Ärge kasutage FeedBurnerit – WordPressi kümme suurepärast RSS-i alternatiivi

Ärge kasutage FeedBurnerit - WordPressi 10 suurepärast RSS-i alternatiivi


Kui otsustasite ajaveebi asutada, soovisite ilmselt, et inimesed saaksid hõlpsalt teie postitustele juurde pääseda. Tavaline kasutaja komistab tõenäoliselt teie saidile otsimootorite või sotsiaalmeedia kaudu ja heidab lihtsalt ühe või võib-olla kaks lehte. Mis saab aga siis, kui see kasutaja otsustab teie blogi regulaarselt jälgida?

Mis on RSS??

Veebipäevikute algusaegadel peaksid inimesed peatuma teie kodulehe lähedal ja värskendama sisu, et näha, kas teie ja teie autorid olete midagi uut avaldanud. Kuigi see on täiesti normaalne, kui soovite jälgida vaid mõnda saiti, muutuvad asjad keeruliseks ja aeganõudvaks kohe, kui laiendate lemmikblogide nimekirja.

RSS-voog

Õnneks töötasid nutikad inimesed välja tehnoloogia, mis võimaldab automaatseid teateid uue sisu kohta. RSS on lühend, millest olete ilmselt kuulnud. See tähistab tõeliselt lihtsat sündikat või rikkaliku saidi kokkuvõtet, kuid paljud Interneti-kasutajad teavad seda lihtsalt uudiste voogudena.

Ehkki paljud arvavad, et see on vananenud, on RSS endiselt palju elus ja miljonid kasutavad seda endiselt igapäevaselt.

RSS-i abil said kirjastajad võimaluse hõlpsamini oma sisu sündikaadiks koostada ja blogipostitusi kasutajatele kogu maailmas ette valmistada. Selle tehnoloogia abil saavad teie lojaalsed lugejad saidi uue sisu kohta teavet oma brauserite, muude tootjate rakenduste ning isegi nutitelefonide ja tahvelarvutite kaudu. Veelgi parem, kui nad sellist asja lubavad, saavad nad lugeda terveid RSS-lugeja postitusi.

Vältige FeedBurnerit ja säästke endale aega ja närve

FeedBurner on populaarne RSS-voogude haldamise pakkuja. Ehkki oleme kõik harjunud tõsiasjaga, et kõik, mis Google’ist tuleb, on tipptasemel, on see teenus vigu täis ja kasutajatel on seda oma WordPressi ajaveebidesse raske rakendada..

FeedBurner sai populaarseks, kuna see pakkus üksikasjalikku statistikat, hõlpsat registreerimist e-posti teel ja sotsiaalse jagamise funktsioone. Kuid selle põhjustatud probleemid on muutunud liiga palju käsitlemiseks.

Samuti peatas Google teenuse arendamise ja me kõik ootame vaid selle täielikku seiskamist.

10 suurepärast RSS-i alternatiivi WordPressile

Enne kui kulutate aega FeedBurneri seadistamisele, uurige kõiki muid võimalusi, mis teie jaoks palju paremini töötavad. Õnneks pakub enamik neist kõike, mida FeedBurner teeb, kuid need ei pane teid viga klappima, kui näete viga.

1. WordPressi loomulik RSS-kanal

HIND: tasuta

WordPress RSS

Enne täiendavate RSS-kanalite seadistamist ja kolmandate osapoolte teenuste eest tasumist tuletame meelde funktsiooni, mis on WordPressiga eelpakendatud. Vaikimisi koostab WordPress teie ajaveebi jaoks automaatselt uudistevoo. Ehkki see on üsna lihtne, ei vaja enamik blogijaid enamat, kui tal pakkuda on.

RSS-kanalile juurdepääsu saamiseks liikuge lihtsalt saidile www.yourblog.com/feed, ja kõike serveeritakse teile millisekundite jooksul. Kui otsustate kasutada looduslikku RSS-voogu, saate selle üle täieliku kontrolli.

Kuigi saate voogu muuta, kodeerides sellesse funktsioone või laiendades seda erinevate pistikprogrammidega, peaksite teadma, et see sisaldab teatud piiranguid. Alustuseks ei saa te teada, mitu inimest teie voogu vaatas, samuti ei saa te üksikasjalikku statistikat ja e-posti tellimisvalikuid. Kui see puudutab teid, liikuge lihtsalt järgmiste alternatiivide juurde meie loendis.

2. FeedPress

HIND: Alates 4 dollarist kuus

Kui olete juba FeedBurnerit kasutanud, meeldib teile see, et FeedPress võimaldab teenusest hõlpsalt üle minna. Pärast tellijate rändamist võite enam muretseda, mis juhtub, kui kurikuulus Google’i teenus lakkab töötamast.

See pole FeedPressi konto registreerimisel ainus asi. Teenus võimaldab teil nende analüüsi tööriista abil vooge ja tellimusi hõlpsamini jälgida. Samuti saate oma voogu isikupärastada ja uute voogude avaldamisel kasutada kohandatud domeeninime.

Kuna see on valge märgisega, ei pea te oma lugejate pärast muretsema, kui teate, et kasutate kolmanda osapoole teenust. Kasutage lihtsalt oma logosid, pilte ja nimesid ning isikupärastage oma ajaveebi RSS-kanal. FeedPress muudab voogude automaatse avaldamise Facebooki, Twitterisse ja Puhvrisse lihtsaks. Ja kuna me räägime WordPressist, peaksite sellest teadma tasuta pistikprogramm FeedPress see teeb kõik palju lihtsamaks.

3. Söötmine

HIND: Alates 6 dollarist kuus

See fantastiline teenus ekstraheerib teabe automaatselt mis tahes soovitud veebisaidilt. Sekundi täpsusega genereerib see saidilt voo ja loob sellest tellitavaid või avaldatavaid teatisi.

Põhiplaaniga saate kasutada kuni 20 kanalit. Neid värskendatakse iga kuue tunni tagant. Samuti saate kasutada vooanalüütikat, redigeerida pealkirju ja lisavaba keskkonda, kuid saate laiendada paketti ja saada nende plussi-, äri- ja ettevõtteplaanide abil palju rohkem võimalusi..

4. RapidFeeds

HIND: Alates 4,49 dollarist kuus 

RapidFeeds

RapidFeeds aitab teid, olenemata sellest, kas soovite voogu genereerida ja seda oma tellijatele avaldada või kasutada seda koos oma meeskonnaga. Kasutades nende võimsat rakendust FeedManager<, you get to see daily and monthly statistics, geo-distribution, click-through details, user-agent stats and much more. The service allows you to use your domain for the RSS feed so that you can work on the brand name. By setting up automated tweets, you can forget about manually updating the status on the popular social media site. Instead, every time that you publish a new post, RapidFeeds will also tweet it to your followers. You can also schedule RSS feed updates, protect them with a password if needed, and it is good to know that the support team is there for you 24/7.

5. FeedBlitz

HIND: Alates 7 dollarist kuus

FeedBlitz sisaldab integreeritud kommentaarisüsteeme, mis aitavad teil luua dünaamilise ja elavama RSS-voo. Pakkudes hõlpsalt FeedBurneri migratsiooni, saate lõõgastuda, kui olete kasutanud teenust, mis enam kellelegi ei meeldi.

FeedBlitz võimaldab teil kasutada kohandatud URL-i struktuuri. Nii saate uudistevooge pakkuda näiteks otse feeds.yourblog.com ja kohandage kogu keskkond oma kaubamärgi järgi. Kui teil on taskuhäälingusaade, saab see hämmastav teenus hakkama ka kogu asjaga.

Sellel on ka RSS-söödasõbralik reklaamivõrk, nii et saate isegi teenida raha FeedBlitzi abil. Tellimisplaane on mitu, nii et peate leidma, mis on teie tellitud tellijate arvu jaoks parim.

6. Lihtne sööda statistika

HIND: tasuta

Lihtne voogstatistika

Simple Feed Stats on tasuta WordPressi pistikprogramm, mis võib teie vaike RSS-voogu täiustada. See suudab voogu automaatselt jälgida ja pakkuda kasulikku statistikat. Mitmesugused tööriistad ja suvandid aitavad RSS-kanalit konfigureerida ja hallata nagu proff.

Pistikprogrammi abil näete abonentide arvu hõlpsalt mallimärgise või lihtsa lühikoodi abil.

Kuna pistikprogramm on tasuta, ei pea te valima igakuiseid tellimusi ega kasutama kolmanda osapoole teenuseid. Kui olete lihtne RSS-voo kasutaja, proovige pistikprogrammi enne tasulise valiku kasutamist, sest see võib teile lihtsalt ideaalselt sobida.

7. Aweber

HIND: Alates 19 dollarist kuus

Kuigi Aweber pole täielikult RSS-kanalitele pühendunud, on see siiski FeedBurneri suurepärane alternatiiv. 19 dollari eest kuus saate töötada kuni 500 tellijaga. Saate neile saata RSS-kanaleid päevas, nädalas või kuus ja kontrollida tellimuste üksikasju. Valige konkreetsed päevad, millal soovite oma tellijaid uutest artiklitest teavitada.

Kui soovite veelgi suuremat kontrolli, on olemas kena võimalus, mis võimaldab teil saata RSS-voo pärast kindla arvu artiklite avaldamist.

8. MailChimp

HIND: tasuta

MailChimp on üks populaarsemaid veebipõhiseid e-posti turundusteenuseid. Selle paljude pakutavate hämmastavate funktsioonide hulgas on täna huvi selle funktsiooni E-postiga RSS-i vastu.

Looge kohandatud RSS-malle ja kontrollige, kui sageli MailChimp teie tellijatele värskendusi saadab. Pärast sisu avaldamist ei pea te värskenduste saatmise pärast muretsema – MailChimp teeb kõik automaatselt, nii et saate keskenduda muudele asjadele.

Kuna MailChimp on tasuta, kui teil on vähem kui 2000 tellijat, peate vaid registreeruma tasuta konto ja testima teenust. See on suurepärane alternatiiv neile, kellel pole veel nii palju RSS-i tellijaid.

9. Hull Mimi

HIND: Alates 10 dollarist kuus

Mad Mimi on veel üks e-posti turunduse pakkuja, millel on RSS e-posti teenus.

RSS-voo importimine on väga lihtne. Pärast seda peate lihtsalt valima stiili, mis teile meeldib, ja vaatajaskonna, kes voogu saab. Vaikimisi sisaldab Mad Mimi teie voogu terveid postitusi, kuid seda saate seadete lehe kaudu hõlpsalt redigeerida. Kuigi see on premium-teenus, saate seda tasuta proovida ja kontrollida, kas see sobib teie ajaveebi jaoks piisavalt hästi.

10. Konkreetsed kanalid

HIND: tasuta

Oma saidile uue tellimisvõimaluse tutvustamisega saate lasta külastajatel saada artikleid otse neile edastatud. Laske oma kasutajatel otsustada, milliseid värskendusi nad saavad. Näiteks saavad kasutajad hõlpsasti valida konkreetsete siltide, autorite või märksõnadega sõnumite vastuvõtmise. See parandab kasutajakogemust ja teil on vähem tõenäoline, et kasutajad, kes loobuvad tellimusest pärast uusi värskendusi.

Kasutajad saavad ka valida, kas nad soovivad teie saidilt ainult pealkirju või kogu sisu. Määrates edastuskanali, saavad kasutajad muuta teie saidi sisu koondamise viisi. See paneb nad sisu hindama.

Konkreetsed kanalid on täiesti tasuta, nii et miks mitte proovida?

Järeldus

Kuigi FeedBurner on endiselt töös ja töötab ning saate seda soovi korral kasutada, on ilmne, et teenus on problemaatiline. Rahulolematute kasutajate arv kasvab iga päevaga ja te ei saa kunagi teada, millal Google kavatseb FeedBurneri täielikult sulgeda.

Kuna häid alternatiive on nii palju, et need saavad isegi FeedBurnerist tellijaid üle viia, peaksime meie arvates kõik ümber vahetama mõne teise pakkuja juurde. Kui te ei soovi premium-teenuse eest paar dollarit kuus maksta, on loendis fantastilisi, mida saate tasuta kasutada. Lõpuks, kui teil on väiksem ajaveeb, millel pole nii palju RSS-i lugejaid, võite alati jätta asjad selliseks, nagu nad on, ja kasutada WordPressi omamaise RSS-voo teenust.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Liked Liked