Blogimisstatistika 2020: mitu blogi on väljas?

blogimise statistika statistika päis


See artikkel annab teile vastuse kõige tavalisemale küsimusele:

Kui palju blogisid on?

Neid on rohkem kui 600 miljonit blogi Internetis 2020. aastal ja see arv kasvab iga päevaga.

Samuti leiate vastused järgmistele küsimustele:

Mitu inimest blogib? Kui paljud inimesed loevad regulaarselt ajaveebisid? Kui palju aega veedab nende lugemine? Kust tulevad kõik need inimesed? Milline blogimisplatvorm on kõige populaarsem?

Huvitav ajaveebi statistika
 • 2020. aastal on Internetis üle 600 miljoni ajaveebi
 • 77% inimestest loeb regulaarselt veebipäevikuid
 • 67,5% blogijatest alustas oma karjääri seetõttu, et soovisid raha teenida
 • Edukad blogijad kulutavad postituse kirjutamiseks keskmiselt 4 tundi
 • 67% iga päev postitavatest blogijatest väidab, et nad on edukad
 • SEO jaoks kõige parem 1890 sõna pikk ajaveebi postituse pikkus
 • 97% blogijatest kasutab tulemuste parandamiseks sotsiaalmeediat
 • 61% USA veebikasutajatest on pärast ajaveebi lugemist midagi ostnud

Kui mõtlete blogimise poole tõsiselt, peaksite võtma aega regulaarselt blogimise statistika vaatamiseks. Ilma oma blogipostituste toimivusest selget ülevaadet saamata ei saa te teada, kas on vaja teha mõningaid muudatusi või mitte.

Siiski peaksite kontrollima ka veebis kättesaadavat üldist ajaveebistatistikat, mitte ainult oma ajaveebiga seotud. Nii saate paremini aru, kuidas saate oma kirjutamist täiustada, et see vastaks sihilugejate vajadustele õigesti.

Lõppude lõpuks kasutatakse blogimist sageli äristrateegiana või osana laiemast digitaalsest turundusstrateegiast. Iga plaani õnnestumiseks peab olema ülevaade praegustest suundumustest, lugejate eelistustest ja konkurentide jõudlusest.

Järgnev blogimisstatistika ja faktid ajaveebi keskmise postituse pikkuse, ajaveebide arvu, enim loetud ajaveebide ja muu kohta teevad selgeks, mis ajaveebi edukaks teeb ja mida saate teha oma lugejaskonna suurendamiseks.

Tutvuge 47 põhilise ajaveebistatistikaga, millest iga blogija peaks teadlik olema.

Contents

Hiiliv pilk blogimismaailma

hiilimise tipp blogimise ajal

Need on kõik olulised küsimused, mis võimaldavad teil blogi lugejaskonna statistikat ja teie konkurentsi paremini vaadata.

Mida rohkem saate teada üldistest suundumustest, seda parem on teie enda ajaveebi õnnestumise mõistmine. Sõltuvalt tavapäraste ajaveebilugejate keskmisest arvust saate hinnata vaatajaskonna suurust, mida peaksite eeldama. Sõltuvalt sellest, kui palju aega nad lugemisele kulutavad, saate oma ajaveebide pikkust kohandada. Kui teie nišis on liiga palju blogijaid, saate oma blogi silma paista, et olla pisut täpsem või valides teemad, mis pole nii tavalised.

Lugege edasi, et saada teada blogijate arv Ameerika Ühendriikides, nende peamised blogimise põhjused ja muu tähelepanuväärne ajaveebistatistika.

1. Hinnanguliselt on ajaveebide arv üle 600 miljoni

(Allikas: Statista.com)

Internetis eksisteerivate ajaveebide täpset arvu on keeruline kindlaks teha. Kuigi ajaveebispetsiifilisi veebisaite on arvukalt, sisaldavad paljud saidid lihtsalt väikeseid ajaveebilõike ja artikleid. Rääkimata sellest, et uusi ajaveebisaite luuakse iga päev, neid kustutatakse väga sageli ja tuhanded muutuvad passiivseks. Seda silmas pidades võime ikkagi teha asjatundliku arvamise, et teha kindlaks veebipäevikute ligikaudne arv. Peame lihtsalt natuke matemaatikat tegema.

Nii et kõigepealt vaatame läbi mis tahes veebisaidide arvu. Vastavalt InternetLiveStats, Internetis on 1,7 miljardit veebisaiti. Umbes 36% töötab WordPressi abil, mis on maailma populaarseim ajaveebisüsteem CMS. Kuid loomulikult ei ole kõik need WordPressi saidid ajaveebid ja praegu oleme 600 miljoni piirist tublisti madalamal..

Siiski on ka teisi äärmiselt populaarseid ajaveebisaidid ja CMS-id. Tumblri kasutusstatistika näitab 463,5 miljonit kontot, Ruutruum oma 24,6 miljoni veebisaidi, Wixi ja 22,8 miljoni saidi, Bloggeri ja selle 15,5 miljoni saidiga jne. Isegi kui me oleme pessimistlikud ja eeldame, et kõigil ülalnimetatud saitidel ja CMSidel on aktiivsed ajaveebid, võime järeldada, et üle 600 miljoni neist teeb seda.

2. Blogijate arv Ameerika Ühendriikides ulatub 2020. aastal 31,7 miljonini

(Allikas: Statista.com)

Blogijate arv USA-s

1,7 miljardi saidi ja umbes 600 miljoni ajaveebiga on loogiline järeldus, et ka blogijaid peab olema miljoneid. Eriti nüüd, kui paljud ettevõtted on hakanud üha enam keskenduma orgaanilisele turundusele ja vajavad ajaveebide loomist linkide loomiseks, bränditeadlikkuse levitamiseks ja orgaanilise liikluse suurendamiseks.

Need on peamised põhjused, miks blogijate arv on viimastel aastatel hüppeliselt kasvanud. Statista teadusosakonna andmetel oli 2014. aastal USA blogijate arv 27,4. 2016. aasta prognoos näitas, et 2020. aastal on blogijaid 31,7 miljonit, mis on 14% rohkem. On suured ootused, et see suundumus jätkub ja varsti näeme veel miljon blogijat.

3. Päevas avaldatakse umbes 5 miljonit blogipostitust

(Allikas: Internetlivestats.com)

Kuna aktiivsete ajaveebide arv on umbes 600 miljonit, pole üllatav teada saada, et iga päev avaldatakse üle 5 miljoni ajaveebi. See on erakordselt kõrge, kui võtta arvesse asjaolu, et paljud ajaveebisaidid ei postita tegelikult iga päev. Paljud neist postitavad vaid paar korda nädalas, paar korda kuus isegi.

4. 36% veebisaitidest on üles ehitatud WordPressile

(Allikas: WordPress.com, W3techs.com)

36% kõigist veebis olevatest 1,7 miljardist veebisaidist töötab ühtse sisuhaldussüsteemi WordPress abil. See on kokku üle 635 miljoni WordPressi saidi, mis teeb selgeks, et see on kindel turuliider.

Veel üks tõend selle kohta, et enamikku ajaveebidest loob WordPress, on tõsiasi, et 409 miljonit kasutajat vaatab iga kuu 20 miljardit ajaveebi..

Kuigi WordPress peab 63,2% CMS-i turuosast, teisi sarnaseid platvorme on palju. Joomla, Shopify, Drupa ja Squarespace on vaid mõned näited. Neil on vastavalt 4,2%, 3,9%, 2,8% ja 2,5% turuosast ja ehkki ükski neist ei suuda praegu WordPressiga võistelda, kasvavad nad kiiresti, omandades iga päev sadu uusi kasutajaid.

populaarseimad CMS

5. 24,2% inimestest alustab ajaveebide tegemist, kuna nad soovivad olla füüsilisest isikust ettevõtjad

(Allikas: Convertkit.com)

Suurim motivatsioon ajaveebi alustamiseks on füüsilisest isikust ettevõtjad (24,2%), samas kui 17% soovis end loominguliselt väljendada ja 16% soovis luua omale vaatajaskonna.

6. 77% Interneti-kasutajatest loeb regulaarselt blogisid

(Allikas: Quoracreative.com)

Umbes 43% inimestest harrastab ainult ajaveebipostitusi, kuid 36% lugejatest leiavad, et ajaveebid on usutavad, kui need sisaldavad juhtumianalüüse.

Blogi sisu statistika

blogipostituse kirjutamine

Olenemata sellest, kas olete külaliskirjanik, ghostwriter või teil on oma ajaveeb, on teie suurim küsimus tõenäoliselt see, kui palju sõnu peaksid teie postitused sisaldama.
Kui kaua peaksite oma sisu tegema, et pakkuda oma lugejatele tõelist väärtust, kuid hoida neid kogu aeg haaratud? Kas saate lühikese aja jooksul oma sõnumi levida, kui inimesed veedavad ajaveebi postituse lugedes? Kui pikk peaks teie pealkiri olema, et luua suurem klikkimise määr? Need küsimused on elutähtsad, kui soovite, et teie ajaveebipingutused tasuks ära.

Kuid pidage meeles, et kuigi palju on ajaveebi statistikat, mis näitavad, et teatud postituste pikkus on paremaid tulemusi kui teised, ja kuigi see võib teid õiges suunas suunata, peaksite siiski olema ettevaatlik. Teie ajaveebide edu sõltub kvaliteedi ja kvantiteedi tundlikust tasakaalust ning te ei tohiks seda unarusse jätta. Seda silmas pidades avalikustame ülalnimetatud küsimused ja vaatame, milline on ideaalne postituse pikkus (vähemalt paberil).

Järgnev ajaveebi statistika aitab teil paremini mõista, kuidas saate kirjutada kaalukaid ajaveebi postitusi ning meelitada ja hoida lugejaid.

7. Blogipostitused, mis on keskmiselt 1890 sõna pikad, toimivad SEO jaoks kõige paremini

(Allikas: Neilpatel.com)

parim blogi pikkus seo jaoks

See ei tähenda, et see on SEO jõudluse maagiline number. Kuid see näitab, et pikematel postitustel on SEO parem jõudlus.

8. 2400 sõna pikkune blogipostitus on edukate blogijate jaoks kõige parem

(Allikas: Growthbadger.com)

Growthbadger küsis kokku 1177 blogijalt, milline nende postitusest oli kõige parem. Blogipostituste keskmine pikkus oli 2 244 sõna (83% pikem kui vähem edukate blogijate kõige paremini toimivad postitused).

9. 55% blogijatest teatab suurepärastest tulemustest vähemalt 2000 sõna pikkuste blogipostituste korral

(Allikas: Orbitmedia.com)

Suundumused näitavad, et edukad blogipostitused muutuvad igal aastal pikemaks, üle 2000 sõna ületavate postituste arv kasvab igal aastal

10. Pikemad (3000–10 000 sõna) postitused saavad kõige rohkem jagu

(Allikas: Quoracreative.com)

Arvestades asjaolu, et pikemad postitused on paremad pika sabaga märksõnade jaoks, on neil parem SEO jõudlus, mis põhjustab aktsiate otsest suurenemist.

11. Pikkadel blogipostitustel on 77,2% rohkem sissetulevaid linke võrreldes lühemate postitustega

(Allikas: Backlinko.com)

Pikemates blogipostitustes on neis lihtsalt rohkem teavet ja seetõttu on suurem tõenäosus, et keegi neid leiab ja linkib.

Blogi kirjutamise harjumuste statistika

Lisaks ajaveebi statistika uurimisele ja uurimisele peaksid tõsised kirjutajad uurima ka blogijate statistikat. Need näitavad teile, kas kulutate oma postituste kirjutamiseks liiga palju (või liiga vähe) aega, kas peaksite kohandama pealkirjade ja pealkirjade väljamõtlemist või peaksite värskendama ja uuesti avaldama vana blogi postituse, mis oli suuresti edukas.

Teiste blogijate harjumuste uurimine aitab teil oma kirjutamisprotsessi täiustada ja näitab, kuidas oma postitusi suurendada. Vaatame siis kõige olulisemat ajaveebi statistikat ja ajaveebi fakte.

12. 23% blogijatest teatas, et neil on vaja blogipostituse kirjutamiseks 2–3 tundi

(Allikas: Sidegains.com)

See uuring näitas ka, et blogijad vajavad ühe ajaveebi postituse jaoks keskmiselt 3,5 tundi. Lisaks näitab see ka seda, et blogijatel, kes kulutavad vähemalt 6 tundi oma sisu kirjutamisele, on suurem edu.

13. 38% blogijatest, kes veedavad vähemalt 6 tundi postituse kirjutamist, teatavad suurepärastest tulemustest

(Allikas: Orbitmedia.com)

aeg hea blogipostituse kirjutamiseks

Keskmiselt 30% blogijatest teatab õnnestumisest, samas kui 38% ületab seda võrdlusalust.

14. Edukatel blogijatel on blogipostituse kirjutamiseks vaja peaaegu 4 tundi

(Allikas: Orbitmedia.com)

Võrreldes 2014. aastaga vajavad ajaveebid ajaveebi kirjutamiseks keskmiselt 65% rohkem aega. Kuid ajaveebi postitused on nüüd ka keskmiselt 56% pikemad kui 2014. aastal.

15. 38% blogijatest väidab, et värskendavad oma vanu blogipostitusi

(Allikas: Optinmonster.com)

Isegi kui ajaveebi postitus on mõnda aega avaldatud, võib see siiski orgaanilist liiklust juhtida ja aktsiaid saada. Seetõttu on oluline neid postitusi värskendada värske teabega.

16. Min 8 sõnaga ajaveebide pealkirjadel on 21% parem läbiklõps

(Allikas: Seotribunal.com)

See statistika näitab, kui oluline on ajaveebi pealkiri. Õige märksõnade kombinatsiooni ja meeldejääva pealkirjaga sisuloojate abil saab nende klikkimise määra dramaatiliselt suurendada.

17. Koolonite või sidekriipsudega ajaveebide pealkirjadel on 9% suurem klikk

(Allikas: Socialmediaexaminer.com)

Kuigi sidekriipsud või koolonid ei suurenda klikkide arvu üksi, on need väärtuslikud tööriistad, mis võimaldavad ajaveebi ajakirjanikel lisada oma märksõnu ja klõpsamist, hoides pealkirjad loogilisena.

18. 58% blogijatest kirjutab enne ühe üle otsustamist 2-3 pealkirja

(Allikas: Orbitmedia.com)

Ainult 1% blogijatest proovib enne otsuse tegemist oma blogis 11 kuni 20 pealkirja. Pealkirjade arv on aga otseselt seotud blogipostituste õnnestumisega.

19. 54% blogijatest töötab toimetajatega, 46% aga redigeerib oma postitusi

(Allikas: Optinmonster.com)

See statistika näitab, et pole vahet, kas keegi redigeerib nende postitusi omal käel või kellegi abiga. See kõik seisneb selles, et muuta teie sisu puhas.

20. 71% WordPressi ajaveebi postitustest on kirjutatud inglise keeles

(Allikas: WordPress.com)

WordPressi ajaveebi statistika näitab, et enamik neist on inglise keeles (71%), teisel kohal on hispaania keel (4,7%). Neil on ülemaailmne väärtus, kuna enamik inimesi räägib täna teise keelena inglise keelt.

Blogi postitamise harjumuste statistika

Kuna oleme kirjutamisstatistikat uurinud, vaatame siis postitusstatistikat. Nagu arvata võib, võib uute ajaveebide postitamise sagedus avaldada suurt mõju sellele, kui palju teie sihtrühm teile tähelepanu pöörab.

Kui te ei postita piisavalt sageli, võivad lugejad teid unustada ja leida teie nišist muid ajaveebid, et end lõbustada ja harida. Kui postitate iga päev väga palju blogisid, saate oma vaatajaskonna hõlpsalt üle ujutada ja saada rämpspostituse mainet. Kumbki neist variantidest pole tõsise blogija jaoks hea.

Vaatame siis järgmist blogimisstatistikat, et näha, kui sageli mõned edukaimad blogijad oma postitusi avaldavad, ja saate otsustada, kas peaksite oma kirjutamist täiendama või jätma tähe alla.

21. Blogijatel, kes postitavad paar korda nädalas, on tulemused 250% paremad

(Allikas: Neilpatel.com)

183 ajaveebi teatasid, et nad avaldavad kuus keskmiselt 22,8 postitust. Paremate tulemuste saavutamiseks on oluline järjepidevus.

22. 60% iga päev postitavatest blogijatest teatab suurepärastest tulemustest

(Allikas: Quoracreative.com)

15% blogijatest koostab ja avaldab sisu iga päev, samas kui suurem osa iga päev postitajatest annab häid tulemusi.

23. 67% blogijatest, kes postitavad üks kord päevas, teatavad suurepärastest tulemustest

(Allikas: Orbitmedia.com)

Enamik iga päev postitavaid blogijaid väidab, et nende sagedus annab neile tulemusi. Kuid ainult 46% ajaveebi ajakirjanikest, kes postitavad mitu korda päevas, väidavad, et neil on soovitav jõudlus.

Blogi lugemisharjumuste statistika

Sihtgrupi ajaveebi lugemisharjumuste tundmine on parim viis tagada, et teie blogisid märgatakse.

Kui teate, mis kellaajal teie publikule meeldib lugeda, saate oma postitusi oma lugejatele sobivaks planeerida. Kui teate, kui palju aega neile lugemiseks kulub, saate oma ajaveebi postituse pikkust reguleerida.

Pidage ainult meeles, et teie jaoks on oluline teha oma vaatajaskonna kohta oma uuringud. On olemas üldine blogimisstatistika, mis võib suunata teid alustamisel õiges suunas, kuid kui olete kogunud piisavalt suure lugejaskonna, võite näha, et teie enda vaatajaskonnal on lugemisharjumused mõnevõrra erinevad.

24. Enamik inimesi eelistab ajaveebide lugemist kella 7–10

(Allikas: Hubspot.com)

170 000 ajaveebi postitusest valides on HubSpot jõudnud järeldusele, et enamik inimesi loeb blogisid kella 7–10, eriti nädalavahetustel.

25. Blogide eelistatav lugemisaeg on 7 minutit

(Allikas: Buffer.com)

Keskmine uuris ajaveebi postituste toimivust, arvestades nende pikkust ja seda, kui palju inimesi neid tegelikult luges. Põhjaliku analüüsi põhjal jõudsid nad järeldusele, et kõige paremini toimis 1600 sõna või 7-minutilisi ajaveebi postitusi.

Blogi sisutüüpide statistika

ajaveebi sisu

Blogipostituse loomisel kasutatava sisu tüübi üle otsustamine võib mõnikord osutuda üle jõu käivaks. Näiteks võite eelistada nimekirjade kirjutamist kui juhendit, kuid kuidas on lood ümarate postituste ja infograafikutega? Kas peaksite iga natukese aja tagant asju teiste sisutüüpidega natuke üles ajama?

Kõik sõltub teie isiklikest eelistustest ja teie lugejatest. Kuid peaksite uurima, millist tüüpi sisu annab liikluse osas kõige positiivsemaid tulemusi, et saaksite seda pidevalt suurendada.

Siiski on endiselt oluline valida teema, millest olete elevil ja teadlik. Peate lugejatele pakkuma väärtuslikku sisu ja te ei saa seda teha, kui leiate teema tüütuks või kui teil pole selle kohta piisavalt teadmisi.

Ja uskuge või mitte, enamik lugejaid on väga tajutavad ja panevad tähele, kui teie ajaveebi postitused on kirjutatud poolikult. Keskenduge kvaliteedile ja leidke teemad, mis vastavad teie huvidele ja teadmistele.

Järgnev blogimisstatistika annab teile ülevaate, mis tüüpi ajaveebid üldiselt hästi toimivad. Kasutage neid inspiratsioonina, mitte tingimata rangete juhistena.

26. Kvaliteetne sisu võib ajaveebi liiklust suurendada 2000%

(Allikas: Omnicoreagency.com)

Google kehtestab orgaanilise liikluse reeglid ja otsustab, milline sisu on nähtav. Nad omistavad sisukvaliteedile palju tähtsust ja seetõttu saavad head artiklid rohkem liiklust.

27. 17% blogipostituste pealkirjadest on pealkirjad „Kuidas”

(Allikas: Optinmonster.com)

Kuidas-ajaveebi pealkirjad

Kuidas-pealkirjad on spetsiaalne kategooria, mis on lugejate jaoks väga populaarne ja äratuntav. See on selge sõnum selle kohta, mida lugejad võivad oodata.

28. Suure emotsionaalse väärtusega ajaveebi postitustel on 1000 korda suurem tõenäosus, et neid jagatakse

(Allikas: Okdork.com)

Mida kõrgem on pealkirja emotsionaalne väärtus, seda rohkem seda postitust jagatakse. Hinnanguga 40 on hea võimalus saada iga postituse jaoks 1000 aktsiat.

29. Üle 60% turundajatest postitab sama sisu sotsiaalmeedias edasi

(Allikas: Neilpatel.com)

Sotsiaalmeedias dubleeritud sisu ei karistata. Seetõttu postitavad paljud ajaveebi ajakirjanikud oma artikleid mitu päeva pärast nende ajaveebides avaldamist. Paljud neist reponeerivad sama sisu ka sotsiaalmeedias nagu Facebook, Medium, Tumblr …

30. 80% turundajatest tugineb visuaalsele sisule

(Allikas: Hubspot.com)

Visuaalne sisu on ületanud ajaveebi, kuna ainult 60% turundajatest kasutab ajaveebi, 80% aga visuaalset sisu. See ei takista aga ajaveebi ajakirjanikke visuaalide lisamisel oma postitustele.

31. 47% blogijatest lisab oma postitustesse 2–3 pilti

(Allikas: Orbitmedia.com)

Pildid on otseselt seotud blogipostituste õnnestumisega. Ainult 30% blogijatest, kes lisavad 2–3 pilti, teatavad õnnestumisest, samas kui 75% blogijatest, kes lisavad kümme või enam pilti, väidavad, et nad saavutasid häid tulemusi.

32. Päris inimeste fotode konversioonide arv on 35% suurem kui stock-fotode puhul

(Allikas: Optinmonster.com)

See ei tähenda ainult võimalikult paljude piltide lisamist. Oluline on lisada unikaalseid pilte, mis on usutavad ja asjakohased. Lisaks võivad uued pildid anda SEO-le rohkem väärtust.

33. Blogipostituste helisisu aitas 45% blogijatest saavutada paremaid tulemusi

(Allikas: Optinmonster.com)

Enamik postituses sisalduvat helisisu hõlmab netisaateid. Kui see on õigesti tehtud, saab heli teie sisu veelgi põhjalikumaks muuta ja seda veelgi vürtsitada.

Blogi liikluse statistika

seo ja sisu reklaamimine

Oma ajaveebi optimeerimine otsimootorite jaoks on üks kriitilisemaid samme, mida peate tegema orgaanilise otsinguliikluse ja SEO paremusjärjestuse suurendamiseks. See algab märksõna uurimisega ja hõlmab kaasakiskuvate piltide ja videote rakendamist ning vanemate blogipostituste värskendamist nende toimivuse parandamiseks.

Kuid oma blogisse suurema liikluse suurendamiseks peate oma sisu regulaarselt reklaamima. Sotsiaalmeedia on teie parim panus tänapäeval, kuid on ka tasulisi reklaame, e-posti turundamist, SEO-kampaaniaid, külaliste ajaveebide loomist ja mõjutajate turundamist.

Pidage siiski meeles, et orgaanilise liikluse juhtimine on protsess ja tulemuste märkamine võtab natuke aega. Oluline on olla järjekindel ja sihikindel ning jõuda oma vaatajaskonnani nii palju kui võimalik. Kui kasutate oma ajaveebide reklaamimiseks siiski sotsiaalmeediat, proovige ja alustage oma jälgijatega arutelu. Esitage küsimusi, vastake nende kommentaaridele, vastake nende säutsudele ja üldiselt proovige lihtsalt neid huvitama panna.

Vaatame seda silmas pidades, kuidas teised blogijad oma veebisaidi liiklust juhivad, ja vaatame, mida neilt õppida saab.

34. Videosisu suurendab orgaanilist liiklust 50 korda

(Allikas: jaotur)

Videosisu, mis suurendab liiklust

Omnicore’i 2018. aasta uuringud näitavad, et videosisu on 50-kordne suurem võimalus orgaanilist liiklust juhtida. Samal ajal eelistab 51% veebikasutajatest videosisu kui ükski teine.

35. 2019. aastal kasutas 97% blogijatest sotsiaalmeediat, et oma postitustele liiklust suunata

(Allikas: Orbitmedia.com)

Ehkki sotsiaalmeediat kasutavad põhimõtteliselt kõik ajaveebi ajajad, arvab vaid 29% neist, et saavad sotsiaalmeedia liiklusest häid tulemusi. See on ühendatud jõupingutus ja sotsiaalmeedia on selleks, et tulele rohkem kütust lisada. 69% blogijatest kasutab SEO-d ja 66% ka e-posti turundust.

36. 97% blogijatest väidab, et sotsiaalmeedia aitab neil liiklust suurendada

(Allikas: Socialmediaexaminer.com)

Tasuta kanali saamiseks võib sotsiaalmeedia teie ajaveebiliiklust suurendada. 93% turundajatest nõustub, et sotsiaalmeedia annab neile rohkem nähtavust, ja 88% neist väidavad, et neil on selle tõttu rohkem liiklust.

Blogi kasvu statistika

Kui olete vaatajaskonna suuruse osas jõudnud teatud verstapostini, on teil lihtne tunda sisu ja olla edukas ning lõpetada oma ajaveebi laiendamise katsed.

Kui olete oma blogimiskarjääri suhtes tõsiseltvõetav, peaksite siiski tegema kõik endast oleneva, et oma haardeulatust laiendada ja keskenduda ajaveebikasvule. Alljärgnev on vaid osa blogimisstatistikast, mis illustreerib, kuidas teised suurendavad oma vaatajaskonda ja laiendavad oma saidi haaret.

37. 83% ajaveebiblogijatest tegeleb märksõna uurimisega, samas kui 26% neist teeb seda iga postituse puhul

(Allikas: Orbitmedia.com)

17% protsenti blogijatest ei tee kunagi märksõna uurimist ja ainult 17% -l neist on edukad tulemused. 53% blogijatest, kes alati märksõna uurimisega tegelevad, teatavad tugevatest tulemustest.

38. 80% tasulistest reklaamidest kasutatakse publiku loomiseks

(Allikas: Searchenginewatch.com)

Search Engine Watchi uuring on jõudnud järeldusele, et 80% turgudest kasutab vaatajaskonna loomiseks tasulisi meetodeid, 65% liikluse suurendamiseks ja 52% nišipublikut. Ainult 42% soovib edendada uute teenuste või toodete turule toomist.

39. Ligi 60% blogijatest postitab aeg-ajalt külalisi

(Allikas: Webinfotech.co)

Külaliste postitamine on suurepärane viis oma ajaveebiga linkimiseks ja suurema nähtavuse saavutamiseks. Samal ajal saavad ajaveebi ajaveebid üles ehitada võrgustikke, millest tulevikus kasu võiks olla.

40. Blogimine on 55% turundajate jaoks parim sissetulev turundusstrateegia

(Allikas: Hubspot.com)

Enamik turundajaid (61%) nõustub, et nende peamine sissetulev prioriteet on SEO, samas kui 55% neist keskendub peamiselt ajaveebide pidamisele. Need kaks on aga üksteisega sügavalt seotud.

41. Ajaveebiettevõtted saavad aktiivselt sissetulevaid linke 97% rohkem

(Allikas: Hubspot.com)

Kvaliteetse sisu eest ei tasu mitte ainult lugejate ja jagatud reklaamide arv. Teised saidid soovivad ka usaldusväärsete teabeallikatena linkida teie ajaveebidesse.

Blogimisettevõtete statistika

blogimise eelised

Miks hakkasite blogima? Mis motiveerib teid meisterdama sisu mõttekaaslastele, kes on huvitatud samadest teemadest, mida te käsitlete? Kas peamine on rahaline olemus või leiate rõõmu sellest, kui saate aidata inimestel midagi uut õppida või lahendada nende peamisi valupunkte? Kas soovite ehk ajaveebi äri ajada ja soovite end oma ala asjatundjana sisse seada??

On palju põhjuseid, miks üksikisikud ja ettevõtted satuvad ajaveebidesse, kuid paljud ettevõtted kasutavad nüüd ajaveebe kasumi suurendamiseks. Ja uskuge või mitte, lihtne, kvaliteetne ajaveeb võib kasumi teenimisel imesid teha. Paljud kasutavad seda oma plii genereerimise parandamiseks, müügi suurendamiseks ja oma äri edasiliikumiseks. Siiani on see taktika enamiku jaoks üsna edukaks osutunud.

Vaatame siis eeliseid, mis motiveerivad enamikku inimesi blogima ja kuidas nad oma ajaveebidega raha teenivad

42. 67,5% blogijatest ajab raha teenima

(Allikas: Growthbadger.com)

Raha teenimine on peamine põhjus ajaveebi pidamiseks

See on blogimiskarjääri suurim motivatsioon. Nii madala sissetulekuga (64%) kui ka kõrgelt teenivad (71%) blogijad väidavad, et see on põhjus, miks nad seda tegid.

43. Aktiivselt ajaveebiettevõtete müügikasv on 126% parem

(Allikas: Yourblogworks.com)

Orbiti meedia uuringute põhjal jõuti järeldusele, et väikeettevõtetel, kelle blogisid nad aktiivselt töötavad, on müügivihjete kasv 126% suurem.

44. 61% USA veebikaupmeestest väidab, et nad tegid ostu pärast blogipostitusest soovituse saamist

(Allikas: Contentmarketinginstitute.com)

Blogiturundusel on võimet usaldust luua paremini kui ühegi teise turundusmeetodi korral. See tõepoolest pälvib tarbijate tähelepanu ja võib olla üsna veenev

45. 80% blogijatest väidab, et nemad näevad oma ajaveebipüüdlustest positiivseid äritulemusi

(Allikas: Growthbadger.com)

See näitab, kui hea blogimine võib olla ka tänapäeval, kui turundusvõimalusi on nii palju.

46. ​​Blogid mõjutavad klientide ostuotsuseid, kuna 47% neist läbib enne ostuprotsessi 3–5 ajaveebi postitust

(Allikas: Demandgenreport.com)

Blogid on endiselt üks peamisi uurimisvõimalusi toodete või teenuste ostmisel. Neil on tarbijate suhtes usaldusväärsus ja nad saavad anda neile põhjalikku teavet

47. Kõrgepalgalistel blogijatel on 5,6-kordne võimalus müüa teenust või tooteid kui madala teenimisega blogijatel

(Allikas: Growthbadger.com)

Rohkem teenivad blogijad on lihtsalt leidnud paremad viisid oma töö raha teenimiseks. Ilmatu 45% kõrge sissetulekuga blogijatest müüvad oma tooteid või teenuseid, samas kui ainult 8% madala sissetulekuga ajaveebidest.

20 parimat ajaveebisaidi liikluse statistikat

Valdaval osal keskmistest ajaveebidest on lugejaskond tuhandeid, kuid mõned neist on mõned, kes kiitlevad miljonite kordumatute lugejate kaudu iga kuu. Need ajaveebid eristavad vaid seda, et neil on väga kõrge domeenivaldus. Need on usaldusväärsed, informatiivsed ja pakuvad väärtuslikku sisu, mida nende vaatajaskond naudib. See parandab nende järjekorda SERP-de osas ja suurendab lugejate usaldust.

Loomulikult, mida suurem on veebisaidi liiklus, seda suurem on kasum ja paljud saidid, millel on miljoneid kordumatuid igakuiseid lugejaid, saavad neilt ka miljoneid dollareid.

Vaatame siis mõnda ajaveebisaiti, mis meelitab kõige rohkem lugejaid, ja vaatame, milline on nende eeldatav kasum.

Prognoositav igakuine liiklus otsingust ja orgaanilise liikluse väärtus seisuga 2020. aasta aprill (allikas: Ahrefs.com)

KohtVeebisaidi nimiEeldatav igakuine otsinguliiklusHinnanguline orgaanilise liikluse väärtus
1.https://www.techradar.com/54,7M46,5 miljonit dollarit
2.www.cnet.com/33,0M29,5 miljonit dollarit
3.https://www.digitaltrends.com/21,6M20,1 miljonit dollarit
4.https://www.huffpost.com/21,2M13,4 miljonit dollarit
5.https://www.tomsguide.com/14,2M13,9 miljonit dollarit
6.https://www.nerdwallet.com/13,9M79,2 miljonit dollarit
7.https://www.howtogeek.com/13,1M13,3 miljonit dollarit
8.https://www.pcmag.com/13,1M21,1 miljonit dollarit
8.https://www.pcmag.com/13,1M21,1 miljonit dollarit
9.https://techcrunch.com/10,2M7,4 miljonit dollarit
10.https://www.consumerreports.org/9,2M14,6 dollarit
11.https://mashable.com/8,4M5,8 miljonit dollarit
12.https://thenextweb.com/7,6M2,9 miljonit dollarit
13.https://nymag.com/5,8M5,2 miljonit dollarit
14.https://www.tmz.com/5,2M5,4 miljonit dollarit
15.https://thewirecutter.com/5,1M6,1 miljonit dollarit
16.https://lifehacker.com/4,1M4,0 miljonit dollarit
17.https://www.t3.com/4,0M2,8 miljonit dollarit
18.https://www.engadget.com/3,4M2,4 miljonit dollarit
19.https://www.zdnet.com/3,1M4,9 miljonit dollarit
20.https://gizmodo.com/2,5M852 000 dollarit

Blogimise ennustused

Viimase paari aasta jooksul on ajaveebimaailmas toimunud tohutud muutused. Kui vaadata tagasi ja võrrelda 2014. aastal ajakirjanike arvu 2020. aastaga, näitab see, kui palju ajaveebide pidamine on kasvanud.

Praegu on miljoneid ajaveebisaite, miljoneid pühendunud fänne ja lugejaid ning see ei muutu peagi.
Ainus, mis võiks muuta, on trendid. Blogid on populaarsed ka palju aastaid, kuid nende kuju, vorm ja sisu loodetakse muutuda.

Vaatame siis mõnda blogimisprognoosi ja vaatame, milliseid suundumusi võime blogosfääris oodata:

 • Edasine keskendumine visuaalsele sisule
 • Kohanemine hääleotsingute suundumustega
 • Üleminek visuaalsetele otsingutele
 • Keskenduge kvaliteetsele sisule
 • Veel sidusettevõtte turunduse juhtumeid
 • Rohkem pika vormiga sisu
 • Üleminek andmepõhisele ajaveebimisele
 • Suurem SaaS-i kasutuselevõtt

Järeldus

Blogimine võib olla nii emotsionaalselt kui ka rahaliselt üks kõige tasustavamaid ettevõtmisi. Kuid peate tegema seda õigesti, kui soovite kogeda kõiki selle eeliseid ja teha kõik pingutused end ära tasuma. See ajaveebistatistika aitab teil sellest kõigest suuremat pilti saada ja seada purjed edukaks blogimisseikluseks.

Allikad:

https://www.internetlivestats.com/
https://www.statista.com/statistics/187267/number-of-bloggers-in-usa/
https://convertkit.com/reports/blogging/motivation/
https://wordpress.com/activity/
https://optinmonster.com/blogging-statistics/
https://quoracreative.com/article/blogging-statistics-and-trends
https://optinmonster.com/blogging-statistics/
https://wordpress.com/activity/
https://blog.hubspot.com/blog/tabid/6307/bid/7345/When-is-the-Best-Time-to-Publish-Blog-Posts-Infographic.aspx
https://neilpatel.com/blog/content-marketing-future/
https://buffer.com/library/the-ideal-length-of-everything-online-according-to-science
https://growthbadger.com/blog-statistics/
https://quoracreative.com/article/blogging-statistics-and-trends
https://www.orbitmedia.com/blog/blogging-statistics/
https://seotribunal.com/blog/blogging-statistics/
https://www.socialmediaexaminer.com/6-tips-for-writing-headlines-that-drive-traffic/
https://sidegains.com/content/how-long-to-write-post/
https://backlinko.com/content-study
https://neilpatel.com/blog/content-marketing-future/
https://quoracreative.com/article/blogging-statistics-and-trends
https://blog.hubspot.com/marketing/blogging-frequency-benchmarks
https://optinmonster.com/blogging-statistics/
https://www.omnicoreagency.com/digital-marketing-statistics/
https://okdork.com/we-analyzed-nearly-1-million-headlines-heres-what-we-learned/
https://blog.hubspot.com/marketing/visual-content-marketing-strategy
https://optinmonster.com/google-analytics-wordpress/
https://www.hubspot.com/marketing-statistics
https://www.wordstream.com/long-tail-keywords
https://www.newmediacampaigns.com/page/seo-vs-ppc—which-provides-you-the-better-value
https://www.socialmediaexaminer.com/report/
https://searchenginewatch.com/2018/11/21/7-content-marketing-stats-2019/
https://webinfotech.co/2020/02/26/blogging-statistics-facts-and-trends-2020/
https://blog.hubspot.com/marketing/business-blogging-in-2015
https://cdn2.hubspot.net/hubfs/3476323/State%20of%20Inbound%202018%20Global%20Results.pdf
https://growthbadger.com/blog-stats/
https://www.demandgenreport.com/resources/research/2016-demand-generation-benchmark-report

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map