Parimad isiklikud ja nišipäevikud (30+ tegelikke näiteid)

näited blogidest


Me kõik armastame lugeda kvaliteetseid ajaveebisid. See on suurepärane viis õppida midagi uut, midagi kasulikku; või meelelahutuseks. Kuid paljud inimesed tahavad saada mõjukateks blogijateks, kuna sellel positsioonil on palju raha teenimise potentsiaali.

Kui mõtlete ajaveebi loomise peale, saate seda teha üsna kiiresti.

Mis tahes põhjusel soovite luua ajaveebi; võite olla kindel, et see on üks parimaid otsuseid, mida saate teha. Sest ajaveebimine võib pakkuda teile palju eeliseid, alates harimisest, inspireerimisest ja teiste teadlikkuse suurendamisest, mõjutamisest ja ühenduste loomisest, mis võib isegi viia suurepärase tööpakkumiseni. Blogimine võib teile avada palju võimalusi ja aidata teil midagi muuta mitte ainult isiklikus ja tööalases, vaid ka lugejate elus..

Muidugi, selle levitamiseks ja õigete lugejate meelitamiseks, kes leiavad, et teie sisu on huvitav ja kasulik, peavad olema head ja tõhusad strateegiad..

Mida sa siis tegema hakkad? Noh, teie kodutöö alustajatele; olete oma asjadega tutvunud, et selles rahvamassis silma paista. Hea koht alustamiseks võiks olla see artikkel koos veebis leiduvate parimate ajaveebide nimekirjaga. Leidke inimesed, kes teevad seda, mida soovite teha, ja tehke seda hästi. Seejärel võtke arvesse nende parimaid tavasid, leidke oma keerutus kontseptsiooni panemiseks ja kirjutage, kirjutage, kirjutage!

Mis täpselt on ajaveeb?

Vaatame kiiresti üle, mis on ajaveeb? Blogi (lühendatud fraasist “ajaveeb”) on veebisait või veebileht, mida uuendatakse regulaarselt sisuga, millest ajaveebi lugejad võivad leida inspiratsiooni või õpet. Blogi eesmärgid võivad olla erinevad, näiteks üksikute põhjuste või brändide teadlikkuse tõstmine, kindla valdkonna eksperdina enesekindluse loomine või ettevõtte reklaamimine ja müügi suurendamine, kui nimetada vaid mõnda. Kõik sõltub muidugi ajaveebi tüübist.

Teie ajaveeb võib olla näiteks teie veebipäevik, kus avaldate oma mõtteid ja tundeid ning jagate neid kogu maailmale. See võib olla ükskõik, mida soovite, kuid selle edu võti on lugejatele tõelise väärtuse pakkumine, kasutades sõbralikku ja vestluslikku hääletooni, jäädes ühtlaseks.
Mis on blogi infograafik

Kasutage seda infograafikat oma veebisaidil vabalt

Mis parimatel ajaveebidel ühist on?

Veebis on miljoneid ajaveebe, kuid kuidas õnnestusid tõeliselt edukatel blogijatel konkurentsimüra läbi lõigata ja ajaveebid tippu suruda? Nad pakkusid sisu, mis pakkus nende lugejatele tõelist väärtust. Neil oli ainulaadne hääl, mida nende lugejad tahtsid kuulda ja just see eristas neid. See tekitab teatud tiheda konkurentsi uutele blogosfääri sisenejatele, kes üritavad oma nime kuulutada.

Isegi kui mõni teema, mida soovite käsitleda, sisaldab ideed, millest on juba tuhat korda räägitud, saate ikkagi keerutada ja rääkida oma loo. Saate luua köitvat sisu, millel on ainulaadne isiksus, millega teie lugejad saavad suhestuda, ja tõeliselt armuda igasse teie kirjutatud sõna.

Kvaliteetne sisu on täpselt see, mis kõigil lemmikblogidel ühist. Muidugi on jälgijaid palju, kuid sisu on ainus element, mis neid ennekõike köidab ja hoiab neid veelgi rohkematena tagasi.

Seetõttu, kui soovite oma ajaveebi muuta atraktiivseks, keskenduge alati oma sisu kvaliteedile.

Kõige populaarsemad nišid, mis suunavad liiklust ja teenivad raha

ajaveebid ajavad raha

Kui otsite niši, millele oma ajaveeb keskenduda, peate mõtlema neile, kellel on jõudsalt arenev turg. Oma ajaveebi raha teenimiseks peate leidma niši, millel on suur potentsiaal liikluse ja sissetuleku teenimiseks.

Järgmised nišid on kõige populaarsemad, seega on neil suur liiklus- ja sissetulekujõud. Need on natuke laiad, kuid kui leiate oma kire ja leiate viisi, kuidas parandada inimeste elusid, leiate neis piisava mikro-niši..

Reisiblogid

Reisiblogidel on tohutu potentsiaal liikluse suurendamiseks ja raha teenimiseks. Inimestele meeldib reisida ja nad otsivad alati uusi võimalusi minna kuhugi, kus nad pole kunagi varem olnud, ja uurida uusi kultuure.

Reisiblogi abil saate võtta palju juhiseid. Võite pidada piirkonnapõhist ajaveebi, toidureisiblogi või isiklikku reisiblogi, mis on täidetud teie enda põnevate seikluste ja reisijuhenditega.

Teie ajaveeb võib keskenduda ka hotellide või restoranide arvustustele või reisivarustusele, et saaksite sidusettevõtete linkide kaudu raha teenida. Nišš on tohutu, nii et siin on palju asju, millele saate keskenduda.

Tervise ajaveebid

Sellel nišil on ka suured partnerlusvõimalused, kuna võite kirjutada toitudest, toidulisanditest, treeningtoodetest ja paljust muust.

Saate keskenduda oma ajaveebile tervislikele retseptidele, dieetidele, hommikurutiinidele, kodus treenimisele, jõusaalitreeningutele, tervishoiunõuannetele ja nõuannetele – teie pange sellele nimi. Siin on palju massilise liikluse ja sissetuleku võimalusi.

E-õppe ajaveebid

E-õpe kasvab välkkiirelt, kuna Internet on õppimise ja teadmised kõigile kättesaadavaks teinud. Alati leidub inimesi, kes soovivad veebist uusi teadmisi ja oskusi omandada, oma kodust mugavalt.

Kui teil on konkreetseid teadmisi või oskusi, mille kirjutamine on teil kirglik, siis miks mitte aidata ka teistel inimestel ekspertideks saada? Saate anda kitarritunde, kodeerimistunde, koeratreeningu tunde, õpetusi mis tahes tarkvara kasutamise kohta, keeletunde ja palju muud, mida soovite.

Tech- ja Gaming-ajaveebid

Mängijad tunnevad huvi tehnoloogiaturu vastu, nii et nende kahe ühendamine aitab teil märkimisväärset raha teenida. See on üks kõige kasumlikumaid nišše, mille hulgast saate valida, ja see hõlmab jällegi palju alamnišše ja sidusettevõtete võimalusi.

Võite kirjutada rakenduste ja videomängude arvustusi, tehniliste vidinate ülevaateid, näpunäiteid mobiili- ja personaalarvutite remondi kohta, videomängude õpetusi või mõnda muud seotud teemat, mis teid huvitab ja millel on palju öelda.

Vanematele mõeldud ajaveebid

See on üks nendest nišidest, mis suurendab alati liiklust ja raha. Momsid on kõikjal, nii et teid huvitab alati kasulikke vanemlikke näpunäiteid ja nõuandeid suur vaatajaskond.

Valida on sadade teemade hulgas, mis on seotud imikute ja laste eest hoolitsemise ning uute emmede aitamisega nende väikestele parimate toitude, rõivaste, ohutute mänguasjade ja lõbusate tegevuste valimisel või ideaalse lapse sünnipäevapeo kavandamisel..

Võite anda ka näpunäiteid raseduse kohta ja sõna otseses mõttes muid kasulikke nõuandeid nii emmedele kui ka isadele. Parim viis oma vanemate ajaveebi rahaks tegemiseks on sidusettevõtte turundus, reklaamides lastele ja vanematele parimaid tooteid.

Kas soovite käivitada isikliku ajaveebi?

Kui soovite käivitada oma isikliku ajaveebi, saate seda ise üsna kiiresti teha. Teil on vaja oma ajaveebi nime (domeeninimi), parimat ajaveebiplatvormi (soovitame tungivalt ise hostitavat WordPressi) ja veebimajutusteenuse pakkujat. Kõik need toimingud on väga lihtsad ja saate oma ajaveebi kiiresti üles panna ja käivitada.

Kõigepealt peate valima oma veebimajutusteenuse pakkuja ja uute blogijate jaoks soovitame Bluehostit, ettevõtet, millel on üle 2 miljoni veebisaidi kogu maailmas. Saad a tasuta domeeninimi kui nendega registreerute, pakuvad nad lisaks a 30-päevane raha tagasi garantii.

Esimene samm

Klõpsake siin ja jõuate meie lugejate jaoks reserveeritud lehele „Eksklusiivne pakkumine”. Seejärel klõpsake nuppu „Alusta kohe”.

Esimene samm

Teine samm

Soovitame alustada põhiplaanist, kuna vajate aega oma vajaduste ja võimaluste kindlaksmääramiseks. Põhiplaan sisaldab kõike, mida iga algaja uue ajaveebi seadistamiseks vajab. Mõelge muudele plaanidele hiljem, kui teie ajaveeb algab ja teie vajadused muutuvad suuremaks.
teine ​​samm

Kolmas samm

Teie domeeninimel on teie ajaveebi edaspidises arengus oluline roll ja see on põhjus, miks on oluline varuda aega ja välja mõelda hea domeeninimi. Kui olete selle teinud, sisestage nimi veergu „uus domeen” ja valige oma ülataseme domeen.
kolmas samm

Soovitatav tööriist:

Sisestage lihtsalt lahter „uus domeen” soovitud domeen ja BlueHost näitab teile, kas see on saadaval või mitte. Kui ei, siis pakub see teile nimekirja sarnastest nimedest, mille vahel saate valida.

Pidage meeles, et pärast oma ajaveebi loomist ja sisu sisu trükkimise alustamist peate alati keskenduma oma sihtrühmale ja nende vajadustele, et saaksite pakkuda neile tõelist väärtust ja kvaliteeti, sest just see muudab teie ajaveebi edukaks. Veenduge, et sukelduksite sügavamalt meie ajaveebide jaotisesse ja lugege seda kõike, kuna leiate kindlasti palju kasulikke blogimisnõuandeid.

Muud tüüpi ajaveebid

muud tüüpi ajaveebid

Blogijad on väga loovad inimesed. Lisaks populaarseimatele on ka teisi tüüpi blogisid.

Kogukonna ajaveebid

Kogukonna ajaveebid on loodud mõttekaaslaste koondamiseks. Need ajaveebid hõlmavad tavaliselt mõttekaaslasi huvitavaid teemasid ning sisaldavad kommentaaride sektsiooni ja tugevat sotsiaalmeedia tuge suhtluse edendamiseks.

Mittetulunduslikud ajaveebid

Mittetulunduslikud ajaveebid on loodud mittetulundusühingutes töötavate ja töötavate inimeste abistamiseks. Need hõlmavad igasuguseid teemasid, näiteks mittetulunduslikku suhtlust, mittetulunduslikku digitaalset turundust, rahakogumist ja muid asju.

Veebikaamera ajaveebid

Maailma sihtkohtadest oma blogis kirjutamine on üks asi, kuid nende näitamine oma publikule reaalajas voogesias on hoopis teine.

Veebikaamera veebipäevikute ajaveebid hõlmavad ka neid, kus sisuloojad ei kirjuta sisu, vaid edastavad seda vaatajaskonnale suuliselt. Koos reaalajas vestlusega on seda tüüpi ajaveebid väga kaasahaaravad ja võivad olla ka tulusad.

Mängude otseülekande ajaveebid

Need ajaveebid on suunatud spordi vastu huvi tundvatele demograafilistele isikutele, kellel pole võimalust mugavalt vaadata mänge, mida nad tahavad ja kuidas nad tahavad. Voogesitustarkvara ja leviedastamise õigustega on seda tüüpi ajaveebide seadistamine väga lihtne.

Seadme tüüpi ajaveebid

Seadmetüüpi ajaveebid on suunatud asjatundlikele inimestele. Nendes ajaveebides on uusimat teavet seadmete, nende funktsioonide, funktsioonide ja nii edasi. Tehnika kiire arengu korral pole teemadele inspiratsiooni leidmine selles nišis probleem.

Podcasti ajaveebid

Podcast-ajaveebid on viimase paari aasta jooksul muutunud tohutult populaarseks. Need hõlmavad mitmesuguseid teemasid, sealhulgas kõige populaarsemaid. Netisaadete edastamine on trend ja tõestuseks on väga kuulsad ajaveebid, mis lisasid taskuhäälingusaated oma tavapakkumisele. USA-s on hinnanguliselt 104 miljonit igakuist taskuhäälingusaadet.

Soovituslik lugemine: Kuidas Podcastit käivitada – lõplik juhend algajatele 2020

Video ajaveebid

Isegi YouTube’i ümbruses leidub endiselt vlogijaid, kes eelistavad oma veebisaidil oma videoid üles laadida ja jagada.

Igat tüüpi segud

Ja lõpuks, meil on ajaveebid, mis esindavad igat tüüpi segu, millest oleme eespool arutanud. Need ajaveebid võivad hõlmata erinevaid teemasid, sihtida mitut demograafiat ja kajastada igat tüüpi meediumivorminguid.

Vaadake seda parimate nišiblogide loendit

Niisiis oleme siin FirstSiteGuide’is otsustanud anda teile võimaluse olla kursis kõigi nišši uusimate trendidega.

Panime täna kokku nimekirja erinevatest veebipäevikutest. Vaadake, mida nad täpselt oma ajaveebides teevad, ja vaadake, kas leiate viisi, kuidas seda paremini teha! Oma uue lähenemise blogimisel saate hankida väärtuslikku teavet ja tegelikult on teil millegagi töötada. Loodame, et see inspireerib teid looma suurepärast ajaveebi, mis tõmbab ligi märkimisväärset arvu jälgijaid, kes ootavad alati huviga kõiki uusi teie avaldatud ajaveebi postitusi.

Öko- ja rohelised ajaveebid
Fotograafia ajaveebid
Ema ajaveebid
Copywriting ja kirjanike ajaveebid
Sotsiaalmeedia ajaveebid
Lemmikloomade ajaveebid
Issi ajaveebid

Järeldus

Kindlasti on palju edukamaid blogisid, mida saate mudeli jaoks kasutada. Ülalnimetatud on mõned parimad bloginäited, mis kindlasti inspireerivad teid ja aitavad teil võtta õiget suunda, mis viib teid sihitud edusse.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map