Google’i otsingu statistika ja faktid 2020 (peate teadma)

google'i otsingu statistika


Google on maailma suurim otsingumootor. Kui vaatate seda laiemast vaatenurgast, on olemas mõned väga tähelepanuväärsed Google’i otsingustatistikad. Turul populaarseim otsimootor on Hiina konkurent, Baidu, mis moodustab globaalsest otsimootoriturust ainult väiksema osa.

Google’i suuruse mõistmiseks peame teadma Interneti kui terviku ulatust. Google on indekseerimisteenus, mis pakub meile konkreetsete otsingupäringute põhjal veebisaite ja lehti. Ehkki see võib indekseerida kõike, mida võiksite kunagi mõelda, on Internet tervikuna palju suurem asi. Uuringud näitavad, et Google indekseerib ainult 35 triljonit veebisaiti. Jah, ainult. Uskuge või mitte, see ei kriimusta isegi Interneti pinda. Mõned uuringud näitavad, et Internet tervikuna on koduks ilmatu 17,5 kvadriljonile erinevale lehele.

Kuigi Google’il on veel pikk tee minna, on see vaieldamatult suurim Internetis leiduvate veebisaitide kogu. See tohutul hulgal saadaval olevaid veebisaite annab Google’ile lootustandva turunduspotentsiaali, mis teeb sellest ettevõtete jaoks olulise turundusvahendi.

Huvitav Google’i otsingu statistika
 • Google teeb iga päev enam kui 3,5 miljardit otsingut
 • 76% kõigist ülemaailmsetest otsingutest toimub Google’is
 • Google’i otsinguindeks sisaldab üle 100 000 000 GB
 • Enam kui 60% Google’i otsingutest pärineb mobiilseadmetest
 • 16-20% kõigist Google’i otsingutulemustest on uued

Google’i ülemaailmne domineerimine

kui globaalne google on

Google võib olla suurim otsingumootor maailmas, kuid kas teadsite, et see moodustab 76% otsingumootorite globaalsetest otsingutest. Et saada aimu, kui globaalne see on, peaksite teadma, et see on täielikult tsenseerimata kõigis riikides, välja arvatud Krimm, Kuuba, Iraan, Põhja-Korea, Sudaan ja Süüria, kus see on kas keelatud või tsenseeritud..

Google pole mitte ainult otsingumootor, vaid ka tohutu ettevõtte omanik. See omab arvukalt erinevaid võrguteenuseid ja on koos selliste hiiglastega nagu Apple, Amazon, Facebook ja Microsoft. Nende ettevõtete kombinatsioon moodustab suurema osa Interneti laialt levinud tegevusest.

Google on ärimaailmas ka edasiviiv jõud, kuna selle turunduspotentsiaal on tohutu. Kuna see on kõige populaarsem otsingumootor, saavad Google’i reklaamid kasu erinevatest tööstusharudest. See on kasvanud nii suureks, et tema reklaamitulu ulatus 2017. aastal 95 000 000 000,00 dollarini.

1. Google teeb igal sekundil 40 000 otsingut

(Allikas: Interneti otsestatistika)

Google'i otsingupäringud

Üks hetk möödub sellest, et Google’il pole umbes 40 000 otsingupäringut, mida töödelda. See tähendab, et globaalselt töötleb Google üle 3,5 miljardi otsingu iga päev ja 1,2 miljardit otsingut igal aastal.

Asjade perspektiivi vaatamiseks vaadake hiiglasliku otsingumootori algusaegade Google’i statistikat.

Vahetult pärast selle asutamist 1998. aastal töötleb otsimootor päevas ainult 10 000 Google’i otsingut. Ehkki see tundub praegu pisut tähtsusetu, oli see toona tohutu. Alles aasta pärast tõusis see arv 3,5 miljoni otsingupäringuni päevas. See on otsingute arv aasta-aastalt kasvanud 17 000%. Räägi kasvust! Vähem kui aasta pärast seda tehti iga päev Google’is 18 miljonit otsingut.

Järgnevatel aastatel näitas Google’i statistika, et Google’is tehtud otsingud kasvasid välkkiire tempos, aidates tal jõuda Interneti-otsingu ülemaailmsesse domineerimisse, mis tal praegu on. Ehkki see ei ole kunagi varem sama otsingutasemega kui alguses (kuna peaaegu kõik maailmas juba kasutavad seda), on Google kindlasti ka edaspidi otsimootor, kellega arvestada.

2. 10 parimat ülemaailmset Google’i otsingut 2019. aastal

(Allikas: Google.com)

Järgmised on Google’is kogu maailmas 2019. aastal enim otsitud sõnad:

 1. India vs Lõuna-Aafrika
 2. Cameron Boyce
 3. Copa America
 4. Bangladesh vs India
 5. iPhone 11
 6. Troonide mäng
 7. Kättemaksjad: Endgame
 8. Joker
 9. Notre Dame
 10. ICC kriketi maailmameistrivõistlused

Ülemaailmselt olid Google’is 2019. aastal enim otsitud sõnad „India vs Lõuna-Aafrika”. See viitab kriketimängule, mis toimus septembris 2019. aasta ICC kriketi maailmameistrivõistlustel.

Kui inimesi kogu maailmas huvitasid peamiselt 2019. aasta viimased spordisündmused, siis USA populaarsemad Google’i otsingud värvisid pisut teistsuguse pildi. Võrdluseks – USA 5 populaarseimat Google’i otsingut olid „Disney Plus“, „Cameron Boyce“, „Nipsey Hussle“, „Hurricane Dorian“ ja „Antonio Brown“..

USA inimesed tahtsid enamasti õppida uut tellitava video tellitava voogesituse teenuse Disney Plus kohta. Nad soovisid lugeda ka teatud kuulsuste kohta ning olla kursis viimaste uudistega Bahama tabanud kõige laastavama orkaani kohta..

Mis on tõeliselt huvitav, on see, et Disney Plus käivitati 12. novembril 2019. Nii õnnestus vähem kui kahe kuuga jõuda kõigi 2019. aasta Google’i Google’i trendiotsingute tippu. See ületas kõiki teisi iga-aastaseid otsinguid riigis.

3. 76% kõigist ülemaailmsetest otsingutest toimub Google’is

(Allikas: Interneti otsestatistika)

Google’i otsingu populaarsus on uskumatu. See domineerib ülemaailmsel otsinguturul, kuna 76% kõigist otsingutest toimub selle domeenis. Baidu on 15% -ga teisel kohal, Yahoo, Yandex, Ask, DuckDuckGo, Naver, AOL ja Dogpile moodustavad koguarvust 9%..

4. Viis populaarseimat domeeni, mida külastati 2020. aasta veebruaris kõige rohkem

(Allikas: SimilarWeb)

domeenid, kus on kõige rohkem külastusi

Juhtiva domeenina arvestab Google 74,14 miljardit külastust, millele järgneb YouTube 27,365 miljardi külastusega, Facebook 21,35 miljardi külastusega, Baidu 6,38 miljardi külastusega ja Twitter 4,54 miljardi külastusega.

5. Google’i otsinguindeks sisaldab üle 100 000 000 GB

(Allikas: Google)

Google'i indekseeritud lehe suurus

Google’i otsinguindeksi suurus on tohutu – enam kui 100 000 000 GB. Suurus võib tunduda üllatav, kuid Google’i veebisaidi indekseerijad on indekseerinud sadu miljardeid veebisaite.

6. Google’il on Brasiilias kõrgeim otsinguturu osakaal – 95%

(Allikas: Statista)

Google’i otsingu populaarsus on kõrgeim Brasiilias, kus otsinguturu turuosa on 95%. See on kõige vähem populaarne Hiinas, kus tema turuosa on vaid 8,04%.

Google’i tarbijate otsinguharjumused

otsinguharjumused

Päris põnev on see, et see protsent pole alates 2013. aastast muutunud. Google’i otsingu statistika näitab, et 25% kõigist otsingutest olid 2007. aastal täiesti uued, mida Google pole kunagi varem näinud.

Lisaks pidevalt uute asjade otsimisele otsivad inimesed üha enam ka Google’is loomulikku keelt kasutades, st kirjutavad oma päringutes täpselt nii, nagu nad rääkisid päris inimesega. Üha enam leidub vestluslikke otsingupäringuid, mis aitavad inimestel leida oma küsimustele täpsemaid vastuseid.

Samamoodi kasutavad nad üha enam ka häälotsingut, et vastuseid tõhusamalt leida.

Veel üks muudatus Google’i tarbijate otsinguharjumustes on inimeste kasvav kannatamatus. Nad lisavad oma päringutele sõnu nagu “läheduses”, “minu lähedal”, “avatud” ja “praegu”, et leida kiiresti soovitud teenused kiireks kaasamiseks. Näiteks konkreetse restorani leidmine ei kavatse seda enam lõigata. Nad tahavad sellist, kuhu nad saaksid kohe minna või tellida. See Google’i otsingustatistika sunnib paljusid ettevõtteid investeerima Google’i kohalikku SEOsse, aidates tarbijatel neid hõlpsamini leida.

Kuna Google on vaieldamatult maailma suurim otsingumootor, on täiesti loomulik, et kasutajad loovad erinevaid otsinguharjumusi. Google’i statistika näitab, et Google’i kasutajate otsinguharjumused on väga erinevad: muljetavaldav 15% kõigist otsingutest on esimesed nendetaolised. See veidralt kõrge protsent võlgneb osa oma suurusest õigekirjavea, vigade ja tõrgete otsimisel päringus. Google indekseerib igasuguseid asju, alates tööstustest, hobidest ja muudest teenustest, mis kõik aitavad kaasa Google’i otsingu tohutule populaarsusele ja mitmekesisele kasutajabaasile.

7. 23,98% Google’i otsingutest on vähemalt kaks sõna pikad

(Allikas: Moz)

Inimesed kasutavad otsingupäringus tavaliselt kahte sõna (23,98%), ühte sõna (27,71%) ja kolme sõna (19,60%). Vähem inimesi kasutab Google’i otsingutes 4 (13,89%), 5 (8,70%) või vähemalt 6 sõna (12,12%).

8. 16–20% kõigist aastastest Google’i otsingutest on uued

(Allikas: Interneti otsestatistika)

uued google'i otsingupäringud

Google töötleb 16–20% täiesti uusi otsinguid igal aastal. Need on otsingupäringud, mida keegi pole varem kasutanud.

9. Enam kui 60% kogu Google’i otsingutest pärineb mobiilist

(Allikas: tunne oma mobiili)

google mobiiliotsingud

Mobiilikasutus on endiselt tõusuteel, nii et on loomulik, et ka mobiilseadmetes tehtud Google’i otsingud (üle 60%, 2019. aastal hinnanguliselt) tõusevad.

10. 2019. aastal moodustasid mobiilseadmed 69% kõigist Google’i tasulistest reklaamiklikkidest USA-s

(Allikas: eMarketer)

Tasulised otsinguklikid mobiilis

2019. aasta teises kvartalis tuli 69% Google’i tasulistest reklaamiklõpsudest USA-s mobiililt. See on üsna kõrgem kui mobiiliklikkidel Bingil, mis moodustasid 34%

11. Google’il on oma toodete ja teenuste üle 1 miljardi kasutaja

(Allikas: populaarteadus)

Google'i toodete ja teenuste kasutamine

Google’i toodete ja teenuste arv on üle ühe miljardi kasutaja kogu maailmas ning nende arv kasvab. Google Sites on 250,5 miljoni kasutajaga suurim kliendibaas.

12. Google’i kohalike otsingute arv mobiilis suurenes enam kui 250%

(Allikas: 99 kinnitust)

Google'i kohalikud otsingud

Kõigist Google’i otsingutest on 46% kohalikud. Ja tänu mobiilsete kohalike otsingute tohutule suurenemisele, mis on 250% vahemikus 2017-2019, peaksid ettevõtted investeerima rohkem kohaliku SEOsse ja mobiilide optimeerimisse.

13. Iga 1 dollari eest, mille ettevõte investeerib Google’i reklaamidesse, teenivad nad Google’i otsingu kaudu 8 dollarit kasumit

(Allikas: Google)

Google äriklientidele

Google’i reklaamidesse investeerimine võib olla väga tulus – muuta iga 1 dollar 8 dollariks. 2018. aastal hoogustas Google Search USA majandust 335 miljardi dollari võrra.

14. Juhuslik Google’i otsingu statistika

Tarbijad kasutavad kiiresti häälotsingu tehnoloogiat, kuna see aitab neil kiiresti leida vastused oma põlevatele küsimustele. See on ainult loomulik, kuna räägime palju kiiremini kui kirjutame. Paljude ekspertide sõnul tehakse 2020. aastal 30% kõigist otsingutest hääle abil. Seega on meil lähiaastatel kindlasti suurem häälotsingute maht..

Google’i piltide osas moodustavad nad 22,6% kõigist Interneti-otsingutest, kuid tegelikult moodustavad 62,6% kõigist Google’i veebiotsingus tehtud otsingutest. See suur huvi piltide vastu ärgitab ettevõtteid tõenäoliselt rohkem investeerima visuaalsisu.

Google’i statistika näitab, et häälotsing 20% ​​-ga ja Google’i pildiotsing 22,6% -ga on tõusuteel.

Veel üks huvitav fakt on see, et üks keskmine Google’i otsinguseanss ei kesta kauem kui üks minut.

Google Trends

Google Trends on Google’i tasuta otsinguteenus, mis võimaldab teil leida Google’is hulgaliselt erinevaid populaarsemaid otsinguid. Leiate Google’i suundumusi osariikide või riikide kaupa, suundumusi aastate kaupa, seda, kui palju inimesi päevas Google’i kasutab, ja palju muud.

Saate avastada igapäevaseid ja reaalajas suundumusi pakkuvaid otsinguid, leida nišše ja nišiteemasid, paljastada hooajalisi suundumusi erinevates tööstusharudes, kasutada seda Google’i märksõna trendide jaoks ja isegi võrrelda konkurentide positsioone turul. Samuti saate võrrelda erinevaid konkreetse ajavahemiku jooksul tehtud päringuid ja vaadata graafikuid, et otsingumahu andmeid paremini visualiseerida.

Google Trendsi abil populaarseimate Google’i otsingute leidmine on üsna lihtne. Peate lihtsalt sisestama otsinguriba või teema otsinguribale ja nägema võlukunsti teie silme ees.

Saidi ülaosas on otsinguriba ja funktsioon Trendivad otsingud. Samuti on sellel funktsioon Aasta otsingus, kus on palju erinevaid kategooriaid uurimiseks, näiteks uudised, inimesed, sportlased, dieedid, filmid, kodukujunduse otsingud ja palju muud.

Näete koheselt uusimaid lugusid ja teadmisi, hiljutisi Google’i otsinguid kõikjal maailmas, enim otsitud sõnu Google’is ja kõiki andmete visualiseerimise diagramme.

Järeldus

See Google’i otsingu statistika näitab meile, et Google on asutamisest saadik pidevalt tõusnud ja näib, et pole kiire tempo aeglustumise märke. Vähesed veebisaidid võivad kiidelda, et nad on jõudnud Google’i numbriteni.

Ei ole ette nähtavat tulevikku, kus otsimootorid ei mängiks meie igapäevaelus otsustavat rolli, nii et võime julgelt eeldada, et Google ei liigu kuhugi kiiresti.

Allikad:
https://www.similarweb.com/top-websites
https://www.google.com/search/howsearchworks/crawling-indexing/
https://www.internetlivestats.com/google-search-statistics/
https://www.statista.com/topics/1001/google/
https://moz.com/blog/state-of-searcher-behavior-revealed
https://www.knowyourmobile.com/news/google-search-stats-2019-rise-of-conversion-rate-optimization/
https://www.emarketer.com/content/mobile-search-ad-performance-plays-catch-up
https://www.popsci.com/google-has-7-products-with-1-billion-users/
https://99firms.com/blog/google-search-statistics/#gref
https://economicimpact.google.com/methodology/
https://economicimpact.google.com/

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map