Täielik meiliturunduse juhend: kõik, mida peaksite teadma!

Õpi-ajaveeb-2_täielik meiliturunduse juhend-16


Digitaalne turundus on keeruline lähenemisviis, mida ettevõtted peavad veebis edu saavutamiseks arvestama. Erinevate tehnoloogiate arengu tõttu on kliendid pööranud oma tähelepanu teistele seadmetele ja muudele suhtlusvormidele. See on sundinud ettevõtteid lootma sotsiaalse meedia turundusele, sisu loomisele, PPC kampaaniatele ja e-posti turundusele.

Täna räägime meiliturundusest, selle populaarsusest ja miks see on endiselt võimas ärireklaamikanal. Te plaanite õppida e-turunduse kampaaniate loomist, millised tüübid on olemas ja mis on olulised näpunäited, mida peaksite kogu protsessi järgima. Alustame seetõttu e-turunduse selgitusega.

Mis on meiliturundus?

E-posti turundus hõlmab klientidele või tellijatele kontakti saamist, kes on otsustanud teiega oma e-posti aadressi jagada.

Pärast nende e-posti aadressi omandamist nende loal võite saata neile erinevat tüüpi e-kirju ja reklaamida oma ettevõtet. Kogu protsessi korratakse pidevalt eesmärgiga jõuda võimalikult paljude e-posti tellijateni.

E-posti turundustsükkel

See on üks tõhusamaid turundusmeetodeid, kuna inimene, kes otsustab teiega oma teavet jagada, näitab, et teda huvitab teie ajaveeb või ettevõte ja see, mida see pakub. Seda silmas pidades on selge, et inimene on valmis ka teie tooteid või teenuseid ostma, selgitades, miks meiliturunduses on kõrge konversioonimäär.

E-posti turundus on sundiv reklaamistrateegia. Paljud ettevõtted kasutavad seda ja nii peaks ka teie, ükskõik mis on teie nišš.

Miks vajate e-posti turundust??

Kui teil on küsimus, miks e-posti turundus on teie ajaveebi või ettevõtte jaoks vajalik, peate kohe mõistma paari asja:

 • See on pikaajaline kasvustrateegia, Ettevõtte loomine, mida peetakse tõsiseks ja mõjukaks kaubamärgiks, pole lihtne ülesanne.
 • Kui soovite selle eesmärgi saavutada ilma märkimisväärsete rahaliste investeeringuteta, võtab see aega ja nõuab tohutult kannatlikkust ja pühendumist.
 • Kui otsite viisi püsiklientide bändi loomiseks ilma palju raha kulutamata, on esimene samm, mille peaksite tegema suure e-posti loendi koostamine. See võimaldab teil oma ettevõtet aeglaselt laiendada, koos meililistiga, mis on täis inimesi, kes soovivad teid toetada.
 • See on ka suurepärane viis naasvate külastajate arvu suurendamiseks. Kogukonna loomine Toetavate ja naasvate klientide arv on väga oluline ja suur e-posti aadresside loend, millele järgneb suurepärane turundusstrateegia, võib selle muuta reaalsuseks.

E-posti turundus on üks enim konverteerivaid turunduskanaleid.

Selle põhjuseks on asjaolu, et teie meililisti tellinud isik on huvitatud teie sisust, teenusest või tootest. Lisaks peetakse e-posti teel suhtlemist privaatseks, see tähendab, et inimesel on teie ettevõtte suhtes teatud usaldus.

Keskmiselt on igal inimesel 1,7 e-posti aadressi. See ulatub miljarditesse e-posti aadressidesse kogu maailmas. 2018. aasta lõpuks on olemas üle 3,8 miljardi e-posti kasutaja. Lisaks on inimesed nüüd hõlpsamini juurdepääsetavad oma e-posti kontode kaudu, kuna enamus neist on lingitud oma mobiilseadmetega.

Kõigi nende punktide arvestamisel on ilmne, kui võimas võib olla õige e-posti turunduse lähenemisviis. Vaatleme üksikasju selle kohta, kuidas saaksite oma e-posti loendis tellijate arvu suurendada.

Soovitatav lugemine: Ülim juhend e-posti turundusplaani väljatöötamiseks.

Meie soovitatav e-posti turundusteenus

Pidev kontakt

Pidev kontakt

Püsikontakti toimetaja abil on teie valitud e-posti malli lihtne kohandada nii, et see näeks välja selline, nagu teie kliendid tunnevad.

Lisateave

Mis on teie eesmärgid??

Esimene asi, mida peaksite mõtlema, on teie e-posti turunduskampaania eesmärk. See on tihedalt seotud teie käsutuses olevate võimalustega – millest me räägime järgmises jaotises.

E-posti turunduskampaania abil saate tuua inimesed oma veebisaidile tagasi, et jagada sisu või müüa rohkem tooteid ja teenuseid või teha kutsekuulutuse, millega teie ettevõte tegeleb.

Vastavalt teie ettevõtte vajadustele hakkate tegelema konkreetse e-posti turunduskampaaniaga. Tutvume põhjalikumalt iga seda tüüpi e-posti strateegiaga.

Otsustage, milline on teie kampaania strateegia

Sõltuvalt teie eesmärkidest saate luua järgmist tüüpi e-kirju:

Infoleht

See on omamoodi e-kiri, mis on seotud teie veebisaidi uudistega. Selle lähenemisviisi valivad tavaliselt veebisaidid, mis sõltuvad peamiselt reklaamitulust saadavast kasumist. Kui kuulute sellesse rühma, on infoleht hea strateegia, mis võimaldab teil oma ajaveebis või veebisaidil liikluse stabiilset kasvu luua.

Infoleht

Pakkumine

Ettevõtted, kes otsustavad e-posti teel pakkumisi teha, kuuluvad tavaliselt e-kaubanduse valdkonda. Postiloendis olevate jaoks on eeliseks konkreetsed pakkumised, mida nad saavad teie ettevõttelt. Selline lähenemisviis pakub väärtust mõlemale poolele. Ettevõte võib suurendada müüdud toodete arvu, samas kui klient on teie ettevõtte tellimise tulemusel erilises positsioonis.

pakkumine

Teadlikkuse suurendamine

See on tavaliselt kutse, mis saadetakse kogu meililistile. Kui teie ettevõte korraldab mõnda sündmust, näiteks toote füüsilist tutvustamist või veebiseminari, suurendab see teadlikkust märkimisväärselt. See on segu infolehest ja pakub e-kirju, kuna inimestel palutakse osaleda üritusel, kus nad saavad ainult vaadata või ka osta..

Teadlikkuse suurendamine

Kuulutus

See lähenemisviis sobib ideaalselt klientide hoidmise strateegiana. Kui müüte teenust oma tellijatele, on see parim viis teavitada neid saadud toote uutest funktsioonidest. Kuigi saatejuhid kasutavad peamiselt seda tüüpi e-kirju, võib see leida koha ettevõtetes, mis pakuvad oma klientidele tarkvaravahendeid.

Kuulutus

Näiteks saate oma tarkvarakomplektis uue tarkvarariista käivitamist täiustada, teatades sellest ainult meililisti kaudu.

Käivitage meilid

See on suurepärane lähenemisviis neile, kes otsustavad teie ostukorvist lahkuda. Looge süsteem, mis tuletab neile meelde, et nad on ostukorvist loobunud ega ole ostu lõpetanud. Mis kõige parem, seda protsessi saab täielikult automatiseerida, kuid see parandab klientide konversioonimäärasid.

Käivitage meilid

Sõltuvalt teie ettevõtte jaoks seatud eesmärkidest saate tsüklida mitut tüüpi tellijatele saadetud e-kirju, mis suurendab teie e-posti turunduse tõhusust. Kuid enne kui hakkame optimeerimise kohta üksikasjalikumalt uurima, vaatame üle abonentide loendi kasvu ja kuidas see tuleks luua.

Kuidas koguda rohkem tellijaid?

Järgnevalt on toodud mõned viisid, kuidas saaksite oma meililoendit tõhusamalt kasvatada.

Lisage väärtus e-kirjade eest

Miks peaks inimene jätma oma kontaktteabe teie veebisaidile? See on esimene asi, mida peaksite endalt ja oma turundusmeeskonnalt küsima. Töötatakse sellise süsteemi loomise nimel, mis motiveerib inimesi oma kontaktandmeid jätma.

Näiteks võite kinkida lugejatele tasuta e-raamatu vastutasuks nende e-posti aadressi eest. Lisaks saate luua eripakkumisi, mis kehtivad ainult abonentidele. See on suurepärane stiimul, mis paneb suurema osa külastajaid teie e-posti nimekirja tellima.

Hankige tasuta e-raamat

Tuletage kasutajatele meelde tellima

Tellimisnupu omamine ühel lehel ei ole parim viis oma meililisti kasvatamiseks. Mõnel lehel saate nupu silmatorkavamaks muuta, kuid üldiselt peaks kasutajal olema võimalus tellida teie veebisaidi mis tahes lehelt..

Näiteks selleks, et see juhtuks, on parem perioodiliselt käivitada riba oma veebisaidi ülaosas, päises.

Tellimuse meeldetuletus

Lisaks kasutage inimesi oma e-posti loendist teatamiseks teiste turunduskanalitega. Sotsiaalmeediavõrgustik on suurepärane koht, kus saate sellest oma jälgijatele rääkida.

Muutke tellimisnupp märgatavaks

Abonent peaks tellimisvõimalust alati kiiresti märkama. See suurendab teie abonentide loendi kasvukiirust, kuna suurem arv külastajaid näeb nuppu.

Näiteks kui kogu veebisait domineerib ühes värvitoonis, kasutage külastajate tähelepanu äratamiseks teist värvi. Nad teavad kohe, kuhu tellimiseks klõpsama peavad, ja kui nad teie sisu kvaliteedist lähtuvalt otsuse teevad, saavad nad seda hõlpsalt teha..

Märgatav tellimisnupp

Tehke lubamine võimalikult lihtsaks

E-posti loendi tellimine peaks nõudma võimalikult vähe samme. Unustage vormide kasutamine, mis vajavad liiga palju üksikasju. Looge alati lihtne osalemisvorm. Inimesed vihkavad aja raiskamist, seetõttu piisab sellest, kui täidate oma e-posti aadressi ja nime, et saaksite need kiiresti täita.

Lihtne lubamine

Tea, keda sa sihid

Kogu planeerimisprotsessis on oluline mõelda, kes liitub meililistiga. Looge süsteem, mis võimaldab teil määrata abonendi vanuse ja soo. See muudab e-kirjade isikupärastamise palju lihtsamaks, parandades samal ajal ka selle tõhusust.

Tervitus ja väljumine hüpikakendest

Need kaks ajaraami sobivad ideaalselt kontaktteabe küsimiseks. Kui kasutaja veebisaiti külastab, on see tervitussõnum, kuid kui nad on lõpetanud, pole hüpikaknal probleeme enne brauseri vahekaardi sulgemist. Need väikesed sammud aitavad teil meililisti hõlpsamini kasvatada.

Hüpikaknad

Neid samme tehes tagate, et teie e-posti nimekirja tellib suurem arv inimesi. Kui otsite põnevamaid näpunäiteid rohkemate tellijate ligimeelitamiseks, võite vaadata meie muud juhendit, mis seda konkreetset teemat hõlmab.

Soovituslik lugemine: 16 praktilist näpunäidet, mis tagavad rohkem ajaveebi tellijaid

Kuidas oma e-posti turunduskampaaniat luua?

Kuidas luua oma e-posti turunduskampaaniat

Kasutage seda malli oma saidil vabalt

Järgmine samm on mõistmine, kuidas e-kiri peaks selle tõhusust otsima. Suuremat klikkimise ja konversioonimäära on keeruline saavutada, kuid mõne optimeerimisnõuandega on see teostatav.

 • Pealkiri. Pealkirja loomine on kõige olulisem asi, millele peaksite keskenduma. Aja jooksul peaksite olema võimalikult loominguline ja katsetama erinevat tüüpi e-posti pealkirju. See on esimene asi, mida kasutaja näeb, ja see peaks olema loodud lugeja kaasamiseks ja e-posti avamiseks. Mida huvitavam on teie e-posti teema, seda kõrgemad on avatud kursid.
  Magusa koha löömine võtab aega, nii et katsetage erinevate tiitlimallidega ja vaadake, mis kõige paremini töötab.
 • E-posti pikkus. E-kirjad erinevad tavalise veebisaidi sisust ja neil peaks olema selge ja lühike sõnum. See peab võtma võimalikult vähe lugemisaega, nii et lugeja saab otsustada, kas ta peaks lingil klõpsama või mitte.
 • Keel. Kasutage lihtsat keelt, kuna see muudab kasutaja jaoks asjad palju lihtsamaks. Viimane asi, mida soovite teha, on segadus keerukate lauseehitiste ja sõnadega.
 • Kaasa pildid. Pildid köidavad rohkem tähelepanu. Saate alati luua pilte, mis tutvustavad klientidele saadavat pakkumist. Ärge unustage väiksemate piltide tegemist, sest teie e-kirju saavad nutitelefonides ja tahvelarvutites vastu paljud inimesed.
 • Nupp tellimusest loobumine. See on valikuvabadus, mille annate oma tellijatele, kuid see on ka kasulik funktsioon, kuna hoiab teid rämpsposti kausta sattumise eest.
 • Lisage üleskutse tegevusele. E-kirja saaja peaks juba mõistma, mida teie e-kiri teie e-posti subjektist endast kujutab ja lühikirjeldust. Ta on valmis tegutsema vaid mõne sekundiga, seepärast teeb teie meilis selge tegevuskutse ja teeb lingil klõpsamise lihtsaks.
 • E-posti autentimine. See on veel üks turvameede, mis aitab teil rämpsposti filtrist eemal hoida. Lisaks suurendab see klientide usaldust teie kaubamärgi vastu, kuna teie e-posti kopeerimine on praktiliselt võimatu.
 • Isiklik lähenemine. Vältige e-kirjade saatmist ettevõttena. Isik peaks teadma, kellelt see e-kiri pärineb, kuid kasutama kogu protsessi vältel töötaja postiaadressi. E-kirja saaja tunneb, et temaga võtab ühendust inimene, mitte ettevõte. See mõjutab positiivselt teie e-posti kaudu klikkimise määra.
 • Sisu asjakohasus. Saatke alati sisu, mis abonenti segab. Mõne muu sammu tegemine ja inimeste petmine üritab kiiret tagasilööki põhjustada teie abonentide arvu vähenemise.
 • Sihtlehe optimeerimine. Veenduge alati, et optimeeriksite sihtlehti, mida külastatakse peamiselt meililistidest. Päris lehe puudumine põhjustab negatiivseid konversioonimäärasid. Isegi kui loote suure meilisõnumite klikkimise määra, ilma parema sihtleheta, ei saa te häid tulemusi.
  Lihtsalt tehke lehel navigeerimine lihtsaks. Tehke strateegia tegevusele kutsumise nupp silmapaistvaks ja lisage mõned täiendavad üksikasjad, mis toetavad meilis esitatud teavet. Ärge lisage sihtlehele liiga palju elemente, kuna need tõmbavad külastaja tähelepanu eemale.

Seda teavet jälgides saate luua tõhusa e-posti turundusstrateegia. Mida rohkem katseid teete, seda paremad tulemused on.

Mõõtke oma kampaania tulemusi, optimeerige ja parandage

E-posti turunduse juures on hea see, et see on täiesti mõõdetav. See on oluline, kuna saate teha A / B-testimist, et teha kindlaks, milline lähenemisviis toimib paremini.

Näiteks saate seadistada mitu e-posti malli, et näha, milline neist töötab kõige paremini. Sama kehtib ka maandumislehtede kohta, mida saab ka paremaks toimimiseks optimeerida.

Lisaks, e-posti automatiseerimise tööriistad aitab teil paremini mõista, mis on teie e-posti avatud ja klikkimise määrad. See võimaldab teil katsetada erinevaid pilte, tegevusele kutsumisi ja e-posti pealkirju.

Selle lähenemisviisi kasutamine on vajalik, kuna see võimaldab teil aja jooksul oma e-posti turunduse tõhusust parandada. Vaatame lähemalt paari tööriista, mis aitavad teil andmeid jälgida ja teatud protsesse automatiseerida.

Soovitatav lugemine: Turunduse automatiseerimise väljakutsed

Õigete tööriistade kasutamine

Enne kui hakkame tutvuma e-posti turundustööriistadega, mis aitavad teil hõlpsalt oma e-posti turunduskampaaniaid hallata, tahame mainida tööriista, mis aitab teil e-posti loendite kasvu.

OptinMonster on suurepärane tööriist, mida saab hõlpsasti integreerida mis tahes veebisaidiga. Samuti töötab see hästi koos teiste e-turunduse haldustarkvaradega, muutes selle suurepäraseks valikuks. Lisaks on sellel hulgaliselt kasulikke funktsioone, mis aitavad teil meililisti hõlpsamini kasvatada.

Liigume nüüd edasi mõnele e-posti turunduse juhtimise tööriistale.

 • Pidev kontakt on suurepärane tarkvaraosa, mis aitab teil kiiresti luua hämmastava välimusega e-kirju. Kaasas arvukalt malle. Lisaks võimaldab see muuta meiliaadressi otse sotsiaalmeedia postituseks.
  Nagu enamus e-posti haldamise tööriistu, sisaldab ka see teavet kõigi teie e-posti loendis olevate inimeste vajaduste käitumise kohta, pakkudes teile teavet avatud e-kirjade protsendi ja linkide klikkimise määra kohta.
 • Aweber on veel üks lemmikriist, mis on suunatud väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele. Samuti pakitakse tohutult palju funktsioone, muutes selle silmapaistvaks e-posti haldamise tarkvara tööriistaks. Automatiseerimist, jälgimist ja mallide loomist on selle tööriista abil lihtne teostada, teenides selle koha selles lühinimekirjas. Seda saab hõlpsasti integreerida igat tüüpi veebisaitidele.

Hea e-turunduse haldustarkvara valimine on samuti oluline, kuna see mõjutab seda, kas teie e-kirjad satuvad kliendi postkasti või rämpsposti kausta. Neist kolme valimine aitab teil seda probleemi algusest peale vältida.

Alates hetkest, kui otsustate luua oma e-posti loend, on hädavajalik kasutada e-turunduse juhtimise tööriista, kuna soovite oma meililistiga suhelda, samal ajal kui see pidevalt kasvab.

Järeldus

Loodame, et olete sellest meiliturunduse juhendist kasulikuks osutunud. Nagu näete, saate paari nutika käigu abil luua tsükli, milles teie meililisti kasvab pidevalt. Kuna turg muutub pidevalt, ärge unustage kasutada ühte ülalnimetatud tööriistadest, kuna need muudavad teie e-posti strateegia parima testimiseks, katsetamiseks ja optimeerimiseks palju paremaks..

Õnn ja püsi kannatlik – tulemused tulevad mõne aja pärast ja sa armastad neid.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map