Miks inimesed ajaveebivad? Blogimise 15 eelist

Õppige-Blogimine-2_Mis on-ajaveebiplatvorm-


Kui ajaveebid ja ajaveebid said alguse, oli algne eesmärk üksikisikute jaoks oma isikliku elu võrgus jagamine, sarnaselt veebiajakirjaga. Viimase kümnendi jooksul on ajaveebide arendamine muutunud isiklikest eesmärkidest professionaalsemaks. Selle asemel, et üksikisikud ainult oma sõpradele ja perekonnale ajaveebida, hakkasid blogimine hõlmama ka üldsusele ajaveebe pidamise spetsialiste, et reklaamida oma isiklikku kaubamärki ja oma ettevõtet. Selles postituses käsitleme tüüpilisi põhjuseid, miks inimesed valivad blogimise, ja selle eeliseid.

Põhjused, miks inimesed ajaveebi ajavad

miks inimesed ajaveebivad

Nende kire jagamiseks

Kui olete millegi vastu kirglik, soovite seda jagada kogu maailmale. Olenemata sellest, kas see on kirg kalapüügi, fotograafia või turunduse vastu, on blogimine suurepärane viis selle kire jagamiseks. Kui te blogite millestki, millest olete kirglik, avab see ukse ühenduse loomiseks nende inimestega kogu maailmas, kes räägivad teie keelt ja kellel on samad kired.

Teiste harimiseks

Kui olete keegi, kes armastab õpetada, võib ajaveebide pidamine olla platvorm nende inimeste õpetamiseks, kellel on huvi teie teadmisalade vastu. Blogimise kaudu õpetate mitte ainult teisi, vaid õpetate ka ennast selle teema kohta rohkem. Õpid, sest otsite lugejate õpetamiseks alati rohkem asju. Blogimise kaudu õpetamine võib loomulikult viia raha teenimiseni, luues veebipõhiseid teabetooteid.

Särituse saamiseks

Ettevõtteomanikud, kes ajaveebi ajavad, suurendavad oma ettevõtte näitamist mitmel viisil. Oma veebisaidi jaoks regulaarselt ajaveebi sisu loomine annab Google’ile midagi uut indekseerimiseks, suurendades seeläbi teie veebisaidi nähtavus otsingutulemustes. Blogisisu loomine oma tööstuse muude väljaannete jaoks annab uutele, asjakohastele vaatajaskondadele võimaluse teid ja teie ettevõtet avastada. See kokkupuude annab teile rohkem liiklust, mille saate teisendada müügivihjeteks ja klientideks.

Autoriteedi loomiseks

Neile, kes soovivad oma valdkonnas toimuvatel üritustel sõna võtta või autoriks saada, on ajaveebimine platvorm, mida saate kasutada autoriteedi loomiseks. Blogides niši kohta, millest olete kõige paremini teadlikud, hakkavad inimesed teid selles nišis autoriteedina tundma. Selle tunnustamise tulemuseks on intervjuud, netisaated ja lõppkokkuvõttes sõnavõtu kutse ning raamatu väljaandmise lepingud.

Paremusjärjestus otsingumootorites

Nagu varem mainitud, annab teie ajaveebi Google’ile regulaarselt indekseerimiseks uut sisu. Igat sisu saate kasutada konkreetsete märksõnade asetus mis meelitab teie veebisaidile teie sihtrühma. Ettevõtjate jaoks võimaldab staatiliste veebilehtede ja ajaveebipostituste kombinatsioon suunata nii ärilisi (kliente meelitavaid) kui ka mitteärilisi märksõnu (neid, mis meelitavad teabe otsijaid). Mõlemad vaatajaskonnad – kliendid ja teabeotsijad – võivad viia uue äri juurde.

Et oleks sisu, mida jagada

Sotsiaalmeedia vaatajaskonnad suhtuvad ajaveebi postitustesse vastuvõtlikumalt kui reklaamide või müügilehtedena ja sarnaselt jagavad nad suurema tõenäosusega ajaveebi postitusi oma ühendustega kui reklaame või müügi lehti. Blogisisu luues annate endale rohkem oma sotsiaalmeedia profiilides jagamist ja annate külastajatele midagi, mida teie veebisaiti külastades jagada. Teie sisu sotsiaalne jagamine suurendab kokkupuudet teie sihtrühmadega ja suurendab sissetulevat liiklust.

Blogipostitused pakuvad teile ka müügivaba viisi oma ettevõtte reklaamimiseks. Kui keegi paluks midagi sotsiaalvõrgustikus teha, saate hõlpsalt vastata blogipostitusega. Erinevalt teie toodete või teenuste müügilehele vastamisest peetakse ajaveebi postitusele vastamist abistavaks ja see viib inimese loomulikult teie toodete ja teenuste juurde, eriti kui lisate iga tegevuse lõpus hea tegevuskutse. teie postitustest.

Siit saate teada, kuidas blogimine võiks teie elule kasuks tulla

blogimise eelised

Nagu juba võisite teada, on ajaveebimine viimase 10–15 aasta jooksul aidanud paljusid inimesi ja ettevõtteid. On tõsi, et enam kui kaks aastakümmet tagasi blogimist üldse ei eksisteerinud. Täna on kogu maailmas võrgus miljoneid ajaveebisid!

Kuid proovime veenda inimesi blogimise eelistes ikka veel ärrituma. Isegi kui veebis raha teenimine pole peamine eesmärk, võib ajaveeb aidata mitmel muul viisil. Vaatame kõiki boonuste saajaid, mida ajaveebi saavad.

1. Saate hallata oma veebidentiteeti ja luua usaldust

Nii inimesed kui ka ettevõtted avaldavad oma teabe veebis. Mis juhtub siis, kui keegi otsib teie nime? Üks ajaveebide eeliseid on see, et see võimaldab teil oma veebidentiteeti luua ja kontrollida.

Peale sotsiaalsete võrgustike profiilide võivad teie nime otsivad inimesed leida teie ajaveebi või teie autorilehe teistest ajaveebidest. See teave aitab inimestel teie töid lugedes teid paremini tundma õppida.

2. Õpid uusi asju

Te ei õpeta ainult teistele blogi pidades teisi. Õpid ka. Alguses saate oma niši kohta rohkem teada, sest peate seda tegema hari ennast teisi õpetama. Õpid palju ka muude valdkondade, näiteks veebiturunduse kohta, hoolimata sellest, mida kirjutate.

Ükskõik, kas see teile meeldib või mitte, on teie ajaveebi liikluse suurendamiseks vaja teatavaid teadmisi turunduse kohta. Teie teadmised e-posti turunduse, otsimootorite turunduse ja sotsiaalmeedia turunduse kohta jätkuvad.

3. Parandate oma kirjutamisoskust

Mida rohkem midagi teete, seda paremaks saate sellel oskusel. Kirjutamine pole erand. Isegi kui te ei kavatse kirjutamist õppida, paraneb teie kirjutamine seda enam, mida te seda teete. Võite isegi investeerida grammatikakontrolli tööriistadesse, nt Grammatika, aidata kirjutades kirjutada põhitõdesid, kirjavahemärke, õigekirja, lauseehitust ja stiili.

Isegi need teie seast, kes ei keskendu kirjalikule sisule, näiteks taskuhäälinguorganisatsioonid ja videoblogijad, parandavad blogimise kaudu kirjutamisoskust. Kuidas? Peate kirjutama oma netisaadete ja videote kirjeldused. Ja peate avaldatud taskuhäälingusaadete ja videote kommentaarides oma blogi tellijatega suhtlema.

4. Võite omandada uue keele oskuse

Rääkides õppimisest ja oma oskuste parandamisest, kui soovite õppida teist keelt, on tee blogimiseks. Need, kes ajaveebid ei ole emakeeles, saavad seda keelt paremini.

Kommentaaride ja sotsiaalse meedia kaasamise kaudu saate võimaluse suhelda teistega, kes räägivad uut keelt. Kirjutate mitte ainult selles keeles paremini, vaid saate paremini rääkida ka siis, kui neid kutsutakse osalema heli- või videointervjuul.

5. Saad tehnilisi teadmisi

Kas kavatsete seda või mitte, saate õppida uut sõnavara. Lisaks tehnoloogiaga seotud süsteemidele, tööriistadele ja meetoditele ning ajaveebi seadistamise ja kasvatamise protsessile.

See ei pea olema programmeerimiskeel ega professionaalne veebidisaini ekspertiis. Nendel päevadel on Internetis uutele inimestele saadaval palju poolautomaatseid tööriistu ja protsesse. Ja nende kasutamise kohta saate teada veebis teavet lugedes või videoõpetusi vaadates.

6. Te saate ühendust uute inimestega

Blogimise üks suurimaid eeliseid on teistega suhtlemine. Te ei kasvata vaid mõnda jälgijat sotsiaalvõrgustikes või meililistides. Te loote ehtsaid suhteid. Sa sõbrustad inimestega, kellega sa poleks muidu kohtunud.

Midagi, mis üllatab paljusid, on see, et nad arendavad ajaveebi kaudu fännibaasi. Kui osalete oma valdkonna üritustel, tunnevad teid ära inimesed, keda te pole kunagi kohanud. Nad tänavad teid tehtud suure töö eest. Peamiselt inimesed, kellega kohtute oma blogimisretke alguses. Nad on teie kõige lojaalsemad fännid, kui jätkate nendega suhete arendamist.

7. Teid kutsutakse eksperdiks

Päris asjatundjad ei pea kunagi end ekspertideks nimetama. Teised teevad seda teie eest. Kui olete oma nišis tunnustatud, kutsutakse teid osalema intervjuudes ja ajaveebi postitustes, kus koostatakse ekspertide näpunäiteid või nõuandeid. Viimane paneb teid oma niši teiste ekspertide seltskonda ja aitab teil sagedamini eksperdina märgistada.

Alati tuleb abiks olla üks ekspertide tunnustuse saavutamise võtmeid. Kuigi te ei soovi hakata pakkuma tasuta nõustamisteenuseid, tahate aidata väikestel viisidel võimalikult palju inimesi. Siin ja seal küsimusele vastamine paneb rohkem inimesi teid austama.

8. Kutsutakse teid sõna võtma

Järgmine samm pärast oma niši eksperdina tunnustamist on kutsumine esinema seotud valdkonna üritustel. See võib alguse saada külalispaneelil istumise kutsetest või võib olla tegemist otse sessioonide pidamise taotlustega.

Rääkimine aitab teil oma niši eksperdina veelgi enam mainele tõsta. Saate kohese usaldusväärsuse, kui saate öelda, et olete rääkinud populaarsetel üritustel. Neile, kes otsivad rohkem võimalusi raha teenimiseks, võiksite hakata rääkima töövõtu eest.

9. Sinust võib saada autor

Teie ajaveeb on teie portfell. Blogijatel, kellel on huvitavaid teadmisi, erakordne kirjutamisoskus ja suur vaatajaskond, on eelis, kui nad tahavad saada avaldatud autoriteks. Paljud kirjastuste poolt tunnustatud tippblogijad ja sageli raamatutega seotud pakkumised. Teised on saanud kirjastustele saata kandepakkumisi, et kindlustada pakkumisi nende raamatute jaoks, mida nad tahavad kirjutada.

Kui soovite, et mõni kirjastaja teid märkaks, tehke kõigepealt mõned uuringud nende kirjastajate kohta, kellel on teie nišis kõige tõenäolisemalt huvi raamatu vastu. Vaadake teisi blogijaid, kes on teie nišis raamatuid kirjutanud, ja vaadake, kes neid avaldas. Seejärel hakake sotsiaalmeedias kirjastusega suhtlema, et nende radarile pääseda.

10. Saate tööpakkumisi

Ettevõttega seotud niššides blogimine võib aidata teil tööd leida. Sisuturunduse eeliseid teadvustavad ettevõtted otsivad alati töötajaid, kes suudaksid luua köitvat sisu. Kui suhtlete oma niši teistega, satute tõenäoliselt inimeste poole, kes värbavad avatud ametikohtadele.

Kui olete tööturul, on peamine professionaalsus. Teie ajaveeb ja avalikud sotsiaalsed profiilid peaksid olema vabad kõigest, mis võiks teile negatiivselt näidata. See hõlmab joobes pidupilte või teie praeguse tööandja andmeid.

11. Võite alustada uut ettevõtet

Mõnes olukorras võib ajaveebi alustada hobi korras vaid täisajaga ja hästi tasustatavaks ettevõtmiseks. Näiteks, Pat Flynn lõi Rohelise eksami akadeemia ajaveebi, et jagada oma arvamust ja mõtteid arhitektuuri kohta. Pärast töölt vabastamist otsustas ta blogimist tõsiselt võtta. Kuidas see tema elu muutis?
Tema ajaveeb muutus tõeliseks äriks ja ta saab sellest elatist teenida. Flynni lugu on üks paljudest inimestest, kes on blogi pidamise kaudu loonud edukaid ettevõtteid.

12. Saate müüa rohkem tooteid

Kas haldate oma ettevõtte veebisaiti? Blogimine aitab teil rohkem müüa. Teil on vaja ainult luua sisu, mis paneb lugejad teie toodete ja teenuste vastu huvi tundma. Reklaamige oma sisu ideaalsetele klientidele ja leiate, et hakkate müügivihjeid püüdma ja rohkem müüke sulgema.

Rohkem müües kehtivad teie pakutavad tooted ja teenused, aga ka mõned sidusettevõtte pakkumised. Sidusettevõtte toodete müügi puhul kehtib sama reegel. Kirjutage ajaveebipostitusi, mis viivad lugejaid üksuste juurde, mida teised ettevõtted võivad pakkuda. Ja te võiksite neilt komisjonitasu saada.

13. Võite saada viivitamatut tagasisidet

Pole tähtis, kas haldate selle ettevõtte isiklikku ajaveebi või ajaveebi, kus ajaveeb aitab teil fännidelt ja klientidelt tagasisidet saada. See võib olla negatiivne või positiivne, kuid on oluline teada, mida inimesed arvavad teie välja pandud sisust.

Blogijana saate lugeda kommentaare samal päeval, kui sisu postitate. See aitab teil saada peaaegu kohest tagasisidet ja saada aimu, kuidas teie sisu toimib.

14. Loote rohkem ajaveebe või kirjutate teistele ajaveebidele

Enamik blogijaid ei peatu ühe ajaveebi juures. Mõned ajaveebid, kes alustavad nišispetsiifiliste ajaveebidega, hargnevad blogimisega blogimisprotsessi enda kohta. Teised tegelevad veebis teenimise nišši teenimisega, kui nende nišiblogid on edukad. Või võivad blogijad, kes alustavad väga üldistatud ajaveebidega, hargneda nišispetsiifilisteks ajaveebideks.

Kui soovite alustada uut ajaveebi, saate paremini aru, kuidas oma uut ajaveebi edukaks muuta. Kõigi prooviversioonide ja vigadega, mille oma esimese ajaveebiga läbi käisite. Need teadmised aitavad teil uue ajaveebi lühema aja jooksul edukaks teha. Ja aidake teil kõiki ülaltoodud eeliseid uuesti või põhjalikumalt kogeda.

15. Blogimine võib teile vabaduse anda

Blogimine annab teile õiguse töötada mis tahes asukohas ja igal ajal. Lisaks saate ka võimaluse teha asju, mida armastate teha! Veeda rohkem aega perega, tee sportlikke tegevusi ja osale kogukonna arenguprogrammides.

Kui teile meeldib reisida, aitab ajaveebide pidamine käia ka maailma ilu vaatamas. Saate neid kõiki teha, nautides samas blogimisest tagasihoidlikku elamist!

Kas olete valmis oma ajaveebi alustamiseks??

Isikliku ajaveebi loomine on võimalik nii kiiresti. Kõigepealt peate valima oma ajaveebi nime. See on üks olulisemaid samme uue ajaveebi loomisel.

Soovitatav tööriist:

Pärast oma domeeninime valimist peate otsustama blogimisplatvormi ja veebimajutusteenuse pakkuja üle. Kõigile uutele blogijatele soovitame ise hostitavaid WordPress.org ja Bluehost – ettevõtet, millel on üle 2 miljoni veebisaidi kogu maailmas. Saad a tasuta domeeninimi kui registreerute nendega ja kui teile ei meeldi nende teenused, nad pakuvad 30-päevast raha tagasi garantii.

Järeldus

Kas soovite jagada oma kirge, harida teisi, saada nähtavaks, luua autoriteeti, reastada otsingut või omada sisu, mida jagada? Kui jah, siis võiksite olla valmis oma uue ajaveebi käivitama. Kuid pidage meeles ühte asja, teie nägemus peab olema pikaajaline. Mis iganes te täna teete, mõjutab see teie Interneti-kohalolu tulevikus. Ja nagu näete, on blogimisel ka mitmesuguseid eeliseid, mis ületavad raha teenimise.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map