20 důvodů, proč byste měli založit blog (pro podnikání a zábavu)

why-start-a-blog


Co je to blog a proč jej založit? Existuje mnoho důvodů, proč byste měli mít svůj blog. Tento článek se bude zabývat dvaceti způsoby, proč by měl mít každý svůj blog. Pro některé z nás není nic uspokojivějšího, než mít práci snu. Ať už jste si vybrali stroj, umění, biologii nebo jakýkoli jiný nosič. Ale někteří lidé vám řeknou, že nic není tak uspokojivé jako bloger na plný úvazek!

Blogování zlepšuje a formuje vaši postavu. Rovněž vám dává naplnění a v některých případech i finanční stabilitu.

Zde je dvacet důvodů, které vás nutí k zahájení blogu:

Blogování pro radost

1. Pomůže vám naučit se nové věci

Učení je nejdůležitějším faktorem v blogování. Přestože to vyžaduje, abyste na svůj blog vložili text, také vám to pomůže naučit se hodně. Zkoumání toho, co píšou jiní bloggové. Soustředíme se na to, jak lidé komentují. Vytvořením svého obsahu zlepšíte své znalosti o konkrétním tématu.

2. To vám dává jasnost myšlení

Schopnost jasně myslet a jednat je jednou z nejdůležitějších dovedností v našem každodenním životě. Samozřejmě, že vás to neučí ve škole! Prostřednictvím blogů se naučíte přemýšlet o svých vztazích a dalších životních otázkách. Pomáhá také komunikovat s různými lidmi.

3. Zlepšuje vaše psaní

Psaní mistrovství přichází s potřebou neustálého procvičování. Jaký lepší způsob, jak toho dosáhnout, ne-li prostřednictvím blogů? Pamatujte, že nekonzistence oslabují vaše svaly při psaní. Proč tedy mít blog? Blogování zvyšuje vaši schopnost psaní tím, že vás nutí pokračovat v psaní.

Můžete použít nástroje jako Gramaticky a Bílý kouř které vám pomohou produkovat kvalitní obsah.

4. Zvyšuje to vaši důvěru

Blogování učí, jak sdílet různé názory. Povzbuzuje vás, abyste přijali chyby, které uděláte. Poznáte své konkrétní silné stránky a naučíte se ovládat své slabosti. Získáte také kritiku a lichotku zralým a profesionálním způsobem.

5. Může to zlepšit vaši řeč

Dobrá řeč začíná ještě lepším skriptem. Čím více se dozvíte o zajímavých tématech, tím snazší bude jejich ústní komunikace. Po nějakém období vzroste důvěra. A mohl by čelit publiku a zvládnout jakýkoli nervózní pocit, který by mohl přijít. Blogování vám to pomůže.

6. Může vám pomoci s dobrovolnickou prací a komunitními aktivitami

Blogování také pomáhá jinými způsoby. Jako nabídnout bezpečnou pitnou vodu lidem v nouzi. Nebo platit za vzdělání potřebného dítěte. Spisovatelé jako Jeff Goins věnovat téměř deset procent svého prodeje na charitativní účely. Ostatní jako Pat Flynn získává více než padesát tisíc postavit dvě školy v africké Ghaně.

7. Je to skutečná výzva

Počkejte, ale proč blog, pokud je to náročné? Všichni musíme v určitém okamžiku našeho života udělat nějaké těžké úkoly. Jak vzrušující by byl život, kdybychom nám dali věci? S blogováním je dostat se příliš pohodlně. Proto vás nutí neustále růst, což není tak špatná věc!

8. Blogování vám umožňuje pomáhat lidem

Proč ne blog, pokud vám umožní stát se hrdinou? Prostřednictvím sdílení vašeho příběhu můžete inspirovat mladé lidi k prozkoumání jejich skrytého potenciálu. Psaním o různých myšlenkách, jako je láska, vztahy a další sociální otázky, můžete změnit jejich životy.

9. To vám dává nejlepší disciplínu

Jste chudí na spojení s lidmi nebo na dodržování harmonogramů? S blogováním vylepšujete tyto dva faktory. Pomáhá vám dodržovat termíny a splňovat potřeby zákazníků. Pokud vám s tím může pomoci blogování, proč ne blog?

Blogování pro podnikání

10. Můžete vydělávat peníze z blogů

Pro ty z nás, kteří se nenarodili milionáři, existuje dobrá šance vydělat si slušné peníze. Můžete se dokonce stát blogerem na plný úvazek, který si tím žije. To vše, když děláte věci, které máte rádi. Navíc, máte dost času na řešení dalších aktivit a trávíte čas se svou rodinou.

11. Není vyžadován žádný zvláštní soubor kvalifikací

Svůj blog WordPress můžete vytvořit za méně než patnáct minut pomocí jednoduchého návodu krok za krokem. Proč tedy ne blog? S nástroji, které jsou dnes k dispozici, nemusíte být programátorem ani technicky zdatnou osobou, abyste si vytvořili blog. Pár kliknutí a jste připraveni jít!

12. Je to cenově dostupné

Proč ne blog, pokud můžete začít a platit 2,75 $ měsíčně? Ano, to je to, kolik by vás stálo provozovat jednoduchý osobní blog. Pokud chcete, aby měl váš blog určitou volnost, použijte nastavení s vlastním hostitelem. Zjistíte, že je cenově dostupný pro každého, ať jste kdekoli na světě.

13. Pomůže vám získat online publikum

Většina lidí přitahovala místa a jednotlivce, kteří zlepšují své obživy. Blog vám umožní vytvářet hodnotu prostřednictvím vašeho obsahu. Od této chvíle můžete zvýšit počet fanoušků a oslovit další online čtenáře.

14. Pomáhá ovlivňovat veřejné mínění

Blogování vám pomůže identifikovat mezeru ve veřejném sektoru a umožní vám sdílet vaše názory s širokým publikem. Dobrým příkladem je oblast s malými až žádnými výdejními stojany pro těhotné matky a nemocné ve společnosti. Zvýrazněním tohoto problému na svém blogu zvýšíte povědomí o této záležitosti. Mohli byste upoutat pozornost zapojených lidí, jako jsou vládní aktéři!

15. Pomáhá vám budovat důvěryhodnost

Některé stupně vzdělání ztrácejí svůj význam a organizace určující specifickou kvalifikaci. V tomto případě se ukázalo, že prostřednictvím blogů získají uchazeči o zaměstnání zaměstnání. Společnosti hledají důvěryhodné spisovatele a vedoucí představitele veřejného mínění, kteří budou psát na svých blogech.

16. Pomáhá při publikování vaší práce

Stále čekáte na služby vydavatele? Pak budete muset celý život čekat! Proč ne tedy blogovat a stát se vydavatelem? Spisovatelé jako Theresa Ragan byli za devatenáct let stokrát odmítnuti stokrát. Pak se rozhodla inteligentní a za rok prodala téměř tři sta tisíc kopií!

17. Může vám to poskytnout příležitosti k rozhovoru s lidmi

Proč napsat blog? Váš blog vám umožňuje účastnit se mnoha vystoupení. Na svém blogu můžete sdílet myšlenky, které vám mohou nabídnout řečníka na akci nebo konferenci!

18. Může vám to poradit

Proč blog pro podnikání? Mark Schaefer, slavný blogger, obdržel vynikající nabídky od různých společností. Mezi nimi jsou Microsoft, Amazon, Yahoo a eBay, stejně jako mnoho dalších. Můžete určit předmět, který vám nejlépe vyhovuje, a založit na něm blog. To může v krátké době vést k některým poradenským činnostem.

19. Může vám pomoci najít práci na volné noze

Mnoho lidí dnes vydělává peníze z jakéhokoli místa na světě prostřednictvím zaměstnání na volné noze. Blog je vynikající způsob, jak předvést své dovednosti, a mohl by vám pomoci najít nové zákazníky. Za to, co je nejblíže vašemu srdci, můžete dostat zaplaceno!

20. Pomáhá propagovat umění nebo jiné záliby

Proč ne blog, pokud přináší vaše nejlepší koníčky? Můžete milovat hraní fotbalu, výrobu korálků, kresbu, umění a design nebo dokonce zpěv. Mluvte o své vášni na svém blogu a díky tomu se čtenáři online budou s vámi v hlubším slova smyslu dotýkat!

Závěr

Pokud jste se dozvěděli několik tipů, sdílejte tento článek s těmi, kdo sdílejí vaše obavy. Existují nějaké další tipy, které jsme vynechali? Neváhejte a zanechte své návrhy a komentáře a my se vám ozveme!

Proč-vy-měli-začít-a-Blog

Neváhejte použít tento infographic na svém webu

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map