentem k výkonu povolání na volné noze jako grafik – ale nemůžete přijít na to, kde začít – jste na správném místě.

Existuje spousta nezávislých pracovních míst, která poskytují práci na volné noze, ale ne všechny jsou vhodné pro různé typy nezávislých pracovníků. Sestavili jsme zde seznam nezávislých grafických návrhů a jejich jedinečných funkcí.

Behance

Behance

Jedná se o největší tvůrčí síť na světě pro designové práce, která grafickým designérům poskytuje platformu pro předvedení jejich talentu. Nejedná se výhradně o pracovní místo na volné noze, ale umožňuje návrhářům sdílet svou práci – být viděni potenciálními klienty. Můžete procházet portfolia obrázků, které zveřejňují kreativní návrháři, a posílat návrhářům, jejichž práci se vám nejvíce líbí. Jako nezávislý pracovník můžete také publikovat své portfolio přímo na pracovní desce webu, což vám umožní přístup k velkému počtu kreativních návrhářů..

Klíčové vlastnosti:

 • Projekty viditelné pro velké publikum
 • Uložte práci svého oblíbeného návrháře
 • Služby přizpůsobení

Cena: 399 $ / měsíc za jedno pracovní místo

99 vzorů

99Designs

Tato platforma je nejlepším nezávislým webem pro grafické designéry, který předvádí své dovednosti a prodává je. Jak již název napovídá, 99 návrhů je pro nezávislé pracovníky, kteří mohou klientům pomoci s více než 90 různými typy návrhů, jako jsou vizitky, vstupní stránky nebo webové stránky atd. Funguje jiným způsobem než většina ostatních webů s nezávislým designem, protože klienti publikují soutěž a návrháři musí odevzdat své práce, které později vyberou klienti.

Klíčové vlastnosti:

 • Bezplatná konzultace designu od týmu zákaznické podpory
 • Hladký zážitek pro obě strany

Cena: Balíčky začínají od 399 $

Navštivte 99 Designs pro další informace >>

Dribbble

Dribbble

Je to přední světová platforma pro návrháře na volné noze a nabízí pracovní příležitosti na dálku a práci na nezávislém webdesignu. Největší výhodou této platformy je, že umožňuje jiným návrhářům a potenciálním klientům poskytnout zpětnou vazbu k vaší práci.
Na tomto webu najdete několik opravdu kvalitních prací od vysoce postavených klientů, včetně společností jako Buffer, Zendesk a Tinder. Kromě lovu na volné noze online pro začátečníky získáte také příležitost rozvinout své portfolio a přidat ukázkové práce pro potenciální klienty.

Klíčové vlastnosti:

 • Obrovská komunita se zapojit
 • Ohromující a snadno použitelný design platformy
 • Získejte zpětnou vazbu od návrhářů

Cena: Dribbble Pro je 12 $ měsíčně

Envato Studio

Envato Studio

Jedná se o webovou stránku nezávislého designu, která je oblíbená pro návrhy log a přizpůsobení motivů WordPress. Je to obrovská platforma pro designéry, kteří jsou vybíráni firmami. Envato Studio je snadno použitelný web, na kterém mohou nezávislí lidé najít dobré příležitosti a dostávat hezké platby.

Klíčové vlastnosti:

 • Uživatelsky přívětivá platforma
 • Dobrá výplata
 • Hladká komunikace mezi nezávislými osobami a klienty

Cena: Od 5 $

Designový dav

Designový dav

Jedná se o online návrhářský trh, který nabízí více grafických návrhových služeb. Web má menší zákaznickou základnu než 99 návrhů. Majitelé firem pořádají soutěže o návrh, aby mohli nezávislí návrháři předložit svou práci a poté je vybrat, nebo kontaktovat návrháře, kterého dávají přednost. Tato stránka nezávislých designérů poskytuje jedinečnou platformu, kde mohou nezávislí pracovníci zobrazovat svůj talent, navazovat kontakty a vytvářet portfolia.

Klíčové vlastnosti:

 • Vynikající zákaznický servis
 • Krátká doba obratu
 • Odborní návrháři

Cena: 99 $ – 1100 $

Crowdspring

Crowdspring

Jedná se o online trh na volné noze, kde najdete vlastní design loga, design webových stránek, ilustrace a projekty průmyslového designu. Na volné noze předvádějí své schopnosti navrhovat tím, že se účastní soutěží organizovaných profesionály v oboru podnikání. Na platformě můžete také najít jednotlivé projekty, pokud nejste připraveni na soutěže.

Klíčové vlastnosti:

 • Snadné přihlášení
 • Bezplatná registrace

Cena: 399 dolarů za stříbrný balíček a tak dále

Pracovní místa na volné noze

Pracovní místa na volné noze

Jste-li fanatici sociálních médií nebo rádi vytváříte poutavý obsah, ale chcete dělat práci na volné noze z domova – pracovní místa na volné noze jsou pro vás.

Více společností nyní upřednostňuje najímat lidi pro práci na dálku prostřednictvím nezávislých webů pro hledání zaměstnání. Vše, co potřebujete, je přístup k PC a internetu.

Lidé za hodinu

Lidé za hodinu

Marketingová platforma na volné noze je určena pro nadšence SEO, softwarové inženýry a kreativní jednotlivce, kteří si chtějí vyzkoušet své štěstí ve světě na volné noze. Nezávislý pracovník zadá nabídku na úkol a pokud je vybrán, je projekt zabezpečen nezávislým pracovníkem. Abychom chránili nezávislé pracovníky před falešnými klienty, účtuje web předem platby za úkoly. Tím se minimalizuje riziko jakýchkoli sporů mezi klientem a nezávislou osobou.

Klíčové vlastnosti:

 • Profesionální klienti, se kterými můžete pracovat
 • Nastavte si vlastní sazby

Cena: Poplatek za provizi ve výši 3,5% až 5%

Remotivní

Remotivní

Jedná se o dvouměsíční zpravodaj pro vzdálené pracovníky i jednotlivce, kteří hledají online marketing na volné noze. Kromě úkolů poskytuje tipy, jak se najmout pro vzdálené úlohy a žít digitální nomádský životní styl. Seznamy pracovních míst jsou roztříděny a pomáhají vám najít konkrétní práci, kterou hledáte, s podrobnostmi o sociálních médiích společnosti a kontaktními informacemi.

Klíčové vlastnosti:

 • Uživatelsky přívětivé rozhraní
 • Účinné vedení při práci na dálku

Cena: Volný, uvolnit

Aquent

Aquent

Jedná se o oceněný nezávislý web, o kterém je známo, že poskytuje vysoce placená místa pro marketing na volné noze. Aquent však dává přednost najímání nezávislých pracovníků s více než dvouletou zkušeností. Ale čerství absolventi jsou také vítáni, aby prozkoumali neomezené množství pracovních míst na platformě.

Klíčové vlastnosti:

 • Vede nezávislého pracovníka při stanovování cenového rozpětí
 • Personalizovaná služba
 • Talentové odměny

Cena: 30% poplatek za konverzi za každého nezávislého pracovníka

Práce na volné noze pro vývojáře

Práce na volné noze pro vývojáře

Na volné noze pro vývojáře může být vysněná příležitost – pokud jsou unaveni z 9 – 5 grind. Mohou si svobodně vybrat zaměstnání, o které mají zájem, s flexibilními hodinami, které jim nejlépe vyhovují.

K problému však dochází, když nevědí, kde najít práci. Abychom vám pomohli zjistit, co je pro vás nejlepší, sestavili jsme seznam nejlepších webů pro vývojáře na volné noze.

Lorem

dotaz

Je zde síť kvalifikovaných vývojářů a designérů webových stránek s pozoruhodnými recenzemi na Facebooku, produktu ProductHunt a Reviews.io. Roste jako jedna z největších platforem pro vývojáře webových stránek na volné noze, která vám také může pomoci vybudovat obchod Shopify nebo nový web WordPress. Hlavním lákadlem webu pro vývojáře na volné noze je to, že se neplatí žádný měsíční poplatek za zařazení na volné noze a koncerty se vyplatí. Všichni vývojáři na volné noze jsou webem prověřeni, než začnou pracovat na platformě.

Klíčové vlastnosti:

 • Rychlá komunikace
 • Kvalitní profesionální zkušenost
 • Výjimečná podpora zákazníků

Cena: Žádný měsíční poplatek, platby začínají od 25 do 250 USD

Gun.io

Gun.io

Jedná se o práci na volné noze určené speciálně pro vývojáře na volné noze. Weboví vývojáři na Gun.io spolupracují s průmyslovými giganty, jako jsou Tesla, Cisco a mnoho dalších. Webové stránky pro vývojáře na volné noze vetují společnost, která najímá lidi, kteří pracují z domova, i vzdálené pracovníky, kteří podají nabídku na tuto práci. Prověrka se provádí na základě technických znalostí a úrovně zkušeností člověka. Nezávislí pracovníci, kteří splňují kritéria, jsou ověřeni a mohou poté pracovat s klienty individuálně.

Klíčové vlastnosti:

 • Má nejvyhledávanější talenty uvedené na webových stránkách
 • Vede nezávislého pracovníka až do dokončení projektu
 • Zajišťuje, aby podniky získaly hodnotu za to, co platí

Cena: 75 až 150 $ / hodinu

Gigster

Gigster

Jedná se o webovou stránku pro vývojáře na volné noze se sídlem v Silicon Valley, kde jsou navrženy a vyvíjeny vybrané vlastní aplikace. Mnoho technologických společností využívá svou práci prostřednictvím platformy k zefektivnění svých operací. Gigster je určen pro jednotlivce se znalostmi a zkušenostmi v oboru. Najímají takové nezávislé pracovníky prostřednictvím skríningového procesu, kde používají AI k tomu, aby spojili nezávislé pracovníky s projekty.

Klíčové vlastnosti:

 • Špičkoví vývojáři
 • Rychlý proces projektu
 • Zprávy o pokroku klientů

Cena: Aplikace za různé ceny mohou stát kolem 52 000 dolarů

Talent Skříň

Talent Skříň

Webové stránky pro vývojáře na volné noze umožňují nezávislým pracovníkům pracovat pro vysoce postavené klienty a nabízejí jim kvalitní online práce na volné noze. Nezávislý pracovník musí vytvořit profil a udržovat portfolio, které ukazuje jejich úroveň zkušeností, oblast odborných znalostí a dovedností. Na tomto pracovním místě na volné noze je k dispozici řada pracovních míst, kde si klienti prohlédnou profil nezávislého pracovníka. Webové stránky navržené prostřednictvím této platformy mají všechny základní prvky moderního webu a pomáhají podnikům převádět návštěvníky na zákazníky.

Klíčové vlastnosti:

 • Sestavuje váš digitální životopis
 • Může se přihlásit kterýkoli nezávislý pracovník

Cena: Zdarma pro uchazeče o práci na volné noze

Kódovatelný

Kódovatelný

Je to jeden z nejlepších nezávislých vývojářských webů, který je speciálně určen vývojářům WordPress po celém světě. Klienti nepotřebují prověřovat nezávislé pracovníky, místo toho je algoritmus webových stránek vykonává. Jako nezávislý pracovník stačí vytvořit atraktivní profil, nabídnout projekty a dodat kvalitní návrhy webových stránek. Můžete nastavit konkurenceschopnou cenu a získat více projektů.

Klíčové vlastnosti:

 • Exkluzivní vývojářská platforma WordPress
 • Žádné nabídky pro práci

Cena: 70 až 120 $ / hodinu

Práce nezávislých fotografů

Práce na volné noze

Většina fotografů dává přednost práci na volné noze z domova nebo na smluvním základě. Ačkoli nedostávají pravidelné výplaty, je to prostě příliš obohacující, aby si vydělali na živobytí prostřednictvím fotografie.

Pokud chcete vstoupit do oblasti fotografování na volné noze a již jste si zakoupili veškerý výstroj, strávili hodiny natáčením a nakonec jste vytvořili působivé portfolio – nemůžete najít koncerty, které by mohly začít?

Jsme zde, abychom vám pomohli najít online fotografické práce na volné noze na mnoha nejlepších online pracovních místech.

Craigslist

Craigslist

Webové stránky poskytují na volné noze koncerty i práci na dálku pro fotografy, kteří chtějí zábavně budovat své portfolio. Můžete najít národní nabídky práce na volné noze pro dlouhodobou nebo dočasnou práci, k nimž lze přistupovat prostřednictvím pracovní desky pro fotografie na webu. Je to zcela zdarma pro všechny, ale musíte si ověřit, které pozice vyberete. Kromě toho můžete najít spoustu vzdálených úloh a pravidelně vydělávat peníze.

Klíčové vlastnosti:

 • Ideální pro začátečníky na volné noze
 • Personalizovaná zkušenost

Cena: Zdarma pro uchazeče o zaměstnání

Airbnb

Airbnb

Web najímá nezávislé fotografy na smluvním základě, což vyžaduje především fotografování nemovitostí pro jejich umístění. Velmi se jedná o kvalitu obrázků, které zveřejňují na webových stránkách. Chcete-li se přihlásit, musíte mít silné portfolio, aby mohla být vaše práce zvážena. Airbnb také očekává vysoce kvalitní zpracování obrazu od nezávislého pracovníka – takže fotograf by měl mít všechny potřebné dovednosti.

Klíčové vlastnosti:

 • Hezké platby
 • Šance setkat se s lidmi a vidět pěkná místa

Cena: 95 – 125 $ za výpis

Photography Jobs Central

Photography Jobs Central

Prostřednictvím tabulek práce na webu na volné noze mohou freelanceri cílit na některé z nejlepších klientů. Funguje jako most mezi zaměstnavateli a uchazeči o práci na volné noze, kde se mohou těšit na neomezený počet pracovních pozic s nepřetržitým zákaznickým servisem. Kromě toho slibuje práci na volné noze ve vašem oboru a nepřijímá nezkušené osoby, což usnadňuje kvalifikovaným profesionálům zajištění více projektů..

Klíčové vlastnosti:

 • Připojte se zdarma
 • Pracovní místa ve vaší oblasti

Cena: Volný, uvolnit

Práce pro žurnalistiku

Práce pro žurnalistiku

Tento nezávislý web pro hledání zaměstnání byl oceněn ve stovkách publikací, například The New York Times a The Wall Street Journal. Většinou se jedná o pracovní místa z mediálního průmyslu a nabízí kariérové ​​poradenství a mediální zdroje. Tato platforma poskytuje všem fotografům na volné noze dobrou příležitost k nastartování jejich kariéry. Na své platformě hostí velké mediální společnosti, jako jsou ESPN, National Geographic, CNN a mnoho dalších.

Klíčové vlastnosti:

 • Obnovte přístup k databázi
 • Nabízí všechny typy mediálních úloh

Cena: 100 USD za jedno odeslání práce

Fotografování pracovních míst online

Fotografování pracovních míst online

Je to trochu odlišné od jiných nezávislých webů, protože umožňuje zveřejňovat vaše fotografie místo nabízení na práci. Funguje spíše jako tvůrce portfolia než na volné noze, za kterou musíte platit měsíční poplatek. Místo výběru projektů na volné noze musíte být schopni pořizovat fotografie, na které jste nejpohodlnější a vášnivější.

Klíčové vlastnosti:

 • Dává vám představu o trhu s fotografiemi
 • Můžete použít vaše protokoly fotografií

Cena: 27 $ měsíčně

Práce nezávislého virtuálního asistenta

Práce nezávislého virtuálního asistenta

Pokud chcete pracovat jako virtuální pomocník z pohodlí domova, můžete lidem pomoci při zadávání dat, správě sociálních médií nebo zákaznickém servisu. Abyste mohli začít pracovat, potřebujete pouze výjimečné organizační a komunikační dovednosti.

Zde je kompletní seznam nejlepších nezávislých webových stránek, které vám mohou pomoci najít dobré koncerty jako virtuálního asistenta.

Jistota

Jistota

Jedná se o výhradně vzdálený web založený na práci, který najímá virtuální asistenta pro různé úkoly klientů, včetně pozic výkonných asistentů, webových specialistů a účetních. Ke vzdáleným úlohám lze přistupovat prostřednictvím webových stránek i na serverech Indeed a Glassdoor. Uchazeči musí projít procesem náboru, který zahrnuje vícenásobné pohovory a celý proces trvá asi čtyři až pět týdnů.

Klíčové vlastnosti:

 • Dobrá firemní kultura
 • Možnosti na volné noze založené na vaší odbornosti

Cena: 25 $ / hodinu

Zirtual

Zirtual

Jedná se o vzdálený web, který vám umožní pracovat na plný úvazek, ale také najímá nezávislé pracovníky pro různé projekty. Web najímá virtuální asistenty a přiřadí je svým váženým klientům ke konkrétním úkolům. To umožňuje klientům vybrat si kvalitní pomocníky a rozšířit své podnikání o přidanou pomoc. Zahrnuje různé kategorie práce virtuálního asistenta, jako je zadávání dat, marketing, podpora podnikání a údržba webových stránek.

Klíčové vlastnosti:

 • Efektivní dostupnost
 • Potenciál pro vysoký zisk

Cena: Od 398 $ měsíčně

Time Etc.

Čas atd.

Čas atd. Je v oboru již více než 10 let, což dokazuje jejich důvěryhodnost. Web byl také uveden na Forbes, Telegraph a The Guardian. Poskytuje spoustu online pracovních míst na volné noze virtuálním asistentům, kteří procházejí náročným výběrovým procesem. Na volné noze začnou spolupracovat s týmem odborníků z komunity Time Etc pod specializovaným správcem účtu.

Klíčové vlastnosti:

 • Zkušební verze zdarma
 • Přístup ke stovkám významných klientů

Cena: Od 25 $ za hodinu

Amazon Mechanical Turk

Amazon Mechanical Turk

Je to jeden z nejlepších nezávislých webů, kde lze rychle najít práci virtuálních asistentů. Mezi oblíbené úlohy virtuálního asistenta patří vytváření obsahu, organizování seznamů, shromažďování dat a získávání zpětné vazby od klientů firmy.

Klíčové vlastnosti:

 • Různé dostupné úkoly
 • Fóra podpory třetích stran

Cena: 20% provize ze všech nezávislých služeb

VA Networking

VA Networking

Je to virtuální pracovní deska na volné noze, která pro ně také funguje jako nástroj pro vytváření sociálních sítí. Na webu nemusíte nabízet nabídky, místo toho jste spárováni se zájmovým klientem podle svých schopností a odborných znalostí. Více než polovina příspěvků na webu je pro úlohy virtuálního asistenta. Platforma rovněž poskytuje pokyny pro nezávislé pracovníky hledající práci. Je to dobrý web, pokud hledáte práci na volné noze z domova.

Klíčové vlastnosti:

 • Členství zdarma
 • Spojte se s odborníky v oboru

Cena: 35 $ ​​/ hodinu

Efektní ruce

Efektní ruce

Tento web na volné noze najímá virtuální pomocníky pro různé každodenní obchodní úkoly, jako je například volání, schůzky a zadávání dat atd. Abyste se dostali do komunity, musíte mít rychlé připojení k internetu a měli byste být dobře obeznámeni s jiný software. Největší výhodou webu je, že dokonce nabízí manažerské pozice pro virtuálního asistenta s hezkými výplatami.

Klíčové vlastnosti:

 • Flexibilní načasování práce
 • Rozmanitost dostupných pracovních míst

Cena: 29,99 $ za 5 žádostí měsíčně

Práce nezávislých editorů videa

Práce nezávislých editorů videa

Video editor může být velmi obohacující kariérou, zejména když se pustíte do práce z domova. Na volné noze si práci užijí více s pružnou pracovní dobou a volností při výběru projektu, na kterém chtějí pracovat.

Ať už jste zkušený editor videa nebo právě začínáte, musíte se podívat na tyto webové stránky na volné noze.

Mandy

Mandy

Web na volné noze je velmi dobře známá platforma pro video produkci a editaci. I když to zní perfektně, konkurence je velmi vysoká a hostí tisíce dalších profesionálů v oblasti videa a filmu – takže byste měli mít dobré portfolio, abyste mohli využívat příležitosti na volné noze..

Klíčové vlastnosti:

 • Zkušební verze zdarma
 • Dostupnost odborných pracovních míst

Cena: předplatné začíná na 19,39 $ měsíčně

Výrobní centrum

Výrobní centrum

Je to přední nezávislý a vzdálený web pro výrobu videa. Stalo se docela slavným, protože mnoho kvalifikovaných odborníků si prostřednictvím platformy zajistilo práci ve velkých televizních sítích a studiích. Je to dobrý web jak pro produkční společnosti, tak pro vzdálené živnostníky, kteří začínají svou kariéru prací na částečný nebo plný úvazek..

Klíčové vlastnosti:

 • Rozsáhlá databáze klientů
 • Spousta možností stáže

Cena: Členství začíná od 4,99 $ / měsíc

Motiongrapher

Motiongrapher

Jedná se o nezávislý a vzdálený web s pracovními místy, který má nejlepší dostupné úlohy v oblasti filmové tvorby, animace a vizuálních efektů. Některé z úkolů zahrnují generála, návrháře pohybové grafiky a specialisty na vizuální efekty.

Klíčové vlastnosti:

 • Spolupracujte se slavnými animátory, designéry a uměleckými režiséry
 • Ideální pro lidi s různou úrovní dovedností a zkušeností

Cena: 129 $ za standardní zveřejnění po dobu 30 dnů

Kreativní kráva

Kreativní kráva

Jedná se o fórum, které obsahuje pokyny a tipy pro řešení problémů se softwarem a vzdělávání. Komunita webu zahrnuje odborné editory, kteří pomáhají nezávislým pracovníkům získat více dovedností. Chcete-li na webu najít práci na volné noze, musíte do svého profilu vložit videonahrávku a požádat o dostupné úpravy videa.

Klíčové vlastnosti:

 • Příručky o používání komplexního softwaru
 • Mentorship od zkušených editorů videa

Cena: Liší se pro různé úrovně dovedností

Assemble.tv

Assemble.tv

Je to organizovaná a systematická platforma, která umožňuje vysoce kreativním jednotlivcům pracovat s významnými značkami a spojovat se s nejnaléhavějším talentem. Jejich talentový fond se skládá z režisérů, copywriterů, fotografů a video editorů atd. Aby se nezávislí pracovníci mohli stát součástí své kreativní sítě, musí projít skríningovým procesem a dodržovat jimi stanovené standardy. Musíte odeslat zdarma a pokud je vybráno a vybráno, může se stát součástí komunity webových stránek.

Klíčové vlastnosti:

 • Spojte se s významnými jednotlivci z oboru
 • Pracujte na projektech, které vás baví

Cena: Liší se od projektu k projektu

Práce na volné noze

Práce na volné noze

Na volné noze prodejní webové stránky práce vám nabízejí jedinečnou příležitost získat na volné noze koncerty, které jsou jinak těžko přistát. Najímají nejlepší talent pro vyhledávané projekty a mohou vám pomoci urychlit vaši kariéru. Vše, co musíte udělat, je vybudovat obchodní portfolio a zaregistrovat se na nejlepších nezávislých prodejních webech, které jsou uvedeny níže.

Zip Recruiter

Zip Recruiter

Toto je nejlepší web pro nábor pracovníků, který najde lidi se správnou zkušeností a spojí je s nejkompatibilnější prací. Mnoho oborů obrů používá platformu k najímání nezávislých talentů. Na volné noze se musí ucházet o práci vyplněním profilového formuláře, po kterém si mohou prohlížet seznamy volných pracovních míst a podat žádost o to, co je pro ně zajímavé..

Klíčové vlastnosti:

 • Snadno použitelné rozhraní
 • Oznámení o nové úloze
 • Informační bulletiny

Cena: Zdarma čtyřdenní zkušební období, po kterém se účtují měsíční poplatky za předplatné

červená čepice

červená čepice

Další náborový web, který najímá nezávislé pracovníky a také nabízí některé z nejlepších vzdálených pracovních míst – aby klientům pomohl najít ideální kandidáty na práci, zejména pro obchodní oddělení. Pokud si myslíte, že máte potřebné dovednosti a zkušenosti, abyste mohli pracovat jako obchodní zástupce pro některou významnou společnost – Red Hat je pro vás ta pravá platforma.

Klíčové vlastnosti:

 • Možnosti kariérního postupu
 • Spolupracující a flexibilní prostředí

Cena: Liší se podle zvoleného měsíčního předplatného

Přeskočit disk

Přeskočit disk

Web práce, který nabízí některé z nejlepších vzdálených úloh a koncertů na volné noze v prodeji. Díky pokročilému systému prověrky je díky platformě vyhledávání práce velmi snadné. Vzdálené úlohy jsou rozděleny do kategorií a lze k nim přistupovat podle data, relevance nebo filtrů umístění. Web má také vzdálené úlohy z jiných webů pro nábor, což žadatelům usnadňuje výběr ze všech dostupných možností.

Klíčové vlastnosti:

 • Zjednodušuje proces hledání nejlepších vzdálených úloh
 • Nevyžaduje žádnou registraci

Cena: Výpis pracovních nabídek je 79 USD, zatímco předplatné je zdarma

Práce na volné noze zákaznické podpory

Práce na volné noze zákaznické podpory

Pokud jste přirozeným řešitelem problémů a dobře s lidmi, ale nesnášíte jízdu do práce každý den, můžete zahájit svou kariéru na volné noze jako zástupce zákaznické podpory..

Chcete-li zahájit novou kariéru, zde je několik nezávislých webů, které poskytují pracovní místa v oblasti zákaznické podpory.

Pracujeme vzdáleně

Pracujeme vzdáleně

Jedná se o vzdálený web úlohy, který zveřejňuje úlohy, které nevyžadují vaši přítomnost. Je to jedna z prvních desek vzdálených úloh, která dnes stojí jako nejnavštěvovanější platforma pro vzdálené úlohy.

Klíčové vlastnosti:

 • Rozmanitost dostupných pracovních míst
 • Snadná navigace

Cena: 299 $ za výpis práce po dobu 30 dnů

Virtuální povolání

Virtuální povolání

Web pro vzdálenou práci poskytuje nejlepší pracovní desku pro práci na dálku s více než 10 000 firemními zápisy, které jsou vhodné pro telekomunikační zařízení. Pokud se zaregistrujete na virtuálních povoláních, web práce na dálku vám pošle e-maily, když budou úlohy v souladu s vaší odborností.

Klíčové vlastnosti:

 • Filtry pro dobrou práci
 • Pracovní místa pro všechny úrovně zkušeností

Cena: Měsíční poplatek za předplatné 15,99 $ pro uživatele

Závěr

Být nezávislý pracovník nebo vzdálený pracovník znamená, že si můžete vybrat práci, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám. Práce na volné noze vám umožní udržovat flexibilní rozvrh, takže můžete vydělávat peníze a starat se o své povinnosti současně.

Tato příručka je plná informací o některých z nejlepších nezávislých webů, které vám mohou pomoci při příští práci na volné noze. Všechno to začíná nějakou introspekcí, abyste objevili své silné stránky – a rozhodněte se, zda voláte na volné noze nebo na vzdálenou úlohu!

Doporučujeme vám, abyste si vybrali weby s hledáním zaměstnání na volné noze, které vyhovují vašim potřebám a umožní vám dělat něco, na čem jste nadšení. Hodně štěstí!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Liked Liked