Parimad kuude kaupa veebimajutuskavad 2020. aastal

kuust kuusse veebimajutus


Veebimajutusteenused loovad teie veebisaidi vundamendi – pakuvad tööriistu ja tehnoloogiaid saitide püsivaks muutmiseks, aidates samal ajal külastajatel neile juurde pääseda.

Alates 2019. aasta maist, kogu maailmas on 154 608 076 domeeni, samal ajal kui veebimajutusteenuste pakkujaid on kokku 338 561 – see näitab selle turu kasvu ja potentsiaali. Probleem on aga selles, et veebisaidi majutamine võib saidiomanikele kulukaks osutuda. Seda seetõttu, et paljud hostimisteenused pakuvad ainult võimalust tasuda terve aasta eest ette, mis võib maksta sadu dollareid. Need aastased makseplaanid võivad teid lukustada korraga kuni kaheks aastaks. Teisest küljest võimaldavad kuude kaupa veebimajutus saidiomanikel maksta iga kuu ja pikaajaline kohustus pole vajalik.

Enne hostimisteenuse valimist on siiski oluline meeles pidada teie loodud veebisaidi tüüpi, vajalikku ribalaiust, hostimisfunktsioone ja vajadust SSL-sertifikaatide järele.

Vaadakem lisateavet kuude kaupa veebisaitide hostimise kohta ja uurige saadaolevaid võimalusi.

Millal ja miks osta igakuist veebimajutust?

Millal ja miks osta igakuist hostimist

Mõne saidiomaniku jaoks on mõistlik oma veebimajutust kuude kaupa hankida. See võimaldab teil testida hosti pakutavat jõudlust, tööriistu, klienditoe ja muid funktsioone. Võite kava igal ajal tühistada ja vajadusel üle minna aastamaksetele – karistuste ja lisatasude oht pole kummalgi moel.

Paljud võõrustajad annavad teile ka vabaduse ja paindlikkuse töötada madala hinnaga ilma kvaliteeti kahjustamata.

Starteri veebimajutuskavade võrdlus

DreamHostHostingerNimehekkA2 majutamineHostGator
Hind4,95 dollarit9,99 dollarit2,88 dollarit4,90 dollarit10,95 dollarit
Domeeninimi7,99 dollarit8,99 dollarit9,06 dollarit14,95 dollarit12,95 dollarit
Raha tagasi97 päeva30 päeva30 päevaPole limiiti45 päeva
SSL-sertifikaatTasutaXTasutaTasutaTasuta
SeadistamistasuX4,99 dollaritXXX
RibalaiusPiiramatu100 GBPiiramatuPiiramatuPiiramatu

Igakuised ja aastased hostimiskavad

Hinnavõrdlus - kuu Vs. Aastased hostimiskavad

Ajalooliselt müüdi tellimiskavade hostimist igal aastal, s.t pidite maksma kokku 12, 24 või 36 kuu eest. Näiteks näitavad ettevõtted oma veebisaidil soodushind 3,99 dollarit kuus, kuid tegelikult peate 12, 24 või 36 kuu eest ettemakse ühekordse maksma. Kuu hinnakujunduse nägemiseks (enamasti ei näidata seda avalikult), peate alustama tellimisprotsessi ja valima kõigi saadaolevate tellimisvõimaluste hulgast kuu eest tasumise.

See ahvatleks saidiomanikke maksma suurema arve ette, et saada pikas perspektiivis rohkem väärtust. Kuid probleem oli selles, et kõik ei saanud endale lubada maksta korraga suuri summasid rahasummasid. Viimasel ajal on veebimajutusteenuste hinnastrateegiaid siiski muudetud ja hostiteenuse pakkujad on hakanud seda rohkem pakkuma, kui pakutakse tarbijale sõbralikumaid hinnakujundusvõimalusi. Nad pakuvad odavaid igakuiseid veebimajutusmaksete kavasid, mis muudavad inimeste veebisaitide omamise ja nende eest tasumise lihtsamaks.

Kuumaksega veebisaidid on lühiajaliselt palju odavamad, nii et kui teil on piiratud eelarve või proovite lihtsalt oma veebisaiti juhtida, on ideaalne tasuda igakuist veebimajutust. See lihtsustab inimestel oma ajaveebide, e-kaubanduse ettevõtete ja muud tüüpi saitide loomist kui kunagi varem.

Lisaks võimaldavad veebimajutuse igakuised arveldusvalikud teil teenuseid enne pikaajaliste kohustuste võtmist testida. Kuid lühikeste lepinguperioodide tõttu kipuvad ka need igakuised paketid pikas perspektiivis kallimad olema.

Siiski on oluline mõista, et enamikus hostimiskavades kuvatakse vaikimisi iga-aastased tasud, seetõttu pöörake kassas tähelepanu sellele, et maksate igakuiste teenuste eest. Võrdlesime mõnda seal asuvat juhtivat veebimajutajat, et leida parimate kuude kaupa veebimajutusteenuseid mitmes kategoorias. Need on loetletud siin. Järgnevalt on toodud mõned parimad igakuised veebisaiditeenused, vali targalt.

Parimad kuude kaupa soodsad hostimisteenused

Kuu-kuuga odavad virtuaalserverite veebisaidid

Jagatud hostimise veebisaidid võivad korraga ühe platvormi jaoks paigutada mitu veebisaiti. Selle plaani kõige olulisem eelis on taskukohasus, kuna ressursid ja kulud on jagatud saidiomanike vahel, kes neid teenuseid vajavad. Mainega hostimisettevõtted pakuvad jagatud igakuiseid hostimiskavasid, mis pakuvad kõiki funktsioone, mida vajate ajaveebi või veebisaidi käivitamiseks.

Oleme mõned neist valinud parimad igakuised jagatud hostimise pakkujad tööstuses, mis pole eriti tasku.

DreamHost

unelmate koduleht

Nad on tegutsenud rohkem kui 20 aastat ja nende maine on pälvinud nende positsiooni WordPressi poolt heaks kiidetud 3 parima veebimajutusettevõtte hulgas. Need on ideaalne hostimisplatvorm väikeettevõtete omanikele, uutele blogijatele ja inimestele, kes pole asjatundlikud. See teenus on hostiks üle 1,5 miljoni ajaveebi ja veebisaidi, mis teeb sellest ühe usaldusväärseima hostimisettevõtte.

Põhijooned

 • Automaatne varundamine
 • 100% tööaja garantii
 • 97-päevane raha tagasi garantii
 • Tasuta SSL-sertifikaat
 • Mõõtmata ribalaius

Hinnakujundus

Dreamhosti hinnakujundusplaanid algavad tavalise jagatud hostimisplaani korral 4,95 dollarist kuus ja tugevama hostimisplaani jaoks võib see minna 10,95 dollarile kuus. Need paketid on oma klassi teiste igakuiste hostimisveebisaitidega võrreldes üsna konkurentsivõimelise hinnaga. Kuuplaanid ei sisalda tasuta domeeninime, see on täiendav 7,99 dollarit aastas.

Eelised

 • Suurepärane klienditugi
 • Selge ja läbipaistev hinnakujundus
 • Silmapaistev hinna ja kvaliteedi suhe
Lisateabe saamiseks külastage DreamHostit >>

Hostinger

hostingeri koduleht

See veebimajutusteenuste pakkuja alustas tegevust 2011. aastal ja on kuulus oma odavate jagatud hostimiskavade poolest. Nüüd teenindavad nad üle 29 miljoni kasutaja 178 riigis. Hostingerit peetakse veebimajutusteenuste tööstuse üheks liidriks, kellel on täiuslik tasakaal nende hostimisteenuste kvaliteedi ja hinna vahel.

Põhijooned

 • 1-klõps installijal
 • Nädala varundused
 • 30-päeva raha tagasi garantii
 • Lihtne veebisaidi koostaja

Hinnakujundus

Hostingeri põhipakett algab 9,99 dollarist kuus. Samuti saate uuendada nende Premium-plaani 10,99 dollarini kuus või isegi äriplaani 15,99 dollarit kuus. Kuuplaanid ei sisalda tasuta domeeninime, see on täiendavalt 8,99 dollarit aastas. Kui valite kuust kuusse majutamise plaani, peate maksma ühekordse seadistustasu 4,99 dollarit.

Eelised

 • 99,9% tööaja garantii
 • 10 GB kettaruumi
 • Võimas juhtpaneel

Nimehekk

Namechepi avaleht

Seda igakuist veebisaidi hostimisteenust tunnistati hiljuti Ameerika ühe kiiremini areneva ettevõtte hulka Inc. 5000 nimekirjas. Namecheap jagatud hostimine võimaldab kolmel veebisaidil serveris töötada maksimaalse tööajaga.

Põhijooned

 • Mõõtmata ribalaius
 • Privaatsuse kaitse
 • Tasuta SSL-sertifikaat
 • Tasuta veebisaidi koostaja
 • Domeeninime ja privaatsuse kaitse
 • 30-päevane raha tagasi garantii

Hinnakujundus

Paketid algavad Namecheapis 2,88 dollarist kuus – see on tõsine konkurents teiste odavate jagatud igakuiste hostimisveebisaitide jaoks. Nii et kui teil on piiratud eelarve, võib nende taskukohase hinnaga hostimisplaan olla hea valik. Ja kui leiate, et nende teenused on usaldusväärsed, saate täiendada ka Stellar Plussi paketti hinnaga 4,44 dollarit kuus või isegi Stellari äriplaani hinnaga 8,88 dollarit kuus. Kuuplaanid ei sisalda tasuta domeeninime, see on täiendavalt 8,88 dollarit aastas.

Eelised

 • 99,88% tööaega
 • Tõhus klienditeenindus
 • 100% ühilduv WordPressi funktsioonide ja pistikprogrammidega

A2 majutamine

A2 majutamise avaleht

See on sõltumatult kuuluv igakuine veebimajutusteenuste veebiteenus, mis on tegutsenud alates 2001. aastast. A2-hostimine on populaarne valik ajaveebide jaoks, mis vajavad WordPressi või muude CMS-i platvormide jaoks lisajõudu. See kasutab saidi kiirendi tarkvara, et suurendada WordPressi lehtede laadimiskiirust kuni 20 korda. See on kasulik, kuna 40% külastajatest lahkub saidilt, kui see laadib rohkem kui 2 sekundit.

Põhijooned

 • 99,9% tööaega
 • Tasuta alamdomeenid
 • Turbo SSD server piiramatu kettaruumiga
 • SSL-sertifikaat
 • Automaatne varundamine

Hinnakujundus

Hostimisplaanid algavad 9,99 dollarist. Kuid nende praegune pikaajaline müük on esimese arveldustsükli korral 51% soodsam ja maksaksite ainult 4,90 dollarit kuus. Ehkki aasta jooksul võib mõni allahindlus tõusta. Ehkki kui nende kuuplaan on täishinnaga, korvavad selle muljetavaldavad funktsioonid.

Eelised

 • Tõhustatud turvalisus
 • Ülikiire kiirus
 • Tööriistad arendajatele

HostGator

HostGatori koduleht

See on üks kõige paremini väljakujunenud mängijaid kuude kaupa veebimajutusmäng, mis toitlustab enam kui kaheksa miljonit klienti väga usaldusväärsete teenustega. See teenus on tuntud võimsate võimaluste pakkumise eest taskukohase hinnaga.

Põhijooned

 • Piiramatu kettaruum
 • Mõõtmata ribalaius
 • Tasuta SSL-sertifikaat
 • WordPress installib ühe klõpsuga

Hinnakujundus

HostGatori igakuine põhiline Hatchlingi jagatud hostimiskava maksab 10,95 dollarit ja nende äriplaan maksab 16,95 dollarit, kogudes teiste jagatud igakuise hostimise veebisaidi hinnaplaanide seas märkimisväärselt kõrgema hinde. Seda konkurentsivõimelist hinnakujunduskava saab õigustada selle pakutavate omadustega.

Eelised

 • Lihtne kasutada juhtpaneeli
 • Suur tööaeg ja kiire laadimismäär
 • Erakordne klienditeenindus
Lisateabe saamiseks külastage HostGatorit >>

Parimad kuude kaupa WordPressi hostimisteenused

Kuudevaheline WordPress-hostimine
WordPress on kõige võimsam veebisaitide loomise platvorm, millel on 61,8% CMS-i turuosast ja volitused veebipäevikute, e-kaubanduse saitide ja isegi globaalsete kaubamärkide jaoks. WordPressi hostimine pakub veebisaitidele optimeeritud lahendusi, mis sobivad paremini selle CMS-i toimivusega.

Siin on ühed parimatest WordPressi igakuiste arvelduste hostimise plaanidest.

SiteGround

SiteGround koduleht

See on üks populaarseimatest veebimajutusettevõtetest, mille WordPress on oma muljetavaldavate funktsioonide ja skaleerimistööriistade tõttu heaks kiitnud. Kättesaadavad klienditoe võimalused ja optimeeritud jõudlustasemed koos serveri erinevate asukohtadega on teinud kasutajatest hääletamiseks parima valiku.

Põhijooned

 • Tasuta WordPressi saidiülekanded
 • Laadimisaja lühendamiseks WordPress SuperCacher
 • Giti tasuta installimine
 • WordPressi automaatne värskendaja

Hinnakujundus

SiteGround pakub mitu WordPressi igakuist arveldusplaani, mis algavad 3,95 dollarist ja millele lisandub käivitusplaani ühekordne aktiveerimistasu 14,95 dollarit. Kui teie esimese kuu prooviversioon on läbi, peate maksma 11,95 dollarit kuus. Mitmetasandilised hinnakujunduskavad on mõeldud väikeettevõtetele, idufirmadele ja suurematele ettevõtetele, kel on igakuiselt 10 000–100 000 külastajat.

Eelised

 • Kaasaegne ja väga hea mainega tehnoloogia
 • Palju tugivõimalusi
 • Kiire lehe laadimise kiirus
 • Konkurentsivõimeline hind
Lisateabe saamiseks külastage saiti SiteGround >>

InMotioni hostimine

InMotioni koduleht

See on üks juhtivaid pretendente veebisaitide omanike hostimisteenuste seas, kes peavad veebisaiti uuendama või WordPressis uue hankima. See igakuine hostimise veebisait pakub kahte tüüpi teenuseid: traditsiooniline jagatud hostimine ja WordPressi hostimine. Esimene teenindab alustajaid, teine ​​aga osutab teenuseid ettevõtete omanikele ja agentuuridele.

Põhijooned

 • TASUTA domeeninimi
 • Saidi tasuta ränded
 • cPanel kaasas
 • Täpsem tulemüüri kaitse

Hinnakujundus

Nende WP-4000S-i paketi alghind on 27,99 dollarit. Samuti pakuvad nad 90-päevast raha tagasi garantii ja tasuta cPaneli litsentsi.

Eelised

 • 99,95% uptime määrad
 • Freebies
 • Tõhustatud turvalisuse kaitse
Lisateabe saamiseks külastage InMotion Hostingit >>

A2 majutamine WordPress

A2 majutamine WordPress

Sellest kuust veebi veebisait paistab konkurentide seast silma muljetavaldavate eeliste ja kvaliteetsete lahendustega. Silmapaistva tööaja korral saate tagada oma veebisaidi kiire toimimise, mis hoiab ära teie külastajate põrgastuse. See on ideaalne igakuine WordPressi veebisait nii amatööridele kui ka edasijõudnutele.

Põhijooned

 • Tasuta SSL-sertifikaat
 • Andmekeskuse asukoha valik
 • Tasuta veebisaidi koostaja
 • Tarkvara seadistamine ühe klõpsuga

Hinnakujundus

A2 Hosting uhkeldab parimate WordPressi makseplaanide vahel, alates 9,99 dollarist. Nende paketid sisaldavad tasuta varukoopiaid ja usaldusväärseid klienditoe teenuseid.

Eelised

 • Parimad turvaseaded
 • WordPressi automaatne seadistamine
 • Turbo serverid

Parimad kuude kaupa hallatavad WordPressi veebisaidid

Kuude kaupa hallatav WordPress-hostimine

Siin haldavad hostiteenuse pakkujad teie WordPressi veebisaidi kõiki tehnilisi aspekte. See hõlmab kiiruse jõudlust, varundamist, tarkvarauuendusi, vahemällu salvestamist ja palju muud. See on õige valik saidiomanikele, kes vajavad probleemivaba teenust, mis aitab neil saada WordPressi saitide jaoks suurt liiklust ja igapäevaseid kasutajaid.

Siin on mõned kõige paremini hallatud WordPressi veebisaidid:

WP mootor

WP Mootori koduleht

Sõltumata sellest, kas loote isiklikku ajaveebi või väikeettevõtte veebisaiti, on WP Engine tehnoloogia ja kiirus, mis aitab teil WordPressi saidilt maksimumi võtta..

Põhijooned

 • Igapäevased varukoopiad ja ohu tuvastamine
 • Tasuta automatiseeritud migratsioon WP Engine’i
 • Lihtne kasutusele võtta

Hinnakujundus

Stardipakett on 30 dollarit kuus – see võimaldab teil majutada ühte veebisaiti, kus on 10 GB kohalikku salvestusruumi ja liikluse piirang on 25 000 külastajat kuus. Kui soovite majutada rohkem saite, saate üle minna ka suuremale igakuisele veebimajutusplaanile kuni 290 dollarini kuus.

Eelised

 • Pühendatud ööpäevaringne klienditugi
 • 10 korda kiirem skaleerimine
 • Mitme WordPressi tööriista saadavus

Kinsta

Kinsta koduleht

See on üldiselt hallatav teenus, mis sisaldab tasuta rändamist, õigeaegseid varundamisi ja kiiruse optimeerimist. Kõik tööriistad on kasutajasõbralikud, pakkudes kiiret paigaldamist ja kõrget turvalisust, mis tagab häkkimisvastase süsteemi.

Põhijooned

 • 20 serveri asukohta
 • WordPressi veebisaidi tasuta ränne
 • Sagedased tööaja kontrollid
 • Külastajaanalüüsi juhtpaneel
 • Veebisaitide vahemällu salvestamine

Hinnakujundus

Kinsta kuude plaanid on 30–1500 dollarit kuus – need hõlmavad tasuta SSL-sertifikaati, CDN-juurdepääsu ja 30-päevast raha tagasi garantii kõigile plaanidele.

Eelised

 • Pilvepõhine taristu, mis maksimeerib kiirust
 • 99,9% garanteeritud tööaeg
 • Muljetavaldav tehniline tugi
Lisateabe saamiseks külastage Kinstat >>

FlyWheel

FlyWheeli koduleht

Sellest kuust veebimajutamisteenus muudab arendajate elu hõlpsamaks, kuna sellel on skaleeritavad funktsioonid ja hõlpsasti kasutatav liides. See teeb ka lihtsaks demoveebisaitide loomise, kus klient saab eelvaate veebisaidi kujundamisel ja arendamisel.

Põhijooned

 • Pilveplatvorm FlyWheel
 • Kiiremad laadimisajad
 • Kohaliku arengu tööriist
 • Lihtne ja kiire veebisaidi koostamine ja tasuta rändamine

Hinnakujundus

FlyWheelil on kuude kaupa plaanid, mis jäävad vahemikku 15 kuni 290 dollarit kuus ja sisaldavad lavastuste ning CDN-teenuseid. Kui ületate oma etteantud plaani piire, võetakse teilt ületustasu.

Eelised

 • Intuitiivne liides
 • Lihtne edasimüügi hostimine
 • Igakuised pistikprogrammi värskendused
Lisateabe saamiseks külastage FlyWheelit >>

Parimad kuude kaupa VPS-i veebisaidid

Kuu-kuu VPS-i hostimine

VPS-i hostimine on jagatud hostimise veebisaitide tasemest kõrgemal – jagate endiselt serverit teiste saitidega, kuid neid on vähe. See võimaldab teil suurema osa ressurssidest ja parandab jõudlust.

Seal on palju VPS-i hoste, kuid allpool kirjeldatud teenused paistsid rahva hulgast silma.

Sinine vaim

Bluehost koduleht

See on VPS-i veebimajutusruumi valdkonna liider ja ainus ettevõte, mis pakub püsivalt tasuta domeeni. BlueHosti teenused paistavad silma tänu serverite pakutavale paindlikkusele. Seetõttu on see ideaalne veebisaitidele, mis vajavad viivituseta ulatuse suurendamise võimalust, mille nad saavad täpsemale cPanelile otse juurde pääsedes saavutada..

Põhijooned

 • Tasuta domeen
 • Piiramatu e-posti konto
 • Tasuta SSL-sertifikaat
 • 30-päevane raha tagasi garantii

Hinnakujundus

BlueHosti veebimajutuse kuupõhised arveldusplaanid algavad tavapaketi korral 29,99 dollarist kuus ja lõpppaketi korral 119,99 dollarist. Saate kasu arvukatest funktsioonidest ja laialt usaldusväärsetest teenustest, mis on teinud Bluehostist tööstuses usaldusväärse nime.

Eelised

 • Kindel ja kiire
 • 100% ühilduvus teiste WordPressi funktsioonide ja pistikprogrammidega
 • 99,99% serveri tööaeg
Lisateabe saamiseks külastage veebisaiti BlueHost >>

Hosttuuled

Hostwindsi koduleht

See igakuine hostimisveebisait on mõeldud nii kõigile alustavatele kui ka edukatele ettevõtetele. Kui otsite võimsat ja paindlikku ettevõtet, pakub Hostwinds kümme VPS-i hostimistasandit koos valikuga Linuxi või Windowsi-põhiste pühendatud serveritega.

Põhijooned

 • Tasuta veebisaidi ülekanded
 • Kaitse DDoS rünnakute vastu
 • Andmekeskuse asukoha valik
 • Ettevõtte tulemüür

Hinnakujundus

Nende hallatavad Linuxi VPS-i hostimisteenused algavad 5,17 dollarist (tavaliselt 10,9 dollarit) kuus ja see võib ulatuda kuni 247,69 dollarini kuus. Teisest küljest võivad hallatud Windows VPS-i lahendused olla teie oma, stardiplaani korral alates 7,99 dollarist kuus ja suurima paketi puhul võib see maksta 270,25 dollarit kuus.

Eelised

 • Suurepärased konfigureerimisvalikud
 • Paindlikud plaanid
 • Öised varukoopiad

iPage

iPage'i koduleht

iPage asutati 1998. aastal täieliku veebiteenuse pakkujana. Kuid järgmise kümne aasta jooksul arenes ettevõte veebimajutusteenuste pakkujaks. 2009. aastal ostis nad end välja Endurance International Group, kellele kuulub veel paar tuntud veebimajutajat. Neil on üsna taskukohased VPS-i paketid.

Põhijooned

 • Tasuta domeen
 • Tasuta SSL-sertifikaat
 • Tasuta veebisaidi koostaja
 • 30-päevane raha tagasi garantii

Hinnakujundus

iPage’i VPS-i kuupõhiste plaanide hind on põhipaketi korral 24,99 dollarit kuus ja optimaalse paketi korral 99,99 dollarit kuus.

Eelised

 • Äärmiselt soodne sissejuhatav hind
 • Kasulik tugi
 • Juhtpaneeli ja kliendiportaali integreerimine
Lisateabe saamiseks külastage iPage’i >>

Järeldus

Kui te ei soovi oma veebisaidi hostimise teenuse pakkujaga pikaajalist pühendumist, on teie parimad võimalused kuude kaupa veebimajutuse plaanid.

Sellesse juhendisse on lisatud parimad igakuised veebimajutuse veebisaidid – veenduge, et teaksite oma avatava saidi tüübi ja vajaliku hostimise, siis tehke oma valik siit.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Liked Liked